Reklama

pátek 7. května 2021

Shromáždění "Fašismus se vrací, zastavme ho!"


Lenka Procházková

8. 5. 2021
Pod tímto heslem se koná v neděli 9. května se v Praze v horní části Václavského náměstí od 16 hodin shromáždění (řádně ohlášené na Magistrátu hl. města). Jména vystupujících naleznete na pozvánce (nahoře). V petičním stánku budou moci účastníci podepsat Petici týkající se vyšetření „kauzy Vrbětice“ a požadavku na předložení důkazů veřejnosti.

Tužky k podpisu budou připraveny, respirátory si prosím přineste vlastní, aby se i policisté a strážníci mohli soustředit na projevy a nemuseli se rozptylovat jinou činností. Nevylučujeme možnost, že Česká televize vyšle štáb, který průběh shromáždění natočí, ale zkušenosti s touto „veřejnoprávní“ institucí nám zabraňují důvěřovat tomu, že vybrané šoty, které uvidíte na svých obrazovkách, vám zprostředkují skutečný obraz události. Proto pro nezúčastněné občany, kteří to do Prahy mají daleko, nebo se obávají nákazy, pořídíme vlastní videozáznam, který zveřejníme na Nové republice a fb dodatečně. Současně poskytneme i odkaz na Petici, kterou bude možné podepsat elektronicky.

48 komentářů :

 1. Mě se líbí ta Guernica, použitá jako podkres. Ta přesně vyjadřuje současný stav věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste lepsi by bylo,kdyby protestujici hledali toho ukradeneho KONEVA

   a jeho "panzer" Josef STALIN IS 2

   Vymazat
  2. Ale musim obdivovat treba kompozici te bezmezne hruzy a tech masovych a zaroven osamelych smrti obeti, barbarskeho zakerneho bombardovani a opakovaneho na Belehrad, na Syrii a vsude a vlastne bez konce..

   Vymazat
  3. Ale obdivuju tu kompozici osamocenych obeti ,masoveho vyhlazovani ,zakernym bombardovanim barbaru, obeti a jejich hruzy z jejich osamelych smrti..
   V Belehrade, v Syrii vsude a vlastne bez konce..

   Vymazat
 2. Jakov Kedmi, bývalý šéf izraelské vojenské speciální služby NATIV: „Všichni se domnívají, že Rudá armáda spolu se spojenci osvobodila evropské státy od nacizmu a fašizmu. Je to omyl. Rudá armáda se spojenci osvobodila evropské státy od německé okupace. Nacizmus a fašizmus v Evropě zůstal.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakov Kecmi neni zadny byvaly sef jakekoliv izraelske vojenske sluzby. Je to RuSSak, ktery dostal izraelsky pas, ale vedl protiizraelske aktivity a tak musel utect zpatky z Izraele do RuSSacka a do Izraele se uz nemuze vratit, protoze by ho zavreli.

   Vymazat
  2. Amatérský kádrováček 7:25, pilný napodobitel svých vzorů - nástěnkářů z neblahých 50.let, nemůže popřít, že Jakov Kedmi, národností Žid a ne Rus, je velmi dobrý politický a bezpečnostní analytik. Když blbeček (7:25) nemá vědomosti ani intelekt, aby byl s to oponovat názorům, uchyluje se k dehonestacím a nadávkám. Smutný to úděl trolů i elfů.

   Vymazat
  3. pro studenta 7:25
   co píše "Jakov Kecmi neni zadny byvaly sef jakekoliv izraelske vojenske sluzby." Pokud má studentík 7:25 namysli Jméno Jakov Kedmi tak "„Nativ“ byl formálně součástí izraelských zpravodajských služeb" a šéfem této zpravodajské služby byl v letech 92-99 byl právě onen Kadmi. To jsou věci, co studente? Bude lepší když se vrátíte k tomu co je vám tam vlastní a to je k nadávkám, vulgaritám. Lhaní vám jde prachbídně. Pište. Jste velice užitečnej.

   Vymazat
  4. Jednu je izraelský občan, který žije v Izraeli, ale protože pochází z Ruska, má k této zemi vztah.

   Vymazat
 3. Děkuji Rudé armádě za osvobození Československa od Německých fašistů.
  Nikdy nezapomeneme !
  Slované bratři za každého režimů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je asi vtip. Slovenský štát, golodomor, GULAG, bombardování Zadaru a Dubrovniku, přepadení Těšínska, okupace 1968... Slovani jsou nejsrandovnější etnikum, protože se pobijí, jen dostanou šanci.

   Vymazat
  2. Martine, pletete páté přes deváté. Co mají co společného vámi uvedené události a jevy? Co mají společného se Slovany?

   Vymazat
  3. Zato jiné národy, třeba Němci, Holanďané, Dánové, Francouzi, Španělé, Britové... kdeže, ti vždy spolupracovali v míru od samého úsvitu dějin. Ten mír i vyváželi. Zcela nezištně.

   My jsme zapoměli, že Ukrajinci, kteří Martinovi tak konvenují, jsou potomci Sumerů a s něčím tak primitivním jako Slovani nemají nic společného. Ukrajinci východní Evropu vytáhli ze zemljanek, naučili obdělávat pole a domlouvat se místo skřeků sumerským jazykem. Bez nich by tady byla pustina plná bezprizorních neandrtálců. Jak říkají a učí to i děti ve školách: "Ukrajinci ne nacija, Ukrajinci - civilizacija."

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Kachno, když již brousíte do genetiky, nezapomeňte, že to platí i obráceně. Rakušané, východní Němci, západní z jihu. Tím "blízkým východem" myslíte Vás? Tam zahrnuji i pražskou genetickou stopu.

   Vymazat
  6. Kachno, nikdo nemluví o genetice, slovanství je z větší míry kulturní záležitost. To proto, že se jedná o rozsáhlé území a velký počet lidí. To jen vy, unteři, jste měřili poměry délky a šířky lebky a porovnávali barvu očí a ty, kteří neprošli filtrem, poslali do plynu.

   Ale neboj, brzo budeme geneticky stejně jako na Západě. Zástupy těch, kteří tě nahradí a budou žít z tvého důchodu, už čekají v zástupech jen jen se dát opět na pochod. Příští vláda ti je přivede přímo do tvého krcálku a podělíš se. Ještě za tvého života budeš jako bílá verbež uhýbat z chodníku před novými obyvately - kolonisti z Afriky, ve městě v němž ses narodil.

   Vymazat
  7. Rossolini, vidím že jste se z pitevny vrátil pod nickem. Ve Vaší nabubřelosti pangermanismu ovšem nechápete, že zánik evropské civilizaci nehrozí od Rusů a Slovanů ale od jinud. Naopak, společná obrana je řešením, jak naznačuje i J.J.

   Vymazat
  8. Rossolini, který pojem potřebujete dovysvětlit?

   Vymazat
 4. Vrbětice 2014, po sérii explozí

  Tohle video je naprostá špička, jde o nahrávku místních po prvním výbuchu a je tam mnoho velice důležitých údajů, které přesně dokreslují, co se tam stalo a jak se choval stát. Hlavně ke konci je to síla!!

  https://www.youtube.com/watch?v=NQ8vuqzGw4E&t=3710s

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo zajímavé, ale jak jsem vysledoval reakci těch dvou lidí, tak zrovna tito nebudou pochybovat o ruské stopě. Klidně bych se vsadil.

   Vymazat
  2. Dalsi prumernej general ale jinak upadlej rovnou na svoji vypatlanou rasistickou hlavu.

   Vymazat
 5. Fašismus je součástí kapitalismu. Jsem zvědavý zda to zazní na demonstraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Přesně tak krajní pravice která vládne v USA a má v naši zemi svoje slouhy. Nebudou účastníci demonstrace sami budou mluvit i za mě.

   Vymazat
  3. Rusko spolu s dalšími členy OBSE vyzvalo k hájení historické pravdy

   https://cz.sputniknews.com/20210508/rusko-spolu-s-dalsimi-cleny-obse-vyzvalo-k-hajeni-historicke-pravdy-14406721.html

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Indická chcíplá nudle a fašisto běž do US (__!__)

   Vymazat
  6. Prosim pisatele, budte citlivi na nasi"HO"cestinu,jinak se budeme muset "investigativne" dopatrat a vratit a zacit znovu s tim obrozenim, kdyz nejsou lidi..
   At zhyne "HO" a fasismus..Voboji boli.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Nějak vám po ránu ty vtipy nejdou. Polepšete se!

  OdpovědětVymazat
 9. Virtuálně se z dálky připojuju k účastníkům akce.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sráči od cemperů, rozvracečů v tísni a jiných protičeských spolků, jednou na vás dojde! Vždy to tak bylo, je a bude. Nic netrvá věčně.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezejmenný 10:09, už zase, tentokrát liberální demokracií?

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Moc se těším alespoň na záznam. Poslední vlak do Brna na SONE jede poslední v 17:30. To by asi nestálo zato.
  Jinak mám dojem, že reagovat na ten počíračový program o max.18kB, který se nazývá nějak indicky, unknow či Martin je naprosto zbytečné. Žádný přínos to nemůže pro nikoho znamenat.

  OdpovědětVymazat
 14. Rassolini, Rassolini, memoruješ elitářské kecy o nepostradatelných degenerovaných elitách, které pohrdají prostým lidem, okrádají ho, a myslí si že jsou vyvolení vládnout..

  Říká se že na každého dojde ..., až půjde do tuhého tak se "elity" keců nenají a chcípnou hladem, prostí lidé svým umem a prací na venkově nějak přežijí, jako tomu bylo vždy v minulosti ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rossoliny je obyčejný zblblý nácek.

   Vymazat
  2. Rossolini, kdysi byly germánské kmeny honěny po lesích Římany také z podobných důvodů. Jak dopadla "etablovaná společnost" jistě víte!

   Vymazat
  3. PO pádu ŔÍMA PŘIČEL "VĚK GERMÁNŮ (GERMANENZUM) A TEN DOSUD TRVÁ!Ani R sové SI SVŮJ TÁTNESTVOŘILI Vlastní stát! O ten se jim postarali germánští uškujnici - varjažští piráti. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Vymazat
  4. OPRAVA: (GERMANENTUM),který dosud trvá

   Vymazat
  5. Rossolini, asi nechápete psané. Řím se zdál být také věčný a byl poražen barbary. Totéž se může stát a stane všem nadlidem.

   Vymazat
  6. Tohle je myslim horsi ,nez vystrcit holou prdel na armadu, ktera jede na rusky hranice zase zachranovat mir.
   Mne se to libi, nemuze byt vetsi ponizeni a vysmech pro nadlidi, kdyz je rozdrtilo neco takovyho "ubohyho",jako ruskej muzik..A ne jednou.
   To je vystraha pro dalsi..

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.