Reklama

neděle 30. května 2021

Svoboda slova včera, dnes a zítra (VIDEO 1 hodiny, 30 minut)

Kancelář europoslance Ivana Davida
30.5.2021

Europoslanec MUDr. Ivan David pozval k besedě na téma svoboda slova a cenzura bývalého policejního prezidenta, právníka a předsedu Asociace nezávislých médií JUDr. Stanislava Novotného, spisovatelku a bývalou disidentku Mgr. Lenku Procházkovou a bezpečnostního analytika a publicistu Jana Schneidera.


Link na video pro mobilní telefony: https://studio.youtube.com/video/QICIsNnK4AA/edit
29 komentářů :

 1. Jak dlouho takovéto hnusné výlevy pomateného provokativního jedince ještě budeme trpět?Jinde by ho zařízly už při prvním písmenku které vyplodí jeho chorý mozek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BANDY KAKARENSKYCH PIRATSKYCH POVALECU ZA PALBU DEL PRAVDY

   do jejich shnilych korabu se ji pokouseji vypnout.
   Doporucuji dale svuj terorismus mensin pod novou cenzurou, tzv humanisticke diktatury brat nejen vazne,ale proti tomu ve vlastnim zajmu i aktivne bojovat propagaci NARODNICH ZAJMU ve forme Programu volicu NPV drive nez se podari temto piratskym oslum konzumentum travy nahnat zubozenou OS pod řvouci sekyty kakarenskych vyznavacu netolerantni cizi kultury,kterou uz vidi jako nastroj teroru nad obcany volici jejich uz ohlupene OS.
   Pry je uz jejich "preceda" posila nejen tady rusit nas zbytek svobody a prime demokracie IHNED,ale poradaji i masove prohliky instituci jeste zazrakem fungujiciho statu,kde si uz prohlizeji mista,ktere si po volbach obsadi dobre zaplaceni a vyzenou ty,kteri jim budou odporovat, nebot je treba nejen okrast jejich dedecky a babicky o jejich kvartyry,ale pochodem institucemi obsadit mista,kde zatnou zuby do koryt.
   To se neumi obratit na majitele nam obcanum ukradenych penez,po vyplate jen tretiny mezd,aby PRAVE JE ZDANILI jeste predtim nez ty penize zabunkruji do danovych raju a tak ziskali prizen volicu a ne jejich vylupovanim.

   NE JSOU TO ZBABELCI A SIRITELE ZLA CEKAJICI NA OHLUPENOU MASU VOLICU

   Pokud sami obcane volici nebudete mit odvahu propagovat narodni zajmy a neprimejete k tomu,aby o tom psali nasi intelektualove nepomuze vam ani nova invaze tanku Varsavske smlouvy,ktere tehdy v 68 zachranovaly socialismus a podle toho place dnes bylo co.
   To se lidem tehdy vyplatilo,dnes uz nemaji rusaci nejmensi duvod prijet nebot i Koneva odvezli zli nami zvoleni zmrdi, do srotu,aby meli pry po prodeji srotu na drogy a byli zvoleni jako namestci do prdlamentu!.

   Je to dostatecne silne nebo mam pojist vice madarske ostre papriky,co?

   Vymazat
  2. Koho? Nemáte tam uvedeno jméno ...

   Vymazat
 2. Pane Dvořáku(pokud jste to byl vy) díky za výmaz těch sprosťáren které psal ten provokatér Indický běžec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejpozději do 3 neděl přejdeme na nový systém, který nám mimo jiné dovolí zablokovat podobná individua natrvalo. Doufám, že to bude dobře fungovat a my nebudeme ztrácet čas s podobnými kretény.

   Vymazat
  2. Domnivam se,ze odstraneni CHATSCERU a zlych unknovnu moc nepomuze

   31 let volime politicke subjekty,ktere jsou OS neporebne a nyni prvni autori uz zacinaji rozebirat jak nas jejich volice budou dale oskubavat a nicit.
   Pripominam,ze je sice mozne o jourobabusseres cenzure delat hezke prednasky,ale formulace jak to resit na pr nr.4 bod NARDNICH ZAJMU nyni vyssi level navrhu NPV jakoby byo ignorovano.
   Bude budouci web zkonstruovan tak,aby se dal duplikovat a kdyz ano existuji plany jak vyskolit jeho dalsi skvele adminy,ktere je treba vynrat s cilem udrzovat ho ve virtualnich redakcich po cele CR?
   Pan OK SPDje v parlamentu hezky taborova recnik,ale potrebuje v nem domnivam se vetsinu.
   Zatim co zli pirati lezou v dirach vsude a ziskavaji vnuky dedecku,kterym ukradnou kvartyry bude nas skvely taborova recnik OK a jeho SPD trpet pod slabnoucim programem,kde se sice par novych "rebelu" objevi,ale nakonec to skonci,ze prazske drogove kartely vedene kavarenskymi povaleci,kteri jsou ciniteli ,zla svym ŘEVEM ZVITEZI a dedky pozabiji do mrte a kdyz zestarnou prijdou na radu samozrejme i ty oni!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Pane Dvořáku 30. května 2021 10:56, hříšníky natrvalo do muk pekelných uvrhuje, například, Církev svatá římskokatolická. Teď tak hodlá, až na ta muka pekelná, činit i spolek Nová republika.
   To se podruhé od Vás dozvídám. Považuji to za nemoudré. Z principu. Tento názor nevzkazuji redakci, je pouhou reakcí na Váš příspěvek do této diskuze. JiH

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach, to je klid a pohoda...VIP 😀

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Unknown30. května 2021 16:34

   UÁÁÁÁááááúúúúúú...zařvalo bolestí zoufalé unkowno zarudlé zlostí a z pleše si vytrhlo poslední vlas.
   Neblbni, prosím tě, tohle ti nedělá dobře. Šetři se, bo tě brzy jebne. Takového komika, už nikde nenajdeme...

   Vymazat
 4. Ještě diskuse neskončila a již unknownvolové aj. kydají nůj.
  Díky, velmi poučná diskuse, jen více takových.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud chceme mít svobodu slova , pak je důležitý institut zpětné vazby - REFERENDUM. Pokakaní mocní naší republiky mají hrůzu z hlasu lidu. Parlamentní demokracie je pouze fraškou , a proto je důležitý názor občanů k důležitým otázkám ,které prd demokracie neřeší ,jako např.památníky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK: Godwin 3:
   Tato fáze probíhá od 1. června do 31. července 2021.
   V této fázi bude v zásadě možno uvidět konečné ověření obrovského počtu hlasů ve prospěch Trumpa (78% hlasů) a instalaci nového Kongresu a nového Senátu, kde budou mít Trumpovi příznivci absolutní většinu. Stanné právo bude zrušeno a bude obnovena demokracie. Obě komory pak budou hlasovat o nové Ústavě a budou založeny Státy Ameriky, které nahradí Spojené státy americké.
   4. července bude Trump vítězně zvolen prvním prezidentem „Států Ameriky“. Tato nová americká revoluce skutečně osvobodí Ameriku od její závislosti na anglické koruně a Rothschildově bance (ovládané pomocí FEDu), což znemožňovalo skutečnou nezávislost a sebeurčení amerického lidu. Od července Trump obnoví zlatý standard jako měřítko měn, což skoncuje s kolapsem, Novým světovým řádem, WTO i fašistickou mocí Evropské unie. Bude to smrt Čtvrté říše.
   Po těchto událostech budeme mít spoustu času na diskusi o následujících fázích, které změní tvář světa. Nyní znáte náš plán, který je nyní váš.

   Vymazat
  2. 14:02
   A zase už po několikáté stále stejné blàboly.
   Tady se čmáralo o USA už tolik nesmyslů, už zítra začne občanská válka a místní hlupáci čekali kolik mrtvých bude.
   Nikdy nic takového nebylo a nebude. Pan Biden si demokraci pohlídá.
   Co budete blábolit za měsíc, kdy se nic nestane.

   Vymazat
  3. 16:37 bezejmenný, taky v to doufám, "zoči voči"?

   Vymazat
  4. Nakonec to dopadne tak,ze zubozena OS ohlupena zlodejem koncesionarskych poplatku GR TV

   schvali proti svym volicum v prdlamentu pomoci zkorumpovane mafie drogovych kartelu zla a prazskych kavarenskych povalecu novou diktaturu pry neomarxistickeho humanismu ,nebot embargo na zakon o referendu,trvajici uz vice nez 31 let prodlouzi svym zdupanym navrhem "jakoby"referenda,ktere bude k nicemu do konce tohto stoleti indulce chudoby a zla.
   Proc nikdo ze skvelych komunistu neprotlacuje navrh NARODNICH ZAJMU viz na prpostulat nr,3,kde je naprosto novy mechanizmus jak ty zle nicemy z prdlamentu krveziznivych nasich tzv "ZASTUCU"kteri zadnymi zastupci ve skutecnosti nejsou,porazit srpem a kladivem,ktere jeste budeme potrebovat,nebot verchuska KSCM je v hybernaci a nechce se mezi nami tady objevit.
   Pry maji uz pripraveny pytle do kterych nacpou rychle prodane obrovske jmeni strany a uprchnou pred hnevem svych clenu,kterm zakazali se tady mezi nami objevit svou vnitrni cenzurou,aby podporili jourobabusserese ve zdynamitovani nestastne republik bananu!

   Vymazat
  5. takze nam to Unkund vyresil...

   Biden hlida demokracii,...Harrisova hlida Bidena, ktery hlida demokracii, Demokrati hlidaji Harrisovou, ktera hlida Bidena ktery hlida demokkracci Demokrati, kteri hlidaji Harrisovou ktera......."Pes jitrnicku sezral,docela malickou, a prisel na nej.........."

   Vymazat
 6. V debatě zazněly názory, které každý myslící již vnímá delší dobu a ze kterých mrazí kam tu naši republiku politici dotáhli, média již delší v podstatě rozhodují o složení poltické scény, různí Kroupové a spol. odstraňují nepohodlné ministry svými zprávami upravenými dle zadání čímž ničí životy mnohých lidí aby se po letech soudních tahanic nic soudně neprokázalo. To jak funguje většina médií a ČT je pouze výsledkem politiků, kteří tento styl sice kritizují (ne všichni) ale když jsou u moci, tak se bojí řevu od těch, kteří mají média pod palcem...totéž s agresí vůči paní Lipovské, která poukáže na nesrovnalosti a namísto prověření jejích zjištění je kdejakým politickým zmetkem dehonestována a jak to vypadá, dle návrhů Jourové bude hůř

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pani Lipovskou ubiji drogove kartely prazskych kavarenskych povalecu

   svym ŘEVEM po povoleni konzumace vsech drog,coz v posledni chvili zastavila SPD,jinak by uz prodavali drogy devcatkum a chlapeckum z prvni tridy pred skolami,mela by se pridat k nam potomkum husitu,nesouci prapor svobody a prime demokraciie IHNED a KSH tj Krestansko Socialnich hodnot dobra a tolerance.
   Odvazne se kritizuje nemozna situace,jejimz cilem je indukce chudoby, zla a rizeni pohlupavymi piratskymi utrinosy,majicich travu ve zlabech kde tem oslum bude dodavana jejich zakonem trava a bude jim kapat nudle z nosu aby prece znicili "pochodem institucemi" hlavne justici a policii,kdy jejich generalove ziji jiz v praveku ka ka ramu a nove diktatury mensin bohacu a slimaku,kterou nazvali pry humanistickou a chteji jak to pry vypada podrezavat a vykradat sve volice donekonecna,coz se jim taky podari a z CR bude obrovsky koncentracni cenzurni tabor,nakonec vsichni obcane stale nevi,ze budou muset odevzdat brzy do cipu otisky prstu misto vytetovanych cisel drive dozorcu SS coz je ucite navrh piratisek huculisek do jimi zmanipulovaneho prdlamentu,ktery byl uz schvalen!!!!!

   Vymazat
 7. Co si dnes myslet o "" disidentech "", kteří se přehodili na ruskou stranu. Schneider, Procházková a další.
  Zrádci, kteří pracují za ruské prachy, takoví podlidé tady nemají co pohledávat, pokud obhajují teroristické rudko,potom ať tam odtáhnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17/30 unknovne car Putin(boze cara chran) nas ochrani pred mensinou

   nezdanenych majitelu vulkych penez,kteri zabunkrovali sve giganticke jmeni v nadeji,ze kocabky piratu nebudou potopeny dely pravdy vyzadujici po nich,aby se dali do programu 90% zdaneni jmeni bohacu a taky,aby bylo investovano v CR a nepropadlo jim brzy 50% inflaci,ktera v danovych rajich na ne uz ceka,nebot jejich penize jsou investovany do rozpoctu AMIKU a ti se s nimi srat brzy nebudou ,jako my z uplne podupane a ohlupene OS neziskovkami a taky GR TV znameho zlodeje koncesionatskych poplatku,ktery se odmita s nami delit fifty fifty 50 na 50%,abychom nenechali jeho kakarenskym povalecum rozfrcat vsechno!

   Vymazat
 8. Unknown30. května 2021 17:30

  No, unkhowne, hlavně že dnes glorifikujete takové zmije jako je Jarouš Štětina, Petr Pavel a jiné jim podobná individua.
  A o tom, kdo tu má co pohledávat, naštěstí ty nerozhoduješ.

  OdpovědětVymazat
 9. Von der Leyenová navrhla zavedení uhlíkové daně v celé EU. Ekonomové varují před sociálními otřesy

  https://cz.sputniknews.com/20210530/von-der-leyenova-navrhla-zavedeni-uhlikove-dane-v-cele-eu-ekonomove-varuji-pred-socialnimi-otresy-14663928.html

  Bloomberg: Členské státy EU navrhly USA společné prohlášení proti Rusku

  https://cz.sputniknews.com/20210530/bloomberg-clenske-staty-eu-navrhly-usa-spolecne-prohlaseni-proti-rusku-14664553.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.eurabia.cz/Articles/45180-nezajem-svycarsko-zarizlo-smlouvu-s-eu.aspx

   Vymazat
  2. 22:32 Skvěle Švýcarsko tak je to správné nebýt otrokem západu ani východu.

   Vymazat
  3. a co na to :chrabri bratri Polaci??

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.