Reklama

pondělí 3. května 2021

Totalitní Rusko vs. Evropský ráj

Jan Prášek

3. 5. 2021 Outsidermedia

Předem upozorňuji, že se jedná jen o jakousi „literární nadsázku“, jejímž účelem je pokus o nastavení onoho pověstného zrcadla.

(Na snímku holandská policie domlouvá lidem, aby nosili roušky)


Rusko je typický totalitní stát. Klidně tam lidi nechávají volně sportovat, chodit na koncerty, do kin, restaurací, hospod, barů, fitness center, bazénů, obchodů, do škol, atakdále, aniž by je alespoň příkazem ochránili zacpáním úst, čímž nejen podporují všechny tyto bolševické přežitky minulých dob, a zároveň tak připravují zdravotnický průmyslový komplex o velkou část zasloužených zisků, ale navíc tak obyvatele bezostyšně vystavují smrtelnému nebezpečí, v podobě jejich krvelačných spoluobčanů, kteří se je snaží na každém kroku nakazit smrtícím virem.

Zatímco my, v EU, jsme si takové rozvracečské a život ohrožující aktivity demokraticky zakázali, statečně bojujeme proti nevhodným názorům, do ochrany našich obyvatel před životem dáme klidně i jejich poslední peníze, novými a novými dluhy podporujeme kolabující finanční systém, nuzné bankéře i nešťastné vlastníky nadnárodních korporací, s láskou se staráme o naše islámské bližní, kterým jsme ohněm a mečem pomohli očistit jejich země od bezbožného sekularismu, a stále větší část svých příjmů investujeme do budování zeleného ráje na zemi, který nás ochrání před cyklicky se měnící sluneční aktivitou, která je beztak již miliony let řízena z Kremlu. A tím výčet našich budovatelských aktivit zdaleka nekončí. Budeme usilovně pracovat až do té doby, kdy se vizionářské Orwellovy sny o dokonalé společnosti stanou skutečností.

Ostatně soudím, že naše budoucnost se rýsuje v těch nejnádhernějších, duhových barvách.

11 komentářů :

 1. Dále netřeba slov. Normální člověk ví a blb jede v duchu euroatlantických, tedy neexistujících hodnot, neboť tato fráze nebyla nikdy definována...

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel, svoboda slova je definována, jenže se pozapomnělo, že mocní mají peníze a tak si mohou dovolit nejen bojkotovat olympiádu ale i platit nadace, či novinářské ceny, jako peroutkovu, která dává i nýmandům perutě. Na lhaní jsou školeni i na prestižních školách.
  Skutečná svoboda je jen tam, kde se lidí necítí ohrožení, a to v Česku není. Já nepochybuji, že například v Rusku jsou taky problémy, jenže jejich ohrožení je jiné než v tuzemsku.

  OdpovědětVymazat
 3. To není moc dobrý příklad svobody, protože počet nově nakažených v Rusku neklesá a počet zemřelých pomalu a jistě roste.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Najdi si jiné zdroje než je ČT a český mainstream. A růžové brýle ti opravdu nesluší, jedině, pokud máš nějaké jiné pohlaví než muž či žena. Navedu tě na Youtube - to neznáš - denně tam přibývají záběry z Ruska a kupodivu Race Highlights: 2021 Firestone Grand Prix of St. Petersburg ze dne 26.4.2021 ! Pozor na infarkt !

   Vymazat
 4. Přečtěte si na Parlamentních listech článek Martina Kollera: Žádné spojence jsme neměly. Je to vše vypvídající článek pro různé vykládače jak to bylo s Trockým a Džugašvilim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádné spojence jsme neměli. Británie, Polsko, kapitál USA, SSSR. Martin Koller a začátek 2. světové války

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zadne-spojence-jsme-nemeli-Britanie-Polsko-kapital-USA-SSSR-Martin-Koller-a-zacatek-2-svetove-valky-662794

   Vymazat
 5. Ono by to mělo být jiný článek o potlačování svobod slova. O vyhrožovaní oponentům vyhazování z práce policejní brutalitě kdo čte tak to ví. To jsou jejich hodnoty pokud je po jejich jiný názor se nepřipouští což nám například ukázala causa Vrbětice.

  OdpovědětVymazat
 6. 30tisíc zemřelých našich spoluobčanů jde na vrub demokracie a svobody.Záměrně ničení vztahů s Čínou a Ruskem jde na vrub demokracie a svobody. Chce to totální zmėnu , ale není zde revoluční strana díky demokracii a svobodě.Zůstávájí tak jen slepičí krůčky ke změně a to potrvá hrozně dlouho.

  OdpovědětVymazat
 7. Videt,znamena myslet. Myslet ,znamena videt.
  Oboji podminuje potrebu neco udelat. Jednat.
  To je vse. Slov netreba.

  OdpovědětVymazat
 8. Přídavek z 1. máje 01.05.2021. Spring Harinama in Yekaterinburg - někteří z toho mohou dostat psotník.

  OdpovědětVymazat
 9. Jojo... 1 Máj. Svátek pracujících...
  Jenže jak ho slavit, když se práce stala sprostým slovem, žejo. Asiže proto se už neslaví. Pracující se styděj, že jsou pracující a nepracující maj jiný aktivity.
  Duhový maškarní pochody, milionchlívařský slety, demonstrace proti všemu a všem a tak. A proto:
  Pracující všech zemí, styďte se!
  Za sebe. Za to, že si necháte srát na hlavu.
  Howgh!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.