Reklama

pondělí 3. května 2021

Vlkovy "Otázky kolem Vrbětic" v pořadí VI.

-vlkp-

3. 5. 2021 KosaZostrsa čili vlkovobloguje.wordpress.com/

Nemohu si pomoci, i dnes to je zase o Vrběticích. Pokud jste názoru, že už je to otravná nuda, nepochybuji, že svůj názor po přečtení tohoto dílu, rychle změníte! A já mohu zapomenout na to, že by Vrbětice V. se staly dernierou tohoto seriálu Kosy. Dokladem je dnešní VI. pokračování a to už je mi jasné, že určitě vyjde nejméně ještě díl VII. Ale opakuji, dnes vás nuda rozhodně nečeká. V žádném případě.

Začnu trochu ze široka a vrátím se nejprve k

Otevřený dopis poslanci Pavlu Růžičkovi /ANOšéfe!/

jenž vyšel na Kose 27.dubna. Kde, jak víte jsem reagoval na facobookový status poslance parlamentu Růžičky (ANO), člena dvou zásadních výborů PSP pro vrbětickou kauzu – bezpečnostního a pro obranu, a podrobil jeho argumentaci konfrontaci s tím, co lze nalézt na otevřených zdrojích ohledně jeho tvrzení.

30. dubna následoval na Kose další díl Vrbětic, konkrétně V., jehož součástí byl přetisk mailu , jenž mi v reakci na onen Otevřený dopis poslal jeden z čtenářů Kosy. Pro jistotu jej zopakuji. Má to zásadní význam.

že jeden z čtenářů Kosy pane poslance kontaktoval a přeposlal mu ten Otevřený dopis. Připomenu jak zněl jeho nanejvýš slušný mail:

Žijeme v Lounech. Čtu zajímavé weby. Ten Váš k nim také patří. V Lounech má kancelář poslanec Růžička. Váš otevřený dopis jsem mu s radostí poslal. Moc nadšeně mi neodpověděl. Děkuji za Váše názory a posílám Vám z Loun pozdrav. Mám návrh. Zorganizovat diskuzi s p. Růžičkou. Z očí do očí. Oslovím ještě další lidi s naším názorem. On ať si přivede koho uzná za vhodné, třeba Koudelku. Pozvu reportéra regionální TV, nebo Martinu Kociánovou. Prosím o Váš názor a případně návrhy.

Byla tam i moje odpověď- že dialog rád podstoupím a jako ideální technické, beznákladové řešení jsem navrhnul Hodinu vlka na Slobodném vysielači.

V závěru minulého týdne se posluchač opět ozval. S tím, že pan poslanec Růžička diskusi odmítl. Což není žádné překvapení. Protože nemá smysl můj Otevřený dopis komentovat, neb nemám žádné informace a on je vázán mlčenlivostí. OK. tomu mohu rozumět! Umím si představit, že on opravdu nějakou mlčenlivost v souvislosti s Vrběticemi podepsal a na otevřených zdrojích, s nimiž operuji já, a které vždy pečlivě DOKLÁDÁM, PÍŠÍ HLOUPOSTI. Není v tom případě mojí chybou, kdyby mne mystifikovali. A já následně vás. To se stát může. Přes veškerou kritičnost z mé strany, abych přesně tomuto zamezil. Proto také operuji a to nejen u Vrbětic prioritně s prameny, jež v žádném případě nelze považovat za obecně nedůvěryhodné! Naopak – jde o takzvaně vzorová media, publikující vždy jen to, co ověří z několika nezávislých zdrojů. Z těch skládám svoje analýzy. Ale proti omylu není pojištěn nikdo.

Ale abych se vrátil zpět k tomu, co mi sdělil čtenář ,kontaktující poslanc e Růžičku. Jak už řečeno

- přímou konfrontaci poslanec Růžička odmítl

- moje shrnutí a vyhodnocen jeho argumentů na FB nehodlá komentovat, protože to zkrátka nemá s realitou nic společného, jak on ví, na základě neveřejných poznatků, k nimž má přístup.Nelze nevyhovět čtenáři Kosy, když žádá o prozkoumání toho,co doporučí poslanec sněmovny jako nejblíže pravdě o Vrběticích. Už proto, že jde o případ , s jakým se ve své 30ti leté historii naše republika ještě nesetkala a nebyla konfrontována. A to nemluvím o vlastní zvědavosti a touze dozvědět se jak to opravdu bylo a je.Takže jsem ten červený odkaz hned rozklikl. Objevil se následující článek ze Seznamu.cz.


Kvůli Vrběticím se zkoumá i Zemanova cesta do Střední Asie


a ten mne k napsání dalšího dílu doslova donutil.

Ocituji z něj – pro jistotu formou screenshotů, kdyby náhodou někdy zmizel vůbec, či částečně nebo jej někdo změnil či doplnil, protože takovou reakci,například v důsledku toho, budete číst dále, nelze, ani náhodou vyloučit! Ba právě naopak!

 

 Tohle není celý předmětný článek, stvořený Seznamem.cz a doporučený panem poslancem Růžičkou jako informační zdroj nejblíže pravdě ohledně událostí ve Vrběticích…..

Zopakuji základní údaje v něm obsažené, které mne nejvíce zaujaly a osobně je pokládám za úplně nejtřeskutější! Aniž bych někomu svůj výběr vnucoval. A jen doufám, že se jím nyní veřejně zblamuji, jako někdo, kdo nechápe čtený text, má těžkou zrakovou i mozkovou vadu:

1 - otec i syn Bernatíkové, takto majitelé firmy IMEX letěli s prezidentem republiky na státní návštěvu Tadžikistánu

2 - tam se, kromě jiného setkali a jednali s velitelem tádžických pohraničních vojsk generálem Rachmonalim

3 - tenhle generál je ve vážném podezření, že je buď přímo agentem GRU nebo loutkou v rukou GRU

4 - generál Rachmonali je v podezření zejména proto, že poslal do Vrbětic mail, kterým s e domáhal vstupu pro Čepigu a Miškina na falešné pasy

5 - tím pádem je mimořádně podezřelý i rozhovor obou Bernatíků s generálem a lze , opět důvodně, předpokládat, že při něm mohla být v detailu řešena vrbětická sabotáž, ba dokonce osobní pomoc obou Bernatíků při propašování sabotérů do areálu. Kvůli vyhození skladů firmy IMEX, vlastněné právě Bernatíky…

6 - v té souvislosti vyšetřující orgány zajímá i t, zda se předmětné schůzky, kde by byla projednána ona sabotáž ÚČASTNIL OSOBNĚ PREZIDENT REPUBLIKY nebo NĚKDO Z JEHO NEJBLIŽŠÍCH SPOLUPRACOVNÍKÚ!!!!!

7 - nepřímo to dokazuje fakt, že druhý sklad -tedy tens číslem 12 explodoval záhy po návratu delegace domů.

8 - o explozi toho prvního se v souvislosti s touto návštěvou nepíše nic.

9 - ani nemůže, proto návštěva Tádžikistánu proběhla mezi 23.-27. listopadem , tedy TÝDNÚ PO TOM, CO VYLETĚL DO POVĚTŘÍ!!!!!!

Čtu tenhle souhrn už asi po osmé, porovnávám jej z článkem, který prý je dle pana poslance Růžičky , který ví daleko více než my, nezasvěcení, doporučen čtenáři Kosy jako veřejný zdroj nejblíže pravdě, a pořád mám problém tomu uvěřit!

Nejen proto, že vyšetřovací orgány zjevně zkoumají jestli takhle náhodou prezident republiky přímo nebo někým z jeho okolí o té sabotáži nevěděl předem, a doslova si zakazuji snad pomyslet na to, že by to snad šlo vykládat i tak, že je vyšetřováno možné podílnictví…. A to prý mám obsesi na Zemana!!!

Ale jde mi především o časovou souslednost!!!!

Kdy že se pohybovali oba ruští sabotéři v ČR? Mezi 10. a16. říjnem!!!

Co bylo cílem jejich mise?

Zničit sklady číslo 16. a číslo 12. řízenou explozí!!!

Kdy že vybuchl první sklad?

16.10.  !!!

Kdy se uskutečnila návštěva Tadžikistánu, kde ona diverze byla perfecionizována?

Mezi 23. až 27. listopadem  !!!!!

Znovu opakuji – v zájmu klidu a míru v duši doufám, že

- nechápu čtený text

- mám těžkou zrakovou i mozkovou vadu

protože jestli nikoliv, musím především odmítnout panem poslancem Růžičkou doporučený text nejblíže z veřejných zdrojů pravdě, jako naprostý blábol a neuvěřitelné selhání redakce Seznamu.cz

Respektive především selhání autora toho blábolu. Ten je dle mého názoru zralý na okamžitý vyhazov z redakce a také na to, že už si v novinářské branži nikde ani neškrtne. A to ani v nějakých Bobkových listech v Horní Dolní. Nejspíš jste nezaregistrovali, kdo jím je. Nemusíte odrolovávat zpět na původní článek:Ano, přesně ten Janek Kroupa, který 10. října 2018 tvrdil

Skripal v Česku pomáhal odhalovat ruské agenty, jeho traviči ho tu sledovali, zjistil Janek Kroupa


Ten člověk nezná nejen míru, ale dokonce ani stud.

Seznam.cz potvrdil, jak vypadá ta jediná správná a pravá žurnalistika!!! Ta která je alternativně na hony a na vždy vzdálená! Za Kosu říkám, že na tohle fakt nemám a mít nikdy nebudu! Něco takového nikdy nesesmolím a kdyby to přišlo od kohokoliv z venku, jako příspěvek pro Kosu, nikdy se to na její stránky nedostane, protože to okamžitě, s velmi brutálním doprovodným komentářem odmítnu!

Nehodlám se nyní ani vozit nijak po panu poslanci Růžičkovi. Předpokládám, že se jen spletl, neb byl právě , po hektickém týdnu v parlamentu, ohledně Vrbětic, prvním čtení zákonu sňatcích stejnopohlavních párů, získávání podpisů pro mimořádnou schůzi sněmovny, kde by se uskutečnilo hlasování o nedůvěře vládě, parlamentní diskusi o covidovém rozvolňování, atd. atd. ve stresu a přepracován, takže dal jen omylem špatný link. Jinak to být nemůže.

Kdybych totiž připustil jakoukoliv jinou možnost, pak by zlé a zlolajné jazyky nepřátel naší republiky a demokracie jako takové, toho jistě okamžitě zneužily a vytrubovaly by cosi, že ty tajné důkazy nejspíš vypadají tak nějak podobně, jako tenhle článek Seznamu.cz!!! Je-li to nejblíže pravdě. Stejně tak doufám, že Kosu nečte nikdo na spřátelených ambasádách v Praze, protože to bychom se pak o nich dalšího vyhošťování ruských diplomatů v jejich zemích určitě nedočkali!

A na závěr dovětek:

Pro všechny případy jsem požádal čtenáře o důkladnou archivaci mailu pana poslance Růžičky. Nejlépe na nějakém nezávislém úložišti. Pro případ, že by šlo do tuhého. Což nelze vyloučit.

16 komentářů :

 1. Děsí mne poslanci, kteří berou Respekt jako zdroj ověřených zpráv. To by mne vážně zajímali ty utajované skutečnosti v aféře Vrbětice. Dle mne jediná utajovaná informace je zdroj, zadavatel celého toho divadla.

  OdpovědětVymazat
 2. Jen ať se to důkladně vyšetří,ale pořád mám pochyby,když se o tech třech osobách vůbec nemluví,ani jejich výslech nejde najít.Bylo přece řečeno,že se tam v tu dobu pohybovalo pět osob.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den.
   Podívejte se na diplomovou práci slečny Kňavové na https://dk.upce.cz/bitstream/handle/10195/64460/KnavovaM_AkteriSelhani_BP_2016.pdf?sequence=1&isAllowed=y

   Ty tři osoby utekly a dvě 56 + 59 let zemřeli píše autorka diplomové práce. Práce má 100 stran a spoustu literatury a dalších zdrojů. Mi práce přišla emailem, přečetla jsem si to.
   Hezký den.

   Vymazat
 3. A tomuto máme věřit?Když to uveřejnil Seznam.zprávy,tak tomu instinktivně nemohu věřit a brát to jako fakt.

  OdpovědětVymazat
 4. Majitel nejakyho a mensiho municniho skladu na statni navsteve na nejvyssi urovni? Jak tohle se libi?
  Zminenej sklad rad nemam.
  Protoze ten sklad mi boucha i ve snu. Zdalo se mi,ze podnikatel prijel do V. nasel tam pod vodou v potoce tajne dokumenty a kdyz je policie od nej vyzadovala,opevnil se na vrsku zacal s puskou bojovat,ze dokumenty nevyda...
  Jeste se tam porad bojuje ted.
  Dnesni doba se neda rozumem zachytit a v orientaci pomaha hysterie, neklamne znameni ze sou veci k zatajeni.
  Bezpecnost je od toho,to uz je dnes taky zlej sen, aby zlocinu zabranovala a predchazela.
  Kdyz se neco stane,ma jine uplne nezavisle oddeleni patrat.
  Jinak je vsechno mozny,mozny. Hlavne nestesti a udesny a udesny nezdary a la Cia.
  Kdyz verejne osoby zamitaji mluvit se svymi volici,konspiraci,teda spiklenci zase jasaji,slavi ,jsou opili pravdou, jak sou a byli recht vo tajnych vladach ,co hejbaji s tema nastrcenejma kasparama.
  Co taky jezdi na ty statni navstevy.
  Kdo si nikdy nedelal iluse o USA a hlavne tech presidentech /mozna jindy/, nenajde zase tak moc rozdilu mezi presidenty, akorat ten dnesni je viditelne nemocnej..
  U jinejch se ty nemoci darilo utajit..
  To ma zase pro nektere tamni kruhy vyhodu, ze dostane text a ten precte s vyhlasenim valky a zacne valku treba i svetovou a ani mu to nedojde..
  Nez se taky s nama vypari..Stastna to zena. Muz?Oboji !!
  Treba Bajden a Kamala se nehnou vod rousky. Uz byli 2x ockovany a tedy jsou obrovska pochodujici reklama pro cely svet,ze vakciny jsou urcite podvod..Nebo aspon zbytecny.
  Zbytecnej podvod.
  Kolem nich jsou taky vsicki ockovany.
  Dneska je kazdej na neco zavislak..
  Tak tadzicky generalove organizuji bouchacky v CR,aby poskodili Ukrajinske pucisti.
  Tyhlety patraci novinari, jsou pro lidi jako ja potesenim,jak lecos chytre vystouraji..
  "Hele kamo, nechces mi zapalit sklad a pak se rozdelime o pojistku". A kdyz ne,jeden neprezije.
  Jedna skripava teorie..
  Na zacatku byl Putin, kterej rekl: Zradci shall kick the bucket./chcipnou/.
  Na jedny strane byl Litvinenko,kterej umiral dlouho a vsem na ocich. Navrch pomsty ,Vystraha pro dalsi.
  A vsechny media slouzily Putinovi kazdyho presvedcit..
  Politkovska a Berezovsky za pletky s cecencema, kdyz umirali rusky vojaci ve valce a nevine obeti silenych teroristu taky v Rusku.
  Pamatuju jak kazdej by udivenej,ze Novicok nepracuje,jak by mel. Mam tak dojem ze Novicoky jsou dva druhy.
  Jeden poradnej na kterej zahynuli nekteri a druhej zredenej na vystrahu. Navalny a Skripal jsou ty pripady.
  Tedy varovani,skonci co delas, nebo..
  Kdy asi provineni proti Rusku, neni jeste tak vazne.
  Na ten bucket/kybl/..
  Autor by mel preferovat cestinu,jinak taky vypada podezrele,ze prave vypadl ze zapadniho neziskovyho vlaku..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pafko

   hezky si to napsal, ale at mi nekdo vysvetli tu fotku, kde ty sklady horely, a staly, takze jak to bylo s tim doutnakem... hele vono se to fakt hezky cte co o tom pisou, a Hamza je taky dost zajimavej kdyz to recituje a nekokta, ale je to fakt uz nudny.

   Ono je to totiz dvojjake, bud si blbej, a tak veris Hamzovi a Andrejkovi,

   Nebo si normalni, a pak asi vis kdo keca a kdo ne

   Vymazat
  2. To je jednoduchy, nic neni pravda a vsecko je KASPARADA zaroven..K smichu.
   A vede zaroven do tragedii.
   Znamena to dale verit sobe, ale zaroven sebe proverovat dukladne. Videt tak skutecnost.
   Klinicka posedlost Oligarchie zavedla system od zisku za kazdou cenu, pres vynalezeni nepritele /s tema si to taky prehnali/,penize jako modla jsou zhouba, kdyz ctu "zapadni ekonomove", moje reakce je ,ze chodim kolem vokna a rikam si,kdyz vyskocim staci roztahnout ruce a poletim..
   Neco podobnyho co umi ekonom..
   Ted nevedi kam skocit a nebo uskocit.Z Afg.
   Zaroven odchazeji a zaroven tam zustavaji..
   Uz jsem psal,ze ty podezreni jsou takovy,ze se nikdo nezepta nikoho,aby neviselo a nevyjasnilo se vubec.
   Potom zase kecaji,ze nekecaji a nekecaji,ze kecaji kecy zaroven. Nemaji co.Napln jejich cinnosti je nenavist Ruska.
   Pestujou Lziparady a soutezi..
   Jsou totalne v bankrupcnim upadku, priznavaji si to a zaroven zapiraji i kdyz ten symbol toho,chudak Bajda dokazuje vsechno vic,nez je treba..
   Bajden je totalni symbol,co vsichni jsou.
   Ale proto a presto mu podlezaji ,nic jineho neumi.
   Z klinicke faze besneni jako napr. v Treti Risi,coz je dostalo na hranice Ruska, presli do faze pathologicke universalni vztekliny a tak zavisle posedlosti proti Rusku.Ale.
   Denne Putin dostava z celeho sveta telefonaty,zadosti o jednani,navstevy atd. Nic bez Putina.
   Jako EU odevzdali,jizni hranice paserackym gangum aby si vydelali na svobodnem a demokratickem dovozu lidi s detmi.
   Sluzba oligarchum je tez utraceni trilionu ve prospech korporaci..Od 2010 se vse zrychlilo, kdyz nevyssi soud vyhlasil ze korporace je clovek.
   Kdyz ale korporace znici Mexickej zaliv,majitele akcionari nejsou zodpovedni za skodu, nic neplati..
   Korporace take voli v USA.
   Uz davno.
   V r.2003 Bush podepsal Medicare D transfer bilionu medikorproacim a vlada ma prisny zakaz a ilegalni je vyjednat pro lidi nejake ferove ceny za leky.
   Kdyz si zprivatizovali vodu,to je horsi, neni problem dosadit za reditele korporace treba Usamu se sidlem nekde Tora Bora i s nasledky a bez zodpovednosti..
   I tak se Usamove rozmnozili..
   Usama pak muze existovat a nemusi. Nebo oboji.
   To neni dulezity. Politik poslanec je pritel lidu a zaroven bestie skudcovska, kdyz ho nikdo nevidi..
   To je tezky videt. A pochopit ,ze pochopove veri a tvrdi,ze chlap je zenska a naopak,je nemozny..
   Vsecko je ale nastaveny,ze nejde couvnout.Neni kam.
   Jedine pred spravedlivej soud..

   Vymazat
 5. Nad panem poslancem je škoda času i mávnout rukou; bolela by zbytečně tak, jak on je zbytečný. Všeho do času a uvidíme, jak budou tito slovutní idioti pískat za nedlouho...

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud jde o „duševní zdraví národa“, pak se ještě zotavujeme z jeho deformací s poklonkováním Sovětskému svazu a jsme nyní ve fázi snahy o prosazení poklonkování USA. Co takhle konečně najít střední cestu a nevymetat patníky z východu na západ.
  Mimochodem to přitulení některých občanů k nedemokratické mocnosti, která nás v minulosti obsadila, mi moc nesedí. Vždyť jsme „přitulení „ k jiné mocnosti, která způsobila dlouhou okupaci a smrt tisíců občanů ČSR. A od níž nás osvobodila ta „nedemokratická mocnost“. Svět se prostě změnil a RF není SSSR, stejně jako SRN není hitlerovské Německo.

  OdpovědětVymazat
 7. Je zajímavé, že se zde píše o různých lidech a generálech až v Tadžikistanu, ale že v ČR v té době řídil (StB čili BIS) nějaký generál Lang. Prý ještě nepromluvil, možná že o tom ani neví. Ale jsem si jist, že nejvíce o tom ví prezident Zeman a ten si určitě nenechá příležitost "vyškolit"Koudelku až do kriminálu a ne na generála. Už nikdo nepopírá, že na celém skandálu mají hlavní podíl USA a jejich CIA spolu s efbíaj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tezky taky videt, ze podobne organizace spolupracuji i kdyz jsou navrch treba zurivi nepratele..Pentagoni si povidaji s generalama v Kremlu.Normalka.
   Stejne povinnosti, napln "prace",kazdodenni styky,je spratelujou,zenou do jednoho stada a moznost penez taky...To je patricne tajeny a rika se tomu mlha v zrcadlech a zrcadla v mlze..
   A zase nikdo nic nevi..A v tom se bajecne klickuje.
   Protoze nepritele se neni mozne zeptat za ucelem vyjasneni podezreni a kdyz prece jen je, nesmi se jemu nepriteli verit !!
   Miliony vselijakych organizaci ,byrokracie, napr. v USA, Pentagon 30 tisic, CIA taky,vlada pres milion uredniku totalne oslepuje a zaroven soucasne anarchizuje a paralyzuje..Vsichni proti vsem.
   Ostani mensi staty pak v tom vsem litaji jako posranej papir v prujezdu..Prinejmensim..

   Vymazat
 8. Doplněk: J. Tkadleček-ředitel KŘ P ČR Zínského kraje - jeho tehdejší vyjádření k Vrběticím!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=u9FMqsnoB1A

  OdpovědětVymazat
 9. Tak jsem našel centrálu té "elitní" suprtajné jednotky diverzantů. Obešel jsem to dokola a musím říct, že nic moc. Mohli jim dát lepší budovu a pokud možno někde mimo běžnou zástavbu, ne mezi barákama na moskevském sídlišti. Ale jak známo, tahle část min. obrany RF není zrovna slavně finančně podporovaná. Asi proto, že ve všech seznamech firem na ruském trhu to figuruje jako školící zařízení MO RF. Školí nejen rozvědčíky, ale když je potřeba, i běžné vojáky. Takže naše diversanty, pokud tam skutečně pracovali, musely denně potkávat stovky lidí z toho sídliště.

  Skuteční rozvedčíci jsou zaměstnanci armády a patří pod jinou skupinu. Působí ve válečných zónách a vedou si poměrně velmi dobře. Jejich akce jsou skutečně tajné, na veřejnost vyjde jen to, co sami povolí. Podobnou zkušenost má i šéf té suprtajné jednotky z Vrbětic, Salisbury, Moldávie, Bulharska a nejnověji i z Ukrajiny. Asi proto se stal ředitelem toho školícího střediska.

  Takže komu dalšímu bouchli sklady s municí a je podezírán z nezákonných obchodů nebo pojistného podvodu? Obraťte SR na Bellingcat a máte po problému!

  OdpovědětVymazat
 10. Oficiální bláboly rádoby poslanců jsou k pláči.Poslanci hlavně pečují o svůj příjem a tak kejhání tlustých hus z PS zní jak kykyriký.

  OdpovědětVymazat
 11. Hlavni sok je se domnivam,ten rychlej vyvoj v Rusku za 20 let. Z krachu az ke hvezdam.
  Kdyz se tomu pomaha a neco podminek slovanska tvorivost nezna hranic ani v praci..Ted co s tema putinama udelat.
  Odmitaji prestat existovat,jako jinde.
  Navic jsou nadany na matematiku a to je ted vyhoda.
  Uz jenom tenhle fakt vede k nekonecnym podezrenim a voli si v USA jak chteji a kdy chteji a nechteji prestat.
  Tohle kdyz pripusti nejmocnejsi stat ,to je rovnou a predem Stalingrad. Vyvoj jinam je nemoznej.Neni mozny je zmaknout.
  Navic ! Na zapade je to rasisticka veda. Vede do diskriminace.
  Kuda vy idiote. Ja idu sprasit...Dusledky.
  Zmateni pokracuje v tom,kdyz si najdete zenskou, delate to zaroven taky s chlapem. O tom vas pouci dnes deti ze zakladni kdyz co je dnes skola se taky nevi.
  Asi nejaky kurzy pomatenych psychosexuologu o pomatenych vedeckych vyzkumech.. Chudaci deti.
  Ale na druhou stranu,kazdej musi s necim se potykat jinak zakrni a nevyroste.Kdyz sem byl malej bylo to podobny ale daleko min zvrhly..

  OdpovědětVymazat
 12. Konečně opravena hrubka v nadpisu...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.