Reklama

středa 5. května 2021

Vrbětice, srdce lásky

Pavel Letko

5. 5. 2021  e-republika

Vrbětice se stávají srdcem šťastného světa odkud se šíří pravda a láska po celé zeměkouli. Napočítali jsme zatím desatero výrazných směrů, kterými se šíří. Posuďte sami:

1. Výbuch munice ušetřil mnoho životů. Je to sice zatím tak trochu tajné, ale zdá se, že především na Ukrajině. Kaňkou jsou dvě oběti z řad českých hlídačů skladu vražedného materiálu. Podle intenzity explozí v rozmezí jednoho měsíce by však munice došlá na místo určení způsobila s největší pravděpodobností mnohem více ztrát na lidských životech. K takovému účelu je ostatně toto zboží vyráběno, skladováno, distribuováno a použito. K zabíjení lidí. Ve Vrběticích se tak bojovalo o životy ukrajinských civilistů a možná i těch syrských. To nám "generál-čekatel" Koudelka ještě řekne. Nebo také ne. Každopádně postavme našim dvěma obětem pomník s nápisem „padli za ruské a/nebo bulharské a/nebo syrské bratry, nezapomeneme“. Naši budoucí prezidenti budou mít další místo kam klást věnce a být v televizi. 

 

2. V důsledku kauzy Vrbětice byla zrušena možná účast Rosatomu. To je vynikající zpráva pro firmu Westinghouse a další možné účastníky atomového tendru, protože jim spadne do klína navíc několik desítek nebo dokonce stovek miliard Kč. Tlak na snížení ceny, který by způsoboval Rosatom již pouhou účastí v tendru, mávnutím Babiše a spol. zmizel. 

3. Zelení odpůrci energie z jádra mohou také plesat. S výstavbou jaderné elektrárny to bude jako s tou pověstnou jitrnicí. Takovou elektrárnu svět neviděl.  

4. I když půjde o elektrárnu, jakou svět neviděl, spolyká hodně viditelných miliard. Za 200 miliard rozestavět a pak za nedostavění 150 miliard uspořit. A to se vyplatí. Někomu určitě. Westinghouse s tím má své zkušenosti. ZDE 

5. Snížili jsme stav pracovníků ruské ambasády v Praze. Elfové tančí, Stan Spolu s Piráty se topí ve štěstí.  

6. Za ropu a plyn z Ruska nebudeme platit ruským okupantům, ale německým osvoboditelům. Samozřejmě s určitou více či méně přiměřenou přirážkou. A to se vyplatí. Tak Němcům určitě. 

 7. Jelikož se zhoršily vztahy s Ruskem, budeme muset finančně podpořit naši armádu a americké výrobce zbraní. Výpalné je třeba platit řádně a včas, teprve pak se budeme moci konečně cítit bezpečně před východním bolševismem. Americký dělník plesá, český generál studuje tažení Napoleona a Wehrmachtu. Dělník je hoden své mzdy, generál své odměny a vojín své čestné salvy. 

8. Otevírá se prostor pro vzkříšení základny US Army na území Protectorate of Bohemia and Moravia. Klvaňa bude mít radost, americký voják také. Určitě je lepší pro začátek střed Evropy než Afghánistán. 

 9. Poškození česko-ruských politických vztahů a s nimi i těch obchodních, poskytne nečekanou výhodu našim spojencům, kteří mohou tuto nevelkou mezeru na ruském trhu ochotně zaplnit. V neposlední řadě si zaslouží svou mzdu i v českých neziskových organizacích podporovaných z Kanady, USA a dalších spřátelených zemích. Jejich práce se vyplatila a jistě ještě vyplatí. O důvod více svolat nezávislé shromáždění a svobodně nadávat Rusům, na Hrad místo standarty pověsit trenýrky a nad hlavu umělecké dílo „Putin s trenýrkami u kotníků na WC“. Nezištnost, západní vkus, křesťanská civilizace a kultura se prostě nedají zapřít.  

10. A poslední, avšak nikoliv nevýznamnou dobrou zprávou je, že ať v této zemí vládne Habsburk, Hitler, Brežněv nebo Biden, naše česká mediální, kulturní a politická reprezentace zcela jasně ukazuje, že svou pílí, rozhodností, statečností a mazaností dokáže vést bezpečně celý národ za vynikající obživou a dobrým bydlem s neomylností tasemnice do jakékoliv prdele.

Tak dobrou chuť, milí spoluobčané.

 zdroj: https://e-republika.cz/article4418-Vrb%C4%9Btice-srdce-lasky

46 komentářů :

 1. Skvělé, jen trochu smutné.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. No ještě bych ke kupcům vojenského materiálu z Vrbětic před 7. lety zařadil třeba Kongo. Pane Sobotko přijde doba kdy budete mít v této otázce co vysvětlovat! Neproběhl náhodou na našem území nelegální obchod se zbraněmi pod záštitou a krytím tehdejší vlády? Jen ať se do popela ve Vrběticích hodně šťourá třeba to rozdmýchá ještě pořádný plamen!

  OdpovědětVymazat
 4. To je omyl, vašnosto, Koudelka chce zrovna maršálskou hůl, aby pak mohl v čele kohorty těch svých placených i neplacených práskačů a donašečů, šmíráků a bonzáků, křiváků a podrazáků té nejodpornější sorty vyrazit k útoku na Moskvu.

  OdpovědětVymazat
 5. Kdepak pane autore je jasné kdo je v (__) ale my to určitě nejsme voliči vlastenecké SPD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem již psal, je ostuda pro celou vládní garnituru mimo pana presidenta že Japonec je největší vlastenec.
   Volte SPD !!!

   Vymazat
 6. Pan Hamáček právě ochutnává vlastní medicínu. jedná se o skandál s jeho připravovanou, ale neuskutečněnou cestou do Moskvy. Kroupa a Seznam tvrdí, že důkazy o jeho čachrování viděli, slyšeli, jsou prý jednoznačné a absolutně věrohodné a nezpochybnitelné... Je jen jedna varianta! Vinen!!!Musíme tomu všichni věřit a to bezvýhradně. Kdo nevěří, je stejný ,nebo ještě větší lump než Hamáček. Tedy vlastizrádce a ruský agent. Tak ať ti chutná, ty špinavý hochštaplere!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petr Schnur 27. 4. 2021
   A máme to černé na bílém. Jeden ze dvou „motorů EUropy“, Německo, právě prohlásilo ústy ministra zahraničí Maase, že odmítá ‚konfrontační řev‘ (Konfrontationsgeschrei) na adresu Ruska, se kterým chce mít EU dobré sousedské vztahy. Ta Evropa, jejíž „solidarity“ se naší hrdí a bodří válečníci dovolávali.

   Vymazat
  2. Jo ten Aspen institut dělal jejich politiku a dovedl stranu ke krachu. Pravověrný fašouni ho zachránit nechtěj a dokonce ho grilují. Jen ať se sežerou navzájem.

   Vymazat
  3. rakusani, opajcovano z Rusvesna

   Generální prokurátor České republiky povolil pozastavení případu výbuchů ve Vrbetici: byl pojmenován neočekávaný důvod
   05/05/2021 - 1:00
   Generální prokurátor České republiky povolil pozastavení případu výbuchů ve Vrbetici: byl pojmenován neočekávaný důvod | Ruské jaro
   Pokud není možné vyslechnout podezřelé z výbuchů ve skladech zbraní ve Vrbetici nebo zajistit jejich přítomnost, může být případ zastaven, uvedl generální prokurátor Pavel Zeman.

   Podle něj „se jedná o zákonný postup“.

   „Od samého začátku tvrdím, že vyšetřování má pouze jednu verzi a že nelze vyloučit, že trestní řízení skončí odložením případu,“ uvedl Zeman.

   Generální prokurátor věří, že občané země mohou být hrdí na to, jak Česká republika vyřešila situaci s incidentem ve Vrbetici.


   Předseda vlády Andrei Babish dříve obvinil Moskvu z výjimečného stavu v roce 2014. Praha vyloučila 18 ruských diplomatů , Rusko v reakci - 20 zaměstnanců české ambasády.

   Bylo známo, že česká policie oznámila seznam hledaných Rusů Alexandra Petrova a Ruslana Boshirova . Prokurátor Martin Malush, který dohlíží na případ výbuchů, však později popřel údaje na seznamu hledaných: uvedl, že Spojené království již dříve vydal příslušný zatykač. Podle něj mluvíme o samotných občanech, které Londýn podezřívá z otravy Sergeje Skripala.

   Kreml uvedl, že Rusko nebude tolerovat „to, co se děje v České republice, připojují se k nim Bulhaři a další“. Pražská nepodložená obvinění způsobila extrémní poškození vztahů mezi zeměmi, zdůraznili v Moskvě. Ministerstvo zahraničí uvedlo, že útoky na Rusko jsou součástí rozsáhlé kampaně zahájené Západem.

   Vymazat
  4. Danny,

   jak to vypada tak jsi jeste mladej, a nebudu dodavat "blbej" protoze doufam ze jsi jen naivni, takze je pro tebe jeste spasa...

   protoze jsi mlady tak si jiste pamatujes na detske hry, ci tajnustkarstvi, kdy nejakej prcek prisel mezi deti, vetsinou prcek "lepsorodicu" (zazil jsem jic spousty jako chudej parchant" a a zacal rika, """"Ja neco vim, ale nepovim, je to tajemstvi"

   takze vlada ci parlament nasich adolescentnich dospelaku bud lze jak Irani, nebo jen kecaj aby vypadali dulezite, ne pred nami ale pred treba Litevci, Lotysi, mozna i Bulhary a pod hovnostaty

   Vymazat
  5. Basosi. Naivní jste vy. Nejsem naivní a bohužel už ani mladý. Takže asi nebudu spasen. Tady nejde o dětskou hru na důležitost. Ani v jednom případě. V prvním případě jde o napadení Ruska bez jakýchkoliv důkazů. Hamáček měl a má hlavní slovo v celé této kauze. On to spustil, on to zorganizoval. Jako ministr vnitra i zahraničí. Kulhánek už jenom papouškoval co mu bylo předloženo. Byl ve funkci čtyři!!! hodiny. A dál to zase vedl pan Hamáček. Stačí se kouknout do médií. MZV je páté kolo u vozu. A rozhodně nebylo cílem ukázat se před stejnými nýmandy jako jsme my (Pobaltí, Ukrajina, Polsko) jako že my jsme ti "lepší" holé p...e. Šlo o vyvolání daleko širšího protiruského komplotu. A má to i daleko tvrdší dopad. Na nás, ne na ně. A co se Hamáčkovy kauzy týče, nejde o nic menšího, než o pokus o státní převrat. Způsobit pád vlády mimoústavní cestou. Ta ústavní je demise, nebo vyjádření nedůvěry. Toto je pokus vyřadit klíčového člena tím znemožnit řádně zvolenému kabinetu vládnout. Scénář stejný: kauza postavená na reálné skutečnosti (Hamáček měl letět do Moskvy, Vrbětice opravdu vybuchly). A dál už jde o vykonstruovanou báchorku. Důkazy jsou jasné, jednoznačné, nedávající pochybnosti. Pouze je nemůžeme nikomu ukázat. Musíte nám věřit. Je vaší povinností nám věřit. Víra je důkazem vašeho vlastenectví! Kdo nám nevěří je ruský agent, trol... Musí být vyloučen ze společenství slušných lidí... Atd. To už zařídí spřátelená média.

   Vymazat
  6. danny
   nechci se hadat , ale Hamza ci z jeho makovice to nevyslo, muselo to jit zezhora, bezdukazove napadeni ruska ano, ale Hamza jen plnil ukoly, a zatim nevim presne koho, ty Vrbetice ac by to Rusko melo udelat, ve svem vlastnim zajmu ci zajmu slovanu - ukrajiny, "nebot kristus "Boze odpust jim nevi co cini" oni jsou podle mne Rusaci ve veci slovanstvi dost naivni, AlE - mam dojem ze dnesni vladni garntiura jsou prizivicti lezdpordelni bezpaterni parchanti, a to uz o Klause, kde ty Vrbetice zacaly (no i Havel).

   Ohledne demise,. myslim ze Babis by nebyl proti a proto vychcanej Bartos je proti tomu. Ohledne ODSAku pitomej narcis Fialka inspirovanej Vencou Klausu si vykopal zump do ktery spadne.

   Ve vsi ucte - jaky prevrat??? vzdyt uz nam hur bejt nemuze? EU by to nedopustila, ostatne diky levne praci a vetsi sikovnosti malejch ceskejch lidi (ne Prazaku) nas Skopcaci potrebuji, jsme diky historii daleko technicky zrucnejsi nez zbytek "Osties"

   takze i kdyz padne vlada a daji tam nejakeho pitomce tak nas -- zdroj technicke- prace proste pres to kdo ten nas "asseblystan" cili velkovyrobu, nebo EU malou Cinu bude "vladnout" Evropa podrzi..

   podivej se, budes se muset mym blabolkem prokousat, nejsem zadnej Jirasek ale pisi hovorovym stylem, cili placnu na papir co mne napadne pri "let's say discussion" a na to se mi do toho jeste plete enklicke dikce, takze moje odpovedi jsou maglajzove, takze si to vyzobej,
   podivej zaver, o nasi vlade mame asi stejnee nazory, ale Hamzu precenujes, je to tak trosku poddraznik trosku posera, trosku socdemak, ale Einstejn to neni.

   Babis v tom prsty asi tak moc nema, a ti co mu mozna kopou hrobecek mu podle meho dojmu delaji laskavost, protoze z tohohle uprchickeho Cerneho a HnedoLevantskeho lagru ktery se na nas chysta pod zaminkami kovidu, ci distrakce s Vrbeticemi se sami nevyhrabeme a ani Vysehradska skupina, to se musi vyresit (posrat) v Prohnedle Evrope, a hlavne Nemecku, Francie je ztracena i kdyby se Makron zblaznil. jen si pamatuj datum 14 Kveten neco se oba dozvime a bude to zajimave

   Vymazat
  7. Za lepší bych uznal názor Dannyho-ale:jak jsem nechtěl připustit zapojení Ruska,verze že to vyhodili do luftu kvůli dodávání výbušnin zemím které to užívají proti nim,dokážu připustit.Jádro/příčina je naše vina,že to naše vedení státu dovolilo.

   Vymazat
  8. Pánové Basosi a Danny,
   Jsem jen polostár a tudíž jsem poloblb. Pan vicepremiér Hamáček mi leze už dávno na nervy, nezavinila to červená mikina, ale amatérství. I když musím uznat, že kopat za mužstvo, které vypadne z ligy, je těžké. Dnes jsem na straně jeho obhájců, protože jeho protivníci jsou mi ještě protivněnší. Jedná se o nefér hry a stejně to co by nabídla opozice za premiéra i více přemiéra je horší. Dnes, kdy náš stát je v nejhorší krizi za 30 let není tlak, na vyvolání vládní krize, či předčasných voleb, řešením. Obdjvuji odhodlání opozice, že je přesvědčena, že s vyhrnutými rukávy udělá zázrak.
   Nevěřím tomu, ale je to jen můj názor.

   Vymazat
  9. Pane Adonisi. Když vezmete v úvahu, kdo je u této sviňárny, zjistíte, že jde o stejné lidi, jako u Vrbětic. Kroupa, Kundra byli přece informováni dříve, než premiér a ministr vnitra. Petříček udal v neděli, že o kauze věděl dříve a s ním několik novinářů. Přitom Babiš tvrdil roztřeseným hlasem v sobotu večer, že se právě dozvěděl ony "nevyvratitelné důkazy" co zakládají podezření. Petříček byl právě odvolán, protože prohrál volby v ČSSD. A nyní ti samí pánové a tím samým způsobem likvidují Hamáčka. Opět nezvratné důkazy, které nemohou být nikomu sděleny. Opět jediná možná verze, opět řev médií a vytí "opozice" mající zakrýt úplnou absenci důkazů. Opět zní "vlastizrada", "Národ", "hrdost"... Jak se říká: "Jaký šel, takového potkal", nebo jak říkají Slováci: "Aký požičaj - taký vráť". Je vidět, že 1) Petříček a ti, co stojí za ním (minimálně Poche) vycítili příležitost se pomstít a využili ji, nebo 2) Celá akce Vrbětice měla širší záběr, než jen vyřazení Ruska z lukrativních zakázek (Dukovany a Sputnik), ale i změnu vlády. Hamáčka a spol. informovali pouze o první fázi a nyní pokračuje plavně ta druhá. A Hamáček s Babišem? Jak praví klasik: "Mouřenín splnil svůj úkol a může jít" (W. Shakespeare, Othello).

   Vymazat
  10. Máš pravdu jmenovče.

   Vymazat
  11. dneska jsem koukal na Soukupa a zjistil jsem ze jsem zatim nic nezjistil. takzeuvidime co kdo za par dni vykeca.

   Ale co je zajimave je preklad (Google) z ruskych novin o moznem zmene smeru, ci co se mozna stane s Nordstreamem 2, ci proc se mozna zlikviduje, tak prosim ctete

   "Rusko našlo potenciální alternativu k vývozu plynu
   Moskva, 5. května. Export vodíku by mohl být pro Ruskou federaci novým způsobem, jak vydělat peníze na Evropě.

   Rusko by se mohlo stát největším světovým dodavatelem vodíku na novém trhu. Vláda již připravila návrh Koncepce rozvoje vodíkové energie do roku 2024: byl koordinován s příslušnými resorty a společnostmi. Schopnosti země v oblasti nových zdrojů energie jsou popsány v materiálu RIA Novosti .

   Ruská federace stojí před ambiciózním úkolem převzít kontrolu nad 20% celého trhu s vodíkem na světě a usilovat o globální vedoucí postavení. Odhaduje se, že stát může generovat příjem 100,2 miliard $ ročně. Ambice Evropské unie dosáhnout úplné uhlíkové neutrality hraje ve prospěch rozsáhlých plánů ruského státu - to může pomoci vytvořit nový rozsáhlý trh.

   Některé země se již dohodly s Ruskem na spolupráci v této oblasti - Německo dříve podepsalo dohodu o společné práci na výrobě vodíku.

   Vymazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  14. O Vrběticích do sobotního večera 17.4 nikdo z těch nýmandů nic nevěděli, ani o nich před tím nejednali (jednali tak akorát jek zajistit schůzku Biden -Putin), až když dostali v sobotu večer 17.4. befel, tak to klauniádu s narychlo nadiktovaným příběhem rozjeli ..

   Pořád do té soboty 17.4. platilo že Hamáček měl v Moskvě dojednat záměr us loutkovodičů, schůzku Biden -Putin, mohl si i myslet že zkusí jednat o vakcíně ..
   Zrušení cesty po zveřejnění Ruskem padrazu Bidena s Běloruskem Hamáček hloupě zdůvodnil jako klamání rusů, a tím ty trapnosti začaly ..

   Teď ta šaškárna s vlastizradou Hamáčka hlavně nahrává Babišovi a Koudelkovi, jsou nějak moc zticha, a jsou asi rádi že tu zbabranou akci jejich us loutkovodičů odnáší Hamáček, který do toho spadl svojí přehnanou aktivitou ..

   Vymazat
  15. Musím říct, že mi taky není Hamáčka líto. Jak říkáte - ochutnal vlastní medicínu :-) . Jinak jo, je to nechutný pokus o puč.

   Vymazat
 7. Je to případný obrázek působení našich politiků,parlamentu,zbytečného senátu a mocné ČT, která má rozhodující pravomoci ve všem.(Kdo vlastní ČT má faktickou moc ve státě.)
  Bohužel to ale ve skutečnosti a vyjádřeno ve finančních a diplomatických ztrátách může být daleko horší. O tom by mohl mluvit ze všech stran vydíraný premier Babiš kterému jde protektorátní opozice po krku za to, že o něco lépe vede státní správu než pacholci z ODS,Lidovci,TOPiči,STAN a
  část prohnilé ČSSD kteří si před časem sami sobě vyhlásili amnestii jako tečku za špinavou privatizaci ,církevní restituce a stamiliardové minusy kšeftů na Obraně atd.

  OdpovědětVymazat
 8. smutne ale pravdive, ale .....Nic netrva vecne ani laska k jedne slecne, rika ceske prislovi, takze


  Ono je to vlastne jedno kdo nam dodela Jadra, ale Westinghouse zrejme to nebude, i kdyz podle jmena ano, totiz Westingouse pokud se nemylim sel "cu grunt" a ted ho maji snad Japonci a mozna jeste nekdo jiny. A ono jeste neni sichr jestli se nastupce Merklove nerozhodne ze vitr a slunicko to v Nemecku zvladnou, takze ty elektrarny si skopcaci mozna nechaji, zvlaste pokud budou ti pitomci v autoprumyslu propagovat elektriku. Zajimave totiz je ze Nemci se taky motaji kolem vodiku, ale ten se dost tezko vyrabi tot vse o Westingausu

  ted zase zbyva ten maglajz kolem Vrbetic, zde autor ma velkou pravdu ohledne zachrany zivotu, dejme tomu ze to udelali ti dva Rusaci.....docela bych jim fandil, zachranilo by to ono ono to zachranilo skutecne nejake zivoty, ovsem -2. a znich se jeden nepocita, byl to preci STBak. Ovsem at si rika Hamza, ci Babis ci Karel IV. Bohuzel ja (ovsem ja jsem nikdo, v nejlepsim pripade cast pitomeho stada buliku),
  takze muj nazor neplati, ale mam ho a tak ho sdelim,,,

  podle toho co jsem vykoumal Rusaci v tom bohuzel nejedou, je to jen a jen zase pozustatek Havlova odzbrojeni pro svetovy mir, o kterem naivni Venca furt tlachal po par panacich, (znaval jsem ho osobne takze vim),

  dalsi pecku tomu dal Klaus jeho privatizaci, ktera umoznila par hajzlum (a myslim ze za Bolsevika meli ke zbrojnimu prumyslu blizko) aby chnapli vysledky havlovy pacificisticke nalady, a radostne se vrhli do obchodu se zbranemi kterych zde zustalo pro velkou armadu... protoze kolem zbrani se pohybuji vetsinou gauneri, kteri se nestiti niceho, zvlast Bulhari, tak je docela mozne, ze si vymysleli na nase "gaunery" nejakou fintu. On je rozdil mezi gaunery a "gaunery" a verim pevne tomu ze nasi gauneri - zbrojari stacili jen na mistni konkurenci ale svetova to bylo jine kafe

  Proc o tom melu? Skoro bych ty Ruske Vrbetice sezral, oni Rusaci jsou v tom taky dobri, to je fakt, ale ze by skoleni a spickovi (mozna) agenti byli tak pitomi, aby nejdriv zapalili barak s munici, vyvedli ty dva sasky ven, a pak nekde za bukem cekali az to bouchne cirka za pul hodiny, to je naprosta pitomost, a vyzyvam kazdeho aby mi to vyvratil.

  A to asi nikdo nevyvrati, protoze se o tom puvodnim pozaru tak nejak moc nemluvi, dokonce i ten agrarni velepitomec pater ...icka mlci ac se to stalo kousek od nej.

  To ze to ostatni, no vlastne vsichni svadeji ted na Bolseviky svedci o tom ze i ten kteremu jsem ja trouba doposud - no do lonskeho listopadu veril a volil ho, Andrejko Babis, se prokazal jako posera, nechci rici zbabelec, no kdyz jde o majetek,,,,ze?

  dalo by se o tom psat a rozebirat to do zblbnuti, zvlast o tom ze Vrbetice byla v zumpe asi 7 let a pak ji vyhrabali, to se svedci o naproste posranosti nasi vlady vzhledem k USA vzpomente si jen na toho Pava, ci Havrana jak se jmenoval ten bejvalej ministr spravedlnosti kdo celej posranej okamzite vydal ruskeho obcana Americe... takze potom Vam kdo ma mozek mezi usima a ne nasrano, to musi dojit co se deje.

  Jak jsem psal, nemusim Rusaky a taky nemusim Amiky a docela nemusim ci nemam rad Skopcaky, ale to jak se chova nase vlada krivych posranku, to nemusim vubec, ac jsem rodily Prazak, dokonce ze Zizkova/

  Na zaver bych doporucil velectenemu spolku spolukecalku si pamatovat datum 14 kveten t.r. kdy se dozvime PRAVDU, nerikam ze to bude Vrbeticka pravda, ale mozna ze bude

  hele vic o tom nema cenu psat, musim jit kakat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo lže ten krade a může i zabít a to je hrůza !!!

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,02
   F600 spolu s F100....jest vrcholem F73

   Vymazat
  2. Unknowne, vy sem přispíváte už poměrně dlouhou dobu. Máte pocit, že vaše názory už někoho přivedli na vaší, tedy správnou cestu? V případě že ano, můžete někoho jmenovat? Případně alespoň odhadnout počet takových čtenářů? Nemáte pocit, že byste svoji energii mohl investovat tak, aby se alespoň nějak zúročila?

   Vymazat
 10. Na Seznamu píší, že Rusko je pro nás nepřátelská mocnost. Berou ho takto jako naši politici i v Německu, Francii, Itálii,Španělsku, Holandsku, Belgii...? My jsme si ho znepřátelili svými provokacemi. Rusko z nás osypky nedostane. A jmenované státy? Budou dělat k našim nesvárům s Ruskem mrtvého brouka. Kolik na naši podporu vyhostily jmenované státy ruských diplomatů??? Snad Holandsko 1 nejsem si jist...VIP 😎

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německý ministr zahraničí prohlásil že se jeho země nenechá vtáhnout do konfrontačního střetu s Ruskem započatým Čekem...Zase budem za pitomce...VIP🤡

   Vymazat
  2. Re (15:52):
   ... jak budem??, to už dávno jsme!

   Vymazat
 11. Pavel Letko, celkem fajn, ale za ten první odstavec bych dal tak za čtyři. To proto, že to nejni pro nás, pro Západ, dobrý. Jelikož díky munici mohlo sice zemřít hodně lidí, ale těch špatnejch, kerý chcem zastřelit, tj. ruskejch Úček a Asadovčiků. (Spíš Asadovčiků než Úček, protože vojentorg na Ukrajině jel na plný vobrátky a v té době už bylo kromě Děbalceva vše podstatné vybojováno). Takže celkově za jedna mínus, Pavliku.

  OdpovědětVymazat
 12. Basosi! nebo Basoši?

  Pravdu díš, leč jazykem lámaným, nabodeníčka postrádajícím, takže buď vyměň klábosnici nebo se nauč hezky česky!!
  Protože jak známo je od dob dvou Janů (Husa a Komenského), tak jak myslíš tak mluvíš, jak mluvíš tak píšeš a jak čtou tvoje vý(blit)(ro)ky ostatní, tak jim i rozumí. Potom to končí tajným jednáním prdlamentu protentokrátu ČR a trapným zhroucením stá(d)tnosti.

  Ale všeho do času! Juesej emeriky se zhroutí před minoritami na kolena a bude zdevastována do podoby předkolumbovské éry (indiáni se již připravují).
  No a jevropejské vákuum v bruseli (jako v prdeli) způsobí babylonský efekt (borcení věžičky do půdorysu) a tak jak babylonský projekt začal, tak i skončí. Otázkou je, zda budou řetězce předvídavé a naskladní maxizásoby pevných prádelních šňůr (ozdoba na každém kandelábru), budou to jejich poslední ziskové kšefty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. duro-- to nabodenicko si nad to u primaluj, a co Slovenckej huncut se do mne montujes ohledne nabodenicek kratkych aj at dlouhych.

   F kraji kde sem se ucil tukat na knovliky s ruznymi znaky (bez koukani co kutim) se na nabodenicka nehraje, Komenckej tam tenkra neudelal ordunk, tak a ted to vis, a uz nech dia- nebo dokonce triakritiku na pokoji a venujme se me druhe zamorske vlasti...
   Pravdu dis ze se to tam jednou posere, a ja se tesim, no spis jsem zdvedavy jak to dopadne 14 Kvetna v Arizone, a to nam oboum ci obema napovi jak se u nas vyvrbi Vrtetice/

   jinak mas pravdu, ale s tema snurama asi ne, tam jsou bud macety nebo hlavne hlavne raze .38' ted tam prichazi do mody "devitky" maj totiz vetsi zasobniky a jsou lehci, treba Glock.

   Ale mam dojem, ze budeme oba mozna zklamani, protoze moji levantsti bratranci to nejak zafirujou = ovsem na nas/tedy vas ucet/

   zase melu stejne a sere mne to, ale zalezi to taky jak Bajda zvladne ci rozhada Skopcaky a Rusaky, zacinaji se totiz pomerne nenapadne sblizovat a z toho maj Amici skutecne strach.. takze nechme Vrbetice konum, maj vetci hlavy, a bafme se jak dopadne ta roura v Baltiku

   jinac se mej hezky, pozdravuj bytnou a nerej mi do nabodenicek. rad bych s tebou este kecal ale Marka mi rika ze mne musi vyvencit

   Vymazat
 13. Současní Henleinovci makaj na plné obrátky. Už dnes jsme trestáni za naší včerejší pohodlnost a nečinnost. Kolik akcí již uskutečnili a my jsme je nechávali vždy trumfovat. Měli jsme nesčetně argumentů je zastavit, ale stačil jeden argument jejich a sklonili jsme hlavu. Pochopme, že Hitler nebyl nebezpečný ani svým knírem, ani účesem na patku. Pravda, která není podpořena odvahou, nevítězí !

  OdpovědětVymazat
 14. Nezdržuji se čtením diskuzních příspěvků Krtečka,indiána a jednoho unknovna,škoda že redakce tyto názvy uznává (a poté některé maže).Nejsou k přečtení,nebo jenurážející(ind.běžec).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bruciore,za koho kopes,ze nemas rad mala zvirata.pockej zloduchu

   ty prazdny nocni hrnecku načurej si tam aspon a pak se mi ozvi,se svymi myslenkami nocniho kakoče plneho zluteho mozna skryte neomarxisticke tekutiny,pomocnika v roli kapitalistickeho podpindostnika davajicich si ukrast dve tretiny platu a jeste tomu radosti i tleskat .
   Napis co vlastne chces bo to beztak neumis a hled se naucit novou bibli volicu NPV odrikavat nazpamet!

   Vymazat
 15. Když si seřadíte co všechno bylo potvrzeno: Hasiči natočily požár před tím než to začalo bouchat, ve skladu pracovalo 5 pracovníků a z toho 3 stačily utéct, nikdo neuvádí jejich výslechy, podezření na prováděnou demontáž nášlapných min, nikdo se nevyjádřil jaká nálož by přivedla sklad k výbuchu prvního skladu a druhého skladu. Podle mě to byla válka mafie nebo zakrytí trestných činů. Jiná záležitost je, že v čase kdy byl v ČR přítomen Skripal, se objevily také Čuk a Gek v ČR. Bellicant už jenom po zjištění přítomnosti Č+G ve VB, zapátral zda nebyly za Skripalem i v ČR a když zjistil, že jo, daly dohromady tenhle komplot a nabídly g.č. Koudelkovi, který se tímto pomstil. Skripal měl mít zájem vrátit se do vlasti a proto o něm už není nic známo. Čuk a Gek měly jen navázat kontakt a když se to v ČR nepovedlo, chtěly se o to pokusit v GB, jenže to už asi MI něco věděla a když tam přijely tak už tam Skripal nebyl.

  OdpovědětVymazat
 16. Vrbetismus uz je uplnej prumysl,spletenej a rozvetvenej..
  Pro autora je smrt dvou ceskych delniku, kankou.
  Nakopnout okovanou botou rovnou do drzky.
  Chtel by stavet pomniky,ale je jasny,ze to prenecha jinym jako jemu podobnym. Ze nezacne. Ze neda ani halir.
  Vsadim se.
  O elektrarnu nejde,ale rusove nesmi brat ani davat.
  Na takovy je v Rusky zarucenej kriminal..
  Jiny firmy z USA uz maji obalky se jmeny, jestli ty uz nejsou rozdany..Rvacka je kdo dostane nejvic.
  S vakcinou nemlich to samy..
  Ty ostatni beznosti ,jsou uz jen mlaceni stokrat zmlaceny slamy.
  EU patlament ma jak je videt vzrustajici konkurenci..

  OdpovědětVymazat
 17. https://www.skrytapravda.cz/domaci/3987-a-schapirove-se-nam-smeji-do-ksichtu-podelali-jste-se-diky-kolaborantum-a-dukovany-dostavime-my-westinghouse
  A ani nečekali, až utichne fraška "Vrbětice" a už jedou, protože ví: zatímco Rusové při ataku výhrůžek ratingu, ropného šoku a runu na ruské banky se nepodělali a zametli s USA, takže dnes mají USA díky americké totalitě největší dluh v historii, kdežto konečně svobodné Rusko se dluhů zbavilo, tak naši kolaboranti nezklamali: možná za mrský peníz jsme ztratili sebeúctu, Českou republiku a zalezli jsme do konečníků amerických služeb a vůdců.

  OdpovědětVymazat
 18. V r. 2006 byly Vrbětice Ministerstvem obrany odebrány Armádě ČR a převedeny pod Vojenský technický ústav s.p., jehož odštěpným závodem je VTÚ výzbroje a munice Slavičín, který byl do r. 2003 samostatnou příspěvkovou organizací MO ČR a nyní je součástí státního podniku.
  Bochemii to v r. 2009 pronajal Vojenský technický ústav (tehdy PO MO ČR).
  Imexu to v r. 2011 pronajal tentýž ústav.
  Prostory byly dle VTÚ prázdné a zkontrolované, což MUSÍ být součástí přejímací dokumentace

  Takže odpovědnostní cesta je jednoduchá:
  - Kdo byl v r. 2009 a 2011 ministrem obrany
  - Kdo za VTÚ podepsal "nájemní" smlouvy, které jsou pro stát tak "výhodné", že to tam ZA SVÉ měl zabezpečovat pro SOUKROMÉ subjekty
  - Jakým schvalovacím procesem tak závažné smlouvy prošly
  - Jak fungovaly kontrolní mechanismy MO ČR
  - Zda se vůbec tvrzení právníků těch obskurních firem zakládají na pravdě  Ve společnosti Bochemie, a.s. se vyskytuje synáček slovenského exprezidenta (od r. 2012) a vlastní ji naprosto anonymní "holandská" firma "BO Chemie B.V.; Amsterdam" (od r. 2008). Přesto je tato společnost státem štědře dotovaná - v letech 2008-2014 obdržela "jen" ze státního rozpočtu 111 300 000.- Kč.

  Ministry obrany byli:
  V r. 2006: Karel Kühnl (US) a Jiří Šedivý (ODS)
  V r. 2009: Vlasta Parkanová (KDU-ČSL) a Martin Barták (ODS)
  V r. 2011: Alexandr Vondra
  Dále pak Petr Nečas a Vlastimil Picek

  OdpovědětVymazat
 19. Jasně, INDICKÝ BĚŽče 5. května 2021 17:55, pan Havel povídá, Kocáb, zajdi za Rusákama, že jim vzkazuju, ať vypadnou. Kocáb zašel, ani nezaťukal, udělal bububu a voni, fofrem sbalili tanky, bévépečka, kanóny, rakety, vrtulníky i letadla a celý vyděšený, utekli. Jojo, nebejt strašidelnýho Kocába vopřenýho vo Havla, sou tu dodnes. Ty Rusáci. Zlatý slova. JiH

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.