Reklama

neděle 30. května 2021

Všeználek Řezníček, málo ví, rád mluví. Režisér Dvořák byl hodně naštvaný po tom, co ČT odvysílala

Rozhovor s režisérem Václavem Dvořákem
30. 5. 2021 Parlamentní listy

 Prezident Zeman omluvou Srbsku za bombardování v roce 1999 ukázal svou lidskou velikost, pro Srby to znamená velkou satisfakci. ParlamentnímListům.cz to řekl režisér a autor slavného dokumentu Uloupené Kosovo. Antisrbská propaganda v našich médiích podle něho funguje dodnes, což dokazuje vystoupení moderátora Řezníčka na ČT24. Kavčí hory je prý potřeba řádně vyvětrat. „Tihle lidi několik desítek let mrzačí tupou propagandou duši našeho národa. Jsou přesně jak propagandisté v 50. letech,“ konstatuje Dvořák.


Před týdnem byl v Praze srbský prezident Aleksandar Vučić, kterého český prezident překvapil omluvou za český souhlas s bombardováním Srbska v roce 1999. Ten nakonec dala právě tehdejší Zemanova vláda. Překvapilo to i vás? Co jste na to říkal?

Pan prezident Zeman mne mile překvapil. Jeho omluva je na místě. To, co jsme tehdy jako Češi a náš stát provedli našim srbským bratřím, bylo darebáctví hrubého zrna. Pan prezident v sobě našel sílu nejen věci přehodnotit, ale i uznat vlastní chybu a za tu chybu se veřejně omluvit. Jsem rád, že jsem volil Miloše Zemana do funkce prezidenta. Nedovedu si představit žádného jiného kandidáta na tento post, že by udělal totéž. Mluví to o lidské velikosti. 

Miloš Zeman nejenže vyslovil omluvu, ale uvedl, že ho tehdejší podpora této vojenské akce celá léta tížila, přiznal nedostatek odvahy a požádal srbský národ o odpuštění. Lze říct, zda Srbové tuto omluvu přijmou? Co to pro Srby znamená?

Pro Srby to znamená velkou satisfakci. Vždyť díky lžím a propagandě šířené v zemích NATO byla proti nim tehdy skoro celá Evropa, USA a anglosaský svět. Jen kolik států světa pod nátlakem USA bez mrknutí oka uznalo „nezávislé Kosovo“ a podílí se dodnes na legitimizaci násilného odtržení území suverénního státu a jeho předání místní mafii, aby si v „novém státě“ dělala, co chce. Některé země to uznání v posledních letech odvolaly, ale většina s násilným odtržením jižní srbské provincie dodnes souhlasí.

Srbský prezident Vučić v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Zemana mimořádně ocenil s tím, že se touto omluvou stal legendou srbského národa a zapíše se do dějin s tím, že jde o prvního vysoce postaveného politika v aktivní funkci, který něco podobného řekl. Vučić věří, že se další státníci časem přidají. Věříte tomu? Dojde někdy na Západě k proměně atmosféry vůči Srbům?

Myslím, že to bude trvat ještě dlouho. Snaha Spojených států za pomoci vazalských států ovládnout celou planetu je stále silná a rozbití Jugoslávie, napadení Srbů, jejich vraždění a vyhánění toho bylo a je součástí. Naštěstí další světové velmoci vizi světa vedeného Spojenými státy nesdílejí, imperiální politiku USA korigují a v tom je i jistá naděje pro Srbsko.

Podle Vučiće je ale jisté, že nikdy nedojde k institucionální omluvě ze strany NATO. Souhlasíte? Mimochodem, pokud bychom měli čtenářům přinést souhrn, jaké škody aliance v Srbsku napáchala? Ať už jde o životy, ale i materiální škody.

V tom má prezident Vučić pravdu. NATO je nástroj imperiální politiky USA, agresí proti Jugoslávii spáchalo nejtěžší mezinárodní zločin, a zločinci se za své zločiny omlouvají jen pod přinucením, např. před soudem.

Dodnes je možné se v českých médiích setkat s, mírně řečeno, podivnými interpretacemi konfliktu v Kosovu a Metochiji. Moderátor ČT24 Martin Řezníček kupříkladu před týdnem mluvil o tom, že Srbové prý v Kosovu ničili historické kulturní památky a páchali genocidu, což je vzhledem k faktům dosti bizarní výklad. Co na to říkáte?

  Pan Řezníček je typickým zaměstnancem českým médií. Málo vzdělaný v oborech, o kterých rád mluví, zato velký mentor v póze všeználka. Přitom většinu svých výtvorů jen opisuje. Předváděl to ve svých patolízalských reportech jako dopisovatel v USA. Tihle lidi několik desítek let mrzačí tupou propagandou duši našeho národa. Jsou přesně jak propagandisté v 50. letech. Jeho tvrzení odporuje dávno známé skutečnosti, že ne Srbové, ale kosovští Albánci jsou ničitelé kulturních památek, že právě oni páchali na Srbech, ale i dalších národech obývajících provincii Kosovo a Metochija, Romech, Aškalijích, Egypčanech, Makedoncích, genocidu, vyhánění, ničení majetku a podobné zločiny. Čeští vojáci, sloužící v následujících letech na Kosovu v útvarech KFOR, byli toho očitými svědky. Mimochodem, na Kosovu a v Metochiji jsou až na jednu výjimku památky pouze srbské. Tou jedinou je domeček Prizrenské ligy, který ovšem zasáhla bomba z letounu NATO na jaře 1999. Řezníček je přesně jedna z těch figur, kvůli kterým by se mělo ve Zpravodajství ČT řádně vyvětrat. To říkám s plnou odpovědností jako bývalý šéf vysílání Občanského fóra v tehdejší Československé televizi.

Co všechno samotnému aliančnímu bombardování předcházelo? Je možné označit hlavní architekty této agresivní operace? Oficiální zdůvodnění tehdejších západních vůdců je takové, že bombardování mělo zabránit humanitární katastrofě a muselo přijít, aby ochránilo nevinné životy. To dodnes říká třeba paní Albrightová.

Na výkladu tehdejších dějů se významně podepsala propaganda zemí NATO. Např. ředitel reklamní agentury Ruder a Finn z New Yorku, která byla v 90. letech najata na vedení protisrbské kampaně, se holedbal, jak vyráběli lži o „zločinech Srbů“, že nic nemuseli dokazovat, protože jejich „práce“ nebyla informovat pravdivě, ale vytvářet dobrý obraz o Albáncích a jejich UČK a malovat ošklivý obraz o Jugoslávii, Srbech a Miloševićovi. A zatímco se Srbové bránili a lži vyvraceli, oni už vymýšleli a dávali do oběhu další vykonstruovanou lež. Takhle se dělá válečná propaganda. Říká se, že ve válce umírá pravda jako první. Ale ona umírá často ještě dlouho předtím, než válka vypukne.

Kosovští Albánci v roce 2008 (čtyři roky po velkém pogromu na Srby, kterému mezinárodní síly KFOR nezabránily) vyhlásili nezávislost na Srbsku. Tento „stát“ neuznává ani polovina zemí OSN, naopak řada států v posledních letech uznání zrušila. Kosovo se však těší podpoře EU i USA a aktuálně odmítá dialog se srbskou vládou. Jaké řešení celého problému by bylo na místě? A jaké řešení je reálné a možné?

Měla by se dodržovat mezinárodní smlouva, podepsaná zbytkovou Jugoslávií (Srbsko a Černá Hora) a zeměmi NATO 6. 6.1999 v Kumanovu, kde se počítá s tím, že se na Kosovo vrátí srbské státní orgány včetně policie a armády, že se mohou vrátit všichni běženci. Dodnes se na Kosovo nemůže vrátit přes 230 tisíc srbských běženců, kteří tam mají své majetky. Dodávám, že by měli být souzeni všichni viníci tehdejších zločinů, a to především těch dosud nepotrestaných z řad kosovských Albánců. Jejich organizace sice byla prohlášena za teroristickou a zakázána, ale její nepotrestaní vůdcové Kosovem vládnou doteď.

Zájmy západních velmocí o Kosovo nemusí běžnému návštěvníkovi tohoto území vůbec dávat smysl. Jde o rozlohou malinké území, z jeho začátku prakticky dohlédnete na konec, nic se tam nevyrábí, turisté tam jezdí prakticky jen do srbských klášterů atd. Co je na Kosovu pro Západ tak přitažlivého?

Myslím, že je to především vojenská přítomnost USA na západním Balkánu. Je to další část planety, kterou ovládají. Základna Bondsteel je prý největší základnou americké armády mimo území USA. Podle některých nezávislých pramenů se přes tuto základnu údajně dostávají do Evropy drogy, především z Američany ovládaných enkláv v Afghánistánu. Kosovskoalbánská mafie pak drogy distribuuje po Evropě. Také u nás. Zisk ale slouží především americké špionážní agentuře CIA na financování operací, které nesnesou dohled amerických zákonodárců. Tenhle často uváděný „příběh“ určitou logiku má, takže nevím, proč by nemohl být pravdivý.


Řezníčkovi a jemu podobným k připomenutí - dokument "Uloupené Kosovo":
(pro majitele mobilních telefonů link na film https://www.youtube.com/watch?v=Fgk0rAF9eD8&t=1s)60 komentářů :

 1. Jenom se divím, že pan režisér mezi těmi pražskými hereckými vylízanci (i když i zde jsou světlé výjimky, jako pan Vyskočil, Krampol atd.) vůbec vydrží. Jestli se za něco v životě hluboce stydím, tak je to právě věrolomná zrada Srbska, největší skvrna v našich novodobých dějinách!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný článek pane Dvořáku,
   po přečtení výblitků Unkhovna jsem došel k názor, že tento psychopat by měl být izolován od slušné společnosti . Něco tak hloupého jako jeho poznámky se hned tak snadno nenajdou !

   Vymazat
  2. Tonda, a co takový Baruška? To je dokonce elita národa a zcela veřejně vyzýval k zabíjení Rusů.

   Vymazat
  3. Tak mi napada,zda pan byvaly president Havel by nemel vstat z hrobu

   a rict jeste zijicimu presidentovi ODS,aby se omluvil za to,ze zakazal dat do Ustavy pravicovy SOCIALNI STAT,na ktery by navazovaly opravdove zakony jimiz by jsme netrpeli jako nyni lhostejna a GR TV a neziskovkami zblbla OS,ktera pak byla oktadena o vsechna aktiva v bilionech s dalsimi bilionovymi skodami a POZOR ,mozna jim i planovaneho dalsiho totalniho vykradeni kakarenskymi prazskymi povaleci pod taktovkou piratu,kterym nyni umozni jeho kapitalismus bez privastku,vychazejici z gangsterismu dovykradeni a dalsi navazujici vykradani uz davno prazdnych kapes s jen tretinou mezd zaplacenym buržoasnim vrzstevam pry "STREDNI VRSTVy", ktera beze zmeny rezimu nikdy nevznikne a ani dnes neexistuje.
   To co se za ni povazuje bude vykradeno C19 na plech.

   VOLTE STAROSTY A PIRATY,KDY SE PAN PRESIDENT ODS OMLUVI,CO?

   Vymazat
  4. Pokud se pan bývalý president ODS neomluví za to,ze asi zcela záměrně

   Nedal do prvního článku Ústavy pravicový sociální stát a nyní ještě živá ODS ho tam nehodlá vubec prosazovat pak drazí občané voliči je tato strana

   NEPOTREBNA CELE OBCANSKE SPOLECNOSTI(OS)

   nebot se ve skutecnosti ucastni devastace malych a strednich podnikatelu tzv STREDNI VRSTVY,ktera u ODS zcela mylne hleda ochranu a jeji cinitele nechapou,ze zadna stredni vrstva NIKDYvzniknout nemuze,protoze koncerny je planuji zlikvidovat a v Ustave neni tento stat zcela zamerne,aby se podarilo vadnym zakonem o exekucich prave STREDNI VRSTVU jinde oporu statu jeste vcas zlikvidovat.

   To volici nevi,nebot informace o teto ideologii tolerance a blahobytu pravicveho statu, prekryva GR TV,aby tuto vrstvu pomohll zlikvidovat.
   Beze zmeny rezimu NIKDY nepujde ani opravit vadny zakon o exekucich a proto chystame my avatgarda obcanu volicu bod 5 do NPV nyni uz opravdovych NARODNICH ZAJMU.
   Je treba,informaci prave pro podnikatele.cz,ale nikdo krome zdejsiho webu svobody a prime demokracie jim je neposktne,protoze jsou to pro koncerny kandidati na NEBOZTIKY a oni sami si mysli,ze VSE vi lip nez my sila obcanu volicu .

   Je to pravda nebo ne?

   Vymazat
 2. O velikosti pana prezidenta mám svoje mínění, ale zrovna tahle omluva se mu povedla.
  Sice si za to Srbové nic nekoupěj, ale mně je líp, také jsem se za to zplanýrování Bělehradu moc styděla.
  Západ nikdy nepřizná chybu, mraky mrtvol kam se podíváš, zhroucené státy, migrace do Evropy, vyžírají to obyčejní lidé.
  Amíci by si měli svoje pokusy dělat někde v Nevadské poušti, né v Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Sýrii, na Ukrajině, prakticky vždycky to špatně dopadne.
  Teď máme jeden neživotaschopný “ stát” , který svými mafiány a kriminálníky zásobuje celou Evropu.
  Ale Amíci mají svou další vojenskou základnu na šikovného místě a možná o nic víc ani nešlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 16:48... A vy do toho vidíte!?!?!? Tam se to vždycky mlelo, spory o hranice jsou běžné.
   Historicky si vždycky dali sem tam po čuni, silnější vyhrál a zase byl klid.
   Vměšování zvenčí ničemu nepomůže, konflikt jen prodlouží a hromada mrtvol je větší. A navíc jde jenom o odklad dalšího konfliktu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. U

   No a hovno by se stalo ze?

   Vymazat
  5. Helano

   nejvetsi sranda ne te valce s jugosema je to ze ac Vencove to podporovali, prece to byl jen Ceskoslovenskej radar ktery nasel to Americky sichr neviditelny letadlo a jugosi ci Srbaci ho sundali, a potom Amici a jejich nohsledi zlikvidovali Teslu Pardubice ktera "Veru" vyrobila

   Vymazat
  6. 17:23 A že tam ti slavní Amíci rovnou neflákli atomovku, co? Podobně jako ty argumentovali i o Japonsku, Hirošimě a Nagasaki. Vlastně to tehdá byly humanitární atomovky, při použití terminologie Velkého Lahvového Drramatika. Tvoje názory jsou opravdu pokleslé (tyto lidi necháme umřít a tak nezemřou "naši" lidi, kteří by jinak mohli být ohroženi) a jednou možná podobně někdo "nedotknutelný" rozhodne o tvém nebytí, protože se to bude hodit. To bude paráda, že?

   Vymazat
  7. Ty darebáku 17:23 ty budeš obhajovat svinstva ala Nato potažmo ameriky? Ty schvaluješ vraždy nevinných lidí ?Darebáku s fašo myšlením!!!

   Vymazat
  8. Unknowne. Jezdis do Chorvatska 20let? A stale meles blbosti?
   Lide par mesici pred valkou koukaly na 3 kanaly kde bezela propaganda. Katolicky knezi zvaly na mšich narod na povstani proti Srbum. Telefony mezi republikama nefungovaly. Nikdo nemohl overit co se deje. Jedina pravda byly zabery z Rojters a Asociated a nedelni kostel. Vymejvani mozku a budovani fanatizmu, jako treba u tebe. Je mi te fakt lito. Zil jsem v Chorvatsku pred valkou. Behem par mesicu jsme se z dobrych sousedu stali agresory. Vis uplne hovno. 20 let jezdis na dovolenou, mluvis s lidma ktery lzou sami sobe a tebe jen aby si ulevily za to ze bily blby a slepy. Kazdej rok nezpocet chorvatskych vojaku z valky udela sebevrazdu pod tihou ceho dopustily. Mam rodinu po cely bejvaly Jugoslavii, vsech vir a 99% toho co tu meles kdyz komentujes Srby a Jugoslaviji jsou uplne blbosti vytrzene z kontekstu.

   Reknu ti to takhle,jses nebezpecny jedinec. Fanatik. Ty primo bytostne nenavidis vse co se tyka slov Srb a Rus.
   Tohle nema nic spolecneho s komunizmem, druhou svetovou a okupaci z 1968.
   Tvuj fanatizmis se podoba tomu co jsem videl v Chorvatsku pred valkou, ve mestech kde moralni autoritu urcoval knez. Pro ne to byla križacka vyprava proti pravoslvcum.
   Pro tebe je to ocevidne krizacka vyprava, i kdyz se mozna deklarujes jako ateista.

   Kdyby Jugoslavska Armada a krveziznivy Srbove chteli znicit Chorvatsko tak pouzijou 3. Nejsilnejsi armadu v Evrope a ne jim odpousteli masakry z 1. A 2 svetove.

   Unknowne jsi fanatik. Ty nechces branit svoji rodinu a zem. Ty bys nejradsi vymazal rovnou 2 civilizace a pak do raje, vid?

   Prej, jezdim do Chorvatska 20 let. Snad neco vim o čtyrech valkach, behem 5 let ))))))
   Ty chces nekomu soudit se svych 20 let chlastani s mistnakama? )))))   Vymazat
  9. Jovan, on to ani nemyslí vážně, jen si léčí nějaký mindrák nasíráním. Je v důchodu, sám a nemá co na práci, tak nasírá. Pár let dozadu řešili problém s jedním podobným dědkem policajti.

   Vymazat
  10. On to myslí vážně a to jeta katastrofa. Unknown je blb, fanatik, nenávistník, ale hlavně troll. Takhle duševně omezený nemůže být člověk, ale stroj.

   Vymazat
  11. Helanov 30. května 2021 16:32, docela rád bych věděl, v jakém pořadí si tedy ceníte ty "naše" prezidenty? Svěříte se?
   Já například z posametových, od nejhoršího, beru Havla, Klause, Zemana. I s přihlédnutím k historickým okolnostem. JiH

   Vymazat
  12. Na Nevadské poušti nejsou lidi a ty pokusy se musí dělat na lidech, nejlépe daleko od USA.

   Vymazat
  13. Pane Basosi dík,
   za informaci o radaru Věra. Chválu jsem slyšel, ale o použití v Jugoslsvii jsem nevěděl.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty blbe, tak od tebe to sedí. Bezvýznamný a ještě tupý Unknown. Co umíš ty, čím se živíš? Plácáním hovadin na NR.

   Vymazat
  2. Aaa30. května 2021 18:33

   Zapomněl jste... zoufalým, slabomyslným a hloupým plácáním...

   Vymazat
 4. Říká se pozdě bycha honit.Pan president Zeman se chce loučit jako jiný president než Klaus.Doufám,že promluví také o roce 1989 ,kdy si přihříval lžípolívčičku o socializmu.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co zbylo v naší republice po převratu? Rozdělení státu na dva kusy bez referenda /protiústavní/.Za bazarové ceny výprodej veškerého majetku,pokud nebyl rozkraden a vytunelován. Tunelování všech bank,jejich výprodej včetně kampeliček.Zbývá ještě několik cenností,jako korunovační klenoty,Pražský Hrad,Karlštejn a Budvar.Dluh ve výši cca tři biliony Kč.V roce 39 byl kurs Kč vůči marce devalvován 1:10,po převratu podobně 1:17....Oficiální kurz byl za totáče 1:9.Ty mně připqadáš,že nejspíš hraješ za sudeťáky nežli za nás, za Čechy.

   Vymazat
  2. Zajímavé je, že i po 30 letech se neustále proti tomu socialismu a komunismu horlivě bojuje. ÚSTRK kádruje hůř než úřady v 50. letech. V každém novém filmu či seriálu se povinně MUSÍ otírat nohy do mrtvoly dávno chcíplé, ať se to hodí či ne. A přerostlo to do takových nestvůrných rozměrů, že boji s komunismem, urážení nepohodlných států a jedinců se věnují v podstatě jakékoliv vysílané pořady, včetně satirických, přírodopisných a co je obzvlášť zvrhlé - i dětských. V tomto koloniálním státečku nevládne vláda, zodpovídající se parlamentu (jak by se očekávalo), ale různí pisálci, televize, rádio a pozůstatky disidentů a jejich parchantů, kteří pečlivě prokádrují každého nového ministra či poslance (především ty nelepšolidní), vyjadřují se k tvorbě zákonů, praktickým opatřením, vládním krokům. Ovlivňují soudnictví a represivní složky. Za přispění servilních "odborníků" se vyjadřují ke všemu, čím tato země žije, nejen v politice. A k dovršení všeho pečlivě a servilně donášejí na ambasádu a do Bruselu. Toto opravdu není demokracie a sdělovací prostředky se opravdu nechovají jako její hlídací psi.

   Vymazat
  3. HaskuvDuch30. května 2021 18:42

   Mají strach. Vědí moc dobře, že čím dál tím víc obhajují neobhajitelné. I po 30 letech kolem sebe kopou, a je jim zle z představ, že je jednou někdo odsoudí na pranýř. A věřte, ta doba se čím dál, tím víc blíží. Jsem zvědav, kam budou zalézat..., krysy.

   Vymazat
 6. Stručné, jasné, pravdivé, včetně úlohy CIA, jen připomenu součinnost Německa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Jeden z těch agentů CIA byl presidentem USA - možná i víc. O prolezlosti státního aparátu těmito agenty ani nemluvím. A pokud chceš vidět agenta FSB, postav se před ruskou ambasádu. V případě CIA se postav před ambasádu USA. A kdybys náhodou toužil zahlédnou agenta Mossadu, je to jedno, kam se postavíš. To znáš, ne? ;)

   Vymazat
  3. Když vezmu v potaz, že starší Bush byl dokonce ředitelem CIA, pak byl Putin jen nevýznamný člen KGB někde v NDR... Tímto chci říci, že mluvit o čistotě a ne-čistotě minulých a současných politiků, ústavních činitelů a jiných významných lidí všude na světě je bezpředmětné. Okolo všeho panuje řada více či méně relevantních faktů, že to je prostě zbytečné. A pokud byl šéf BIS vyznamenán konkurenční zpravodajskou službou, je to přinejmenším zvláštní...

   Vymazat
  4. 18:13 bezejmenný, agenty "spřátelených" zemí nemůžete vidět. V našich podmínkách jim říkáme poradci!

   Vymazat
  5. Unknown30. května 2021 18:13

   Tak je vyjmenuj. Nevíš, co? Ty je totiž vidíš všude.
   To je ovšem těžká schýza. Tomuto druhu se říká Paranoidní schyzofrenie.

   F 20.0 - Paranoidní schizofrenie
   Jedná se o vůbec nejčastější typ schizofrenní psychózy. Z počátečního tzv. bludného ladění, neboli "tušení souvislostí" se posléze vyvíjí především persekuční bludy. Dále pak jsou časté bludy ovládání, čtení či vkládání myšlenek atd. Tyto bludy jsou často doprovázeny nebo předcházeny halucinacemi (viz předchozí kasuistika). Poruchy myšlení (bludy), a poruchy vnímání (halucinace), pak nevývratně vedou i k nápadnostech v chování, někdy až k pro okolí nesrozumitelnému agresivnímu chování.

   Blouzní dál, je to docela prča tě sledovat.

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Komu role USA ve světě není jasná,ať si prohlédne dokument na Čt2-Vietnamská válka.Tam se americký plebs v uniformách projevuje jasně-je nutné likvidovat "komunisty" všemi prostředky,hrdinně i bojovými a chemickými látkami(Agent Ornag a napalm).Kdo ještě má fašisty z USA v lásce,je stejný jako oni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown30. května 2021 19:13

   a to je vše? Dnes slabý, unkhovne. Dnes slabý...

   Vymazat
  2. brucior To jsou dějiny skopčáci byli poraženi a za ně to převzali USA a mají stejné cíle jako hitler. A tenhle politruk z článku tomu slouží.

   Vymazat
 9. Inu, co čekat od Čučkařské televize. Lidé bděte, nepřítel vysílá !!!

  OdpovědětVymazat
 10. https://www.echo24.cz/a/SebFd/zeman-se-omluvil-za-bombardovani-jugoslavie-z-roku-1999-a-poprosil-srby-za-odpusteni

  Politika

  Kam pozrieš
  samá faloš
  lesť
  a
  lož.

  Veriť im môže
  snáď
  len hlupák.

  Už ani nečakáš
  že pravda a múdrosť zaznie.
  V tom mori
  moci, pretvárky
  a svinstva.

  Však toto gesto
  odpustite
  v osobnej pokore
  (je silou,
  však politike by sa vraj nesmelo)

  zrazu
  sa nečakane

  zaskvelo.

  OdpovědětVymazat
 11. Je mladý a nemá rád EU. Češi mu na činnost rádi posílají peníze. To bude v Bruselu zděšení, co se upeklo

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-mlady-a-nema-rad-EU-Cesi-mu-na-cinnost-radi-posilaji-penize-To-bude-v-Bruselu-zdeseni-co-se-upeklo-665542

  Evropu řídí ti, co chtějí zničit svobodu, burcuje Foldyna. Vstali noví tyrani

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Evropu-ridi-ti-co-chteji-znicit-svobodu-burcuje-Foldyna-Vstali-novi-tyrani-665569

  OdpovědětVymazat
 12. Lubomír Volný ve sněmovně. Očkování je zločin. Zemřelo 15.tis seniorů, proč ? Ve všem lžete
  https://www.youtube.com/watch?v=Wdf32mlb66s

  OdpovědětVymazat
 13. ČT24 - Dobře si to poslechněte, tady je bohužel, krutá pravda až do konce!!! Naprosto krásně a lidsky vysvětleno o co se tu celou tu dobu jedná. Například, proč se neléčí, ale očkuje. A pokud někomu někdo zemřel na Covid, tak teď a tady máte vysvětleno proč. A já si myslím, že se to teď žalobami začne jen hemžit. Když už tohle pustí do světa ČT24, jde se někomu po krku ...
  To, co svět zažívá v roce 2021 a dále, je člověkem UDĚLENÁ UDÁLOST ÚROVNĚ prostřednictvím pokračující řady bioteroristických činů páchaných genocidním spiknutím státních aktérů, korporací, nevládních organizací, tajných společností [1] a teroristických organizací, jako je NATO (aka Severoatlantická teroristická organizace).
  http://themillenniumreport.com/…nt/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. anonyme 30. května 2021 22:50 a 22:59, vy se vyjadřujete k čemu? Článek je k bombardování Srbska a odtržení Kosova. A vy, spolu s dalšími, fantazírujete kolem Covidu.

   Vymazat
 14. Bombardování Srbska a odtržení Kosova byl a je zcela jednoznačně zločin, kdy bylo zcela nesporně a hrubě porušeno mezinárodní právo. Každý souhlas a jakákoli podpora je spoluúčastí na zločinu, dokonce i válečném. Zaslouží a vyžaduje potrestání.
  Miloš Zeman se svou omluvou plně využil příležitosti, kterou nabídnul běh času – návštěvu prezidenta Srbska, tím danou publicitou i ozvu, svou funkci prezidenta, kdy už kromě zbytku života a poskytovaného servisu, nemá co ztratit. Krom toho si vypořádal alespoň část účtů se svými protivníky. Věřím i tomu, že ulevil svému svědomí.
  Pan Dvořák ale taky napsal: „Tihle lidi několik desítek let mrzačí tupou propagandou duši našeho národa. Jsou přesně jak propagandisté v 50. letech…“. Nemá pravdu, vůbec ne přesně! Ani v těch padesátých letech nebylo zpochybňováno vlastenectví, haněno husitství ani národní obrození… nakonec i kritika kapitalismu a „amerického způsobu života“, jak se ukazuje, zdaleka nebyla a není neoprávněná.
  Spousta balastu, přecpávání, horlivá posluha hegemonovi…, samozřejmě odporné a směšné. Tak jsem to cítil a tak se taky choval. S přibývajícími lety mi ale leccos docházelo. Jednou věcí jsou pocity a dojmy, jinou fakta. Že ten „západ“ a vůbec USA, zdaleka není to, v čem a jak bych chtěl žít. Posledních třicet let mi to dokonale potvrdilo. Ne tím, že bych se stal lúzrem. Naopak. Takovou úroveň by mi předchozí režim, tak jak fungoval, neumožnil. Natolik levný ovšem nejsem. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,03
   F73+A52+F600+F808+F100+Q54.....

   Vymazat
  2. 9,18
   Svoje diagnozy neházej na jiné ty ynteligente!

   Vymazat
  3. INDICKÝ BĚŽČE 31. května 2021 9:03, víte jen tolik, kolik vám poví ti, kterým posluhujete. Napadnout vojensky jiný, dokonce členský stát OSN, navíc bez vyhlášení války, je porušením mezinárodního práva. Hrubýn zasahováním do jeho vnitšních věcí. Bombardovat civilní cíle je porušením válečného práva. Hájit celistvost státu je právem i povinností každé vlády. To, dětino, ani s tou horou lží, neokecáte. JiH

   Vymazat
  4. 9,37
   Co se týká amiokupantů,platí tohle....QUI TERRET,PLUS IPSE TIMET!!!!!

   Vymazat
 15. https://www.lidovky.cz/cestovani/nomadi-rusky-narod-to-jsou-potomci-vrahu-a-jejich-obeti-nemeli-bychom-na-rusko-hledet-evropskyma-oci.A210526_151340_ln-cestovani_ape

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,41
   Je to stejné....Lihovky jako Blicí listy,ty se daly taky číst,ovšem dávno tomu.

   Vymazat
  2. 9,08
   Tvojí Achillovou patou je tvoje hlavě ty pitomče z Dirlewangera!
   A co vnoučátka,už jsou v Banderostánu a učí se hajlovat pod dohledem Štětiny zabalenýho do vlajky vrahů z praporu AZOV?!

   Vymazat
  3. 9,27
   Narodit se hloupý,to je nevyléčitelná choroba!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 9,47
   Kdo staví na lidské hlouposti, staví pevně a trvale,že?!

   Vymazat
 16. 10,22
  Hlouposti mohou být půvabné,hloupost NIKDY!

  OdpovědětVymazat
 17. Omluvit se tisicum mrtvych v Gaze se Milos Zeman po 20 dalsich letech uz asi nestihne.Škoda.Bagoun

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.