Reklama

úterý 4. května 2021

Země neomezené blbosti!!!!

-vlkp
-
4. 5. 2021   KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Jsou země prý neomezených možností. Kde se každý může domoci svého snu a ten se stává skutečností...   A pak existují země, kde to je všechno naopak! Kde se vyplatí nemít sny, protože zejména ty špatné, míním kategorii děsivý sen zvaný noční můra se stává skutečností – protože jde o zemi neomezené blbosti!

Takovou zemí je, od vypuknutí vrbětické aféry Česká republika a já osobně se stydím za to, že jsem její občan. Podruhé v životě. Poprvé, když bohužel prezident Klaus ukradl v Chile, za asistence televizních kamer, protokolární pero, aby ukázal, že jsme zemí kleptomanů, zlodějů a tunelářů a na jakých základech budoval a vybudoval Českou republiku! Nikdy nezapomenu na ponížení s jakým jsem tehdy absolvoval setkání se svými zahraničními šéfy a kolegy. Klaus posléze vše okořenil ještě svou amnestií pro chycené privatizační gaunery a podvodníky.

Nicméně dnes zažívám absolutní a totální Déjà vu!

Seznam.cz, jak už určitě dávno víte, přišel s dalším senzačním odhalením v kauze Vrbětice -

Svědectví: Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků

kde se píše zhruba toto:

Cesta do Moskvy, kterou plánoval vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), neměla být kamufláží před oznámením okolností vrbětického útoku, nýbrž snahou vyměnit mezinárodní skandál za dodávky vakcíny Sputnik a konání rusko-amerického politického summitu v Praze.

Své plány podle těchto zdrojů sdělil Hamáček, který tehdy fungoval také jako ministr zahraničí, účastníkům schůzky 15. dubna v kanceláři ministerstva vnitra. Těžištěm těchto plánů měla být nabídka dohody Rusku, v jejímž rámci měla být kauza vrbětického výbuchu v Česku odložena, Rusko výměnou za to mělo dodat milion dávek vakcíny Sputnik V a ruský prezident Vladimir Putin se měl v Praze sejít s americkým protějškem Joem Bidenem.

Schůzky se účastnili velvyslanec v Rusku Vítězslav Pivoňka, ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace Marek Šimandl, ředitel Vojenského zpravodajství Jan Beroun, policejní ředitel Jan Švejdar a později i nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběl však zástupce Bezpečnostní informační služby (BIS).

Bubny - virbl prosím!!! Vlastně to je málo, zoufale málo – nechť salvou vystřelí všech asi 20 kanonů Armády České republiky! A nechť s nimi znějí všechny puklé zvony, co jich v téhle nešťastné republice je, aby pomohly vytroubit do celého světa, tak aby i v Patagonii, na Čukotce, v Arktidě i v Antarktidě pochopili, že jsme země neomezené blbosti a totálních debilů.

Nikdo trochu soudný nás a především naši mediální a politickou scénu jinak zhodnotit nemůže.

Buď Hamáček opravdu spáchal to, z čeho jej Seznam.cz obvinil a opozice doslova hystericky rozmazává a pak je největším politický debil, který se kdy v politice na vysoké úrovni mezinárodního významu vyskytl a to nejen v rámci České republiky. Přesněji – v celosvětovém srovnání. Co za svůj život, kdy sledují aktivně domácí i zahraniční politiku! Což je, bratru, nějakých plus mínus 60 let!

Nebo je to gigantický komplot, respektive součást gigantického vrbětického podvodu, v kterém hrají hlavní roli určitá vybraná media a opoziční politici. A vše ze zákulisí režírují asi tajné služby?

Abych to precizoval, existují pouze dvě možnosti

1 - lže Jan Hamáček
2 - lže Seznam.cz a hysterická opozice

Obojí lze nazvat národní tragédií.

Už dávno, v českých popřevratových poměrech každý trochu soudný občan pochopil, že politika, zejména ta domácí je navýsost špinavá a sprostá záležitost, ale že až takhle a tak neskonale odporná a smrdutá? Tak to je naprosté novum. Z tohohle smradu a hnusu se prostě musím vypsat… Jiný prostředek, jak upustit páru, mne nenapadá.

Právě začalo uzavřené zasedání Poslanecké sněmovny k Hamáčkovi. Čtu, že poslancům odebrali mobily a počítače, aby nepořizovali zvukové záznamy….. Odebrali jim také chytré hodinky typu Samsung 2, naprosto mrňavé nezávislé přehrávače mp3, atd. atd.? Ale to je vlastně jedno, v ČR se vždycky všechno stejně vykecá.

Nehodlám čekat na nějaký výstup z té polotajné šmíry, která se zove uzavřené zasedání. Potřebuji, jak víte upustit páru. Nejlépe tak, že zkusím zvážit, zda je Jan Hamáček natolik hloupý, aby takhle zcela mimořádně bolestivým způsobem spáchal politickou sebevraždu! Svou osobní a také nevratně a nezvratně České strany sociálně demokratické.

Takže nejprve jako vždycky rekapitulace „zjištění“ Seznamu.cz

 • 15.4. zorganizoval Jan Hamáček tajnou schůzku ve své kanceláři
 • účastnil se on sám plus velvyslanec v Rusku Vítězslav Pivoňka, ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace Marek Šimandl, ředitel Vojenského zpravodajství Jan Beroun, policejní ředitel Jan Švejdar a později i nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Chyběl však zástupce Bezpečnostní informační služby (BIS).
 • smyslem jednání bylo posoudit a připravit už před tím avizovanou Hamáčkovu cestu do Moskvy a tam dosáhnout handlu, kdy Česká republika utají „ruskou stopu“ ve Vrběticích a to výměnou za 1 000 000 dávek vakciny SputnikV a k tomu nádavkem uspořádá vrcholný summit Putin – Biden.

Znovu opakuji, pokud na něco takového Hamáček, byť jen na sekundu, pomyslel je naprostý debil! A to hned z mnoha a mnoha důvodů! Zkusím vyjmenovat ty hlavní:

 • Rusko na podobný handl NIKDY nemohlo přistoupit. Protože by tím přiznalo svou vinu. Vedle toho by si vůbec nemohlo být jisté, že nejde o provokaci, jak ho veřejně před celým světem zdiskreditovat.
 • dovézt milion dávek Sputniku v té protisputnikovské hysterii, co se na Slovensku a následně v tuzemsku, ohledně jeho zapojení do očkovacího procesu rozjela, kdy šéfová SÚKLu evidentně nehodlá jej ze své pozice ocertifikovat a to za žádnou cenu a jasně čeká na verdikt EMA, byl jasně politicky kontraproduktivní, protože z kloubů vymklá opozice a s ní spojené mediální vymývači hlav by z toho, navíc před volbami, uštrikovali vlastizradu! A ten milion Sputniků by skončil ve skladu stejně jako za řekou Moravou. Nehledě k maličkosti, že v době inkriminovaného jednání už bylo zjevné, že očkování nabralo tempo, což je podpořeno tentokráte už masivními dodávkami amerických vakcín. Nasazení Sputniku reálně už nebylo třeba a politicky představovalo těžký vlastní gól.
 • pokud obhlédneme od výše zmíněného, vynutit si na Moskvě souhlas s organizací summitu Putit -Biden, jakkoliv by to jistě před volbami představovalo skvělou promotion, nic neřeší. Bez souhlasu Američanů! Držel na ně Jan Hamáček nějakou páku, aby kývli? Odpověď je nasnadě. Vsadil by jen na nostalgii po setkání Obama – Medveděv. Ale Američané by se jistě ptali, proč Moskva souhlasí právě s Prahou! Vlastně hůře! Echo24.cz už druhý den po vypuknutí celé aféry informovalo, že Američané varovali českou vládu, že pokud nezveřejní informace o akci ve Vrběticích, učiní tak sami!!!! A nyní nic a summit v Praze?! Tůdle nůdle!
 • mimořádně zajímavé je, že na tu konspirativní schůzku nebyl pozván plukovník Koudelka. Na rozdíl od ředitelů zbylých dvou tajných služeb a policejního prezidenta. Přitom právě BIS v celé vrbětické kauze hraje zásadní roli!!!! Ty dvě zbylé snad ani nepřicmrndávají! Jak si asi tak Hamáček představoval, že Koudelka zareaguje, buď v okamžiku, kdy se o cestě dozví nebo když zjistí, co že Hamáček v Moskvě vyhandloval – podle toho, co nastane dříve?! Že bude mlčet? Když si internetoví vrabci cvrlikají na internetových střechách - viz Echo24.cz nebo iDnes, že BIS, respektive bezpečnostní složky používaly k tlaku na politiky (rozuměj vládní a tedy především duo Babiš -Hamáček) řízené úniky informací do médií, aby je donutily konat podle jejich přání, resp. scénáře!!!! (zvýrazněno redakcí Nové republiky)
 • schůzka s tímto obsahem je nesmyslná už kvůli tomu, co vypátral o časové posloupnosti Petr Kolář z iDnes, co už Kosa 2x prezentovala. Ale přesto to znovu připomenu:
Bezpečnostní složky se evidentně „jistily“ navenek. Paralelně s řešením situace na nejvyšší státní úrovni totiž odněkud zcela prokazatelně unikaly informace do vybraných médií.

Někdy před úterkem 6. dubna se prý šéf BIS snažil na věc upozornit přímo premiéra. Příliš však nepochodil, protože neměl v ruce žádné důkazy a Andrej Babiš se proto věci zdráhal uvěřit. 
Onoho 6. dubna tak prý znovu přišlo upozornění, že jestli se něco nestane, půjdou ven fotky Čepigy s Miškinem spolu s oficiálním vyhlášením pátrání po nich. Což mohl být problém, protože by si mohl kdokoli pospojovat, po kom a proč vlastně NCOZ pátrá. Nehledě na to, že o věci nebyli informováni ani v civilní rozvědce, ani ve Vojenském zpravodajství.

Hned následujícího dne – ve středu 7. dubna – se tedy v sedm hodin ráno sešli členové výboru pro zpravodajskou činnost. Kromě premiéra a ministrů vnitra, obrany a zahraničí tam byli i policejní prezident, nejvyšší státní zástupce a šéfové jednotlivých služeb. Vzhledem k tomu, že jedinou možnou reakcí bylo vyhoštění členů ruské ambasády, byla nakonec výsledkem dohoda, že se ještě vyčká. Šéf BIS Koudelka však konstatoval, že nelze čekat dlouho, protože už o věci vědí někteří novináři. O pár dní později se na věc skutečně začali ptát z časopisu Respekt.

Do toho přišly další dotazy novinářů, navíc evidentně s dobrými informacemi, jakkoli byly tajné.
 Většině zainteresovaných začalo být jasné, že už skutečně nelze otálet.


On si to snad Hamáček za tři neděle už nepamatuje, že mu Koudelka vyhrožoval novináři a že speciálně ti z Respektu byli už 7. 4. nabrífovaní a s evidentně dobrými informacemi???? Takže by risknul odhalení vlastních piklů skrze indiskreci s níž mohl s pravděpodobností, hraničící s jistotou počítat? Což se evidentně, jak vidět i stalo. Samozřejmě za předpokladu, že je totální debil a Seznam.cz snad referoval pravdivě.

 • pozvanými členy Hamáčkem ad hoc sestavené spikleneckozrádcovskozáškodnické buňky se stali dva ze ředitelů českých tajných služeb, policejní prezident a nejvyšší státní zástupce. Zkuste si sami sebe představit na místě kohokoliv z nich. Jak na vás Hamáček vytáhne takovouhle šílenost. a čeká od vás, že ji odsouhlasíte! A tím si, v případě sebemenší indiskrece, doslova zavraždíte karieru na všechny časy!!! To by Hamáčkovi nedošlo, že od nich nelze čekat sebemenší podporu a kladné stanovisko??? Že je navíc členem končící vlády a předsedou strany s minimální šancí dostat se znovu do parlamentu, o vládě nehovoříc? Že představuje pro sezvané funkcionáře tzv. klasickou chromou kachnu, kdy s ním nepůjdou do sebemenšího rizika a už ho, více méně, mají za lepšího vrátného na ministerstvu? Který jim není už nijak užitečný? A Hamáček ve své nebetyčné tuposti si neuvědomí, že se jim vydal na milost a nemilost??!! 
 • jediný z aktérů tohoto vlastizrádného spiknutí se rozhodl k věci osobně promluvit -nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Ten sice přišel pozdě, ale pro ČTK prohlásil:
Zeman sdělil, že se zúčastnil celkem tří schůzek na téma Vrbětic a že na schůzce ve čtvrtek 15. dubna nebyl od začátku. „Dorazil jsem až později, kolem půl desáté večer. V době, kdy jsem na schůzku dorazil, bylo jasné, že se žádná cesta do Ruska neuskuteční. Tuto věc jsem tedy považoval za vyřešenou,“ popsal.

„K obsahu schůzky mohu říct pouze to, že v době mojí přítomnosti se řešila koordinace dalšího postupu státu v této kauze, ať už z hlediska trestního řízení, bezpečnosti a mezinárodního dopadu“ pokračoval nejvyšší státní zástupce.

„Rozhodně jsem během schůzky nenabyl dojmu, že by pan vicepremiér Hamáček byl ten, kdo by chtěl kauzu jakýmkoliv způsobem utlumit nebo ukončit,“ zdůraznil Zeman.

Divné, že?

mám věřit tomu, že Hamáček by takovouhle partyzánštinu spustil za zády a bezvědomí Babiše? Který navíc v případě úspěchu – míním tím vyfantazírovaný summit USA – Rusko v Praze určitě se Zemanem sebrali zásluhy i mediální pozornost a v případě neúspěchu a prozrazení by ho Hamáček dokonale potopil?

Tohle je první nástřel těch nejdůležitějších argumentů proč mám tu senzaci Seznamu.cz za totální hoax. A pěkně podlý a sprostý.

Existuje vůbec něco, co potvrzuje její reálnost?

Jedině snad zcela nevěrohodné manévrování Hamáčka kolem toho proč chystal a následně odvolal cestu do Ruska. A poněkud ostražitý a nekooperativní Babišův postoj v Hamáčkově verzi, že cesta do Moskvy se stala jen krycím manévrem, aby se Rusko předčasně nedozvědělo o vrbětické aféře a co že se na ně připravuje. Na nic jiného si nevzpomínám….

Co z téhle špinavé a cinknuté podlosti pro Českou republiku vyplývá?

Že je zemí bláznů a lhářů!!! Na té nejnižší možné myslitelné úrovni! Jestli Seznam.cz napsal pravdu, což držím za téměř vyloučené (a zdaleka nejsem sám, viz vystoupení nezainteresovaných novinářů na ČT 24 – např. Eichlera - Respublika a Holce - Info.cz), pak ministr vnitra je vlastizrádný, hloupý a navýsost packalský a dementní handlíř a český premiér Babiš v podstatě to samé! Což ČR zcela diskvalifikuje jak v rodině států EU, tak NATO a především před, no, spojencem největším – USA!!! Na hodně a hodně dlouhou dobu!

Jestli Seznam.cz, bez ohledu na nějakou pravdu si celou záležitost vyfabuloval, pak na tom nejsme ani trochu lépe. ČR v takovém případě zjevně představuje zcela rozvalený stát, v němž si tu bezpečnostní složky, tu jakési sdělovací prostředky hrají svoje nesmírně nebezpečné a politické hry, za nadšeného potlesku a s aktivním zapojením opozice – viz doslova hysterickoprůjmovité reakce především Fialy z ODS a Pekarové Adamové z Kalouseksirotků.

A ještě něco, Zemana (toho z Hradu) dnes hysterčící politikáři a psáči vláčeli bahnem a žádné jim nepřišlo ani dost hluboké, smrduté nebo hnusné a šíleli, jak vlastizrádně oslabil pozici České republiky, jak jí znevěrohodnil v očích spojenců a celého světa, znemožnil vyšetření incidentu, nahrál Rusku a pod. A co ti samí provedli rozpoutáním hamáčkovské verze Vrbětic?!!! Ti kteří sebeméně nepochybuji o Vrbětické bajce ani o té nejnovější Hamáčkovské. A ihned vždy vynášejí rozsudek!

Doufám, že se jim někdy v budoucnu dostane stejného zacházení!!! Vzpomínáte si ještě na to, jak ODS a TOP kvičely když Šlechta a spol. zasahovali na Úřadu vlády? A to i přes to, že policie a Stání zastupitelství disponovali tvrdými důkazy a není jejich vinou, že česká justice typu Dr. Králová a pod. je soustavně a záměrně bagatelizuje a odmítá? Opravdu doufám, že i Fiala s Pekarovou Adamovou, s všemi poskoky kolem sebe si tohle časem zažijí na vlastní kůži. Každému jeho vlastní medicínu!

Zbývá jediná, ovšem základní otázka – proč tohle všechno a kdo to všechno řídí??? Otázka nikoliv za milion, jak se říká, nýbrž nejméně za miliardu. A to jsem mimořádně skromný a prodávám těžce pod cenou!

Kdo za celou vrbětickou kauzou stojí opravdu netuším. Pár typů bych sice k dobru dát mohl, ale důkaz, či alespoň jeho podstatnější částečka mi schází.

Kde mám zcela jasno je - motiv. Beru tohle další pokračování Vrbětic jako potvrzení své úvahy o tom, že Vrbětice jako takové nesouvisí s geopolitikou!!! Proč by například USA odstřelili ministra vnitra České republiky, když ten by plnil zcela vzorně jejich zadání? Proč si stornovanou ruskou velezrádnou návštěvu neponechat na Hamáčka v rukávu pro strýčka Příhodu, aby se stal povolným jak vařená Panzaninudle, co nikdy nelepí, v případě nějaké náhlé potřeby? Opět konstatuji, že Vrbětice nejsou o geopolitice! V minulých dílech Vrbětic je vysvětleno proč.

Takže jednoznačně hledejme tuzemský důvody. Pro mne jím jsou nadcházející volby. Jak je vyhrát. Jde o sprostý a podlý pokus, jak zdiskreditovat vládu! Předčasné volby se konat nebudou, to je zřejmé. Nápad Pirátů, že by to přeci šlo o prázdninách, je výrazem politické hlouposti. V lepším případě naivity. S něčím takovým ostatní strany nikdy souhlasit nebudou. Takže v řádném termínu v říjnu…

Zopakuji, co už jste četli v tomto směru – Babiš se někdy na rozhraní března a října ocitl na samém dně svých politických preferencí. Níže již nepůjde. A pokud do léta doočkuje populaci, rozvolní, léto proběhne v klidu a pokoji a se školním rokem nepřijde další covidová vlna, část ztracených voličů se mu jistě vrátí. Zbytek obstará mimořádné navýšení důchodů. Jestliže by se dostal na nějakých 30 a více procent, spolu s tentokráte předpokládaným mimořádným výsledkem fýry Kanimůry a při hrozícím setrvání agentů z teplou vodou s nápisem KSČM by znamenalo, že obě koalice prostě nedosáhnou na 101.

Takže zejména ta slepená z ÓDěS, Kalouseksirotků a lidovců, která dlouhodobě a už pouze jen s hvězdářským dalekohledem, se snaží neztratit z očí koncová světla ANOšéfe a pirátskstarostenských.

Piráti, jako takoví, co by dlouhodobí lídři opozice se stali terčem velmi nenávistných útoků. Jednak od babišáků a svědků Milošových, což je celkem očekávané, ale především od části těch jedině správných. Politikářů i médií, kteří na nich nenechají niť suchou. Za pozornost stojí i opatrný pirátský postoj ohledně Vrbětic.

Když si tohle všechno uvědomíte a přidáte si k tomu, kdo ohledně Hamáčka nejhysteričtěji řičí, pak se vám jeden z možných, nikoliv dokazatelný, motivů nabízí zcela sám. Netuším, zdali v takovém případě by se hledal autor a iniciátor téhle špíny na straně media či politikářů nebo zda by šlo o společný projekt.

Fascinuje mne, že tihle v honu po vládních funkcích a v případě Fialy doslova umanutosti ohledně křesla premiéra, si vůbec dokázali uvědomit, jakou škodu, minimálně svou šílenou reakcí na tu hrůzu od Seznamu si vlastně způsobili!

Znovu opakuji, cílem, z mého pohledu je poškodit současné vládní strany! Babišovi sebrat voliče, zejména ty nerozhodnuté. ČSSD dostat ze sněmovny úplně.

Minimálně u Babiše plán selhal. Na toho nevyhrábl ani Seznam,resp. Janek Kroupa osobně - NIC. Kromě toho, že prý podepsal Hamáčkovi letadlo… Netuším, zdali předseda vlády podepisuje ministrům letadla. Dost bych se divil, zejména když jde o místopředsedu vlády a šéfa koaliční strany. Ale i kdyby to tak fungovalo – šlo by o ryze formální akt. Který Babišovi nezavaří.

A ČSSD? Ta dle mého odhadu, po tom jak proběhl její virtuální sjezd, fungovala jako covidový pacient na mimotělním oběhu. Takže její likvidace, která je nyní, po Vrběticích a především po včerejšku zcela jasná a tutovkou, se jeví býti zcela zbytečným aktem. Vůbec netuším, jaký zisk si od toho eventuálně opoziční politikáři asi tak představovali a o motivech Seznamu se mi nechce ani spekulovat, protože kromě nezměrné idiocie a hnusu mne nic jiného nenapadá.

Nicméně ČSSD do voleb zcela jistě půjde a nějaké hlasy přeci jen dostane. Nejspíše propadnou. Opozice se o ně podělí s Babišem a Okamurou. Bídný kšeft! Ale zkusme si představit, že by Jan Hamáček přeci jen oranžovou nějakým zázrakem protáhl znovu do parlamentu! To by pro opozici, zejména tu nesmiřitelnou, představovalo ránu do vazu! Pak by Jan Hamáček nepochybně uchopil roli Kingmakera! Prostě těch pár poslanců soc dem by s největší pravděpodobností svým příklonem na jednu či druhou stranu rozhodlo o tom, kdo od podzimu v ČR povládne!

Vzpomínáte na tvrdá slova socdemáků na sjezdu a po sjezdu – s ANO už nikdy! Tomu šlo snadno rozumět. Být ODS a spol. zapsal bych si tohle za uši. A vedl bych ČSSD jako potencionálního spojence pro stav nejvyšší nouze.

Jenže po aktuálních nenávistných útocích? Umí si někdo představit Jana Hamáčka,  jak po těch ranách pod pás od Pekarové Adamové, Fialy a spol. s nimi uzavře nějaký povolební pakt? Říkáte, že popírám sám sebe? Že politika a zejména za česká je neuvěřitelný hnus, špína a podlost? Že jsme zemí neomezené blbosti?

Máte pravdu. Omlouvám se! Ale Hamáček se nyní do sněmovny nedostane. Hrál o každý hlas. Nyní jich nevratně hodně ztratil. Ať je Seznamová senzace vylhaná nebo pravdivé. Bláto vždycky stopy zanechá. Tím pádem velmi pravděpodobně prohraje i současná opozice!

Jsme země neomezené blbosti!
42 komentářů :

 1. Tlamáček vyjebal sám se sebou...
  Nastává změna systému - doba konzumu je u konce https://www.youtube.com/watch?v=vlRvqgDx9BY
  Rozhovor s Dr. Josefem Staňkem o kauzách, které pohnuly společností

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle poslednich zprav je to VSE prace vychytralych piratu

   ti prave ruznymi triky chteli vylakat pana PUTINA do Prahy a chteli ho tam zavrit do hladomotny plukovnika tajne sluzby,ktery je z nich nejchytrejsi

   Vymazat
  2. Pirati nevidime tu zadne vase odpovedi,uz se vase vedeni bezkulecniku

   rozhodlo otevrit pod vasimi clanky na vasem webu diskuzni rubriky tedy podobny system svobody a prime demokracie IHNED jako tady na NR a osvojit si tak DRUHY BOD programu voliču NPV?

   $Radi pak preneseme tady co si prejete pisemne na pr.DIKTATURU HUMANISMU misto diktatury komunismu, pojidani vurtu z mletych cervu,to musi byt velice vyzivne,kdyz s tim vyhravate volby a ostatni volici ti pry nejsou vubec proti tomuto "zelenemu udelu"!

   Pirati ocenujeme tady vase hesla

   -valka je mir
   -zlo je dobro
   -vyloupime vas na plech
   -c19 vam ukaze cestu do raje
   -miliony chlivaku jsou spravni hosici
   -otroctvi je svoboda
   -nevylupujeme volice nase vlada nebude krast
   -i činane zacali vyhrozovat ze si nas najdou

   Vyzveme obcany ke sbirce na dehet a peri,abychom v pruvodu vypadali primerene..

   Vymazat
  3. Nekonecne rozpatlavanosti do mikroskopickych detailu,autora..Aby si mohl zarajtovat na svych zalibach a uspokojit sva podobne miniaturni poteseni na svet..
   Jako je treba hledani vsi a blech na zvireti..

   Vymazat
 2. Je vtom seznam a opozice tak bude jasné kdo zase tahá za nitky ty co tuhle lež spustili. Slouhové se do svých lži zamotávají až to není hezké a proč se stydět za ČR mlčící většina je normální. Politici co slouží cizákům se mají stydět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz si nekdy videl post 89 ceskeho politika ktery nekrade a stydi se lhat????

   Vymazat
  2. Basos Ale jo pana Okamuru pana Davida např ale tihle sluhové se překonávají.

   Vymazat
 3. Zemana pravděpodobně z Hamáčka trefí šlak. Co nám tady vytvořil a po sobě zanechal? Inteligence Bilaka je nesrovnatelně vyšší než Hamáčka, a proto se za něj jako bývalý komunista stydět vůbec nemusím. To co vymyslel Hamáček, na to by Bilak opravdu nestačil.

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto přesná analýza, souhlas i se závěry. Opravdu tragický pohled a nemohu se zbavit podezření, že vrcholí snaha o nenávratný rozval českého státu a nepřehlédnutelného prokázání, že si nejsme schopni vládnout sami. Otázku, komu to slouží, ani nepokládám, protože tisícileté zkušenosti ukazují jednoznačným směrem. Slováci prožívají podobný scénář... Teoretická záchrana může spočívat pouze v masivní volební podpoře (nejlépe sjednocených) vlasteneckých sil, které nelítostně vytlačí ty zaprodance na okraj politického zájmu...

  OdpovědětVymazat
 5. „Rusové námi budou pohrdat.“ Ale proč? Hejma zdrtil Milion chvilek

  Podle Hejmy teď budou Rusové Čechy mnohem více pohrdat, protože si pamatují, jak jim někteří nadbíhali za minulého režimu a lezli „bůhvíkam“ a teď lezou „bůhvíkam“ druhé straně a ještě nadávají na vlastního prezidenta. „Bylo to naprosto otřesný, byla to ostuda a samozřejmě to bylo v České televizi, pochopitelně to tam muselo být, protože chvilkaři, to je státotvorná činnost, svazácká úderka Bruselské pětky (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Piráti, STAN), partička, která dostane nalajnováno pár témat a ty opakuje do bezvědomí s patřičným patosem,“ hodnotil čtvrteční řečníky.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Rusove-nami-budou-pohrdat-Ale-proc-Hejma-zdrtil-Milion-chvilek-662867

  Devadesát dní a nepředstavitelný majlant. „Vidím do nich jak do rozevřeného konečníku,“ pravil politický boss. Poslal vzkaz Fialovi

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Devadesat-dni-a-nepredstavitelny-majlant-Vidim-do-nich-jak-do-rozevreneho-konecniku-pravil-politicky-boss-Poslal-vzkaz-Fialovi-662830

  OdpovědětVymazat
 6. Aniž bych článek dočetl: Pokud jste se poprvé styděl, když prezident Klaus 'ukradl' v Chile 'protokolární' pero, nemáte za co. Spíše byste se měl obávat svojí - eufemisticky řečeno - nevědomosti. Diplomacie má totiž své protokoly, což ještě možná víte! Pokud si hlava státu vezme pero, kterým podepsala smlouvu, může se toto naopak brát jako pozitivum ('pro hosta vše'). Vaší logikou by pomalu nebylo ani možné uskutečnit návštěvu nejvyšších představitelů a přivést hostiteli třeba i drahý dar. Napíši vám, kdy došlo ke skandálnímu či spíše trapnému porušení diplomatických pravidel. Téhož prezidenta na návštěvě Austrálie nutili, aby prošel bezpečnostním rámem. Bylo to prý v době, kde všude řádili teroristé, nutné nařízení. Říkal jsem si tehdy, jestli by totéž chtěli po...anglické královně, kdyby se přijela podívat na svou (stále ještě) državu (Commonwealth of Australia!). Druhý případ je úsměvnější. Někdejší hrdina naší mládeže a prezidentský kandidát, 'náš kníže', celkem pravidelně na jednáních usínal/ná. Nu, proč ne, ale...co ty červené tlusté ponožky, které jsme mohli vidět v záběrech...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unku2
   to jsem byl jeste tenkrat za morem, a tam to davali vsechna media jako bonbon, a ty komentare...

   Fakticky jsem to videla asi 100x byl to skutecne hit, a zpomalene taky, zajimavy byl ten sebevedomo-idiotsky usmev Klause.....po "dokonanem dile"

   tam vysla podstata Klause uplne najevo.... malej vychcanej nafoukanej sebestrednej bejvalej ourednicek ktery.....ale hovno, leze mi tlak nahoru

   Vymazat
 7. Z celé kauzy vyplývá jeden jasný závěr. Politiku a politiky v této zemi ovládá BIS. jako nástroj má vybraná média. Zcela jistě Respekt a nyní i Seznam. Už v kauze "ricin" to bylo jasné. Ale to byl pouze zkušební balónek. Jestli a jak to bude fungovat. Naprosto debilní a už na první pohled jasně vymyšlená kauza. A fungovalo to! Politické muly hýkaly a stádo poslušně bečelo. Všude na světě jsou tajné služby opravdu utajené a poskytují pouze strohá fakta. A plní zadání politiků. Schůzky, pokud vůbec jsou probíhají v naprostém utajení. Kdokoliv by se pokusil něco vynést na světlo, i kdyby se k informacím dostal náhodou riskuje minimálně mnohaletý žalář. Leckde a leckdy i život. Jen u nás je to najednou obráceně. Z šéfa tajné policie je mediální hvězda! Veřejně vystupuje a dokonce hodnotí politiky! Novináři se holedbají jaké mají skvělé zdroje a politiky, policii státní zástupce ani nenapadne jen se zeptat jak to přijde. Natož potom něco vyšetřovat nebo někoho stíhat. Naopak. Politika, který si dovolí poukázat na základy právních norem, tedy požadujícího důkazy veřejně lynčují a obviňují z vlastizrady! Místo okázalých vlastizrádců, kteří se svými zcela evidentně vlastizrádnými skutky nejen že nijak netají, ale promenádují se s nimi po politickém jevišti. A "opozice" se tetelí blahem. Většina opozičních politiků jsou političtí pologramoti nebo negramoti. Ale pan Fiala se holedbá mnoha tituly, včetně profesury z politologie. Ale ani jemu zřejmě nedochází, že v případě jeho vítězství a vytouženého premiérského křesla bude muset panáčkovat před tím samým Koudelkou, kterému dnes tak tleská a před kterým vrní blahem, když ten ho drbe za ušima, jak je dobrá a statečný politik. Takže pokud chceme vědět, kdo řídí tuto republiku, musíme zjistit, kdo řídí Koudelku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo vybíral lidi pro naše tajné služby a jsou tito lidé profesionály? Pan Schneider v rozhovoru se Skálou tvrdil, že o tajných službách by se nemělo ani vědět. Rozhodně by se neměli plést do politiky. Podle západních filmů jsou příslušníci tajných služeb příkladnými vlastenci, kteří pracují pro vládu. Styky s novináři jsou selháním tajných služeb. Zvláště kontakty s rodinou Kroupů, která je proslaveně lhavá. Vyzrazovat tajemství do pochybných novin by měli mít zapovězeno. Z moji třídy šel k bezpečnosti (neuniformované) jeden spolužák. Na třídních srazech se s ním bavil každý. On mi tvrdil, že před převratem nesměli vyzvídat mezi komunisty. Našich tajných se vláda pravděpodobně bojí.

   Vymazat
  2. Trochu jste mě takzvaně nahrál na smeč,danny.Vy přeci víte,že není třeba zjišťovat kdo řídí nejen Koudelku,ale nás všechny.U kolonie Německa a gubernie USA je to přeci jasné!

   Vymazat
  3. At autor necha zemi,narod ,jeji obcany, Cechy nas vsechny na pokoji at svoji hysterickou chytrost vyleva pouze na ty ,kteri skodi.
   At nas netaha mezi ty zvrhlosti..

   Vymazat
  4. Kdyz Ustav pro psychicky a metalne narusene pacienty se stara,aby je vylecil, tak takovy Ustav poziva respekt a podporu vzhledem k jeho poslani.
   Protoze obsahuje nejake silence a zvrhle ,neni to duvod pro nikoho, aby Ustav spinil v jednom kuse.
   Spini takovy akorat sam sebe kazdy ,kdo takove podlosti pacha,upozornuje na sve mentalni ubohosti, manii vynikat i za cenu spinit vse a kazdeho kolem. Kdo se babra ve spine a hazi ji na vsechny strany ten se umaze a je jiz tou spinou ovladan !!!
   Aby si ukajel sve hystericke vylevy a nemuze jinak...

   Vymazat
  5. danny děláte jako kdyby jste právě objevil Ameriku! Já si dobře pamatuji jak v jednotě vedla média kampaň proti ČSSD - největšímu protivníkovi ODS, a Paroubkovi. Jakých špinavostí a podlostí napáchala aby pomohla ODS nalákat voliče. Například nejznámější špinavost Kubiceho zpráva.

   Vymazat
 8. Bananova republika kterou ve světě nebere nikdo važně

  OdpovědětVymazat
 9. Koudelka a Hamáček jenom aktivně pomáhali cia v obratu ze zlého Bidena (vyhrožujícího zabijákovi Putinovi) na Bidena mírotvorce (domluvení schůzky Putin -Biden) po průšvihu s odhalením připravovaného převratu v Bělorusku ..

  Putin několik dní před zveřejněním v Ruské televizi pozatýkání agentů připravujících puč v Bělorusku Bidena na ten jeho podraz upozornil při jejich rozhovoru, proto tak náhle Biden otočil k mediálnímu obrazu mírotvorce ..
  Vzorná naše bis agentura ve službách cia okamžitě na přípravě mírové schůzky začala pracovat, to je celé ..

  Rusové a Putin se ale nenechali čekáním zahnat do role těch ošklivých po mediální kampani o mírových úmyslech podrazáka Bidena, když by později ošklivě "pošpinili pomluvou" Bidena o přípravě puče v Bělorusku, a ten podraz Bidena a us šmějdů okamžitě zveřejnili ..

  Na Hamáčkovi s Babišem zůstala role šašků, kteří museli ten obrat z dohadování schůzky Biden -Putin na zastírací manévr se špiněním Rusů (které má mediálně zastínit podraz Bidena na Putina a Rusy) nějak zdůvodnit ..
  Zepletli se do těch lží jako malí kluci, a jako velcí jsou jenom šaškové ..

  OdpovědětVymazat
 10. skutecne tem Vrbeticim nerozumim, ovsem co vidim z medii, mi taky moc info neda... nejak se tam zamlcuje, ze tam vznikl nejdrive pozar a pak to bouchlo, ale nekdo se v nasich novinach ci co zminil ze tam byl venku rozlitej nejakej benzin na trave, a ti dva jeden dokonce STBak utekli ven.

  Znam Ruskaky asi jako kazdej kdo je videl v 45,68, nedavno kdyz courali v Praze a Varech, a take jsem cetl co KGB dokazala v Zahranici, takze tezko uverim tomu ze ti dva KGBaci co meli otravit Skripala to zvorali, spis bych veril tomu ze v tom ma prsty Anglie jejich MI 5 az 10, protoze Skripalovi chteli zpatky do Ruska...ted se o tom tak moc nemluvi, a to je spatne, no jak se na to divate, mozna dobre, protoze tim vylezlo na povrch proc by si Rusaci vrazdili lidi kteri chteji zpet?

  no a ted ti sami KGBaci kteri tenkrat v Anglii malem mavali do kamer, zase vybouchli Vrbetice?

  Nevim, ale mam dojem, ze ty dva pitome a nesikovne KGBaky si
  vymyslel ten pan, co psal ty knihy o Jamesovi Bondovi, kde kazdej rusak je blondatej a pitomej, ze?

  Taky dneska jsem videl neco co mi pripominalo stare Rakouskouhersko, prijel k nam do Cechostanu totiz nejakej a snazim se citovat "Nejvyssi z vysokych predstavitlelu NATO, nevim kdo to byl ale podle jmena LIMEY tedy Anglican, kteri vynikaji v uniformach a ve zbabelosti jako armada, tak ten te nasi 12 000 armade, -- vlastne nevim co tu delal.

  Muj dojem je, ze nam asi prisel natrhnout koule, protoze podle reakci nasich VELKYCH sojuzniku (o tech hovnostatech jako Litva Lotysko a dalsi nemluvim) jak Nemecko, tak i Francie, na nas ohledne podpory vyprdli. takze to mi neco rika, a na to nepoterbuji zadna moudra z CT.

  Dale bych rad se zde zminil o jednom datumu, ktere je 14 kveten letos, kdy se dozvime vysledky prepoctu presidentskych voleb v Americe.... a pokud se ta cisla budou menit, tak se pravdepodobne dozvime i pravdu o Vrbeticich, a ostatnich kulisarnach v nasem hovnostatecku.

  Na zaver (no ono je toho vic ale bolej mne prsty) bych jenom dodal ke smutku ci zklamani nasi vlady ze je "vazny zapad" a ani vlastne EU proper nepodporilo v takove velmi a moc dulezite KAUZI, neboli po cesku pripadu... Nevim totiz proc se nasi papalasove divi nad NE - PODPOROU, preci by jim melo byt jasne, ze CR neni CSR nebo aspon CSSR ale je pouze CESKO, ktere diky vasi pitomosti v 78 Vaclavove a spol premenili z prosperujici prumyslove zeme v odpadkovy kos Evropy, na ktery ci do ktereho vozi svoje odpadky i Polaci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvyšší státní zástupce Zeman: Vrbětice možná skončí odložením případu

   https://cz.sputniknews.com/20210504/nejvyssi-statni-zastupce-zeman-vrbetice-mozna-skonci-odlozenim-pripadu-14376038.html

   Vymazat
  2. Kdyz hlava statu prijede na slavnostni navstevu a je prijata se vsemi poctami,potom nasleduje recepce a vsechny ty protokolarni procesy, hlava statu poziva velkou uctu zucastnenych, ta ucta se vztahuje na kazdeho poctiveho obcana z naroda a statu, ktery president reprezentuje a kdyz oba staty slavne potvrzuji pred kamerami a divaky z celeho sveta tu vznesenou udalost ,obrad a ceremonie kolem podpisu smlouvy zavazujici oba staty aby Dohodu poctive dodrzovaly, kdyz potom ihned po podpisu ,bez vahani a strkani pera, ktere presidentu nepatri do kapsy za ucasti mezinarodni verejnosti je pospineni,zneucteni, snizeni naroda, ktery idiot mel za ukol reprezentovat , takova nizkost je degradace a znehodnoceni mezinarodnich styku vsech zucastnenych a ukazuje co takovy president obnasi, kdy jen mysli na uzmuti obycejneho pera a vypada to, prijel za tim ucelem ,ukrast jedno pero a nemohl se ani ovladnout a nic jineho je ponizeni, uboha nizkost a urazka ,ktere padaji na cely narod samozrejme..
   Neni zde zadna omluva mozna. Skutek dychtiveho chamtivce ve ktereho se byvaly president ve vterine promenil a verejneho strkani pera do kapsy je hnus nizke ubohosti,zvrhla ostudy pro cely narod,spina, ktera se neda odstranit.

   Vymazat
  3. Je temer zakonem, ze po kazde revoluci, prevratu ,nebo puci se prodere do cela a ukoristi moc ta nejhorsi spodina vseho schopna a zacina okamzite loupit koristit,pomaha pachat a schvalovat veskere zlociny i jinymi provadene a tleska a hlasite vyje souhlasem...
   Lhani bez konce je pro ne samozrejmost.
   Upevnuje jejich pozice.
   V tom pomahaji horecne dalsi, nejen posluhovanim ,ale zahrnutim nacpanim nas vsech do zlocinu a nepravosti , do zvrhlosti a hazi na nas zodpovednost ,nekterych a nekonecnym obvinovanim nas vsech !
   Krici hystericky sva spinava obvinovani !!!,kdyz sami jen spinu obsahuji, snazi se epidemii spiny sirit kolem sebe a tak pomahaji umlcet vsechny obcany nasi vlasti. Pomahaji horecne tem vsem, nahore uvedenym..
   At si to uvedomuji nebo ne..
   Proto je pro narod velmi tezke az nemozne se z takovych zvrhlosti vymanit a vubec orientovat v kdyz vladne zuriva hysterie opevnene moci a udrzovane nejen policii ale temi posluhy vseho druhu..

   Vymazat
  4. https://www.zvedavec.org/komentare/2021/04/8691-pokusily-se-usa-zavrazdit-pouze-lukasenka.htm

   Vymazat
  5. Pane Basosi,
   rozumím vám víc než publikovaným dohadům. Mimochodem mám kamaráda chemika, který shodou okolností v mládí dělal v rodné vsi dobrovolného hasiče. Jeho názor je prostý - prvotním byl požár, až jeho následkem došlo k výbuchům. Podle barvy a intenzity plamene se dá, podle něj odhadnout původ zdroje. Tolik fakta a jeho úsudek je v rozporu s blabla

   Vymazat
 11. Babišovi se boj s covidem nedaří. Oznámil velké dodávky vakcíny Johnson and Johnson, kterou ve Švédsku zakázali. Na ruských zprávách jsem zaslechl, že se na Slovensku začne očkovat Sputníkem pravděpodobně za 14 dní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádným Sputnikem se v SR očkovat nebude. Rusové ho chtějí zpět, Slovensko odmítá. Není ještě zaplacený. A platit se ani nebude. Ve smlouvě je uvedeno, že i když ho nepoužijí, budou to muset zaplatit. To se vláda vůbec nechystá udělat a chce vyvolat precedens: vy jste nám dodali hovno, my nezaplatíme a ještě po vás budeme na arbitráži požadovat náhradu za testy, které jsme museli kvůli vaší špatné dodávce dělat. Také budou požadovat náhradu za skladování té vakcíny a za její ekologickou likvidaci. Likvidace bude veřejná.

   Vymazat
 12. Je to mnohem jednodušší. Hamáček dostal pokyny od prvního řídícího důstojníka a chystal si Moskvu, ale následně přišel pokyn od dalšího, patrně lépe instruovaného a musel cestu zrušit. A bylo! A média s parlamentáři budou plkat a plkat.

  OdpovědětVymazat
 13. Ze se da na nejaky velky hoax naroubovat nekonecne malych hoaxu, zname uz z Iraku. Zive si pamatuju v Pravu schemata mobilnich chemickych laboratori. Ovsem u nas se prekonavame. Je to jako kdyby se particka lidi sazela jak velkou blbost jsou jeste nasi novinari schopni sezrat a zverejnit. Jsme takova laborator lidske tuposti.

  OdpovědětVymazat
 14. Jak asi vyhodnotí nyní události kolem Vrbětic, únik tajných informací, výsledek tajného jednání Parlamentu a vzájemné útoky politiků - spřátelené tajné služby, Ruská tajná služba a diplomaté sousedních států a světa. Co si asi pomyslí o našich bezpečnostních službách, ministru vnitra,zahraničí a předsedovi vlády? Kdo bude respektovat stát který řídí "janek" Kroupa z obrazovky ČT a komentuje to s návrhy na řešení šílený Bartošek,prdlá Pekarová,
  střelený Rakušan, jedovatý Jurečka atd. ... A to nemluvím o dojmu Českých občanů. Musíme všechny ty magory vyměnit
  nebo nám zničí zbytky našeho ubohéhé a scvrklého státu.

  OdpovědětVymazat
 15. Kdyz se nekdo narodi a z vule vyssi moci si nemuze vybrat kde a nezbyva ,nez aby se stal clenem naroda a statu do ktereho se narodil. Kdyz neni spokojen, je dulezite aby odesel a predevsim, mlcel a nespinil tu zem z ktere pochazi. Z takovych ,kteri to netusi,se stavaji nizka zvrhla idividua,hodna nejvetsiho opovrzeni.
  Kazdy obcan svym narozenim, pak musi ,tady neni vyhnuti respektovat a uctivat svoji vlast i v dobach a predevsim v casech, kdy vlast se ocitla v potizich.
  Zvlaste v takovych dobach obcan ma nevyhnutelnou povinnost ,uz k tem , kteri bojovali a zemreli snad v celem svete a jejich hroby nachazime vsude, tech ,kteri bojovali,obetovali se za nas, ale nedockali se, aby mohli zit ve sve vysnene zemi a vlasti.
  Tady ma kazdy obcan moznost vyniknout a dojit oceneni svych spoluobcanu..
  Zrejme nekteri netusi neco takoveho ,nechavaji se ovlivnit,davaji dokonce za pravdu kdyz jini slintaji nakazlivou slizkou otravu zla,aby narod a zemi znicili,mnoha zpusoby.
  Je absolutne bez diskuze, kdokoliv se vyjadruje, aby nespokojenost adresoval pouze osobam, ktere pachaji zlo mnoha druhu, omezil sve kriticke vykriky, vzal osobni zodpovednost pri hledani cesty a napravy,aby cely narod opet spolecnym usilim kazdeho z nas, opakuji zodpovednym,cestnym a poctivym a Predevsim povinnym usilim kazdeho z nas udelal vse na ceste k vseobecnemu zlepseni.
  A nedal se zmast ani nevyuzival nabizene nebo zatim netrestane moznosti spinit a rozvracet, kdykoliv se to vyskytne..Misto kvilivych oplakavani postavit se celem a s pomoci nasich hrdinu minulych i pritomnych a jsou mezi nami,hlavne zeny, nebat se jit prikladem kazdemu i celemu svetu. Nebrat na sebe masochisticky ty zvrhlosti jinych.
  Tak budiz,je nam souzeno ucinit prvni kroky k naprave..
  Od propasti zaniku.

  OdpovědětVymazat
 16. ono jenom chce tomu debilu Koudelkovi odstřihnout telefon z US Embassy v Praze a bude klid s aférami

  OdpovědětVymazat
 17. Uklidněte se vážení .Divadlo od roku 1989 se. stále opakuje.Přichází volby a vždy přichází petarda od debilbloku.To je ta demokracie nenažranců tedy fašistů. Volby ukáží kolik obyvatelstva se postaví proti debilbloku ,který stále ztrácí víc a víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel jste na omylu.Společnost se již dávno přeorientovala na absurdní divadlo,v kterém volby přestaly býti prostředkem k nápravě.Slouhovský kompars pod cizím vlivem nemůže nic změnit a vy budete volit místo blbce pitomce.Samozřejmě smutná realita!!

   Vymazat
  2. 10,01
   Když mohl být senátorem kůň,pravda ve starém Římě,proč by v novodobých dějinách Protektorátu B. und M. nemohli mít ve zbytečné instituci HALDU VOLŮ????

   Vymazat
 18. Koso nestyďte se za to že jste Čech. To se musí jiní stydět před národem a sebou samými. Hamáčka dostihly důkazy která dokazují že je podezření...Teda jen idiot by přistoupil na takový obchod. Rus by ho poslal asi někam. No nakonec se zjistí že Hamáček je Putinův agent. To zas bude mezinárodní ostuda. Sami se hoši chytají do vlastních sítí...VIP 😀

  OdpovědětVymazat
 19. Copak se nám vlastně v těch Vrběticích stalo a hlavně proč? Jak se na to dívám, ničení zbraní u nás nebo v Bulharsku nemělo žádný smysl, zbraní je dost a vždy se najde někdo, kdo je prodá!! Je takové pěkné "autíčko" podvozek je Tatra 815 a na ní je dělo a celé se to jmenuje DANA!! Tyhle pěkné hračky jsme prodali do Izraele v počtech desítek kusů a ejhle, oni se nám zázračně objevily v Azerbajždánu!!! Takže jistě na smlouvě o prodeji byla klauzule, že se zbraně nesmí prodat dále, co je povinná doložka, neboť jsme nuceni dodržovat ujednání o prodeji zbraní OSN do regionu, kam se to nesmí, ale jak je vidět, to na Izrael neplatí a teď je dotaz, jaké jsme učinili oznámení pro nedodržení regulí OSN? Tady vidíte, co je Izrael a "západ",kam patříme, za doložitelné zločince a víc se snad ani nedá komentovat!! Docela dobrý důvod výbuchu ve Vrběticích je skladování zakázaných zbraní, ale to se snad nakonec také dozvíme!!

  OdpovědětVymazat
 20. Důkazy které dokazují podezření se hrouti.7 let stará aféra kterou zavinil Bůh ví kdo přešita horkou jehlou na Rusa se jaksi hroutí. Komu sedmiletý výzkum a jeho závěry pomohl? S Evropu to nic neudělalo akorát několik béčkových států nám vyjádřilo neochvějnou podporu. Nechci být sprostý ale nyní si s námi mohou Rusové vytřít p.... a státy co nás nepodpořili si oddechnou že se nenamočily do toho marastu...VIP ☹️

  OdpovědětVymazat
 21. Hamáček tvrdí, že proti němu nejsou důkazy. Ale ty by stejně jen potvrdily podezření. A podezření je u nás víc než hmatatelný důkaz. S presumcí neviny nepochodíš Hamajdo. Dobře ti tak! Lžeš a jsi lhán!

  OdpovědětVymazat
 22. Všiml jsem si na NETu pravidelných klipů bývalého vysokého policisty pana plk.Šlachty. Ohlásil vstup do politiky,provedl
  registraci hnutí "Přísaha" a vyjadřuje se k politice i politikům. Všiml jsem si jeho negativního hodnocení pana Hamáčka z ČSSD. Bylo to ale vyjádření ještě před Vrběticemi. Názory pana Šlachty jsou zajímavé a jeho zkušenosti z bezpečnostní oblasti ČR,justice a kauzami jsou zajímavé ještě více.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.