Reklama

úterý 22. června 2021

21.6.2021 - 400 let po popravě českých pánů (videozáznam shromáždění)

Raptor TV
22. 6. 2021


7 komentářů :

 1. teda... žádná tlačenice publika... skoro jak na té autogramiádě Kalouska!
  Pražáci to mají v paži.
  Jo, když otevírají vetešnickou hrabárnu! to zájem Pražáku je až oči přecházejí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemalá část Pražanů má prostě své priority, které plně odpovídají jejich "duchovním" potřebám...

   Vymazat
  2. To víte většinu lidí bohužel historie a dějiny nezajímají to jen nás co čteme. Většina jen čumí do té plastové hračky do mobilu.

   Vymazat
 2. Že jsem byl blogem Nová republika dotlačen k vytvoření účtu u Google, s tím jsem se smířil. Že jsem tlačen k účtu na Facebooku, tak Ksichtoknihu, to už tedy ne! Spíš bych ocenil, když zůstane zachován původní formát záznamu diskuze tak, že formát pro buňku je nastaven vždy "nahoru". Nevím proč od jisté doby rozdílně. Jsem z těch, kteří si orientaci v diskuzi usnadňují pomocí Excelu. Nemusím být sám, kdo tak vidí léta zpět. Snad to odchod od Bloggeru nesmaže. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unku,

   mne uz davno vyhodili

   Vymazat
  2. Zdá se, že jste v technice na tom lépe než já ale kromě dohledu "shora" je možné pro veřejnost být stále anonymní, pokud chcete, jakož i nepoužívat aplikace, které nechcete, tím myslím FB ap.

   Vymazat
  3. Miroslave Povolný 22. června 2021 23:37, nejde až tak o osobní anonymitu, ale o to, nezatahovat nikoho někam, aniž by o tom věděl a také o to, nepřihrávat kšeftům, jak je vede Google, Microsoft a další. Mám s tím jisté zkušenosti ... JiH

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.