Reklama

čtvrtek 3. června 2021

Brusel chce, aby zemědělci měřili, jak jim prdí krávy

Ivan David
3. 6. 2021

Bohužel to není vtip. Zemědělskému výboru Evropského parlamentu byla přidělena k projednání Strategie EU ke snížení emisí metanu. Dánský zpravodaj Asger Christensen z frakce Renew, v níž působí i europoslanci za vládní ANO premiéra Andreje Babiše, pro výbor připravil návrh stanoviska, v němž navrhuje měřit emise metanu na úrovni zemědělských podniků. Spojena by s tím měla být také jakási certifikace zemědělských firem z hlediska jejich „klimatické efektivity“. 

Co je „klimatická efektivita“, to zpravodaj z nejprofederalističtější frakce ve svém návrhu nevysvětlil. I přesto je jasné, co by schválení jeho návrhu znamenalo. Do každého kravína, vepřína, či ovčína by musely být namontovány přístroje, které budou měřit a zaznamenávat, jak prdí zvířata v prostoru ustájená. Samostatné přístroje by zjevně musely být upevněny i na těla zvířat, která se volně pasou. To všechno samozřejmě stojí peníze. Hodně peněz. Stejně jako certifikace, na nichž se budou přiživovat parazitní firmy, které za spoustu peněz produkují pouze osvědčení.

Takto nesmyslně vyhozené peníze by v zemědělství mohly být použity na mnohem užitečnější věci. Proto jsem k návrhu strategie předložil řadu pozměňovacích návrhů. V jenom z nich navrhuji tento nesmysl vyškrtnout. Pro případ, pokud by vyškrtnutí neprošlo, jsem navrhl, aby finanční zátěž nemuseli nést zemědělci, protože by to zhoršilo konkurenční postavení našich chovatelů na světových trzích. Tento nesmysl by měl kompletně zaplatit Brusel, ale nikoli z peněz na Společnou zemědělskou politiku, ale z miliard, které mají být prošustrovány na Zelený úděl.

Cestou pozměňovacích návrhů jsem kolegům připomněl, že v Evropě bylo před zavedením mechanizace poháněné parou a později spalovacími motory chováno mnohem více býložravců než dnes. Tažní i jezdečtí koně, stejně jako volové zapřahaní do pluhů, po staletí samozřejmě prděli také. A kupodivu to nemělo na planetu žádný vědecky prokázaný škodlivý dopad.

Někteří kolegové ve výboru bohužel v poslední době podlehli jakési fóbii ze Zeleného údělu. Místo aby bránili zemědělce a snažili se jim vytvořit legislativní podmínky, které umožní dobré hospodaření, což je podle mého názoru povinnost každého člena zemědělského výboru, mají pocit, že se musí za každou cenu přidat k zelenému šílenství a navrhnout něco, co se týká zemědělství. I kdyby to mělo zemědělce poškodit. Což je právě případ kolegy Christensena, který navrhuje měřit a následně omezit prdění hospodářských zvířat. V této souvislosti si nelze nevzpomenout na Stalinův recept k řešení problémů. Sovětský diktátor tvrdil, že „lidé dělají problémy“. Nejlepší způsob jejich řešení podle něj byla likvidace. Takto Stalin zlikvidoval několik milionů problémů. V zájmu pochybného klima-projektu bychom podle europoslance Christensena měli kvůli snižování emisí metanu snižovat počet chovaných hospodářských zvířat.

A tím nám naprosto jasně leze na povrch, co je skutečným cílem Zeleného údělu. V zemědělství má jít o omezení výroby potravin v Unii. Zemědělci mají být transformováni na jakési „údržbáře krajiny“. Vyvolaný pokles výroby evropských potravin má otevřít „nutnost“ jejich dovozu ze třetích zemí. Komise už má k tomu podepsanou obchodní dohodu EU-MERCOSUR, která má umožnit zvýšení dovozů potravin z jižní Ameriky. Potravin, které jsou vyráběny za cenu vypalování milionů hektarů tropického pralesa. Potravin, k jejichž výrobě jsou používány násobně větší množství postřiků a stimulačních látek, jako anabolických steroidů nebo růstového hormonu, jejichž používání je v EU zakázáno.

V sadě svých protinávrhů jsem kolegům doporučil zaměřit pozornost na plynovod vedoucí z Ruska a Kazachstánu přes Ukrajinu na Slovensko. Právě ukrajinská část plynovodu není od rozpadu SSSR vůbec udržována a opravována. Ukrajinští oligarchové z podniku Ukrtransgaz, který jej provozuje, pouze berou peníze za tranzitní poplatky, ale nic nevrací do údržby. Pokud europarlament považuje úniky metanu za problém pro životní prostředí měl by se zaměřit především na řešení havarijního stavu potrubí na Ukrajině. Srovnáním každoročně publikovaných údajů o množství plynu, které bylo do systému na východní hranici Ukrajiny natlačeno a kolik z něj bylo odebráno do ukrajinské rozvodné sítě a množstvím, které je na hranici předáváno na Slovensko, vychází, že z plynovodu uniká mnohem více plynu, než vyprdí všechna unijní hospodářská zvířata. Manažeři Ukrtransgazu se neprováděním údržby ani netají.

Navrhl jsem, aby EU dala Ukrajině jako podmínku čerpání peněz z rozpočtu EU uvedení plynovodu do řádného technického stavu do roku 2024. S tím, že pokud tak Ukrajina neučiní, mají jí být zastaveny veškeré platby dotací z EU.

106 komentářů :

 1. Opět nelze než poděkovat EU,jak na nás myslí. Doufám, že po úspěcu u skotu dojde i na lidi. Je to možno řešit, buď zákazem cibule a luštěnin nebo stanovit novou daň -tuv prdné. Opět tím zvýhodníme majetné, ti si ten luxus prdnout budou moci dovolit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se hluboce mýlíte. Očekávám auta na bioplyn, v tom případě naopak erár zlevní hrách a kroupy, po krupicové kaši by občan nedojel ani do sousední vesnice.
   Naopak autobus plný jedlíků šouletu v pohodě dojede až do krajského města.
   🤔

   Vymazat
  2. Jako děti jsme zkoušeli experiment. V naplněné vaně jsme vypouštěli biobublinky a nad hladinou jsme drželi zapálenou sirku zda li vypouštěný plyn hoří. Přátelé vyzkoušejte! Nastane výbuch, teda spíše jakýsi velký prsk. Využívání lidského bioplynu zdá se mi býti dle vlastních výzkumů nebezpečné!

   Vymazat
  3. Kutnohorský, nesouhlasím. Bioplyn nebo dřevoplyn, oba plyny se dají spoutat a mohou sloužit lidskému pokroku. 🤔

   Vymazat
  4. Paní Helenko,
   zatím jsem nepochopil novou dobu. Určitě už stojí prdobaroni frontu na sběr a využití bioplynu. Zájem o dotace poroste.

   Vymazat
  5. BRUSEL ZLOVULE SI KOLEDUJE O VYBUCH AGRARNI STRANY

   kdo vlastne zastupuje ceske narodni zajmy v tomto smeru?
   Budou zemedelci taky zlikvidovani?Oni jeste nedali do 4 NPV postulatu svuj bod narodnich zajmu?
   Nezapomnela na ne uplne podupana OS,ktera je pripravovana žrat brzy susene ponravy,aby bohaci dostali nase bifteki a my se cpali hnojem!?   Vymazat
  6. Adonisi, už vymýšlej hesla.
   Naší Strace více píce,
   lidu více hrachu,
   světu znovu zdravé plíce ,
   líznem si jen trochu.

   Vymazat
  7. Agrarni strana kdysi pry byla zrusena,vi nekdo proc?

   Dnes by byla vhodnou konkurenci pana Babise,ktery pry neumi udelat zadny program,nebot by ho musel plnit.
   Dost se divim,ze ignoruje Program narodnich zajmu pod kryptoznackou NPV,tak bohaty pan a neumi tahnout s nami volici svobody a prime demokracie IHNED,mohl by se tu mezi nami objevit a zařvat

   CIAO LIDI!

   A my mu vysvetlili kde hraje muzika,NO NI?

   Vymazat
  8. Naši zemědělci by si měli dát rande s Lajdenkou, Jourovkou a dalšími geniálními hlavami bruselské vrchnosti a vrazit jim do zadnic měřáky na prdy. Pokud neuspějí, zbavit funkce.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  10. 14,38
   Za sto bodů!!!!.-)

   Vymazat
  11. EU prd vi.Chce o kazdym prdu vedet.
   Proto chce kazdej prd jeste spehovat.
   Protoze prd vi,proto snazi se jeste kazdej prd zmerit..Prd ze jim tak neunikne. Ale kdyz nekdo prd vi,nevi,ze je prd nezmeritelne To je pak na prd.ovInzenyr na prd, stroj navrhne.
   Prdomer vyrobi Prdostroj.
   Krava asi prdomer posere.
   Ani lidi ani kravy nechteji aby neco bylo v prdeli.
   Ani prd.
   Pak to stoji za prd.
   Eu vi prd..

   Vymazat
  12. A co takle za kazdym autem krava na provaze, s rourou od zadku do motoru?

   Vymazat
  13. Kutnohorský, jako "týnejdři" jsme to povýšili na soutěž, komu vyšlehne nejdelší plamen. Možná ti neúspěšní jsou dnes v Bruselu.

   Vymazat
  14. rikali jsme tomu "paleni Eliaxe" obdoba Eliasova ohne na lodich

   Vymazat
  15. 16/37
   Já bych s sebou tahal největší dvě krávy Evropy - Lejnici a Jourovou. Ty by mi naprděly možná i na cestu kolem světa po poledníku.

   Vymazat
  16. Na vojne se poradali rovnou ohnostroje..

   Vymazat
  17. NOVE JE GIGA PRD CO PRIPRAVUJI PRY PIRATI BABISOVI

   oni ho jako dohru prohraneho hlasovani o duvere chteji dat k soudu,aby se jim pry za to omluvil, nebo co nebo jak.
   Predzalobni papir uz je u naseho premiera,ktery prozatim nevi,ze se zacinaji formovat obcanske NARODNI ZAJMY a jde do toho se smichem mezi slzami sam!.
   Tady vidite co nas čeka za PRDOPIRATSTAT a to jeste neusurpovali ti miglanci pry prazdnolebkovi zlocinci s opucovanymi hnaty,ze stredoveku vladni moc a neinstalovali diktaturu humanistu neomarxistu!

   Bojim,bojim,bojim zlo bude schvalovano pochodem institucemi pry uz zdupanou justici!

   Vymazat
  18. Moji chranenci strana Piratu zacali pry bojovat taky o zmenu rezimu

   jak to deklaruje NPV nyni ve forme NARODNICH zajmu.Pry chteji rezim 3PR,coz je zahadny kryptogram.
   Zjistilo se ze je to usporna zkratka pro neco noveho tj PRDOPIRATPODRAZ REZIM misto nynejsiho kapitalismu bez privlastku toho presidenta ODS,ktery plati jen tretinu platu...
   Pirati nemohli by jste pri te prilezitosti nabidnout s nasim NPV toto panu Babisovi,ktery zadny program pry nema,trefil by ho slak beztoho,aby sel pred vaseho souda.

   Tak co pracku na to,pridejte se ugrilujem spolecne toho precedu ,nebo ne?

   Vymazat
 2. Žádám tímto p. europoslance Davida, aby vprvé řadě navrhl měření téhož v bruselských institucích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,48
   Ta pičifarma společně s oudama,který tyhle hovadiny na půdě fašoEU a v čele s Lejnem je NEMĚŘITELNÁ!

   Vymazat
 3. nejvýznamnější skleníkovým plynem je vodní pára. Kdy začneme konečně bojovat proti vodě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,06
   Na to Vám jistě fundovaně odpoví Greténka z Turnbergu....

   Vymazat
  2. Až bude celá Komis kyslíkově neutrální.

   Vymazat
  3. Je tady navrh aby prvni mereni zacalo s Gretou..
   Jsou duvody..

   Vymazat
 4. Problém bych neviděla v tom, že krávy bzdí, ale v neschopnosti naší vyspělé společnosti ty větry využít. Podle mne jde o hodnotný bioplyn, který by mohl pohánět celou farmu.
  Jenom by se muselo promyslet, jaký počet skotu by musel farmář chovat, aby měl nárok na dotaci za účelem vybudování bioplynové stanice.
  A samozřejmě vyzkoumat, jak přinutit krávy, aby bzdily výhradně do bioplynové sběrnice. Musela by to ošetřit nějaká směrnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,19
   Povolejte Kateřinu biomasu Bursík...:-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,22
   Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

   Vymazat
  4. Myslíte Kačku jau jau? Naposledy fotila erotická fota někde u rybníka.

   Vymazat
  5. 11,39
   Z dálky jako 3,14 ča vypadala a z blízka to byla pravda....

   Vymazat
  6. Nebude to žádný problém, když to bude příkaz z EU, tak vedle volů ho poslechnou i krávy. Když ne, tak se použije trestný tokar.

   Vymazat
  7. 14,22
   Moudří lidé mluví,protože MAJÍ CO ŘÍCI....IDIOTI,ABY NĚCO ŘEKLI.....!

   Vymazat
 5. A já chci vědět, jak prdí soudružka Jourová.Vrazte jí do řiti manometr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,24
   Blbec je idiot,který neudělal kariéru....

   Vymazat
  2. EU vi prd. Chteji proto vedet,datum, kdy uz to
   s nima Prd-dne.
   Kdyz maji stale hlavu v neci prdeli,nedozvi se.
   Dane z prdu jsou na prd.
   Volove zase maji vyhody.
   Maji svobodu prdu a na prd.
   Eu prd vi a proto chce prd ukrast.
   Ale Komisarka Leyno je za to pekne sprdne.
   Protoze. EU zase prd vi.

   Vymazat
  3. Je zcela mozne ze navrh prisel, kdyz nekdo slysel Jouru hodne...
   Kdyz zrovna nemela co rict..

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,07
   Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

   Vymazat
  2. 12.07. .. To není Tomio, ale pan David. Přiklepli mu zemědělství, zhostil se svého úkolu se ctí. Smekám !!! Jako vystudovanému psychiatrovi se mu podařilo zvládnout i toto poněkud odtažitě téma.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 12,20
   Hloupost se projevuje dvojím způsobem-buď mlčí nebo je výmluvná.Tu mlčenlivou mám raději!

   Vymazat
  5. 14,25
   U hlupáků jazyk předhání myšlenku!

   Vymazat
 7. https://www.lidovky.cz/svet/rusove-ztraceji-krok-se-svetem-struktura-jejich-ekonomiky-je-zoufala-rika-geograf-bicik.A210602_205949_ln_zahranici_litsp

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,15
   Lihovky.....havlostoka!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 12,25
   Kde blb,tam nebezpečno!

   Vymazat
  4. 14,27
   Přemýšlel pouze při chůzi....byl nechodící!

   Vymazat
 8. 12:34
  Tam kde je smutno, může být i veselo.

  OdpovědětVymazat
 9. 13,26
  Vesmír a blbost jsou nekonečné!!

  OdpovědětVymazat
 10. 13,26
  Hloupému jsou i vědomosti škodlivé!

  OdpovědětVymazat
 11. Vlci mi snížili počty prdících ovcí na minimum.
  Než drahé přístroje navrhuji do každé stáje instalovat vlčí smečku. Zelení všech ras by snad pak byli spokojení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,19
   To by ovšem nesměli existovat vygumovaní myslivci,kteří střílí všude a všechno,co se pohne!

   Vymazat
  2. 14,42
   Rozum má své meze,ale tvoje omezenost je NEomezená!

   Vymazat
 12. 14,30
  NARODIT SE HLOUPÝ JE NEVYLÉČITELNÁ CHOROBA!

  OdpovědětVymazat
 13. 14,39
  Kolik hlouposti napovídají hlupáci,kteří chtějí říct něco chytrého....?!

  OdpovědětVymazat
 14. Zjednodušeně řečeno, toto vše je daň z členství v EU, čili daň z blbosti. EU je nepřítel, nečekejme, že nám něco vrátí. Brát nazpět, si musíme sami. Budou volby, nevolme zrádce ! Jak ten se pozná dneska? No, že mu EU tleská.

  OdpovědětVymazat
 15. 14,43
  Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 18. Švanda. Táto otázka ostala na stránke. Čakám, kedy zmizne.

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 20. Aha, už zmizla posledná otázka. Kto je za tým? Google? Bojíš sa ma ?

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 22. Odpovědi
  1. Byla doba, kdy bylo možné před odesláním příspěvku zobrazit jeho náhled, publikovaný příspěvek bylo možné smazat a kdy se ve výběru "Odpovědět jako" zobrazovalo jméno účtu. Sakra kdo a proč to rozm...dal?

   Který šmejd se baví tím, že stále něco "vylepšuje"???

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takovou ukázku přitroublosti jakou stvořil Unknown 3. června 2021 15:56 je škoda mazat. Žádný trol nebo elf. Nefalšovaný hlupák. JiH

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. INDICKÝ BĚŽČE 4. června 2021 9:38, je hezké, že reagujete. Není hezké, že jste osobní, nepíšete k věci, tvrdíte, co vědět nemůžete (například koho volím) a do blbečků nadáváte. Na víc nemáte? JiH

   Vymazat
 24. Myslivci rozhodně nestřílí po všem co se hýbe. Například ne po vlcích, kteří jim strhávají vysokou, protože jsou chráněni zákonem. Zato chovatelé chráněni nejsou a jsou loveni vlky jako jejich zvířata - ovšem ekonomicky. Kdyby nám nenutila EU "velkou dobytčí jednotku", tak bychom nemuseli řešit jak vlky tak prdné.

  OdpovědětVymazat
 25. Myslel jsem si,že fascinace davu třídním bojem spolu s pozůstatky Dějin VKSB a posmrtný boj levice s pravicí pomalu vyčichne. Ale mýlil jsem se i nadmutost skotu se asi musí řešit pohledem jak levice, tak pravice.

  OdpovědětVymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 27. Jsem pro. Každý kdo si prdne, musí to nahlásit vejš. Kdo si prdne desetkrát za den, bude zařazen do chovu a plyn se mu bude odbírat k využití pro čistou energii. Konečně bude na Zemi dýchatelné ovzduší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PS. jen nevím, zda to krávy zvládnou, na ty z Bruselu nemají, jsou příliš zaostalé. U svého kocoura to řeším radikálně. Dvakrát a dost, pak letí za dveře.

   Vymazat
  2. Tak to bych chtěla vidět, co byste provedl s naším psem. Sežere na co přijde, klidně dojí i svačiny, které si umně vytáhne ze školních batůžků. Samozřejmě i s alobalem. Potom půl dne blinká a zásadně jenom do něčí postele, vystřídá postupně všech pět.

   Vymazat
  3. Helanov, psy nemusím. S kocourem máme rovnocenný vztah, já pán, on pán. Se psem je to jiné, jediným pánem je pes.

   Vymazat
 28. Z diskuze je znát,že převládají"amatéři".Včetně MUDr.Davida.Metan produkujípouze BÝLOŽRAVCI-PŘEŽVÝKAVÍ.U nich je to produkt odbourávání rostlinné potravy.A nikdo se nepozastavuje,že každé posekání trávníku a rozklad jeho zbytků produkuje OHROMNÉ množství CO2.Takže zavřeme tepelné elektrárny na uhlí a budeme sekat každý 5 den trávníky a co ta produkce CO2???A spalováním plynu/což je hlavně METAN!!!!/zase vyprodukujeme CO2.Holt chemické "Zákony" se nedají obejít.No a u těch přežvýkavců se v těle hromadí "C",který by jinak do vzduchu unikl ve formě CO !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za vhled ale co tedy produkuji já?

   Vymazat
  2. 18:44
   Zeptám se odborníka, jen soukromě a mimo téma. Když posekanou trávu kompostují v kompostéru (který nemá výbavu krávy) a navíc soused mi tam přidává žížaly, Tak taky páchám hrdelní hřích na naší atmosféře, jako skot?

   Vymazat
  3. A co všechny močály a mokřiny? Také páchají produkcí metanu zločin proti přírodě a Planetě?

   Vymazat
 29. Prosím, zjistěte zda budeme muset nosit nejen respirátory na ksichtu, ale i respirátory na pr...li

  OdpovědětVymazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 31. Rusko promluvilo o plánech snížit dolarové vklady v národních fondech

  https://cz.sputniknews.com/20210603/rusko-promluvilo-o-planech-snizit-dolarove-vklady-v-narodnich-fondech-14721102.html

  Doubrava: Útok na Zemana je uražená dušička člověka, který nebyl úspěšný v prezidentské kampani

  https://cz.sputniknews.com/20210603/doubrava-utok-na-zemana-je-urazena-dusicka-cloveka-ktery-nebyl-uspesny-v-prezidentske-kampani-14719533.html

  Šafrův portál Fórum 24 prorazil další dno. Hají službu Protaseviče v nacistickém Azovu

  https://cz.sputniknews.com/20210603/safruv-portal-forum-24-prorazil-dalsi-dno-haji-sluzbu-protasevice-v-nacistickem-azovu-14716390.html

  Komentátor Holec: Olga Sommerová přemýšlí jako komunistka

  https://cz.sputniknews.com/20210603/komentator-holec-olga-sommerova-premysli-jako-komunistka-14719656.html

  OdpovědětVymazat
 32. Bruselu jde o vše možné, jenom ne skutečně o ekologii. Roky tvrdím jedno. Brusel řeší emisní normy u provozovaných aut. Evropské silnice brázdí tisíce kamionů, u kterých se řeší, zda vykouří o 0,0000...hovno více, nebo méně. Ale nikdo neřeší, zda tam ty kamiony musí být. Východ evropy, včetně nás, se dokázal uživit i bez stovky a tisíce km dovážených potravin. Alespoň těch základních. Ty traktory a kombajny vykouří, plus mínus, stejně škodlivin u nás, jako v zemích, kde je pro nás dnes vyrábí. Kdyby vrátili výrobu potravin na původní místa, udělal by Brusel pro ekologii víc, než často nesmyslným utahováním šroubů u emisních limitů stále nových a nových aut.
  Jsou skutečně tak hloupí, nebo jim jde o něco úplně jiného?

  OdpovědětVymazat
 33. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:58 bezejmenný, Brusel přece zakazuje pšouky, i ty Vaše!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 8:49 bezejmenný, já mu je nezakazuji, jsou přirozenou součástí metabolismu, jen podle intencí z Bruselu ho vykazuji na příslušné místo. Máte něco proti rozhodnutí Bruselu?

   Vymazat
 35. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/slovaci-se-uz-registruji-k-ockovani-ruskym-sputnikem-v-zajem/r~7a39efc8c45f11ebbc3f0cc47ab5f122/

  OdpovědětVymazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 38. Někde jsem četl, že prdění krav je mýtus. Krávy metan říhají tlamou.

  OdpovědětVymazat
 39. Až změří své prdění Evropská komise a EU parlament a jeho zaměstnanci a potom přijmou opatření na omezené svého prdícího potenciálu, pak to mohou navrhovat jiným. :-)

  Jako prvního na měření navrhuji pana Christensena, paní Jourová jistě ráda vymyslí, jak ho změřit bez nebezpečí fejků a bez ruských agentů. Nejlepší by bylo, kdyby to změřila sama v neprodyšně uzavřené komoře bez větrání, pak by měla jistotu, že na ni nevyleze žádný odér ani fejk, jedině pšouk.

  OdpovědětVymazat
 40. Tak co ty ruská KURVO Dvořák mažeš mazej, dlouho už nebudeš, mě tě v merku, budeš se divit .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za status V.I.P. Říkal jsme to kolegům na střelnici a ti se mohli potrhat smíchy. Fakt, dík!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.