Reklama

pondělí 14. června 2021

Chyba majitelů žaláře: Pokus o Babišovu likvidaci může nečekaně pootevřít dveře. Budou u nás volit Sudeťáci? Vezměte jim prachy! Na tom stojí "idea" EU. Políbit prsten nestačí. Hrdina z donucení. Dojde i na Havlova slova?

Petr Hájek
14. 6. 2021 ProtiProud

PETR HÁJEK vítá neskutečně drzou bruselskou rezoluci proti Babišovi jako další případ „overkill“, jímž Čtvrtá říše a její Pátá kolona u nás připravuje zázrak, v nějž zatím skoro nikdo nevěří

(Originální grafika ProtiProudu)

Takzvaný Evropský parlament (EP) schválil „pirátskou“ rezoluci proti českému premiérovi Andreji Babišovi. Je to samozřejmě neslýchané, drzé, absurdní a ponižující. Současně to však skrývá jeden nový aspekt, jenž má potenciál probudit konečně většinově stále ještě lhostejnou veřejnost, a v otázce naší další existence v EU zvednout alespoň „jemnou vlnku“. Ta se může v relativně dohledné době stát základem tsunami, jež by nás za „příznivých okolností“ mohla vynést ze zahnívajícího totalitního bruselského močálu na pobřeží opětovně získané suverenity. Tam, odkud (řečeno s populárním songem předpřevratového Československa) „mává, mává nám všem svobodná zem“.

Ten nový aspekt má dvě roviny. Jednak v téže chvíli přišla zpráva, že Evropská komise (EK) žaluje Česko a Polsko za to, že „omezováním cizinců z EU“ (kteří chtějí vstoupit do českých politických stran a kandidovat v našich komunálních a „evropských“ volbách) diskriminuje ostatní občany EU. Je to napohled komické, protože žádné „občanství EU“ neexistuje. Unie se přece oficiálně dál tváří jako „mezinárodní organizace“, nikoli stát. Ve skutečnosti však salámovou metodou krok za krokem mění onu „mezinárodní organizaci“ v totalitní jednotnou německou Čtvrtou říši. A teď jí to má schválit i bruselský „soud“ (žádný soud to není, jen nástroj na justiční posvěcování rozvratu národních států).

Druhou novinkou je „sankční mechanismus“ na státy, které se tomu zatím brání – převážně jde o země ze střední Evropy. Dosud se to týkalo především Maďarska a Polska. Nyní „poslanci“ EP zaúkolovali svou „vládu“ (Evropskou komisi přitom nikdo, byť ani jen formálně, nevolí), aby prozkoumala, zda také ČR je „právním státem“. Pokud zjistí, že ne, mají nám být odebrány zemědělské a další dotace (tedy nejen Agrofertu). Jsou v nich i peníze, které z daní našich poplatníků posíláme Bruselu, aby nám část z nich, kterou nerozkradl, milostivě vrátil. Ale především: To celé má společného jmenovatele. Způsob, jak odstranit Andreje Babiše z vrcholné politiky.


Doznání

Ať je Babiš, jaký chce, do premiérského křesla jej poslali voliči velmi jednoznačně. Věděli, že je bohatý, věděli, že na něj jeho byznysová konkurence ve spojení především s Miroslavem Kalouskem (ostatní strany „demobloku“ se pak přidaly) ušili absurdní kauzu Čapí hnízdo, aby mohl být ocejchován jako „obviněný“. Přesto dostal v minulých volbách zdaleka nejvíce hlasů. Případ se táhne spoustu let, protože je věcně prázdný a prokurátorská mafie (Bradáčová a spol.) si jej s částí policie nechává pravidelně jen na ovlivnění voleb. Proto teď také zrovna „ukončila vyšetřování“, aby mohl být případně předvolebně znovu „obviněn“.

Jenže mezitím se pokusili vyštípat z politiky tu „kunu v kurníku“ (bohatého muže, který si nepřišel do politiky vydělat „na důchod“ jako většina jeho konkurentů) všichni, které nevzal do vlády. Ušili mu speciální zákon o „střetu zájmů“. Buď prý odejde z politiky, nebo musí vložit své firmy do „svěřenského fondu“ – a tak na ně ztratit vliv. Už to je samo o sobě neslýchané. Nicméně Babiš se podvolil – své firmy do fondu vložil, a v politice zůstal. Tehdy se zdejší Pátá kolona chytla za nos – a obrátila se na Brusel. Ten nelenil, a připravil na Babiše ještě ostřejší zákon. Interpretují ho tak, že buď své podniky prodá (i kdyby takovou pitomost chtěl udělat, taková operace trvá nejméně pět let), nebo musí rezignovat na premiérský post.

Lepší doznání nemohli udělat. Znamená to, že pokud je někdo bohatý, nesmí zastávat v bruselském protektorátu žádnou vysokou politickou funkci. V politice mohou být jen ti, kteří si tam přišli vydělat, respektive nakrást. Jen takový člověk je totiž dostatečně ovladatelný. Buď mu hrozí, že o své prebendy přijde, nebo na něj dokonce mají „složku“. A buď bude dělat dobrotu, nebo na něj jeho zlodějny vytáhnou. To je v kostce celá „unijní koncepce“ politické „třídy“: skvěle vás zaplatíme (třeba poslanci EP berou měsíčně víc než český premiér – a ještě k tomu mají po odchodu z Bruselu doživotní důchod), ale budete tancovat podle našich not, nebo… Jenže tohle s člověkem, který se může kdykoli vrátit ke svému velkému byznysu, udělat nemohou. Musí proto z kola ven. Jakýmkoli způsobem.


Všechno je jinak

Babiš není žádný hrdina bojující proti Čtvrté říši za české národní zájmy. Ve skutečnosti si o našich zájmech nemyslí skoro nic, postupuje pouze tak, aby si ty nejmocnější fatálně neznepřátelil – a současně měl „doma“ co prodávat. Když jde do tuhého, prodá naopak nás jako rohlík ze své pekárny komukoliv. Naposledy se to přesvědčivě ukázalo ve „vrbětické kauze“, kde oddaně hrál podle not CIA v domnění, že si tím upevní druhou mocenskou nohu, na niž při konfliktu s Bruselem spoléhá. Je to stejně naivní jako většina jeho „mezinárodních aktivit“ (oddanost Izraeli, podpora české centrále připravující převrat v Bělorusku atd.).

Američané přece žádnou vděčnost svým místním „negříkům“ nikdy neprojeví. Jak praví klasik jejich zahraniční politiky, „nemají přátele, jenom své zájmy“. A také dodává, že vedle nepřátel USA jsou druhou nejohroženější entitou jejich přátelé. Expremiér Toplánek (o jeho nástupci Petru Nečasovi ani nemluvě) a fámulus Dalík by mohl vyprávět. Jistěže nebyl žádná lilie, ale to, zač ho poslali do vězení, rozhodně neudělal – jen jej obratem opustili jeho zdánliví spojenci v tajných službách USA (jakmile Bushe jr. vystřídal v Bílém domě Obama) – a už byl „v teplácích“.

Babiš zase vsadil na spojenectví s britsko-americkým agentem Michalem Koudelkou řídícím naši tajnou službu (BIS). To je ten, co mu prezident Zeman (na opětovná doporučení vlády) odmítá udělit generálskou hodnost – protože na rozdíl od Babiše na Američany nespoléhá. Koudelka (za Babišovy asistence) obdržel v centrále CIA (Lagley) vyznamenání pro zvlášť výkonné agenty. Babiš si myslel, že když tím „políbil prsten“, už má svou ochranu navždy jistou. Houby!

Nemluvě navíc o tom, že to bylo ještě za Trumpa. Teď, když do byl do Bílého domu podvodem instalován první „komunistický“ prezident USA, všechno je rázem jinak. Joe Biden právě přijel na svou první zahraniční cestu (pokud to není jeho jinak běžně používaný dvojník před tím, než Bidenovo místo zaujme revolucionářka, viceprezidentka Kamala Harrisová). Ale ať už je to kdokoli, pravil o EU, že jde o báječně fungující „mezinárodní organizaci“ (!) plnou života. Jestli se v tu chvíli Velký Andrej neorosil, pak mu opravdu není pomoci. Strůjci státního převratu v USA potřebují z globalistických důvodů obnovit vazbu na Brusel – a Babiše (Vrbětice -nevrbětice) tím právě házejí přes palubu.


Hrdina z donucení

Babiš se tak pokouší zaujmout pozici českého hrdiny. Dělal to občas i během uplynulého volebního období, když se třeba postavil proti „povinným kvótám“ na muslimské imigranty (zatímco jím delegovaní „poslanci“ ANO v EP hlasují v „nerozborné jednotě“ se svými „liberálními“ soudruhy, nebo přímo z klubu ANO emigrují – vždyť prachy jim tak jako tak už zůstanou). Ostatně udělali to z hrůzy před voličským hněvem všichni včetně Pirátů, kteří předtím na „muslimskou Evropu“ otevřeně přísahali. Jenže sotvakdo Babišovi uvěří, že je naším Orbánem. To by do toho musel jít jinak – a hlavně pořád a s pevnou ideovou koncepcí.

Kdo si například všiml toho, že Bergoglio, takto „papež František“ (zednář na Petrově stolci ve Vatikánu) právě oznámil, že sice navštíví Maďarsko, ale nesetká se – s Viktorem Orbánem. Jako hlava státu se při státní návštěvě nesetká s premiérem hostitelské země! No logicky, Orbán je poslední (respektive jediný) autentický katolický křesťan v pozici premiéra v Evropě. Ne náhodou jeden německý kardinál řekl o tamních křesťanských demokratech (vládnoucí CDU), že jako všechno „dobrý dobrý“, jsou fajn, jen nechápe, proč mají ve značce své strany to „K“. Což ostatně platí o naší KDU ještě mnohonásobně více. Jak by se mohl potkat se skutečným „ideovým“ křesťanem globalistický politik maskovaný za papeže?

Tohle Babišovi rozhodně nehrozí. Ten by se s Františkem klidně objímal a líbal jako Brežněv s Husákem. Nikoli proto, že by byl „ideový globalista“, ale protože není vůbec nic. Je to zručný a výkonný chlapík ze Slovenska, který tak dlouho používal ke svým obchodním zájmům politiky, až usoudil, že ty úplatky jsou pro něj už přece jen moc drahé. Že bude lepší, když si to zařídí sám. A vstoupil do politiky.

Proč ne, když to udělal natolik šikovně, že pro sebe získal tak přesvědčivý mandát? Jenže ti, pro který je politika hlavní byznys (spolu s těmi, kteří musí nadále platit ze svých miliardářských byznysů za své zájmy milióny stranám a jednotlivcům), si to nenechali líbit. A nyní se již po letech proher zformovali do takového bruselského šiku, že se mu Babiš nejspíše neubrání. Stane se teď na čas ještě protibruselským bojovníkem – hrdinou proti své vůli. Ale nejspíš mu to nepomůže. Babiš jako politik nejspíš již brzy skončí.Naděje

Nicméně závěrečné dějství jeho podivuhodného působení může národním silám přece jen pomoci. Pokud totiž Brusel opravdu vystartuje proti Babišovi shora zmíněnými zbraněmi – tedy ohrožením dotací nejen pro Agrofert – může se vlnka přece jen rýsovat. Jasně, všechny dotace jsou zločin. Jenže Brusel těmi penězi ovládá své ovečky. Rozdává (nikoli ze svého) docela štědře – a tím udržuje občany států v domnění, že jim k něčemu je. Jestliže ale jako nátlak použije metodu cukru a biče – v tomto případě bude bičovat naše „dotačníky“ – udělá z nich „jednotku odporu“ (protože v nerovném souboji na dotacemi pokřiveném trhu musí zkrachovat). Zvláště v situaci připravovaného zeleného šílenství, jež bude zcela stát na drancování (a zvyšování) daní – protože někdo tu absurdní havlistickou hru na „klimatickou změnu“ privátním koncernům přece zaplatit musí.

Když k tomu ještě přidáme chystanou žalobu kvůli „cizincům v našich volbách“, už to není žádná legrace. Představme si třeba (tam, a nikam jinam to nemíří), že se k nám pro „potřeby komunálních voleb“ přemístí pár desítek či stovek tisíc poválečně vysídlených Němců, kteří podstatně ovlivní volby na severu Čech, takže bude zaděláno na jejich „návrat do Vaterlandu“. A to je jen maličkost. Co teprve, až se zde etablují „malé“ muslimské strany, do nichž „vstoupí“ desítky či stovky tisíc jejich „soukmenovců“ ze zemí západní Evropy? Vůbec už nebude muset pokračovat boj proti „kvótám“. Místo dveřmi tu budou oknem. A to je pořád ještě jen začátek.


Ještě dojde i na Havla

Naděje na vlnu, která v jednu chvíli může přivodit existenci referenda o našem dalším setrvání v EU (zatím „demoblokem“, ale i socialisty a samotným Babišem v parlamentu úspěšně blokovanou), se může stát realitou dřív, než si myslíme. Prvním krokem k tomu ovšem je, aby strany s tímto programem dostali v říjnových volbách silný mandát. Zatím je to autenticky jen Okamurova SPD, ale jistě se postupně přidají další. Babišovi bych to ale nevěřil (to už by mohla být pro referendum zrovna tak „fialová“ ODS či Piráti). Přesto se to možná stane. Zvlášť jestli – v nouzi – Babiš nakonec zamíří k prezidentským volbám.

Bruselští soudruzi prostě udělali další chybu. A ty budou přibývat. A tak, přestože se mnohým současným i bývalým politikům jeví Okamurova „cesta z vězení národů“ jako pouze předvolební tahák, možná brzy zjistí svůj omyl. Ta cesta totiž možná je. Docela reálně. Ale Babiš nám k ní nepomůže. Rozhodně ne vědomě.

„Jsou to ale paradoxy,“ zamumlal by ožralý sládek z Havlovy hry Audience. A bylo by to jediné, co by z Havlových beznadějných opusů stálo za zaznamenání.

Jsou to ale paradoxy.

52 komentářů :

 1. Nevidím jeden jediný rozumný důvod,proč mi měl Fricek nebo muSLIMÁK volit v Čechách?!Jsou tady doma?NE!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Az budou sudeťaci pozadovat sve majetky,budete čučet.To ti muslimove aspoň ne.Kdyz EU prinuti ČR dat jim občanstvi,budou i volit.To uz nebudeme ani cucet.Bagoun

   Vymazat
  2. 13,05
   Dle Benešových dekretů nemají nárok na nic!!!!!Pokud budou u koryt odpadi jako PYJáti a spol.tak je pravda,že možnost občanství dostane první Posselt....muSLIMÁCI jsou stejný problém!

   Vymazat
  3. Psal jsem o tom vedle, je to v plnym proudu, nejdrive nenapadna postupujici okupace a potom straslive zhorsujici se zlociny okupovanych proti nevinnym a dokonce demokratickym okupantum, ktery maji na mysli jen to "nejlepsi", pro nas vsechny ,se to opakuje..
   Nektery z vlady tu okupaci jeste zdrzuji a tak co s nimi.. Okupanti jsou dva druhy, vlady zapadu pomoci prav a fyzicky svobodne vsemi pravy vyzbrojeni okupujici pobehlici v milionech ...
   Ve svych statech maji oboji jine zakony a pravidla ale ve statech okupovanych okupanty, musi platit jen ty teroristicke,zarucene okupantske na okupovane..
   Jinak by zadna okupace nemela smysl, to se musi dale "zlepsovat" pomoci moci EU a uradu a sjednocenych za tim ucelem ,vlad sveta...
   Nedostatek prav a zakonu treba ze statu fanatickeho islamu se musi zavest a takova krivda,kdyz nejsou okamzite napravit.
   Cely svet je nedostatkem tech prav pobouren..
   Chcete snad aby jejich zeny chodili nahe,/bez burky/, jako ty mistni?
   Chcete treba ubohe uprchliky terorizovat nekterymi /jeste zbylymi demokratickymi/ evropskymi zakony.
   Ale zadna efektivni vakcina na covid. To teda ne.
   Od zacatku EU pecuje, jednou zbrani jsou almuzny dotaci , druhou treba ,kdyz ti mili a pracoviti odjinud, odevsad nemaji ty lidska prava, vsude kam prijdou. Ty musi vlady, ktere je dovnitr pusti zavest..Jinak zacnou byt poboureni spravedlivym terorem na zlocince mistni a co jim zbyva branit a s pomoci celeho zapadu ,kdyz maji prava na sve strane..
   Pak si narod,kterej prava zadny nema /nesmi !! ani na poboureni nejmensi ,mohl by ty prava pouzit ,beda ,na svoji obranu proti okupantum/, muze si nanejvys vybrat mezi pravy na ukrajine a treba Isis ..
   A potom se to cele zriti do zkazy rozpadu provedene okupanty a temi druhymi za tim vsim,zapadu, na mistni, kteri nemaji jine pravo, prave jen na tohle..

   Vymazat
 2. No tak já moc dobře vím že Babiš není to pravé ale jeho voliče prostě potřebujeme aby nedošlo k nejhoršímu. Prostě 15% je furt málo uvidíme jak to dopadne a kolik dostanou další vlastenecké subjekty. A cizáci tu nemají co dělat politiku my tu musíme žít ČEŠI.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, asi je to smutná pravda, že Babiše zatím stále potřebujeme. Respektive jeho voliče. Tedy já a vy a pár dalších, co nevolíme ani Ano ani demoblok. Proto ty neutuchající snahy pirátů a spol. o jeho odstranění, když nelze odstranit jeho voliče. No máme to krásného nechtěného hrdinu - kalokagathia...

   Vymazat
  2. kolokol Jsem rád že si to uvědomujete realita je neúprosná snad si to uvědomí i další lidé.

   Vymazat
 3. Poradkyně vlády Spojeného království tvrdí, že povinné nošení roušek by mělo být navždy

  http://svobodnenoviny.eu/poradkyne-vlady-spojeneho-kralovstvi-tvrdi-ze-povinne-noseni-rousek-by-melo-byt-navzdy/

  Řecko by nemělo uprchlíky integrovat, tvrdí ministr

  http://svobodnenoviny.eu/recko-by-nemelo-uprchliky-integrovat-tvrdi-ministr/

  Mladá dívka utekla z bytu v Itálii, kde ji několik měsíců sexuálně zneužívali dva migranti

  http://svobodnenoviny.eu/mlada-divka-utekla-z-bytu-v-italii-kde-ji-nekolik-mesicu-sexualne-zneuzivali-dva-migranti/

  Kaddáfího syn usiluje o libyjské prezidentství 10 let poté, co kampaň podporovaná NATO uvrhla zemi do chaosu

  http://svobodnenoviny.eu/kaddafiho-syn-usiluje-o-libyjske-prezidentstvi-10-let-pote-co-kampan-podporovana-nato-uvrhla-zemi-do-chaosu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,07
   Malá Británie ať chodí třeba v maskách a pseudovakcíny si můžou píchat místo čaje o páté!

   Vymazat
  2. 11:10... Myslíte Britishstán? ;-)
   Londonstán je dneska už předměstím Islámábádu, a ještě si libují, jak jim tam pan Khan pěkně vládne a učí je multikulti. :- D

   Vymazat
  3. 11,49
   Máte pravdu,je to hnus fialový!Stačí se povat,co udělal Tubera z lázeňského města Teplice....k zblití!!!

   Vymazat
  4. 12:03... Ale na druhou stranu přivedl do politiky Feriho a tímto počinem nás velmi obohatil. S napětím sledujeme jeho kariéru a je to lepší, než koupit si lístky do kina a popcorn s Coca-Colou. Ušetříme!!!

   Vymazat
  5. 13,03
   To ovšem je jeho další mínus!

   Vymazat
  6. 13:35... To je jeho plus. Mně se to líbí, když si dávají po čuni vítači s vítačema. 😂👍Multikulťáci s multikulťákama. A stihne se znemožnit i šlechta. 😂

   Vymazat
  7. Jak rozumim, ten F., je obet naseho zpatecnictvi a nedopelosti v pochopeni prukopnickych, vladnich a jinych metod ,davno zavedenych a zdomacnelych za morem..
   Kde sou dal. I v EU.
   S Kennedym ,Johnsonem,Clintonem , Weinsteinem Feinsteinem ,princema vselijakyma vevodama britskyma a hromadami dalsich a jejich aktivitami do nebe vychvalovanych ,slavne herecky v Holywoodu ,napr. ricely nadsenim, mala aktivita zmineneho F. , se neda srovnavat a tez nikdo je ani nevychvaluje..
   Se to pocitam zmeni a zlepsi..Vliv tech zemi je..

   Vymazat
 4. Také nejsem Babišův volič,ale Babiš byl jediná hráz proti "demokratickoblokovým" rozkradačům,se kterými jsme udělali již zkušenosti.Dobrý článek.

  OdpovědětVymazat
 5. Trochu se to zvrhává v program antibabiš vs antipiráti a vidím nebezpečí v tom, že se to účelově strhne na dva politické subjekty podobně jako v USA a zbytek bude mít utrum, což je škoda.
  Rozhodně volit v jeden den, rozhodně volit na místě tzn. ne korespondenčně, aby se předešlo podezření z nátlaku, rozhodně nevolit krajánci, kteří žijí mimo naši republiku, rozhodně volit povinně, i kdyby jsem na protest vhodil zneplatněný lístek, a rozhodně volit od 25 let výš, protože omladina naprosto z drtivé většiny nemá o reálném životě ani páru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně ano, ale rozhodně to časem bude jinak. A pokud jde o věk opravňující volit - rozhodně to bude časem daleko spíš 16 než 25 let!

   Vymazat
 6. Hajek je pekny cintal.
  Ano, kazdy obcan EU s trvalym pobytem v CR by mel mit pravo v CR volit do europarlamentu nebo do mistniho zastupitelstva. Obcane EU ale nemaji pravo volit do parlamentu a senatu CR, protoze nejsou obcany CR.
  Je to stejne, jako kdyz obcan CR zije napr. v Nemecku, tak ma pravo volit nemecke kandidaty do europarlamentu nebo kandidaty do mistni radnice, ale nema pravo volit do Bundestagu (spolkovy parlament), protoze neni obcanem SRN.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:42... Do místního zastupitelstva???
   Berte v úvahu, ze občan EU je i občan s cizokrajnými kořeny.
   Potom , při jejich zvyklostech vytvářet ghéta, zastupitelstvo v Horní Dolní šťastně odhlasuje přestavbu místní školky na mešitu.
   To by se jim právě šiklo, postupují systémem ovládnout jednotlivé kousky území.
   Nápadně to připomíná afrikanizaci, což je stav, kdy vláda neovládá celé území.

   Vymazat
  2. 12,07
   Že jich jsou plný Teplice ti nevadí?!Spokojeně se tam množí a dělají jen bordel....tak nepindej hovadiny!

   Vymazat
  3. 12,41
   Blbečku vygumovanej,Prosetice jsou jich plný,Šanov jakbysmet a v okolí Teplic ten unter@@@@ch kupuje pozemky.....na co asi????Se tam bude v létě slunit?!

   Vymazat
  4. Nepodepsaný v 21:42 nepochopil, že EU navrhuje stávající stav změnit ve smyslu nenárodního superstátu.

   Vymazat
 7. Každý by si měl dát na misku vah co je horší zločin, pobírání často nárokových dotací i v roli premiéra, či podlé udavačství Pirátů ve spolupráci zejména KDU a top špinící naši zem u cizáků, kteří svými podlostmi v mnohém předčí režim za komunistů, Babiš můj hlas nikdy nezískal, ale........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy asi žijete v představě,že zemědělec,potažmo Babiš ty dotace strčí do kešeně a jede se válet na Malorku.Ten zemědělec musí nakoupit osiva,sadbu PHM,ostatní energie,v případě živočišné výroby některá krmiva,zaplatit veterinu,zaplatit lidem za práci a odvést daně a sociální a zdravotní pojištění.A v neposlední řadě se chce uživit.Pokud se sníží dotace do zemědělství,znevýhodní to naše zemědělce a o to asi jde.Už tak jsou biti odběrateli,převážně zahraničními.

   Vymazat
  2. Dotace mrzačí volný trh. A o tom to je.

   Vymazat
 8. Ať už si o Babišovi myslím cokoli, přijde mi momentálně jako nejhezčí holka z ošklivince. Jistě, nenyslím si, že by ke svému majetku přišel výhradně čistými prostředky. Ale to skoro nikdo, po hadráku se, nečekaně, objevili dravci, kteří měli našlápnuto více než jiní.
  Rizhodně je mi milejší AB, který podniká v užitečného sortimentu, zaměstnává lidi a odvádí nemalé daně, než třeba Bakala.
  Ten neprodukuje nic, šoupe prachy z jednoho konta na druhé, v mých očích je to spíš burzián, než pan továrník.
  Přijde mi strašně smutné, když tzv. demokrati práskají v Bruseli na vlastního premiéra, a komančka Konečná rázně prohlásí, že si svoje věci umíme vyřídit sami.
  Před hadrákem na sebe souzi vzájemně chodili žalovat do Kremlu, ti dnešní do Brusele, je to k zblití!!!🤮

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 12,08
   Bože,ty seš ynteligent!

   Vymazat
  3. 12:08... A koho má zaměstnávat!?
   Češi tam nepůjdou, ti raději dafki, než hejbat rukama. A Ukrajinci mi nevaděj, proč by měli. Začleněj se raz dva , můžeme být rádi za každou pracovitou ruku.

   Vymazat
  4. 13:15 Nikomu Ukrajinci nevadi. Ale vadi ukrajinske mafie, kterym musi Ukrajinci odvadet "davky".

   Vymazat
  5. 13,15
   Jen ať táhnou zpátky,mají co chtěli!Na dělání bordelu tu máme Chánov a spo!

   Vymazat
  6. 13:27... To je ale vina spíš státu, že je nedokáže ochránit. Nemyslíte?

   Vymazat
 9. Paní Helenko,
  vidím to stejně. Jsem realista, pragmatik i když mám i sny. Podle mne AB není zrovna František z Assisi, je obchodník a vyčítají mu spojení s Německem, já ho za to neodsuzují. Je pro naši zem lepší variantou, než kšeftmeni co předvedli výprodej našich podniků cizákům s bylo jich dost typu Bakaly. Navíc mi vadí, že ti co ho žalují mají techtle se Sudeťáky v "Marienbadu".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hotel Butterfly je dlouhodobě mimo provoz, tak nevím, kde se ted budou Posseltovci s lidovci a s fijalovci a s koliočky scházet...
   Ovšem při troše dobré vůle...

   Vymazat
 10. Pane UeNe,
  nebudu vám oponovat slepičárnu, neznám skutečnou situaci ve Vodňanech, ale s porovnáním počtu Ukrajinců ve stavebnictví, Ukrajinek ve zdravotnictví, počtu Poláků ve Škodovce a to nejhorší nakonec jsou počty vyhlazených z OKD. Proto vaší žalobu AB ohledně slepičárny, lze chápat jen jako účelovou. Prosím, příště z nás nedělejte blbce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, AB zaměstnává cca 30tisíc lidí, odvádí daně v ČR, kdo souhlasí s udavači, kteří této republice žádnou hodnotu nepřinesli a pouze škodí má stejné amorální "hodnoty" jako pirátští a jim podobní udavači

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 12:26... A to jste zapomněl na pracovité a čistotné Ukrajinky v pohostinství a hotelech. Bez nich by tento rezort kleknul, a svíčková s pěti by nestála 120 , ale 190,99.

   Vymazat
  4. 13,21
   A ty pracující báby jste viděla kde?Na satelitním vysílání?

   Vymazat
  5. 13,03
   Pravil nositel Svatováclavské orlice!

   Vymazat
  6. 13:39... Né, vidím je na našem dvorku, máme dole restaurant. Jsou ve středním věku a pracují 6 dní v týdnu, 10 hodin denně.

   Vymazat
  7. 15,37
   Hmmm,to mě nedojme,možná to jsou výjímky,ovšem v našem okolí je to samá banderopakáž líná,věčně zlitá a zfetovaná....tady NEMAJÍ CO DĚLAT A HOTOVO!

   Vymazat
  8. Helanov: proč máte potřebu, při jinak rozumných názorech, si něco neustále idealizovat? Ukrajinci v průmyslu a hotelnictví, odkud znám jejich schopnosti, si žádnou glorifikaci nezaslouží. Čest výjimkám - jde většinou o lidi vzdělané, z měst. Filozofie těch "průměrných UK pracantů je jednoduchá: makám na časovku, co bych se tedy zabýval nějakým výkonem, kvalitou, dodržováním postupů atd.

   Vymazat
  9. 11,46
   Přesně!!!!!Pracovití byli,teď už jsou jen zlití,zfetovaný a líný!

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,42
   Tupý úhle,už tě pustili ze záchytky?!

   Vymazat
  2. 12:42 Jak se říká, podle sebe, soudím tebe. Je mi vás opravdu líto. Komentáře nic neříkající a vůbec k problematice, jen samé ubohé nadávky. Už by jste se měl přestěhovat na web k pijátům, tam určitě zabodujete.

   Vymazat
  3. 12,33
   Chudinko retardovaná!V Teplicích LÉTA ŽÁDNÁ PROSEKTURA NENÍ!!!!!!!!!

   Vymazat
 12. Pane UeNe,
  beru a jsem hrdý na to, že zrovna vy jste mne nazval kokotem. Zlé by pro mne bylo, kdyby jste ve mne nazval přítelem.

  OdpovědětVymazat
 13. Babiš.
  Nejdřív pro mne a co zůstane pro ostatní.
  Lump ochraňuje lumpa,Babiš před národem prokazuje,že není čistý,ale jak může,tak přikrádá,jak všichni politici.

  OdpovědětVymazat
 14. https://rumble.com/vihizz-us-sent-vyetrovanie-covid-podvodu-a-cenzry-big-tech.html

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.