Reklama

pondělí 14. června 2021

Evopská unie podle Bidena je neskutečně silná a pulzující


Jaroslav Štefec

14. 6. 2021 první zprávy.cz

Americký prezident Joe Biden měl podle Reuters na summitu G7 označit Evropskou unii za "neskutečně silnou a životem pulzující organizaci", píše na FB Jaroslav Štefec.

Co k tomu dodat. Snad jen to, že i chcíplá kobyla, ležící několik dnů na plném slunci, se díky intenzivním rozkladným procesům, pilné činnosti muších larev, brouků a dalších mrchožroutů může jevit neznalému vnějšímu pozorovateli jako sice poněkud páchnoucí, ale přesto intenzivním životem a pohybem pulsující organizovaný celek (slabší povahy prominou).

A co k tomu dodali na FB čtenáři
 • z chudých se toho moc nevysaje
 • Otázka stojí, zda vůbec ví, že je v Evropě...
 • Tomu se říká "Mazat med kolem huby". Je otázka, kdo mu na to skočí...
 • Pro něj je “neskutečně silné a pulsujici” všechno i to co skomírá.
 • Ale amici nepotrebují funkčni Eu a my nakonec taky ne, čim dříve se to rozpadne tim lip, než nás zatáhnou do nějaké apokalypsy


  

40 komentářů :

 1. Já mu naprosto rozumím chválí svoje poskoky kteří propagují jejich ideologii. A snaží se nás dostat do sdíleného nuzákova. Také je pro ně dobře že štvou proti Rusku banda chcíplých nudlí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To říká pravý Bidet nebo jeho dvojník ?

   Vymazat
  2. Myslím, že ovlivnění voleb se tomu Putinovi velice zdařilo. To Boží hovádko, co Putin dosadil do Bílého domu, klobouk dolů, to je opravdový majstrštyk.

   Vymazat
  3. Je rozumné uspořádat si žebříček hodnot a pak ho použít i třeba v diskusi o Baidenovi a EU. Doporučuji
   všem poslechnout si např. rozbor situace USA a EU, ve vztahu k Rusku a Číně od pana Oskara Krejčího na youtube (bývalý poradce premiera ČSFR Adamce,moderovaný paní novinářkou Salminen). Je to docela krátké ale důvěryhodné, podložené znalostmi světa i politiky a hlavně z toho vyplývá - jak vyhlíží budoucnost světa. Je to jen názor ale nikde to takhle pregnantně neuslyšíte. (Jde o pravidelné rozmluvy paní Salminen, s panem Krejčím k aktuálním tématům v politice /Časopis Argument/ doporučuji to. Je to lepší než číst většinu těch klipů tady v diskusi.

   Vymazat
 2. A kam se zrovna díval? Na co myslel? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On nemyslí. Je to jen dočasný pańáco který co nevidět zkončí v propadlišti.
   lada

   Vymazat
 3. Mnozí z nás jsme se nad tímto Gottovým rozhovorem uskutečněným před jednou generací útrpně usmívali. Za tu dobu jsme se stali svědky lecčeho, vrostla další generace, a nyní jsme v důchodu. A útrpný smích nás přešel.
  Byl Mistr, jak si mnozí z nás tehdy mysleli, skutečně mimoň? Co myslíte?


  pokec24.cz/blog/soucasne-deni-smeruje-k-totalitni-svetovlade-rikal-gott-v-roce-2001-v-pamatnem-rozhovoru-pro-ln/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milane, kdybych si ten rozhovor přečetla tenkrát, tak bych si ťukala na hlavu. Dneska už ne, jinak si současné dění neumím vysvětlit, než takto.
   Nedovedu si představit, že by si DNESKA nějaký ofiko plátek dovolil zveřejnit taková slova. Pan Ruml, zakladatel novodobých Lidovek se musí v hrobě obracet.
   Ta relativně svobodná devadesátá profrčela a jsme v řiti, ve které jsme už jednou byli. Akorát tenkrát se šrouby povolovaly, dneska utahují.

   Vymazat
  2. No jo, mu se kecalo, kdyz ten zapad smel poznat, stbaci my vystlali hnizdecko. Kdyby se tenkrat angazoval za to, aby ostatni taky mohli na zapade pracovat, tak mohl pro Ceskoslovensko neco opravdoveho udelat.

   Vymazat
  3. Zase a znova, Helanov. Není nutné si idealizovat jakoukoliv etapu "svobodného" vývoje ČR. Vše, co se zde odehrávalo, mělo VŽDY určitý smysl a první plán. I tato doba se vyznačovala tím, že nepohodlné názory a jejich nositelé byly umlčováni. Příklad? Kryl...
   Jen to bylo, vzhledem k době poněkud jednodušší, než dnes. Dnes už lze komunistickou minulost nalepit na stále méně lidí a tak se hledají jiné příčiny dehonestace - Čína, Rusko, covid, neúcta k představitelům EU a USA... Neposlušným musí být přistřiženy drápky.

   Vymazat
  4. 22:46... Nemohl udělat nic, snad si nemyslíte, že něco záleželo na nás. Kdyby nepřišel Gorby s glásností, tak by ten režim , patrně, fungoval dodnes.
   Dělal to nejlepší co mohl, dělal nám dobrou náladu svými písničkami. Nebyl totiž politik, ale zpěvák.
   Uměl zpívat, tudíž neměl potřebu živit se planým kecy.

   Vymazat
  5. 0:07... No dyť jo! Proč to říkáte zrovna mně?

   Vymazat
 4. Možná mluvil o Číně, vždyť je to jenom kousek vedle a na stejném, euroasijském kontinentu.
  I když v Evropě to také pulzuje, třeba v bruselském Molenbeeku. Hlavně v noci. 😁

  OdpovědětVymazat
 5. Blbej nikdy nebyl, ted ho dohnal Alcajmr, jinak je to stale stejnej krivak jak byl, pravdu o nem nam rekne prepocet hlasu v Arizone

  OdpovědětVymazat
 6. Soudruh Bidet je také velmi silný. Oni jsou na záchudě vůbec fšichni silní. Proto vysílají silné signály-vzkazy.
  Politika dneška? Vysílání signálů, pokládání problémů na stůl a vize, že míček je na druhé straně hřiště.
  Záchud jede především vlastní politiku. Zcela zásadně řeší sám sebe a svoje vlastní království křivých zrcadel, v nichž nachází především 2 problémy - Rusko a Čínu. A dále Irán a fšechny, kdo ještě pořád také také nejsou přeformátováni na blbo a debilno.
  Eurolatrína má sílu Bidetovy ochoty udělat s Putinem společnou tiskovku.
  Tak pravil Vatsjájána mnich.

  OdpovědětVymazat
 7. No když přijel Brežněv, tak se vlezdořitníci také snažily.Je to tak snad po celou historii. Jenom v pohádkách, král v převleku za prostého občana, zjišťoval jak se daří poddaným.

  OdpovědětVymazat
 8. praděda 16:12
  Proč by to kdokoli v převleku zjišťoval? Nikoho to nezajímá. Vlastně možná zajímá, kde by se daly šrouby přitáhnout...

  OdpovědětVymazat
 9. EU je v perdeli jako bidet...
  ak už pravděpodobně víte, summit G7 byl pro Joe Bidena úplnou katastrofou. https://www.waynedupree.com/2021/06/justin-trudeau-g7-biden/ Je zřejmé, že všechna tato setkání jsou pro „Demence Joe“ příliš velká a vůbec se nenosí dobře.

  OdpovědětVymazat
 10. Kdyby tohle říkali lidi v autobuse, tak bych tomu snad i věřil. Ale slyšeti to z takového tlampače, neuvěřím. Ovšem, pro nýmandy to musela být vzpruha.

  OdpovědětVymazat
 11. ...Kdyz vladne nenavist...
  Chudi jsou bohati,zdravim, detmi, jidlem a zivoty i svych rodin. Tvorivou praci a predevsim svymi zivoty..
  Prijdete o vsechno, krici "svabove",ze vsech stran..
  Uz konecne vite o co??
  G7 je zase cirkus sasku,kteri ani nemohou vladnout ,jejich vladci tez nevladnou, protoze vladne nenavist a vysledky se dostavuji denne v cinnosti podrizenych sluhu....
  Celej svet se snad pomat kdyz bere kulisu bajdena vazne /za kazdy slovicko/a jeho slinty, taky aby si "zadiskutovali" lacino a neco za to jeste shrabli do kapsy..
  Vubec, premysli nekdo proc tam je?? A ta Harris.
  Proc pokracuji bez prekazek..Kdyz vladne...
  Napoveda a zbytecna.. Nemecko mezi valkami..
  A kam z Nemecka prestehovali,co vsechno vlastne...
  Kam se prestehovala totalni propaganda prave teroru a pohltila celej zapad..
  Bez stupnovani teroru nic nejde..
  Od zacatku utvorenych a placenych malych skupinek, az do rozsireni vsude..
  Kdyz vladne niciva zkaza nenavisti..
  Pomoci pozvanek lidskych prav na zapad a potom obrovske propagandy jejich teroristickych utoku, ktere prichazi a ustavaji kdyz jsou a nejsou treba..
  Pozvou se specialne vybrani vseho schopni silenci, policie se jich netkne i pres zlociny ktere spachaji pred hlavnim utokem a pod..A nemuzou za nic.
  Nektere zastreli ,co jim slibi predtim,se nemusi povest a dodrzet..
  Ty prava,ktery se musi citlive respektovat..
  .. multikulturalismus,antisemitismus, rasismus ,feminismus,demokracie,zakony tajne schvalene, ovsem a pod. ale jsou to manipulacni zbrane na pripravu a potom se na rozkaz privede na scenu a zvoli ten pravej.
  Kdyz vladne nenavist,ktera manipuluje...
  Ze zavedenyho terorismu se odpor snadno presmekne na teror jinych, rusu..Vyhoda.
  Nenavist se uz nemusi tajit !!
  Putin verejne rozkazal cervenou lajnu, kdyz zapad vyzbroji ukry vedene temi /kdyz prave jejich rodice,pribuzni a vsichni byli obeti teroru ,vrazdeni po milionech /,tady je treba se asi zamyslet,kym vlastne ..
  Nase Lidice jsou soucast te manipulace na ovce.
  Nacisti za nic nemohli !! atd. Jenom okupovali a nic jineho jim nezbyvalo v dusledku strasnych zlocinu okupovanych..
  Ani zapad, kterej to zinscenoval..
  Jako predtim plutokratickej zapad vytvoril zbrojil a zaroven "bojoval proti",jak fasismu tak i ted terorismu..
  Fanaticke islamisty..kteri cestuji vsude bez jedine prekazky a jsou vitani a slaveni..i ve cetnych mesitach..
  Ze Rusko zautoci a musi na svoji obranu.
  Ktera nemuze z te blizkosti Ukrajiny odolat zadnemu utoku...Tim z teroristy bude agresor.
  Cina by si mela dat taky pozor jejich obrana pod silenymi hrozbami a sankcemi se obraci take do velmi nezdrave nenavisti..Ale potrebujou zmobilizovat narod a udrzet na vysi..Maji druh obcanu nejvhodnejsich pro budovani imperia.
  A prave ty velky nejsou dobry na nic jinyho nez biti a rozpadavani do zkazy atd. Nikdy nebyly..
  Napr.Breznev nabizel nejmin 2x ze odejde,ale soudruzi nauceny jenom obdivovat a poslouchat to nepovolili s nasledky. Az se jeden ze sluhu G.,nejposlusnejsi dostal do cela /jiny uz tam nebyli nemohli tam byt ,pricinou systemu/, potom druhej vladu ukrad s pomoci zapadu ale zapad se taky rozkladal a utocil na Rusko pouze chamtivyma ucetnima a jim podobnejma vyderacema penez a majetku, na misto uchopeni vlady lepsim saskem ,/vlastne zapad utocil jen zabezpecenim dostatku chlastu/, nez byl Jelcin ,Havel a oligarchove kolem nich..
  Mysleli si, ze to bude Putin../Ten spravnej/.
  Nemluvi se o zaslepenosti nenavisti a kam to vede..
  Rozdily mezi ovcema, ovcim se lecos rekne,ale uz zitra nic nevedi a jsou zneutralizovany tsunami informaci, v demokracii svobody slova toho, kdo nejvic krici, na oslepeni a ovce jina se jednou nauci ,ze vlk je smrt/a nic jineho ani rasismus treba to nezmeni/ a pamatuje si to cely zivot..

  OdpovědětVymazat
 12. Toto bych rozšířil: "Pro něj je “neskutečně silné a pulsujici” všechno i to co skomírá." dovětkem "a je aspoň o fous živější než on".
  A vida - zase neúcta k hlavnímu představiteli spřátelené velmoci. Kam se hrabe umírající období L.I. Brežněva...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podivejte se na ty veci, ktere nezacaly vcera ,ale dlouhodobym procesem ,zamery a uskutecnovani planu behem dlouhych staleti..
   To dokazuje ze, "planovaci" se rodi a umiraji,ale presto jejich plany pokracuji a vyplnuji se..
   Skoro se to povedlo za 30.lete valky.
   Jde o systematicke vybijeni, tech nejlepsich obdarenych velkymi schopnostmi mezi nami..
   Aby svet byl co nejhorsi..
   Valky a zase valky, revoluce a zase valky, velke revoluce a velke valky znamenaji velke masakry a genocidy..A stale vetsi..
   60-100 milionu "kulturni genocidy" v Cine.
   Prestavky v nich,pouze na lepsi vyzbrojeni..
   Svetove valky, kdy cela britska nova generace zanikla v zakopech te prvni, nemecka generace snad moudrejsi tech nynejsich, vsichni uz nejsou..
   A miliony sly bojovat za spravnou vec, generalove bojovali za sebe ,pobytem daleko za frontou na zamcich,plnych zradla ,chlastu a devek..
   Ti prezili.
   A kam? Do Degenarace!!!
   A tak dodnes ubytek tech nejlepsich mezi nami pokracuje az nezbyl snad nikdo..Jen.
   Miliony pomniku se jmeny..vsude..Uctivani padlych.
   To se nazyva / napr.ve farmareni s dobytkem/, vybijenim zakladniho plemene z ktereho se rodi ty nejzdravejsi a nejlepsi jedinci,jako nutny zaklad..
   A s nimi lepsi budoucnost..
   Tech kteri budoucnost uskutecnuji..
   Kdyz nejsou je Degenarace a zanik zarucen..
   A ktery ten "zaklad",se neda nicim nahradit..
   Taktika a strategie a realizace tech planu je dnes oboji /a casto vsecko /,najednou.
   Tak mame valku a mir,demokracii a fasismus, vlady lidu a proti lidu zaroven, humanismus a zaroven vselijake sprovozovani ze sveta, vsemozna podpora teroru a boj proti nemu, krestana a antikrista zaroven ve Vatikanu,vlady boha tech nejhorsich zlocinu,oslavy a prava feminismus aby, se jiz nerodily zadne deti, nemoci a "uzdraveni" z nich, horsi tech nemoci, doktori samozrejme, zdravotnicke organizace miliardove a pece,metodou Mengele, zamorovani vseho a zaroven boj proti, boj jeste daleko horsi,nez samotne zamorovani,zlociny ve jmenu spravedlnosti a spravedlnosti v zajmu zlocinu, university totalni zkazy vedeni, pocetne vedy a vedce na zkazu vseho atd..
   Svoboda slova svobodny zivot ve vezeni nekonecneho spehovani..Kulisy misto skutecnosti, patent na rozum a jediny mozny vyvoj marxleninismu,opak podobneho fasismu a existence jich zaroven,co vedeli vse nejlip , pravdy a lzi zakroucene do chaosu smerujiciho bez moznosti uniku stale stejnym a jednim smerem..
   Kolik usili,ideologii,nadsenych propagand, davy milionove to vse uskutecnujici,za chvili neco jineho zase, s promenou do popravcich katanu,nasili,trilionu vynalozenych penez a zlata , miliard knih a clanku,jeste vice inteligentu ,universit studentu a lekci poucek,mega giganticke usili, na nas hloupe ovce,kterymi pohradaji, abychom uz konecne prestali existovat..

   Vymazat
 13. Někdo z demoKREATUR by měl tomu senilnímu vypatlanýmu podefilovi vysvětli,že Sýrie NENÍ Lýbie.....ikdyž na vraždění v obou zemích je podepsát tentýž amiokupant!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10,11
   Ale že je ti věčný přeříkávání a tupost senilního pedofila Bideta sakra blízká....pročpak asi?!

   Vymazat
  3. Běžče, to že Hillary Clinton sledovala vraždu Kaddáfího v přímém přenosu se mi asi zdálo. Jistě s tím neměli co do činění- citát "we got him" pronesla výše jmenovaná. Ale pro uklidnění, všichni kdo se na této vraždě podíleli jsou již s plukovníkem, i ten ze strany US of A. Teď spolu hrají karty a pijou rum.

   Vymazat
  4. Kachno,Kaddáfí byl takový terorista, ze za jeho vlády se měli občani v Lybii velice dobře. Jeho problém byl, že si nenechal foukat do kaše a tak ho Západ neměl rád.
   Kdyby na stará kolena nevyměkl a dobrovolně se nevzdal rozvoje jaderného programu, tak tady mohl být ještě dneska.
   Proto se taky tlustý Kim nikdy jádra nevzdá.

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,07
   Senilní pedofil Bidet....stejná krevní skupina????

   Vymazat
 15. 10:11
  Malé děti, ty za to nemohou a idioti jako ty, komolí jména druhých!!

  OdpovědětVymazat
 16. Je to dojímavé, nikdo, žádná velmoc, ani vojenské pakty si nepřejí válku. Ale kdyby přece jenom začala,tak si můžu akorát.... jít stěžovat do lampárny

  OdpovědětVymazat
 17. Adonisi, to se pak odpovědnost shodí na protivníka. I když pokud by se ta poslední válka povedla, tak si neumím představit že by bylo koho přemlouvat o vinníkovi. Zbylí, přeživší by záviděli mrtvým a důvody by již asi nikoho nezajímaly.
  Praxe obvinění nevinných, nebo zmanipulovaných jako v první i druhé válce by asi nefungovala.

  OdpovědětVymazat
 18. Pane Travexi,
  ano, máte pravdu už by nebyl čas na Norimberský soud. Protože ti co přežijí,by měli jiné starosti a asi jen málo času.Proto jsem pacifistou.

  OdpovědětVymazat
 19. Jen tak z nostalgie, kam se vypařil Honolulu? Že by ho trefil šlak z Trumpovy prohry?
  Biden tam dlouho nebude vystřídá ho Kamala.
  Jo s Bidenem to moc nevyhráli ale všechno je lepší než 4 roky oranžového polovzdělaného narcise který, podle posledních news, úplně zblbnul a věří že bude zase presidente v srpnu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22,50
   A stou polobubačko a senilním pedofilem zvoleným protiprávně to vyhráli???Si děláš bžundu?!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.