Reklama

úterý 22. června 2021

Nebezpečné hrátky

Luděk Ševčík

22. 6. 2021
V Teplicích zemřel v sanitce zjevně zfetovaný narkoman. To se bohužel stává. Byl předtím nebezpečný svému okolí a musel být proto zpacifikován. Jenže vzhledem k tomu, že se jednalo o Roma, bylo této smrti zneužito. „Romský Floyd dneska v Teplicích!" okomentoval video romista a student historie Michal Mižigár.

Romea.cz potom uvedla, že ředitel organizace Khamoro Emil Voráč vyzval k protestu proti policejnímu násilí.“ Tohle už jsou velmi nebezpečné hry. Bezesporu podněcování k nenávisti vůči majoritě, které může velmi špatně skončit. Není to poprvé. Když při výtržnostech zkolaboval a následně zemřel podobně sjetý narkoman v Žatci, byla také vytvářena nenávistná atmosféra. A nechybělo moc, aby číšník, který jej v restauraci zpacifikoval, byl lynčován. Nikdo nesmí vytvářet ve společnosti atmosféru rasové nenávisti. Hrotit ji. Pokud se jedná o organizace, které jsou financovány státem, je to špatně úplně nejvíc. Tohle si přece nikdo z občanů financovat nechce! Omluva výše uvedených protagonistů by měla být tím nejmenším k uklidnění i jimi vyhrocené situace. A stát by si měl ujasnit, co a koho vlastně financuje.

35 komentářů :

 1. Se všema zfetovancema se má takhle zacházet....a že tam na severu Čech těch cikorek je jak much na N-ÓNU!

  OdpovědětVymazat
 2. Mám na vás dotaz. V ČR jsou toho času tři státní zpravodajské služby. BIS, Vojenské zpravodajství a ÚZSI. Ale jedině BIS je terčem a objektem všeobecného posměchu, její příslušníci jsou nazýváni čučkaři, čučkouni či čulibrci. Tohle označení používá vůči BIS i konkurence od VZ a ÚZSI. Nevíte, proč je BIS objektem tak všeobecného posměchu a pohrdání ? Má to něco společného s tím, že na co sáhne, to zprasí a podělá ? Díky za odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když takoví sloužící západu debílci vydají zprávu že SPD je extremistická tak co na to říci že.

   Vymazat
  2. BIS byla založena politickými aktivisty, je stranická jako kdysi StB, slouží cizím mocenským zájmům, snaží se vnucovat svůj pohled na českou historii našemu školství...atd.atd.

   Podle mého je potřeba celou BIS založit znovu!!!

   Vymazat
  3. unknowne, zase ti nedala?:)))

   Vymazat
  4. ptaku

   nejsou tu jen 3, ale 5 sluzeb :AHA, a RESPEKT

   Vymazat
 3. Taky mu postaví sochu jako tomu US feťáckému kriminálníkovi? Je se třeba bránit před liberálním šílenství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,25
   Kdyby to jen trochu šlo,tak v Teplicích díky tomu,co tam natahal Tubera stojí už i mešita!

   Vymazat
 4. Pán měl bolavá záda, nebyl zfetovaný, ale bral Tramal na lékařský předpis.
  Haldy staříků berou Tramal, ale většinou se neválejí v trenclích na ulici a nekoušou policisty.
  Indočechům předepisovat jenom Paralen, jsou to křehké bytosti, vyžadují speciální léčbu.
  Jinak nezasahovat, dívat se jinam, i pouhý nevlídný pohled je hnusný rázyzmus a odporná gzenofobyje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se mi to vůbec nelíbi, opičit se po svobodné zemi, sakumprdum. Když někdo mimořádně řádí,tak by na jeho odchyt snad stačíla síť za pár kaček a netřeba ho dusit koleny, nebo šokovat výbojem. Asi bych byl nařčen z ohrožení lidskÿch práv. Navíc je mnoho diagnóz, se kterými by měla být policie seznámena. Další krok k "demokracii" je právo na přiměřenou obranu. Proti myšlence, nelze nic namítat, ale jestli tím otevřeme dveře zbraním do každé rodiny, tak si asi zaděláme na velký průšvih. Vždyť se mezi námi pohybuje hodně zdrogovaných i pošuků a choleriků. Není třeba rozsáhlého výzkumu, stačí se jen projet autem.

   Vymazat
  2. Adonisi rád bych tě upozornil že máme nejpřísnější zákon o držení zbraní. A taková fetka se ke zbrani může dostat jen nelegální cestou. Udělat zbrojní pas není nic jednoduchého, jen testovacích otázek je přes pět set.

   Vymazat
  3. 14:58... Já jsem taky proti zbraním, i pečlivě prověřenému člověku může yebnout. A hlavně k taťkově samostřílu se může dostat i junior, v pominutí mysli vystřílet školní třídu, třeba za šikanu. Nevěřím tomu, že se dá uložení zbraně 100% zabezpečit.
   Myslím si, že ti co horují pro držení zbraní viděli nějakou střílečku jenom v televizi. V praxi spíš zločinec odchytí synka anebo manželku na cestě z mandle a přidrží jim u krku vreckový nožík.
   Taťka si pustí do kalhot, ukáže kde má zbraň a z pilnosti vyklopí, i kde je má soused.
   Asi jsem pesimista. ;-(

   Vymazat
  4. 16:45 Helanove , Helanove zase placas blbosti, dlouho jsi tu nebyla a ted se zase rozjizdis

   Vymazat
  5. Helanov:
   Ano, Tramal je opiát a absťák podle toho vypadá. Pak existují kuřáci cigaret a ti po čtyřech dnech abstinence nejsou schopni řídit vozidlo. Existují pijáci (tvrdých) lihovin, které nikdo neviděl opilé, ale přesto jsou v případě výpadku dodávek (zlomená noha) ohroženi deliriem tremens. Pro nepřizpůsobivé pak dodával autor : Jednej tak, aby tě pacient nedoporučil svým příbuzným. To je vyčteno z již zrušeného blogu Petra Kubáče. Blogy se ještě dají najít na web.archive nebo petr-kubac.blog-záloga
   (to je ale jen heslo do googlu, našel mi to)

   Vymazat
  6. Pane Josefe,
   nemám nic proti současnému zákonu, obávám sr jen jeho rozvolnění, o které mají zájem i někteří poslanci. Jsem znepokojen, když čtu odhad, že cca 15-30 tisíc zbraní je ilegálně mezi našimi občany.

   Prosím ostatní kolegy, buďme slušnější ke zdejším ženám. Nejsem moderní a respektují existenci dvou pohlaví a proto nechápu hrubost ke slabšímu

   Vymazat
 5. Infekce se šíří ze západu ,tak si zvykejte demokraté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Proč do toho pletete nějakej rasizmus nebo jak tomu říkáte? Proč? Občan nebezpečně řádil a ohrožoval okolí! A proto OBČAN dostal na budku a byl zpacifikován podle zákona, který platí pro všechny OBČANY. Další problém ?!?

  OdpovědětVymazat
 7. Jsem rozpolcen, po zákroku policie zemřel člověk!! To je možné, že byl feťák, ale je zde jeden fakt, pokud by nebyl "zpracován" policií, tak by asi žil!! A tady je ten kardinální problém, zda "zákrok" policie přispěl k úmrtí a jak , či nikoliv! Zatím je zde výrok lékaře, který tvrdí , že zemřel na drogy, ale bude se zkoumat! Všechny okolnosti svědčí pro policii, ale právě pořád tady "vyskakuje" ten fakt, bez zákroku policie mohl ještě žít a to lze jen těžko rozporovat!! Bude mít policie dost velký problém "udržet" tezi, že umřel výhradně na drogy! "Zákrok" v pořádku , ale "zatýkaný" zemřel, to je hodně velký problém i právní, zda tedy byl zákrok opravdu tak v pořádku, když přispěl k úmrtí a zda posouzení zákroku není vysoce účelové! V nemocnici zemře člověk a příbuzní se soudí, protože si myslí, že mu nebyla poskytnuta všechna péče, zde se může jednat o podobný problém,v opačném gardu, protože po zákroku policie , by neměli zatýkaní umírat!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte to jistě dobře, ale jak byste jako zakročující policista postupoval v podobném případě vy? He? "Tady máte milý pane policejní křesílko, pěkně a v pohodě se posaďte a já vám zatím skočím pro Coca-colu". Tak byste jednal vy ?

   Vymazat
  2. Toho člověka bylo třeba spacifikovat, to je pravda. Viděl jsem video odněkud z druhého patra a těžko k tomu něco říct, trvalo to dost dlouho. Bude potřeba to důkladně vyšet,řit. Ovšem naprosto nepřípustná je politizace této události. Já jsem na tom videu ani nepoznal, že to je Cikán.

   Vymazat
  3. ...třeba ani nebyl, ale lepší se to prodává!

   Vymazat
  4. Jestli se bude muset policie omlouvat po každém zasahu proti každému feťákovi, který ničí majetek a je nebezpečný svému okolí, tak to může skončit tim, že budou muset občané vzít právo do svých rukou. Nevěřím, že např. občané USA, vychování kovbojkami se nechají dlouho tyranizovat jistou menšinou, a myslím, že i BLM je dočasný fenomén. I proto, že je tam latentní rasismus (u obou hlavních protagonistů, tj dle "zastaralé" klasifikace u europoidních občanů a těch původem více na jih od Evropy). Ten kotel až se přetopí bouchne s vysokou brisancí a to pak bude fejerverk, neboli ohňostroj. Jistý ne příliš medializovaný případ na Slovensku to potvrzuje. Rodina podobné orientace tak dlouho tyranizovala okolí, až frustrovaný policajt vystřílel všechny mužské členy rodiny. Kdyby platilo právo na všechny stejně, nemuselo se to stát.

   Vymazat
  5. Hodny cloveče 22. června 2021 17:18, podle vás bude nutné, aby si policie před svým průkazně nutným zákrokem vyžádala zdravotní dokumentaci přestupce, tu posoudil kvalifikovaný odborník a policii dal pokyn zda a jak má postupovat.
   Podle mého, kdokoli se vlasním přičiněním uvede do nepříčetného stavu, je za jeho důsledky také zodpovědný. Alespoň to tak platívalo a snad ještě platí v případě alkoholu. Alkohol - dopravní nehoda, alkohol - pracovní úraz, alkohol - pojistná událost ...
   Chlastat a fetovat se nemá. Kdo tak ze své vůle činí, za jakékoli důsledky tím vyvolaného stavu, si musí zodpovídat.
   I starý Magdón, když do příkopy pad. Byť plakala Maryčka ... JiH

   Vymazat
  6. Policie neumi jiny zakrok nez ten,co udusi cloveka?Kolik policajtu tam bylo?Trest smrti za fet?Vcera Rom,zitra vy,Češi.Za zabiti cloveka ma nasledovat trest.Bagoun

   Vymazat
  7. 23,41
   Zajeď do Teplic,podívej se co z lázeňského města udělal Tubera,zajdi do tý ulice....je tam tma i ve dne a pak nadávej polišům,že nás zbavili jednoho zfetovanýho a ZBYTEČNÝHO KRIPLA!

   Vymazat
  8. Na videu je vidět, že policista byl cvičen jednostranně. Znehybnění sice zvládl na jedna, ale způsob zásahu je životu nebezpečný a k pacifikaci podobných zjevů jako běsnící narkoman by měly být cvičeny jiné techniky zákroku. Jestlipak to vedení policie vůbec dojde?

   Vymazat
  9. 8,22
   Měl mu prostřelit nohy a bylo by legraci!Nikdo,kdo tam nežije a nezažil tu verbež by se k tomu neměl vyjadřovat!

   Vymazat
  10. 8:25, ty umíš jen blbě žvanit.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 8. .....kdybys nebyl zfetovaný, nestal by jsi se mrtvým !

  OdpovědětVymazat
 9. Vcera cikan,zitra vy.Za zfetovani trest smrti?Divna civilizace.Uvidime,jak si s tim poradi pravni stat.Bagoun.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19,42
   Když je tak lituješ,vem si všechnu tu verbež dommů!

   Vymazat
 10. Bagoune, příčinné souvislosti vás nezajímají? Založte si a provozujte společnost, která na vlastní náklady bude řešit všechny ty případy alkoholiků a feťáků, kteří vyvolají problém, působí škodu, a k tomu vyvolají situaci, že ohrozí své zdraví, jestli ne i život.
  Jak chcete v případě nutného zásahu postupovat, aby sebeméně nehrozilo ohrožení zdraví, případně i života? To nelze ani při poskytnutí první pomoci! Vždyť k smrti může dojít i z leknutí! Takže jak? Zfetovanému či podnapilému co vyvádí poslat esemesku? Takovou roztomilou, s kytičkama? Jedině přivolat vás a vy, v kteroukoli dobu a do několika minut naprosto šetrně jeho případ, bez nákladů, škod a rizik, vyřešíte?
  Konat takovéhle dobro, to je ovšem bude fuška. Až se to rozkřikne, budete na roztrhání. Pravděpodobně se také dočkáte, od těch svých vymodlených kunšoftů i napadení. Dejte se tedy do toho a netlačte tam jiné. JiH

  OdpovědětVymazat
 11. Obzvlášť by se k tomu neměla vyjadřovat jakási rada Evropy. Jak říkám, jsou to nuly s mozkem muly. Ale od toho máme nejvyšší státní představitele, aby s námi nenechali orat. Byl bych opravdu moc rád, kdyby náš stát byl poctěn výtkou paní Jourové, stejně jako Maďarsko !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.