Reklama

úterý 1. června 2021

Nepříčetná Němcová napráskala BIS, že manipulují a obvinění proti Rusům jsou nevysvětlená!

1.6.2021  SkrytáPravda
A možná si to Němcová ani neuvědomuje, co plive!

Nenávistné babičky by asi neměly zastupovat stát a jak Sommerová, tak nyní Němcová prozradily to,  co se úzkostlivě tají: veřejnoprávní Českou televizi kontroluje pražská kavárna a extremisté kolem Moravce a hned nato napráskala Němcová BIS a policii, že vyhoštění Rusů je podvod. Neuvěřitelné!

„Ty volby jsou nebezpečný nástroj, protože volit může každý a volí i lidé, kteří nejsou vzdělaní, kteří se nezajímají o politiku, všechny ty souvislosti,“ zaznělo od Sommerové v roce 2019. A jsou to perly.

„Ti lidé, kteří se nemají příliš dobře, ti chudí, ať už vlastní, nebo nevlastní vinou, tak skáčou na špek. Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší. Ta většinová společnost skutečně není vzdělaná...

Proto nám říkají, co si máme myslet, zatímco my si toho nevážíme

A nenávistná extremistka Němcová si nyní jako knihovnice pustila u Moravce hubu "na špacír" ještě víc. "Jsou nevysvětlené Vrbětice, a teď tady budou, co tady páchali dle všech informací, kterým JÁ DŮVĚŘUJI, tak tady páchali závažný teroristický státem páchaný terorismus a teď chtějí, aby tady měli otevřenou školu?" běsnila šílená senátorka Němcová.

Není snad staletími ověřeno: důvěřuj, ale prověřuj?

Ten dámský gambit snad prozrazuje vše, co přitom popírají: že jejich demokracie je založena na nenávisti, podlosti, nekompromisu a zvrácennosti.

Pod slovem gambit (ze starého výrazu v italštině dare il gambetto pro "nastavit nohu") se rozumí šachové zahájení, ve kterém hráč obětuje materiál, aby dosáhl nějaké poziční výhody, zostření hry nebo znepřehlednění pozice.

Kolářové, Řeporyjci, Drahošové, k nim dámské duo Němcová, nyní Sommerová, neboli počtem kolem sto lidí celkem, kteří za peníze manipulují s národem a když je dostanete do úzkých, nenávist na sebe prozradí, a i to, že demokracie pro ně znamená: jsme Bohem vyvoleni a vy jste, občané, jenom naši podřízení, pouze naši lokajové. A kdo nejde s námi, jde proti nám, oprašují staré známé heslo.

Takže rozjetá Němcová nenávistí také oznámila ve 30 minutě druhé části Václava Moravce, že Vrbětice JSOU NEVYSVĚTLENÉ, tudíž říká to, co my všichni, ale DŮVĚŘUJE všem, co tvrdí, že tady vozí Rusové kufry ricinu, rozhazují novičoky a bouchají Vrbětice jako Robocopové.

A proto škola pro ruské děti je šílená, protože msta musí být sladká: hlavně na dětech! Je to normální? Demokratka...

A jejich vůdce je Babišem dosazená Jourová, za kterou by měl Babiš nést tvrdé následky a za její nenávist k Čechům by měl premiér ze Slovenska nést zodpovědnost!

P.S. Mimochodem, co točí Sommerová a na co dostává obrovské peníze? Protože točí o ..., feminismu a podobných tématech, je úžasná, i kdyby vše bylo sebeblbější. Prostě pochopila, co nese dnes body a peníze...

(zvýrazněno a vynecháno redakcí)

 

68 komentářů :

 1. Mě osobně spíše překvapuje, co všechno se považuje za vzdělance. Dle těchto babizen jsem nevzdělanec - dobrá, beru. Ale vsadím se, že s oběma babiznami bych si v argumentační diskuzi na libovolné téma vytřel řiť. Mají totiž zásadní nedostatek - absenci myšlení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale no tak, babizny ? Říkejme jim lepé děvy. Pravda trochu troubovitější, ale pořád děvčata. A teď k tomu Vašemu. Ani jedna není v parlamentu kvůli myšlení.

   Vymazat
  2. 7,48
   A kvůli čemu,když vyloženě u PYJátů,TROPiček a demožupmě celkově není ani jedná hezká.....

   Vymazat
  3. Ano, paní Němcová a spol, mají pravdu. Jsem nevzdělanec,jsem nevzdělaný z důvodu, které zná mnoho z mých vrstevníků.
   Důvod? Minulý režim, mě nedoporučil ke studiu a tak byla možnost pouhého vyučení. Mám smůlu, nejsem knihovník ani absolvent plzeňských práv. Jsem nevzdělaný, jsem pouze vyučen.
   Ale oproti těm ''vzdělaným,,(schválně) jsem sám v sobě čestný. A to zase chybí těm knihovnicím a absolventům těch zfalšovaných práv.

   Vymazat
  4. Čest je tím, čeho si naši předci vážili nejvíce. Neobavali se ztráty majetku tak, jako ztráty cti. Já jsem Ing., volím SPD, vážím si našeho pana presidenta a stejně tak celá naše rodina. Nedělime lidi na ty s tytulem a bez, ale na čestné, jako vy pane a ty, kterým uvedeny výraz nic neříká. :-) ZF

   Vymazat
  5. Děkuji, tato slova mají váhu.

   Vymazat
  6. Jó, myslet ?? Tak to by jsi chtěl Milane po Myrce hodně. Ta zrůdička nemá mozek, ten jí slepice již vyzobaly. Já bych se přimlouval, aby se tyhle existence očkovaly co 14 dnů destilovanou vodou a rycin aby se jim podával jako projímadlo.

   Vymazat
  7. Zda se mi,ze to tu vzbuzuje pekelny chechot,kdyz dve vrtosive babicky

   chteji uridit nase špiony,aby neco delali,ale kdepak,mozna by je vsechny meli povysit na generaly,protoze jinak pry nic nevysetri ani za 7 let.
   Jakto prislo,ze nam tu nerekli,ze pan PUTIN pojede do ZENEVY pozadat tam pana presidenta BIDENA o povoleni rozmisteni 20 divizi tj dvou armad na zapadnim smeru,coz chce pan ministr valky straslivy ŠOJGU,co myslite je to pravda nebo ne?

   Tady by uz byl duvod rici,aby vrtosive babicky rekly panu usakovi,BRAVO!!

   Vymazat
 2. No kdyby Babiš musel nést za následky své slabomyslné politiky zodpovědnost, musel by se sám pověsit a na vlastním špagátu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7,33
   Hlavně za to verbež v čele fašoEU zlodějskou 3,14čou Jourovou počínaje....

   Vymazat
  2. Ave já, pokřikujete podobně jak indoběžci. Tím, že je to z opačného břehu to nenapravíte. JiH

   Vymazat
  3. 7,59
   I Vaše myšlenka je veliká.....

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 9,49
   Narodit se jako hlupák je NEVYLÉČITELNÁ CHOROBA!.-D

   Vymazat
  7. 10,33
   Lidské tělo obsahuje osmdesát procent vody.....u tebe se celý tohle množství koncentruje v hlavě!.-)

   Vymazat
 3. Neznámý Studente 7:04
  Tvůj problém je, že se každý může na internetu podívat jak ta anexe :) vypadala. Ono tam půl milionu anektovaných lidí na náměstí zpívá Ruskou hymnu. To jsou věci co vejre ? A nedostatek vody ? Asi vám na desetimunutovce pustili starou reportáž jak banderovci zahradili kanál s vodou a přerušili elektrické vedení. Obojí je klasifikováno jako teroristický akt. Snad neschvalujete terorismus ? To by Vám, až dostudujete, také mohli pěkně omlátit o držku.
  Jinak prosím, nemažte toho zoufalého chlapce. Pouze se za každou cenu snaží dostudovat. Alespoň se hezky dozvíme jak tyhlety přibržděné školí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,27
   Opilý se z toho vyspí,hlupák NE!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 9,42
   Arogance je paruka na zakrytí duševní pleše!

   Vymazat
  4. Sommerova, u te je jasny Stocholm Syndrom, tedy touha podlehat, obetovat se cele nejakemu dalsimu fuhrerovi, cim horsimu tim lepsi..Vymenou a ulevou.
   Aspon by tak mela rozkazane jasno.
   Kdyz demokracie na ni pacha vylozene psychoskody a nema na to nervy,neco takoveho vydrzet..
   Ona vzdelanim neomylny genius vseho hysterickeho a neomylneho vedeni..
   Kdyz chudy materialne jsou samozrejme jeste chudy,kdyz nenacpany vedomostma,jako jitrnice prejtem a tak nepolepsitelny vubec.
   Kdyz uz jsou lidi tak na ne neni spoleh, pryc s nimi..Typicka oligarchicka ideologie.
   Kde jsou ty doby, kdy valecny zlocinec Hindenburg zvolil budouciho valecneho zlocince Hitlera..
   A lidi,volice do toho nepletli.Zbytecnymi volbami.
   Ktery mel na svedomi uz hodne nasili a vrazd ,ale byl na lidi jako ras prisnej..
   Hodne lidi zastavaji nazory o stupidnich masach a je to svudne. Kdyz ten idiotismus elit a daleko horsi a destruktivni je zakryvany vzdalenosti a spousty poradcu..Kdyz jeste prijdou naposled,k hotovemu a vsecko ukradnou..
   Kazdej ,kdo se postavi na Staromaku, zira na Prahu, anebo z kazdeho mista ,nemuze na vlastni oci nevidet Genia nasich predku /vetsinou chudych, bidne nevzdelanych a vecne poslapavanych a zbidacelych/,kteri tu genialitu dokazuji miliony dukazu..Dodnes velmi obdivovanych ,protoze ukazky jejich zazracnych tvurcich usili ,/a nejen u nas/a zvlaste v casech vseobecne destrukce tezko pochopitelnych..
   O nicem takovem nevedeli, proste zili a tvorili..
   Se neda ani na vterinu poprit.

   Vymazat
  5. Sommerová,Němcová,Pekarová,Langšádlová atd. nejsou
   babičky. Babička je bytost hodná a dobrotivá. Ta neštve lidi proti sobě jako polednice nebo klekánice co straní šíně a zlu.
   Bohužel musíme ty škodlivé báby nazývat jmény jaká si zaslouží podle toho jak se chovají k veřejnosti už léta.

   Vymazat
  6. Vypada to,ze nekteri deserteri od varecky,se rychle stanou tezsi pripady pro psychiatra, coz pro rizika v domacnosti nebo v kuchyni,nebylo jim povoleno ani doprano..

   Vymazat
  7. Babizna Sommerová je ukázkou prašivého podvodu. Ta polednice je místopředsedkyní bursíkovi strany Les ale
   do Parlamentu ji dostane zkažená Trautenberkova a Kalouskova TOP. Někteří "zelení" jakoby pocházeli z odpadní jímky. Fuj jim všeobecně, je to banda nemytá
   a podvodná. Ve skutečnosti neslouží přírodě ale té nejhorší oligarší bandě v ČR.

   Vymazat
 4. Již dávno vím,že do "demokratické" politiky se nehrnou zrovna ti nejlepší z národa.Spíše lidé s úchylkami,doklad budiž rozprodaný a rozkradený stát,a zastavěná úrodná půda různými sklady.Vrcholem ledovce jsou politici z pravicového spektra.Co kdo očekává od Němcové?

  OdpovědětVymazat
 5. prosím autora i redakci rozlišujte - knihovník je ten, kdo pracuje v knihovně, musí umět jiné věci než knihkupec,který knihy prodává /nebo nedej bůh jen sedí u pokladny/ je to jiná profese i když pracuje s tímtéž. NEURÁŽEJTE KNIHOVNÍKY KDYŽ DO JEJICH SPOLEČNOSTI ŘADÍTE NĚKTERÉ POSLANKYNĚ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marie máte pravdu. Moje manželka je knihovnice a k tomu studovala obor na Karlově univerzitě, ještě před převratem. Knihovník není ten co vydává knížky, ten musí umět udělat rešerši na libovolné téma a doporučit vhodnou literaturu. I u prodavačů knih se jistě najde většina rozumných a chytrých lidí. Ti co se o to pokusili a neuspěli ještě mají šanci uspět v politice, viz ona osoba ženského rodu. A ostatně víte, jak v parlamentu najít psychopata, stačí sáhnout na prvního poslance (uznávám, že můžou být a jsou výjimky a těm se omlouvám)

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. 9,23
  Intelekt je neviditelný pro toho,kdo žádný nemá!

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,43
   Buďme vděčni,že blbci existují a jejich víra ve vlastní schopnosti je pevná....

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,47
   Blbec NIKDY nepřichází vstříc,vždy se postaví do cesty!!!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 9,57
   Je obtížné zbavit se pitomců vykonávajících svůj posvátný úřad......-)

   Vymazat
 10. Vše u nás řídí CIA! Takhle v řiti jsme ještě nikdy nebyli!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10,07
   V notách mají prázdné hlavičky větší hodnotu,než plné.....bohužel,nejen v notách!

   Vymazat
  3. INDICKÝ BĚŽEC1. června 2021 10:07, nácku, co Řeporyje? Pořád blbci?

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,51
   Spolykal mnohou moudrost,bylo to ale,jako by mu to šlo do nesprávné dírky...

   Vymazat
 12. Možná je to jen můj pocit, ale zdá se mi, že je paní Němcová upozaděna v rangu ODS. Její zviditelnění v ČT je důkazem, že tam má stále své sympatizanty. I když její chování zrovna neoplývá politickou rozvážností a podle mne je až nevhodné, ale má svůj fanklub.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10,01
   Inteligence NENÍ NAKAŽLIVÁ CHOROBA!

   Vymazat
 13. Kde to žijeme? USA si vyberou Dánsko a společně s jejich službami odposlouchávají Merklovou a Makrona. Na východě vytvářejí pás mezi Ruskem a Evropou a ovlivňují státy a jako poslední to hloupé Česko. Nejdříve vypouštějí balonky s pomníky, ulicemi, pak si vymyslí kufr Ricinu a nakonec nás uzemní tou ubohostí Vrbětice. Člověk, který chtěl pomoci na Dombase je souzen s trestem 15 roků a na druhé straně podporujeme fašouna v Bělorusku kam navíc naše MZ posílá 10 mil.Kč na pomoc opozici na svržení vlády. O pomoci ukrajinským fašistům zbraněmi, děly tanky atd.nemluvě. Kdo by si z našich otců a bojovníků proti fašismu dokázal takový humus představit???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,43
   Narodil ses jako hlupák,ale velmi úspěšně jsi rozvinul svoje vrozené NEschopnosti!.-)

   Vymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Fanatické svazačky 50.let by se hanbou červenaly ve srovnáním s nenávistí prosyceným primitivním a nevzdělaným kreaturám, které umí vnášet do společnosti pouze zlo, Sommerová by nenechala volit každého ale od každého ráda přijímá peníze z koncesionářských poplatků za své zmanipulované dokumenty, Němcová potvrdila své vyčůr-ánkovství senátorskou kandidátkou v Praze, kde tzv. skalní(přivadrovalci do Prahy) ji protlačili, ve svém rodném kraji odvahu neměla, tam jí mají asi také plné zuby

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak souhlasím s vámi nenávist z nich přímo kape kdo může něco takového volit jen fanatik.

   Vymazat
  2. 11,10
   Narodit se hloupý,to je nevyléčitelná choroba!

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,36
   Jen hlupák obrací svůj omyl ve cnost a vychloubá se tím!

   Vymazat
 17. Naše společnost, o které se říká, že je rozdělená, tak není rozdělená na ty, kteří mají rádi Washington, a na ty, kteří mají rádi Moskvu. Ale je rozdělena na ty, kteří jsou slušní, korektní, normální, přemýšliví, schopní argumentovat, a na sprosťáky. O těch není dobré dlouho filosofovat, protože o ně se může člověk leda ušpinit!!

  OdpovědětVymazat
 18. Je to smutné pokoukání, jak kdysi uvážlivá dáma Němcová, která vždycky hroty spíš ulamovala, se přeměnila v zlostnou domovnici.
  A Sommerová z kvalitní dokumentaristky v aktivistku, přisátou na erární cecek.
  Hlasitý kvikot obou mne naplňuje tichou nadějí, že mají strach.
  A to je moc dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,35
   Zlodějska rohlíků byla možná uvážlivá v době,kdy byl šéfem ODS prof.Klaus.Posléze se z ní stala nepovedená kopie hokyně ze Žižkova,která je většině lidí pro smích.
   Sommerová je jako správná korouhvička.....Kam Antichartista Svěrač v čele Milionu havl@@@@@k,tam i velikáni kultury.....jo a tou největší e nejvzdělanější to končí(Geislerovou),ta ještě koryto od demožupmy nedostala.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 13:18...Režimní Andula až po Holubový, aby to mělo nějakou štábní kultůru. :-))) 😂

   Vymazat
 19. Tato "senátorka" je fakt obrázkem lidské tuposti. Vůbec ta tyv. pravicová ženská politická scéna, to je fakt obraz pro bohy. Trysková blbka Pekarová, milka Němcová, arcipizda Langšádlová...na koho jsem zapomněl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,52
   Tu ""krásnou"" PYJátku jménam Richterová jste ráčil vynechat.....

   Vymazat
  2. ....na koho jsem zapomněl?
   Na mnoho podobných. Nemá cenu plýtvat písmeny.

   Vymazat
 20. feminismus, tedy hnutí za rovná práva i rovnou realitu žen ve srovnání s muži je naprosto a zcela OK, není však feminismem jako není marxismem nebo neomarxismem pomatené žvatlání neoliberálrních samozvaných elit.

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 22. "Babičky" Němcová, Sommerová prozradily, to co všichni vědí, ale zatím o tom nikdo takhle v hlavním vysílacím čase na ČT nemluvil, totiž to, že Česká televize je mocenskou institucí EU, kavárny a korporací, tedy "pátou kolonou" bojující proti demokraticky zvolené vládě a prezidentovi. Tedy opravdu ne "veřejnoprávní televize" ale instituce působící v duchu staré, osvědčené StB.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,54
   Čt-Cloaca maxima nelže ve svém vysílání jen,když uvádí čas nebo je vypnutá!Rozpustit a vyhnat ty sedmilháře by už bylo skutečně na čase....

   Vymazat
  2. Škoda, ale Česká televize, konkrétně její dramaturgie a produkty jejího zpravodajství a publicistiky, v té podobě do které ji dostala výše zmíněná globalistická sekta, je pro lidi se zdravým rozumem nepotřebná.

   Vymazat
 23. Pane Alexi,
  mám stejný názor na ČT24, komentáře jsou jednostranné a naivní, kdybych neměl satelit, tak nevím co se děje ve světě i u nás. Musím, pochválit jedinou vyjímku pořád Hyde park civilizace od Daniela Stacha. Je to v lidech, někdy se divím kde berou sebevědomí, nebo skoro drzost někteří "investikativní" redaktoři.

  OdpovědětVymazat
 24. Já bych ty dva Daniely ani tak moc nechválil... Buďto vše vědí, nebo si na vševědy hrají, ale pravdu z nich nedostaneme, dokud nepřijde Alliance. A pak přijde jejich poto(u)pa...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.