Reklama

neděle 20. června 2021

P. C. Roberts: Usvědčující důkazy že „Trumpovo povstání“ i „Russiagate“ zinscenovala FBIP. C. Roberts

20. 6. 2021  blog autora

Zdá se, že fakta sebraná známým novinářem Tuckerem Carslonem přesvědčivě dokazují, že Trump nebyl ničím jiným než jen další obětí vojensko-bezpečnostního kmplexu USA. Kennedy byl zastřelen, Nixon zbaven úřadu nastraženou akcí Watergate, a jen dva pokusy zbavit se prezidenta – šlo o Reagana – a to vraždou a impeachmentem – byly neúspěšné. Nu a Trumpa vyhnaly z Bílého domu ukradené volby, které byly jako fíkovým listem překryty „Trumpovým povstáním“.


Obětí vojensko-bezpečnostního komplexu se mohl stát i prezident Carter. Přemluvili ho, aby kývl na plán vojenskou akcí osvobodit zaměstnance amerického velvyslanectví v Iránu, které jako rukojmí zadržovali v zajetí iránské revoluční gardy. Armáda se postarala o krach akce a vojensko-bezpečnostní komplex pak pověřil presstitutky, aby zodpovědnost za tento krach svalily na Cartera.

Kennedy, Nixon, Carter a Reagan byli mírumilovnými prezidenty, kteří usilovali o lepší vztahy s Ruskem, resp. Sovětským svazem. Clinton, Bush ml. a Obama byli prezidenty, kteří naopak usilovali o co nejvyšší napětí s Ruskem. Však také vojensko-bezpečnostní komplex proti těmto třem prezidentům nikdy a ničím nevystoupil.

Více ZDE
Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. To je nějaká blbost. Impeachmentu fakticky čelili jen tři presidenti USA: A.Johnsson, B.Clinton, D.Trump, přičemž Trump dvakrát už během prvního volebního období. Trumpa těžko mohla namočit klika VPK, když po spojencích tvrdě požadoval 2% a se Saúdy uzavřel několika miliardovou zakázku, my velmi dobře víme, že to je práce opozice. Velice seriozně hrozil impeachment také R.Nixonovi, ale ten nakonec odstoupil sám.

  Reagan se v seznamech těch, kterým impeachment hrozil, objevuje, ovšem tahle praxe se stala v poslední době oblíbenou. V seznamu od opozice na impeachment byl kromě výše uvedených J.Tyler, H.Hoover, R.Reagan, G.Bush sr., G.Bush jr., B.Obama a požadavek na tento soud padl dokonce už i na G.Washingtona.

  Kennedy se v seznamech neobjevuje i navzdory sprasené akce na Kubě, ten byl zas rovnou zastřelen. Ovšem pokud vím, ačkoliv je hodně indícií, přesně kdo to udělal, není dosud známo, a VPK v adeptech na pachatele nefiguruje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J.J.20. června 2021 7:19, to co píše P. C. Roberts je výstižným shrnutím, které respektuje váhu jednotlivostí. Vy se jimi zabýváte tak, jak je můžete vidět podle zdrojů, které využíváte. Že organizátoři "akce na Kubě" nepředpokládali natolik silnou podporu Fidela Castra je dobře, nebo špatně? Když už to zmiňujete? JiH

   Vymazat
  2. JJ
   ses fakt bud hloupej, naivni, nebo autrajt Blbej jak tago....nebudu ti nic vysvetlovat ale precti si historii od konce Bushovy vlady a uvidis? jen ti dam jednu radicku...najdi si Klintonovou

   Vymazat
 2. A kdyz se ta spirala smrti /o ktere jsem psal nedavno/,blizi ke svemu vrcholu..K nasledkum,ktere opet dozraly ke sve sklizni.. A kdyz je to porad kolem,vezmu to jako priklad a velmi dobry..
  Kdyz se zasnoubi zboznovani s nenavisti.
  Tak se objevil jeden s knirkem, nevzhledny,povalec , parasit, nikdy nic s zadnym devcetem nemel a s chovanim epileptika, kterej rval s penou u huby ,vselijake nezdravosti,nenormalnosti /hrozby,pomsty,o valkach hned po skonceni masakru a jatek valky prvni atd./,
  treba pet hodin to vydrzel..
  Zkuste neco podobneho a nedokazete, vyjma ze mate v sobe hromady podobnych silenosti na ukojeni..
  Nic podezreleho a obliba, obdiv,zboznovani taky v zahranici vzrustala do nekonecna. Nic podezreleho./Akorat cesi a nekteri vedeli,ale nesmeli do niceho kecat/..
  Ale vypraveni je o obyc lidech, kdyz vrchnost snadno prezije kazdy svuj zlocin a jeste se necha oslavovat..
  Popularita se sirila a germani/hitlerovci zacali odstranovat nespravne vsechny z cesty. Uvnitr jako v zahranici, vedly v tom fanatici SA, podobnost opakovana ,tak ciste nahodna..A kdyz ti nebyli potreba..
  A vse nacistum bylo odpusteno opakuji, uplne vse.
  Vypuklo velke a nekonecne zboznovani a nenavist na kazdeho zaroven na koho pomstychtivy hysterik s knirkem ukazal..
  Zeny pres 90% zboznovaly nejvic a z kdyz mel prijet svijely se v krecich zachvatu hysterickeho fanatickeho zboznovani. Doma si budovaly oltaricky s podobiznou a mimo kazdodenni modleni nejvyssi obetavosti vedeny byly schopne vseho,nadseni ,nejvyssich obeti pro nej..A proc vlastne..
  Prave toho, ktery si nikdy zadne devce nenasel..
  Ukazka toho jak to s devcaty/zenami myslel..
  Zadnej Romeo to nebyl.To teda ne.Naopak.Rozum ani za mak.
  Bez nich by hodne nemohl uskutecnit a vubec vzniknout..
  Davaly stedre ty bohate miliony ty chude posledni marku.
  A nasledky spiraly smrti na sebe nenechaly dlouho cekat a rozsirily se podstatne. Aby bohaci bohatli.
  Od 1939 na ne zacaly padat obrovske bomby, ktere snadno vyparily prave zeny vsude s detmi, rodinami a bez konce. Jeste musely pracovat/drit, do umoru..Nez taky zahynuly.
  Celych 6 let to trvalo bez prestavky..A kupodivu orgie zboznovani neslably. Jejich muzi,synove, otcove hynuli v milionech strasnou smrti jako mouchy na frontach.
  Jak to vystihnout a nazvat..Stockholm Syndrom?
  Pak prijeli Rudoarmejci, skoncili rychle teror bombardovani a orgie smrti,utrpeni ,hodne germanu zachranili od smrti, zivili a organizovali preziti,zabijeli ty nejhorsi nacisty..
  Zkratka zachranili a osvobodili Nemecko od nejhorsiho..
  Aby germani prezili ve velkem mnozstvi. Asi lidumilove.
  A co se stalo, nekteri rusove pres zakaz a pod dojmem sileneho vrazdeni a bestialnich zlocinu,napul nenormalni z vrazdeni, ktere take kazdy den museli konat, aby prezili v nahlem pominuti,denne prozivali smrt jejich spolubojovniku znasilnili sem tam a jindy primitivni vojaci,z prvniho sledu urceneho na odstrel,ukradli nekomu ukradli hodinky ,mysleli ze je to nejakej div sveta..
  Jake vysledky nam dnes prinaseji tyto obecne informace.
  Zadny zlocin dnes zadna feministka nepoklada za nejhorsi jen a pouze to straslive znasilneni nekolik malo nemeckych zen od rudoarmejcu.
  Nic jineho..Nic jineho..Priklad prazdnoty, ktera si zada naplneni silenstvim, ta udesna prazdnota ,ktera povazuje za uplne nejlepsi vyplneni poteseni,radost, prozitek neceho fantastickeho ,ukojeni nenavisti, nasilim a zlocinem/to z TV a knih ,vsude ,neni a nemuze byt to prave/a rozum aspon spetka ani napad,takova nuda..
  Nuze vzhuru k cilum, ktere skytaji ty zabavy..K obetim a zarucene k taky sebevrazednym koncum..
  A tak prichazi dalsi stejna spirala s vysvetlovanimi a odsuzovanim "straslivych zlocinu" Rude Armady,s fanatickymi oslavami toho s knirkem a jeho satanskych sluhu..
  I Trumpa s jeho podivnymi kreacemi na hlave,s kopirovanim projevy a gest zbesileho fasisty Mussoliniho ,vrazdenim raketami v Syrii ,podporou fanatickych nacisticky krveziznivych teroristu vsude a vubec usilim stejnym ,jako toho s knirkem..
  Uz je taky chvalenej a jak..

  OdpovědětVymazat
 3. No to je bohužel pravda když se jim znelíbí tak se ho snaží odstranit. U nás zatím jen vyřvávají havloidi v práglu.

  OdpovědětVymazat
 4. „Považuji ji za tragický omyl evropské historie.“ Klaus u příležitosti 80. narozenin promluvil o EU

  https://cz.sputniknews.com/20210619/povazuji-ji-za-tragicky-omyl-evropske-historie-klaus-u-prilezitosti-80-narozenin-promluvil-o-eu-14887767.html

  OdpovědětVymazat
 5. Nevolené "síly", které ovládají USA se jen tak nevzdají. Budou usilovat neustále o nadvládu nad světem. Oni všichni ti prezidenti USA buď byli ve vleku a pokud se některý odvážil odporovat, byl nemilosrdně zlikvidován. Myslím si, že Trump to byl jiná kategorie, jemu šlo o světovládu First America po jeho vedením. A stejně tak Regan, oblbnul Gorbačova v zájmu amerického imperialismu a také se po něm střílelo! A celý ten chaos v USA jehož dílem je i poprava manželů Rosenbergových jen dokazuje, že USA ovládá Bilderberg!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Velký reset je převrat globálních elit. https://gloria.tv/post/f7Lx6YEqA6NP1aZNZBzt78KPn
  My víme už od ledna, že Trump předal vládu armádě kvůli vlastizradě všech státních složek zfalšováním voleb. Takže Trump musí být dle jejich Ústavy pořád prezidentem, i když si média melou své. Jde o to, kdy dojde k oficiálnímu předání moci z armády zpět na Trumpa. Co se děje v zákulisí v USA nemáme ani tušení. Když Putin požádal Bideta o online rozhovor, tak mu bylo mluvčí sděleno, že nemá čas. Bidet byl digitálně vložen do pozadí na zeleném plátně s Bílým domem při rozhovoru s novináři. Jak se nyní může setkat s Putinem ? A kdo to vlastně bude ? Klon, herec ? Že by to bylo odhalení pravdy, kdo je vlastně Bidet a následně, že vše je podvod ? Přece se říká, že vše je film, vše řídí trumpovci. Že dnes členové deepstate musí dělat co se jim řekne. Nechme se překvapit.
  Stát Arizona vrací zpět plynovou komoru a plyn, který použijí je Cyklon-B; stejný jedovatý plyn, jaký nacisté používali v místech jako Osvětim na vyhlazení 6 milionů Židů. zdroj

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.