Reklama

středa 23. června 2021

Přichází éra lepšího kapitalismu?

István Léko
23.6.2021  ČeskáPozice

Mnozí tvrdí, že covid byl posledním varováním, že pokud budeme pokračovat v současném stylu, existence moderní civilizace bude fatálně ohrožena. Samolepky Zmáčkni tlačítko na restartování světa! v Praze nutí k přemýšlení, zda se po koronavirové pandemii svět vrací do normálu, nebo se lidé pokusí vytvořit nějaký lépe fungující systém.


(Samolepka Zmáčkni tlačítko na restartování světa! na Malostranském náměstí v  Praze) 

Zmáčkni tlačítko na restartování světa! Tuto samolepku z Malostranského náměstí v Praze, kterou vylepují příznivci Hnutí vesmírné utopie (Space Utopian Movement), jste možná viděli i u jiných přechodů a také jste začali přemýšlet, zda se po koronavirové pandemii svět vrací do normálu, nebo se lidé pokusí vytvořit nějaký lépe fungující systém. Mnozí tvrdí, že covid byl posledním varováním, že pokud budeme pokračovat v současném stylu, existence moderní civilizace bude fatálně ohrožena.

Elity jsou ale připraveny a již delší dobu přemýšlejí, že po úspěšné globalizaci ekonomiky je třeba globalizovat i politiku. Východiskem prý může být proces, v němž nejvýznamnější hráči trhu, kteří jsou schopní mimořádně efektivně spolupracovat, převezmou od národních států i „těžké břemeno“ vládnutí. Výsledkem má být kapitalismus s lidskou tváří, který zachrání přírodu a životní prostředí člověka před katastrofou a zruší sociální nerovnost.


57 komentářů :

 1. Chtěl bych vás všechny informovat, že na velvyslanectví USA proběhlo pravidelné školení pro příslušníky BIS. Tentokrát na téma správného používání hygienických pomůcek. Naprostá většina příslušníků testy zvládla, pouze strážmistr Velehrachová omylem spolkla mýdlo a podpraporčík Leština zaměnil zubní pastu za gel k ošetřování zaníceného konečníku a skončil s akutní otravou v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Jeho stav je stabilizován.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,41
   A TAKOVÝCH IDIOTŮ SE TAM NACHÁZÍ,OVŠEM NA TAJŇAČKU.-)

   Vymazat
  2. Říká se, že k BIS přijmou i totálního lempla, debílka a mamlase, který předtím neuspěl při pokusu o vstup do armády či k policii. Ze všech tří českých zpravodajských složek je BIS brána jako vyložený outsider a objekt srandy, posměchu a pohrdání.

   Vymazat
  3. 11,59
   V čele s Koudelníkem....aneb "Není šprochu,aby na něm nebylo pravdy trochu" a tady je pravda do očí bijící!

   Vymazat
  4. 11:41
   Že vám ptradonton, dělat ze sebe totálního IDIOTA stojí za to.
   Tohle je opravdu "" veledílo "" blba

   Vymazat
  5. Presto,ze uz existuje prvni navrh PROGRAMU NARODNICH HODNT

   pod hlavicku tvorici se SPOLECNOSTI VOLICU je tu diskuse o rezimu ve kterem dnes zijeme, ktery nazval pan president ODS

   Kapitalismem bez privlastku a my tu uz musime temer vsichni videt,ze tento rezim pochazi z gangsterismu.

   Zacaly prvni pokusy hledat jak tento rezim zmenit a na co.
   Ve zdejsi diskusi je videt kaleidoskop nazoru,ale nikdo si nevsima,ze uz delsi dobu existuje pravicovy SOCIALNI STAT,ktery maji v ZZ nasi sousede a presto,ze valku prohrali plati brzy 12 eur na hodinu prace.
   Zatimco se tu bijeme ostrymi myslenkami,jsou nam vykradany kapsy!
   My tu mame totiz jen tretinove platy a nasi intelektualove nam tu pisi dalsi ohlupovaci clanek

   Vi nekdo co myslel ten president ODS,kdyz napsal to svoje BEZ jake jsou vlastne ty privlastky?
   Podivejte se draha OS obcanska spolecnosti, jak vas zpracoval GR TV,takze se 40% obcanu neciti zastoupeno nynejsimi polit.subjekty a dokud tu nebude jednotny Program NARODNICH ZAJMU volicu nikdy nemuze k zadne naprave dojit

   Kdo z volicu a nasich intelektualu otevre diskusi v tomto smeru CO?

   BRUTALNE RECENO:"KDE JE NAS BIFTEK"?

   Vymazat
  6. Kazdou chvili tu dava avantgarda Spolecnosti volicu jake jsou moznosti

   zadat po nasich zastupcoch to co chce SPD v bode nr 10 sveho programu tj.rasantni zmenu rezimu.
   Ceka ocividne,ze sami volici ji obsah tohoto bodu vyjasni.
   Tak tedy jake mame moznosti

   -socialismus?Ten jsme vycinkali a KSCM,ktera ho stale ma v programu s nim strasi.
   Je totiz k nemu treba znova znarodnovat.Bohuzel si tam nikdo neuvedomuje,ze neni co znarodnovat,mame tu stejne jen montovny

   -kapitalismus bez privlastku vychazejici z gangsterismu tu uz mame

   -stat a la Mao ocet tung je vhodny pro Cinu a kdo chce trpet pod tzv socialnim kreditem,kdy si staci prdnout a hned se vam odecitaji body z toho soc. kreditu a brzy budete bez bodiku a potrestani tak,ze vam zakazou koupit si listek na vlak,ale i na tramvaj

   -fasismus,to chteji jak to je pry jimi planovane vsechny nase nami zvolene partaje nebo co nebo jak?

   -nikdo nevi co to je Socialni stat a ze ho maji bohati sousede,kteri valku prohrali a sotva se jeste z ruin po bombardovani spojeneckym letectvem jeste kourilo dali si ho do provizorni ustavy tzv ZZ,coz tam maji dodnes a ten pati dobre

   -solidatni stat,tak to je nacisto nevidane zvire a bohuzel kandidati na budouci otroky obcane volici,nad nim vubec nepremysleji

   -Jiny stat a jaky o tom by mela byt diskuse,kdyz nikdo nevi co je to solidarita a solidarni stat noveho typu

   Vymazat
 2. Jedná se přece o nadvládu Satana,nebo-li židů a žid z podstaty lakomec,ten určitě nebude tvořit kapitalismus s lidskou tváří a k tomu zrušit sociální nerovnost.To všechno jsou jen líbivá slovíčka uchlácholit lidi.

  OdpovědětVymazat
 3. Lidé se těžko budou o něco pokoušet, nemají na to znalosti, vliv ani kapitál. Dnešní kořistnický kapitalistický systém má jenom dvě možnosti: redukovat populaci, nebo zařídit nový, moderní typ otroctví. Elitní „think tanky“ víc jak rok zakrývají pandemickým zdravotnickým kolotočem skutečné systémové příčiny dlouho očekávaného kolapsu a kontrolovaného rozpadu systému. Podle některých osobností Světového ekonomického fóra, (Klaus Schwab, Christine Lagarde. Tony Blair..) svět je připraven na přechod do „nového technetronního věku“ (technetronic age), na „Velký reset“ nebo „Čtvrtou průmyslovou revoluci“, „bezuhlíkový svět“, nebo „zelené finance“. A občan se naučí, jak být šťastný a nevlastnit nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidi se nemuseji sami o "neco"pokouset na to si platime tzv zastupce

   Proto vznika PROGRAM NARODNICH ZAJMU a ten zada,aby si ho do jejich 31 let prazdnych programu ti zastupci zaradili.

   JE TO TAK SILNE KAFE,ZE HO ZASTUPCI NECHTEJI PIT

   Proc je tedy vlastne mame volit,kdyz ani diskuse o jeho jednotlivych bodech Programu lidu stale neexistuje.
   Uz prvni bod tj volba statu,jak to chce na pr.SPD zmenit se nehybe z mista a co potom dalsi body,ty uz nema ceny snad ani napsat nebot u podvodniku,kteri se obcanum znovu chystaji ukrast hlasy vzbuzuji HRUZU a vsemi silami zubu zatnutych do koryt se chteji branit nebot jim nikdo nechce dat pred nos trvalku,ze

   VULE LIDU JE VULE BOZI!

   Vymazat
 4. Koncem coronavirové pandemie u nás končí přechodný socialismus v Čechách kdy byli ze státních prostředků financováni i soukromí podnikatelé i všichni ti pro které by byla podpora od státu hanbou. Zrušením restrikcí se vracíme do kapitalistického normálu. Uvidíme jak se to nyni zvládne! VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, že byste neměl pravdu s tím, jak Andrejko a Hamtáčkem kolem sebe rozhazovali státní peníze na dluh. ale nazývat to "socializmem, může jen neskonalý blb ! I nevzdělaný magor Unkh... musí vidět, že zlodějský kapitalizmus ( a jiný není) mele z posledního !!

   Vymazat
  2. Tondo! No až tak jsem to nemyslel..
   VIP 😀

   Vymazat
  3. 14:30
   Tonikum,v čem je KAPITALISMUS zlodějský.
   Jen děkuji za takový systém, lidé se mají nesrovnatelně lépe.

   Vymazat
  4. 17.39 unkrovne neměl jsem se za socialialismu lépe než se mám teď a to ještě dávám práci 20ti lidem. Mám se opravdu nesrovnatelně lépe...Budu od tebe dáván za vzor?

   Vymazat
  5. Kapitalizmus byl proti feudalizmu pokrok, ale návrat v 89 už nebyl pokrok. Copak by stav v 89 zůstal nezměněný do dnešních dnů? Jinak rozhodující je vždy perspektiva pro většinu lidstva a tou kapitalizmus nemůže být ze své parazitické, tudíž nemorální povahy. To není z mé blbé hlavy, ale odpozorované z přírody. Jak to může dopadnout, když zvítězí paraziti.

   Vymazat
  6. Unknovne 17/39 vase otazka cim je nynejsi system kapitalismu zlodejsky

   si vyzaduje,aby jste si koupil slepeckou hulku.
   Mame tu tretinove platy,kdo muze jezdi ke krizakum za praci a ta tretina zebrackeho platu jeste jde z budoucich penzi dnesnich mladiku tedy pujcek, systemu ohlodanych hnatu,prazdnych lebek smrtihlavu na cernem pozadi stredovekych korabu,ktere potrebuji pod caru ponoru vrazit hezke ocelove torpedo

   NO NI?

   Vymazat
 5. S tím můžou jít do (__!__) až zkrachují na svoje dluhy tak se bude muset začít opět od znova a zase kapitalismus?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cabliku, kapitalismus je jenom terminus technikus, žádnou ideologii bych za tím nehledala.
   Kapitalistka je i veverka, která hromadí oříšky, kapitál na zimu, na některé zapomene a nestihne je sežrat.
   A kapitalista byl i praotec Janeček, vedl tlupu která ulovila mamuta a přivlastnit si nejhezčí kly a nejlepší kus kožešiny. Rozdával je svým ženám a, asi, to všichni respektovali, protože bez jeho mazaných fíglů by to zvíře neulovili a měli by hlad.
   Revoluce byla vynalezena až později.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Nejsilnejsi a nejschopnejsi a osvedcenej bejk se stane vseobecnym souhlasem, logicky s rozumem a s pouzitim instinktu vsech ,vudcem stada.
   Sem tam dostane neco na prilepsenou, aby mel na to a kdyz se objevi nepritel, kdy musi jednat..
   Tedy nepritele zahnat nebo znicit.
   Jde tedy o nekolik zakladnich,rozhodujicich a zivotne dulezitych veci sladenych dohromady ,ktere poskytuji a zarucuji normalni prubeh a proces v ziti kazdeho kusu..
   Zarucuje maximalni potravu, obranu, klidne rozmnozovani atd..
   Vede vudce stado na nejlepsi pastviny, do oblasti , kde neni nebezpeci a zarucuje tak pro vsechny normalni prubeh jejich zivota..
   Proste kona sve povinnosti a nese zodpovednost.
   Vudce kmene mel funkci podobnou ,ale to se ted nejak zvrhlo ,do praveho opaku, kdy takovi a zhusta nejslabsi,nejmene spolehlivi vudcove jeste zvou nepratele na sve uzemi a proti svym lidem..
   Take proces vyberu takoveho vudce je provaden a schvalen jinde..

   Vymazat
 6. “ Vy, kdo jste starší, svět už změňte,
  ať všechna bída pomine.
  Buďte nám zdráv, nas presidente,
  buďte zdráv velký Staline!”
  ( Jaroslav Seifert, laureát Nobelovy ceny)
  ***
  “ Ať žije Stalin, zářivý náš vzor!
  Ať žije Klement Gottwald, naše hlava!
  V tom je tvá síla, v tom je tvoje sláva!
  ...
  Ten moudrý, mírumilovný
  syn z Dědic, Stadic naší Hané,
  zastínil všechny milované
  krále a české královny. “
  ( Vítězslav Nezval, taky žádný blbec, stejně jako ten nad ním. )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:18
   MAGOR za svou hloupost nemůže.

   Vymazat
  2. Az zvitezi Proletariat,
   zajde kapitalisticky rad,
   nastanou krasne chvile,
   Jez popsal Stalin ve svem dile
   ...dal jsem to zapomel

   Vymazat
  3. 19:26... Jak na souši tak na moři porazíme agresoři.
   Ale teď nevím, jestli to napsal nějaký politruk z Varšavské smlouvy, anebo od NATO.

   Vymazat
  4. Ale taky .."Tak dlouho jsme prohlubovali az jsme na dne"..

   Vymazat
 7. Paní Helenko :
  Vám poděkování a lásku vám,
  kéž zněly by jak zvony.
  Vždyť nejsem sám,
  nás jsou už milióny...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,18
   13,04
   Jooo,tenkrát byl svět ještě v pořádku!

   Vymazat
  2. 13:08... Ty statisíce umučených v gulazích to ale asi viděli jinak.
   Docela by mi zajímalo, proč se ten bezva svět rozpadnul jako domeček z karet. Teda, pardon, v KLDR to ještě funguje.

   Vymazat
  3. ...kdyz nas pujdou miliony,
   fsicki proti vetru,

   taky jsem to dal zapomel

   Vymazat
  4. Až nás půjdou milióny
   Milióny DIKů
   chce to jenom svý kupóny
   A z p@dele kliku
   (Paleček , Janík, Kupónová privatizace)

   Vymazat
  5. A u Vidlákových kydů frčí národní obrození:
   Ládík

   Senil Pepek s carem Vladimírem
   Teď zasedli si na plastové židle
   Když Pepek zapích do podlahy vidle
   Tak rokovali nad vesmírem.

   Vrátíme zpátky velvyslance
   A nepřítelem budiž jenom Čechy
   Beztak jsou jenom hnidy, blechy
   Ať tančí řeporyjské tance...

   Vymazat
  6. Vladimír šmídl 0:44
   ☺️👍

   Vymazat
 8. Pokud nedojde k radikální změně ve First America, a EU nebude jejich konečníkem, a pokud dolar nezanikne, bude se pokračovat nikoliv ve vylepšování kapitalismu, ale naopak v "depopulaci" planety k prospěchu kapitalistů. Vakcinace a pandemie spolu úzko souvisí a směřuje o potlačení lidských hodnot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,29
   Tatrane,
   máte tam chybu....PSEUDOPANDEMIE A PSEUDOVAKCÍNY!
   Mengele dělal pokusy na Židech v koncentácích,oni je chtějí dělat veřejně a v celosvětovém měřítku....PSEUDOHUMANISTI!

   Vymazat
  2. 13:43... Fakt?
   A kdo dělal pokusy když zařídil Španělskou chřipku anebo epidemii hlízového moru? 🤔
   Fakt je, že i tenkrát někteří našli jasnou odpověď na tu zapeklitou otázku.

   Vymazat
  3. Dobrý den.
   Jen krátce k té španělské chřipce.
   "V minulosti byly viry často spojovány s předpokládanými místy vzniku. Virus ebola je tak například pojmenován podle konžské řeky. To však může být škodlivé a nepřesné jako v případě pandemie „španělské chřipky“ z roku 1918. Původ nemoci ve skutečnosti není znám, ačkoli se nyní předpokládá, že první případy se objevily v americkém státě Kansas.

   zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/konec-indicke-nebo-brazilske-varianty-pripravte-se-na-mutace-gama-a-delta-156558"

   A buňky HeLa" znáte? Dr. Fauci by mohl vypomoci.

   https://www.idnes.cz/technet/veda/nesmrtelna-zena-hela.A130815_163414_veda_mla

   Přijatelný den.

   Vymazat
  4. Chřipka A2-Hongkong se v samotném Hongkongu nazývala ,,Evropská chřipka".

   Vymazat
  5. 14,08
   Tenkrát někomu nutili PSEUDOVAKCÍNY na v laboratoři vyvinutou PSEUDONEMOC??!!!!BUDÍČEK,VSTÁVAT!!!!Jak přišla,tak odešla....

   Vymazat
 9. Možná by byla vhodná a přínosná diskuze v tom směru , zda máme na světě ještě "kapitalismus",nebo spíše něco, co bychom lépe nazvali jako "finanční feudalismus" , se všemi aspekty,které z názvu vyplývají a také bychom se mohli zeptat, zda máme ještě "demokracii", nebo spíše "pravdu" má ten, kdo si v médiích více zaplatí, nebo si je přímo koupí!! A jak je možné z naší praxe doložit, jsou zde lidé, kteří jsou "mediálně" odsouzeni a mediálně popraveni bez soudu a kteří nemají možnost, jak se bránit!!! Takže, kdo má velké peníze má pravdu a na kapitalismus a demokracii už se dávno nehraje!!! Teď je ještě kardinální otázka,zda se tito "lidé" sdružují do globálních finančních celků a potom máme světovou finanční mafii, která nám vládne!! "Politika" je už jenom takové divadlo a cirkus pro méně znalé a naivní občany, hlavně při "volbách" !! Rád budu , když mně někdo moji úvahu vyvrátí, ale vzhledem ke všem reálným událostem v politice u nás i ve světě lze jenom potvrdit, že nejsem daleko od reality!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:49... To máte pravdu, patrně nikdy nebylo tak snadné někoho médiálně odstřelit anebo naopak učinit z něj ikonu pokroku.
   Za jejich majstrštyk považuji Aspergrovou Grétu, to se zřejmě ti nejlepší z nich vsadili, co všechno je možné.
   Jejich guru je nějaký Edward Bernays, vynikající teoretik, ale i zkušený praktik.
   Když dostal zakázku od tabákových bossů, naučil americké ženy kouřit, s minimálními náklady.
   Tenkrát bylo kouření žen ve veřejném prostoru nemyslitelné a současně probíhaly první aktivity, podporující emancipaci žen.
   Ten chytrý chlapík zaplatil sekretářce, aby si stoupla na pódium se zapáleným cigárem.
   Ty feministky na to hleděly a hned mazaly do trafiky pro Camelky, tržby raketově vzrostly a pan Bernays měl další úspěšný zářez v kariéře. ( Tenkrát už se, mimochodem, dobře vědělo, že kouření je škodlivý návyk. )
   Zkrátka byl to PR mág a jeho knížku Propaganda měl na poličce i sám Goebels. U toho mu nevadilo, že není Árijec.
   ( Kdo drží prakticky všechna světová média ví asi každý, česká kotlinka v tomhle ohledu nezaostává )

   Vymazat
 10. Kapitalismus je nereformomovatelný,jedině zrušit/zničit,a začít znova.Peníze a bohatství ale bude vždy cílem všech.I oštěp a kyj bude chtít mít někdo z Tuzexu,či z USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:44
   Co tak tebe, zlikvidovat??
   Kapitalismus,ve své funkčnosti dalece překonal tvůj zničující, zabijácký socialismu.

   Vymazat
  2. 17,52
   Na tebe už se kandelábr třese!

   Vymazat
  3. Prosím, abyste neklesali na úroveň pitomce 17:52. Postižen vlčí mlhou nenávisti a omezeného rozumu ze sebe vypuzuje jednu psanou hloupost za druhou. Výhružky likvidací a kandelábry sem nepatří. Nejsme jako oni!

   Vymazat
 11. To, v čem žijeme, se nazývá korporátní fašismus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ti co ho podporují jsou liberofašouni.

   Vymazat
  2. Fasismus je ideologie nenavisti a nasili a Hitler ucil taky zfanatizovane nemecke zeny milovat nenavist..

   Vymazat
 12. Žádný "lepší" kapitalsimus není možný ! Je to lidojedský, zločinný systém ! Problémem je SYSTÉM momentálně vládnoucí pod vývěskou liberálního kapitalismu.
  Odklad dostal systém likvidací socialistického bloku, který reinkarnací kapitalismu v soc. táboře vytáhnul celý kapitalistický svět na čas ze stavu klinické smrti. Po 30 létech jsou však již všechny myslitelné rezervy vyčerpány, kapitalismus je již všude na světě a další expanze již není možná. Zákon času způsobil, že se všechny sociální procesy zhruba 10x zrychlily. Bod zvratu tak již byl překonán a objektivně fungující procesy již není čím zvrátit či zpomalit. Globalisté to vědí a proto řídí úpadek hegemona a světového četníka-Fashingtonu tak, aby proběhnul realitivně klidně. Proto bylo umožněno Rusku povstat z popela, protože pouze Rusko je schopno zajistit relativní stabilitu v době těžkého přechodu na jiný systém a zkrotit všechny debilní jestřáby ve Fashingtonu. Přesto proces rozpadu SSA bude rychlejší a drsnější, než rozpad SSSR. A pak dojde k hlavnímu souboji koncepci. Zastaralé globalistické tlupo-elitářské s novou koncepcí ruské civilizace - koncepcí mnohopolárního světa bez hegemonů a elit, koncepcí sociální spravedlnosti a přímé demokracie nikoli hierarchického a tedy pyramidálního typu, ale síťového typu. Bude tak dosaženo kolektivního výsledku jako průniku názorů indiduálních buněk sociální sítě. Výsledek však nebude dán pouhým součtem toho, co chce většina, ani průměrem, ale uplatní se vše, co je pozitivní pro rozvoj celku i jedince.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Antiku

   tak si precti jak to delaji v Cine, a prestanes....ale nic, myslis to dobre, a tak ti nebudu nadavat, ale fakt precti si jak to udelali v Cine,: "Kapitalistickej system, tvrde dozorovanej Komunistickou stranou Ciny, a jak to funguje co?

   Vymazat
  2. Basosi v Číně žijí lidé s úplně jiným pohledem na společnost. Konfuncius jím přešel do genů. Základním rozdílem je uvědomění si, že všechno co je od přírody, patří všem. Tak jsem to tam vnímal já před dvaceti lety.

   Vymazat
 13. takze restart??

  Česká republika uvažuje o obnovení vztahů s Ruskem. Objektivně však pro takový vývoj událostí neexistují žádné důvody. České podniky začínají nést první ztráty z neuváženého chování své vlády, v Praze je však ještě více protiruských sil. tedy jde o to, že Rusko bude

  Situaci je možné napravit, ale je nepravděpodobné, že se tak stane před rokem 2025. Češi by měli cítit, co to znamená být nepřítelem Ruska.

  Po setkání Vladimíra Putina a Josepha Bidena začala Česká republika uvažovat také o obnovení vztahů s Ruskem. Český premiér Andrei Babis přímo vyjádřil své přání to udělat . České ministerstvo zahraničí dokonce vyjádřilo připravenost vytvořit speciální středisko, které by pomohlo českým podnikatelům pracovat na ruském trhu. Podobné instituce existují v Německu a Rakousku a Češi se prostě chtěli poučit ze zkušeností svých sousedů. Praha tak dala jasně najevo, že nechtějí být ve stavu „polovojny“.

  ▼ číst pokračující zprávy ▼

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Profesor Krejci duverive zacal basnit o zlepseni vztahu v Zeneve ,ale vytvorena aliance Usa a britu jiz nese sve plody rovnou provokacnim utokem na Rusko v Cernem mori britskou valecnou lodi..

   Vymazat
 14. Antikapitál perfektně, jenom já už to asi nezažiji, protože si to vyžádá hodně času. Parazitizmus je v lidské povaze hrozně zažraný a čím toho má víc, tím toho chce ještě víc.

  OdpovědětVymazat
 15. Piráti propagují drogy mezi mladými, my je pak musíme léčit, líčí lékař

  https://cz.sputniknews.com/20210623/pirati-propaguji-drogy-mezi-mladymi-my-je-pak-musime-lecit-lici-lekar-14929178.html

  V Bělorusku promluvili o podílu USA na přípravách převratu

  https://cz.sputniknews.com/20210623/v-belorusku-promluvili-o-podilu-usa-na-pripravach-prevratu-14929021.ht

  Rusko vyzvalo USA a jejich spojence, aby se vzdali cvičení v Černém moři

  https://cz.sputniknews.com/20210623/rusko-vyzvalo-usa-a-jejich-spojence-aby-se-vzdali-cviceni-v-cernem-mori-14926620.html

  Ministerstvo obrany RF předalo britskému vojenskému atašé nótu kvůli incidentu v Černém moři

  https://cz.sputniknews.com/20210624/ministerstvo-obrany-rf-predalo-britskemu-vojenskemu-atase-notu-kvuli-incidentu-v-cernem-mori-14936440.html

  Luzar: To, co se teď odehrává kolem dostavby Dukovan, je tanec na pohřbu české energetiky

  https://cz.sputniknews.com/20210623/luzar-to-co-se-ted-odehrava-kolem-dostavby-dukovan-je-tanec-na-pohrbu-ceske-energetiky-14932811.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,40
   Včera večer na CNN ten dementní PYJát Pexa VEŘEJNĚ KONZUMACI DROG PROPAGOVAL!!!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.