Reklama

středa 30. června 2021

Případ uzavřen jako jasný, na důkazech se intenzivně pracuje

Ivan David

30. 6. 2021
Tweet od "Poličana" mě upozornil na článek v Idnes.cz "Vrbětická blamáž: vyšetřovatelé u policie končili, asi už neměli motivaci". Tam jsem se dozvěděl, že následní vyšetřovatelé motivaci mají. Ústřední postavou je nyní šéf Národní centrály proti organizovanému zločinu Jiří Mazánek: "Policisté, kteří na vyšetřování výbuchů pracovali v roce 2018, si dvě tváře s agenty nespojili" Idnes. Článek stojí za přečtení. Ne snad že bychom se dozvěděli něco nového. Jen s ubíhajícím časem trapnost věci zhoustla.

V kauze dosud nepadlo obvinění. Podle Mazánka je to proto, že policie zatím nemá nashromážděn dostatek důkazů, aby mohla trestní stíhání zahájit. „Pracujeme na tom, aby tomu tak bylo,“ dodal. Za slušný termín by považoval konec roku, ale nevyloučil, že se to protáhne. „Jsme závislí na řadě mezinárodních právních spoluprací, takže se to těžko odhaduje,“ řekl. Idnes.cz

Co si myslím o předběžném zúžování počtu verzí a motivaci k takovému postupu, jsem už vyjádřil ZDE.
Ačkoli "není nashromážděn dostatek důkazů", náměstek ministra zahraničí Martin Smolek předvolal velvyslance Ruské federace Alexandra Zmejevského, aby mu předal diplomatickou nótu požadující plnou náhradu škod způsobených výbuchem ve Vrběticích v odhadované výši 650 milionů korun a vyzval ruskou stranu k jednání. O čem tak asi mohou jednat? 

Maria Zacharova, tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí, soudí, že je těžké pochopit, co se děje v hlavách českých politiků ZDE. Jde patrně o eufemismus. Já ono dění se svojí profesionální a politickou zkušeností chápu, a za těžké to nepokládám. 

V právním státě bývá zvykem  dokázat, že se čin stal, a pak teprve vymáhat odškodné. Asi před 22 lety přijal obvodní soud určovací žalobu na výši škody a odsoudil mě k zaplacení. Údajně jsem pomluvou způsobil snížení zisku soukromé společnosti. Psaly o tom všechny noviny. Krajský soud pak rozsudek zrušil, neboť bylo prokázáno, že nešlo o pomluvu, ale o zveřejnění prokazatelné skutečnosti. Nepsaly o tom žádné noviny.

Za své jméno nikdo nemůže. Každý je ale odpovědný za to, zda dělá svému jménu čest. Bez důkazů zúžit vyšetřování na jedinou verzi? Na trvalém zhoršování vztahů s Ruskou federací se pracuje, zjevně na politickou objednávku. Jak potom nevzpomenout na křivého pokryteckého šplhouna Mazánka, který patřil k ústředním postavám filmové komedie "Škola základ života". Student Mazánek skvěle ztvárněný Františkem Filipovským by jistě po absolvování škol pokračoval jako standardní kariérista, tedy s motivací.

48 komentářů :

 1. Mazánek by neměl mít žádnou odpovědnou funkci, protože svým výrokem zostudil jakoukoliv vyšetřovací práci silových složek Česka !! Jediná stopa ? Blbost na n-tou, oni ty stopy vyrábějí a bojí se, že se na to přijde ! Vrbětická pohádka je opravdu jen pro blbé ! A stát požaduje odškodnění - ještě větší blbci než jsme doufali ! Kluci to svou propagandou nezvládají !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západ nás jistė a nepochybně v našich požadavcích na Rusko maximálně podpoří. VIP 😀

   Vymazat
  2. Např. útěkem torpédoborců a fregat z krymských vod? Mária Zacharova má z českých politiků srandu, Rusové se smějí a naši poslanečtí, senátní a vládní troubové dozráli k ústavní léčbě. Chceme odškodnění za to, co jsme si sami zavinili. Fascinujíící!

   Vymazat
  3. 11,39
   Západ už nás podpořil....v podstatě řekl toto:
   JSTE IDIOTI A VYŽERTE SI TO SAMI!

   Vymazat
  4. Standa30. června 2021 11:26

   Bohužel zvládají. Tahle trapná a jednoduchá propaganda hraje do karet hloupým a navedeným. Těch je v naší republice přehršel. A pořád přibývají.
   Nedělám si iluze, že se to někdy změní.

   Vymazat
  5. Jsem podobného názoru jako Ave ja. Jako hodně šílené mi připadá, že v čele těchto podvodů a provokací jsou lidé, kteří vedou ČSSD. Problém je, že byla shora určena jediná možná verze. Snad takto nebudou policisté šetřit majetkové delikty a násilnou trestnou činnost. To by se totiž mnoho pachatelů nenašlo. A s tím vymáháním peněz od Ruska, když nemají v ruce jediný trumf, dokonce ani nebylo ukončeno šetření jediné možné verze, se česká diplomacie nadobro zesměšnila.

   Vymazat
  6. 11:39 Třeba Biden to Putinovi otřískával hodinu o hlavu, i válčičkou pohrozil, až se Rusko leklo a zcela určitě nás odškodní. :D

   Vymazat
  7. 11,19
   Chudák Putin,toho musí bolet bránice ještě teď....jak mooooc se řehtal tý senilní pedofilní trosce.-)

   Vymazat
  8. Není nad to, když máme věrné spojence, kteří nás politicky, ekonomicky a silově podpoří, i za cenu vlastních obětí.
   To jednou vstoupí do dějin: vrbětické sankce, vyhlášené celým západním demokratickým světem na podporu mrňavé zemičky kdesi ve Východní Evropě, tak často zaměňované s Čečenskem...

   Vymazat
  9. 11,33
   Podobně nás podpořil západ v Mnichově....

   Vymazat
 2. Zbývá už jen se domluvit, v jaké měně bude ČR svolná to očkodné přijmout.
  Jestli v kopějkách, anebo v ojrech. Tchajwanec to možná bude chtít v chujánech, nebude to jednoduché..

  OdpovědětVymazat
 3. To je neuvěřitelná blamáž! Za 30let se podařilo odkrvit většinu vyšetřovatelů a z občanů vytvořit nemyslící hovádka.Co jsou proti tomu zprávy z roku 1968 ,když ukázané prstové véčko bylo komentováno "útok začne za pět minut".Zpravodajství z Václaváku68.

  OdpovědětVymazat
 4. Takže policie oficiálně sdělí, že zatím k případu nemá dostatek důkazů, ale BIS, Babiš a Hamáček už vědí, že to udělali "ruští agenti." Pak se ovšem nesmíme divit, že jsme ve světě za neseriózní blbce. Teď už jenom čekám, že BIS začne halucinovat, že za nedávným tornádem na Moravě taky stojí "ruští agenti." Od těch tragikomických čučkařů a čulibrků lze čekat naprosto cokoli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle Mazánkovy výpovědi v iDnes to vypadá, jako by ti dva byli podezřelí už v tom roce 2014, jen se neznala jména, a v roce 2018 vysetřovatele nenapadlo spojit identifikované tváře z Británie s těmi z Vrbětic. Je zajímavé, že majitelé těch zbraní a skladů, co velmi pravděpodobně jeli ve špinavém byznysu, jsou opět mimo veškeré podezření. Nejsou záznamy, ani obchodní ani kamerové, nic, nemůže to před soud, ale vinník je už dávno jasný a požadují se po něm kompenzace.

   Vymazat
  2. Jeho příjmení mi evokuje jeden známý český film.

   Vymazat
  3. Sorry, nevšiml jsem si úvodního fota.

   Vymazat
  4. "Jak se prcha, Mazanku? Takhle se prcha.."

   Vymazat
 5. Po pěti letech nicnedělání najednou nějaký šmrksa prozřel a na fotce uviděl Pata a Mata z Ruska.....inu,ynteligence z BISky jen čiší.-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jak je videt, tak vam nedoslo ze Metnar pred par dny stahnul nasi "armadi" z Afgu. dneska jim dal metaly na Pamatniku na Zizkove, a pres tejden je vyzbroji, a pak


  ......(asi s Polaky).......:Hurrraaaa na Moskaly.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,11
   Ten Váš komentář kdyby četl Putin,tak umře....SMÍCHY!

   Vymazat
  2. Tak bacha aby se jim do cesty nepřipletla Fabie!

   Vymazat
  3. Jojo, v žoldu Moskvy je několik českých blondýn s Fabiemi / Feliciemi, strategicky rozmístěnými kolem četných vojenských posádek AČR. Až hošani vyjedou na drank nach osten, děvčata vyrazí na silnice taky...
   Jinak žádné tažení se nebude konat, protože z D1 a D5 je dosud tankodrom a našim udatným spojencům by se špatně spěchalo nám na pomoc (a později zdrhalo).

   Vymazat
 7. Ta asociace se studentem Mazánkem mě také napadla: "Mazánku, takhle se prchá? Jak to že prcháme sami, Mazánku? Vy jste mě podvedl Mazánku! Takhle si u mě známku nezlepšíte mazánku.Ne,ne, ne!"
  Předsatvuji si něco obdobného, až ta blamáž současného Mazánka a spol. dojde do hořkého konce. Křivé a pokrytecké šplhouny překlopené do karieristů nemá rád nikdo. Ani ti, kterým momentálně poníženě slouží.

  OdpovědětVymazat
 8. To je skutečně více než blamáž, to je skandál. Koho to zas namazali, aby vymyslel důkazy za každou cenu i za cenu ještě větší blamáže. Jak je možné vyžadovat po velmoci, jaké je Rusko jakýmsi českým čoklíkem náhradu škody, když nikdo neprokázal vinu Ruska. Takové kombinace, jaké napadají "šplhouna" Mazánka může jedině s podporou cizí mocnosti proti jinému státu a to je vlastizrada. A to může udělat jedině člověk, který je posedlý nenávistí k slovanskému Rusku. Rusko, které nás zachránilo před německou nacistickou genocidou a my se jim za to odvděčíme nejhorším způsobem a to zradou s podporou zločinců USA a CIA.

  OdpovědětVymazat
 9. To neni všechno. Jonson prohlásil, že Corona je chřipka a Abu Dahbí začaly elektromagneticky kontrolovat očkované. Je to na Aeronetu a je k tomu hodně výborných komentářů. Co zkoušejí u nás?

  OdpovědětVymazat
 10. Čas ukáže vo C go.jo a v zimě nám rusáci ukážou kam patříme a oprávněně.

  OdpovědětVymazat
 11. Já se domnívám, že takových jasných stop a svědků musí být kvanta. Za sedm let? To by v tom byl čert, aby se to nevyšetřilo! Vždyť pokud se objevili ti dva v TV, muselo být hned každému jasné, že mají prsty taky ve Vrběticích.

  Třeba jako té paní z Dubnice nad Váhom, která si 15.října 2014 na benzínce v Čadci, kde byla na návštěvě u příbuzných, zapamatovala obličej toho vousatého, jelikož v Čadci se tak často s Rusem v bílé dodávce s českou RZ nesetkáte. A zvlášť tehdy, když následně spolu s manželem doma v Dubnici s překvapením zjistili, že tito dva jeli z jednoho hraničního přechodu ČR-SR v Čadci na druhý hraniční přechod SR-ČR v Dubnici. Dlouze o tom mluvili a už tehdy jim vrtalo v hlavě, jestli to nemůže souviset s tím výbuchem z večerního zpravodajství v nedalekych Vlachovicích, které jsou od Dubnice coby kamenem dohodil. Ovšem jisti si byli až v březnu v roce 2018 u případu Skripal. Paní Lucii S. byl obličej toho vousatého velice povědomý. Porovnali tedy tváře z TV s těmi z kamery na autě a BINGO!! vše sedělo jako prdel na nočníku! Kamerový záznam i číslo RZ na druhý den odevzdali na stanici PZ Dubnica nad Váhom. Jenže ani slovenští policajti nekonali, podobně jako ti čeští, a tak je musela letos v dubnu paní Lucia S. upozornit na to, že pokud záznam a informace neodevzdají Slovenské tajné sluzbě spolupracující s BIS, tak na ně pošle reportéry TV Markíza. No a máme to! Dobré, ne?

  I když je samozřejmě mnohem jednodušší prokázat jejich přítomnost v těch skladech přez uchovaný GPS záznam z půjčovny vozidel a lokaci MT mobilním operátorem, protože takový Rus, když kde páchat supr tajnou akci, nemá o moderních sledovacích prostředcích ani ahnung. Nemluvě o tom, že se v křovíčku nedaleko toho areálu našla ohořelá mapa v azbuce a Google ve spolupráci s MO vypátrali, že se přez SIM na MT vydaným na jméno Nicolai Popa někdo opakovaně motal na GMaps a Streetview v oblasti Vlachovic a Vrbětic. A také, že na těch dveřích, co v prosinci vyletěly při výbuchu ze skladu č.12 se našel otisk celé dlaně. A protože ty dveře se uchovaly jako doličný předmět, mohl se otisk porovnat s biodaty těch dvou a opět vše sedělo!

  Proč nám žádnou z podobných verzí ještě nepředložili? To námi natolik pohrdají, že jim nestojíme za námahu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane J.J., jak se říká, viděl jsem koně blít, hada chcat a hořet kolotoč, ale "kauza" Vrbětice je na mne příliš silný tabák. Co to ti paláši kouří, že mají takové halucinace? Považuji za trapné se již k dané věci vyjadřovat. Bohužel se najdou další a další zoufalci, ochotni se ztrapnit na dané téma. Jak jsem rád, že žiji v Česku tak se stydím, že mezi námi jsou Mazánkove, ochotni se znovu a znovu angažovat v této věci. Mazánku, skutečně ten blbostem věříte? Promiňte, že se snižuji tak hluboko že se vůbec ptám na takovou trivialitu. Viděl jsem podobné hlupáky na "Západě", ale u nás je to pořád výjimečný jev.

   Vymazat
  2. Travex, jedno, co nechápu, že dosud nemají žádné důkazy o pohybu nebo zájmu těch dvou okolo Vrbětic, přesto obvinili bývalé vyšetřovatele z nedostatečného zájmu o případ. Víme, že právě tyhle důkazy chybí. I kdyby vyšetřovatelé věděli, že se tihle dva vyskytovali v ČR v čase toho výbuchu, co to má společného s případem Skripal, jestliže on v té době byl v ČR také? To spíš vypadá tak, že buď ho sledovali anebo s ním měli nějaký deal, něco jako Kovtun a Lugovoj s Litviněnkem. Proč to má za každou cenu souviset s muničákem?

   Apropos, objevila se zde někde správa o tom, že němečtí vyšetřovatelé a soud v Hamburgu vyloučili, že by Kovtun a Lugovoj otrávili Litviněnka, jak to dosud roztrubuje britský tisk?

   Vymazat
 12. Nepochybuje o panu Mazánkovi, protože on je svého jména hoden, protože je výborný student.
  Na školení o tom, jak se vyšetřuje demolice tří mrakodrapů jim přece jasně řekli, že nejprve se určí pachatel a to ostatní se k tomu dopíše. A aby dav mlčel, udělají se expertízy. Když první expertíza zní, že stavba byla postavena v souladu s americkými stavebními normami, a druhá expertíza řekla, že se posloupnost dějů, které vedly k pádu mrakodrapů nepodařilo spolehlivě stanovit, byl pachatel naprosto jasný.

  Nejhorší vadou nás, kteří zde píšeme je to, že si stále myslíme, že v politice existuje nějaká pravda a ve vztazích nějaké právo.

  OdpovědětVymazat
 13. Co k tomu dodat "Vy nám musíte ihned zaplatit miliardu korun náhradou za zločin. Důkazy vyrobíme do konce roku, ale možná se to i protáhne". Jeden by řekl, že takovéto "právní povědomí" prostě není ani mezi kapsáři. je jasné, že od nás dali ruce pryč i takoví antirusové, jako Poláci. O úrovni IQ zúčastněných svědčí i to, že s tím jsou na veřejnost i v době, kdy už kvůli jiným průšvihům (covid, tornádo) tahle ostuda jakž takž vyšuměla a měli prostor dát to trochu s Moskvou do pořádku. A po volbách to nebude lepší. Spíš naopak.

  OdpovědětVymazat
 14. Jistě, původní vyšetřovatelé odcházeli od policie a neměli motivaci. Nebo právě proto se jim už nechtělo kecat, neměli to prostě už zapotřebí. Pak jim celých sedm let trvalo než našli motivované ochotníky, sedm let se to válelo v archivu a v tom...


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bez komentare

   "Český generální prokurátor Pavel Zeman rezignoval, odmítl bez důkazů kvalifikovat bombardování Vrbetice jako teroristický útok a trval na možnosti pozastavit vyšetřování, pokud by obviněného nebylo možné najít.

   Zeman důvod svého odchodu přímo označil za nátlak ministryně spravedlnosti Marie Beneshovové, která rovněž uvedla, že při vyšetřování výbuchů existuje několik verzí, ale po rozhovoru s předsedou vlády ostře změnila svůj postoj a uvedla, že došlo pouze jedna verze - účast zahraničních agentů.


   Источник: https://rusvesna.su/news/1625036735

   Vymazat
  2. Díky, věkovitý dědku, nějak mi tahle zpráva unikla.
   Hergot, že nejsem Poselt, jak já bych se chlámal z toliké mezinárodní ostudy českých dementů!
   Takhle mi nezbývá, než se za svou vládu z hloubky duše stydět...

   Vymazat
 15. Teď jsem si přečetl Macháčkův článek v Lidovkách "proč Putin mluví k evropanům" a je mi to jasné. Elity,co čtou Lidovky, musí dostat vysvětlení, jinak situaci asi nepochopí. Když je blbý čtenář lidovek, jak asi musí být blby průměrný občan tohoto státu. Nejvtipnější akcí BIS je postavit nenápadně před dům nějaký vrak automobilu a odposlouchávat okolí. Opravdu jen pro blbé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Macháček tam píše, ...věc analyzovat alespoň jako mentální cvičení".
   Opravdu mnetální cvičení pro debily!

   Vymazat
 16. No jo, kdyby... Kdyby tenkrát Milošovi Zemanovi vyšla předpověď, že se Rusko stane členem EU, tak by dneska navrhlo naše vyloučení a my bychom, po rozšíření kontaktů s rovněž externí Británií mohli požádat o přijetí do Commonwealthu a naši občané by mohli třeba volně na práci do Austrálie. (A do Bratislavy na vízum.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla předpověď před rokem 2014. Už není šance.

   Vymazat
 17. https://www.skrytapravda.cz/domaci/4108-vrbetice-vazne-si-mysli-prostodusi-protirusti-ubozaci-ze-putin-je-dementni-ze-my-obcane-cesi-jsme-dementni
  https://necenzurovanapravda.cz/2021/03/proc-se-snazi-globaliste-vymenit-evropany-za-africany/

  OdpovědětVymazat
 18. asi se opakuji, ale tři a půl roku nutím tuto českou vládu přes trestní oznámení, aby požádala rakouskou firmu Andritz o vyplacení kompenzací za špatně vyprojektovaný kotel pro projekt turecké elektrárny Adularya, přitom tato vláda má v rukou veškeré důkazy proti Rakušákům, neudělali nic, zítra půjde dopis na Kulhánka z MZV "vystavte fakturu na Andritze". Škoda pro nás, české daňové poplatníky, je 15 miliard korun a Kulhánek nic, to je zvěř,.

  OdpovědětVymazat
 19. Blbost je celkem rozsirena a kazdej s ni pocita a neni predmetem nejakeho vzrusovani.U nas blbej je vetsinou si vedom a chova se nenapadne aby splynul..
  A zije jako ostatni ,uplne normalne..Sem tam jako ostatni udela chybu...
  Vec se zhorsi ,kdyz si nekdo vezme patronat nad blbcem, vzbudi v nem nadeje ,ambice ,ze je chytrej/schopnej a ze zvladne vice nez jini a tim blbce zmobilizuje , da mu sebevedomi a veskerou podporu.../Tedy umysl blba zneuzit/.
  Nevinna blbost a celkem neskodna se okamzite vyvijet do stadia stale horsiho silenstvi..
  Z obycejnyho blbce se stava velkej skudce..
  Napr. jeden se chtel prozvanit !! k vitezstvi nad celym svetem..
  Nejvetsi se vyskytl hned vedle ,Hitler, kterej neuveritelne sabotoval svoje valecne usili..Jednoduse si vsugeroval,ze vsichni kolem jsou blbci a ze musi vest a vsechno.
  Tak mel nekolik hlavnich funkci a staral se jestli vojaci maji kamna, podlikacky a zaroven, kde se bude bojovat ,utocit,atd.
  Tedy veci strategie ,hospodarske zalezitosti, co se bude a nebude vyrabet a rozhodoval na falesnych informacich, kdyz trval,ze ty informace musi vyhovovat jeho zamerum ,jednoduse ani nemohl vse stihnout i kdyby na to mel..
  Tedy nemel nikdy dost..Nejhorsi bylo,ze si nemohl vedomit ,ze lide delaji chyby a kdyz on ma nejmin 4 hlavni funkce najednou,ze tech chyb bude nejmene 4x a vice..
  Navic armadu a hlavne veleni zfanatizoval a tak zaslepil..
  Ve valce prvni byl jen posel..Navic nebyl typ,nemel kvality kterejma by se hodil do takovych funkci..
  Tedy chtel se do vseho prozvanit s pomoci germanu, ktery tohle vzdycky sezerou i navijakem..
  Kdyz pribyl do Mnichova,jen cetl noviny a dlouho jeho jediny kamaradky byly mysi v jeho cimre a zivil je drobkama..

  OdpovědětVymazat
 20. Podal jsem před dvěma půl roky trestní oznámení na podezření z korupce na projektu Adularya (rok jsem působil jako svědek, který se sám přihlásil na policii na trestní podání České exportní banky) se škodou 15 miliard korun právě na tu Mazánkovu Národní centrálu proti organizovanému zločinu. Ten vyšetřovatel Vaněček z NCOZ, co to měl na starosti na NCOZ, si mě poté pozval a dal mi sodu, že jsem si prý vymyslel vlastní příběhy s kriminální zápletkou a tento tzv. vyšetřovatel za celou dobu neudělal na tomto případu vůbec nic, nezavolal jediného svědka, kterého já jsem uvedl do trestního oznámení (to má do dneška asi tak 400 stran), který by potvrdil, co já říkám a nezavolal ani jediného podezřelého, na kterého já jsem ukazoval, že pobral penízky, a případ odložil s tím, že jsem nic údajně neprokázal. Já jsem si stěžoval na toto odložení případu na dozorujícího státního zástupce, pak na Bradáčovu, a pak na Nejvyšší státní zastupitelství k P. Zemanovi a nic mi to nebylo platné, všichni státní zástupci drželi za jeden provaz s NCOZ, aby společně zametli případ korupce pod koberec. Poněvadž je tam korupce nejen na úrovni podniku, který tu elektrárnu do Turecka vyvážel, ale je do toho korupčně zamočená i ČSSD, tak se prostě případ zametá pod koberec a je jedno, jaké jsou na tom ztráty pro českého daňového poplatníka. Kolem tohoto případu vyšlo tak 50 článků v tisku, kdo chce, může si to vygooglovat, "elektrárna Adularya Turecko". Když je zase potřeba ohledně Vrbětic, tak je NCOZ schopno uplést z hovna bič. Odporná společnost. Zde je moje další zkušenost s policií v ČR, jak se nevyšetřuje, kde jsou politické zájmy: https://narodnidemokracie.cz/pribeh-clena-narodni-demokracie-brutalita-ceske-policie-na-protestu-proti-brutalite-beloruske-policie-s-transparentem-na-podporu-lukasenka-mezi-rozzurenymi-prozapadnimi-belorusy-a-piraty-ctyri-minu/

  OdpovědětVymazat
 21. Zoufalej boj o přežití.Tak se do těch lží a útoků na Rusko zamotali,že neví jak z nich ven.To jim pánové z Langley neporadili.

  OdpovědětVymazat
 22. To zase jina dalsi stranka byrokracie, premnozene a obdarene velkou nekontrolovatelnou moci a bez trestu, za cokoliv a bez zodpovednosti.
  Tez chraneni anonymitou. Utoci vzdy zakerne ze skrytu.
  Na to konto se.
  Dopousteji se krutosti a dle nich cetne zbabelce snadno pozname..

  OdpovědětVymazat
 23. Obvinit bez důkazů, toť vizitka západní demokracie.

  OdpovědětVymazat
 24. Zase nic noveho a nejsou lidi.
  Pripady a priklady...
  Kdy se spiklenecky intrikani zkonspiruji a spiknou s chytrosti jim vlastni na oklamani jinych..
  Kujou velky pikle vselijakych pletich,klicek a podvodu, ale zapletou se, do svych vlastnich intrik a chytnou se sami do svych pasti,chystanych na jine a tak ze nevi kudy kam..
  S kdyz tim ovsem chytre,nepocitali.
  A kdyz nemohou uniknout, chyceni ve vlastni pasti se divoce zmitaji v zoufale snaze zmizet vsem z oci, ukryt se nekde v dire a komicky efekt zpusobi vzdy ze, nasleduje ovsem velky posmech..
  Jako na divadle, takove zdarile inscenace maji vzdy uspech..
  A kdyz rusove presyceni takovymi kusy, se nemohou tem kasparum uz ani smat..

  OdpovědětVymazat
 25. Ano západ nás v protiruském tažení podpoří, i kdyby to byla ta největší stupidita.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.