Reklama

neděle 27. června 2021

Protestuji!

Luděk Ševčík
27. 6. 2021
V USA byl odsouzen Derek Chauvin k trestu 22 let. Prý za vraždu George Floyda. Nevěřím, že by člověk s IQ nad 80 nevěděl zcela jasně, že se o žádnou vraždu nejednalo! Že celý rozsudek je justiční zločin. Že byl takto odsouzen člověk jen proto, že si to vyřval dav. Dav mohutně masírovaný všemi těmi tzv. lidskoprávními organizacemi. Těmi, které žijí z vyvolávání pocitu křivd. Z polarizace společnosti. Z rasismu, byť se bojem proti němu kryjí.

Děsí mě ale to ticho. Nezaznamenal jsem zatím protest od všech těch, kteří se staví do čela boje za lidská práva. Je zticha bruselský parlament. Je zticha Rada Evropy, která je jinak vůči nám tak kritická. Jsou zticha spisovatelé, nositelé Nobelových cen, elity národů. Vlády a parlamenty Evropy. Jsou zticha naše neziskovky, které dokáží u nás a směrem na Východ zkritizovat cokoliv. Náš jinak aktivní Senát. Mlčí "tchajwanec", který neváhá pozvat k nám běloruské disidenty. Nevím, co si o těchto lidech mám myslet. Dobrého ale nic. Kdo má plná ústa demokracie a občanských práv, nemůže být ve svém boji selektivní. Jinak je to jen obyčejný podvodník. Protože jim být nechci, tak protestuji proti justičnímu zločinu na Dereku Chauvinovi! A věřím, že nejsem sám.             

64 komentářů :

 1. Jako atheista si mohu dovoliti tvrzení: "Bůh je osoba škodolibá".
  A tak si řekl:"Tak vám se, páni Američané, černochů zachtělo? Domů si je přes oceán, po celých lodních nákladech vozíte? Nu, tak dobře holoubkové, UŽIJTE SI JICH!"
  Tak trochu předpokládám, že nějaké protesty ze zahraničí jsou k ničemu. Ale z hlediska škodolibosti předpovídám, že policie nejméně v tom městě, či státě ohluchne a oslepne. V zájmu policistů.
  No, uvidíme jestli je V.Č. dobrým prorokem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Čech, zdá se Vám, že na zemi vládne Bůh, nebo dočasně...

   Vymazat
  2. Travexi, dočasně vládnou jeho vykladači. Je i v jeho zájmu, aby je potrestal.

   Vymazat
 2. Od začátku bylo jasné jak dopadne. Ten policista z Teplic také nemá vyhráno GIBS v jednání PČR nic nezákonného nespatřuje a dodala, že ZATÍM. Další se bude odvíjet od společenské poptávky a jak jsem včera viděl demonstraci našich diskriminovaných a podvyživených Romů, tak mám obavy. Jejich starostí rozhodně nebude náhrada škody majiteli vozidla způsobená jejich zfetovaným příslušníkem, ale postih policisty. Tedy jednoho z nás, co nemáme v úmyslu tolerovat ty jejich kratochvíle. Vím jsem extremista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Bašta celý teplický případ s následujícími politickými hrátkami krátce a jasně popsal.
   ...novináři a politici, kteří se zaklínají svým antirasismem, udělali vše pro to, aby jak většinovou, tak romskou populaci utvrdili v jejich vzájemných předsudcích a stereotypech.
   Nejdůležitější důvod představuje pokrokářský útok na autoritu státu (stejný jako v USA).

   Vymazat
  2. Vtipné je, že vzhledem k složení obyvatelstva v okolí místa činu, tak na něj nejspíš zavolali policii místní cikáni

   Vymazat
  3. 09:14 Na poškození svého auta je alergický každý, tak co by nevolali.

   Vymazat
  4. Kostěji, rozhodující bude až co řekne Koudelka a ten má určitě instrukce od svých nadřízených, jak se to má udělat, aby zvítězily euroatlantické hodnoty. Soudy už se přizpůsobí, mají na to pořádně zakroucené paragrafy.

   Vymazat
 3. Americký zešvindlovaný soud - hm, demokracie po americku ! Hnusné a odporné !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stando,
   nevim co mezi nimi bylo drive, ale na krku mu tech 10 minut nebo kolik, klecet nemusel. Vim jenom to, ze BLM byla jen cast boje demokratum proti Trumpovi, a ten policajt at melo bejt mezi nimi. republikanum moc nepomohl, takhle to bude trvat dele nez se veci vrati k normalu

   Vymazat
 4. Historie se opakuje a mne to připadá jako nový "hon na čarodějnice". Nejspíš je to zkušební výstřel, kam až může systém zajít. Nevěřím, že to chce většina. Je to část obyvatel, z kterých ještě menší část jsou přirození křiklouni a zbytek byl vmanipulovan těmi, co chtějí společnost přivést k sebezničení. Sami asi doufají, že se jim to vyhne... No Švýcarsko,.. se systémem referenda je jenom jedno. Tam by to zřejmě neprošlo a i v USA je to dočasný stav. Zatím je to "daleko", nebo snad ne??

  OdpovědětVymazat
 5. Američané to dopracovali až k politickým procesům jako my v 50. letech. :) Ale hlavně, že barevní volili a budou volit Demokratickou stranu USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 09:16 Mimo si ty, nevivinný vlastenče,nebo v reálu koktáš?

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 09:53 Debile, sám o druhých píšeš, že jsou mimo a nejsi schopen ani trefit klávesnici. A nevinní lidé jsou tu souzeni za každého režimu, tak si to tak neber. Dýchej pravidelně, vem si brýle, přestaň to už hulit a snaž se trefit příslušné písmenko.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 11:01 Ale no tak, zase se ti chvěje ruka, nebo jsi z Moravy? Já nic neomlovám /po vašem/ a rozhodně ti, přiblblo, nehodlám vyjmenovávat jednotlivé případy. Každý průměrně inteligentní člověk ti jich vyjmenuje haldu, tak se poptej v okolí, ať neumřeš hloupej.

   Vymazat
 6. Vy jste magoři, pane Ševčíku, speciálně vás se ptám, vy chcete dát policii pravomoc, aby mohla uškrtit každého, koho se jim zachce? FUJ, https://narodnidemokracie.cz/pribeh-clena-narodni-demokracie-brutalita-ceske-policie-na-protestu-proti-brutalite-beloruske-policie-s-transparentem-na-podporu-lukasenka-mezi-rozzurenymi-prozapadnimi-belorusy-a-piraty-ctyri-minu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 09:12 Ten roztomilý Rom nebyl, vybrán náhodně. Kdosi upozornil na jeho poněkud nestandardní jednání. Pokud bych byl přítomen já, tak mu pomohu s rozeběhem,aby si ten náraz do vozidla maximálně užil. Sám se s tím musel dost nadřít a lidem se přeci má za všech okolností pomáhat.

   Vymazat
  2. Jsou to magori.9 minut klecet na krku musi smrt zpusobit.Magori miluji zabijeni policii .Otřes,česky narode čemu fandite.Bagoun

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je těžké debatovat s někým, kdo není schopen vnímat psaný text. Kdo není schopen pochopit obrovský rozdíl mezi zabitím a vraždou. Pokud v článku vidíte rasismus,máte velký problém. Zdravý úsudek máte zcela zastíněný ideologickými klišé. Třeba vás život z toho dostane. Přeji vám to.

   Vymazat
  2. 09:13 Vy vyfetla jste velmi solidární. Musíš počítat s tím, že když budeš bušit do cizího auta, tak dostaneš na banjo a nemusí to být ani od policajta a nespoléhej se na to, že si zřejmě dementní běloch. Tak se opatruj.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 09:57 Ty pobavíš vždycky inteligente. Výsledky pitvy nezajímají, že se zřejmě vyfetlo umlátilo sámo, nezajímá. Ty máš svoje zadání, obyčejný repráčku co má v hlavě omáčku.

   Vymazat
  5. Kachno, Kostěj má pravdu. I kdyby zde nebyla lékařská zpráva, zpochybňujete ji?, tak by šlo o neúmyslné zabití při výkonu povolání. Stěžujte si tam, kdo schvaluje pravomoce policie. Ano, máte zadání, jako vždy, bez vlastního myšlení.

   Vymazat
  6. Policajti nevedi,ze tento zakrok vede k smrti?Trest smrti za buseni do auta?Neumyslne zabiti to rozhodne neni.Policejni stat ano.Bagoun

   Vymazat
  7. 22,42
   Ten by zdechnul dřív nebo později na krvácení do """"mozku""",policajti odvedli dobrou práci a když mezi tou sebrankou nežijete,tak nekritizujte!

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Z jejich ideologie se stalo náboženství a nich samotných bozi. Prorůstá to do všech oblastí života. Vycítili to a teď se snaží vládnout. Jejich bojový pokřik slýcháme každý den, my mlčíme !!!

  OdpovědětVymazat
 10. Najde se v republice jeden odvážný člověk/politik,který dokáže svolat mega demonstraci všech normálních většinových obyvatel,aby dali jasně najevo menšinové,liberální,neomarxistické tlupě,která má bohužel zastání v novinách a ČT?Kurňa,pojďme do ulic a vymeťme tu sebranku.To by ale na vnitru nesměl být ten co to má na starost.

  OdpovědětVymazat
 11. Až si přečtete ten můj článek výše na Národní demokracii a uvidíte, jak policie vymazala záznamy z pouličních kamer a řekla, že jsem si to vše vymyslel a 7 policistů svědčilo, že se mě údajně ten škrtící policista ani nedotknul, a že jsem si ten hematom na krku vymodeloval já sám, tak pochopíte, proč já stojím na straně toho Roma. Tady máte důkaz, jak policie dokáže zmanipulovat důkazy a lhát, když se jí to hodí. A to jsem si stěžoval až na GIBS a na policejního prezidenta a nebylo mi to nic platné, nikdo mi nepřiznal ani právo na to, aby se mi ten dotyčný policajt omluvil. Já mohu tušit, že kolem toho Roma to bude to samé, policejní lež, aby mohli zdůvodnit, to, že chlapa zabili. Já jsem před 14 dny policejnímu presidentovi napsal, že se mi jedná o to, abych ochránil příští oběti před brutalitou české policie a to jsem ani netušil, jak brzy se moje slova naplní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 09:37 Svět je plnej nevinně zmalovaných, odsouzených a pod.. Kdo to nezažil jako kdyby nebyl. Hahaha.

   Vymazat
  2. Ani se nedivím,že vám ten cucflek na krku udělali.když demonstrujete za něco o čem prd víte.jděte si bebínka foukat někam jinam vy "pravdolásko"Já si stěžuji na vás,který tady v republice děláte rozbroje.Na demonstraci děláte haury a když vám někdo dá na vaše ego pacičku tak děláte chudáčka.

   Vymazat
  3. Petula0027. června 2021 9:48

   Zanech nesmyslného politikaření a zamysli se.
   V tomhle případě má Nasralah pravdu. Je tu nastolena fízlácká zvůle, kde pod hesly pomáhat a chránit slouží za naše daně zločinci v uniformách, kteří si pouze pomáhají navzájem a chrání sebe sama.
   To, o čem píše Nasralah, je maličký vrcholek ledovce.

   Vymazat
  4. Jestli jste to pochopil, tak se mi jedná o to, aby si něco takového nemohla policie zde dovolovat, na pochopení tohoto není třeba být žádný génius, ale na vás to asi bylo příliš.

   Vymazat
  5. Koho se budete potom dovolávat na ochranu,až vám kdejakej minoritní,přivandrovaleckej inženýr z tramtárie bude mlátit nejen vás,ale i vaše děti na ulici a bude žít z vaší práce,pokud do nějaké chodíte?Když nechceš dostat na budku tak nelez tram,kde ti to potenciálně hrozí.Toť vše.To mi více vadí městská MP, městapa a hlavně dámy které si v nich léčí nějaké domácí mindráky.

   Vymazat
  6. 10:01 Ano, Policie nechá feťáka dokončit své dílo, případně bude s vyfetlem hrát ma babu a nakonec mu předá věcný dar od ministra vnitra. Asi tak nějak.

   Vymazat
  7. Nasralahu,mate pravdu.Lidi už zapomneli,kterak naše hrdinna policie srazila k zemi otce maleho chlapecka a odvedla ho pryc a hosik zustal na ulici placici a sam?Video s lezicim 17letym hochem,na kterem lezeli 2 policajti?Vsechno kvuli zas.ane rousce?LIDI VZPAMATUJTE SE ,co si to prejete?Bagoun

   Vymazat
  8. Nasralah
   Až budte mezi tou svoločí žít,tak můžete kritizovat....poliši to udělali dobře,dřív nebo poději by stejně zhebnul,škoda ho NENÍ!

   Vymazat
 12. Přesně tak jen kecy o lidských právech a hlavně proti bělošský rasismus to je liberalismus.

  OdpovědětVymazat
 13. Když vidím, dnešní mladé, zcela nezkušené zato příliš sebevědomé lidi, jak jezdí v autech aniž by respektovali to minimum, co do něj nalili v autoškole a pak rozstřelí jiné auto a způsobí smrt člověka (přičemž se bez jakýchkoliv výčitek, ze strachu, že mu hrozí vězení, pomocí právníků, lží a odporně trapných výmluv snaží své konání omluvit), pak si říkám "dobře Ti tak, ty bezmozku. Stálo ti za to takhle machrovat? Stálo ti za to, nést celý život to břímě, že jsi někoho zabil?

  No, a když se pak podívám na to video, kde si ten uniformovaný, sebevědomý Derek Chauvin (až exhibicionisticky) užívá ten poklek na krku člověka (a je jedno, jestli je to feťák, nebo člověk, co se vzepřel nosit roušku), pak mě napadá totéž. Stálo ti za to, do toho zákroku vkládat své emoce a ne rozum????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10:56 Kdyby ti to jenom nejezdilo, to by ještě šlo, ale ono ti to hlavně nemyslí.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 13:32 Taky bych tě tak typoval. A klidně si dál říkej indický běžec, ty předsedo anonymního fanklubu.

   Vymazat
  5. INDICKÝ BĚŽEC27. června 2021 10:56

   ...důchodce nedal přednost mladému motorkáři proto, že měl přílišné sebevědomí? Nebo byl na drogách? Nebo si chtěl dokázat, jak má rychlé a silné auto? Nebo potřeboval do sebe napumpovat adrenalin? Ty asi budeš hodně mladý, když takto reaguješ. Je jasné, že nehody jsou a budou. Ale o tom, jsem v této souvislosti nepsal.

   Vymazat
 14. „Volils Zemana? Tumáš tornádo.“ Vedoucí muž z ČT něco zveřejnil, pak to smazal. Jenže na Hradě i jinde už je moc zle

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Volils-Zemana-Tumas-tornado-Vedouci-muz-z-CT-neco-zverejnil-pak-to-smazal-Jenze-na-Hrade-i-jinde-uz-je-moc-zle-668782

  „Český Floyd.“ V USA se jim to povedlo, u nás ne. Jak to mělo celé dopadnout? Bašta ukázal scénář

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Cesky-Floyd-V-USA-se-jim-to-povedlo-u-nas-ne-Jak-to-melo-cele-dopadnout-Basta-ukazal-scenar-668824

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:57 Už se ti zase chvěje ruka odporný provokátére. Hlášky jak z westernu. Ještě tam zařaď zbabělého cojota.

   Vymazat
  2. INDICKÝ BĚŽEC Odporní jste vy s vaší liberálně zelenou ideologii.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 13:28 Běžče, ty trumpeto, teď jsi přeci Unknown... Necháš se nachytat jako malej Jarda. Pokud ti napíšu, že se ti chvěje ruka, tak je to o tvé ruce. Chápu, Čj je pro některé poněkud nepochopitelná.

   Vymazat
 16. V první řadě je otázkou, zda by se při neochotě, či zablokování médií kdokoliv v Evropě dozvěděl o tom, že na podporu Floyda proběhla v USA někde nějaká demonstrace.

  No a ten Senát...
  Českou republiku musí zastupovat jedna instituce, jinak ten svinčík nikdy neskončí.
  Kancelář prezidenta republiky hlásá jedno,
  Senát ČR pravý opak toho,
  Vláda ČR raději opatrně kličkuje...
  Všichni placeni z jedné státní kasy, tedy z daní občanů, každý ale jinou řečí?

  Je třeba udělat v zemi pořádek a ten je možný jediným způsobem. Senát zrušit umožněním referenda, pak zrušit přímou volbu prezidenta, což se ukázalo jako chyba. Nová vláda by si měla postaru zvolit prezidenta ze svých řad.
  Pak budeme mít opět jeden subjekt, který bude mluvit za nás za všechny stejnou řečí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepo, za všechny? Mám rád nejednotnost ale pevnou vládu. I proti všem. Ona nese odpovědnost i za nás, nikoliv za marketingové poradce. Osobnostní rysy často chodí proti proudu i Senátu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 13:21 bezejmenný, vůbec se nedivím, komu dáte hlas. Kleptomanka a blazeovaný "politik" na Hrad? Bůh s námi, volá bezvěrec a nacionalista.

   Vymazat
  4. 13:21 Tak s tvým hlasem to určitě vyhrajou a doufám, že oba najednou.

   Vymazat
 17. Už kolik let tady píši, že bez volební povinnosti a referend je demokracie fraška. Ze začátku se mi pár diskutujících snažilo vysvětlit, že to tak není. Starý pologramotný blbec.

  OdpovědětVymazat
 18. Pan Ševčík 100% souhlas. Kriminálník a feťák Floyd se zdrogoval, v krvi dle oficiální pitvy množství drog několikanásobně převyšující smrtelnou dávku. Zemřel by stejně v každém případě za toto předávkování. Zásah policisty byl naprosto v pořádku, použitá oficiální technika pacifikace kriminálníka v žádném případě neomezovala jeho dýchání ani nemohla být příčinou jeho smrti. Jasná justiční vražda, jedna z dalších, na politickou objednávku zdegenerované společnosti v úpadku.

  OdpovědětVymazat
 19. Hlavně zvyšme svou bdělost a ostražitost. Nepřítel číhá a naslouchá na každém kroku.

  OdpovědětVymazat
 20. Formule1 byla pro mne ta nejlepsi organisace na svete, zacatkem cervna pri prenosu zavodu f1 z azerbajdzan v centru stala obrovska socha Floyda, ja myslel ze me rani metvice tak sem vypnul tv, pro me to byla urazka.Co se v tom svete deje, Officer Chauvin 22let za vykonavani sve povinnosti, Travesty to Justice.Ze by se mesto Minneapolis balo ze BLM by srovnalo mesto ze zemi kdyby rozsudek byl jiny? Dejou se v Americe divne veci, novy corrupted bumbeling President with Comunist sympatizer Kamala, media chodi jak po tenkem lede, ndovoli si nic rict o silicich democratech CNN stale mluvi o Trumpovi Ja jenom doufam,ze se to jednoho dne vyresi.Ted preskocim na udalosti z CS Republiky,tam to vypada,ze pomateni Pirati zformuji nejakou koalicni vladu, tak nevim nevim,preju vam hodne stesti, MJ Montreal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Vás Milane do Kanady. Dlouho jste se neozval ale jsem rád, že sem občas nahlédnete. I když jste v Kanadě, máte USA blízko. Někdy mám dojem, že kanadští demokraté jsou jiní než ti z USA. Občas jsem to vycítil i od Vás. Jak je to?

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.