Reklama

úterý 29. června 2021

Slyšíte to ohromující ticho ke zmlácení homosexuálů policisty v Istanbulu?

Ivan David
29. 6. 2021 FB

Vlády západoevropských členských státy EU se minulý týden opět usvědčily z pokrytectví. Ve čtvrtek a pátek 24. a 25. 6. 2021 na Evropské radě 15 z 27 premiérů členských států EU pokřikovalo na maďarského předsedu vlády Viktora Orbána za zákon, který zakazuje distribuci materiálů propagujících LGBT vztahy a změny pohlaví ve školách dětem mladším 18 let. Holandský premiér Mark Rutte dokonce prohlásil, že kvůli tomuto zákonu nemůže být Maďarsko členem EU. Velmi ostrá prohlášení, kterým se dostalo bohaté publicity v médiích hlavního proudu, pronesli na adresu Maďarska Také lucemburský premiér Xavier Bettel nebo německá spolková kancléřka Angela Mereklová.


Evropská komise chce kvůli zmíněnému zákonu proti Maďarsku již podruhé zahájit trestnou proceduru, na jejímž konci by zemi mohlo být zastaveno vyplácení dotací z rozpočtu EU. Pokud by sankční proces v Radě nevetovalo Polsko, jako před 2 lety, kdy Maďarsku na návrh Komise hrozilo odebrání hlasovacích práv v orgánech EU, museli by Maďaři platit do rozpočtu EU odvody, zpět by však nedostávali ani nárokové platby na společnou zemědělskou politiku. Vlády Polska a Maďarska však mají vzájemnou dohodu, že budou návrhy na sankce vůči jednomu z partnerů vždy vetovat. Nepochybně se tak stane i v tomto případě. Škoda, že se k dohodě nepřipojila i vláda ČR. 


V sobotu 26. 6. 2021 se v Istanbulu homosexuálové a lesbičky pokusili uspořádat svůj pochod Istanbul Pride. Turecká policie je rozehnala pomocí vodních děl a střelby gumovými projektily. Na místě byly zraněny desítky lidí včetně reportéra agentury AFP. Zpravodaj francouzské agentury byl za výkon svého novinářského povolání dokonce uvězněn. Homosexualita je v Turecku zakázaná zákonem z roku 2015 jako odporující islámu, haram. Fotograf celosvětově působící agentury AFP byl zatčen za to, že se pokusil přinést informace o brutálním zákroku policie. To je v Turecku nyní rovněž trestné.
A co na to Brusel? Nic. Rovněž z budovy spolkového kancléřství v Berlíně se k této události ozývá ohlušující ticho. Mlčí i holandský premiér Rutte, stejně jako všichni ostatní šéfové vlád, kteří se koncem minulého týdne tak ostře obouvali do Orbána. Předsedkyně Komise Ursula von der Leyenová nevyhrožuje Turecku, coby státu, který je stále kandidátským státem EU, zastavením dotací z rozpočtu EU. Před necelým měsícem byla sazba migračního výpalného dokonce zvýšena. Z Bruselu nezaznělo ohledně zmlácení LGBT pochodu ani obligátní vyjádření znepokojení. Natož pohrůžka zastavení předstupních rozhovorů. 


Frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i europoslanci zvolení v ČR za SPD, navrhovala v Evropském parlamentu v tomto volebním období již třikrát ukončení předvstupních rozhovorů s Tureckem. Probruselská většina náš návrh vždy odmítla. Se zdůvodněním, předloženým Komisí, podle nějž je Turecko příliš důležitým obchodním partnerem EU.

40 komentářů :

 1. V Turecku se může,ovšem když prezident Zeman vyjádří vlastní názor,může se celá fašoEU posrat!

  OdpovědětVymazat
 2. Ona ta slavná EUNN na ten svůj milovaný islám nakonec dojede. Až islamisté v Berlíně, Paříži, Amsterdamu, Bruselu, Stockholmu, Madridu atd. fakticky uchopí moc, zatočí s těmi BLM, LGBT...XYZ, ekoaktivisty, gay-pride, včetně EU komise, EU parlamentu, rady Evropy a všemi dalšími tak, že se nebudou stačit divit...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty fanatický idioti ani neví co s nimi slimáci provádí až to zjistí bude pro ně pozdě.

   Vymazat
  2. Prvni "zatoceni" s nimi jiz probehlo pomoci AIDS,
   /predtim je v 50.letech praskovali v S.Franciscu z letadel a dalsi pokusy na nich/, kdy bylo svetu sdeleno, ze opice AIDS roznesli ,pokousanim jednoho namornika ,do celeho sveta..
   /Kdyz si ovsem AIDS ovsem opice nejdrive vyrobili a museli, v dzungli v laboratori/.

   Vymazat
 3. Jo moc dobře to řekl premiér Orbán že nám konzervativcům nemůžou vnucovat liberalismus. Ta zhoubná ideologie vede civilizaci do islámského středověku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cablik1208:

   http://www.anonymousnews.ru
   je sice prý na území DE AT CH zablokován, ale v CZ jej můžete číst, němčinu v případě potřeby přeloží google chrome. Je tam maďarský Zákon o rodině, který tolik EU vadí.

   Vymazat
 4. Turecko drží EU pod krkem.Migranti a průliv ,to je to oč tu běží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,32
   Neměli toho zmetka osmanskýho tahat do NATO a fašoEU mu neměla financovat jeho podporu muhamrdům z AFRIKY.Naopak,měla při jakémkoliv ohrožení Řecka a jeho výsostných vod hnát svinským krokem zpátky na jeho píseček!

   Vymazat
  2. Mohl by jste jim,komisarum a komisarkam, laskave sdelit jak jinak, maji znicit EU a snad celej svet?

   Vymazat
 5. Republika je naše, Praha je její hlavní město, ne Brusel. My budeme rozhodovat, kdo tu s námi bude žít, co se budou naše děti učit ve škole, jaké plodiny budeme pěstovat a co budeme jíst. Nechápu, proč nepodpoříme Maďarsko, když má stejné požadavky. Bylo by fajn, když by nás vyhnali, jako neposlušné poddané, z ráje EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závidím Maďarsku že ho v EU někdo nechce. Být Maďarem hned bych se chopil iniciativy. Jak by bylo krásné kdyby EU nechtěla ani nás...VIP 🥴

   Vymazat
  2. 12/59
   Kdybychom se postavili za našeho partnera ve V4 a podpořili ho, také bychom se mohli dočkat takového štěstí. Jenže to bychom nesměli mít za premiéra dotačního vyžírku. Tak snad po volbách.

   Vymazat
 6. Turecko předvedlo, že kulturní identitu národa si nedá ukrást a že je možné ji i hájit.

  OdpovědětVymazat
 7. V Íránu není ani jeden jediný teplý-teplá. A jde to. VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Homosexualita pro mne není problém, problém je debatovat o tom ve školce i ve škole. Jo a nemám rád uliční manifestace, ale to je pro mne obecný problém, netýká se jen "duhových".

   Vymazat
  2. 13,11
   Pane Adonisi,
   máte naprostou pravdu!

   Vymazat
  3. Nemám rád pochody hrdosti a důstojnosti homosexuálů které mají do hrdosti a důstojnosti na míle daleko!...VIP 🥴

   Vymazat
  4. Unkown1302
   to v Karlových Varech je Teplá celá řeka...

   Vymazat
  5. A vite, ze iranska vlada prispiva obcanum na operace na zmenu pohlavi?

   Vymazat
  6. 15/09
   To je toho. To v obci Teplá na litoměřicku si teplá elita koupila zámeček, heč!

   Vymazat
 8. Kdysi jsem cetl Knihu Tisice a Jedne noci, vydanou CSAV kolem 50 let. Pro ty mene znale, ...Seherezad musela k vuli svemu vykoupeni musela rikat nove historky Sultanovi tisic a jednu noc, a pak byla volna, ci tak nejak, uz je to davno, a knihy jsem ztratil pri uteku z Ceskoslovenka v 68 roce

  ale proc to rikam, no pamatuji si jak tam Seherezad vypravela o sexualnich potesencih kdy se Sultan rano probudil vedle slicneho panice s udem skoricove barvy, takze tepli byli tenkrat vlastne normalni i tenkrat.

  Ovsem drzeli si to doma a neparadovali jaako ti teplousi po ulicich, a nekurvili verejne deti -- nebrojim proti teplym ci homosexualum, ted se jim rika po americku veseli lide (gay_ mam mezi nimi hodne pratel, a jsou to normalni lide ve styku s nami, takze nejsem proti nim zaujaty, jsou to lide jako ja.

  no proc o tom melu, protoze tepli byli I Rekove ,a Rimska armada, tam to dokonce doporucovali, abyy si "kluci uzili" mezi sebou, pry je to zblizovalo, ale ted zrejme podle noveho Islamu je to asi "unapetitlich" == no ja taky nechodim v pruvodu devkaru, ac jsem bejval snazivej a dobrej

  poznamka.. Marjanka NR necte, tak nemusim lhat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Kedysi chlapci boli rodičmi v 7 rokoch odovzdávaní do výchovy kňazom, šľachticom, vládcom... Tento spôsob výchovy chlapcov trvá 5 000 rokov - už od Sumeru, Egypta, Mezopotámie, Babylonskej a Perzskej ríši.... Až kresťanstvo určilo , že zväzok muža a ženy je jediné mravné spojenie - za účelom plodenia detí. Prinútilo ich k tomuto kroku aj množstvo morových epidémií, cholery... keď vymrelo polovica európskeho obyvateľstva - a nemal kto pracovať na cirkevných a kráľových poliach, nemal kto bojovať vo vojnách...
   Keďže kapitalizmus a liberalizmus už nemá čo nové ponúknuť , globalizmus je na vrchole - tak novou témou sa stala klíma a ľudské práva. Obidve témy sa pitvajú až do krajnosti . Týmito témami sa vraciame na samý začiatok vývoja ľudskej spoločnosti - do čias Alexandra Veľkého... Od " rozkoše a blahobytu " už nevieme, čo by sme iné robili. Z vrcholu sa zákonite padá len dole.

   Vymazat
  2. Basosi, oficialne to islam mozna zakazuje, ale realita je jina. V Afghanistanu existuje detska gay prostituce. RT o tom natocila dokument. V zasade jde o to, ze zadnou diskoteku tam nenajdete a zena bez doprovodu nikam nesmi. Takze sbiraji mlade chlapce z chudych pomeru a ti jim na soukromych akcich tanci a pak je klienti ojedou. Chlapcum podavaji i alkohol. Pokud by k nim vtrhla razie, tak jsou v dome sami muzi a je vsechno v cajku. Takze asi tak. Jinak staci vygooglit "bacha bazi".
   Dalsi absurdni fenomen vynuceny islamem je "bacha posh", kdy se divky prevlekaji za chlapce. Napr. vdove s dcerami ani nezbyva nic jineho nez prevlect jednu dceru za chlapce, jinak by nemohla vytahnout paty z domu a umreli by hlady. Ale byvaji i jine duvody, napr. kdyz chuda rodina musi poslat dceru v prevleku pracovat.

   Vymazat
  3. V islamskych zemich jsou tradicni zvyky,ze zeny jsou na rozeni potomku a chlapeckove na zabavu, proto jsou tak nadsene vitani Merkel, Macarona, Leyno a spol..
   Turci se revoluci kdysi od tech zvyku odpoutali..

   Vymazat
 9. Turecko je v NATO od roku 1952. V roku 1948 patrí k zakladajúcim členom OECD. Turecko je Zlaté teľa pre Európu a celý Západ. Mostom do Ázie. Geostrategický bod západu. Má počtom najväčšiu armádu v NATO. 3 milióny Turkov žije len v Nemecku. Turecko bolo a zostane dôležitým vojenským spojencom Nemecka už od čias Osmanskej ríši. Nemecko nemá iného takého verného spojenca ako je Turecko. Je to rovnaký vzťah ako USA - Izrael.
  Polovica nemeckým podnikateľov má firmy v Turecku. Na základni v Incirliku sú uložené natovské jadrové strely. Ak Západ = NATO má v pláne napadnúť RF a Čínu, územie Turecka + spojenec, je na to ideálne. S vládou v Tripolise sa Turecko dohodlo o pobrežných vodách v časti Stredozemného mora, to znamená že ovláda aj juh Európy, nielen východ. Atď, atď...

  S Tureckom sa každý štát snaží vychádzať dobre. Druhá strana mince tohto stavu je, že európski politici nemajú chrbtovú kosť a charakter, keď " kážu vodu a pijú víno " - proste, v Európe vládne pokrytectvo ako vyšité. Nielen medzi politikmi, ale aj medzi občanmi.
  Zjeme len to, čo si navaríme. Vrchol zbabelosti je, že stále čakáme záchranu spoza Atlantiku. Že niekto iný nám naše zadky zachráni pred nami samými.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,12
   S Turkem je třeba zacházet tak,jak to dělal kdysi dávno Vlad III.....do Evropy tenhle drek NEpatří!

   Vymazat
 10. Basi,
  bývalo zvykem v době puberty,vyhledávat tuto klasiku v knihovnách rodičů ale dnes je jiná doba. My kdys pečlivě sledovali i doktora Plzáka, ten by si dnes neškrt ani v reklamě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Adonisi, Plzák by dneska bručel v base.
   Ve své knize Klíč k výběru partnera pro manželství varoval před práce se štítícími individuy a narkomany.
   To by se máma ombudsmáňa rozčílila, to by nestačil počítat schody, jak by ho hnala před porotu.
   Předsudečná nenávist jako vyšitá.

   Vymazat
  2. Paní Helenko.
   možná by jste se začervenala nad stránkami časopisu "Brávíčko' určeného pro prepuberťáky. Nejen Net, nebo TV, film ... pochytat nejde všechno.

   Vymazat
 11. Jo euroatlantická civilizace se řítí do řiti a nic tomu nezabrání. Zvrhlost překročila mez možného návratu. Teď už se to bude jen zrychlovat a vyhraje kdo uteče správným směrem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude kam:
   Sítě WiGig budou použita jako hromadná zbraň.
   Děsivá charakteristika poprvé popsaná Darpou v projektu Bizarre tak bude po hromadném nasazení WiGig sítí použita jako hromadná zbraň na vyvolání zdánlivých nevysvětlitelných respiračních nemocí obyvatelstva, které budou simulovat virové nákazy.
   Sítě WiGig budou rozkmitávat molekuly kyslíku, sítě Wifi 6E budou pro změnu reagovat s molekulami jódu
   https://aeronet.cz/…or/

   Vymazat
 12. Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V mém srdci je zas Konstantinopol pravoslavná.

   Vymazat
  2. Hodný člověče, a nelže. V Rakousku, stejně jako v Německu, má mraky věrného voličstva. Věrnějšího než třeba v Istanbulu.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Ursula .....🐒. 🧟‍♂️ EU. 🎭

  OdpovědětVymazat
 15. Ohlušující ticho...? Mě to nepřekvapuje. Spíš mě překvapuje, že ještě není transatlantický řev kvůli tomu zemřelému S.Tomášovi v Teplicích.

  OdpovědětVymazat
 16. Maďarsko - náš i evropský vzor.
  https://www.protiproud.cz/politika/5877-utok-na-posledni-bastu-unijni-hnojomet-a-vyhruzky-madarsku-jak-se-zachova-babis-vaclav-klaus-inspiruje-v-eu-je-dnes-spatne-vsechno-v-budapesti-se-bojuje-za-prahu-i-za-cely-svet-statnikuv-projev-vydrzte-premiere-orbane.htm

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.