Reklama

pátek 18. června 2021

Štvavá vysílačka Čt24 nezklamala: plejáda a defilé hostů - jeden větší demagog než druhý. Asi to zatím vynáší...

18. 6. 2021 SkrytýPravda

Někdo to nazval úžasně: konečníkový čardáš. Klvaňa, Petr Kolář, Vondra, Libor Dvořák, Jan Šmíd, a sliz tekl proudem. Ruská žebrota si hraje na velmoc a prezident Biden tomu blahosklonně přihlíží.
A když ve finále vystoupil Votápek, tak koncert demagogií a urážek byl završen. Paradoxně Vondra komentoval ruskou botu, která u nás pošlapávala demokracii a jaksi jeho výrok korespondoval se záhadou, že je rád za NATO, neb jsou tam demokratické státy jako Německo, protože Adolf Hitler a jeho "mírová mise sjednocení" byla s 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva a on to včetně plynových komor bere jako největší úspěch západu (asi), tak dalšího komentáře netřeba.

Prostě štvavá vysílačka Čt24 jela na 200%, nezklamala a několik smířlivějších vět jenom ukázalo stejnou propagandistickou zkostnatělost, jako u voleb, které vyhrál Trump. A stejnou, jakou nás častovali bolševici padesát let.

Takže vše při starém, výsledek summitu nula a až budoucnost, kam dožene děsivé zadlužení USA a stařičké Evropy nám prozradí, zda se z dluhů pokusí dostat mírovou cestou, či dalšími válkami a zabíjením.

Důležité je, že jsme vyřadili z výstavby jaderné elektrárny nejkvalitnější a nejlevnější Rusko a nahradili zbakrotovanými americkými Westinghouse. Prostě musíme si (jim z dluhů) pomáhat. Proč my pokaždé jim a nikoliv oni nám už nikdo nevysvětlí.

A to je tak asi celé zhodnocení zbytečného dne.
 

41 komentářů :

 1. Mně se líbilo to společné foto. Biden má nohu přes nohu a zapařené moudí, Putin trencle pěkně odvětrává. 😁

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu nevím jak by měli oba politici správně státnicky sedět.Podle mne oba dva seděli naprosto normálně. Nic bych z toho nevyvozoval. VIP 🥴

   Vymazat
  2. 17:47-bezejmenný, rozluka? trochu brzo, asi nemáte koule.

   Vymazat
  3. Unknown o našich koulích! VIP 🥴

   Vymazat
  4. 17:40... To není o státnictví, ale o zdravém rozumu. V tom hicu si jeden pořídí zapařeninu raz dva. ��

   Vymazat
  5. 18:07... A ty se starej o svoje fluidní pohlaví. Chlap který nečučí na zápas s Chorvaty je ÚCHYL.

   Vymazat
  6. 19:14. P.. Ale teďka nám zatápěj, je to dráma. 😱

   Vymazat
  7. Helanov 18. června 2021, diskuzi jste v 17:31, 18:03, 18:20 i 19:52 věru obohatila. Z čistě zdravotnického hlediska by k tomu něco nebylo? JiH

   Vymazat
  8. Kazdemu jeho zabavu ,ale kazdopadne vo tech koulich , zase pripomnelo jeden zavaznej fakt, ze zavazne jednani nejvyssi dulezitosti o osudech sveta a zmirneni aspon obrovskeho napeti se vzdy provadi za velkym stolem a samozrejme v plnem soustredeni na program a napln jednani a soustredeni,co rekne druha strana a na odpoved a dalsi vyvoj k smyslu dosazeni nejake dohody atd..
   Nase telo,gesta, atd. mluvi svoji reci a tou se pozna v jake situaci se clovek naleza, kdyz odpociva, bavi se ,veceri, mluvi s nekym, je ve strehu, kdyz ocekava neco neprijemneho nebo ,kdyz jde o jeho zajmy atd..
   To se nazyva mluva tela. /body language/.
   Ale kdyz nekdo sedi rozvalenej jako nekde v salonu/baru u koralky, jak je videt na fotkach, kdyz dela celkovy dojem na okoli, nekoho, kdo ledabyle, uvolneny sedi pohodlne v kresle a tak vyjadruje telem, ze prave zabiji cas, asi cekanim na prichod cisnika s veceri, nebo cekanim pri navsteve treba v bordelu..

   Vymazat
 2. Zvláště ten Votápek konzul v Petrohradě za komančů, člen KSČ, poradce Ransdorfa, vždy nyní vhodný na plky v ČT proti Rusku v jakékoliv oblasi, Klvaňa dříve zástupce Philips Moris na cigára, pak odborník na radar XBR za Topolánka ( mimochodem největší pitomost vyzařovat 12 MW výkonu z Brd) a ti ostatní? Vše pro Amíky a zájmy ČR jsou jim u pr..le!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlasatce 18. června 2021 18:51, kde jste, proboha, vzal tu neskonalou pitomost s Vladimírem Votápkem jako "poradcem" Miloslava Ransdorfa? Ransdorf že si dopřával, nebo měl zapotřebí poradce? Střídmě asistenty z pozice poslance ..., vesměs nějaké ty vyhozené, aby je sociálně podepřel.

   Vymazat
 3. Řekl bych v CT vše v normálu. Snad jen Klvaňovi bych se podíval na to jak vyúčtoval erárních patnáct mega co "obhospodařoval" na propagaci radaru. Šášík Vondrů si doma zapomněl červený nos na gumičce a místo komika jsme viděli blba. No a opravdu povedené finále obstaral komouš Votápek u kterého bych napříště poprosil režii, aby toho vejlupka annoncovali alespoň půl minuty předem než zaberou ksicht. To aby vděčný divák stačil doběhnout a nesek šavli na chodbě.

  OdpovědětVymazat
 4. Když člověk vidí v ČT Potápky, Klvaně, Koláře a podobné rusofoby, moderované poseroutkou Václavkem, nemůže čekat nic jiného než nenávistné dezinformace. Pro nás demokraty je vítězem setkání jednoznačně Putin, který nás informoval i o věcech, o kterých nevíme, jako např. o hakrech, akorát nezmínil Vrbětice, které zůstanou historickou ostudou ČR, neboť tak skandálně obvinit našeho nejbližšího přítele z agentománie je skutečně nehorázné. Vrbětice musí být vyšetřené a už dnes víme, že to bude ve prospěch Ruska. Rusofobové a odpůrci Číny nadělali ČR tolik škody, že na to budeme dlouho doplácet. Budou prázdné hotely, nepřijedou ruští ani čínští turisté, takže ať škody uhradí ten, kdo je způsobil!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:30... A to ještě nenastoupili rusobijci Fistejn, Romancov, Mitrofanov, Štětináč/ Plavec a bouchačka Procházková. Ti teprve tůrují hnojomety.

   Vymazat
  2. Už druhý váš príspevok ma rozosmial, preto reagujem. Skvelé, pravdivé a vtipné.

   Vymazat
 5. Je jasné, že loutky deep state nepřežijí letošní zimu. GESARA je smete. Pak učiníme reformu, jakou nám budou ostatní závidět.

  OdpovědětVymazat
 6. Spravedlnost a národní státy nastanou díky našemu vědomí a úsilí za pomoci těch, kteří si na Zemi přejí mír a lidství, nikoli války, zločiny a parazitování. Úsvit lidské vzájemnosti již nastal. Démoni temné zrůdy již v děsu prchají, aby nebyli svrženi tam, kam patří.

  OdpovědětVymazat
 7. Jde o dlouhodobý a systémový problém, kdy ČT má především dodržovat kodex ČT , kde je třeba uvedena "vyváženost a nestrannost" a to zde bylo porušeno již jednostranným výběrem komentátorů! Důsledkem je snížená sledovanost a také některé sociální skupiny ČT vůbec přestávají sledovat a také mládež ČT silně ignoruje , snad mimo sportu. Tím se stává ČT , televizí pro penzisty!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Media korporatni to vsude prehnaly a zacinaji krachovat. Ani idioti hledajici zabavu nenachazi nic jineho,nez opakovanou propagandu ideologie...
   Kdyz media plati vlady, nic nevadi, muzou vsechno..

   Vymazat
 8. https://aeronet.cz/news/volici-spd-zase-naleteli-predseda-bezpecnostniho-vyboru-radek-koten-spd-a-clen-predsednictva-spd-radovan-vich-hlasovali-na-tajnem-jednani-bezpecnostniho-vyboru-ps-pro-usneseni-proti-ruske-federaci/

  Nevím sice kdo to vyslovil ale:
  1.V boji s hlupáky nelze dosáhnout většího vítězství.
  2.Slepý ví,že je slepý,chluchý ví,že je chluchý ale blbec,ten ani netuší….
  3.Bože,do čehos to vložil duši.

  OdpovědětVymazat
 9. Inu je to tak. Současná česká politická reprezentace je všechno, jenom ne svrchovaná a nezávislá. Protektorát us-eu mocností je až příliš zřejmý. A je úplně jedno jedná-li se o oficiální vládní administrativu, nebo media, tajné služby a korporace v jejím pozadí.

  OdpovědětVymazat
 10. Přiznám se, že už Čt24 nelze rozumově chápat. Její linie je pouze negativistická a vlastně vůbec nezáleží na tom proti komu. A protože ten den bylo hodně teplo, tak si myslím, že ti nekompetentní žvanilové, kteří tam pomlouvali všechno a kdeco, měli zapařené mozky.
  Pánové a dámy diskutující, vždyť máme také právo jít si pokecat za peníze k Dvořákovům. Na to žvanění by měly být pořadníky, aby se opeřili i druzí.
  Pardon, já předpokládám, že smyslem těch pořadů je pouze žvanění a ne analýzy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rybo,

   Nahodou pocasi maji dobre

   Vymazat
  2. Ale jim to dodává Meteorologický ústav!
   Z ostatního snad jen přesný čas z internetu...

   Vymazat
 11. ČT je opravdu mistrovská v překrucování fakt. Už i "emerická" CNN přináší objektivnější zprávy než ČT, velmistr dovedných manipulací.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli má ČT 76% podporovatelů, tak já mezi ně rozhodně napatřím. Patřím mezi těch 24% procent, co jim jsou Moravec, Dvořák, Wollner, Honzák a spol. odporní a to dokonce tak, že jsem se zbavil i TV přehrávače, abych těmto lidem, co porušují platné zákony o médiích nepřispíval na jejich životní úroveň. Ty hnědý darebáku, kdyby Gorbačov nedal z vlastní vůle Čechům svobodu, tak tady máme dodnes sovětskou nadvládu, jako teď máme americkou (natoidní) nadvládu.

   Vymazat
 13. Kdyby redaktor, jehož fotografii v úvodu vidíme, žil v dnešní době, určitě by to v ČT dotáhl hodně vysoko. Né li nejvýš ! A to i přesto, že laťka je opravdu táááákhle vysoko.

  OdpovědětVymazat
 14. Zřejmě již "soukromá" ČT24 je skutečně soukromý nástroj na metání houen. Zve si exkrementy vždy ale tentokrát to byla skutečně mimořádná lejna.

  OdpovědětVymazat
 15. S tím co je v článku napsáno o "komentářích a zpravodajství" ČT 24 lze souhlasit. Ale malou připomínku bych měl. Padesátá léta jsem prožil jako školák, který začal základní školní docházku. Moc si z politiky nepamatuji, jen jak babička plakala, když zemřel Stalin, pak jsme Stalina vytrhávali z učebnic, jak jsme v lesích sbírali po měnové reformě "peníze", které k nám posílali balony z Německa. Dnes chápu souvislosti, studenou válku zahájil západ. Nechápu proč se stále připomínají "padesátá" léta a jací pamětníci je připomínají ? Viz citát z článku: " A stejnou, jakou nás častovali bolševici padesát let."
  Pochopitelně padesátá léta nebyla tím, čím by se někdo mohl chlubit, ale měla svoje mezinárodní souvislosti. Závěrem snad, řekl to někdo moudřejší. Komunisté nám doma lhali, ale to co je kapitalismus v tom měli naprostou pravdu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pařáte-pařáte. Nechápu, proč máš neustále nutkání nás přesvědčovat o tom, že je ČT a její skvadra ta nejlepší. Pokud by opravdu byla, nebylo by nutné nám to neustále omílat. Tvoje křečovitá snaha přesvědčit přítomné o její jedinečnosti nás jen utvrzuje v tom, že jste jako grupa totálně k ničemu a ani ty ani tobě podobní na našem mínění nic nezmění. Marná snaha.:-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 17. A co chtít po poskocích globální moci mají svůj sen který se jim nikdy nesplní. A jednou na ně taky dojde.

  OdpovědětVymazat
 18. Svůj názor na ČT jsem už napsal a není důvod ke změně. Jen by mne zajímalo, jak pokračuje porod Rady pro ČT.

  OdpovědětVymazat
 19. Klvaňa, Kolář, Vondra, Libor Dvořák, Jan Šmíd, Votápek, to je sestava jedněch z nejhorších, protinárodních, protiruských arcizmrdů, jaké mohla tato země zplodit. Moc bych si přál, aby vztahy Amerika a Rusko se dostaly na normální úroveň. Pak tato sběř nebude mít odvahu ukázat ty jejich nechutné rypáky na veřejnost.

  OdpovědětVymazat
 20. S veľkým fyzickým a psychickým vypätím sa dalo pozerať a počúvať hostí celovečernej " besedy" na ČT24 k summitu prezidentov 16.6.2021. Faktom je, že je treba si vypočuť oponenta, ale čoho je veľa, toho je príliš. ČR si s takouto politickou reprezentáciou, + Řeporyje, Hríb, demoblok, senát, dolná komora.....koleduje o dlhodobý pobyt na ruskom
  zozname . Slovenská, poľská, ukrajinská, pobaltská.... scéna je podobná tej českej. Nemeckí zelení nás dobiehajú.

  OdpovědětVymazat
 21. Jak je možné, že Dvořák zase porušil zákon o médiích? Příznivci USA (NATO) a příznivci Ruska se přece měli v diskuzích setkat v poměru 50:50. Jinak taková diskuze nemá pro diváky smysl.

  OdpovědětVymazat
 22. Pane Jaroslave,
  pro odlehčení vážnosti situace by mohli rovnou téma svěřit paní Jílkové.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.