Reklama

čtvrtek 17. června 2021

Ukázka prolhanosti a primitivnosti amerického prezidenta Joea Bidena

EXANPRO

17. 6. 2021
Specifická analýza a předpověď (11157)

Slova o prolhanosti a primitivnosti jsou naprosto odpovídající. Nejedná se o žádnou nadsázku, nýbrž o přesné pojmenování reálného vystupování současného amerického prezidenta. Jak Joe Biden lže, to lehce prokážeme na skutečném příkladu zachyceném v tomto produktu. Prostřednictvím lží se Biden snaží předvést, jakým je rázným politikem a světovým vůdcem, avšak místo toho odhaluje svou primitivnost, neboť si ani neuvědomuje, jak lehce je možné jeho lži odhalit. Zde je konkrétní a prokázaný případ Bidenovy lži:

Úřad ředitelky národního zpravodajství* USA uvolnil 16. března 2021 dokument, ve kterém se uvádí, že Rusko provádělo vlivové operace* s cílem znevážit kandidaturu Joea Bidena, podpořit dřívějšího prezidenta Donalda Trumpa, podkopat veřejnou důvěru ve volební proces a zhoršit společenskopolitické rozdělení v USA.

Poznámka: Úřad ředitelky národního zpravodajství (Office of the Director of National Intelligence – ODNI) je v českých médiích nesprávně překládán a chybně prezentován. Ředitel/ka tohoto úřadu není ředitelem či ředitelkou všech zpravodajských služeb USA, jak si myslejí čeští novináři a televizní redaktoři (takovou pravomoc tento úřad nemá). Není ani vhodné tento úřad překládat jako národní zpravodajská služba, jak se v médiích rovněž objevuje, jelikož v sousloví není slovo „agency“ (v britské angličtině by to bylo slovo „service“). Podrobně je postavení ODNI ve zpravodajské komunitě* USA vysvětleno v produktu 13066. (Od ledna 2021 vede ODNI žena, jejíž jméno je Avril Haines.)

Ve stejný den, kdy byl uvolněn dokument ODNI (16. března), vedl moderátor George Stephanopoulos z americké televizní stanice ABC News rozhovor s Bidenem. Kromě jiného vznikla z tohoto interview dezinformace o tom, že Biden prohlásil Putina za zabijáka. Ve skutečnosti Biden toto slovo při rozhovoru vůbec nevyslovil. Iniciátorem této dramatičnosti byl samotný moderátor Stephanopoulos, který v tomto smyslu položil sugestivní otázku* či též návodnou otázku (podrobný rozbor viz produkt 13097).

V interview se moderátor Stephanopoulos pochopitelně zeptal na onen uvolněný dokument ODNI a přímo na hodnocení, které uvádělo, že vlivové operace v průběhu volební kampaně pro prezidentské volby USA v roce 2020 schválil sám ruský prezident Vladimir Putin. Biden se ve své reakci zaměřil na svůj telefonát s Putinem, který se odehrál 26. ledna 2021, přičemž odpověděl následujícími slovy:

„(…) Měli jsme dlouhý hovor, on a já -- znám ho (Putina) poměrně dobře. Já -- když rozhovor začal, já jsem řekl: »Já znám vás a vy znáte mě. Pokud zjistím, že se tohle stalo, pak buďte připraven«“.

A právě těmito slovy se Biden dopustil lži, a ještě k tomu ukázal svou primitivnost. Následně tuto lež a Bidenovu primitivnost detailně rozebereme.

Přístup k celému produktu získáte po uhrazení předplatného. Předplatit.

11 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. 8,54
  Muhehe a jeho kokotiny opět v akci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono toho je daleko více jaké blbosti plácá.

   Vymazat
  2. 10,40
   Doufejme,že redakce splní to,co říkala....ŽE ty dementy zablokuje!

   Vymazat
 3. Montisan nenávist z tebe stříká od rána do večera. Rusko je jiné než si předstvuješ ve svojí prostotě. Putin je samozřejmě nahraditelný a jeho odchodem se vektor ruské politiky nezmění jako mávnutím kouzelného proutku. Jelcinosko Gorbačovské struktury jsou za 20 let vlády Gosudara zcela vyměněny a Rusové to většinově přijímají s uspokojením. (Viz (ne)podpora zloděje Navalného). Rusové jsou především vlastenci a milují svoji armádu, která národu garantuje bezpečí. S tím nic nenaděláš. Zajeď a poznáš...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,58
   To je jakobyste kanibalovi vysvětloval prospěšnost a důležitost pojídání zeleninových salátů.....

   Vymazat
 4. Slovo zena je spatne pouzito . Dle novych pravidel se neuziva jiz ani slovo matka alebrz "Birthing people" coz google prelozil jakozto "porodit lidi" Jsem z tech uchylnosti jiz uplne mimo .Negru day se bude slavit jako dalsi svatek placeny, jedna se o reparace za otroctvi(coz bylo pro ne pozehnani ) Trojnasobny vrah propusten z vezeni pro "nedostatek dukazu -technikalie) Deti se uci masturbaci pomoci videa na TV v 6 letech buzeranti vseho druhu -a ze jich je -jsou chranena zver . Tohle preci nemuze skoncit dobre . Hlavne pod vedenim barevne holoty ktera rika Bidenovi-jez si jeste pamatuje sve jmeno-jake budou zakony a exekutivni rozhodnuti ktere vypoti.Dnes je bezne pocitat kolik lidi bylo masove postrileno DENNE.Normalne zastrelenych je dle zprav na TV 108 denne z 300 ruznych strileni .Nastesti je to opet v neeegr areach kde se oni strileji za prekroceni teritoria -prejdou na protejsi chodnik ,a bum hotovo ,zlobil a provokoval Demokracii zdar ,neni vetsi bordel nezli toto slovo

  OdpovědětVymazat
 5. Summit Putin - Biden je jasným důkazem toho, jak je ten zločinný emerický establishment totálně v pr...i.
  A aby nevyzněl, jako "prosbička přicházející po kolenou", byl veden v trapném duchu: "chceme abys skákat jak my budeme pískat...", ač věděli, že na to nemají.
  Putin jim ukázal prostředníček, a oni opět lživě vyslovili, že se jim vše povedlo. No, jak taky jinak, co?
  ZOUFALCI !

  OdpovědětVymazat
 6. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/biden-se-po-jednani-s-putinem-oboril-na-reporterku-pak-se-omlouval-40363642#utm_content=ribbonnews&utm_term=biden%20se%20omluvil&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Ono je už teď jedno jaký Biden je. Už si ho demokracie USA vybrala za prezidenta a prosadila si ho ve volbách co smrděly sírou pekelnou. Takže nějaký důvod k tomu byl že ?

  OdpovědětVymazat
 8. Biden lže, jako když ČT vysílá !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.