Reklama

čtvrtek 10. června 2021

Ukrajinský projekt domorodých lidí připomíná nacistické Německo

Vladimir Putin - rozhovor
10. 6. 2021 prvnízprávy.cz
 

Vladimir Putin komentoval návrh zákona ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského o domorodém obyvatelstvu s tím, že mu toto dělení připomnělo metody nacistického Německa.

(foto: Vladimír Putin ve studiu TV Rusko 1)

Dokument, který ukrajinský prezident předložil Nejvyšší radě v květnu, definuje práva domorodého obyvatelstva ve státě, Rusové nebyli na tento seznam zahrnuti.

V rozhovoru s novinářem televizního kanálu Rusko 1 Pavlem Zarubinem Putin zdůraznil, že má k této iniciativě negativní postoj, a takové rozdělení označil za naprosto nepřijatelné a v rozporu s normami humanitárního práva.

„Samotné rozdělení na domorodé, prvotřídní kategorie lidí, druhotřídní atd. - rozhodně to tak vypadá, připomíná teorii a praxi nacistického Německa,“ k tomu řekl ruský prezident.

„Je směšné a hloupé nazývat Rusy nepůvodními obyvateli Ukrajiny,“ pokračoval Vladimir Putin.

Jak poznamenal Putin, není jasné, jak se budou  klasifikovat lidi se smíšenou krví?
 

„Budou nyní, jako v nacistickém Německu, měřit jejich lebky, další části těla pomocí kompasu a určit, jak definovali skutečného Árijce a neskutečného? Nemluvím o dalších komponentách,“ položil otázku.

Návrh zákona není v souladu s normami mezinárodního humanitárního práva, ale Západ na něj nebude reagovat, Putin si je jistý. Podle jeho názoru myšlenka Kyjeva prohlásit Rusy za nepůvodní na Ukrajině zasadila ruskému lidu silnou a velmi vážnou ránu.

Řekl, že uvažuje o přípravě samostatného článku pro publikaci o historii Rusů na Ukrajině.
„Jedná se o produkt sovětského období. Bolševici, organizující Sovětský svaz, vytvořili mimo jiné svazové republiky a Ukrajinu. Můžeme si vzpomenout, že tato území byla připojena k ruskému státu nebo začal proces jejich znovusjednocení s Ruskem v roce 1654. <...> A pak ti lidé, kteří žili na těchto územích, a to jsou v dnešním jazyce tři regiony, a tak se tito lidé považovali a nazývali Rusy a pravoslavnými, “ řekl Putin.

„Nikdo nechce být druhořadými lidmi, ani nemluvím o jazykové diskriminaci a dalších složkách běžného života člověka, ale to povede k tomu, že statisíce a možná i miliony budou nuceny buď odejít, nechtějí-li být lidskou druhou třídou, nebo se začnou přepisovat nějak jinak, “ uzavřel prezident.


 

 

 

98 komentářů :

 1. Vžyť nacistický pozdrav mají banderoodpadi na denním pořádku a hakenkrajc leží i na schodech jednoho(zřejmě ještě funkčního)nákupáku!Vyhnat ten línej,věčně zlitej ksindl z ČR,ať jdou z vesela budovat to,co si na Mejdanu zvolili!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že ti, co jsou u nás na Mejdanu nebyli. Naopak odtamtud utíkají. Vis mladí kluci, kteří nechtějí být naverbováni do armády a dokonce utíkají přes hranice ke svému nařízenému nepříteli do Ruska. Ukrajina je směsice Ukrajinců a Rusů. A nikde nikdo neví co vlastně převažuje! Kdo hlavně ze stávajícího stavu profituje jsou hlavně všeho schopného kriminální živly v praporech Azov, podporovány třeba našimi politiky Kocábem nebo Schwarzenbergem.

   Vymazat
  2. 11,58
   To,co je v ČR jsou p řevážně banderovci,takže ať táhnou budouvat světlé zítřky,do země,kde už ani ornice není jejich!

   Vymazat
  3. No nevim,ale zavinil to Chruscov, ale drive, jak si matne vzpominam (mozna ze se pletu) byla Lvovska oblast povazovana za matku rusi ci rusu,

   nevim to uz presne, senilita zapusobila, takze pokud to nekdo v z historiku lepe tak od 1700 tak to sem placnete

   Vymazat
  4. Neco mi tu nehraje

   jak muze zid hajlovat ci snaset ty kteri hajluji? prece Zelenskij- po cesku bysme mu rikali Greenstein, nebo Greenberg mit rad nebo jen snaset nacisty? Ja ac krestan, se zidovskymi ceskymi prateli (prosim jsou takovi, nejdrive Cesi a pak Izraelske viry) nacisty skutecne nemam rad, takze se Zelenskymu skutecne divim, ovsem je mozne, ze Zelensky neni pravoverny Zid, ci potomek Izraelitu, take se jim rikava Rimssti zide (jedna z mych prapraprababicek byla Rimska zidovka,) takze chazarove, kteri maji se zidi jeste mim spolecneho nez ja....ale dost o tom

   Vymazat
  5. Kijevská Rus, nejstarší slovanský útvar, Kijev byl centrem Ruska.
   Ale to je historie, jsou to prostě příbuzní a měli by držet spolu.

   Vymazat
  6. Porošenko, Kolomojský, pomalu všichni oligarchové na Ukrajině mají i Izraelské pasy. Kdyby něco, Izrael zločince nevydává.

   Vymazat
  7. 14,07
   Ty jim jako díky za ukradené zlato a černozem zařídili amiokupanti.

   Vymazat
  8. Pane Kutnohorský, definujte prosím Ukrajinec coby národnost. Na zeměpisném prostranstvu zvaném Ukrajina žijí mnohé národnosti. Vyjmenovat je přesahuje možnosti diskuse (na koho si v Evropě vzpomenete, ten tam žije). Jak se píše v předchozí diskusi, základna je Kijevská Rus (ne Kijevska Ukrajina). Bohužel se v tomto prostoru konal po staletí boj Rakouska Uherska, státních útvarů na území současného Polska, Rumunska a kdoví koho ještě s Ruskem (na okraji Ruska). Cíleně tam byly vychovávány a ponoukány menšiny k nenávisti proti Ruskému impériu a všemu ruskému. Vzpomeňte na majdan a proč tam asi byli naši Štětinove a Swarzenbergove a jiní dobráci. Jediný plus celého majdanu je, že místo inženýrů z Afriky k nám přijedou lidé z územní Ukrajiny, přece jenom naši příbuzní Slované

   Vymazat
  9. Travexi, přesně tak to je. Já bych si je netroufla soudit, mají strašně složitou historii a poznali Sověty z takové stránky, jako my, naštěstí, ne. Asi je to pro ně složité udělat za minulostí tlustou čáru. Ale jinak to nejde.

   Vymazat
  10. 14/05

   Nejstarší slovanský státní útvar který se konstituoval ve východní Evropě!
   V západní Evropě jím bylo od r.950, kdy Boleslav I. sjednotil rodová dominia v jeden státní celek s centralizovanou vládou a podepsal s Otou pakt o spojenectví, české knížectví!
   A ještě před tím Velká Morava, ke které jsme pět let (než jsme se od ní (895) po pěti letech odpojili) přináleželi.
   Právě Boleslav I. propojil svou transevropskou otrokářskou magistrálou západní Evropu s východní, tedy Svatou říši římskou (v oné době ještě ne národa německého, jak si tam později drze přifařili) s Kyjevskou Rusí - která ostatně převzala právě z Velké Moravy první slovanské písmo, jímž v podstatě celý slovanský (a nejen slovanský) východ píše po dnešní dny.
   Šlak by mě trefil z té ignorace vlastních dějin!

   Vymazat
  11. Fašouny jsme v zápětí po válce věšeli. Vypadá to tak, že jsme někde udělali chybičku, nepověsili jsme všechny a ony se ty vši namnožili. Chtělo by to dokončit práci.

   Vymazat
  12. 23,56
   Máte úplnou a naprostou pravdu!

   Vymazat
  13. Nechoďte daleko. Přečtete-li si diskuse mainsteamových webů, spousta vlastizrádných blbečků u nás se už nehlásí ani ke slovanům a vymýšlejí teorie o křížených rasách, kdy jim není cizí se jmény Novák, Novotný, Svoboda, Dvořák... zařadit se mezi Germány, aniž by znal jen pozdrav v jejich jazyce.
   Smutná to doba.

   Vymazat
  14. Srovnani s Izraeli je trefne.Ostreluji civilni mesta,Palestinci,puvodni obyvatele,jsou bezpravni a ani ne druhořadi.Genocida a aparteid od okupantu.Bagoun

   Vymazat
 2. Toto je otevřený rasismus který podporují západní liberální „demokraté" fašisté si opět jedou svoji linii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakov Kedmi, bývalý šéf izraelské vojenské speciální služby NATIV: „Všichni se domnívají, že Rudá armáda spolu se spojenci osvobodila evropské státy od nacizmu a fašizmu. Je to omyl. Rudá armáda se spojenci osvobodila evropské státy od německé okupace. Nacizmus a fašizmus v Evropě zůstal.“

   Vymazat
 3. Každý kdo jen trochu zná dějiny lépe než já, pologramotný člověk, přece musí znát ty ukrutnosti euroatlantické civilizace. Po tom všem doufat v jejich spravedlnost, může jen nenapravitelný bláhový člověk. Vím, přiznává se to těžko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. praděda Neshazujte se furt kdo zná dějiny tak není pologramotný. Dějiny mluví jasnou řečí všechno zlo jde vždy ze západu.

   Vymazat
 4. Ukrajina ve volbách volí fašizmus ,tak Rusko nemůže zatím dělat nic.

  OdpovědětVymazat
 5. No nevím, hádat se nebudu. Co jsem poznal Ukrajince tady, tož to byli velice pracovití a důvtipní lidičkové. Nepotkal jsem ani jednoho náboženského, nacionelního, nebo ideologického urputníka, fanatika nebo tak něco. Víte, celý život jsem pracoval ve stavebnictví a ještě teď tak trochu vypomáhám. Ukrajinců jsem potkal legie. Právě proto se jich musím trochu zastat. Bohužel Ukrajina je zamořena Židy, konec konců i ten Zelenský je Žid, jeho předchůdce měl dokonce israelské občanství. Na to, na ty Židy, kteří se prodrali k vedení, Ukrajinci krvavě doplácejí.
  Přál bych si, aby mi někdo vysvětlil, jak se z Kyjevské Rusi stala Ukrajina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,48
   Banderovci neměli a dodnes nemají s Židovstvím,natož s Židem nic společného.
   A to,že znáte pracovité banderovce je dáno zřejmě tím,že přišli někdy před 20 lety.Ty po oranžový revoluci a po Mejdanu jsou flákači,feťáci a věčně zlitý netáhla..... OKAMŽITĚ vyhnat z ČR a to do jenoho!

   Vymazat
  2. Vlastíku, také mám s Ukrajinci ty nejlepší zkušenosti. A poznala jsem jich opravdu hodně a zblízka. Jsou to pracovití lidé a stydím se, jak je české agentury berou u huby.

   Vymazat
  3. Vlastimile máte pravdu, dokonce znám party složené z Ukrajinců a Rusů, bez problémů. Něco jako my a Slováci. Ten binec tam vytváří vládnoucí vrstva neslovanská, která směruje banderovce proti Rusům. Aby se nespletli a neobrátilo se to proti nim! Stejná hra se hraje ve všech postkomunistických zemích, kde se "zhaslo" v privatizaci, včetně Ruska.

   Vymazat
  4. 14:11... Ti, které znám já, politiku vůbec neřešej. Mají úplně jiné starosti.
   Po Majdanu mají možná blíže k Evropě, ale na Ukrajině brzy zbudou jenom staříci a dětičky, jejichž rodiče pracují v cizině. To jsem zvědavá, jak to jejich kasa utáhne.

   Vymazat
  5. Helanov, jejich "kase" je to šuma fuč. Pokud jejich děti dělají v Evropě, tak jim pomůžou, jinak nemají šanci. A p rezident Zelenský jenom brečí, že bez peněz za tranzit ruského plynu neutáhne armádu. O tohle jde kase

   Vymazat
  6. V.Čech, Kyjevská Rus není ekvivalent Ukrajiny, jednalo se o podstatně větší území, značnou část současného Ruska a tomuto útvaru se říkalo Rus. Pojmem "Kyjevská" se označuje jen historické období tohoto útvaru. Ukrajina vznikla až díky bolševikům.

   Vymazat
  7. Helanov: mýlíte se, když si myslíte, že Ukrajince zde pracující berou u huby české agentury.

   Vymazat
  8. 6,55
   Přesně,banderovce okrádají vlastní banderovci!

   Vymazat
  9. Děkuju, pane J.J. Chápu, rozumím. Prostě i význam názvu se časem posunul. Je to tak?

   Vymazat
  10. J.J. je třeba dodat, aby SSSR měl dva hlasy v OSN. Rusové doplatili na politiku národností v rámci SSSR. Byla to chyba při dělení, kdy měli trvat na hranicích po 2. válce, potom by nebyl ani problém s Krymem. Inu dobrosrdeční Rusové!

   Vymazat
  11. V.Čech, moc nerozumím, nevím, jestli se něco posunulo. Označení Rusi v čase její existence byl vybrán podle toho, kde se dlouhodoběji nacházel patriarcha. To není nic proti Ukrajincům, které uznávám.

   M.Povolný, ano, je pravda, že SSSR se snažil o dva hlasy v OSN a ten jeden připadl Ukrajině. Tomu dělení jsem moc neporozuměl (už podruhé☺️), ale Krym je zřejmě důsledek záležitosti židovských bank a bolševiků z doby po první světové.

   Mimochodem, Rusko se připravuje k plnění 1.větve NS2 plynem. Dnes se už asi začalo.

   Vymazat
  12. J.J., s Krymem můžete mít pravdu. Kdo byl tedy násilně evakuován z Krymu v 2. ww?

   Vymazat
 6. UEFA naridila ukronackum odparat z dresu "gerojam slava", to bude v Kyjevu breku :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,11
   A co teprve zdejší havlolejnolahvárenská stoka...:-)

   Vymazat
 7. Ne snad, že by to bylo až tak stěžejní, ale jsem nucen vás upozornit, že vše, co na tomto serveru zazní, je pečlivě zachytáváno příslušníky BIS, pro které se všeobecně ustálila přezdívka "čučkaři," a předáváno na velvyslanectví Ukrajiny a USA, které čučkaře řídí a úkoluje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak dnes uz je fuk, jestli fizlove prolezaji diskuze osobne, elfu ochotnych bonzovat je na siti dost a jejich udani musi policie prosetrit. A nejdele od Stworova procesu si nedelam zadne iluze o ceskem soudnictvi, co se tyce verbalnich/myslenkovych zlocinu. V duchu jsem se pousmal, kdyz nedavno pan Novotny v panelove diskuzi mluvil o tom, ze zalezi na posouzeni soudce. Ve finale soudce rozhodne, to ano, ale uplne vynechal, ze dnes si necha rezimni soudce sepsat posudek od Marese nebo jineho zmrda (terminus technikus) s bolsevickym myslenim a moralnimi kvalitami prumerneho exekutora, kterej z kazdeho obvineneho udela extremistu a nad rozsudkem si umyje ruce. A kdyz se nahodou soudce splete a shodi vec ze stolu, tak se statni zastupce odvola a vyssi instance uz rozhodne "spravne".

   Vymazat
 8. Putin zase nemusi chodit jako pes kolem horke kase a nazvat veci rovnou a co vidi.
  "...pripomina teorii a praci nacistickeho Nemecka".
  Nepripomina, rovnou to je ta teorie a od ni viditelne zacinajici praxe!!
  A neprovozuje to nahodou s nami kdy dava dohromady nas vsechny s jinymi a soudi nas za malou mensinu /nechce videt les za nekolika stromy/ a jeste navic navic provadi opatreni..
  Kdyz se to hodi..Do politickeho kramu.Neco noveho?
  Pripomina privolava spravne minulost,ze i my jako byvale Ceskoslovensko, kdy My tehdy jsme nebyli My pred valkou a potom do 90.Ale..
  Muzeme to dnes nazvat demobordel, nebo demomaglajz /nyni nazyvany Melting Pot,tedy vsecko nasilne !! hozeny a vareny dohromady v jednom hrnci pro ukuchteni podobneho Ceskoslovenska a ted cele Evropy/,jeste za ucelem nas vysat pod rouskou tehdejsich demopanu s moci..
  Pripadne vas strilet jako zver, kdyz to nedelate. A.
  Vysavani neustale ze vsech stran..
  S dulezitym pravidlem.
  Vy Cesi a tradicni otroci, drete at se mame dobre.
  Vlada vam poskytne nekonecne komedie, svobody a samostatnosti, aby jste nevideli a nemohli nic jineho.Navic. My.
  Ostatni ,polaci, germani, madari,rusini,slovaci atd. vsichni budeme hystericky kricet a vas vydirat, ze nas utlacujete.
  A treba vodit nejake vybrane tezce podvyzivene deti,svymi rodici, aby meli na chlast,ty deti na ukazku pro cely svet..A dalsi metody..Aby vase zvostuzeni nebralo koncu..
  Stejny problem podobne dnes postihl Ukrajinu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Paw, oceňujem vaše myšlienky a vedomosti. Takmer vždy trafíte do čierneho.

   Vymazat
  2. Juno,/nevim jestli jste pan,nebo pani/,diky za zminku,kazda potesi,ale verte,ze to
   "uceni" bych vymenil za dnesni nemysleni.
   Pripomnel ,i tak,jste mi chyby, kterych se dopoustim,snad se to zlepsi..Pomozte mi nejakou tou pripominkou o nich,kdyz neco uvidite..
   Ktery ja sam nemohu casto videt..
   Kdyz se snazim vyjadrit hlavni myslenku.
   Napr. zminkou v prispevku, Ostatni !! jsem si vec hloupe zjednodusil /ted to vidim/,kdyz jsem vudce/gangy tech mensin ,kteri prave tezili a koristili vyhody pro sebe a snazili se ocernovat ,jsem nazvanim vsech /mensin/ zahrnul tim vsechny poctive a cestne obcany prave tech narodu..!!!
   Omlouvam se neni dost koncentrace a snazim se byt strucny ...
   Kteri ve velke vetsine !!,pracovali a zili pro celek CSR a nic podobneho slucovat je s temi "vyderaci"si nezaslouzi..
   A byli zneuziti pro jejich dobrou vuli a poctivost stejne , jako my cesi..Taky jsem posetile asi predpokladal, ze ctenar to tak vezme a pochopi..
   Vas P.

   Pozn. Myslim ,ze formalni uznani Ukrajiny bylo politickou zalezitosti, kdyz Chruscov potreboval,pro sebe jejich podporu ,s jejich clenstvim OSN.

   Vymazat
 9. Jak se někomu sáhne na mateřštinu, tak je to konečná.
  Navíc na Ukrajině žije tolik národností, že si nikdo nemůže být jistý svojí “ čistokrevností”. Co když jeho babičku ohnul nějaký cizák? 😉
  Čistokrevní Ukrajinci by se měli snažit pochopit rozdíl mezi SSSR a Ruskem.
  Chápu, že je to pro ně složité, vzpomínky na Stalina mají strašné, ale jinak to asi nepůjde.
  Tímhle způsobem jedině zradikalizují občany s ruskými kořeny, kteří až dosud byli k vládě loajální. A bude to škoda pro všechny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helanov 10. června 2021 14:01, kdyby měli vzpomínat jen na Stalina. Můžou taky na Báťušku cara, někteří i na Franz Josefa, taky na Adolfa Hitlera. Vzpomínky mají například i Irové, když utrpěli několikaletý hladomor o sedmdesát let dřív bez Stalina, bez předchozí Velké války, následující občanské války a intervence. Aniž by cokoli nakupovali, museli platit obilím. V sousedství koloniální supermocnosti, královny moří, kolébky průmyslové revoluce, Velké Británie. JiH

   Vymazat
  2. ......

   Helanov10. června 2021 14:01
   Jak se někomu sáhne na mateřštinu, tak je to konečná.

   to snad ani neni mozne co jsi napsala, kdyz poslocham ceske, ci domaci posrance, reportery jak mluvi cistou cestinou, jako.....

   Premier, Kauza, Suprmarket, kousou si pripony u jmen, Establisment, Experiment, Teritorium, a spousta dalsich "ceskych" vejrazu -- vic nic, jen to ze jsme svetovi.

   Vymazat
  3. Dobrý je taky slovo dehonestovat. Zřejmě to znamená odejmout honest. Anebo je to opak ryze českého slovesa honestovat.

   Vymazat
  4. Snazi se tim kvicenim dokazovat svym chlebodarcum, jak jsou nad jine verni a fanaticky prozapadni.
   Na rozdil od nas.
   Kazdy lehce vidi tu jejich /dishonest/,necestnou a jeste spinavou neuprimnost..
   /O spinach jeste pozdeji/.
   Drive ti podobni zase pouzivali a michali mechackou snazive karierni neuprimosti do cestiny, podobne,
   vyrazy ruske .
   Ale. Casy se meni a rychle ..
   Soucasne s rychle rostouci epidemickou nenavisti zapadu bez hranic na vychod, nakazil se zapad taky bez hranic ,prave tou samou nenavisti a nenavidi /prave ti sami kterym se vyse uvedeni snazi zavdecit/,ted stale vic sami sebe..
   Meli by vedet uz davno, ze vyssi moc tohle nedovoluje a ze s chamtivosti je nenavist nejvice trestana..
   Kdyz vedou rovnou k nejhorsim zlocinum vubec.
   Bohuzel ta spravedlnost je stale velmi nedostatecna.
   Pokulhava a casto na tohle vsazi a unikaji.
   Pozoruhodny vyvoj..
   Nedavno jeste chtel Trump dodat male mensine Usa, /desetina populace /,500 miliard /jinym nic a kdo vi proc?/,vysvetleni neni, ted pozaduje 10 trilionu na Cine nejmene ,za skody Covidem, ktere nejen financovali Usa, ale tak vedli a diktovali,co se bude vyvijet a vyrabet.
   Maji sve problemy s temi laboratoremi nekonecneho silenstvi a tak je umistuji vsude jinde..
   Jako predtim, kdyz misto poctiveho omezovani splodin do vzduchu v Usa /stoji vyroba vice penez a tak mene zisku/,"vyresili" vyrabeni premistenim na vychod predevsim do Ciny..
   A s tim ,ze mohou ted "chytre",kricet do Ciny, ze spini ovzdusi celeho sveta..Prave
   /Americkymi a zapadnimi korporacemi tam umistenymi/.

   Vymazat
  5. V úctě k českému jazyku "vedou" zejména sdělovací prostředky. Po revoluci nástup vulgarit, nyní poangličťování. Dnes se nedělá v televizi rozhovor, ale podcast. Nemáme zpravodajství, ale newsroom. A tak dále. A pitomci reportéři se předhánějí v tom, kdo použije těchto žvejků víc. Redaktorky, mediální hvězdy a tzv. celebrity to mají jednodušší - ustřihnou si od jména -ová a hned jsou z nich světové slepice.

   Vymazat
  6. 7,06
   Joooo a to vše v rámci zviditelní vlastní,NEčeské,ale uměle implementované blbosti.....sláva nám!

   Vymazat
  7. Pane Haškovo Duchu... máte pravdu. Vidíte a já si myslel, že rozhovoru se řekne americky "interview"... a ono podcast. Děkuju za osvětu.

   Vymazat
  8. Helanovo,Stalin nebyl ani Slovan,to snad vite,ze byl Gruzin,ne?Ukrajincem byli zato Chruščov,Brežnév a mnoho dalsich

   Vymazat
  9. Haškův duch, s tím -ová máte pravdu. Nedávno jsem se setkal s jistou mladou dámou jménem Sandra Hradilek, přitom Češka jako poleno.

   Vymazat
 10. Nebýt Ruska, Stalina a Putina, tak je na celém světě Ráj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co takhle ironie, to asi běžcům nic neříká? Ti dva výše jmenování někomu pěkně pijí krev, z toho jeden i po smrti. Co asi takového provedl pan Dzugasvili, že by zkřížil někomu (západu) plány? Vždyť tu válku neměl vyhrát! A i Operaci nemyslitelné neměl právo překazit. A ten Putiiiiiiiin! Již jsme měli vyhráno, to neví?! A pořád nám překáží, nestyda!

   Vymazat
 11. INDICKÝ BĚŽČE 10. června 2021 16:04, Britové zas o něco dřív, několikaletým hladomorem vymlátili, zcela prokazatelně, víc než polovinu Irska. Když už se hrabete v historii. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono ani kdysi v 30. letech nebylo na americkém venkově vše v pořádku. Naši velcí vzorové - a chovali se tak ošklivě, fuj.

   Vymazat
  2. 7,09
   Amiokupanti SE NIKDY A K NIKOMU NECHOVALI SLUŠNĚ.....A DEMOKRACIE SPOČÍVÁ V OKUPACI CIZÍCH ZEMÍ!

   Vymazat
 12. Běžče, to jsou fakt ejakulaty hodné myslitele (ejaculate, anglicky také vykřiknout, zvolat). Vždy se pobavím. Takovou snůšku lží a poloinformací, vytržených z kontextu na jednom místě, to se jen tak nevidí. Jste jeden a nebo tým? K tomu Miloševičovi. Hlavně to byl prezident, který bránil svoji zemi a západ ho nejdříve využil k ukončení války v Jugoslávii a pak se jemu pomstil smrtí (bylo to pro západ ponížení, že se k němu museli obrátit) a Srbům genocidou. Čest jeho památce a souhlasím s omluvou pana prezidenta. Ať mu dá Pánbůh zdraví

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 16:57
   Blbe, Miloševič vyvolal válku a potom bránil Srbsko,proti komu, ty vole, jseš stejný IDIOT jako Dvořák.

   Vymazat
  3. 8,29
   DRŽ DRŽKU HACIME THACI!

   Vymazat
  4. Vždy mne pobaví vzdělanci typu neznámý. Dejte si alespoň nějakou přezdívku (neboli nick). To že Miloševič vyvolal válku je pravda asi jakože Gavrilo Princip způsobil 1. svetovou válku. Ten tehdy posloužil jako užitečný idiot a dodnes nevíme kdo ho naváděl. Pravděpodobně, hraničící s jistotou to byla VB. Nejdříve si to v menším nacvičili v Burskych válkách A pak to rozjeli naplno v rozpoutání 1.svv (to info mám od potomka Búrů a také mne to překvapilo). Již jsem to zde psal a pro méně chápavé ještě opakování. Tu válku rozpoutali členské státy NATO s cílem likvidace posledního" komunistického" státu v Evropě. To byl pravý důvod a ostatní je jenom technologie provedení. Zároveň to posloužilo k vypilování technologií barevných revolucí. A znovu, Miloševič byl prezident plnící svou přísahu, stejně jako Mladič. Jestli jsou mi sympatičtí jako lidé nehraje roli, tohle jim musím přiznat. A naši také demokraté jim to nikdy neodpustí

   Vymazat
  5. 8,56
   Ovšem Ante Gotovina je pro Ustašovkofašoodpad hrnina??!!!!K zblití!!!!!

   Vymazat
 13. Post scriptum, odpověď jestli běžec pracuje sám se vyjasnila, unknown 1651 je kolega. Jsou asi stejně "inteligentní". Dejte si do příruček, že lidé mají tendenci stranit ubližovanym. Argumenty místo nenávistných pokřiků. Kluci, kluci přidejte

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to nevíte, že na západě se platí daň z majetku, přesahující jistou výši na hlavu, to přijde pak. Tech 74000 bych také nevěřil, ale 7400 po zkušenostech z ciziny ano. Počítám ze je to tak 5x více než se platí dnes

   Vymazat
 15. Ukrajinci by měli jít domu budovat si ten svůj Majdan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19,38
   Měli,ale nepůjdou.Je to stejné,jako s cikorkama....budou živeni z daní Čechů,Moravanů a Slezanů....odpad línej!

   Vymazat
  2. Proč generalizujete. Copak jsou všichni stejní?

   Vymazat
  3. 19 :38
   Potom i rusák od nás

   Vymazat
  4. 8,22
   AŽ NA SVĚTLÉ VÝJÍMKY JE TEN BANDEROKSINDL JEDNA PAKÁŽ V CELÉ ČR!

   Vymazat
 16. Zásadní problém Ukrajiny je její ekonomika,která je v troskách a tam kde je bída, je podhoubí pro vznik "fašismu" , kde máme příklad z Německa třicátých let a další směřování Ukrajiny nemusí být zcela nepodobné! Ukrajinci budou dále ze země odcházet, ale už není velký prostor kam. EU má sama veliké problémy, takže zbývá Rusko a to je pro některé Ukrajince také méně přijatelné. Ukrajina bude pro celou Evropu ještě veliký politický ořech a také bude hodně drahý a škodu by měli uhradit ti politici z EU, kteří "rozvrtali" Majdan a ti nesou vinnu za současný žalostný stav v ekonomice na Ukrajině!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pletete si priciny a nasledky.
   Ekonomika a dobra je podminena nejakou jednotou zucastnenych..
   Kde jste videl aspon prelud nejake ekonomiky uprostred obcanske valky ??
   Stalin napriklad ukradl Spanelsku cely zlaty poklad,uprostred obcanske valky../1936/.
   Nic nevratil. Fata Morgana, vasi ekonomiky.
   Vice jednoty,vice ekonomiky ,jako napr. v Nemecku.
   Ukrajina nic takoveho nema /napr. jeden prevladajici organicky zaklad loajalni vetsiny populace /a riti se do zkazy. I kdyz je to ted mene dulezite a i my se ritime tim smerem ,ale pomaleji,bohudik, /bez mensin,slava za to oddeleni,protoze/, ktere do hrobu cestu velmi zrychluji..
   Nazyvejme tedy veci pravymi jmeny.
   Jeden z nasledku je hromadny utek, z Bordelu,/kdyz nastane bordel v bordelu/ a kdykoliv se neco zhorsuje a nikoliv sjednoceni usili za jednotu vetsiny a za zlepseni situace.
   Prostituky a devky se nesjednocuji se zakazniky,ale snazi se vykoristovat jeden druheho..
   Kdyz ziskaji obe strany nejakou prevahu..
   Kde prevazi nabizena atraktivita, ceny pro zakazniky jdou nahoru napriklad..
   Nebo nekvalitni zbozi ve vetsim mnozstvi snizi spolehlive automaticky poptavku a ceny..
   /Obcanska valka bez konce v Bordelu, na prani zakazniku, co si rezim zaplatili pujckami a hlavne nesplnenymi sliby zamezuje sam zivot,a zakazuje vubec nejake problemy vyresit a problemisty odstranit/..
   Snadno se to pise..Orech,velky/maly, jako problem, spise jen obtiz ,se rozbije na skorapky.
   Zvlaste kdyz uz je silne nakraply a neda moc prace..
   Jak ,ze to bude drahy ,drahy priteli ??
   Jak to maji uhradit politici EU,kde jste tohle
   videl ?? Verite snad na zazraky ? Docista Bludy.
   Jindy by vas za tohle upalili..Za navadeni .
   Aby vrchnost nekdy neco uhradila.
   Vy a vsichni to uhradi , kdyz na vec dojde!!
   Kdyz usili bylo zcela Usa zalezitosti.
   Nedostatek obrany naroda nelze shazovat jen na jine, kteri zatim neokupuji fyzicky.

   Vymazat
  2. Paw, pište normálně, některá moudra nedávají smysl. O zlatém pokladu Španělska jsem zatím neslyšel, ale o carském pokladu, podílu legionářů na jeho "přepravě", a že část je dodnes v bance v Japonsku ano.
   PS, hodný člověk píše srozumitelně, pro lidi a ne psycho z Bohnic. Má pravdu. Bohužel neupozornil na to, že k tomu majdanu někdo Ukrajince ponoukal ale také se ten někdo ujistil že proběhne pomocí vnějších sil (použití odstřelovačů z Gruzie... jaká náhoda, pamatuji obdobnou situaci v Sarajevu i Damašku, tam byli také použiti)

   Vymazat
  3. P.Travex Naucte se nejdrive cist. Jinak se do tech Bohnic vy podivate..Nejste daleko..
   Ekonomika v obcanske valce neni, nemuze byt, opakuji nejde nic.
   Jestlize jejich vlada nebyla schopna vyjednat mir , neni zadna ekonomika. Mozna valecne hospodarstvi, ktere se neridi ovsem normalnim prubehem hospodareni statu..
   Blizsi pohled vam ukaze ,ze misto ekonomiky,jde o velky podvod,sestavajici se z mnoha dalsich svindlu..
   Carsky poklad nikdo nikomu neukradl. Uz jsem na to upozornil nekolikrat..Stacilo si to precist.
   Sami rusove zkoumali udalosti a poklad byl hlidan,pouze ruskymi uredniky. Opakuji nikdo z Legii nemel pristup k vagonum se zlatem..Ztratilo se z jednoho vagonu 13 bednicek pouze.
   Nikdo z z Legii s tim nemel nic spolecneho.
   Ani nemohl. Machate se zrejma rad ve srackach.
   Delate z Legii bandu zlodeju za kazdou cenu, a kdyby jeste nekdo z nich zil , tak vam rozbije rovnou hubu..Za tu odpornou spinu, co sirite.
   Pozor Bohnice ,vase posedlost je chorobna.
   Usuzuje se ,ze to byl nekdo z uredniku.
   Opakuji z celeho pokladu 13 bednicek, slovy trinact..
   Ruska strana od te doby nikdy ,opakuji nikdy, opakuji nikdy od 1918 az dodnes !!!!!!!! nepozadovala nic pri jednani s CSSR. Jak to udelat aby jste to pochopil, nevim.
   Zadnej japonec uz vubec kolem ani nebyl. Ani na Japonsku rusove nic ,opakuji vubec nic nenarokuji ohledne zadneho zlata.
   Nesnazim se resit dohady o gruzincich a jejich okupaci Kyjeva ani jine. Nezajimam se. Nikdy jsem o tom neslysel a je mi to jedno.
   Kdyz nekdo pise srozumitelne , neznamena to ze nepise hovadiny. Nekdo jako vy, kdo neumi cist a dohaduje dohady, nemuze vedet co text obsahuje a tedy ani nic z toho posoudit.

   Vymazat
 17. Pane Putine, díky za mír! Klaním se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako vždy dunsinger, velký IDIOT.

   Vymazat
  2. 8,25
   Máš VŽDY PŘEDNOST,HAVLO3,14ČO!

   Vymazat
  3. 8:44
   Od ČURÁKA tvého formátu to beru. Nekrofilní DOBYTKU.

   Vymazat
  4. 23:13
   Dunsingere, nic ti nebrání zalezt Adolfu putinovi do konečníku. Ty už tam vlastně jseš, no tak ještěvíc, ještě víc.
   Putin vyvolává ve svém okolí mnoho válek a ty, proruský idiot jemu děkuš za mír, je vubec možné aby byl někdo tak velký blb?? Jak po tobě dunsinger čtu, tak je!!

   Vymazat
  5. 9,12
   9,15
   DOS HAVLOKOKOS V JEDNOM,ANEB JEN SI VY HAVLOODPADI Z NÝMADNA UŽÍVEJTE,ZA CHVÍLI SI TADY NEŠKRTNETE!!!!.-)
   9,12
   Výsledek nekrofilního páření seš TY,HAVLO3,14ČO!
   9,15
   A konečník máš ve velké oblibě hlavě ty,paskvile z Dirlerwangera!.-)

   Vymazat
  6. Tebe ty potrate z opičí kurvy, odpovědi na tebe rajcují co, honíš si toho svého belzebuba do krve, magore, tak už s tebou konec!!
   Nešťasná osubko!!
   A takové idioty tady Dvořák trpí, stejný idiot ke stejnému!!

   Vymazat
  7. 9,40
   Chudinko,ten tvůj synátor má kule,leda na to,aby měl plonkový trumfy v kartách.....vymření tvojí deGENERACE se blíží,neozvratně blíží!

   Vymazat
 18. Drive zvane Benin, kde si kralove zdobili mrtvolami stromy, kde se mrtvymi podanymi dlazdily cesty, zdi obydli se budovaly z mrtvol mimo jine..Zabavy se vyhradne provozovaly a zabyvaly vselijakym vrazdenim, kanibalismus,kdyz nebyl nikdo kdo by se staral o potravu aspon, taky mimo jine..
  A neni ani mozne obvinit nikoho jineho..Kdyz.
  Nase civilizace tohle provozovala jinou formou..

  OdpovědětVymazat
 19. Uvedomil jsem si..Zakazal bych prisne tyhle informace, kdyz je lepsi zit zivot, nez to zase prijde. A kdyz...to prijde..
  Nac si kazit ziti..

  OdpovědětVymazat
 20. Botulotoxin dělá s držkou putina opravdu divy, a ta retuš, tak ta se taky povedla!!
  Fašoun Adolf Putin si dovolí o někom napsat že je nacista?? To si dělá prdel?? Dnes Rusko fašistický a teroristický stát, zloděj vždy řve chyťte zloděje a tady v Případě Putina platí dvojnásob!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,10
   Tobě už ani Lurdy a přímluva Matky Boží nepomůžou....havlo3,14čo s F73+A52....!

   Vymazat
 21. USA jsou pro svět větší hrozbou než Rusko nebo Čína, potvrzuje průzkum

  http://svobodnenoviny.eu/usa-jsou-pro-svet-vetsi-hrozbou-nez-rusko-nebo-cina-potvrzuje-pruzkum/

  Cichanouská je pučistka. Lukašenko, je zvoleným prezidentem

  http://svobodnenoviny.eu/cichanouska-je-pucistka-lukasenko-je-zvolenym-prezidentem/

  Doručovatel pizzy brutálně napaden mladistvými v pařížské čtvrti „bez zákona“

  http://svobodnenoviny.eu/dorucovatel-pizzy-brutalne-napaden-mladistvymi-v-parizske-ctvrti-bez-zakona/

  Salviniho koalice podle průzkumů dosahuje 52 procent, zatímco italská levice se potápí

  http://svobodnenoviny.eu/salviniho-koalice-podle-pruzkumu-dosahuje-52-procent-zatimco-italska-levice-se-potapi/

  Vůdce Švédských demokratů prohlásil, že země je ve „válečném stavu“

  http://svobodnenoviny.eu/vudce-svedskych-demokratu-prohlasil-ze-zeme-je-ve-valecnem-stavu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,26
   To jsou ty výPLODY DEMOKRATŮRY!
   Doufám,že Taliáni budou mít rozum a ty plaváčky z palmy začnou hubit jako plevel!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,36
   Pojď to zkusit ty senilní pedofile!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 12,38
   Chudinka panchart,nač je mu bakšiš,když má kule jen jako trumf do mariáše....ovšem špatnej?!!!.-)
   A kde,že je TA PROSEKTURA,KTERÉ ODDĚENÍ KONKRÉTNĚ HO MÁ....ty pologramotná haldo havlosraček?!!!!

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.