Reklama

středa 9. června 2021

Vměšujeme se do vnitřních záležitostí Běloruska

Lubomír Man

9. 6. 2021  PrvníZprávy

Ano, vměšujeme (i finančně), a nijak jinak se současné naše nadšené křepčení kolem paní učitelky Cichanouské z Minska nazvat nedá. A vměšujeme se do běloruských záležitostí přesně tak, jako jsme se vměšovali do vnitřních záležitostí Ukrajiny s tím, že pro ni společně s USA a s EU chceme jen to nejlepší.

(Lubomír Man)

A dnes se dovídáme, že 20 milionů Ukrajinců se po úspěšném cíli onoho našeho vměšování z Ukrajiny vystěhovalo, protože doma nenašlo ani práci a a tím pádem ani chleba. A to, co doma zůstalo, je ovládáno rasistickými a antisemitskými organizacemi Svoboda a Pravý sektor, používajícími stejnou symboliku jako nacistické Německo. A z úst někdejšího premiéra „nové Ukrajiny“ jsme se při příležitostí jeho prosebné berlínské mise o poskytnutí úvěru v r. 2015 dověděli, že „Německo a Ukrajinu váže stejný osud, protože obě tyto země napadla v roce 1944 Rudá armáda“.

Takový je tedy náš nový kamarád a navlas stejný by byl ten, kterého bychom se dočkali, kdyby stejně úspěšný jako Jaceňuk na Ukrajině byla Cichanouská v Bělorusku. Jejich úspěch by spolu s nimi sdílely totiž už jen ozbrojené síly USA a NATO, které by se po předcházejícím posunu blíž k Moskvě na Ukrajině, dostaly blíž k témuž cíli i z Běloruska, odkud by dokonce i středorážovými děly mohly pálit na starobylé ruské město Smolensk.

Člověka napadá, je-li pro nás takovýto obraz budoucích dějů skutečně tím, k čemuž bychom se měli vzpínat jako k něčemu, bez čehož nemůžeme žít? A nevadí-li nám též, že svým vměšováním do vnitřních záležitostí Běloruska trháme na cáry Chartu OSN, kterou jsme v San Franciscu v červnu 1945 spolupodepsali a která byla formulována s cílem vyhnout se v budoucnu hrůzám válečných konfliktů mezi zeměmi, včetně konfliktu světového?

Jako nejdůležitější zásady pro udržení míru uvádí Charta OSN tyto tři:
 • Zásada svrchované rovnosti států
 • Zákaz použití síly či hrozby silou vůči jinému státu
 • Zákaz vměšování se do vnitřních záležitostí států

Přečtěme si je a při současně vedených našich tancích kolem Běloruska zpytujme svědomí: Neotrnulo nám od onoho června 1945 v San Franciscu až trochu moc?


95 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Jako stredoevropska "velmoc" my obcane naseho pupku sveta na to mame pravo, a je skutecne potesitelne, ze nase zadluzena zemicka (no uz jsme povysili na Protektorat Boehmen u Mahren) mame dost prostredku abysme podporovali Lukasenkovy protivniky.

   Nerikam ze Lukasenko neni vychcany blbec, uz s temi jeho ambicemi, o kterych donedavna mluvil, ale skutecne nerozumim tomu jaky je rozdil mezi dvema vycuranky, Lukasenkem a tou Cicurankou ci jak se jmenuje....Vzdyt i korouhvicka Lukasenko se cile otaci mezi vychodem a zapadem, takze bysme mozna my ci ten trapatej Vystrcil meli pozvat priste Lukasenka, az bude zase mirit na zapadni stranu

   Vymazat
  2. Poznamka pro autora. Konecne si za asi 20 let povsim. Gratulace. A mozna dalsi povsim,se nebizi.
   A co nase vojaci, kdyz okupuji a zabijeji jinde, kde nemaji co delat..

   Vymazat
  3. Bohužel naši volení zástupci poslouchají jako hodinky někoho za Velkou louží. Předvedli to v Srbsku, na Ukrajině, v Sýrii, Venezuele, Kubě, Číně, Rusku i dalších zemích. Získali jsme si přátele jen ve fašistické Ukrajině a v Izreali. Nestačím se divit, jak blahovolně čeští politici likvidují možnosti českých firem v zahraničí. Poslední výstřelek vlády, senátu i prezidenta už odepsal i část příležitostí české (resp. německé) Škodovky v Bělorusku a nepochybuji o tom, že když se těm šaškům pískne, postaví se do pozoru a budou i panáčkovat. A nejhorší na tom je, že převážná většina občanů je se stavem spokojena a teoretická opozice je snad ještě horší, než to, co vládne dnes... K zblití.

   Vymazat
 2. Proto se vměšujeme do vnitřních záležitostí a i více států,aby nám nezáviděli rozkradený stát.Jak to vypadá na Ukrajině víme a takto rozkradené Bělorusko,by vypadalo také.Smutné je,že pracujeme pro zloděje,to se nám vrátí,jako nespolehlivý stát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný článek i Váš komentář! Dnešní politické panoptikum v "našem" americkém protektorátu by bylo k pláči pokud by vládnoucí chamraď nezpestřila veřejný prostor takovými perličkami jako ruskými agenty Čukem a Gekem, Vrběticemi nebo tím, že žít na dluh je normální a nejlepší jsou dotace na cokoliv co se dá rozkrást!!

   Vymazat
  2. Západ neinformuje o fašismu cca 10% Bělorusů a jejich představitelkou je Cichanouská ! BČB vlajka je vlajkou běloruských fašistů kolaborujících s hitlerovci za 2.ww. Česko touto podporou fašizuje plíživě svrchu dolů, bohužel. Je to odporné a hnusné !

   Vymazat
  3. 7,27
   Fašitická svoloč je podporovaná a financovaná nejen fašoEU,ale ve větší míře i bandou amiokupanty!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 8,25
   Škoda,že hloupost není bolestivá!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 8,47
   Idioty máme,chybí nám Dostojevští!

   Vymazat
  8. Pekne, Ave ja. :-)

   Zajimave je, jak vsici najednou skocili na politicky korektni psani jmena Tichanovske. Jeji muz je porad Tichanovsky, na wiki ona ma obe formy jmena, ale my musime prezvykat to druhe, i kdyz to ceskemu smyslu pro jazyk nehovi?

   Vymazat
 3. Není co dodat, větší slouhovství v roli mopslíka amíka se nevidí, vyřvávat že patříme na západ a nevidět, že ten úžasný západ nás dokonale drží pod krkem, ať už po roce 1989 vyrabováním všeho co mělo perspektivu a světovou "značku" či zavalením potravinového šrotu. Většina z nás nesnášela Rusko, zejména po roce 1989 a vysmívala se tehdejším politikům, kteří se na letišti trapně pusinkovali s delegacemi z Ruska netuše, že se dočkáme doby, kdy se nad jednáním "demokratických" politiků už nebudeme pouze usmívat ale těžce stydět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 9,46
   Je s podivem,že ty untermensch jsi přežil.....Heim ins Reich ti Dolfa posmrtně zakázal?

   Vymazat
  3. vendo

   a napadlo te nekdy, ze misto na zapad bysme meli patrit do blazince???

   Mas naprostou pravdu o pusinkovani s Rusaky, ale podivej dneska misto pusinkovani s EU politiky jim libame prdele. no a to je pokrok, a prijdou li Duhovi Pirati, bude to osobnejsi, takze EUrakum treba nasi politici nastavi nase nahe do duhova zbarvene, zadky, jsme a budeme preci multikulti a bezdzendrovi

   Vymazat
  4. Ale oni přece plní odkaz Václava Havla.

   Vymazat
  5. Miklín9. června 2021 17:12

   Myslíš tu bezvýznamnou ožraleckou bukvicu, co se válela na Hrádečku s pokřivenou hubou?

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Je přímo tragedie,co se s námi stalo po hadráku.S rozkradeným a vybrakovaným státem našimi novými spojenci,kteří ani v minulosti nás neměli za přátele,jsme se zřekli starých přátel,a ruku v ruce se světovými agresory chcem měnit svět dobrý pro ně-jen pro ně,ne pro nás.A bojím se,že to po volbách bude ještě horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 9,31
   Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

   Vymazat
  3. 9,35
   TEBE TY HAVLOKURVO NEBUDE NIKDY BOLET ZUB MOUDROSTI....

   Vymazat
  4. 10,20
   Udavač,donašeč a kolaborantská svině Havel by totiž VISEL JAKO PRVNÍ!!!!.-)

   Vymazat
  5. Ave já9. června 2021 9:44

   Nemějte obavy. I na něj čekají nesnesitelné bolesti...

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,38
   HAVEL BYL SRAČKA,VOŽRALÁ SVINĚ A UDAVAČ JAKO TY,VERSTEHEN?!!!!!MĚL VISET UŽ V ROCE 1990....A TY S NÍM!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 9,50
   Pro tebe ty Vygume jsou jakékoliv argumenty zbytečností!

   Vymazat
 7. Výborný článek od pana Mana, také proto má Lukašenko v Bělorusku cca 80% ve volbách, protože když vidí Bělorusové, jak dopadli Ukrajinci, kde dnes být penzistou je boj o holé přežití, tak se nelze divit, že volí raději starého "partajního" kance, než "ráj" , jaký je na Ukrajině!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelze udelat zadnou karieru dnes ,bez jekotu tim spravnym smerem..Vmesovani je rozkaz a tedy povinnost dnes,jako treba za nacistu..Na ukor vedeni statu a koncentrace pozornosti na vnitrni jeho problemy..

   Vymazat
  2. Osud napr. ukrajincu a emigrujicich, pak nestoji a nesmi stat,za pozornost, nebot neni kariere prospesna a kdyz naopak, neukazneny dotycny dostane urcite pres packy..Nebo rovnou pres hubu..

   Vymazat
  3. Pepa Vyskoc, co na rozkaz vyskocil az do Tajwanu a pres noc se jako v pohadce vyhodne a prospesne zmenil do tajwance /snadny dnes se zmenit do skudce, dabla,atd./ je taky dukaz..
   Odmena Tajwanskeho Leynowance pak nemine nebot ,zmeni se ochotne a na pozadani kdykoliv a do cehokoliv..Treba do ochotneho snaziveho how..a, ktere se radeji na dalku klackem uplaca jak je treba..
   Priblizit se se nedoporucuje ,hodne paaachne..
   Jako dalsi jemu podobni..

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 10,30
   Nevadí mi,že vůl je vůl,vadí mi,když si """myslí""",že je lev!

   Vymazat
  6. 10/30
   Pro jednou s tebou souhlasím, imboši. Pan Ivan Vyskočil je skutečně vlastenec.

   Vymazat
  7. Škoda že jste toho dementa vymázli. Ten úlet kdy si spletl Vystrčila s Vyskočilem byl nádherný.

   Vymazat
  8. Pan Ind opravdu napsal že I. Vyskočil je vlastenec? Konečně napsal taky pravdu, vztekloun nevychovaný...VIP

   Vymazat
  9. 12,47
   Ten špINDdíra nepochybně netuší,že rozdíl je MAXIMÁLNÍ!

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,52
   Jen pro zajímavost,nadpoloviční většina v emerice je PŘESVĚDČENA,ŽE SENILNÍ PEDOFIL TAM NEMÁ CO DĚLAT!

   Vymazat
  2. Vypada to setkani na emericky show ,dnes popularni, kdy na setkani nekolikrat ockovany baybayden s nekolika rouskami na dukaz a propagandu skvele "ucinnosti" pravych zarucene emerickych vakcin za miliardy, zacne povidat o sve dcerce, ktera se vyrovna kazdymu a predevsim chlapum a predci je, kdyz dcerka asi po jedne prochazce nekde, si po takovem tvrzeni bude ukazovat na hlavu, kdyz se tatinek zrovna nediva..
   Pak se zacne rozhlizet okolo ,bez toho se zadny vylet neobejde a Kamala je moc stara na takove pozornosti, zjistit ucast nejake devenky prednostne s baretem,na copankach..Na veselou a zabavnou "kulturni" vlozku setkani. Na kazdeho..
   Putin bez rousky se nebude obavat,ze ockovany muze Putina pres rousky nakazit..Prave.Ale.
   Takovych je v USA spousty..
   S rouskou na ksichtu je taky h..no videt, jestli je bajden vubec ten pravej nenakazenej bajden..
   Se nekteri obavaji..
   Zkouska vyzkousenim, nastrcenim nezletile ,ale mirne provokujici obeti nejdrive ze vseho..
   By se asi vyplatila..
   Muzou se nakazit pak navzajem,kdyz nevedome nakazeny Putin prenese zpet covid na za rouskou ukryteho opravdickeho taky bajdena..
   Bezec opravdu taky zavahal, kdyz darebak dostane 80 % v Belorusku, vyhral by volby tam na cele care/nejmin okolo 100% hlasu mozna vice, soude dle vyjadrovani svych nazoru/, a byl by vod vopruza Kukasenka aspon pokoj..
   Misto aby letadlo jednoduse sestrelil tak letadlo unese..Tim zase ukazal ze se nehodla ubirat jedine spravnou Euroukrajinskou cestou..
   A neni co potom aspon sedm let vysetrovat a zase s ochotnou nepomoci asi milionu zaberu spehujicich vsechno satelitu USA.
   Spehujici nejvice emeriku a hned potom,pratele ovsem ,kteri jiste by si bez dozoru spehu ,probuh, urcite nejak ublizili..
   Jeste hojne nevdecne ted remcaji za tu peci...
   Zakukal K.by brzy potom ,bud bez pomoci nebo s....
   Kdyz pocitani hlasu se ponecha tem co radeji davaji prednost pocitani vyse svych odmen pro ne ,prave za to pocitani..

   Vymazat
 9. Je sice nejlepší se tady s tím duchovním plevelem Indickým běžcem nebavit a vůbec to nezávidím panu Dvořákovi, že musí stále mazat, aby tady bylo uklizeno, ale zase má dnes ten psychopat záchvat, tak je potřeba uklidit. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 10,09
   Hradby Jerich se zřítily,když zazněly trouby....pozor tedy,ozývá-li se trouba!

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,25
   Kdo staví na lidské hlouposti,staví pevně a trvale....!

   Vymazat
 11. Souhlasím s článkem a nesouhlasím s tím že se montuje ČR do podvratné činnosti proti Bělorusku za zájmy USA a EU.

  OdpovědětVymazat
 12. co směřujeme na západ, tak od té doby lžeme krademe a podvádíme, jak ostatně řekl i bývalý šéf CIA Pompeo To jsou ctnosti převzaté od nových kamarádů na místo základních vlastností Slovanů poctivosti, pravdomluvnosti a čestnosti. Jak úžasná to doba

  OdpovědětVymazat
 13. Zacharovová ocenila plány Kyjeva vyloučit Rusy z řad domorodých obyvatel

  https://cz.sputniknews.com/20210608/zacharovova-ocenila-plany-kyjeva-vyloucit-rusy-z-rad-domorodych-obyvatel-14775719.html

  Lavrov: Na Západě nejsou připraveni k čestnému dialogu s Ruskem. My nemáme velmocenské ambice

  https://cz.sputniknews.com/20210609/lavrov-na-zapade-nejsou-pripraveni-k-cestnemu-dialogu-s-ruskem-my-nemame-velmocenske-ambice-14778313.html

  OdpovědětVymazat
 14. Nikoliv rozumní Češi, ale hromádka šmejdů povalujících se po senátu otravuje vzduch útoky na vládu,prezidenta a premiera a pokouší se destabilzovat stát i jeho zahraniční politiku.Pepci Vystrčové bez důvěry vtupují do zahraniční politiky kde slouží cizí mocnosti jako hadr na podlahu.
  Příznačné jsou jejich lidovecké kecy o morálce a cti kterými poučují Evropu o Lukašenkovi nebo Tchajwanu kde se nic zvláštního neděje už pár let. I toho Lukašenka ještě nedávno podporovali proti Putinovi. A dnes by chtěli
  Bělorusku vnutit jinou vládu ? Ještě,že Pepkové Vystrčové ze senátu jsou jen skupinkou scvrkloušů ,která společně se Senátem po volbách zanikne spláchnutím do hajzlu mezi své.

  OdpovědětVymazat
 15. Krásně napsáno, cpát někomu svůj pohled na věc je velmi hloupé.
  Jiný kraj, jiný mrav, všude je něco.
  Ale chápu, že další, tisícádruhá vojenská základna v Bělorusku by se šikla.
  Myslím, že o nic jiného nejde. Tábor planetárního Dobra a Lásky si brousí zuby na dalšího vazala.

  OdpovědětVymazat
 16. Já jsem hluboce přesvědčen, že volby na Bílé Rusi byly cinknuté. Kdyby nebyly, tak by tyran Lukašenko nedostal 80% hlasů, ale jen 76. Ty 4% v tom prostě nesedí a na to vsadím boty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No muj dojem je ze Lukasenko a Netynka jsou z jedne prihranicni Belorusko-Polske vesnice

   Vymazat
  2. Rosťa, bylo to ještě míň. Odhaduje se jen 68%. Ale jste v

   Vymazat
  3. Zminka o zakladnach. Tady ujizdeji jako na kolobezce,rovnyma nohama do pruseru a bez spasy a sou v pasti s nemoznosti cokoliv zmenit.
   Zatimco dnes uz rozhoduji zbrane ,ktere vystreli a odjedou pryc, zakladna je tam furt a neutece..
   Uz proto i kazdej terorista si do nich rad picne..
   Spolek s dablem,znamena ze, zakladny musi mit na ovladani k poslusnosti posluhu vsude ,neni z nich uniku..
   To samy ty letadlovy lode..
   Jezdili s nima kolem Ciny az se cinan rozhod a vyrobil "Zabijaka" na ne..
   Zase "zabijak" se schovava pak vyjede,vystreli a je na kolach a proto rychle zmizi, nekam do skryse..
   A dalsi problem je ze se rachejtle rozmnozili a ted je ta zeme na Str. Vychode taky zakladna.
   A obrana pokulhava za vyvojem, protoze samozrejme nejdrive musi neco byt vymysleno a vyrobeno a potom teprve to obranci musi zjisti a teprve potom vyrobit neco na jejich zneskodneni..
   To byla drive cela strategie Usa ,ale ted uz je dabel unasi tou dirou ve strope a bez moznosti navratu..

   Vymazat
 17. Nikdo(!) nedokázal že 80% hlasů bylo cinknutých. To už by byl maxipodvod který prostě nemůže projít. A kde nic tu nic. Neblamujme se tím že tam EU nemělo své třeba i tajné pozorovatele. Vždyť i v Lukašenkově státě nejsou lidé ve volebních komisích jen jeho příznivci. Zástupci opozice tam určitě taky pracovali. Prostě důkazy chybí jako ve Vrběticích. Věřit je opravdu málo...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pepku,

   neboj ono se to behem jednoho ci dvou mesicu vyvrbi, no mozna i malicko dele, jsou prazdniny, ale urcite se dozvime veci.

   jinak je videt, ze se zabyvame zde na NR zbytecnostmi jako Senatem, a jeho obsahem, ktery neni nikterak "en Gross" vonavy, ten maly trapaty hajzlik mi nejak prestal vadit, je to jako hovno na bote, musis to nechat uschnout za dverma a nenosit to domu, a hlavne se v tom - v nasem pripade s nim nemazat. Ohledne svrzeni Zemana, snad to neberes vazne?

   Tak se mej

   Vymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 20. co musí zarazit každého, je obrat prezidenta o 180°. Protože jsem ho volil, docela by mě zajímal důvod. Ještě, že pomalu končí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,56
   F73 a bude kádrovat????Gott mit Uns,do čeho to ten fotr vyšplouchnul.....

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 3×1 Stačí mu připomenout že by na D1 mohla třeba havarovat jeho dcera! Jsme ve státě kde funguje a jde všechno...VIP 🥴

   Vymazat
 21. Poněkud jsem se sekl, když jsem věnoval svojí pozornost soudružce kvídočihausce. Musím ovšem uznat, že ruský zdroj, ze kterého jsem vycházel se sám poněkud zmýlil , ale jinak většinově trefil.
  Pepek vyskoč ze Senátu dělá vlastní zahraniční politiku a pokud jeho ovečka pozve soudržku čihausku do svého bytu, tak je jasné, že se toho moc nepovedlo. Třeba jako že by ji přijali tzv. kapitáni českého průmyslu a veřejně nad ní onanovali, aby vše korunovali sankčním výstřikem, tak to zatím neproběhlo. A nejspíše se tak ani nestane.
  Hradní partyka dovršil osobní ostudu s dalším prezidentistou z vůle teoretického záchudu, a je to už jen zbytná podstata, kterou klidně mohl vykonávat kdokoli jiný. Jenom dokázal, že bez Izraele už nechodí ani s tichými větry do zesilovače Marshall a lepší už to nebude. Kvídočihauska je izraelská občanka, ale tam se k ní zrovna kdovíjak neznají. Může kandidovat TAM na prezidentistku. Kdyby tam prohrála, může si jí Ovarov zase pozvat jako vítězku.
  Ani fašistický Seznam se čihauskou prakticky nezabývá. Zato Česká TV jejich kraksna natáčela v Lánech. Takové manévry jsem nezažil ani na dálnici, když mě jednou předjížděla kolona německého velvyslance. Meeting s Ovarem trval celou hodnotnou půl hodinu a pak se měla teoretická vítězka zaměřit na coblihu. Ani nevím, zda k tomu došlo.
  Čihauska k nám přijela z Polska, kde způsobila skandál, neb se sešla s nějakým opozičníkem a tak jí vládnoucí kohorta vzkázala, ať se příště s žebrotou obrátí na Rusko.
  Je to prostě nána, nána … a jak jsme se včera v Bredovském dvoře shodli s adminem, tak prvotní domnělí vítězové bývají velmi rychle odsunuti-nahrazeni viz čeští studentští hrdinové, po nichž dneska pes neštěkne, anebo co si osobně pamatuji, tak jeden z iránských revolučních bojovníků a vzápětí ministr zahraničních věcí – Zade Gotbe Zade, měl později co dělat, aby z Iránu zdrhal v armádní stíhačce, jak to bylo akutní.
  Čihauska v současné době připomíná kočujícího kolotočáře. Všude zasmrdí, každý si odfajfkuje povinnou agendu a půlhodinu nenávisti, a Ruské kolo se točí dál.
  Nikdo neřeší, jestli je čihauska testována, vakcínována, popř. obdařena žigolem, když její chlap úpí bod bičem otrokáře Lukáše za katrem. Klidně může po eurolatríně rozvážet svůj vítězný covid a nigdo ani nehlesne.
  Jurší nedočkavci stran opíchání ve frontě na vakcínu patrně měli jiné starosti než soudržku čihauskou, nicméně na Seznamu se strhla taková lavina antivyskočilismu, že čihausku raději rychle fašistický plátek stáhl za plentu.
  Český politický knecht si udělal další zářez do svého hnědého emi derringeru a jako vždycky budeme čekat na další úkon v témže smyslu, jen ještě nevíme, s čím jurská dýpstata přijde. Třeba se dočkáme akce, kdy český politický hajzl prohlásí, že Putin bude chtít ve Švajcu zabít Bideta a my všichni se konečně dočkáme ocenění – Korunní vůl of The World.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane theOrinoko nesouhlasím s vámi v tom o studentech z roku 89. Ti se o sebe uměli postarat! A že moc raději nevystrkují hlavu? Proč taky. Jsou zálezlí v neziskovkach a berou statisíce (Pánek a spol.)...VIP 🥴

   Vymazat
  2. Přitom je groteskní, že její ochranku, která je větší než ovarova, platí, jak nám prozradil Protaševič, litevský daňový plátce.

   Vymazat
  3. Davno pred 89 zapad rozdal u nas a vsude role a plany a rozkazy co kdo udela..Ti bez planu a slepi si stezuji..Zadnej jinej do toho nemel co kecat..
   Roky predtim to organizovali u chlastu a zradla na velvyslanectvi a navstevami zapadu../Klaus napr./.
   Prisuzovat sluhum /Havel,Kocabka a spol/ vubec nejake schopnosti je mimo misu.

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 14,18
   Pohoupám tě na kandelábru,vydrž!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 14,24
   Někdo si tě někdy hýčkal ty potrate opičí kurvy?!

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 23. Bohužel jeden dementní troll unknown uniká výmazu. JInak vášně tu jedou, ale od kompu nic nevyřešíme.

  OdpovědětVymazat
 24. Suniku,jdi do PRDELE, IDIOTE RUSKÝ.

  OdpovědětVymazat
 25. Kokoti z SPD:
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tomio-okamura-spd-cesky-jarmark-potraviny-ceny.A210609_102712_domaci_vlc

  OdpovědětVymazat
 26. Nějak mně unikají ty postoje dnešních mladých socanů ve vládě aj. Zdá se, že i druhá půlka národa ČR tj potomků té části, která se měla dobře za Hitlera, točily se filmy, havloidi se kamarádili s SS a ta druhá půlka umírala na frontách proti. Dnes ta vzedmuvší se půlka obdivuje potomky SS, kteří dělají marše v Estonsku a na Ukrajině, MZ posílá peníze na změnu režimu v Bělorusku, mlčí se o přípravě atentátu 9.5. agenty CIA na Lukašenka atd. A ti socani to tak rozes..li s Ruskem, kvůli té blamáži s Vrběticemi, aniž si uvědomili, že Rusko bylo posledním garantem po 2. sv. válce, našich hranic a samostatnosti. Nyní již jen zrušit ty Benešovi dekrety!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 28. Možná se shodneme na tom, že Lukašenko je už za zenitem a hodně Bělorusů ho má plné zuby. Navíc je to mazaný dareba, který se lísal k EU i k Putinovi.
  Ale opozice je roztříštěná, jak sdělila Světlana Akexijevičová, která má do dění v Bělorusku výborný vhled.
  Takže by násilné svržení toho člověka asi nepřineslo nic dobrého, jenom by se k lizu dostali noví oligarchové. Ámen.
  Že Rusko nepřipustí další americkou základnu v Bělorusku je asi jasné.
  Patrné je pro Putina složité vybrat nějakého rozumného vúdce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. helo

   on si ten blbec totiz docela vazne, ze to Putin vzda a da mu veslo ci kormidlo od sjednoceneho Ruska s Beloruskem, a mimo toho ze je blbec je take vychcany, ale bohuzel ztratil soudnost, a styk s realitou.

   To vsecko by tak Rusku nevadilo, ale to ze Lukasenko je zaludny hajzlik, ktery se to snazi hrat na obe strany bude Belorusku osudne, pokud Lukasenko nedostane rozum, a neuvedomi si ze Belorusko neni Severni Korea, ktera je vedena jednim Klanem. Ono totiz Belorusko pokud Lukasenko bude stale tak lavirovat, mezi zapadem a vychodem muze strasne rychle zaniknout, a mladej Lukasenko muze nedobre skoncit vedle taty

   Vymazat
 29. Nemrzí mě, že jsem volil 2x prezidenta Zemana. Myslím, že lepší v té době pro naši zemi nebyl nikdo z kandidátů a zatím ani nyní bohužel není. Nemohu se však smířit s jeho názory jako, za Prahu se bojuje v Afganistanu ap.
  Ať se mě režim v Bělorusku líbí nebo ne, je to samostatný stát se kterým máme rovnoprávné mezinárodní styky s ambasádami. Nikdo zatím neprokázal, že prezidentské volby byly zfalšované. Ty naše trapné „hrátky“, viz předseda senátu přijal „prezidentku“ BLR, to je k neuvěření. Bohužel se přidal i Zeman, který bude podporovat opozici v BLR. Již mnohokrát jsme „někoho“ podporovali, naposled Ukrajinu. To je stát s polofašistickým vedením.
  Jakou opozici budeme podporovat v Bělorusku? Tu která se hlásí k zv. „novináři“ Ramanu Pratasevičovi ? Jeho minulost, zejména působení na Ukrajině mnohé naznačuje ? Prezident tato fakta určitě zná, ale dle mě opět šlápl vedle, nebo ? Opět začalo platit účel světí prostředky ?
  To, že se v zemi, kde se pořádá mistrovství světa v hokeji, nechá stáhnout státní vlajka státu, který se nám nelíbí ?
  Kam jsme došli? Ve světě i u nás (ROA) oslavujeme minulé nacisty, fašisty, vrahy, tak proč bychom neoslavovali, nebo minimálně netolerovali, možná i podporovali, viz Ukrajina, ty současné fašisty a nejen na Ukrajině.
  Malý dodatek, nechápu, že prezidentu Zemanovi nedochází geopolitické souvislosti. Myslím, že RF nepřipustí další přibližování NATO, západu, ke svým hranicím. Je to jejich „národní“ zájem, který plně chápu. Náš prezident zapomněl na náš „národní zájem“? Opustil princip kompasu, mít dobré vztahy se všemi zeměmi na všechny světové strany? Teď ještě jde o to, zda to v tomto světě, který je plný rozporů jde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opustil princip kompasu, protoze je utrzeny ze retezu:-)

   Vymazat
  2. 6,43
   F100 a jeho pozdrav z před záchytné stanice!

   Vymazat
  3. S panem prezidentem to není lehké. Taky jsem ho 2x volil, ale od jeho novoročního kovidového projevu ho už za svého prezidenta nepovažuju. A nemyslím si, že by neznal geopolitické souvislosti. Má jistě veliký přehled o vnější i vnitřní situaci. Jen se domnívám, že před zásadovými postoji dal v posledním období přednost svému osobnímu klidu. Stále ovšem ještě umí příjemně překvapit. Viz Vrbětice.

   Vymazat
  4. 8,35
   I Mistr tesař se utne....

   Vymazat
  5. Nejste sam a clovek se nemuze ubranit dojmu,ze jde o nejakou invazi odnekud, kdyz denne pozoruje jejich cinnosti,usili ,jekot atd.
   Na rozdil od obyc lidi neznaji pravdu ani skutecnost /a spoustu dalsich veci/,zakazuji kulturu, minulost a dokonce i pritomnost !! ted i vse zive na nasi planete..A snazi se kazdeho prinutit,aby byl stejny a souhlasil jako mechanicka obet bez rozumu..
   Vetsina nemuze uverit necemu takovemu..
   Coz ovsem neni mozne/vyjma asi osvedcenych a znovu a znovu pouzivanych germanu a jim podobnych ve svete/ a to ukazuje zase na vyse uvedene, odnekud..
   A kolik vernych nadsenych, ochotnych ke vsemu,k vsem obetim , treba jako nacisti v Rusku,se obetovali a byli obetovani nekomu /a zase odnekud se to opakuje,protoze to clovek nemoh byt/, s kym by nikdo nesel ani na pivo, si vsude ihned nasli..
   Metody jejich denne dokazuji ze nikdo neprezije a nemuze tyhle realizovane snahy kdyz zvitezi ani oni sami..Presto vse tam bez vetsich problemu, smeruje..

   Vymazat
 30. mam jen dve otazky kdo drzi ty nase bolobohy za koule ze provozuji tak hloupou zahranicni politiku a za druhe na kolik prijde takova navsteva neuznanych politiku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,28
   Z našich daní se to zve a platí ve statisících měsíčně....jak neZBYTNÉ """fungování""" Serenátu,tak promenáda ty 3,14či Tichanovský a podobnýho odpadu podporovanýho fašoEU a amiokupanty!

   Vymazat
  2. Unku

   1)..............P E N I Z E

   2)............VIC NEZ SI MYSLIS

   Vymazat
 31. Také jsem Zemana volil 2x a poslední dobou si začínám vyčítat, jak se pomalu obrací tam, kam jej jeho odpůrci chtějí dostat. Jediné co mně na něm potěšilo byl postoj k Vrběticím, avšak postoj k vraždění Palestínců na jejich území, okupovaném Izraelem, stejně jako podpora jakési ženščiny z Běloruska proti osobnosti jakou je Lukašenko mne zklamal. Nevadí mu diktátoři v SAR, Izraeli, a Turecku,.. ale útoky proti suverénnímu slovanskému státu, Bělorusku to mi silně vadí. Takový bordel jaký je v USA, kde si nedokáží zorganizovat ani řádné prezidentské volby a dodnes není jasné kdo vlastně zvítězil, tak to v Bělorusku zvládli perfektně. Nikdo nepředložil důkazy o zmanipulovaní voleb, ale přesto vykřikují, že vyhrála jakási prodejná děvka, podporovaná hlavně z USA a CIA. Bělorusko nikoho neohrožuje, ale je zřejmé, že útoky proti Bělorusku jsou neomalené útoky proti Rusku a jeho oslabení. Stejně jako byl Krym vrácen Rusku a zajištěn proti obsazení USA, tak by chtěli USA dosazením svých loutek ovládnou nejbližšího spojence Ruska a tak pokračovat v rozvalu Ruska. Ještěže tam mají obratného a jednoho z nejschopnějších světových politiků Putina!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.