Reklama

čtvrtek 22. července 2021

Chvála senátu

Jan Schneider
22. 7. 2021 prvni zpravy.cz

Bezpečnostní a zahraniční výbor Senátu vypracoval v červnu návrh, aby Senát v plenárním zasedání začal jednat o tom, že prezident Miloš Zeman není schopen vykonávat svůj úřad.Tento návrh byl následně projednán senátní komisí pro ústavu a senátním ústavně právním výborem. Přestože z dlouhodobého hlediska začínal již Senát zavánět jednomyslností, nastal překvapivý,  zajímavý a velmi kvalitně zdůvodněný obrat! 

Senátní komise pro ústavu totiž dospěla k závěru, že „podklady, které od [bezpečnostního a zahraničního] výboru k tomuto návrhu obdržela, nejsou dostatečné pro to, aby doporučila Senátu se touto možností zabývat.“

Na tiskové konferenci to oznámil  její předseda Zdeněk Hraba (Starostové a nezávislí), s tím, že pokud by se někdo chtěl tímto návrhem na plénu zabývat, měl by dodat patřičné podklady a důkazy.

To uvedl na konto bezpečnostního a zahraničního výboru, jejímž předsedou je aktivistický, nicméně nezařazený (a ruku na srdce, těžko zařaditelný) senátor Pavel Fischer, který tuto iniciativu mnohokráte výrazně mediálně obhajoval.

V tomto bodě je nutno zmínit velmi signifikantní rozdíl, kolik mediální pozornosti opakovaně věnovala Česká televize Pavlu Fischerovi a jeho návrhu, a jak stručně a jednorázově odbyla skutečnost, že byl shledán nedostatečným a nepřípadným. Toto nevyvážené referování, týkající se nejvyšších ústavních úrovní, by nemělo ujít pozornosti ani Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, ani Radě České televize!

Senátní ústavně právní výbor, který se zabýval stejným návrhem bezpečnostního a  zahraničního výboru, podle předsedy Tomáše Goláně (ODS a TOP 09) též dospěl k závěru, že předložené dokumenty nemají dostatečnou intenzitu a rozsah k tomu, aby byl aktivován článek 66 ústavy, protože by musely existovat natolik závažné objektivní důvody, které by prezidentovi znemožňovaly vykonávat funkci.

Předseda senátního ústavně právního výboru Tomáš Goláň k tomu dodal velevýznamou věc, která by měla být, jak se říká, tesána do kamene: „To, že se nám pan prezident nelíbí a že si myslíme, že nekoná tak, jak nám se líbí, to přece není důvod k tomu, abychom ho zbavovali pravomocí. Na tom jsme se shodli všichni, jak na výboru, tak na komisi, tak i ústavní právníci."

To jsou slova opravdového demokrata, to je lekce Pavlu Fischerovi a jeho nohsledům, kteří by měli pro příště sledovat nikoliv jeho vratké kroky, ale jako senátoři by měli důstojně hledat, nalézat a střežit ducha demokracie.

Nejsem asi sám, kdo je příjemně překvapen a povzbuzen a inspirován tímto vývojem ve věci onoho paskřivého návrhu, ztělesněného evidentně nekompetentním Pavlem Fischerem. A nebudu asi sám, kdo popřeje Senátu více takovýchto jasných dnů!

 

 

 

67 komentářů :

 1. Havloid co prohrál volby by se rád mstil ale na presidenta nemá patrony. Kdy už konečně se odkladiště neúspěšných politiků zruší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není jen momentální msta. Je to arogantní hloupý lokaj. Demokracie pro něj nemá jiný smysl, než posloužit jeho prospěchu. Chytřejší a proto trochu méně arogantní politici, i ti nejlokajštější, lavírují mezi snahou prosadit se jak u voličů, tak zároveň u zákulisních mocipánů.
   Hloupí lokajové, jako tento Pavel Fischer, však sází jen na ty zákulisní mocipány.

   Takových je hodně, ale obvykle se takhle nezviditělňují, je to arogantní, ale především hloupé.

   Vymazat
  2. Ten senat by mel vykrocit z prikopu nepotrebnosti a doporucit Parlamentu

   aby koncesionarske poplatky prestaly byt rozkradany vysokym platem pro GR TV,ktery pry prekracovanim zakonu o verejnopravnosti uz doma zabunkroval miliony za to pry ohlupovani obcanu volicu,kteri nyni pozaduji,aby se s nimi delil o jeho pry lup fifty fifty,aby koncesionarske poplatky mohli obcane za ty obrovacke jinak uloupene castky zridit po cele republice svoje pravdive a skutecne kancelare zprav o svobode a prime demokracii ihned,tak jak to zazivame vzorove zde na Nove republice,ktera dokazuje,ze je mozne prima demokracie dnes a denne a to bleskove a ihned.
   Lzi o tom,ze to tady je pry deznformacni uzel uz nikdo z obcanu nesezere, krome vyznavacu pseudokomunistickych neomaristickych pacholku a zlych vandalu,ktery chteji pochodem institucemi rozval demokracie a radi by dali pana Husa znovu zapalit!

   Vymazat
  3. Jestlize si nekdo mysli,ze SV(spolecnost volicu,ktera muze dosahnout az 8 395 132 clenu,)

   je tady na stope dobra ,svobody,prime demokracie ihned ,zmeny rezimu z kapitalismu bez skrupuli cili zlych gansteru,kteri nam kradou dve tretiny platu a nyni brzy zdani vsechno aby jsme o to prisli vadnym zakonem o exekucich, proto je takovy rezim k nepotrebe, pak je na dobre stope pravdy zmeny a ne,ze ne ANO!
   Pry to ma dopadnout tak,ze rizenim republiky jako podniku,ten podnik zkrachne a to potom bude hruza,odhlasuje parlament 300% zdaneni benzinu,kterezto dane pujdou k prosmoleni EU.
   Pry nam brzo odhlasuje Parlament nyni uz uplne bez bez kontroly,nejen spusteni pendreku uz odhlasovaneho policejniho statu,ale budeme pry prikazem muset vymenovat manzelky a dcery do haremu za benzin.
   No nemam pravdu?

   Vymazat
 2. To je tak trapné, ze se to ani nedá komentovat.
  A to Ovara Ovaroviče fakt intenzivně nemusím.
  Realita je, ze Drahouš by byl ještě horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,27
   Ynteligentí komentář....

   Vymazat
  2. 11:32... To bich prosyla. 😁

   Vymazat
  3. A což teprve Pavka Fyscherů, to bi bilo tóčo!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Chvíli se, Helanov 22. července 2021 11:27 zdálo, že vás móresy pavlačové drbny přešly. Zřejmě, nebylo vám dáno. JiH

   Vymazat
 3. Pro NEčeský serenát platí
  Hlouposti mohou být půvabné,HLOUPOST NIKDY!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme jde o taktickej ustup,/zeptejte se Lenina v Mauzoleu/, pred bojem o koryta.
   Jak muze autor naletet..Jako male dite..
   Dalsi utok na stale popularniho Zemana by se sakra nevyplatil..

   Vymazat
  2. 13,18
   Bohužel,není všem dnům konec a pokud tam bude mít většinu havlolejsnolahvárenská stoka nepřestanou s útoky na nikoho,KDO MÁ MOZEK V HLAVĚ A ROZHODUJE SE SAMOSTATNĚ.....a ne podle notiček amiokupanta a fašoEU!

   Vymazat
 4. Ztotožňuji se s článkem p.Schneidera. Ale v jedné věci se pan Schneider mýlí. Senátor Fischer je zcela kompetentní, ale v smyslu, že je "zapšklý" nenávistí ke všemu ruskému. Je včele myšlení a konání takových senátorů, jako je p.Hilšer,Drahoš atd. Tento člověk, jak promluví v ČT ,má tam zřejmě i předplatné, vždy se otřesu, ale není to nadšením, nemohu za to.

  OdpovědětVymazat
 5. Pohodlný nebo hloupý či odevzdaný je náš národ , k volbám chodí kolem 50% voličů a sen.volby kolem 15% voličů.Nám jde na Nár.rep.o změnu k demokracii pro lidi a ne pro malou část vyvolených.Nic se nezmění ,pokud obyvatelstvo nedostane šlehanec k probuzení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spartaku,slehance patri tride tzv zastupitelu,kteri v celem prdlamentu

   naleti na spek jako trida dobre vyvinutych Svejku, odsouhlasi policejni start a dopsud nevi co odhajlovali!
   Tato metoda vymastenych podvodniku prichazi z prolhaneho Ameru,kde si vsimnete,ze cele hordy podvodniku daminuji i pri volbe presidenta a pak se to posklada na zubozene obcany,kteri jsou pry vinni a onii na to naleti a nasypou si popel na hlavu,
   dokonce naleti i na mineni "precedy",ze pry ho co je SOLIDARNI STAT ve skole neucili,kontrolu sveho parlamentu vztekle vylucuje,odstraneni 31 let trvajiciho embarga na Zakon o referendu bude prekonano jen zmetkovym navrhem predsednictva podobnem paskvilu a vylupovani nasich koncesionarskych poplatku GR TV nikdy ten parlament nezastavi,protoze by na ne mohli vyjit najevo,ze jsou pachatele nepravosti a vsichni jsou jen leve nemehla a podpindostnici nove mucholapky zvane NEOMARXISMUS,kdy se slibi hlupakum az podupou k smrti sve volice pak bude takovy bordel v republice,ze marks a engels budou prijati vsemi desteti.

   V TOMTO OKAMZIKU BUDOU OBCANUM UKRADENY BANKSTERY VSECHNY PENIZE ODSTRANENIM HOTOVOSTI

   a zbytek hladovych volicu,nejen bude v zelenem udelu bude bastit mlete ponravy,ale bude pobit nemocemi typu C19,nebot ti nenazranci povazuji penize urcene na social za svoje a ukradnou je!
   Kde vidite vinu obcanu,kteri jsou obeti ohlupovani a podvodu nebot nesmi svoje "zastupce"kontrolovat dnem i noci, coz je zakotveno v GR TV tajeneho PNZ,ktery nasi tzv zastupci inoruji,ze jim mame vlizt na hrb!

   Vymazat
 6. Senát dlouhodobě působí ČR škody v oblasti zahraniční
  politiky a stal se dokladem,že v ČR nefunguje demokracie.
  Velká většina občanů ČR totiž k volbám do senátu nechodí a tím ho i odmítá. To má řadu důvodů z nichž hlavní je jeho zbytečnost, nemožnost ovlivnit tvorbu zákonů a mimořádně
  mizerné obsazení senátu agresívními a hloupými politiky nebo i pytlíky jakým je tchajwanec Pepek Vystrč. Já Senátu ani Goláňovi jehož kecy si dobře pamatuji - neodpouštím. Jeho útoky na řádně zvolenou vládu,premiera a prezidenta destabilizují ČR , škodí důvěře v politiku a negativně
  ovlivňují kvalitu demokracie s ohledem na neúčast voličů
  ve volbách do tohoto zbytečného orgánu. Senátoři by se měli za svou škodlivost omluvit národu a sami se rozpustit. To jediné by bylo rozumné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To samorozpuštění by se moc líbilo. Mám představu senátu dřepícího v bazénu a havnonucu s kyselinou.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Myslím, že se Tomáši mýlíte, i nevolba je demokratická volba. Správná cesta je ta, že strana si dá do programu zrušení senátu a ve volbách získá potřebnou většinu v obou komorách. Tím může být senát zrušen. To máte jako s referendem. Lidi volí strany, jako je Babiš, které nikdy referendum nepřipustí. Čili jak demokraticky volíme, takové máme následky. Ona i taková Evropská komise má takové složení, jaké určí volení politici. Co si zvolíme, to máme.

   Vymazat
  4. Ústavní systém ČR je pokažen volebními zákony Rychetského i zřízením zbytečného Senátu,který mimochodem nemá žádné pravomoci a je vlastně slepým střevem systému. Je povinností státu reagovat na stav kdy k volbám do Senátu nechodí velká většina voličů léta a tím je zbytečný Senát nástrojem několika straniček, které této situace využívají a povalují se tam. Senát jim slouží k napadání výsledků voleb,vlády,prezidenta a premiera - ale v žádném
   případě to nedokumentuje veřejné mínění voličů - na ty politici a média kašlou a vystrkuji na lidi Pepka Vystrče Tchajwanského který neuvěřitelným způsobem
   bez ohledu na stanovisko vlády zprasil zahraniční politiku ČR. Jak se dívat na zbytečný a škodlivý Senát,který byl do ústavy vložen bez diskuse s veřejností jen proto aby politici strany lidové nepřišli o místa po zrušení federace ? Je to až ohavné udržovat mizerný Senát s mizernými politiky,které škodí vlasti a jsou zbyteční. Tak se skutečná demokracie nechová.

   Vymazat
 7. Spíše by mě zajímal návrh ze senátu na obvinění prezidenta z vlastizrady. Argumenty! 8 let bojují Havlovi pohrobci a spol. za svržení demokraticky zvoleného prezidenta, který se jim nehodil do krámu. Za jeho výdrž v úřadě proti všem těm nehorázným útokům proti jeho osobě jímž musel čelit by měl dostat nejvyšší státní vyznamenání. P.S. Jak jenom může vylézt někdo s takovým návrhem?...VIP ��

  OdpovědětVymazat
 8. Jinak senát zřejmě trochou zachraňuje svoji neskutečně trapnou pověst. Marná práce...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 9. Senátoři a Goláň byli donuceni ubrat plyn při útocích na prezidenta, protože si všimli,že ten psychopat Fischer není normální a své zavšiven útoky už přehání a není schopen nic doložit - protože je hloupý a má rysy psychopata . To pochopitelně Senátu škodí. Ale nic to nemění na skutečnosti,že senát v praxi dokázal,že není k ničemu,jeho provoz - to je vyhazování peněz do záchoda ,destabilizuje ČR a škodí lidem podobně jako zkažení Lidovci.

  OdpovědětVymazat
 10. Tomasi,SV si uz vsimlo,ze chybi politicka formace KSH,ktera by nahradila

  vsechny padajici strany a stranicky ,nebot je to fakt dnesni spina,ktera se honi za tim, jak ukrast s pomoci GR TV znova hlasy ohlupenych volicu.
  Pani ANNA husita z KSH tj Krestansko Socialnich Hodnot dala v PNZ prakticky navod jak zastavit vykradani nasich kapes,kdy dostavame jen tretinu platu a zbyle dve tretiny nam jsou ukradeny a nacpany do danovych raju.
  Nyni zubozeny lid vzpomina,ze za socialismu jsme sice dostvali taky tretinu platu a zabucele vedeni strany nechapalo,ze nestaci lidem cpat vyvar z podniku a tovaren,ktere jsme vlatnil my LID,ale nepustili nas do kapitalismu vycestvat,aby jsme tam pracovali a privlekli tolik penez,ze by jsme tady meli uz davno tedkom komunismus!
  Oni kmunisti nevedi ani dnes,ze je treba propagace myslenek lidu jako je PROGRAM NARODNICH ZAJMU a jejich dnesni vedeni pokracuje v rozvalu vlastni strany a clenove namisto,aby je defenestrovali, radsi vsichni vymrou.

  Jak tedy mame vybudovat komunismus,kdyz nas ted zli kapitalisti zenou vsechny pod most,kde uz mista neni, jaka tam je tlacenice!

  A vo tom to je!

  No ni?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. krtku,

   plejtvas slovy a zbytecnou retorikou.

   podivej se, to co myslis ty zde a spousta z nas, neni mozna ani 30% toho co si mysli obyvatele ceskeho kotliku. Lamentujes zbytecne -- takze pockej na volby, a tam se dozvime, jaky narod vlastne jsme, nezapomen ze.....ale fakt nema to cenu se stokrat opakovat, zatim diky nasi oficialni vlade, a drivejsim vladam od 89 jsme se nechovali jako narod, spise jako naivni deti u manaskoveho divadla, ktere nam hrali ve vlastni rezii nasi lide, tem kterym jste verili, a cinkali a palili svicky.

   takze ted nemuzete delat do voleb nic, a po volbach se uvidi, co si "narod" o kterem zde places, opravdu mysli, tim koho zvoli....vic nic

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Basosi,ty stary zkuseny valecnik nam obcanum stavis pod nos CHYBU

   ze mame cekat!
   Tu ti vnutili kapitalisti a fasisti piratskych vandalu a nevis ani,ze asi i pan GOEBELS ti dal pred nos,ze kdyz ten nesmysl budes opakovat a nehnes ani prstem tak se neco zmeni
   .
   ODPVIM TI SPROSTE FRANCOUZSKY "MERDE".

   Dal jsem ti tu akcni dopis panu predsedovi Babisovi a co ty, odpovidas dookola,ze budes cekat az zahrmi a pak umres.

   Holenku delo z AURORY uz davno zrezivelo tak tu neohlupuj jako pan fasista GOEBELS s promiutim tak pise jen stary dedek,ktery nevi,ze zadluzeni statu budou platit potomci,vychovani kapitalasty v duch manipulace s davem PRVNI PRIORITA!

   Dej tu spon ty priority,aby lide vedeli co je ceka za sracka a nikdy neskodi je varovat i kdyz je odporu ve skole neuci!

   Vymazat
  4. krte

   mas i nemas pravdu, ale s tim "posledni bitva vzplala" di do prdele......i kdyz to zni lakave, tak ta posledni bitva bude posledni bitva pro tebe...ale protoze jsem v pomerne dobry nalade, (prestala mne bolet huba) tak ti to vysvetlim

   takze ukaz mi spolubojivniky, se kteryma pudes na barikady, kdyz kolem 60% tvych spoluobcanu si libujou ze jsou v EU- a to neni z my pitomy hlavy ty moulo ale mam to ze statistiky v novinach.

   tak to mas jednu vec, na tvou revoluci ti chybej lidi, ale zkus se zeptata Minare, jak to ten hajzl udelal ze dal dohromady hafo lidi na Letny.

   Mimo toho Andrejko (ja ho taky volil) je drzen za koule jeho majetkem co ma na zapade od Ase. Preci vis, jak asi pred 4?? roky zacal nekde remcat, fakt uz nevim o cem, ale Andule se to nelibilo, tak mu zavolala a on zmlknul...to je realita...

   Ovsem pro mne za mne, jdi na barikady, vem si do ruky trikoloru (budes jako Marianna tenkrat ve Francii) a cekej kolik jich tam za tebou pude.

   jedina cesta podle mne je, to co tady dela Dvorak, pomalu ale jiste uverejnovat fakta, dementovat nase dementy, a pak jit k volbam, a zvolit si ty spravne lidi....a to je jen zacatek.

   Protoze stale musime cekat jak se to vyvrbi s "asylanty" kterych tu stale vidim vic a vic, takze zase cekat co se stane ve Francii, Nemecku, Dansku a vsude tam kde si je lepsopitomci ze zapadni vetve EU natahali.... ono je toho vic, co se deje ci melo dit, ale uz mne nebavis

   Vymazat
  5. Basosi valecniku alternativy,takova blbost jit na barikady napadne

   jenom lidi ze starsi drevene doby.
   Ja a ANNA jsem ti tady dal navod jak zvitezit a porazit ty smečky kapitalistickych podpindostnickych zlocineckych vrahu na cele fronte!
   Ty namisto,aby jsi rozebral jednotlive body PNZ tady honis lidi na bodaky.

   PNZ je tak vychytraly PROGRAM,ze mrtvoly kapitalistickych prestupniku by mely uspokojovat zejmena piraty a jejich podpindostniky.

   Napis,zda te ve skole ucili co je SOLIDARNI STAT,jak kontrolovat nami zvolene tzv zastupitele,jak obejit 31 let embarga na referendum a jak dat GR TV kapky a fleka lidovym systemem webu pravdy po cele republice kdyz vyplazne kradene penize lupu a bude se s nami obcany delit fifty,fifty.
   Dyt ty to nechapes,kdyz chces jit na barikady a pusky ti uz vyhodila tajna sluzba ve vrbowitz do luftu.
   To rozebirej a ne ze ne ANO!
   To ze si stezuje pan BABIS,ze umi ridit republiku jen kdyz nefouka vetricek nas tu malo zajima!
   Mel by se tu mezi nami objevit a my mu ujasnime,kdyz neumi udelat pro svoje lidi program program lidu,jehoz slovo je slovo bozi!

   Vymazat
  6. Proboha, krtku, nauč se konečně alespoň základy gramatiky. Výraz "aby jsme" a že "by jsme" je ryzí cikánština. používaná absolventy zvláštní školy tehdy, když chtějí být za vzdělance. Česky je to "abychom" nebo "bychom". Učí se to na prvním stupni. kdo se nenaučí ani tak jednoduchou věc, nemůže očekávat, že ho někdo bude brát vážně!

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:16 Hezky jste se nám představil, ale to nemuselo být. my víme, co jste zač. :-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Havla jsem si taky vážil a když jsem zjistil , jako statisíce
   Čechů co je to za pokryteckého šmejda a lidský odpad, to mě iluze o něm přešli. Sláva prezidentovi kterého zvolil lid a ne jenom Komunisti!!! Který napodruhé prošel o hlas jen díky tomu že zavřeli předsedu republikánské strany...
   VIP 😀

   Vymazat
  4. Že nevíš, je dáno tvou tupostí, blbe.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Pane U.16.07, podobne,jako u vas, bez jedineho zajmu o politicke deni a zvlaste o politiky, zaslechl jsem nevyhnutelne neco slov a doufal,ze se z nich neco z nich v dobre obrati..
   Ze od preslapujicicho naprazdno komunismu,tak bez moznosti reformy a cesty vpred,pocital jsem s uvolnenim mrizi pro zivot a moznosti nekonecne svobodnych aktivit sirokych vrstev nasich lidi, ktere vzdy prinesly az necekane vysledky..
   Zverstva pachana skudci bez konce /bohuzel pro mne/ pak vtahly i mne do amaterskych pokusu najit reseni a zlepseni situace aspon..

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:23 Ale kachno, přestaň už tlachat hlouposti. Zeman má přes sebou ještě téměř 2 roky a ty si s ním všichny vychutnáme. GP nepřipustí, aby zvítězilo to nemorální bahno, které se dere k moci, na to vezmi jed, nebo sežer více slimáků a vyjde to na stejno

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Zalez, Sputniku/Unknowne, včera tě stará zmlátila málo, tak už zase otravuješ. A Dvořák zase spí.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Inde nevšiml jsem si že vy máte nějaké názory. Vy umíte akorát hloupě provokovat a urážet. Potom jsou zcela logicky protireakce na vaše ubohé výplody chorého mozku stejné. Jste velmi ale velmi hloupý a jednoduchý. Jen tu maskujete svojí zoufalost ze svých duševních a tělesných postižení...VIP 🥴

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 15/23
   Konečně jsi mě potěšil, indický blbe.
   Hele, přitroublo, a je to jistý, že ty vlastizrádce povezou k soudu na káře? Tak dej vědět až ten kýžený den nastane, přijdu ti na tu káru podat něco slymějšů, bys nestrádal.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Inde včera přilezli Němci ke křížku a Američani zrušili sankce na plynovod. Evropa se bez ruských surovin neobejde. S tím nic nenaděláte ani vy...VIP😀

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. 17:37
   Co jiného Rusko má, než obchod se surovinou, tak obchodují jen zaostalé, rozvojové, což Rusko dnes splňuje do puntíku.
   Ničim jiným s evropskými státy neobchoduji,nic neumí.!!

   Vymazat
  12. Unknownwne 18/10 nas imperator zbroji za desetinu toho co do jejich srotu davaji amici

   vyrabi kvalitni AK,tanky a letadla a vidite vsichni,ze se v zime bez jeho plynu neohrejete.
   zoufala Ukrajina umira a jedine poplatky za tranzit ji zachanuji od smrti hladen a zimou.
   Nekecej ze to nas car Putin neumi,je to virtuos a ridi EU pres lejno,ktera mu uz pomola znicit bundes wehrmacht statecneho vojska,ktere musited nosit domu patrony,aby je EU neukradla a neprodala fasistum k novemu koncentracnickemu nyni uz digitalnimu ,holokaistu!

   Vymazat
  13. 18/10
   A k čemu jim je Evropa? Má snad Evropa ve vesmíru stanici, aby jim mohli prodávat motory do raket?
   Tak na ni holt serou, když je tak zaostalá, a prodávaj svý motory ušákům, když si je neuměj sami vyrobit.

   Vymazat
  14. 18,10
   A s čím,kromě VRAŽDĚNÍ A TRVALÉ OKUPACE OBCHODUJE AMIOKUPANT TY VOLOTRKU?!

   Vymazat
 13. Pánové Forkie a Menhiro,
  je to smutný osud, když se někdo nedokáže jinak uživit. Dříve jsem si myslel, že je to pubertální zábava provokovat, ale ta nebývá trvalá. Odhaduji, že jde o špatně placenou provokaci. Odhaduji tak 20Kč od řádku. Tak nechme IB brouka žít.

  OdpovědětVymazat
 14. Přidám zajímavou informaci,na Olympiádu se nám podařilo dopravit Corona, který se samozřejmě během letu úspěšně šířil. Tak si připadám jako blb, když jedu na poradu do Žiliny na dva dny, tak musím mít vakcinaci, ale do Tokia letadlem ne a letadlo to je taková utěsněná konzerva. Navíc tam bylo 14 sportovců a 28 činovníků.

  OdpovědětVymazat
 15. 16:36
  Asi bude někdo z činovníků zásadně proti očkování, jak je v poslední době zvykem. Průser jako hrom, jen tak dál, odmitejte hlupáci očkování.!! Dobře vám tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pry ta mRNA neni zadna vakcina,ale z izraele prichazi info

   ze za pul roku po ockovani hynou hlavne mladi na infarkt srdecnich svalu.
   Staci trochu behat a namahat se a hned citi lide tlak,protoze podepsali revers,ze jsou pokusni kralici,nebot zadna mRNA nikde oficialne schvalena nebyla a termin je az"="§ (2023) a viry putuji v tele a je jen proti nim ziskana resistence a tak se v tele tvori dalsi varianty,kdy recka abeceda brzy stacit nebude.
   Proto se boj proti nenazranym kapitalistum vzdycky vyplati!
   Akorat Sputnik V ty viry zabiji a proto ho odmita lejno schvalit,aby se "plan gates" podaril,presto,ze ho 70 zemi uz pouziva a ty viry zabiji s ucinnosti 1-2 roky.

   Vymazat
  2. Preji hromadne ockovani nejmene kazdy mesic a vsech 20 vakcin,jistota je jistota,nevynechat /jiste pocet jich bude jeste stoupat,jsou zdarma a vse zaplati ,velmi se vyplati pro zdravi a pecujici vlady se doslova o vakciny pro obcana perou ,aby zadna korporace a ani lide neonemocneli nedostatkem..
   Aby ockovani zavladlo vsude a do posledniho zivacka..
   Jedna vakcina zdravejsi druhych ,za upevneni zdravi,at nezustane jen pri slovech..
   Jiste tez se tak poskytne neco casu pro p.Dvoraka ohledne tech 400 tisic na ktere nema cas,zamestnan a plne obtezovan plne cetnymi prispevky..To bajecne umozni, zacit kricet obvineni teprve az po cinu..
   Nikdy naopak.
   Kdyz se covid nemuze vloudit musi pomoci vlada ,ministri zdravi a organizace ,jak uz jsem psal tisice lodi vojenskych /az pet tisic na jedne lodi/,udale plne plne lodi prevazejici "posily" tech zarucene nejzdravejsich /testovani je zhola zbytecne/, do EU ,se covid netkne, ale jedina turisticka lod preplnena doslova horecne nadsenym cestovatbez hranic,covidem ,byla vladou pustena damzite o zeme /mala chybicka se vzdycky vloudi/,aby se od te doby covid ujal vsude a utesene mnozil a jiz nikdy tramtarii neopustil..Aby pak vlada mela pricinu pecovat ozdravi obcanu a hrozne..
   Aby nekteri prezili..

   Vymazat
  3. 17,01
   Neschválenou pseudovakcínou se může nechat naočkovat jen havlolejnosrk jako seš TY!

   Vymazat
 16. 15:54 Vychutnám a nejen já, takových nás bude !! Patrně jsi neposlouchal své oblíbené ČT 24, kde jasně řekli, že senátní výbor neshledal argumenty toho emzáka Fischera za relevantní a senát se jeho návrhem zabývat nebude. Fischer je stejný trotl jako ty, a dopadnete oba stejně-tzn. na hubu. A páni senátoři zalezou pod otoman, aby náhodou někoho nenapadlo tu zbytečnou vyžírkovou instituci zrušit.

  OdpovědětVymazat
 17. 17:27
  Jen tvé velké sny, vem si plinu.
  Po volbách teprve Senát ukáže svoji sílu. Senát je díky panu HAVLOVI,zakotven v ústavě, blbé co,menhitno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18,01
   Díky UDAVAČI HAVLOVI.....a serenát NEukáže nic,leda odchod do zapomnění!

   Vymazat
  2. 17:27
   Asi si budu muset pořídit plínu a možná nás bude víc. Stalo se totiž, pro mne neočekávané. Sleduji TV jen na internetu a satelitu (vím proč) ale dnes jsem se dověděl, že na své úrovni neuvidím Olympiádu. Přitom určitě zbytek světa touto cestou bude mít Tokio přístupné. Děkuji tímto všem providerům zajišťující přenosy za nedobrovolnou diskriminaci a udělání z nás zákazníků voly. Tentokrát vyjímečně není můj protest proti "veřejnoprávní", která přenos zajistí. Nezbyde mi nic jiného než se k ní vrátit.

   Vymazat
 18. Při řeči o senátu mne napadá :na všem se šetří,všude samá rentabilita,ale senát s jeho výsledky,a hlavně oblibou u národa a voličů,je tak do očí bijící nehospodárnost a zbytečnost.Každý ekonom,který by ho dokázal zrušit,by měl být navržen na Nobelovu cenu.Toto nikoho nezajímá?Když je vlak stále nevytížený,tak ho zruší.Se senátem by to mělo být také tak,ne?

  OdpovědětVymazat
 19. Nějak nestíhám. Ale necOCKOVANI Slováci vzali údajně svoji zákonodárnou komoru /yeah/ útokem. Prý, vydejte tu barabiznu!
  Ve svém okolí my s čočkou i bez ní věci neresime. Každý podle svého gusta. Blondýna, bruneta, zrzka, znovu se musíme přerozdělit.
  Jedno ovšem můžu prohlásit zcela otevřeně: Takový sranec na vládní pastoušku jsem nezažil ani za Přemysla Totace.
  Halo, tady vládní Vorel. Slyšíte mě?
  Jasně! Za kolik to máš?

  OdpovědětVymazat
 20. A zase jako vždycky. Chlapi, Lenko !!! Je hezky. Nezapomínejte NATO. Matku Přírodu už sejrime neskutečně. Vypadněte od compu. Jeďte mezi lidi. Možná se nestacite divit.

  OdpovědětVymazat
 21. https://www.skrytapravda.cz/domaci/4146-senator-fischer-siri-poplasnou-zpravu-o-prezidentu-zemanovi-poda-manipulator-cemper-take-trestni-oznameni

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.