Reklama

úterý 20. července 2021

Daniel Herman nekompromisně ve stopách Emanuela Moravce

Lubomír Man

20.7.2021 

Už při prvním spatření jeho tváře a při prvním zaslechnutí jeho hlasu musel každý vnímavý člověk konstatovat jediné: tenhle odsvěcený farář se přírodě a Bohu nepovedl, je to kaz, který se neštítí a ani v budoucnu nebude štítit jakéhokoli činu směřujícího proti dobru a lidství, a stejně jako se vzdal svého náboženského poslání, vzdá se v budoucnosti i zájmu národa, ze kterého vyšel.

Vzdá se všeho ušlechtilého, co mu lidé z jeho okolí kdy vštěpovali, zboří mosty, bude brojit proti svým, a s veškerou náruživostí zla v sobě bude sloužit cizím, pokud ovšem shledá zabezpečeným, že ti cizí jsou dost silní na to, aby ho v jakékoli možné krizi před jeho lidmi ochránili. A aby mu poskytli cosi jako kredit svého zahraničního zastánce a podporovatele, nad všechny ostatní cennějšího o to, že pochází z tábora těch, kteří z vůle a rozhodnutí oněch lidí cizích, měli po vítězné válce proletět komíny koncentráků k nebi hned po židech.

Což byl přesně typ člověka, vhodného pro to, aby se v roce 2016 jako první člen české vlády (ministr kultury), účastnil sudetoněmeckého sjezdu v Norimberku, čili srazu těch, kteří na Hitlerův rozkaz rozbili náš stát Čechů a Slováků a uvrhli nás do německého područí, v němž jsme měli už definitivně a naposledy vydechnout.

„Milí krajané (Liebe Landsleute)“ oslovil ministr Herman shromážděné sudetoněmce, kterýmžto oslovením neučinil nic menšího než to, že se jím pokusil rozbít či aspoň očernit poválečné uspořádání Německa a Evropy, jak o něm v roce 1945 rozhodly vítězné mocnosti (USA, Británie a Sovětský svaz), na konferenci v Postupimi, obrátit výsledek války v její pravý opak a všeobecně známé násilníky a utlačovatele proměnit v jejich bezbranné oběti.

Jak „milí“ tito Landsleute zvláště na nás Čechy a Slováky byli a jak vlídně na nás nahlíželi, dokládají tato zachovalá hlášení RSHA, čili Hlavního říšského bezpečnostního úřadu, jak je v knize So oder so uvedl historik B. Čelovský:

„Německé obyvatelstvo v Sudetech bylo atentátem na R. Heydricha nanejvýše rozhořčeno a žádalo o nejpřísnější represálie až po zastřelení tisíců Čechů (1. 6. 1942)

„Také nyní požadují němečtí obyvatelé likvidaci českého problému co nejradikálnějším způsobem (11. 6. 1942)

A o jaký způsob jde, osvětlil tento tajný oběžník vedoucího kanceláře NSDAP Martina Bormana ze dne 8. 6. 1942: „Je již dnes slyšet hlasy, že jakmile se dokončí evakuace (rozuměj zabití a spálení -pozn. LM) Židů, musí se začít s vysídlením (čili téhož – pozn. LM), Čechů“.

Tolik k plánu našeho konce, který sice nevyšel, ale vyšlo aspoň cosi jako jeho ne sice plnohodnotná, ale i tak cenná obměna, spočívající ve skutečnosti, že to, co oslovením sudetských Němců „Milí krajané“ náš bývalý ministr v roce 2016 mínil, se stalo i dnešním stanoviskem Evropské unie i celého západního světa – a teď jde už jen o to, aby se stalo i stanoviskem a názorem nás Čechů. Abychom i my konečně pochopili, že v Postupimi Angličané a Američané Stalinovi zbaběle ustoupili, že všechna utrpení 2. světové války nezačala německým útokem na Polsko, ale uzavřením paktu Molotov-Ribbentrop, že Sovětský svaz byl vždy rozhodnut Německo napadnout, takže Hitlerova válka proti SSSR byla skutečně jen válkou preventivní čili obrannou – a že tedy nebýt SSSR, byl by ráj na zemi, a byl by jím i dnes, nebýt Ruska.

Divíte se tedy dnes tomu, že náš někdejší ministr, který už v roce 2016 tohle vše chápal a tomu všemu dobře rozuměl, si na letošní sudetoněmecký sjezd v Mnichově zajel převzít nejvyšší ocenění sudetských Němců, jímž je Evropská cena Karla IV? Která tak neodbytně připomíná Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, jež zřejmě byl sudetoněmecké ceně Karla IV vzorem. A to ve všech ohledech.

 

74 komentářů :

 1. Kéž by to NEčeský vlastizrádný lejno jménem Herman,ale nejen on dopadli tak,jako K.H.Frank!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kliknutím na fotečku ji zvětšíte a ... a není třeba slov. Vše je v ksichtech vepsáno. Doporučuji, raději před večeří. Byla by jí škoda.

   Vymazat
  2. Takových hermanů ještě bude mezi politiky, ale nechápu jejich voliče . Po Listopadovém puči řízeném CIA se veřejného života zmocnila taková zlodějská sebranka, že to rozum nebere ! Společenské norma a morálka klesly snad na samé dno a srovnání s érou socializmu vyznívá jeko pohádka !!

   Vymazat
  3. 7.28-Ano,tam je jádro pudla.Lidí s podbnými názory je možná víc,ale hrubá chyba je,že se stal ministrem zaprodanec Herman.To je obraz Lidové strany-kdo tuto svoloč ještě volí?

   Vymazat
  4. On není sám celá demožumpa a pyjáti se hlásí k takovým názorům dokonce by chtěli být součást reichu.

   Vymazat
  5. Zásadní chybou je,že se podobní zrádci dostávají na kandidátky některých stran,především je to KDU-ČSL.Tak se dostanou dokonce až do pozic ministrů či jejich náměstků.Takže si vlastně za to můžeme sami,když takové strany volíme.

   Vymazat
  6. „Lidská zrůda.“ „Celé jinak.“ Po ceně pro Hermana padlo o Sudeťácích, co nečekáte

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Lidska-zruda-Cele-jinak-Po-cene-pro-Hermana-padlo-o-Sudetacich-co-necekate-671161

   Vymazat
 2. Pane Dvořáků, ta cena není cenou Karla IV, ale cenou velkoněmecké ho císaře Karla Velikého , bojovníka za evropskou říši národa německého,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se. Odvolávají se na "velkého Němce" Karla IV.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Pro mnoho Cechu nepochopitelny, ale Karel IV Lucembursky byl nejen Ceskym kralem, ale i Rimskym cisarem. Do Římské říše patřilo i Bavorsko. Je velka chyba, ze nejvice opevovana historická osobnost jakou byl pro náš narod Karel IV neni ocenena jako řad. Myslim si, že ani pred rokem 1945 nebyl rad Karla IV. Velka chyba.

   Vymazat
  4. pricku

   Karel der Groese, Francouzi mu rikaji Charlemain, ze?

   Uz tohle ty volousku by ti mohlo napovedet, ze Karel Velky byl cisar Franku, a na Nemcu, a rozhodne nebojoval za skopcaky.

   jestli umis cist, no mel bys tak si precti historii Francie

   Vymazat
  5. Basosi, tady se asi mýlíte. Franská říše zahrnovala i Germanii a Karel Velký ji rozšířil na východ. Dalo by se říci, že ji připravil na rozdělení na východo a západo Franskou, jak už se to říším stává. Takto mi to utkvělo v paměti ze základky.

   Vymazat
 3. Kdyby šel ve stopách E. Moravce tak by to ještě šlo, protože ten se nakonec zastřelil. Možná, že je Moravcovi trošku křivděno, protože on na podzim 38 bojovat chtěl. To by u Hermana bezesporu nehrozilo, alespoň ne v našem dresu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,38
   Přesně,E.Moravec se o republiku chtěl rvát,ovšem tohle schveinescheisse...?!

   Vymazat
  2. Ohledne Franka, nekde jsem kdysi cetl jeho nestrany zivotopis, tedy myslim, ze to bylo jeste predvalecne vydani, a mam dojem, ze byl dokonce Legionarem, ale uz nevim presne'

   Jenom vim, ze po nasi kapitulaci se nejak nakakal na bejkvalou vladu, a z trucu se dal ke skopcakum, ale to uz nevim presne, moc jsem se o nej nezajimal, tenkrat jsem spise shanel defky

   Vymazat
  3. Senilita infantilita jdou ruku v ruce.
   Male dite prochazi stadiem ,kdy nevi rozdilu mezi h..nem a papu. Vylucovaci procesy se uci zvladnout a umistit tam kam patri a na spravne misto v jeho vedomi a poradi dulezitosti. S pomoci rodicu..
   Posleze se vse stane beznou zalezitosti..
   Pozornost a zaujatost ,22.41, mnoha a snad vsech dalsich /nemozne oznacit jako prispevky/,ukazuje velkou posedlost analni a posedlost procesu vymesovani,dokazuje, ze se dotycny z toho stadia jeste nevyvinul..
   Nebo se do nej vratil..
   To ma dusledky v jeho reci a psani hraji prave tyhle ,posedlosti procesu vylucovani,vymesovani a organy k tomu slouzici,hraji hlavni roli a dominuji samozrejme celemu mysleni a vedomi....
   Nemuze se toho zbavit, neni si si toho problemu ani vedom.
   Mimo to trpi detskou hysterii,nekonecnou zvatlavosti i kdyz nema co uvest...
   Musi proto za ucelem neustale snahy ovladnuti sveho okoli nekonecne beze smyslu zvanit.
   Zapacha tak vsude ,porad za kazdou cenu a bez konce..
   Vetsina deti samozrejme z toho stadia rychle vyrostou..

   Vymazat
 4. Kdo zradil jednou, zradí kdykoliv. Pro svoje chlebodárce je ještě větší nýmand, než jejich odpůrci. Jen ho ještě potřebují. Tak mu dávají cingrlátka a krmí ho báchorkami o tom, jak je důležitý a jak si ho váží. Tak tomu bylo i za jejich bačování za Protektorátu. Srazy, uniformy, emblémy, Svatováclavské orlice... A stačí si přečíst projev Reinharda Heydricha k vyšším německým úředníkům protektorátní správy a vůdcům SS ze září 1941. A bude jasno. Vyhlazeni jsme měli být všichni. I kolaboranti. akorát ti jako poslední. Hermann je odporná figurka. Ještě vetší je Pithart a jak se ukazuje i Rychetský. Ti byli v KSČ od začátku 50. let a v 60. dokonce v čelních funkcích. Jen v 68. vsadili na špatného koně. Ale přešli na druhou stranu, měli se dobře jako "disidenti" a po hadráku si to vynahradili. A nyní podlézají silám, které opět usilují zničení našeho státu a národa. "To jsou paradoxy", řekl by jejich guru. Od stalinistických primitivních hesel k neméně primitivním sudeťáckým. Inu kdo platí, ten i poroučí. Říkám si, kam až člověk může klesnout, když si neváží sám sebe. Klidně popře všechno co hlásal, čemu sloužil, k čemu přemlouval i nutil jiné... A není náhoda, že pana soudruha Pitharta oslavují chvilkaři a piráti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unku, jiní komunisti ze sebe nedělají svaté a bojovníky proti komunistům. A nikdo z nich nebyl v KSČ tak vysoko, jako chartisti. To nebyli řadoví členové, kteří sice chodili na schůze ale makali n brigádách a v akcích Z apod. Tohle byli členové vrcholných orgánů, kteří tady ten systém, o kterém ty sice víš jen pár blábolů z doslechu ale o to víc ho kritizuješ, v 50. letech zaváděli. Pithart, Rychetský, Kočárník, Dienstbier, Ruml starší atd. byli s Jakešem, Indrou, Kolderem, Švestkou atd. jedna parta. Oni společně "socializovali" vesnici, naháněli živnostníky do komunálu atd. za co si myslíš, že ty funkce, které v 60. letech zastávali dostali? Nemá smysl ti tady vykládat o dění ve světě a u nás v těch letech, ale ono prostě chtěli ještě vyšší funkce, které se právě uvolňovali a vsadili na špatného koně. Na rozdíl od těch druhých, co jsem jmenoval. Ale komunisti nevyhazovali z práce. Komunisti vyhazovali z funkcí. A to je rozdíl. Takže disidentům nijak zle nebylo. I majetek jim zůstal. Husák spolu se Svobodou zabránili politickým procesům. A disidenti jim to nezapomněli. Proto, když se karta obrátila zase nechali v klidu je. I s majetkem, důchody majetkem jejich dětí atd. Ale to už víš ne? To je rozdíl mezi řadovými odpůrci režimu, kteří se nechtěli nechat šikanovat, nebo se zastali jiných šikanovaných a odskákali to. Ale žádný teror zde nebyl. Ani tehdy ani o hadráku. Jen mně štve, že se tito političtí prostituti chovají, jako kdyby byli proti komunistům od samého začátku a riskovali tehdy, kdy to bylo opravdu o hubu. To se drali ke korytům. A ty přestaň kádrovat. Jsi jako ti soudruzi z 50. let nebo normalizátoři. To byla zase jiná kapitola.

   Vymazat
  2. Bezejmenný rozlišuje komunisty na hodné, ze svého rodu a ostatní jsou satani. Jak to říkala madam "Olbrajtová", ze stejné líhně? Jsou to prevíti ale naši!

   Vymazat
  3. Je dobré si připomenout roli Pithartů,Rychetských,Dlouhých a podobných bývalých
   straníků co obrátili svoji víru a stali se přes noc antikomunisty . Zpravidla tito lidé obdrželi vysoké funkce ve vládě nebo státní správě. Dle mého soudu,ale bylo nejhorší to co to udělalo s morálkou veřejnosti. Samozřejmě ,že tito "poturčenci" nemají co kázat morálku a vykládat demokracii. Ono to totiž
   působí na veřejnost jako prudký jed. Tito lidé už
   na vysoké funkce v politice a státní správě nepatří.
   Jsou nedůvěryhodní. Kdyby byli slušní tak už do politiky nezasahují a užívají si v klidu důchodu.
   Tohle zmatení kdo kým vlastně je a čí zájmy zastupuje
   se pro budování nového státu stalo katastrofou a
   umožnilo prasit stát i státní správu - kde se řada
   politiků vzájemně vydírala a je vydírána i ze zahraničí do dnes. Tato "hra" má pro ČR děsivé následky a vede k prasení charakterů lidí. Nejde o čistky - ale rozum a slušnost včas odejít .To
   Pithartové atd. evidentně nemají. Poškodili a zprasili náš stát a prospěli jeho nepřátelům.

   Vymazat
  4. Pane Povolny, velka cast komunistu se po okupaci pocestila a davali CSSR a lidem prednost.
   Take diky besneni toho odpornyho Husaku, ten je poskodil taky hodne..
   Dolezal aby jsme byli pripojeny k SSSR.
   Na takovy misto se po okupaci na uklidneni ,davaji lidi snasenlivy ,mirny ,jako byl Kadar v Madarsku.
   Dale to byla udesna slovakizace Ceska,kdy 3 miliony slovaku meli v parlamentu stejne hlasu jako 10.5 milionu zemi Moravsko ceskych..
   Asi jste tenkrat hodne chrapal..
   Dneska se to zase otaci pro zmenu do dalsi germanizace..

   Vymazat
  5. Pawe, chápat, ne chrápat musíte Vy, co bezejmennému sděluji.

   Vymazat
  6. Pane M.P. Plne s vami solidarizuji,doufam a preji vam mnoho uspechu v uspesnem klickovani okolo cenzoru,senzoru,dozoru..
   Mnoho stesti..
   PS. Podporuji takove aktivity,zdrave touhy prelstit moc a to prospiva nejen vasi mysli ,ale celemu vyvoji lidskeho organizmu,uz po staleti..

   Vymazat
 5. Blahopřeji panu Hermanovi, k ocenění od našich německých přátel, sudetoněmeckého združeni. Příští rok, se bude sjezd konat v Praze, velké ocenění za budování přátelství mezi dvěma národy Německa a Česka. Kdo je proti tomu, je velký hlupàk.
  Německo dnes nemá s fašismem nic společného, což se nedá říct o dnešním Rusku, kde sám Putin buduje fašistickorudý stát.
  Od stalinisty, soudruha Mana odsuzující článek, žádné překvapení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman má také osobní život. Může být vzorem pro křesťanské jinochy a muže. Nechal se vysvětit a pak odsvětit. Měl pletky se ženskými. Některá si stěžovala u biskupské konference, že nesplnil, co slíbil. Doufám, že už žije plným sexuálním životem a že nebylo třeba kvůli němu znovu vysvětit žádný svatostánek po tom, co byl Hermanem znesvěcen.

   Vymazat
  2. Český zrádce zase vyměšuje, jak jinak.

   Vymazat
  3. 15:46 Sdružení, sdružení, sdružení, vy henlainovci vedete s tou češtinou ustavičně heilige krieg. Piš raději německy, pro ty své. Tady ti nikdo nezaplatí.

   Vymazat
  4. Unku,

   v tom mas pravdu, Nemci jsou diky soustavne masazi ohledne Birkenau stale pod dozorem mych bratrancu, kterym za tu medialni masaz uz plati vypalne od roku 1945.
   jenom mi kamo nejak sikovne sdel jak se buduje Fasisticko-Rudy stat, nebo Rudofasisticky stat, rad se necham poucit

   dopredu srdecny dik za moudro

   Vymazat
 6. Po nastolení naší "úžasné" demokracie je většina občanů této země natolik zaměstnaná vlastním uživením se, že jaksi přehlédla zmetky typu Hermana, kteří se zde těžce přemnožili viz Senát, který kope evidentně za cizáky v čele s Fischerem, ignorace voleb zapříčinila, že se s minimem hlasů dostávají do vrcholných funkcí různí Tchajwanci, či nenávistné knihovnice v podobě Němcové a další, kteří dostali republiku do současného marasmu. Zavést povinnou volební účast by bylo zcela namístě, když to jde v Austrálii proč ne u nás, nadávat v diskusích a při volbách nezvednout zadek ze židle............

  OdpovědětVymazat
 7. 15:48
  A kam by podle vás, měl náš stát směřovat, než na ZÁPAD,pokud jsme v NATO a EU.
  Čtyřicet roků rudého teroru stačilo, a více jak třicet let svobody a slušné ekonomické situace, jasně dokazuje,že směřujeme správným krokem.
  Pana Fischera nekope za žádné cizáky, toho si dokáži představit za prezidenta, pokud někdo kope za cizáky,tak jedině Okamura a Zeman. Tito dva, za ruský a čínský nedemokratický režim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Směřujem správným krokem,to jako parademarch si myslel ?

   Vymazat
  2. 15.48 panna Fischera nekope za žádné cizáky ?
   A koho by sis uměl ještě představit za prezidenta?
   Vyjev svoje vlhké představy.

   Vymazat
  3. 16:06 Směřujeme správným krokem? Odkud si sem spadl, směřuje se směrem, krokem se kráčí,ty rudý terore. To tan nemají někoho, kdo alespoň trochu orientuje v jazyce čtenářů, jež hodlá zaměstnavatel pisatele oslovit?

   Vymazat
  4. 16:06 - vy jste mi ale myslitel. Co vám nakukají, tomu věříte. A ještě s těmi hloupostmi jdete na veřejnost.
   Žil jste vůbec za minulého režimu, nebo to máte z "politického školení mužstva"? Každá vámi napsaná věta je výsměchem inteligenci a životním zkušenostem.

   Vymazat
  5. Už ta první věta: "A kam by podle vás, měl náš stát směřovat, než na ZÁPAD,pokud jsme v NATO a EU." svědčí dostatečně o tvém duševním stavu, podobně jako podobná věta o zdraví dobrého vojáka Švejka před komisí vojenských posudkových lékařů. Napovím, že byl nazván notorickým blbem.
   Došlo ti, pane Nevědomý, že prosazuješ stejný otrocký postoj, jaký tady byl za reálsoc? Byl tu jemný rozdíl - nesměřovali jsme sice do prdele americké, ale sovětské a místo NATO a EU jsme oslavovali VS a RVHP... Táž vazalská filozofie, jen otočená o 180°. Ty dřívější ideové poučky padly, jaký osud asi čeká ty dnešní, západně hodnotné?
   Kolik ti je, že to už nebo ještě neznáš? Jak to, že nevíš, že řada dnešních režimních prominentů se politicky ukovala už v 50. letech, nejpozději v dobách normalizace? Nevadí ti, že někteří dnešní papaláši NEJSOU ani náznakem upozorňováni na svou nehezkou minulost, za to u jiných stačí k přibití na kříž pouhá kandidatura nebo rok členství? Mně tedy ano, zejména u takových kazatelů jako je zrovna Rychetský, starý Ruml sa Lisem, křesťan Pithart, vysílač Uhde, starý Benda a další. Ženský nevyjímaje.

   Vymazat
 8. Dříve a tolik mnohými z nás opěvovaný západ míří současnými ideologickými nesmysly do pekel a ještě větší totality díky současným technickým vymoženostem že by i komunisti bledli závistí. Mantra "směřovat na západ" je v současné době totální nesmysl, rozumím pouze směřování k svébytnosti české země bez poklonkování a bezmezného lezení do ....cizákům a je mi jedno zda jsou ze západu či východu

  OdpovědětVymazat
 9. Všechno se vyvíjí a dnes už nikdo nemluví o zrůdnostech začínajícího kapitalizmu. Zřejmě ty komunistické ideály jsou natolik závažné, že i po tolika letech děsí parazity. Jenže vývoj nezastavíš a současné směřování většiny lidstva to jasně potvrzuje. Lidstvo bude muset prožít tu hrůzu přerodu na sociálně spravedlivý řád, kdy člověk překoná ten zvířecí pud. Jak geniálně to ten náš génius VH ve svém projevu řekl.

  OdpovědětVymazat

 10. Rad bych jen vedel kdy se jmeno Herman zmenilo na Herrman takze by aspon pro mne bylo zajimave kdy se z jejich rodu stal nemeckej....

  Mimo toho at tak ci tak, jsme uz v Protektorate znova, ale tentokrat jsme se tam dostali sami bez Mnichova, a tak Herrman ci Herman (koho to zajima?).

  Kdyz se ale nad Herrmanem zamyslime, a take ze jsme zase v protektoratu, tak je fakt jedno jestli Herrman ci Herman leze Sudetakum do prdele... za prve je z Moravy, a tam maj Nemce at Rakouske ci z rajchu historicky radi.
  za druhe, jeho bratreni je naprosto neskodne, a rekl bych mozna pro nas uzitecne, ackoliv povazuji Nemce za nafoukane svine, ale furt jsou zde lepsi nez Afroinzinyri, ktere do Nemecka natahla Andula.

  Je nadeje, ze az Nemecko zaplavi Andulini hnedi milacci, tak u nas vznikne.....ale nic....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Basi, Basi...
   Docela jsem ti dosud rozuměl, i tvé osobité češtině, ale dnes se musím bránit. Řeknu to po mém a přelož si to do tvého jazyka. Prosím tě, neber si Moravu do "úst". Jsem z moravské krve a nemám rád plošné kádrování, zrovna tak bráním Čechy, Slováky, Němce i Rusáky. Protože všude najdeš sympaťáky i blbce. Podle toho, že jsi asi poznal kus světa snad jsi na to přišel, nebo máš na velkou smůlu. Škoda.

   Vymazat
 11. Odpovědi
  1. 17:43
   Slava a jak nazvat tebe??
   Já pana Hermana v jeho práci podporuji, čím vám konkrétně Němci dnes ubližují. Vlastně co dnes,ale 76 let.
   Za těch 76 let znám jiný stát, Rusko, které tady mělo více jak dvacet let okupanty a dnes nám vyhazuje budovydo povětří
   Slaveč.ku

   Vymazat
  2. Unknowne - Indický běžče, Herman tím, že kolaboruje s sudetoněmeckým landsmanschaftem a Lichtensteiny jasně prokazuje nepřátelský postoj k našemu státnímu zřízení i k naší zemi. Obě tyto entity chtějí majetkové zvraty na úkor české společnosti a ohrožují územní celistvost a nedotknutelnost republiky. Já vím, že právě tohle se vám na Hermanovi líbí. Vždyť čtenáři Nové republiky velmi dobře vycítili, co jste zač.

   Vymazat
  3. Myslím si, že není nutné zde vyjmenovávat historické poklesky západního a jižního Germánstva vůči naší zemi... Bylo jich tolik. Třeba 350 000 mrtvých za 6 let.

   Vymazat
  4. Merkel nedavno zase utocila na germany,ze je to velka hanba,ze zacali valku v 1939 a ze si musi neustale pripominat ty viny.
   Ale to je jen trik , kdyz nekolik generaci nema s valkou nic spolecneho a jde o opakovane vnucovani do role zlocincu za ucelem je ovladout, aby souhlasili ,s pocitem viny jejich nekonecnych zlocinu /ktery nejsou jejich/se povolne nechat ovladnout tim co se take na ne chysta..To uz muzou videt..

   Vymazat
  5. Tyhle a dalsi problemy jsou ovsem dusledky Gorbacheva..Jdou na jeho ucet.
   Rusove potom se stestim utekli demokratum z lopaty a nas v tom nechali..A nechavaji..
   A Putin ,Zacharova ted delaji ramena a velky svaly..
   V EU vladne usNATO ,dostava nejvic jako Pentagon a stacilo si povsimnout,jak drive usNATO vedli nekolikrat nacisticky generalove..A proc asi.
   Kteri meli a vzali si z Dolfa dobrej priklad taky v porusovani slibu..
   Toho si jidasskej soudruh vhodne nevsimal..
   Ale nebylo mozny soudruha zastavit ,odkopnout,aby nas dalsim Mnichovem nedodal zapadu...
   Ma nas ,asi predevsim ten,na svedomi..
   Ale to nevadi dalsim,aby hystericky nekriceli,vriskave lamali ruce nad narodem,ze za vsecko jsme my totalne zodpovedni,my obyc lidi..
   Opakuji kecy jinych do omrzeni..
   Protoze si napr. kupujeme jidlo,tak jsme konzumenti,kteri proto nicemu nerozumi a nemuzou.
   Nebo asi deset tisic lidi cinkali klicema ,to je dukaz zase nasi zodpovednsti celonarodnich zlocinu..
   Durazne se dozaduji cist ve slovenstine..A jeste krici ,jako posedli ,ze jsou cesi..Zaroven netusi,se neobtezuji znat aspon zaklady udaje vyvoje na Slovensku, kde nikdy na rozdil ode mne nebyli..
   Jeste mluvi o blbosti, ovsem pouze tech jinych..
   Kterou tu svoji dokazuji zaroven usilovne kazdy den..
   Prevzali slovenskou nenavist k Benesovi/ktery zavrazdil Stefanika bez dukazu/, ktery je zodpovedny za vse ,kdyz na zadne jednani o nas,nebyl ani pozvan, ani se nesmel zucastnit..Atd.
   Jako stado oslu, jeden zacne hykat a dalsi se pripoji..

   Vymazat
  6. 3:54 Kdo je to Gorbachev? Neznám žádného Gorbacheva... :(

   Vymazat
  7. Vidim,ze neznate ani sam sebe..Nebo se o to aspon uspesne a spesne pokousite.
   V opacnem pripade by vase Sebe upozornilo vas na nejakou vseobecnou informaci..Diky za zpravu.

   Vymazat
 12. Basosi, Herman má skutečně mimořádný vývoj. Jen by mě zajímalo jak by se dál vyvíjel za nadvlády muslimů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:23 Byl by imámem a místo kadidla by někde zapaloval doutnák.

   Vymazat
  2. Unknowne zase PROVOKUJEŠ ! Vítězství SVĚTLA se rychle blíží. Černoprdelníci a všichni přisluhovači půjdou tam kam jim URČÍ vojenské tribunály!
   Bergogliova duchovní agonie: V čele pronásledovatelů všeho katolického. Rozhodující úder do vlastních řad? Nejvyšší klérus ztratil víru
   https://www.infovojna.sk/article/bergogliova-duchovni-agonie-v-cele-pronasledovatel-vseho-katolickeho-rozhodujici-uder-do-vlastnich-rad-nejvyssi-klerus-ztratil-viru

   Vymazat
  3. 22:02
   Co je to TVOJE světlo??
   Zase bláboly,kam na ně chodíš?? Co je tohle za dezinformace, nějaké pochybné špíny
   Pana Hermana podporují jako člověka, jako duchovního mně nezajímá.

   Vymazat
  4. 21:21 Dyslektiku, jestli ty jsi duchovní, tak máš v kostele zřejmě veselo. Jen ty a dřevění andělé, věřící jsou dosud na útěku.

   Vymazat
 13. Benešova slova o kolaborantech v budoucnu se naplnily.

  OdpovědětVymazat
 14. Pana Hermana jsem odhadl podle obličeje a hlasu dávno před tím, než se vybarvil. Nezklamal, je schopen všeho. Ale nevěřím, že hraje vlastní politiku, nýbrž ho považuji za nastrčenou figuru, která na to měla žaludek. Už jenom fakt, že se takový člověk stal před tím ministrem, aby jako bývalý
  nýmand z lontu získal společenský kredit, mluví za vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte pravdu, ale tu krysu a jemu podobné, lidé stále volí! Proč? Myslím, že je to proto, že hodně lidí sedí o volbách doma, kdežto placení zrádci a kolaboranti se účastní na 100%.

   Vymazat
 15. Demokracie se odkládá

  1. Šutr v botě netlačí, v našem lese pytlačí.
  Pravda vítězí, vlaje na Hradě, jiné je to dole v osadě.
  Kocourkově to vedeme, nepěstujeme, dovezeme.
  Sekyra zatnutá ve trámu a regály plné banánů.
  Zisky ty jsou privátní, dluhy ty se zestátní.
  Za pravdu lež se pokládá, demokracie se odkládá.


  2. Kde je rozum, kam jen šel, proč nás poslal do pekel?
  Už to ví i strašák do zelí, co bylo kdysi naše je v zádeli.
  Hypotéka, kde sehnat záruku, usínám s oprátkou na krku.
  Bankám se daří, kvetou, zelení a mně hrozí exekuce z prodlení.

  Ref: Zisky …


  3. Abychom co je správně věděli, dovíme se od Moravce v neděli.
  Ve zprávách Ocelový prozradí, že nás nový přítel nezradí.
  Ivanovi se nás zlomit nezdaří, hlídají nás Koudelkovi čučkaři.
  Odhalili, každý to musí znát, teroristy že jsou Pat a Mat.

  Ref: Zisky …


  4. Vládcové svobodou konejší, jsme si rovni, oni rovnější.
  Jako kdysi na panském dvoře, my rovni dole oni rovni nahoře.
  Mašírbota je obuta, trčí z ní noha Posselta.
  Komu není rady, nelze pomoci. Naši vnuci budou asi otroci.

  Ref: Zisky …

  OdpovědětVymazat

 16. Co je to TVOJE světlo?? SVĚTLO a TEMNOTU rozeznává vše ŽIVOTASCHOPNÉ v celém vesmíru. Jenom Unknown 21:21 NE.
  http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-10-dil-1-paragraf-328
  https://www.zdraveforum.cz/…pdf

  OdpovědětVymazat
 17. Ta jeho držka úžasně koresponduje s těma jeho prasárnama! A vedle ten vyžranej hitler! To nemá chybu! Chybí tam jen humanitární bombarďák havel, aby pocit absolutního hnusu byl dokonalý !!

  OdpovědětVymazat
 18. Herman je nebezpečný chlap. Za maskou žoviálního strejdy se schovává práskaný zrádce, schopný za prachy všeho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman a jemu podobní to nedělají za prachy, ale z přesvědčení ..
   To přesvědčení do nich nalili jejich dědkové a fotři, kteří byli stejní šmejdi, a nenáviděli a nenávidí komunisty a celý poválečný "socialistický stát", kteří je poprávu "utlačoval", ale málo, měl být důslednější ..

   Vymazat
  2. Pane Maxime,
   já si myslím, že nenávist není dědičná, ale dá se vychovat, jak v rodině, tak i ve společnosti. Poznal jsem dost lidí, kteří by měli opravdový důvod k nenávisti a stejně ji v sobě neživili.

   Vymazat
 19. Morální i fyzický parazit Dadouš Herman sám sebe pasoval
  na usmiřitele Němců a Čechů. Pravda je ale taková,že 75 let po válce kterou začali Němečtí náckové s pomocí naprosté většiny Sudeťáků - není usmiřování třeba. Obecně je známo jak to s válkou bylo, kdo ji začal a odpovídá i za její strašlivé důsledky včetně genocidy židů,slovanů i dalších rasově nebo politicky "nepěkných lidí". K tomu
  přistupují i obrovské škody na majetku v celé Evropě ,které dosud Němci nesplatili. Dnes už jim to připomíná málokdo. Za 75 let se většina lidí poučila ze šílené války a navázala postupně sousedské dobré vztahy. Je proto velmi překvapivé,když se morální patologicky zrádný úchyl Herman postaví sám od sebe před lidi a začne je po svém usmiřovat. Důsledek je takový, že provokuje návrat starých smrtelných nepřátelství. Pravděpodobně Dadouše Hermana úkoluje sám ďábel aby štval Němce a Čechy proti sobě a měl z toho osobní užitek. Nemohu než připomenout,že takovéto magory produkuje už staletí strana Lidová,že Bělobrádku ? Nebudu je připomínat jmény - všichni o jejich lezení do zadnice každému režimu - víme. Lidovci se motají do politiky kvůli zisku svého vedení spjatého s katolickými preláty a Vatikánem či šlechtou.Prokázali to při prosazování přehnaných až šílených církevních restitucí, bez toho aby se ptali občanů,kteří byli přinuceni ty stamiliardy platit
  a ČSSD co měla lidi bránit - jim v tom spíš pomohla Sobotkou. Kdo na tom vydělává ?Jasně že i strana Lidová - protičeská plná svatoušků co poučují o morálce a cti ale sama se chová jako šmejd. Není jedovatější
  politické strany v ČR.

  OdpovědětVymazat
 20. Svět zešílel a lidi zcvokli

  http://svobodnenoviny.eu/svet-zesilel-a-lidi-zcvokli/

  Praví konzervativci západní Evropy tleskají maďarskému zákonu na ochranu dětí

  http://svobodnenoviny.eu/pravi-konzervativci-zapadni-evropy-tleskaji-madarskemu-zakonu-na-ochranu-deti/

  OdpovědětVymazat
 21. Pane Dvořák, už nemusíte demostrovat debilitu a demagogii, podělaného rusofóbního trolla "unknown". Kromě této kreatury jsou tu normální diskutující. Tak ho rovnou mázněte jako indickýho běžce . Jen tu popuzuje a doma masturbuje, tím mazáním ho jenom budete správně iritovat. A´t táhne na Forum24, tam je svůj mezi kretény.

  OdpovědětVymazat
 22. Je vidět, že Herman je profesionální sběratel. Loudil medaili pro strejdu Bradyho, protože byl v Osvětimi a sám pro sebe vysomroval medaili od sudeťáků, kteří ho tam bezmála poslali. To jsou, ale paradoxy, jak by řekl ráčkující "velikán".

  OdpovědětVymazat
 23. Bernd Posselt Trautenberk má opět nekalé úmysly. Jenže tohle není pohádka. Náš hajný nemá střelivo, Anče s Kubou řeší změnu pohlaví, sojka slouží jiným a Krakonoš mlčí. Tedy, alespoň zatím.

  OdpovědětVymazat
 24. President Havel "posvětil" útoky na Beneše a dekrety svou bezprecedentní, nepravdivou, falešnou, a z českého národního hlediska antimorální omluvou tzv. sudetským Němcům, ve skutečnosti odsunutým československým Němcům.
  Nahrál tím na smeč všem poválečným odpůrcům postupimských odsunů, a to jak zahraničním - dodnes to využívají němečtí předáci, jako madam Merkelová, Steinbachová nebo pan Stoiber, v Rakousku pan Zeihsel a jiní - tak i domácím.
  Byli to především Havlovi páni následovníci, kteří neustále šířili pomluvy a hanobitelské pamflety na presidenta Beneše a na dekretální právo III. Benešovy republiky. Tak například to byli v zahraničí paní Sidonie Dědinová a Bernd Posselt, u nás pánové Pithart, Herman, Mandler, Doležal, Kučerové. Z nich pan Pithart proslul výrokem "Beneše není třeba nijak šetřit..." . Korunoval to pan občan kníže Schwarzenberg, vlastním slovem prohlášený "Böhmisch", zlověstným výrokem o postmortálním poslání dr. Beneše do Haagu na válečný soud, při volbě presidenta (čímž neuspěl u většiny národa).

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.