Reklama

pátek 16. července 2021

Hrobař opustil hřbitov aneb Expremiér Sobotka opustil v tichosti ČSSD

Rudolf Hruboň

16. 7. 2021 NárodníNoviny

Někdejší premiér, ministr financí a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka po 32 letech v tichosti opustil stranu. Právu to potvrdily dobře informované zdroje blízké Lidovému domu. Upozornil na to server Novinky (viz ZDE).

(Na snímku vzpomínka na Sobotkovu demisi-nedemisi: "Slávku, támhle je tvůj mikrofon!")

Potichu se vypařil


Sobotka zvolil, stejně jako další straníci, jednoduchou cestu: do konce června nezaplatil členské příspěvky, čímž mu podle stanov členství v ČSSD automaticky zaniklo. Sobotka na dotaz Práva, co ho vedlo k odchodu ze strany, nereagoval. Stejně tak nereagoval současný předseda strany Jan Hamáček, který je na zahraničním jednání. Sobotka se po vzdání se mandátu v březnu 2018 uchýlil do ústraní a s kolegy ze strany nekomunikuje. Podle informací z blízkého okolí zakotvil v nadnárodní společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem zdravotnické techniky.


24 komentářů :

 1. Tu fotku jste nemuseli uverejnovat, jeste dnes mam vztek, kdyz si na to vzpomanu.

  totiz tenkrat Zeman sice udelal ze Sobotky na chvilku kaspara, kdyz odesel a nechal tam Bohouse samotneho, ale pri tom udelal strasnou a skoro bych rekl osudovou chybu, ze nenechal vypnout mikrofon, takze Bohous potom mohl celych 10 minut (kdyz se dal dohromady) plakat a narikat na verejnosti. Takze "mazany Zeman" nebyl tak mazany, a pitomy Bohous nakonec se mohl svobodne vyplakat ci vykecat....

  Kdyby mu Zeman tenkrat ten mikrofon nechal vypnout, tak by byl uz tehdy konec Bohousovy vlady, a mohlo nam byt "min hure" (dalo by se rici mozna lip)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím, jestli to někoho dojalo. Už jen protože on Bohouš má charizma jako zmuchlanej špinavej hadr na podlahu.

   Vymazat
 2. No co jen on a další zrádci v té straně stále fungují takže když vypadnou z parlamentu nebude mě to mrzet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hamáčkovo ministerstvo chodí po tenké linii totalitních praktik: Jiný názor je „hybridní hrozba“

   https://cz.sputniknews.com/20210716/hamackovo-ministerstvo-chodi-po-tenke-linii-totalitnich-praktik-jiny-nazor-je-hybridni-hrozba-15160486.html

   Vymazat
  2. Bohuš není zrádce. Bohuš je jenom blb. Ostatně takhle to dopadne vždy pod heslem "mládí vpřed". Ambiciozní nedovzdělaní spratci z tzv. Mladých socialistů, to vzali do paže. Z třiceti procent jsou na třech a pokouší se někoho přesvědčit, že bude veliký úspěch když se dostanou do sněmovny. A zřejmě jako "vtip" Hamáček odhodlaně prohlásí, nedosáhnou-li na potřebnžch pět procent, rezignuje. Myslím, pokud se to naplní, nemusí odstupovat. Stačí, když po stopětadvaceti létech za sebou - zhasne.

   Vymazat
  3. cabo

   a muzes mi prosim jmenovat od nich nekoho kdo neni?

   Vymazat
  4. Basos Ale ano ale ty lidé zavčasu odešli pan David nebo pan Foldyna.

   Vymazat
 3. Ozubená pleš by zasluhovala pomník. Vlastně dva.
  Mám představu dvou obrýlených a ozubených falusů v ohrádkách.
  Na jedné té ohrádce by stálo: Páni, na druhé Dámy, a chodili bychom tam na ně chcát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:56... Já jsem mu říkala Železnej zub. Kvůli těm rovnátkám.
   Tak aspoň má za erární prachy rovný zuby a může je cenit na zákazníky nakupující zdravotnický tovar.
   ;-)

   Vymazat
  2. Pane Milane,
   váš styl je mi vzdálen i když chápu, proč. Na druhé straně, rozumím nešťastné věřícím v ČSSD. Pan Sobotka asi nebude škodný, nejspíš bude na tom finančně lépe.

   Vymazat
  3. 11/03
   No, ještě aby nebyl! Víte jaká by to byla nuda?
   Já jsem holt plebejec a miluji košatost své mateřštiny v celém jejím spektru, vy upřednostňujete učesané vyjadřování - no a?
   Hlavně když panuje shoda v onom skotském "Já pán - ty pán."

   Vymazat
  4. Pane Milane, beru a vážím si to.

   Vymazat
 4. Projevil se charakter, proč by měl být ve straně ze které už nic nemá? Vliv v trapu, prachy v trapu, jenom platit známky, to není nic pro uvědomělého straníka.

  OdpovědětVymazat
 5. Ty naše hodnoty selské
  byli mu míň, než bruselské.
  A tím, za svých ,,slavných dob"
  vykopal straně, ten hrob.

  OdpovědětVymazat
 6. Bohouš Sobotka spolu se Špidlou,Štěchem,Rychetským, Diensbierem,Pochem,Chovancem, Marxovou,Dolínkem, Petříčkem,Hermanem a Lidovci podrazili Zemana při volbě prezidenta,volili Miki Mause z ODS a spolu s Lidovci umožnili postupnou likvidaci ČSSD a levice.Ničivá svinstva,církevní restituce ,amnestie největším zlodějům z ODS,TOP,Lidovců a jejich koaličníků - dostala zelenou. To Sobotka si přece pozval Lidovce Hermana do vlády a pověřil ho dozorem nad prováděním církevních restitucí , podlézáním sudeťákům,Vatikánu a pohrobkům Habsburků i Hitlerovců - škoda mluvit. Čím to je,že ČSSD spolu s Lidovci zprasila
  státní správu,justici,policii,školství i zdravotnictví ?
  Je to především tím,že vedení ČSSD bylo plné boháčů kteří vedli stejný způsob života jako by byli členové ODS a
  kamarádi Bakaly. Ta zrádná partička zničila levici v ČR
  a pomohla zachránit zloděje ODS ,ČSSD a KDU co jim kdysi Klaus udělil amnestii. Potřebujeme stále velmi nutně
  tyto pachatele usvědčit a poslat do šatlavy. Proto by bylo dobré volit SPD,Šlachtu a stále ještě raději Babiše - než tu bandu ODS,Pirátů,KDU,TOP,STAN - co nám zavedla třetinové
  platy, naprostou závislost na velmocích,zprasila státní správu a justici a chystá se v podvodných koalicích vrátit k moci.
  Kdo věří tomu ,že pachatelé z ODS,od Lidovců,TOP, Pražské ČSSD,Pirátů a STAN by se ve vládě polepšili ? Jen
  nepoučitelný občan - nebo jejich volič za účelem zisku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tome

   bohuzel za Babisova predsednictvi se nic z toho co navrhujes nestane, a to ne proto ze Babis by je chtel chranit, ale proste nemuze, v tomhle pripade ho pripravi EU o penize

   Vymazat
  2. Cokoliv co se stane závisí na volbách. Ta diskuse je stále o volbách a proč lidi volí pachatele co škodí státu. Jde po pravdě jen o alespoň mírný pokrok. Jen trochu víc si ten stát pohlídat a nepustit k moci příliš mnoho magorů,deviantů ,zlodějů a jejich sponzorů.

   Vymazat
  3. Pane Tomáši.
   jako vy, taky nevidím jinou cestu. Volby skutečně nemohou udělat zázrak a přesto je důležité je využít a alespoň nevolit vykřičené osobnosti a jejich strany. Když se nám podaří narušit "jánabráchismus" jak uvnitř stran, tak i mezi nimi, pak to bude výhra. Potom přide na řadu zbavit se vlády cizích korporací. Bude to běh na dlouhou trať.

   Vymazat
  4. P.S. Budou-li mezi námi lidé, jako podnikatel z pily, co poslal potřebným moravákům 4 kamiony latí na střechy, tak se o náš státeček nebojím. Taky ti, kteří co z toho mála co mají posílali co mohli, aspoň DMS, nebo party dorostu co nabídly své ruce. Proto se nenechme od politiků otrávit a vzájemně se nenávidět.

   Vymazat
 7. Nechtěl bych přehánět, ale základ změny k lepšímu je v tom že si vyhodnotíme chyby z minula a přuipomeneme si kdo je
  způsobil. Když to neuděláme, zjistíme že nám zase dělají ministry Nečasové,Bémové,Hermani,Topolánkové a jejich rádci, Chovanci,Petříčkové,Pochové atd.
  Tak mizerené politiky,ministry,justici a "odborníky" na finance co podhodnocují uměle Českou korunu, si prostě již dovolit nemůžeme.

  OdpovědětVymazat
 8. Ony problémy "vesele" začinaly rašit, když byl předsedou J. Paroubek a ČSSD byla na vzestupu.
  Bujely známé "socdemácké rodinné nemoci", jako oportunismus, antýctví a antirusismus.
  Tzv. krajští velmožové čekali na to, až J. P. odejde a oni se budou nerušeně "vyhřívat" na slunci moci.
  J. P. místo toho, aby ty signály, vnímal, zmínky o nich "házel" do koše.
  Připomínal, jak česká socdem se za něj "přiblížila" tzv. druhořadým velikánům,
  jako byl Blair (B-liar) či Schroeder (Vater der soziale Kahlheit).
  Od obnovení socdem bylo jasné, že NIKDY nedosáhne na 51%,
  což si ona sama ještě (i za J.P.) zhoršovala svým antikomunismem.
  jak J.P. tak i B. Sobotkovi jsem osobně řekl,
  že Bohumínské usnesení musí do koše.
  B. Sobotka ve Stř. kraji přislíbil řadu reforem socdem (např. volbu OVV celou okr. organizaci, prosazení referenda, rady pracujících atd.), neudělal NIC.
  Osobně jsem mu to připomněl. Tvářil se, že mu upadla tužka na zem...
  Čili na onen evropský úpadek socdem bylo zaděláno již za Mitteranda, Brandta ( Zákon o Berufsverbotu coby zákon vyšel za jeho vlády) a dalších velikánů.
  Nyní to končí Vrběticemi, kdy mnohonásobně prodraženou elektřinu budou splácet ještě naši vnuci!
  Socdem místo požadavků hlubší revize NATO a EU je jen pochvalovaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mohu, Vladimíre, jenom potvrdit. Já Sobotku poznal v Komisi pro Stanovy ČSSD,(kterou před ním vedla jistá "proslulá" Vaňhová), a sám jsem mu nosil zpracované návrhy na úpravy Stanov proti "velrybářům", putovním dočasným členům, atd. atp. Neudělal nikdy nic. Držel se funkcí jako ono pověstné hovno košile. Už za něj jsem pochopil, že v ČSSD skutečně platí a dodržuje se jenom jedna jediná zásada, a to je, že žádnou zásadu není třeba dodržovat, pokud to ohrozí něčí osobní zájmy a kšefty. A proto pro ČSSD
   už neexistuje cesta k její záchraně.

   Vymazat
 9. Pan premiér BS byl šancí pro velešikuly a tuneláře, naopak byl neštěstím pro občany naší země. Byl poslušným hochem "lépe pracujících" a do chlapa odpovědného občanům, nedorostl. Snad ani nemohl, impotenci dokazuje jeho odchod z jeviště, jak schován za kulisy opouští divadlo nouzovým východem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ozubená pleš byl především impotent ducha! Ale není sám s vykastrovaným kritickým myšlením, taková je celá naše vláda, dokonce už i Velký ega masturbátor Zeman vykazuje známky duchovní kastrace.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.