Reklama

úterý 13. července 2021

K prohlášení Věry Jourové: "Putinovské Rusko a prokremelská média destabilizují Evropu. Budí v lidech nedůvěru k demokracii."

Dušan Klindera

13.7.2021  skupina Vlastenci
 
Paní Jourová,

Neznám žádné "putinovské Rusko". Rusko je jen jedno. A neshledávám žádný důvod k jeho adoraci, stejně jako k adoraci kterékoli jiné světové mocnosti. Právě tak ovšem nemám žádný důvod je nenávidět. Ale když už takovýmito plamennými slovy troubíte do světa prounijní propagandu, počítejte se mnou:


Nevím nic o tom, že by nám Putin nebo Rusko cenzurovali internet, mazali a blokovali profily na sociálních sítích nebo vyhrožovali vězením za projevy neschválených názorů.

Nevím nic o tom, že by Putin nebo Rusko zakazovali chovatelům domácí zabijačky, rybářům olůvka a myslivcům broky.

Nevím nic o tom, že by nám Putin nebo Rusko nařizovali, že rum nesmí být rum, pomazánkové máslo nesmí být pomazánkové máslo a cikánská pečeně že je projevem diskriminace.

Nevím nic o tom
, že by na nás Putin nebo Rusko chystali šílené plány typu Green Deal, bezuhlíková Evropa a zákaz spalovacích motorů.

Nevím nic o tom, že by se Putin nebo Rusko snažili legislativně odzbrojit domácí obyvatelstvo a vnutit nám proti naší vůli a za každou cenu hordy nelegálních negramotných muslimských vetřelců ze zemí třetího světa.

Nevím nic o tom, že by nám Putin nebo Rusko diktovali přes hlavy našich ústavních a vládních činitelů legislativní paskvily, vytvořené nikým nevolenými cizími úředníky.

Nevím nic o tom, že by Putin nebo Rusko ničili naše zemědělství dovozem dotovaných potravin za dumpingové ceny, prodali naši vodu cizincům nebo vydali horu Říp, coby jeden ze symbolů našeho národního uvědomění, zahraničnímu vlastníkovi.

Nevím nic o tom, že by nám Putin nebo Rusko tvrdili, že máma a táta nemají být "máma" a "táta", nýbrž "Rodič 1" a "Rodič 2", že existuje 78 pohlaví, případně že homosexuální vztah má být povýšen na manželství.

Nevím nic o tom, že by nás Putin nebo Rusko nutili zavádět covid-pasy a snažili se nás dotlačit k očkování jakýmisi neprověřenými a podezřelými přípravky - a to včetně dětí a těhotných žen.

Propagandu v duchu "Stokrát opakovaná lež stává se pravdou" používal už Hitlerův ministr propagandy Josef Goebbels. A račte si vzpomenout, jak nakonec dopadl.

Naši důvěru ve vámi vyzdvihovanou "západní demokracii" podkopat nelze, protože jsme ji už dávno ztratili.57 komentářů :

 1. Pokud je pravda, že řekla, co tvrdíte, pak si myslím že paní Jourová je omyl, a že volba žen z domácnosti a horalů z Vysočin do vysokých státních funkcí se ukázala být chybou.
  Ale konec konců, nikdo za nic neodpovídá, takže vrátí se, koupí si v Praze vilu za .... a o co kdy šlo? Vždyť takovéto plky jsou to jediné, za co je placená. Na ostatní práce tam mají profesionály.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rybo,

   ta zencka je fakt dobra, no spis bejvala, vidis jak se clovek dostane pres postel nahoru, a jde to rychle.

   jinak zavidet se nema, je to jeden z hlavnich hrichu desatera

   Vymazat
  2. Basosi určitě v něčem dobrá je. Ale není vidět v čem. Co se politiky týče, tak jejím jedinou politickou kvalifikací byla tříměsíční nezákonná vazba v procesu ohledně povolování slunečních elektráren, když pracovala na ministerstvu s paní Vitáskovou. Média z ní udělala mučednici a tedy celebritu. Toho promptně využil pan Babiš a dal si ji na plakáty. Po vítězství vd volbách dělala ministryni, ale byla to taková hrůza, že ji po třech měsících museli odvolat a dali trafiku to eurokomisařství. Komisaři volení nejsou. Tak tam straší dodnes. A jelikož je totálně pitomá, může dělat komisařku čehokoliv. Asi jako Zaorálek ministra. Protože pouze pitomci mohou dělat cokoliv. Protože o sobě nepochybují. Nikdy a v ničem. Na rozdíl od odborníků. Proto tato dáma dává rady v oblasti životního prostředí, demokracie, sexuologie, pediatrie, pedagogiky dospělých, masových komunikací, rodinné výchovy a partnerských vztahů, mezinárodní politiky a tak. V příští rundě bude komisařkou zase pro něco jiného a bude postupovat naprosto stejně. Kdesi jsem četl výrok nějakého myslitele: "Prvním příznakem blbosti je pocit geniality". Tato paní je toho důkazem. A není sama a netýká se to pouze žen. Tak třeba "radarová pěnice" paní Parkanová byla ministryní obrany, i když se vědělo, že nerozezná polní kuchyni od polního kanónu. Ale právě proto mohla podepsat za vládu kontrakty na Pandury a letadla CASA. Paní Kuchtová toho o školství a tělovýchov také nevěděla, ale jako ministryně odvolal vedoucí týmu mistrovství světa v klasickém lyžování a dosadil tam Kateřinu Neumannovou. Ta byla a je skvělá lyžařka, ale o řízení takového podniku nic nevěděla. A proto byly všechny tyto dámy do funkcí dosazeny. A plnily úkoly skvěle. Jen Liberec musel zaplatiti 105 miliónů dluhu. To samé již zmíněný pan Zaorálek, kterému zdatně konkuruje jeho stranický šéf Hamáček (vnitra i zahraničí,...), a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Stačí se kouknout do Senátu. Na mezinárodním poli to není jiné: Předsedkyně Evropské komise "Flinten-Uschi", běloruká "prezidentka" Tichanovská, která mluví pouze ve frázích a ani neví, jak se vlastně jmenuje. Pitomec není člověk, který něco neví nebo neumí, nebo něčemu nerozumí. Pitomcem se stává, když se hrne do toho, čemu nerozumí, co neumí. Ale pitomci jsou velmi užiteční, jak vidíte. Dá se na nich dost vydělat. Někomu.

   Vymazat
  3. Proc chvali Jourovou.?

   Vymazat
  4. 23:10 Podle pozoruhodného výčtu schopností paní EUjourové soudím, že jde poslední žijící exemplář renesančního člověka. Pardon - krávy. Tolik věcí by nezvládl ani Leonardo da Vinci.
   To se máme, když vlastníme "takýchto ludí" na postech evropsky nejvyšších.

   Vymazat
  5. Jourová není hloupá ale nebezpečná!

   Vymazat
  6. Ta svině měla sedět v base ještě dneska!!!!

   Vymazat
  7. Hloupost se s nebezpečností nevylučuje. Mám takové zkušenosti.

   Vymazat
  8. Basi, Basi,
   nemám námitky proti tvému gustu. Někdo rád holky, jiný vdolky. Než paní Jourovou, volil bych vdolky.Mám raději typy co potřebují ochranu, u ní mám pocit, že ochranu by víc potřeboval manžel. Ale k věci, jednak se divím, že je stále ještě členkou ANO. Kdyby jí vyloučili, tak by získali hodně voličů a ona by se mohla stát okrasou Pirátů, k nemalé radostí jejich příznivců.

   Vymazat
 2. Tahle kriminálnice by měla mlčet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezlobte se na ní. Paní Jourová je jen trošinku přibržděná a plete si Evropskou unii a demokracii s evropskou komisí. Už by bylo na čase, aby volení premieři a presidenti eveopských států zavítali do Brusele a tak nějak lidsky těm troubovitým nikým nevoleným nýmandům řekli : Tak děvčata a chlapci, z hrušky dolů a budete zařezávat na sjednocení norem, harmonizaci daní, volném pohybu lidí. Toď vše Jourová. To je EU. Myslím, že ty různé Věry, Uršuly, buzíci, alkoholici a ostatní, až na vyjímky netáhla, co vygeneroval nemocný systém by mohli mazat domů.

   Vymazat
 3. 15:26 Ukrajinče, srovnej si čárky nad písmeny. Tady se píšou do prava, napsat darebàk, může jenom cizí státní příslušník, nebo místní debil. Jistě uznáš, že ksem k tobě milosrdný.

  OdpovědětVymazat
 4. Mojí nedůvěru k demokracii vzbuzuje EU zastupovaná paní Jourovou.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Paní Jourová strašně rychle zapomněla kam vede lež (díky které se ocitla v kriminále)je totálně odtržena od reálného života běžných lidí stejně jako 90% europoslanců, kteří pro peníz od cizáků jsou schopni zapřít vlastní matku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Historie se opakuje takže je možné že tam jednou skončí.

   Vymazat
  2. wendy 16:48!!

   Paní jourová nic nezapomněla, velmi dobře si pamatuje školení chazarů, kteří ji vysvětlili jak se dostat do jeuroroury (komise). Nejdříve něco spáchejte (háček a opratě), pak vás odsoudíme (dýmová clona) a pak zvolíme (za podpindosku).
   A co máte dělat se vždy včas dozvíte a budete respektovat. jinak zpět do cely a navždy.

   Vymazat
 7. Tato osoba z hnutí ANO v EP bourá demokracii ve prospěch hnědého teroru.

  OdpovědětVymazat
 8. Dokud jsme ve společenství s EU a NATO,jsou naše nářky a plky zbytečné.

  OdpovědětVymazat
 9. Dobře napsáno!
  Takovou kádrovací mašinérii nevybudoval ani bolševik, ÚSTR podminovat, vyhodit do povětří a “ badatele” nahnat do Amazonu, anebo do Kosteleckých uzenin.
  Kdo to má živit, ty mraky parazitů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za bolševika tohle nepsat,jste do hodiny stíhána.
   Vy nebudete moc chytrá co.

   Vymazat
  2. Na rozdíl od tebe Unku, paní Helánov ví o čem píše.
   Ale ty jsi nějaký divný. Máš pindíka nebo jsi šedesáté třetí pohlaví.

   Vymazat
  3. Unkowna 19:05 bych neponižoval malým pindíkem. Spíš se jedná o malý intelekt. Asi pirát či podobná havěť.

   Vymazat
  4. Nikde není napsáno, že někdo nebude nikdy za své výroky nějak popotahován. Když ne hned, tak se mu to aspoň zapíše do osobní karty.
   Pokud jedinec jenom někde žvatlá a čmárá, relativně se nic navenek neděje. Ovšem když takový užvatlaně nepohodlný jedinec pronikne do sfér, z nichž může něco a někoho ovlivnit, nastoupí na něj naše milé a báječné sdělovací prostředky, politicky korektní popletologové, opoziční strany (podle toho, kam až se jedinec propracuje), atd., vyzbrojené doklady o tom jak se jedinec vysmíval Jourové, byl neuctivý k Havlovi, zesměšňoval stařičkého feudála, burcoval proti EU a NATU a nechtěl válčit s Ruskem. Čím výš se užvatlaný jedinec dostane, tím větší a sofistikovanější tlak, spojený s pokusy o korupci, jsou na něj vyvíjeny.
   Příkladů je přeci spousta...

   Vymazat
  5. Jourová,Teplička,Charanzová....a ostatní pakáž,kterou si tam Blbiš nacpal,to je opravdu k zblití!

   Vymazat
  6. bohužel je tam nacpali pitomí voliči

   Vymazat
 10. Podle Jourove.
  Musím být vinen pokud jsem chtěl plivat na problémy černochů, na utrpení lidí se sexuálními odchylkami, na globální oteplování (které se kvůli objektivnímu ochlazení rychle přejmenovalo na „změna klimatu“). Také bych se měl stydět, pokud si nemyslím, že je v EU všechno špatné.

  OdpovědětVymazat
 11. Ano, styď se, pouze za to špatné v EU a to dobré pozvedni. Ale ta paní Jourová bude v té první skupině.
  Chudák ta má smůlu.

  OdpovědětVymazat
 12. Občanka Jourová dosáhla shodou příznivých okolností netušené mety, takže se jako nijak silná osobnost, díky zdánlivě významnému postavení i nebývale mohutné finanční saturaci, stala nezadržitelně vstřícnou a vstřícně loajální se svými chlebodárci. Může se stát, že i jim to přijde trapné. že i jim to bude škodit. Viděna a slyšena, vytane na mysli, Nanynka! JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste k té osůbce příliš tolerantní. Ona je nepřítel zbytku naší svobody.

   Vymazat
  2. Natolik, pane Dvořáku, její intelektuální ani lidský potenciál necením. JiH

   Vymazat
  3. Kopnout do pr... takovou "nebezpečně hloupou a panovačnou"slepici

   Vymazat
  4. 23:45 Ona je klasickým příkladem člověka, "který byl vytvořen", ne toho "který se vypracoval". Ona se opravdu nevypracovala. S dostatkem másla na hlavě, s mizivou inteligencí, dostatečně projevovanou poslušností až servilitou se stala vhodnou loutkou pro své vodiče. Navrčet se nějaké fráze a unijní předpisy zvládla a zvládla též jejich používání. Jí stačí zavelet: "Dneska seřveš prezidenty V4", "Dneska seřveš rouhače z EU", "Dneska seřveš Rusko a Čínu", "Dneska seřveš ty, kteří se nechtějí multikulturně obohacovat" a ona vždy ochotně naskočí a funguje. Vidí jen zadaný úkol, nic jiného ji nezajímá, žádné zábrany...

   Vymazat
 13. Až Rusko ovládnou američtí poskoci, pak bude na Západní frontě klid. Dokud tam bude vůdce jaký je Putin, bude Rusko svobodné a svobodné je stále!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy nebude klid. Najde se hned nový nepřítel.

   Vymazat
  2. Duchu, souhlas. To ale nelze do nekonečna. Čas se jistě krátí. Co je to pár roků či nějaké desetiletí proti tisíciletím současné civilizace? Či proti mnoha miliónům let dávných a dávno zaniklých civilizací. Taky asi měly své Jourové...

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. 8:04 Souhlasím, že to nejde do nekonečna. Aspoň tak se to jeví nám, z naší kulturní a společenské oblasti země, která byla historicky dlouhodobě uzurpována. Náš historický model existence (a obdobný mají i další státy v Evropě - schválně nejmenuji), spočívá ve všeobecné toleranci, dorozumění, spolupráci, uzavírání vzájemně výhodných smluv atd. To nejsou fráze, to jsou základní teze přežití malého národa ve světě a v sousedství velmocí. A jakékoliv vybočení z tohoto stavu těžko snášíme - jedno zda jde o dovoz "hodnot" z jihu (R-U), východu (SSSR) či západu (III. říše, EU, USA). Tento stav vždy vedl k pasivní rezistenci, stupňující se revoltě, k neposlušnosti, odmítání, za válek i k vysloveně násilnému odporu proti "majiteli". Děje se tak přes všechna ujišťování ideologů stále a je naděje, že tomu nebude jinak.
   Na druhou stranu - jiný model existence státu naopak vede k neustálým výhrůžkám světu, otevřené agresi, potřebě ovládat jiné národy a uzurpovat jejich bohatství, prosazovat svou vůli a své vidění světa. A děje se tak buď do prvních neúspěchů a následného prozření a kýženého zklidnění nebo až do úplného sebezničení. Ani zde není nutné vypichovat nějaké státní útvary z minulosti i současnosti.
   Můj trochu idealistický názor zní, že imperiální choutky přešly národ který historicky vyspěl nebo dostal řádně po čuni. Zde ovšem hrozí riziko recidivy, že, Skopčáci a Angláni?

   Vymazat
  5. Pane Duch,7.41,souhlas, valky,revoluce a dalsi lidske katastrofy v dusledku jsou zazracny a zivotodarny elixir zivota pro kapital a imperialisty.
   Kdyz nejsou musi se aspon planovat a pripravovat..
   A bez nich neprezijou..

   Vymazat
 14. Pane unknown. Paní Jourová je přinejmenším tak inteligentní jako vy! A to je něco...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 15. Zrůda JOurová musí být jednou za vlastizradu a ostatní zločiny, jež spáchala, souzena, odsouzena a po právu popravena oběšením. Škoda, že se neoběsila sama, jak kdysi ve vězení chtěla na podprsence.

  OdpovědětVymazat
 16. Nevím nic o tom, že by nám Putin dosadil do europarlamentu Jourovou.

  OdpovědětVymazat
 17. Výborný článek. A ještě bych dodal, že nám Putin ani Rusko nijak nebrání v těch svinstvech pokračovat a provádět tak vlastní eutanázii.

  OdpovědětVymazat
 18. Lejno sedi na stole a Jourova kleci
  Pry ma to z genu jak rikal tata buku Pepous Pensista cupitavy. Jazyk jako vyvrtku na spunty

  OdpovědětVymazat
 19. Paní Jourová a tuhle znáte ?

  Kněz-Ďábel co mši slouží
  z oprátky má štólu.
  Pod fialovou komží
  láhev vitriolu...

  Já k tomu ještě dodávám:

  A bylo jim to málo
  poručili kravám.
  Prdět méně, nežli málo
  a tak jim čočku dávám.

  OdpovědětVymazat
 20. U mne budí nedůvěru - vlastně nebudí protože nikdy nedůvěra v tuto Jouru- kňouru nebyla. Je to neskutečná kráva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,31
   Kráva je zvíře užitečné a má krásné oči.Co je užitečného a krásného na té 3,14če???
   NIC!!!!

   Vymazat
 21. Však se destabilizují samy svou dementní politikou popírání základních lidských hodnot. Šílenou migrací vyhrožování EU státům štvaním proti Rusku a Číně tak ať jdou do(_*_)

  OdpovědětVymazat
 22. Tak paní????Jourová je vlastně válečným štváčem.

  OdpovědětVymazat
 23. Blbost sice nenadnáší, ale mnohdy vynáší. Jourová je toho příkladem. Patří do skupiny lidí, kteří chtějí býti volem, jen proto, aby si na ně štěstí sedlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,50
   Třeba se tam dostala stejnou službou,jako se proslavila svého času Milka Němcovic u pánů profesorů.....

   Vymazat
 24. Škaredá jak lopata žížal, blbá jak uhlák tak nechápu jak se tam dostala to žrala něčí......

  OdpovědětVymazat
 25. Tak jsem přemýšlel a asi je to takto Jorová je trojský kůň. Andrej zbav se jí nebo prophraješ volby tato krysa je nebezpečná.

  OdpovědětVymazat
 26. Je to jen podřadná herečka, která dokáže číst a deklamovat scénář. Zato reakce autora článku nemá chybu. Ostatně soudím, že je třeba opustit EU i NATO, pokud nám to nespadne shůry do klína letos na podzim.

  OdpovědětVymazat
 27. Je to jen podřadná herečka, která dokáže číst a deklamovat scénář. Zato reakce autora článku nemá chybu. Ostatně soudím, že je třeba opustit EU i NATO, pokud nám to nespadne shůry do klína letos na podzim.

  OdpovědětVymazat
 28. Tetku Jourovou nám byl čert dlužen. Asi si všiml sám Belzebub
  když se podařilo takové NIC protlačit do velení EU.
  Nedovedu si představit,že by ta bába dělala v Bruselu něco užitečného. NIC . Alespoň kdyby neškodila lidem a leštila si raději nehty. Nebo by mohla lítat na koštěti kolem
  Brusele do .rdele, že.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.