Reklama

čtvrtek 15. července 2021

Kdo nepatří do duhové Evropy, bude potrestán

Ivan David

15. 7. 2021 FB


„Evropa nikdy nedovolí, aby byly části naší společnosti stigmatizovány,“ uvedla ve čtvrtek šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová. Tento výrok se týká maďarského zákona o cenzuře informací o homosexualitě a „zónách bez LGBTIQ“ v některých částech Polska, kteréžto akty vyvolaly pobouření v EU.
 
Předseda poslaneckého klubu FIDESZ v maďarském parlamentu Gergely Gulyas na tiskové konferenci v Budapešti ostře kritizoval bruselské řízení o „nesplnění povinnosti“. Zdůraznil, že navzdory útokům na zákon maďarská vláda nezmění svůj postoj. Maďarská tisková agentura MTI ho citovala, když uvedl, že jeho země není připravena nic změnit na skutečnosti, že sexuální výchova je úkolem rodičů. Pokud Brusel požaduje od Maďarska rovnost v sexuální výchově, pak by to v „bruselském jazyce“ znamenalo, že „bychom měli do škol a mateřských škol pustit aktivisty LGTBIQ“. Ministr označil skutečnost, že Brusel v souvislosti se zákonem hodlá zadržovat finanční prostředky z „Fondu obnovy“, pro pomoc Maďarsku, za extrémně negativní jev.
 
Rakouský web Krone.at píše v souvislosti se zákonem a řízením EU proti maďarskému zákonu: „V Maďarsku vstoupil minulý týden v platnost zákon, který zakazuje „reklamu“ na homosexuály a transsexualitu. To platí také pro knihy nebo filmy o tomto tématu. Von der Leyenová označila zákon za „ostudu“ a vyhrožovala žalobou, pokud Budapešť text neopraví. Maďarský pravicový nacionalistický předseda vlády Viktor Orbán odmítl zákon stáhnout a na oplátku obvinil EU z „bezprecedentní kampaně“ proti jeho zemi. Pokud jde o Polsko, komise zjistila, že země neodpověděla úplně a adekvátně na svůj dotazník týkající se vyhlášení takzvaných „zón bez LGBTIQ“ v některých regionech a obcích. Polsko a Maďarsko mají nyní dva měsíce na to, aby odpověděly na vytýkací dopis Evropské komise. Jinak může Komise věc předložit Evropskému soudnímu dvoru. “Zkratka LGBTIQ pochází z angličtiny a znamená „lesbička, gay, bisexuál, transsexuál, intersex a queer“.“ Tolik Krone.
 
Je to jako vždy půl pravdy – reklama zaměřená na propagaci sexuality a homosexuality bude zařazena do kategorie „nevhodné pro mládež do 18 let“, nikoli zakázána. Ale tak je to vždy – pravda se přizpůsobí a povyk se spustí na základě upravené pravdy. Tak nějak vypadá budoucnosti EU – všechny státy budou platit příspěvky do EU, nově všichni občané i uhlíkové daně, ale dostávat peníze z EU budou jen ti poslušní. Ti neposlušní mají jen platit. Pohodlné, že? Koloniální systém uvnitř EU ve prospěch „správně smýšlejících“ zajištěn.
 
Mimochodem, z diskuse pod článkem v Krone i na dalších webech je jasné, že občané Rakouska mají o honbě za duhovou Evropu své mínění. Uvádím 3 příklady:
„Myslím, že EU je zde na špatné cestě. Maďaři chrání svůj lid, co se tu děje?“
 
„Je nepochopitelné, že se jedná o prioritu v EU, existují mnohem důležitější otázky, jako je ochrana hranic a migrace.“
 
„Vidím možnost, že by se EU kvůli LGBTIQ mohla rozpadnout.“…
 
O sankčním řízení hlasuje Evropský parlament a Rada, až nám to Evropská komise předloží, budu stejně jako celá naše frakce Identita a demokracie (ID) hlasovat proti.

 

35 komentářů :

 1. Navzdory všem předpovědím se VB nepotopila do moře. Ekonomika běží, země vytváří vlastní zákony a mimo jiné podniká tvrdá opatření proti nadměrné migraci. To znamená, že pokračuje v britském epiru, a to i bez EU

  Polsko, ekonomicky silná země s enormním tempem růstu produkce, dobrými a udržitelnými zemědělskými oblastmi, důkladně pracující populací, základní katolickou populací, plnou národní hrdosti a vlastenectví, půjde svou cestou, i bez EU. A možná ještě lépe, protože nechtějí regulovat svou ekonomiku žádnými pokyny z Bruselu. S Polskem zmizí z EU také Maďarsko, možná i Česká republika a Slovensko.Rumunsko, které je v současné době stále závislé na odkapávání EU, jde tam, kde čeká nejvíce peněz, nemá nic společného s genderovými kecy a migrací . Pravděpodobně se Bulharsko bude chovat podobně. Balkán - odkud peníze pocházejí a kdo nabízí největší ochranu? Řecko nakonec odstraňuje migraci, poběží naplno, pokud bude balkánská cesta trvale uzavřena, protože již není členem EU. Pak může pomoci pouze velká síla a pak je jim jedno, jak se tomu říká.

  A zatímco Německo zůstává zaneprázdněno regulací pohlaví a jazyků a čistí lopatky větrných mlýnů, protože si stále myslí, že musí učit svět, EU je již v troskách. Každý den je v hliněném hrnci nová trhlina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poté co zmizeli délnici a rolnici našli zlí kapitalisti

   novou boudu na zubožené ovečky řízení Bakalovým Aspen institutem a vybrali k tomu prý podle nich tu nejhorší špínu a ta se má po neomarxisticku ujmout dalsi diktaturou zmaru a podlosti vlády nad vétsinou,která se na to dívá a vidí,že jí kradou nejen peníze,ale celou demokracii sakumpikum !

   Vymazat
  2. 21/26
   Anglie se musela trhnout, strejda Sam potřeboval, aby si uvolnila ruce, které jí opatrnická EU svazovala. Netvrdím, že to tak je, jen sleduji ten kurs, jaký nabírá.

   Vymazat
  3. Pane Milane,
   je to jasné VB jen vyměnila Brusel za Washington a myslím si, že si moc nepomohla. Možná pro nás otloukánky od panovačné EU,to znamená oslabení unie a může to být i pozitivní krok. Brzy uvidíme.

   Vymazat
  4. 21:26... Tak to jste optimista. Poláci sice Germány intenzivně nemusej, ale mají tak zakořeněnou hrůzu z Ruska, že na odchod z EU určitě nepomýšlej. Navíc horují pro NATO, žádná velká výhra, takoví sousedé.

   Vymazat
  5. 17/22
   To není hrůza, Helenko, ale pomstychtivost přenášená z generace na generaci.

   Vymazat
 2. Jožin 21 38 je pohlavár bílých lebek a ohlodanych hnátů

  volte jeho pirátská huculiska budete spolu s nimi smrdět,protože se nemají a uďávaji svoje rodiče policejnímu státu ČSSD!

  OdpovědětVymazat
 3. Jožine,- tvúj Havlíček řídí přes Aspen institute tvého šéfa Ano bude mi líp!
  Tak jdi i s ním do prdele podpindostniku zla a ROZVALU!

  OdpovědětVymazat
 4. Jožin je hloupý pirát,který tu délá řvoucí myš,

  přestaň tu dřistát a zkus rozbiť PNZ a ukaž,ze umíš namísto dřistání řídit stát

  JA TI ŘEKNU JAK SE TO DÉLÁ

  Mám tu celou komandu dúlnich odstřelovacú,dokonce i žen,tak zález do tvé shnilé ponorky,pošlu ti hlubinne bomby jako pořádnému fašistovi a zhňedne ti i tvoje podprsenka

  OdpovědětVymazat
 5. Dočkáme se někdy tak odvážné vlády, jakou mají Maďaři? Vlády, která se nepodvolí bruselským lejnům a domácím zrádcům? Je to pořád dokola. Jiní se bouří, hájí své zájmy, ale my držíme, nám vytyčenou linii. Jak zbabělé, ale jak mnohým vlastní !

  OdpovědětVymazat
 6. Jožine 22/29 už jsi dnes opucoval ty levý podpindostniku kaštany

  svému oblíbenému politikovi Klamačkovi?

  OdpovědětVymazat
 7. Fandím Maďarům dělají správné věci pro obyčejné lidi. Blbnout nedospělé mládeži hlavy LGBT je zločin. Pokud se EU rozpadne budu jen rád nechci islámský nuzákov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak, tak. Aktivisti LGBT+ jsou nadnárodně organizovanou nátlakovou silou s politickými ambicemi. Jednotlivé odnože v rámci LGBT+ běžný (normální heterosexuální) člověk příliš nerozlišuje - prostě úchylové. A nemají to od přírody (genová předurčenost zatím nebyla zjištěna) - to je jejich oblíbená lež, na které staví své požadavky od tolerance až po privilegia a speciální zákony. Co bude dál ? Diktát menšin a represe těch, kdo proti nim jen ceknou ? Zvedne tohle téma některá partaj ?

   Vymazat
 8. Hokarci,kdyby neméli piráti mezi ušima žaludy a vystudovali tady naši podzemní UNI

  mohli by zdejší stateční vlastenci ukázat tém cučkarum jak se vládne a jak se to déla!
  Máme tu i kuchařku tedy návod na to tzv PNZ,ale oni jsou s tou nudli u nosu ostuda jejich kapitalistických čuramedánú a nic nechapou!
  Chces vařečku ty ošklivé pirátsko?

  OdpovědětVymazat
 9. Celr Evrope jde o dlouhodobe preziti jako jedna rasa ale misto toho se bavi o homosexualite, At si kazdy dela doma co chce na to ma pravo (mimo zlocinu).

  Ovsem mam dojem ze zapadni cast EU (od Chebu) zrejme si neuvedomuje, ze invazi do Evropy plati za to co Evropske primorske staty - Od Norska do Turecka delaly Africanum, a ted za to nechteji sami platit, a tak do toho zatahuji vychodni cast EU, Ja ovsem nemam zajem platit za prusery ci zlociny treba Holadska, ci Belgie, nebo Anglicke vyvrazdovani domorodcu v Kanade.

  Takze......

  OdpovědětVymazat
 10. Ostudná je diktátorská EU, ne maďarský zákon. Volit Piráty znamená podvolení Bruselu, vzkazuje poslankyně z Krušnohoří

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ostudna-je-diktatorska-EU-ne-madarsky-zakon-Volit-Piraty-znamena-podvoleni-Bruselu-vzkazuje-poslankyne-z-Krusnohori-670308

  „Za lidi férově hrát, bránit svůj národ, svůj stát.“ Okamura odpálil kampaň. Velké věci

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Za-lidi-ferove-hrat-branit-svuj-narod-svuj-stat-Okamura-odpalil-kampan-Velke-veci-670678

  OdpovědětVymazat
 11. Basosi,oni dobře ví co délaji,staré Londom banky na to angažovaly brutální stranu

  Ano bude mi líp a ten zbaboš odsouhlasí v čele s levými piráty Ústavu EU,dnes je tu nová bouda na vykradení všech penéz tzv

  DIGITALNI EURO

  banksteri pirátú budou hlídat tvoji penézenku a když budeš protestovat,tak ti zaráží NZP na nákup sušených červů,kobylek a ponravy,což chtéji jen piřáti a jejich špatné zvoleni starostové!

  OdpovědětVymazat
 12. V čem jsou ti LGBTI...(už nevím co ta písmena znamenají, ale pořád jich přibývá) utlačováni? Jaká práva jim chybí? Nemohou mít děti? To je normální, že ne. Je to zákon přírody. Nemohou uzavřít manželství? To je zákon lidský, který reaguje na ten přírodní: manželství je vztah muže a ženy a jeho hlavní náplní je plození dětí a jejich výchova. Tento vztah ale platí u všech lidských kultur. Animisty počínej, přes polygamické vztahy až po ty naše, křesťanské. Jen se tak vždy nenazývá, ale podstata je stejná. Ale co tak dát dohromady pár stovek slabozrakých, nahluchlých, případně hluchoněmých, nebo epileptiků, vyrazit do ulic a vynucovat si řidičáky nebo rovnou pilotní průkazy na Airbus 300! Je to úplně stejné. Prostě přírodní zákon nezměníme a čas nezastavíme. Prostě nemůže mít každý všechno. A navíc. Jak mohu LGBTI... utlačovat, když ani nevím, kdo to je? A ani to vědět nesmím!! Na to jsou zákony na ochranu osobnosti. Ani zeptat se na to nesmím. A popravdě řečeno, ani mně to nezajímá. A proč by také mělo? Řekne mi někdo, proč bych měl vědět, kdo si koho tahá do pelechu a co tam s ním provádí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za socíku jsem s "jinakými" soucítil. Po hadráku jsem jim krátce, než dostaly roupy, fandil.
   A teď je mám rozdělené na komorní gaye, lesby a transy, které mám za normální lidi, a na pederasty, pod kterými mám celou uřvanou LGBTI komunitu sakumprásk, která mě tak sere, že se to ani nedá vypovědět.
   Pro blbce - vážil jsem si Edy Cupáka, Terezky Spencerové - sakra, nějak si nedokážu vzpomenout na žádnou lesbičku -, Andersena a dalších a dalších, ale buzně Putnovi bych s gustem strčil držku do žumpy a duhové průvody hnal z ulic bejčákem.

   Vymazat
  2. Já si myslím, že je mezi "nimi" je stále řada slušných lidí. Hecování na obou stranách je záměrně řízená politika nenávisti. Chybí nám tu "utiskovaní černoši", tak se najde něco náhradního. Myslím si, že třeba pan herec Cupák by netancoval na Prag pride a netrval na sex.výchově dětí. Na druhé straně od "většiny" jsou hulvátské reakce, jen splněným přáním EU. Dílo rozkladu států se daří skvělé, když rozeštveme občany mezi sebou. Ono se vždycky něco najde.

   Vymazat
  3. 9:14... Milane, napsal jste to i za mne.
   Pevně věřím, že naprostá většina LGBT je normálních, svoje věci si nějak pořesili a netahají je do veřejného prostoru.
   Na Prague Pride by ani nepáchli.
   Tu homopropagandu prováděj potrhlí aktivisti.

   Vymazat

  4. 11:13

   Jistěže je - ti, co jim pracovně říkám komorní.
   Co netahají postel na pavlač. Zrovna za chvíli se jdu (od 19 hod.) na Svobodném rádiu, na stanici Berlín, potěšit komentářem pana Chytry na téma LGBT pederastů. Kterýž pan Chytra je gay a zaťatý nepřítel LGBT pederastů, neb je především člověk. Za což ho LGBT pederasti upřímně nenávidí.
   Inu, holt je to teď tak, že gayové jako pan Chytra, nebo transky jako Terezka, případně ženy, jako Alena Vitásková (ale i věčná aspirantka na post, z kterého by mohla ovlinit dění, jako je Bobo) mají koule, zatímco "chlapům" se zcvrkávají - pokud je někteří vůbec kdy měli.
   Náhradní utiskovaní? Ale ty už tu máme pěkných pár století!
   A jo - Cupák by, stejně jako Miroslav Moravec, určitě na duhových průvodech nevkusu netrdlovali!
   Jo, a těm hulvátským reakcím se nedivím. Ono to je totiž už to jediné, co nám zbývá. Aspoň do té doby, než dojde kyvadlo dění do bodu, odkud se začne vracet. Což už buď nebude dlouho trvat, nebo...

   17:29
   Oni to nejsou jenom potrhlí aktivisti. Tedy aktivisti jo, ale ne potrhlí. Potrhlíci se k nim jen přidávají.
   Končím, jdu si poslechnout pana Chytru.

   Vymazat
  5. Ježíšmarjá, já se blbě kouk na hodiny! Tak holt po půlnoci z archivu. Ach jo.

   Vymazat
  6. 19:51... Milane, Terezka si z nich dělala velkou prdel.
   Sama si to vyřešila v mladém věku, a vystupovala prostě jak ČLOVĚK.
   To tihle pošuci nesvedou, tak otravujou pocestné a plačtivě se dožadují pozornosti.

   Vymazat
 13. Pane Danny vy víte možná co se déje v Gamalejové institutu

  nám to tu nedají,nemohl by jste se prosím vás tam v Rossini podívat co se tam děje okolo Sputniku V a dát to tady?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak je to s tou zmrzlinou ??Do oka a nebo do huby?
   Dle pokroku zaradime IQ

   Vymazat
 14. Neco podobneho jako kdyz se rozkaze ,ze auto bez kol jezdi uplne stejne jako auta s kolama ,vlastne daleko lepsi a kdo to nevidi a neni presvedcenej , s tim se zatoci..
  Velmi statecnej clovek ten Orban..
  Jekot a ten nejhorsi v podstate je pricina,ze vyhnal Sorose a jeho gang z Madarska a ten je hlavni velitel a diktator EU. A nikdo jinej.Neni pak divu a musi jeho hlavni stab v EU bojovat i pres mrtvoly treba ,ze
  vubec vsecko normalni a lidsky je urceny od EU ,jako uhlavni nepritel lidstva..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalsi pricinou muze bejt nespravny vzdelani u madaru, kdyz se uci ve skole o ty 150ti lety okupaci islamem a ne a ne na to potom zapomenout..
   A dalsi vseli-jakosti. Ma to jejich vlada na svedomi.
   Co se deje. I marxismmu se neradi ucili a delali ty demokraticky revopoluce..revopopulace, cert vi..
   Jenom Hasek je prokouk, napsal,ze kazdej madar muze za to,ze je madar..
   A dalsi nekvalitni hystoricky jakosti k tomu a Soros to potom nemuze zvladnout aby to dal do ty jediny spravny"kupy",ktera hreje vsude jedinou spravnou pravdolaskou a bez hranic..Kde ma..
   A zachrani lidstvo...
   Koho nehreje ten je normalka zvrhlik..
   Pisu tohle jen jednou a nebudu to opakovat.
   Dokonce az dve tretiny uzemi jim ukradli Versajlaci a dodali Rumunsku..
   Proc by to delali, pta se nezainteresovay ctenar a nevinne..Inu.
   Aby nespokojenost mohla rust,zkvetat patricne se mnozit a aby bylo furt a porad, dost a dost, pricin.
   Az jsou vsicki nespokojeny naporad.
   Aby nezbyl nikdo vubec nikdo spokojenej..Jako u nas.
   Pro kazdej narod je takova a vselijaka nespokojenost moc dulezita a pro mocipany uplne nezbytna..Je to.
   Takova vlastne "ziva voda" sveta, aby bylo vselijak zivo, je to..A zivo bylo,to je pravda ,je a bude..
   Nespokojeny pak,vzdycky a snadno zvladnou ty stada spokojenych..Slovo basnika..
   Ponevadz ty spokojeny mily ctenari ani netusi,ze maji bejt nespokojeny..
   Se to z nich musi vytlouct..Da to praci.
   Versajlaci velmi dobre demokraticky vedeli jak na to..
   V Nemecku se darila sirila vic nez covid..
   Dneska uz ty nespokojenosti taky vladnou svetem velmi rozumne, aby taky zasivali..
   Akorat nekde jsou vitany a jinde jsou rovnou prisne zakazany..
   Nekdy je prikazana spokojenost zaroven s nespokojenosti. Zalezi na tom kdo je kdo...
   Pak jde vo to vyznat se v tlacenici.
   Na priklad Polsko ,/moc dobrej priklad a lepsi snad ani neni/,vede v radikalnich hysteriich a orgiich nespokojenosti na vsechny strany,ta nespokojenost tisicileta vladne jim a zhyne jedine s Polskem ,mozna a tak neni nic nikde, nikdy nebylo a nikdy nebude, s cim by byli aspon trosinku spokojeny..
   Muzes je prosit na kolenou...
   Nekdy jsou jejich nespokojenosti trvaly jindy prechodny /jednoduse,maji v tom anarchii,nevi casto kudy a kam/,a uz dlouho v minulosti se nikdy nevedelo co si s nima pocit..Nic vubec nic nepomahalo..
   Napr. bojovali hrdine proti nacisticky okupaci a zaroven jich bylo pres pul milionu v Rusku s wermachtama..A jeste tam byli jeste dalsi,zase bojovali proti wermachtum..A jinde.
   Krajeli mockrat Polsko na kusy na chvili to pomohlo,ale jen na chvili..Slovo Proroka.
   Nespokojenost taky vladne a vzdelava v jednom kuse ty spokojeny,aby byli nespokojeny, nespokojenosti je potom moc a moc druhu a jeste bude..Ted.
   At se v tom vyzna kdo chce..

   Vymazat
 15. Hezkej obrázek. Takhle zmalovanou prdel jsem měl naposled za dvojku z mravů.

  OdpovědětVymazat
 16. Lejnová mele hovna... Podle dostupných materiálů jde Maďarům o to, aby všechna ta "ideologie" LGBT a padesáti jiných pohlaví nemotala hlavy nedospělých děcek ještě před dovršením plnoletosti. Pak ať si třeba uřízne pinďoura, přišije si ho na čelo a nazve to 103. pohlavím... Nikdo ten spolek výtečníků, řvounů a vychcánků nehodlá stigmatizovat, na to jsou lidem lhostejní. Ovšem může se stát, a doba k tomu spěje, že LGBT přestřelí a bude mít nejen duhové prdele, ale k tomu i natržené prdele. A nikdo se nebude ptát Lejnové, co si o tom myslí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To péro na čele by se mi líbilo. Ale i s kulkama! Hezky by se do nich bacalo.

   Vymazat
 17. fašoEU už chce státům a lidem NAŘIZOVAT JAK MAJÍ MYSLET A CO SMĚJÍ ŘÍKAT????
  Ať táhne celá ta sebranka do PRDELE!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Já už si začínám připadat jako někde v Orientu.
  Tam také vyznavači Alláha prakticky nepřetržitě řešej peripetie okolo rozkroku.
  Jakoby hlavním orgánem člověka nebyl mozek, ale rozmarný prostor mezi nohama.

  OdpovědětVymazat
 19. A proti naší zemi řízení EK nevede. My s przněním našich dětí a dorostu souhlasíme. A pan Babiš nemá trocha důstojnosti, aby řekl veřejně, že my si u nás děti prznit úchylami podle předpisů EK nenecháme. A naši politici také mlčí, včetně KDU-ČSL....

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.