Reklama

úterý 20. července 2021

Německý poslanec: Západ se mstí Srbsku za to, že odmítlo NATO

Alexander Neu
20. 7. 2021 První zprávy.cz

Proti Srbsku je veden masivní útok, jehož účelem je očernit a podrobit Srby, a důvodem je, že země odmítla vstoupit do NATO, uvedl Alexander Neu, zástupce Die Linke v Bundestagu. „Důvodem je to, že Srbsko odmítlo vstoupit do NATO, a tím zasahuje do konečné implementace geopolitických zájmů Západu na Balkáně," uvedl politik.

(Alexander Neu, zástupce Die Linke v Bundestagu)

Podle jeho názoru se Západ pomocí sankcí, vydírání a propagandy snaží vytvořit novou realitu, která s realitou nemá nic společného. Neu zároveň nevyloučil novou vlnu tlaku na srbské vedení.

„Existuje poměrně málo nástrojů: ekonomické sankce, vydírání, propaganda. Dovolte mi připomenout, že haagský tribunál odsoudil třikrát více Srbů než obžalovaných z jiných národností, “uvedl Neu.

Zástupce Die Linke ve Spolkovém sněmu zdůraznil, že „Albánci, Bosňané a Chorvati by se měli zodpovídat před Srby, a o tom by se mělo mluvit, a to navzdory skutečnosti, že těmto lidem je na Západě přiřazena role „srbských obětí“. Pouze Albánci, Bosňané a Chorvati mohou být oběťmi - stejně jako Srbové byli vždy nazýváni zločinci, ačkoli v Kosovu a Metohiji během konfliktu zemřely tisíce nevinných Srbů. Když v roce 1995 Chorvaté pronásledovali Krajinské Srby, Západ zavřel oči před proudy tisíců srbských uprchlíků a vyzbrojil Záhřeb. Západ používá koncept humanitární krize pro své vlastní účely. USA a Německo považují národy západního Balkánu za své vazaly, a nikoli za svrchované mocnosti hájící jejich územní celistvost, “uvedl Neu.

V komentáři k aktivní podpoře mýtu o „genocidě“ ve Srebrenici Západem Neu rovněž zdůraznil, že těmto událostem předcházelo masové vraždění Srbů muslimskou armádou v roce 1992. Upozornil na skutečnost, že bosenské úřady, podporované Západem, „zapisují bosenské rebely jako oběti„ genocidy “ ve Srebrenici.

Německý poslanec dobře zná balkánský region: V 90. letech navštívil s misí OBSE Bosnu a Hercegovinu a Kosovo a Metohiju a obhájil také disertační práci o metodách informování jugoslávských událostí americkými a německými médii.

(rp,prvnizpravy.cz,balkanist,foto:arch.)

15 komentářů :

 1. Za to genecidu Srbů měli viset Albrihtová,Havel,Clifton,Fischer....a jejich podporovatelé!

  OdpovědětVymazat
 2. Československo i Jugoslávie doplatili na hnědou demokracii ,pouze Srbové zůstali hrdým národem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně a dobře řečeno naše země v tom plave a Srbové jsou stále hrdý národ.

   Vymazat
 3. Potlačení Slovanů a stavět je proti slovanskému Rusku bylo vždy doménou nadlidí anglosských ras. Už se jim podařilo postavit proti Rusku i Černou Horu, Bulharsko, Česko i Slovensko, Polsko. To je bohužel politika USA jejich přívěsků v zájmu iluze first America. Pokud si naše vztahy k Rusku nenapravíme, hrozí nám zánik. Správné je heslo Klubu českého pohraničí: "Jen zůstane-li naše české (a slovenské) pohraničí české, zůstane českou i celá naše vlast"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tatraku,

   mas i nemas pravdu, Srbove museli, no vlastne Jugosi museli byt rozparcelovani, takze Srbove kteri to snad chteli drzet po Titove smrti (tito neby Srb ale mel rad velky Slovansky narod)..pokracuji, proste Srbove, kteri vzdy byli Nemcum Rakusakum, a zrejme i dalsim hovnostateckum v lepsi EU trnem v riti (No Taliani Jugose taky nemuseli)

   Proste Srbaci si za to mohli sami z techto duvodu..

   Pravoslavi, Cylirika, vlidnost k Rusku

   Vymazat
  2. No, já bych docela rád vyměnil ve vé čtyřce Srby za Poláky. A ještě by se dalo uvažovat o Slovincích.
   Početně by se sice Pšonkům nevyrovnali, ale dalo by se uvažovat o ještě dalších středoevropských státech.
   Pšonkům zkrátka nevěřím, Srbům ano.

   Vymazat
 4. Presne tak, Nemecko financne i vybavou podporovalo Chorvaty a Bosnaky. Odsouzeni nepravem Milosevic nebo Mladic, nikdo z EU se neomluvi Srbum. Ovsem, to jsou dudledky jeste z 2. valky, kdyz Srbove odolavali nacistum a jeste horsim chorvatum. Srbove jsou statecny narod. Jen oni nam chteli pomoc v roce 1938-9.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Srbove jsou predevsim absolutnim vzorem a prikladem vsem narodum /Slovanum predevsim/,svym pocinanim za kazde situace ,prikladem,ze se nikdy nevzdaji pres nekonecne bezpravi a barbarske vyhlazovani,vsemoznych zlocinu na nich pachanych ,ve sve lidske touze po zivote v miru.
   Neni mozne je zlomit.
   Zasluhuji veskerou pomoc, solidaritu jako nikdo jiny..V jejich boji za lepsi svet je prave pro cely svet velka nadeje..Ze snad jednou..

   Vymazat
 5. Beru to osobně. Nepřátelé Srbů jsou i mí nepřátelé. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, a tady se pro změnu shodneme. Taky to tak mám.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne 20. července 2021 20:31, lžete. Ano, jste mi nepřítelem. Rád tomu nejsem. JiH

   Vymazat
  2. 20:31

   Tvoje neoddiskutovatelné fakty mají stejnou hodnotu, jako vyjádření, že jsi inteligentní a objektivní.
   Dvacet let ve fašizoidním ustašovském Chorvatsku? Tak to vysvětluje mnohé. I tu tvou válečnou matematiku.
   Potom jsem rád, howne, že nejsem tvůj přítel.
   Takové neštěstí bych si, ač jsem hříšná nádoba, přece jenom nezasloužil.

   Vymazat
  3. OK Unknown ZASE PROVOKUJE:
   Bývalá Jugoslávie.
   http://www.euserver.cz/Articles/13004-nova-kniha-jurgen-elsasser-valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii.aspx
   Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
   V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
   Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo!
   Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!

   Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
   Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!
   zde youtube.com/watch?v=inTv8x8N18I&t=1534s
   Uloupené Kosovo. https://www.youtube.com/watch?v=Fgk0rAF9eD8

   Vymazat
 7. Je fajn, že aj medzi Nemcami sa nájdu spravodliví. Ostatne, Die Linke dodnes neprispôsobila svoju politiku európskemu liberalizmu, nenechá sa ovplyvniť módnymi názormi a násilnou oficiálnou politikou EÚ...
  Vzduchom poletuje " polexit, čekexit, brexit...ale ani jeden natoexit. Pritom každý štát, ktorý chce byť v EÚ, musí vstúpiť najprv do NATO. Preto NATO drží "za krk", resp. kulomet pri hlave každého štátu. Keďže štáty a ich občania sú strachom úplne zdeformovaní, nikto ani len nespomenie nátlak až natovské vydieranie , nikto nenavrhuje vystúpiť z NATO ( jedincov nepočítam ). Na EÚ tiež len bezmocne štekajú - potom stiahnu chvost.
  Len Británia, ostrovný štát, si mohol dovoliť z EÚ vystúpiť. Samozrejme, z NATO nie. Navyše, Anglosasi aj bez EÚ ovládajú svet.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.