Reklama

sobota 10. července 2021

Programátor varuje: Píšete na internetu často své názory? Upozorní na vás! Za 30 vteřin trestní oznámení. A pak...

Pavel Cimbál
10. 7. 2021 PL - rozhovor

 „Blokování profilu je jen začátek. Brzy na vás, pokud někam častěji píšete své názory nebo texty, někdo upozorní v zaměstnání. Nebo se vám začne věnovat nějaký známý politik v rámci vlastního sebezviditelnění. Nebo vás začne zaměstnávat nějaký Český elf svými monotónními nejapnostmi,“ varuje programátor a pedagog Pavel Cimbál před postupnou cenzurou. Podivil se také, že lze podat trestní oznámení na internetu, což ale platí pouze pro internetové příspěvky. Autorovi zabere pár vteřin, ubránit se pak někdy i roky a navíc může stát spoustu peněz. V rozhovoru komentoval i aktuální situaci v České televizi, kterou označil za opevněnou baštu liberálních názorů přilepenou na koncesionářský penězovod.

Už několikrát jsme řešili svobodu a práva lidí. S koronavirem však přišlo množství zásadních zásahů do práv člověka. Nemůže cestovat, pokud není očkován, nemůže do restaurace, pokud nemá potvrzení třeba o negativním testu. Zkrátka, lidé očkovaní mají více možností než ti bez očkování. Je to v pořádku?

Jsou to omezení, ale nevnímám je tak silně jako ztrátu svobody. Předpokládám totiž, že budou dočasná. Pro mnohé státy a regiony jsou ekonomicky zničující a tak se bude hledat lepší řešení. Závisí také na vývoji pandemické situace a ani ta nepotrvá věčně. Znovuzavedení cenzury bohužel tyto vlastnosti nemá. Vládnoucím elitám dlouhodobě vyhovuje. Je to osvědčený klacek, co byl jen dočasně tabu. Justiční systém se mu upravuje na míru právě teď. Na ostudném soudu s Walterem Kraftem jsem byl osobně přítomen a odcházel jsem s pocitem, jestli ten boj není už předem ztracený. Občan není neziskovka, aby mu každou banalitu spřízněná média ochotně rozmazala do celonárodní kauzy prvořadého významu. Je na to sám.

Před rokem jste se nechal slyšet, že svoboda na internetu zemřela. Narážel jste tím na cenzuru na sociálních sítích i jinde. Jak hodnotíte pokračující situaci? Blokování profilů, mazání příspěvků a podobné věci stále pokračují.

Blokování profilu je jen začátek. Brzy na vás, pokud někam častěji píšete své názory nebo texty, někdo upozorní v zaměstnání. Nějaký uvědomělý aktivista se mailem zeptá HR nebo vedení, zda se vaše komentáře slučují s hodnotami firmy. Nebo se vám začne věnovat nějaký známý politik v rámci vlastního sebezviditelnění jako předseda KDU-ČSL Marián Jurečka, co udal pana Paulczyňského za komentář na Twitteru. Nebo vás začne zaměstnávat nějaký Český elf svými monotónními nejapnostmi. Nebo jakýkoliv jiný anonymní internetový škůdce... nač to vůbec rozlišovat? S trestním oznámením za šíření nenávisti na internetu pak máte na krku soud a je jedno, kdo ho napsal. A u něj jen velmi malou šanci uspět. Prokazování skutkové podstaty nebo vaše ústavní práva tam nikoho zajímat nebudou.

V rámci průzkumu digitalizace státní správy jsem tuhle zjišťoval, co všechno nabízí webový Portál občana. A všiml si, že už je možné, hezky z tepla domova a na pár kliků, podat i trestní oznámení. No to je skvělé, řeknete si. Až to budu někdy potřebovat, tak s tím nemusím na Policii České republiky. Omyl. Ten nahlašovací online formulář je pouze jednoúčelový. Týká se výhradně nahlašování nenávistných projevů na internetu. A už ničeho dalšího. Váš udavač vám věnuje asi třicet sekund svého drahocenného času, kdežto vy pak budete chodit po advokátech a soudech celý další rok, lehčí o desítky tisíc.

Je podle vás, programátora, v dnešní době důležité „být na sociální síti“? Jak velkou sociální bublinu tvoří a lze se nějak bránit proti přesně cíleným informacím? 

Ano. Je to rychlé médium, kde se informace šíří virálně, lavinovitě, v řádu desítek minut. Jejím zdrojem přitom může být každý, nejen mainstreamová média. Sami novináři je čile využívají a Twitter zejména. Však se podívejte na https://www.nfnz.cz/novinari-na-twitteru/. Zvažte ale, zda tam publikovat pod svojí reálnou identitou. To už dnes vyžaduje trochu odvahy, jde o doslova toxické, liberální prostředí. Tedy pokud si své názory nemíníte nechávat pro sebe a nebudete tam postovat jen koťátka, jak nám pravidelně za přitakávání médií doporučují vždy, když někde zaskřípe multikulturní idylka a v ulicích je opět nebezpečno.

Piráti často mluví o digitalizaci státu, která zaostává. Koronavirus přiměl spoustu institucí a úřadů, včetně škol, fungovat více on-line. Je epidemie ukázkou, že „to jde, když se chce“?

Spíš že to jde, když se musí. A musí se, protože už to nejde jinak, postaru. Nouze naučila Dalibora housti a i státní správu používat internet.

Bez ohledu na koronavirus, digitalizace České republiky neustále naráží na takzvané háčky. Ať už jde o obrovské částky při realizaci různých projektů, neschopnost změnit například provozovatele vyplácení důchodů a sociálních dávek nebo byrokratické potíže a omezení. Čím to podle vás je? 

Státní správa byla vždy zkostnatělá. Přechod z éry orazítkovaného papíru do éry digitálního podpisu může drhnout na všech frontách. Spíš jsem očekával jako pesimista daleko vetší peripetie. Kdo má nastavenou elektrickou identitu, kterou si lehce nakliká na základě zřízené datové schránky, vyřídí z počítače nebo chytrého telefonu přes Portál občana spoustu věcí už dnes. Od očkování a eReceptu, přes řidičák a katastr až po pojištění, daně nebo výpisy z rejstříku. Vše zdarma. Náhle vidíte, co vše o vás stát ví a eviduje. Vše máte černé na bílém, hned a do posledního haléře. Sám to s výhodou používám a mohu jen doporučit.

A jak z toho nejlépe ven?

Co se týče digitalizace, už jsme spíš uvnitř, než venku. Třeba na zmíněný katastr nemovitostí se už pár týdnů bez přihlášení v původním rozsahu dostupných informací nekouknete.

Věříte Pirátům, že se jim digitalizace podaří?

Vždyť už ji mají zpola hotovou. Stačí zbytečně nekazit, co bylo rozběhnuto. Digitalizace začala a pokročila i bez Pirátů a nemyslím si, že by na nich jakkoliv závisela. Je to hlavně volební slogan, kterým oslovují původní voliče, kteří slyšeli na digitální svobody. Zbytku elektorátu, který podědili po Zelených a TOP09, nabízí kompletní liberální europrogram a ten je s těmito svobodami naopak v rozporu.

Také si dobře rozmyslete, zda volit stranu, co má s bídou tisícovku členů a ráda by třicetiprocentní zisk. Desetiprocentní ODS v tomto vychází personálně skoro padesát krát silnější, což je varující nepoměr. Není podstatné, co Piráti říkají, že udělají. Podstatné je, co neříkají. A hlavně co dělají.

A nakolik by se lidé měli obávat, že se kvůli digitalizaci ještě více prosadí takzvaný Velký bratr? Tedy systémy, které shromažďují informace o obyvatelích a podobně…

Obavy jsou zcela na místě. Digitalizace sama o sobě je skvělá věc, jen se obávám, koho prvního napadne, jak skrz ni zase o něco přitáhnout šrouby osobních svobod. Ale výše zmíněné informace o mně stát evidoval odjakživa, jen jsem k nim neměl takto snadný a přímý přístup. V tomto ohledu jde o rozšíření možností a určité zrovnoprávnění vztahu státu a občana. Čeho se ale obávám, je budoucí selektivní omezování služby nebo zneužití přístupu k informacím nějakým aktivistickým úředníkem. Tyto případy, kdy někoho napadne z titulu svěřené funkce někoho na pár kliknutí poškodit, se bohužel množí. Posledním případem bylo zrušení trvalého pobytu ministru Adamu Vojtěchovi. Nejsem proti recesi, ale v tomhle vidím hrubou neprofesionalitu a nebezpečné zneužití pravomocí. Média by tomu tleskat neměla, ať už si o ministru Vojtěchovi myslí cokoliv.

celý rozhovor si můžete přečíst  ZDE

 

 

48 komentářů :

 1. Nevím proč je tu najednou ticho po pěšině. Já si postěžuji, mám kamarády ajťáky, kteří mne vybavili zlomyslným editorem. Nejen že dělá víc hrubek než já, ale vymýšlí si i vlastní slova. Někdy i sprostá. Po přečtení zdejšího varování, mne napadlo, zda negeneruje celé příspěvky za mne. Je to humorné, nevím jak bych vysvětloval, že nejsem autorem, že to píše za mne RUR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavle Cimbale,samozrejme,ze budou vsichni zdejsi vlastenci vybiti

   a tento web bude vymazan a ti co tady pisi Geheime Staatspolizei da do koncentraku,jsou s tim zkusenosti jak od fasistu tak od komunistu a ze nyni budeme volit neomarxisty,to na veci nic nezmeni.
   Lidi to vi a nepoucili se, nyni propaguji dokonce ideologii ka ka ramu,ktera je sama o sobe jedna predsudkova nenavist zvolenych vnitraku CSSD,kteri uz tajne dali se souhlasem parlamentu,ktery to nezpozoroval,viz chybi bod nr 2 PNZ.
   A ne zene ANO!!
   Takze tu je uz POLICEJNI STAT a asi 40 % neucasti ve volbách nestaci a pokud bude zase zvolen nechutny prdlament,ktery podvadi sve volice odhajlovanim vadnych zakonu a ignoranci Programu Narodnich zajmu pak se MUSI zas vratit jeste krutejsi diktatura nez nasi predkove snad hrbenim hrbetu prezili!

   Neni divu,ze pan admin tady uz vsechny zmrdy maze hlava nehlava ,jsou to totiz vasi budouci kati,nebo si nekdo mysli ze ne?

   Uz dnes nikdo nechce svobodu a primou demokracii ihned a co bude potom s tim na nas chodi uz dnes,aby jste zalezli a stahli chvosty,nebojovali a byla z vas uz dnes sracka!

   No NI?

   Vymazat
  2. Cimbale,nesmol nas tu a dej tu Program Narpdnich Zajmu

   Ten obsahuje totiz reseni a s tim co tu pises zalez do prdele vcetne svych nenazranych kapitalistu,co ty na to?

   Vymazat
  3. Piratiska ,pan byvaly president Klaus o vas rika,ze jste pry novi komunisti

   tz zvani pseudozrudy a jste pohlupavi absolventi universit kapitalistu a jejich prvni priority rizeni blbych utrinosu, nanucovaku ,kteri chteji svoje volice zadluzit,pobit je C19,aby vase cerne pozadi na cerne vlajce ohryzenych hnatu a prazdnych lebek mohlo zkasirovat penize na social,nebot chce pobijet hlavne bezmocne dedousky a zadluzit nasi celou republiku,aby to pak zaplatili vasi parchanti,kteri budou co pul roku ockovani a to do knce zivota nebot mRNA uz nikdy z tela nedostanou a bude u nich v tele putovat a tvorit nove kapitalisticke zle ponravy .
   Ti vas za to, jako rodice pry budou tak nenavidet,ze prejdou pod islamisty a pdle ka ka ramu sura 4-89 vas jako spatne rodice v noci podrezou,jste totiz

   KAFIRI!

   Vymazat
  4. Krtečkůůů, za komunistů nebyla možnost psát příspěvky do takovýchto webů. Tak proč stále házet hnůj na někoho, kdo už 32 let nemá možnost tohle ovlivnit. Zaměřte se na současnou garnitůru.
   Fašismus..., to ano, ten je tu stále, ten přetrval a nadále sílí.

   Vymazat
 2. Kontrola a mazání psaného slova je zatím jen takovým předstupněm budoucího. Až budeme všichni správně digitalizování, tak se budou kontrolovat i názory a myšlenky v hlavách jejich nositelů. Následně se budou nevhodné myšlenky mazat i s jejich nositeli. ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. "Zuzanka" soudce Rychetského, lidská práva a očkování dětí proti COVID-19 https://www.youtube.com/watch?v=ELYEGo4vGnU

  OdpovědětVymazat
 4. Každý, kdo zažil v produktivním věku režim před rokem 1989 a pokud je myslící, musí být minimálně zděšen kam jsme se to dostali, jeden nevinný příspěvek na Novinkách, Seznamu o údivu, proč nejede propaganda prevence a léčby v mnoha případech účinnými léky doporučeně profesorem Beranem ve stejné intenzitě jako propaganda očkování byla odměněna: "Váš účet je trvale zablokován za porušování smluvních podmínek". Komu slouží tato o mnohá další média není až tak těžké uhodnout, rozhodně občanům této země to nebude - po více jak 30 letech bez "vedoucí síly KSČ " opravdu smutné zjištění

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se týče propagandy a totalitního zákonodárství, tak v tom byli bolševici úplní lajdáci. Protože trestný čin "předsudečná nenávist" nevymysleli ani oni.

   Vymazat
  2. 21:54

   Beran už, bohužel, otočil. Co otočil, to byl veletoč. Ejčkon adoruje, co prevenci, vakcinaci až hanba poslouchat a o léčení a lécích drží hubu. Přesto jsem mu však svým způsobem zavázán. Díky jemu jsem se dozvěděl o Isoprinosinu, díky němuž se tento rok na jaře vyléčili z covidu má dcera, brácha a švagrová.
   A co se týče KSČ, ať už bylo jak bylo, hlásala určité idee, a aby svou "vedoucí úlohu" opodstatnila, musela tyto reálně naplňovat.
   Pravda, nebyly banány, pomrdanče a mrdalinky (no a? bylo naše ovoce, které jako ovoce také chutnalo!) - ale kdyby komáři zadlužili na několik desetiletí stát tak, jako ho "demokraté" zadlužili teď, tak bychom se mohli...
   Jdu od toho. Blil bych.

   Pro imboše - než se začneš unavovat nadávkami a spílat mi do rudých soudruhů, připomínám ti, že mě komáři zavřeli a STB mě mělo v hledáčku.
   A přesto tvrdím - za minulého totáče jsem si mohl založit rodinu - v tomto totáči bych si ji nezaložil.
   Ne z finančních důvodů - kdo umí, uživí se (až na tebe, jak jsem pochopil z tvých výmětů) v každém režimu - ale ze zodpovědnosti ke svým potomkům v budoucnosti, kterou jsme jim nachystali.

   Vymazat
  3. Rovněž cítím zklamání z posledních projevů prof. Berana ve věci očkování, kdy doporučuje aniž by ani on mohl vědět jaký dopad to bude mít na zdraví po roce , dvou a více, přesto mu vděčím a mnoho dalších v mém okolí, že onemocnění ustáli díky informaci, kterou se zpočátku nebál zveřejnit a která byla rozhodující i v případě mého známého 72let, který prodělal v minulosti rakovinu plic (operace,chemoterapie) a po třídenním téměř dušení, 40st. horečkách, neúčinné léčbě praktickou doktorkou paralenem po nasazení Isoprinosine a antibiotik druhý den neuvěřitelné zlepšení, po 10 dnech téměř fit a světe div se, kontrolní RTG plic beze změn..........všichni ti, kteří rozhodujete a schvalujete ignoraci a tvrdou cenzuru dostupné léčby jděte do ..........

   Vymazat
  4. 14/17

   Jak je to doopravdy s covidem a vakcinami najdete v odkazu na interwiev se Soňou Pekovou z 8. 7. 21, kterým sem dávám. Ještě ho ale pověsím pod jiné články.

   Nejde mi o to, abych si poměřoval pinďoura a dokazoval jakousi "svou pravdu", jak si myslí JiH a další diskutující - nejsem jako ten pádící pták, nebo howni a další - ale o vážné varování.

   Protože pokud má doktorka Peková pravdu - jako že má, ne darmo ji v japonských a amerických lékařských publikacích uvádějí jako NEJLEPŠÍHO SVĚTOVÉHO odborníka přes covid -, pokud tedy má doktorka Peková pravdu, pak zde hrozí velké nebezpečí všem důvěřivým. A hlavně dětem, ke kterým teď očkování směřuje.

   Slovensko je kvůli očkování dětí ve varu, punktují do ulic a chtějí odstavit vládu (v českých médiích ticho po pěšině o tomto) a my? Ale zpět.

   Prostě se bojím, že na tzv. vakcinaci mohou, a velice krutým způsobem, doplatit naši potomci. Už se dokonce začíná otevřeně mluvit o tom, že aplikace mRNA vakciny NEVYLUČUJE sterilizaci - o již známých "záhadných" úmrtích po aplikaci nemluvě. A nejedná se o desítky, či o stovky mrtvých, ale doslova o tisíce. A nejsou to info JPP, ale od vzbouřivších se lékařů, kteří berou vážně své poslání a svou lékařskou přísahu.

   Zde je ten odkaz, kde se doktorka Peková po dlouhé době rozhovořila. A pokud už ani toto s lidmi nepohne, není jim pomoci.

   youtube.com/watch?v=X6V5rvmY-QA

   Vymazat
  5. Pane Milane,
   byl jsem vychování k důvěře v lidí. V životě jsem si to musel postupně poopravit. Nemám rád plošné soudy, ale vysoká pravděpodobnost přitahuje některé charakterové typy k určitým profesím. V kategorii nedůvěry vítězí politici, až za ními jsou pracovníci médií, reklam... Moji důvěru měli lékaři, ale dnes jsou omylem mezi nimi i ti co měli být politiky. Např. dnes je z různých důvodů nezjistitelný stav vážných komplikací po vakcinaci. Jen % ?. Paní Dr. Peková uvádí i možné dlouhodobé následky. Donedávna jsem patřil k zastáncům vakcinací. Po přímé zkušenosti v rodině a díky politickému tlaku (premiér rozhodnul o zkrácení doby mezi alikací vakcín), mám podezření, že jde skutečně o obchod.

   Vymazat

  6. 10/34
   Vím, Adonisi.
   I názory jsme si kvůli vakcinaci vyměnili; tuším, že jsem vám navrhl "pozici" já pán - ty pán, s tím, že teprve budoucnost ukáže.
   Jenže já sakra nedokážu držet hubu!
   Opravdu se bojím o budoucnost! V podstatě už přes rok brouzdám tu i onde po internetu a obracím každé info ze všech stran (to jest hledám buď potvrzení, nebo vyvrácení předmětné informace) jak o "pandemii" (která nenaplňuje ani znaky epidemie, mimochodem; jak řekl jeden lékař: kdybychom neměli média, ani bychom nemoc covid nezaznamenali a měli bychom ho za chřipku), tak o vakcinaci.
   A také o struktuře struktuře kšeftů s vakcínami; kdo za tím je a proč. (Do toho se zde však pouštět nebudu, jen by to vyvolalo jalové výměny názorů, přestože je řetězec "komu ku prospěchu" snadno dohledatelný.)
   Jo, a proč přišly na řadu děti a zkrácení doby mezi vakcinací? Z více důvodů, z nichž nejméně "konspirativní" je ten, že někde se sakra ty vakciny udat musí!
   I proto nás už zvolna připravují na to, že se bude vakcínovat - pokaždé na novou "mutaci" - dokud tu covid s námi bude. No a ten tu s námi už bude furt - stejně jako je s námi už nafurt chřipka. Kterou jsem měl mimochodem naposledy na vojně, v době, ještě než jsem najel na program posilování imunity - půl litru kefíru denně, ovoce taktéž denně -, jak mi poradila moje babička. Která zemřela v 97 letech (že ji to tu "už nebavilo" jak mi řekla pár dní před smrtí), takže asi věděla o čem mluví. Jsem se nějak rozkecal.
   Mějte se hezky Adonisi.

   Vymazat
  7. Jsem rád, že si rozumíme, průšvih je že, jednak podzimní vir byl skutečně vražedný, znal jsem mladšího (kluka 43) a má to za sebou. Proto jsem fandil vakcinaci. Dnes mám i novou zkušenost a nejsem jist zda nová vlna Delta bude lehčí, vždyť vir řádí v Africe i Americe a jak bude reagovat v Evropě. Je ve hvězdách. Taky se vracím k radám babičky, utřená lučina s česnekem nic nepokazí. Buďte zdráv a díky za informace.

   Vymazat
  8. 19/23
   Víte Adonisi, problém je v tom, že neznám odpověď na pro mě zásadní otázku - byl onen váš známý LÉČEN? Jinak řečeno, zemřel vzdor tomu, že mu byl podán buď Isoprinosin, nebo Ivermectin?
   To je totiž to, o co tu jde. Resp. o co mi jde. Pokud zemřel "přes vakcínu", nedivím se tomu - vakcína, i normální, jako je např. proti chřipce, není lék, ale prevence. Můj syn např. chytí chřipku pravidelně nejméně jednou do roka. Očkovat se přesto nikdy nenechal: "Co kdybych tím nějakýmu nešťastníkovi zanes do krve nějaký svinstvo?" (Doslovná citace.) Je totiž už od vojny dárcem krve (minulý měsíc získal zlatou Jánského plaketu). Takže to řeší vyležením a šípkovým čajem - ani Acylpyrin si nevezme. Ten prý kdyby bylo nejhůř. Zatím evidentně nebylo.
   K té slavné deltě - opět bublina.
   Indie má proočkovanost necelá 2%. Takže rozdistribuovali Ivermektin. V krátké době klesla "pandemie" o 80% a do měsíce bylo po ní. Načež Indie zažalovala WHO, za "rozšiřování dezinformací o léku Ivermectin", jestli si to dobře pamatuji.
   Ale nakonec, zde je odkaz:
   Relevantní info je v čase 7,12 až 7,45 min.

   svobodne-radio.cz/2021-06-24-studio-kalich-monitor-prochazka-zpravami-informacemi-a-nazory/

   a přikládám ještě toto, pokud budete mít náladu - relevantní info je v čase 3,30 až 21,20 min.

   svobodne-radio.cz/2021-06-28-studio-kalich-monitor-prochazka-zpravami-informacemi-a-nazory-je-nebezpecny-covid-nebo-vakcina-britanie-predem-naplanovala-namorni-incident-s-ruskem-rusko-vyslalo-k-havaji-strat/

   Takže bych se z Delty zas tak moc neděsil - to je totiž to, oč tu jde - vyděsit lidstvo. A já, na rovinu řečeno, se děsím děsitelů a "vakcín" více než covidu.

   Mějte se.   Vymazat
 5. Hlavne pouzivat kulantni jazyk a nevyjadrovat se buly buly o urcitych lotrech mexickych.To se netrpi a bude mazano neb je to dnes kvalifikovano jakozto jazyk nenavistny ba co dim predsudecny .Specielne o etniku jez dela stale revoluce a vzdy to odsere
  Nedoporucujeme ani Tubera mamisto vlastenec Kubera tc na odpocinku

  OdpovědětVymazat
 6. Těm polopravdám a lžím ČT říkáte liberální názory?,...nó,to jste to dopracovali....už měli býti dávno v háreště...

  OdpovědětVymazat
 7. Jo to je ta totalitní pravda a láska tak jen si dávat pozor aby tady nevládli. Naštěstí píšeme na web kde nás určitě neprásknou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kachno, předpokládám, že jste vždy pravidelně informoval i STB o třídních nepřátelích. Vaše povaha tomu nasvědčuje.

   Vymazat
  2. Jasně indická chcíplá nudle by nám všem upletl prokurátora kdyby mohl pyjátský odpad společnosti.

   Vymazat
 8. Cimbál, ano ty miliony lidi co píší po internetu už jsou stíhání a ještě si Cimbál nezapomeň kopnout do ČT, to tady hlupáci dělají často!! Je moc dobře, že celé ty pomluvy má ČT u prdele!!
  Dnes jedině ČT24, tam se člověk dozví pravdu o proruském dementovi z hradu a o dalších zločinech putinovského fašistického režimu.
  Pravda, takové hnoje jako je NR,sputnik a další, by měly být na internetu MAZÁNY!!! Snad po volbách a vítězství Pirátu !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10/04
   Takže tě vymázli a hodils to sem znova. To v 10/05 je adresováno tobě, vodní přiblblo.

   Vymazat
  2. 10/04
   Po volbách, dementku, vás vymeteme na hnůj.
   Tak si užij ten krátký čas štěstí co ti ještě zbývá do října.

   Vymazat
  3. Kachno, Vy to snad máte rodově, nedonášeli již Vaši předci Gestapu?

   Vymazat
  4. 10/21
   Liborku, ty smrade z hovna co uvízlo Dredovi na kramfleku, tak ty sbíráš info? I ty jeden šibale práskačská.
   Vidíš? A v tom právě je mezi námi rozdíl. Kdybych tě znal, tak bych ti sice vykopnul chrup - jestli ti tedy už nevypadal - ale neprásknul bych tě. A to jsem za práskače seděl a bytostně se mi ten odpad ke kterému se tak hrdě hlásíš, hnusí.

   Hele, napiš něco o tom, jaks se svou postavou shazoval ty lidi ze schodů, jo? Ať je trochu prdel. Jo, a v čoms podnikal? Rozveď to trochu, ať tě oceníme. Nebo třeba o své postavě. To by taky mohlo bejt dobrý. Něco jako Vystrčil? Nebo Mareček Bendojc?

   Vymazat
 9. 9/34

  Tak už v práci, pádící debile?
  Tak jsem se po přečtení tvého příserku na internetu juknul na ČT (bednu jsem kvůlivá tomu pravdivému informování vyhodil, neb bych tolik pravdy neunesl, takže proto na internetu), jak si s tou pravdou stojí.
  Na noční jsem totiž sledoval na YT co se vrbí na Slovensku – punktují tam do ulic, bouří se, chtí svrhnout vládu, i volání do zbraně tam zaznělo – a před chvílí, když jsem si přečetl tvůj příserek, řekl jsem si, co se o tom dozvím na ČT.
  A to mi nebudeš, vodní dutohlave, dozvěděl jsem se v párvteřinovém šotu, že Slováci protestují proti uzávěrce hranic. Pokojně, bylo řečeno, asi třicet že jich bylo. A to bylo vše o Slovensku.
  Takže, blbečku, už chápu proč jsi takový neuvěřitelný kretén. Je to holt tím, že sleduješ pravdivou ČT.
  Jo, tady ti posílám odkaz na dezinformací na YT. Dezinformují tam, jak toho mají Slováci dost.


  https://www.youtube.com/watch?v=mlaVEI99FTo


  Doufám, že to přežiješ, vymaštěnče.


  P.S.
  Pozdravuj vodního debila I., toho chytřejšího, co se s ním střídáš ve službě.

  OdpovědětVymazat
 10. Vždy formuluji své názory tak, aby se režim neurazil,neboť a protože, se tu za ně už zase zavírá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak půjdu na starý kolena do lochu, no.
   (Jen machruju Teď, v sedmdesáti, by se to už blbě kroutilo.)
   Byla by v tom jistá spravedlnost - napřed sedět za tvrzení, že komáři lžou, a pak za to, že nelhali.
   Kismet.

   Vymazat
  2. 10/26
   Nelže, ale že o tom nevíš, se nedivím.
   Víš co by byl dobrý precedes?
   Vymiškovat tě, abys nemohl zasvinit genofond tohoto národa.

   Vymazat
  3. 10:09 Myslím, milý Indický dyslektiku, že nejsem povinen ti cokoliv dokladovat, jenom proto, že jsi hloupý a neumíš si to najít sám. Já vím tobě nic nehrozí, ty přirážíš tak, že ti museli vyměnit kyčle.

   Vymazat
  4. 10:36
   Kostro, jen tvé ubohé bubu, jinak sereš v síni!!
   Je dobře, že vy proruští darebáci nemáte na nic vliv, žádnou oporu! Pan Petříček vám vypakoval z ambasády většinu ruských agentu a vás tady nechali osamocené, tohle vám udělá váš přítel z nejlepších, smula kostro co!!
   A žebrotě jako ty a milánek, nezbývá, než hrozit pěstičkou, vy komici!!

   Vymazat
  5. 11/36
   Budlikybudliky... bojim bojim.

   youtube.com/watch?v=CgCN6XhAVXk

   Vymazat
  6. 11:36 Milý troubo, už ti zase hapruje ta diakritika. Zajdi si do nejbližší ZOO a požádej o ubytování v oddělení exotů. Máš na to plné právo, stačí, když jim předlożíš dvou "tvorbu".

   Vymazat
  7. 13:20 Dyslektiku, jistě sis všiml, že takhle hloupoučký jsi tu jenom ty a jistý Indický běžec. Čirou náhodou taky dyslektik, se stejným slovosledem a vyjadřováním. Jistá forma dva v jednom, nedivím se, kdo by se s tebou kamarádil.

   Vymazat
  8. 13/38
   Ono už toho vodního kašpara žralo, jak admin ty jeho tuposti maže, tak na sebe zase vzal identitu howna. Občas mám ale dojem, že se u toho PC střídají tři, ale jistý si nejsem. A abych si dělal kvůli pirátskejm trolíkům jó rozbor, za to mi zase ti kašpaři nestojí. Nejblbější je ten, co tady právě řádil. To je ten hown z Liberce, co tu jako hown skučí, jak za totáče trpěl za mrzkou mzdu 36 let (minule se seknul a bylo to 34 let) ve fabrice se zastaralým vybavením a v krámě nebyly banány, mandarinky a pomeranče a brambory tekly.
   Tak bych rád věděl kde nakoupoval, jestli ne v konťáku za obchodem, když měl ten mizernej plat.
   Ale že se nějak rozjeli, pakáž pirátská.

   Vymazat
 11. Musím předat vzkaz pro IB od táty.
  = Pravdy každému přejte .=
  Toho bohdá nebude, aby se u nás, lidí pravdu nedozvěděli. Totáč byl machr na cenzuru a přesto se všechno vykecalo. Když cenzura obdsadí média i internet, tak to půjde postaru.

  OdpovědětVymazat
 12. Tomio Okamura bouchl do stolu: Odmítám, aby tu vláda vytvářela „podlidi“!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tomio-Okamura-bouchl-do-stolu-Odmitam-aby-tu-vlada-vytvarela-podlidi-670186

  EU odmítla přispět na protiimigrantskou zeď v Litvě. Tak je jasno, o co tu jde, odhaluje Bašta

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EU-odmitla-prispet-na-protiimigrantskou-zed-v-Litve-Tak-je-jasno-o-co-tu-jde-odhaluje-Basta-670218

  Okamura: Za debakl v Afghánistánu může agresivní politika USA a NATO

  https://cz.sputniknews.com/20210710/okamura-za-debakl-v-afghanistanu-muze-agresivni-politika-usa-a-nato-15107217.html

  Senegalec útočil nožem nedaleko Paříže: Jednoho zabil, dalšího těžce zranil

  https://cz.sputniknews.com/20210710/utok-nozem-nedaleko-parize-dve-osoby-jsou-ve-vaznem-stavu-15105294.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cabliku, jukněte na tohle. U slovenských brášků to vře, punktují do ulic, ale v českých médiích ticho po pěšině.

   https://www.youtube.com/watch?v=mlaVEI99FTo

   Vymazat
  2. milane Včera to bylo ve zprávách na Primě když jsem přepnul reklamy. Slováci už mají čaputa a spol plné zuby.

   Vymazat
  3. Bylo tam 3000 lidí aby se vědělo nejlépe udělají Slováci když budou lépe volit pro národní politiky.

   Vymazat
  4. 11:27 Běžče ty zřejmě miluješ ženu, za to tě tedy partner rozhodně nepochválí. A nezapomeň si zabouchat na dveře, za chvíli by ti měli vydat stravu.

   Vymazat
  5. 11/27

   Zatím nevíš jakého cíle, hnido?
   Přece vás, spolu s dalším parlamentním svinstvem, vymést na hnůj! Jak to můžeš nevědět, když o tom Samuraj vede řeč už od doby, kdy vstoupil do politiky? Proč myslíš že ho volím? Protože tahle země už má parazitů dost!
   Tak Samuraj byl taky popelář? Jako ty? A vidíš kam to z popeláře dotáhl on, a kam ty.
   Několik desítek pomatenců? Ale ale ale... Za prvé daleko víc, a za druhé – viděls už někdy požár? A vidíš, stačil malý plamínek...
   Paní prezidentka – víš jak se to píše správně? V uvozovkách. Takhle: “paní prezidentka“

   Vymazat
  6. 16:39 Na písmeno P začíná ledajaký titul, stejně jako na Č, který mě, mimochodem, napadá v tvém případě.

   Vymazat
 13. Po dodání fotografie na policejní ředitelství v Pekingu byl dotyčný "občan" za sedm a půl minuty "zatčen" a to byl pouze test , co sledovací technologie "umí"!!! Takže technologické revoluci sledování a monitorování se nelze vyhnout, spíše naopak, digitální technologie budou daleko "schopnější" po nasazení "umělé inteligence" , kdy nebude potřeba na vyhodnocení člověka!! Problém není v technologiích , zde nelze raketovému nástupu zabránit, ale jde o to, kdo je bude ovládat!! Uvedl jsem příklad z Číny, ale velice brzo se tahle "zařízení" objeví na celém světě a možné, že bude konec i obecné pouliční kriminalite, protože sledovat veřejné prostory je už dnes snadné a hodně laciné!! Také na "vyhodnocování" záznamu on line je už hotová technologie!!

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. ano uz se tak deje treba na FFB (fcknfacebook)
  osobne za jiny nazor blokada na 30dni jiz mozna 20x za jiny nazor! vyhruzne msg s nadavkami a upozornenimi na hoax spam a mozne trestni oznameni! dokonce upozorneni za caste zverejnovani prispevku a ucast v diskuzich!
  pred tydnem jsem zverejnil vysledky predbeznych voleb kde vede Ano 27% pak pirstan a spolu atd. prislo mi upozorneni zFFB ze to je spam, ze se to neslucuje ze zasadami ffb a pokud bych pokracoval
  budu opet blokovan popripade trvale zrusen🤮

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13/51
   Právě jsem si udělil pochvalu za to, že jsem se z FB už před drahnou dobou odhlásil. To ještě byl relativně svobodný, ale užíral mi čas. Tak proto.
   Už jsem to tu psal, ale za totáče jsem se cítil volněji. A to mě zašili.
   Vlastně stačilo tolerovat stranu a vládu a neotírat si o ně hubu. Jednoduché - a v podstatě jediné - tabu. A teď? A já blbec jsem si toho nevážil!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.