Reklama

pátek 16. července 2021

Scénář války v degenerované Evropě: Všechny rakety budou padat sem? Chtějí to evropští politici? Jsme jen odrazovým můstkem. Čím blíže je NATO k Rusku, tím blíže je apokalypsa. Kdosi to tu podněcuje! Jediné řešení?

Valerij Korovin

16. 7. 2021   Izborsk-Club, překlad ProtiProud

VALERIJ KOROVIN vysvětluje, že Evropa svou účastí v NATO podněcuje Ameriku k válce s Ruskem, takže existuje vlastně jen ' jediný způsob, jak válce předejít: vystoupit z vojenského spojenectví s USA

(Na snímku autor)

Německý ministr zahraničí Heiko Maas, stejně jako ministryně zahraničí Španělska a Švédska, vyzvali jaderné mocnosti, aby výrazně snížily svůj arzenál. „Dohody o jaderném odzbrojení a nešíření jaderných zbraní se v posledních letech stále porušují. Nové napětí a nedůvěra mezi světovými mocnostmi brání dalšímu snižování jaderných arzenálů,“ obávají se šéfové diplomatických ministerstev.

Jako pozitivní opatření navrhují snížit roli jaderných zbraní ve strategiích a doktrínách světových mocností – Ruska a USA – s cílem snížit pravděpodobnost konfliktu a „náhodného použití jaderných zbraní“. Navrhují také „omezit nakládání s jadernými zbraněmi a položit základy pro novou generaci dohod o kontrole zbrojení“.

Obavy Evropanů jsou pochopitelné. V aktuálním strategickém scénáři je Evropa vnímána jako objekt, nikoli subjekt. Američané v ní vidí pouze odrazový můstek pro primární odstrašování Rusů a základnu pro rozmístění prvků americké protiraketové obrany. V důsledku toho se z Evropy stává střelnice, kam budou dopadat ruské rakety, které nedoletěly do Spojených států. A právě tam, tedy do Evropy, budou také mířit ruské rakety, s jejichž pomocí bude ruská armáda ničit jak prvky amerického systému protiraketové obrany, tak odpalovací zařízení raket středního a krátkého doletu, od jejichž smluvní regulace USA odstoupily již v roce 2019.


Děsivá perspektiva


Taková vyhlídka se Evropanům samozřejmě nemůže líbit. V lepším případě budou někteří z nich požádáni, zejména velitelé armád východoevropských zemí, aby vyslali trestné prapory na postupující ruské formace pro jejich krátkodobé zdržení. Je zřejmé, že Američané sami se kulkám vystavovat nebudou, ale spíše by působili jako zabezpečovací linie umístěná za zády evropských „spojenců“.

Rýsuje se tak vskutku neutěšený obrázek. Rusové se vylodí na Jutském poloostrově, poté zablokují dánské úžiny před silami NATO a na ochranu a podporu vyloďovacích operací. Vpadnou do Polska od moře a zároveň z Běloruska. „V další fázi operace, po obsazení Pobaltí, se hlavní akce mohou přesunout na jih Baltského moře a k polskému pobřeží,“ zní futurologická rekonstrukce ruské invaze od polského generála Waldemara Skrzypczaka.

Zároveň do Evropy přilétají ruské rakety, které ničí americká odpalovací zařízení a americké systémy protiraketové obrany. Na evropská území dopadají ruské rakety s jadernými hlavicemi, sestřelené zbytky dosud nezničených amerických systémů protiraketové obrany, a také americké jaderné rakety, sestřelené ruskými systémy protiraketové obrany. Polské, maďarské a rumunské elitní jednotky vyrážejí do útoku a američtí instruktoři jim střílejí do zad. Arabové vypalují a drancují západní evropská města a jednopohlavní páry zdegenerovaných Evropanů tam tiše pláčou ve svých příbytcích a drží se za ruce v očekávání jaderné apokalypsy.

Obrázek je to vpravdě nepěkný a Evropané se mají skutečně čeho obávat. Je jasné, že na nich v tomto případě nic nezávisí a nikdo se jich na nic neptá. Rozhodnutí jsou přijímána v zámoří a evropští „spojenci“ jsou stavěni do pozoru direktivními směrnicemi. Mohou tak nanejvýš psát články, výzvy, apely: „Zastavte to!“, „Ukončete konfrontaci!“, „Zanechte válčení!“, „Vraťte se k jednacímu stolu, k právnímu formátu!“, což nakonec evropští politici také dělají.

Nicméně existuje účinnější způsob, jak ochránit Evropu před údery, jimž bude nevyhnutelně vystavena, pokud se ocitne mezi americkým kladivem a ruskou kovadlinou.


Podněcující role Evropy


Každá vojenská doktrína konstatuje, že válka začíná ve většině případů tehdy, když má jedna strana výraznou převahu. To znamená, když je narušena rovnováha sil. Vrátíme-li se k evropskému válečnému dějišti, pak z hlediska geopolitických zákonitostí začíná válka v Evropě tehdy, když se dvě civilizace – Rusko a Západ – dostanou do přímého konfliktu. Proto se válka odkládá tak dlouho, dokud mezi nimi existuje tzv. nárazníková zóna neutrálních zemí.

Jednoduchým logickým postupem dojdeme k závěru, že čím blíže je NATO k Rusku, tím blíže je válka. A pokud například hypoteticky předpokládáme začlenění Ukrajiny, která přímo hraničí s Ruskem, do NATO, pak se válka stává prakticky nevyhnutelnou. To je zákonitost, kterou již prokázala sama evropská historie a kterou již není třeba dokazovat.

Je zřejmé, že v Evropě válku nechtějí, přinejmenším v té západní, odkud zaznívají mírové výzvy ministrů Německa, Španělska a Švédska. Kdosi však přesto dál sune NATO k hranicím Ruska. Kdosi přiváží do východní Evropy zastaralou americkou vojenskou techniku a neustále se s ní snaží provádět cvičení. Kdosi odstoupil od smlouvy o protivzdušné obraně a rozmístil v Evropě prvky amerického systému protiraketové obrany. Tento záhadný „kdosi“ chce válku, aniž by se ptal Evropanů na jejich názor.

USA začnou válku pokaždé, když získají strategickou a vojenskou převahu. Byly to Spojené státy, kdo použil jaderné zbraně proti Japonsku, které již bylo poraženo a nebylo schopno odvety. Jsou to Američané, kdo bombarduje civilní sídliště v arabských zemích i po celém světě a z bezpečné vzdálenosti likviduje svatební a pohřební průvody se stejnou lehkostí jako v počítačové hře. To vše samozřejmě "v zájmu demokracie a lidských práv“.

Pointa je v tom, že pro USA znamená spojenectví s Evropou vytváření strategické a vojenské převahy (nebo domnělé převahy) nad Ruskem, což je podněcuje k válce. Přítomnost NATO v Evropě je typickou válečnou provokací. Vstup východoevropských zemí do NATO s tichým souhlasem západní Evropy je typickou válečnou provokací. „Majdan“ na Ukrajině a jeho strategické ovládnutí ve prospěch USA je typickou válečnou provokací. Pokus o (neúspěšný) státní převrat v Bělorusku je typickou válečnou provokací. (Úspěšné zachvácení Běloruska by znamenalo válku).


Jak předejít fatálnímu konfliktu


Jediným spolehlivým způsobem, jak předejít válce v Evropě (samozřejmě mimo četných dopisů, výzev a petic, jako jsou ty, které zveřejnil Heiko Maas a jeho kolegyně Arancha Gonzalezová a Ann Linde), je vystoupit ze všech aliancí s USA, a oslabit tak jejich strategickou převahu. Evropa by měla dát Spojeným státům jasně najevo, že pokud tolik chtějí válčit s Ruskem, nechť s ním bojují napřímo, ať na něho zaútočí přes severní pól – tam si odpalujte své rakety a sestřelujte ty protivníkovy, ale Evropu, nechte na pokoji. My s Ruskem bojovat nechceme – a Rusko zase nechce bojovat s námi. Pokud ho sami nenapadneme.

V této optice vypadá ve Francii diskutovaná myšlenka odchodu z EU jako velmi dobře promyšlená a načasovaná. Naprosto slaboduchý, z USA vedený a ve své podstatě antievropský je naopak americký projekt. Podobně rozumné jsou iniciativy některých zemí EU na vystoupení z NATO. Jediný způsob, jak zastavit tažení USA Evropou, je přestat s nimi spolupracovat. A musejí tak učinit především samotní Evropané. Jinak nakonec přivedou Evropu ke zkáze.

A právě toho se Maas, Gonzalesová a Linde tolik obávají. Nejsou sami.


60 komentářů :

 1. Snizeni poctu jadernych zbrani, je mazany napad jak znicit Rusko, protoze pokud USA a NATO napadnou v klasicke valce Rusko, tak to Rusove prohraji, podivejte se na cisla.....

  Takze jedina zachrana pro Rusko je mit (zatim je ma) nejvetsi pocet nuklearnich zbrani. Totiz ono pro civilizaci to bude jednou kde ty rakety vybuchnou, po 7 000 odpalech (jen Ruskych) lidstvo na severni polokouli, az do Indie zniceno, a zbytek bude nasledovat az nuklearni spad se zacne pohybovat casem na Jih.

  Mimo toho, Amici si taky urcites “psouknou” a tak pribyde nejmene 6 000 dalsich nukliku, a to bude zarucene konec'

  neberte to jako muj plac nad pravdepodobnym, ci spise jistym zanikem civilizace, v mem veku to mam tak jako tak “za par” a bylo by mi milejsi odejit najednou nez pomalu chcipat nekde v LDNce. Ostatne to same pomale chcipani ceka take vsecky Elity ci Deepstejty zalezle v bunkrech treba na nekolik let. Pokud tam preziji zivi, a pak vylezou, tak budou zavidet tem co chcipli hned.

  Ja to vim, a Putin to vi take, a pokud to nevi nekdo z vas tak zopakuji co rekl Putin:................ ............. ….........”BEZ RUSKA SVET NEMA SMYSL”.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Jak autor článku píše vystoupit z NATO a ve světě bude klid. SSA pouze provokuje a ničí vše co se mu nehodlá podřídit. Vůbec nejlepší by bylo SSA rozdělit na několik států a bude po impériu pokrytectví a zla.

   Vymazat
  3. bazos. a kdo Rusko donutí k toimu, aby se jich vzdali? Vy si myslíte, že jsou tak slaboduší?

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Daníku, opravdu "" inteligentní "" idiot, tak jako vždy!!

   Vymazat
  2. Indiáne, to jsem nebyl já (já se píšu s malým "d"), ale kolega. Ale naprosto s ním souhlasím.

   Vymazat
 3. Unku

  ses fakt hlavicka, dik za info

  OdpovědětVymazat
 4. No nic tak proč nekopnou páníčky z USA do zadku nic by dělat nemohli jen vřískat a nadávat. Navíc Rusové na USA dosáhnou a to více způsoby takže válka v Evropě by trvala chviličku.

  OdpovědětVymazat
 5. Chápu to tak ,že Ukrajina může být spouštěčem totální války ,proto Rusko opatrně našlapuje kolem UK.

  OdpovědětVymazat
 6. Okamura udeřil: Piráti, lidovci a ČSSD podporují nepřizpůsobivé, západní sluníčkáři zase muslimské a africké imigranty. Své voliče!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Okamura-uderil-Pirati-lidovci-a-CSSD-podporuji-neprizpusobive-zapadni-slunickari-zase-muslimske-a-africke-imigranty-Sve-volice-670855

  Sudeťáci ocení Hermana. Kobza vyletěl: Už bychom tu mluvili německy, nebo proletěli komínem, nebýt Rudé armády!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sudetaci-oceni-Hermana-Kobza-vyletel-Uz-bychom-tu-mluvili-nemecky-nebo-proleteli-kominem-nebyt-Rude-armady-670852

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Ano, tak to je.
   Re: Už bychom tu mluvili německy, nebo proletěli komínem, nebýt Rudé armády!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 09:13 Máš ty ale sny, ty Böhmische untermenschi.

   Vymazat
  5. Jak je vidět z příspěvků indiána a unknowna, měl Aristotelés pravdu, když tvrdil: "Otrok nechce svobodu. Otrok chce moc nad ostatními otroky." Ti dva sní o tom, že budou posluhovat svým páníčkům jako kápové v koncentrácích. Proletí sice taky komínem, ale až jako poslední a před tím si užijí moci. Pro páníčky ale neznamenají o nic více než ostatní podlidé. Jen je možno je déle využít na špinavou práci. Za kus žvance. Tak to měli a mají nalinkované ti "němečtí občané", se kterými se chce ten indický debil kamarádit. Neuvědomuje si, že pro ně je stejný póvl, jako my všichni. I s Rusy, Poláky a ostatními Slovany. Na tomto názoru nic nezměnili a ani se tím nijak zvlášť netají.

   Vymazat
  6. Pánové to je fakt strašný jak se Slovanský untermensch cpe do skopčáckého zadku.

   Vymazat
 7. Nakolik může dění ovlivnit obyčejný člověk?
  Je nám dovoleno zúčastnit se voleb- samozřejmě svobodných, a demokratických, aby nám pak malá skupinka senátorů házela klacky pod nohy?A bude se tomu říkat pojistka demokracie? Pojistka toho, že nám to občané nebudou řídit jinam, než kam chceme my, my kteří pracujeme ve prospěch našich nadnárodních mecenášů- myslím, že tak nějak to bude- viďte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správná poznámka,proto "Vence chrchla" si prosadil vznik senátu!!! Samozřejmě to nebylo z jeho hlavy k tomu dostal instrukce od svých páníčků, tam to již funguje a mají to vyzkoušené.Když chceš někoho ovládnout zadluž jej, a uprav systém tak aby ti z té oprátky nemohl vyklouznout! Jediná šance pro "ovčany",revoluce a ta je u nás nemožná.Nemá ji kdo provést,mladí jsou intoxikovaní systémem a stát si ošéfoval bezpečnostní složky. Proto musela být zrušena povinná vojenská docházka a armáda se zredukoval na expediční sbor!

   Vymazat
 8. Tohle mne napadlo také,USA rakety a Ruské protirakety se střetnou nad naším územím,takže to budeme mít dvojmo.
  Jinak,co to všechno kolem armád stojí peněz,pak není na likvidaci přírodních pohrom,opravy silnic apd.

  OdpovědětVymazat
 9. Jaderné zbraně jsou tím jediným co jim brání v útoku na Rusko. Takže jejich snahám o jaderné odzbrojení rozumím. Obzvlášť, když sami žádné nemají. To by si pak třeba Poláci mohli lajsnout použít ty své Abramsy. Stačí, když ví, že za nimi "někdo" stojí. Jediné co tyhle mírotvorce drží na uzdě jsou jaderné zbraně. 1812, 1941, kdy na Rusko útočila koalice evropských národů už ho asi poučila dostatečně. Takže si hrajte, developeři čekají na nové parcely, akorát je možná bude nutné znovu zasíťovat...

  OdpovědětVymazat
 10. Zvláštˇpokrytecká je švédská MZV Linde, Švédsko zvedá zbrojní rozpočet o 40%, švédské jednotky jsou na NATO cvičení na Ukrajině u Krymu, v podstatě je Švédsko de facto členem NATO (i když ne De Jure). Jak zde konstatováno, tyto mír milujíc farizeje drží na uzdě jen JZ. A Rusko by jich mělo mít více, především hlavic pro hypersonické ŘS. A taky véce Poseidonů nejen pro pobřeží USA, ale pro Brity a Nizozemce. Všichni vidí co dokáže hodně vody teď v Německu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 09:05 Dyslektiku, pokud čekáš na nádraží na svojí marškumpačku, tak marně.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obě světové války financoval US kapitál, bojovalo se všude mimo USA a jedině USA na nich zbohatla!Kdo nechce tento fakt přijmout je buď dementní nebo placený troll( někdy obojí)!!!

   Vymazat
  2. 08:47 Jak někdo mohl svěřit boj s ruskou propagandou nesvéprávnému dementovi? Asi to s ní nebude tak horké.

   Vymazat
  3. Nejsou lidi na tak špinavou práci, proto najali kachny.

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebýt SSSR tak tvý předci vyleťí komínem SSA moulo😀

   Vymazat
  2. 08:52 Tak schválně, kdypak nám začala druhá světová válka a kdy byl podepsán pakt o neútočení mezi Říší a CCCP?. Takže dodávka zboží ze SSSR trvala asi týden. To se jim snad ani nevyplatilo, ty dějespišče.

   Vymazat
  3. kosto

   ses fakt blbej s tim tydnem, podivej se na Googl tam to najdes

   Vymazat
  4. 16:15 Dyslektiku, zjisti si, kdy začala druhá světová, pak kdy byl podepsán pakt Molotov - Ribbentrop. No a pak si, blbe, po sobě přečti, jak CCCP DO začátku II WW zásoboval říši. Tedy cca týden, pokud to vůbec stihl. Dementní dějespisče.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 09:29 Dyslektiku, půjč mi tvojí Enigmu, co je to ta "ekoligie". To je zaměřeno na ekologii ligové soutěže v Rusku?. Tvůj rozsah vědomostí je neuvěřitelný.

   Vymazat
  2. Inde ty už si v Rusku dlouho nebyl. Tam jsou totiž národy, které dodržují svůj tyl života, jsou nenároční, nemusí mít žádné roboty v kuchyni a jestli to mají do nejbližšího města přes sto km tak to mají těžké .Jsou hrdí a rozhodně nemusí jezdit do města k supermárketům vyžírat kontejnery, jako jsem viděl v USA, Všude je něco. Pořád melduješ to samý a jseš směšnej. Omlouvám se týden tady nebudu, jedu do Francie. Jestli ještě chceš něco vysvětlit tak honem. A furt se neopakuj, seš jak kafemlejnek. I v USA mají na rančích jednu studnu, pravda vodu čerpají vrátkem.

   Vymazat
  3. 09:43 To je smělý cíl, chtít něco vysvětlit Indickému vyklusávači, řečenému rovněž Unknown. Obávám se, že to nemůže vyjít, k pochopení čehokoliv nebyl naprogramován.

   Vymazat
  4. Indián je prostý debil. Je zbytečné komentovat jeho bláboly. Ruská vesnice vypadá samozřejmě jinak. V Rusku jsou obchody narvané zbožím. Když jsem tam byl poprvé, jako student v 70. letech, tak už tehdy mně zarazila třaba skutečnost, že byly naprosto volně k dostání LP (dneska mladí ani nevědí co to bylo) od Beatles nebo Rolling Stouns. Akorát frčel fungl nový fenomén Jesus Cristus Superstar a i ten byl k mání. Toto vše se k nám pašovalo všelijak. Samozřejmě měli Rusové ve škole povinnou angličtinu. A dneska? Nejen velká města, ale i venkov je někde jinde. A co se toho bordelu v hospodářství týče, tak v USA jsou obrovská města duchů. Jako třeba Detroit, ale nejen on. Výroba je v Číně. Indián by se měl zajet podívat do Adamova nebo Blanska. Tam je to samé, jen v menším. Je to ráj feťáků. Vím o čem mluvím. Projet se Broumovskem je opravdu pro silné nervy. Opět jsem viděl opuštěné a polozřícené domy. A ne jeden nebo dva. Vše zarostlé, zpustlé. Bordel v hospodářství mít nemůžeme, protože žádné svoje už nemáme a Němci, kterým většinou patří jsou na pořádek.

   Vymazat
  5. 10:34 Dyslektiku, ty u toho psaní vibruješ jako vibrátor tvé staré. "Prázdné řeřnictví" je co zase?. Ještě chvíli blbni a budu ti říkat taky epileptiku.

   Vymazat
  6. Indický unknowne. Píšu, že jsem tam byl poprvé v 70. letech. A potom ještě mnohokrát. I zcela nedávno. Rusové měli angličtinu jako povinný předmět ve škole už tehdy. Ne jen v jazykových školách ta primitive. A s těmi naprosto primitivními pomluvami Ruska se snažíš marně idiote. Dneska ve věku internetu a sociálních sítí nejde nic utajit. A už vůbec ne stav, jaký se snažíš tady prezentovat ty debile. Kdyby byla jen desetina pravda, byly by toho plná všechna média. Šafr s Wolnerem a spol. by měli hody. Ale nejsou. Pročpak asi? Navíc - hranice jsou otevřené. Rusové mohou cestovat a podnikat kde se jim zlíbí. A také toho využívají. Tak proč tady nejsou davy Rusů, kteří prchají z té bídy? Je jich tu plno, to jo, ale protože tady vlastní majetek. Jen v Dejvicích, mondénní pražské čtvrti vlastní stovky bytů. Karlovy Vary jsou známým fenoménem. Vlastní tu podniky. Velké, střední i malé. Včetně bank. Víš, že jim patří i Národní dům Na příkopech? Jezdí po světe, zdrží se měsíc, dva i rok, ale pořád se vracejí domů. Na rozdíl od Ukrajinců. Zrovna včera uvedli, že 3 milióny jich pracuje v Rusku a šest miliónů ve světě. Ti se už domů nevrátí. Jejich děti určitě ne. Nejde o to, kolik ty debile vyděláš, ale co si za to můžeš koupit. A jim to, jak je vidět stačí na to, aby zůstali doma. No ze zaplivané nálevny, kde trávíš většinu svého času svět vypadá jinak. Tak sni dál, ty troglodyte.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. Tak ještě jednou ty kreténe - já jsem tam byl! A viděl jsem skutečný stav. Tehdy i nyní. Některá místo okolo Petrohradu jsem nemohl ani poznat, jak se změnila (městečka jako Sestroreck, Repino atd.). Ty jsi byl nejdál v nejbližší putyce. Idiote. Tady jsi za posledního a totálního idiota. Musíš mít druhý nick "unknown" a sám sebe podporuješ. Myslíš si ty vole že to nepoznáme? A co se Ruska týče, tak to budování teprve rozjíždí. A naši "spojenci" chtějí být u toho (Dálný Východ, Arktika,...). A budou u toho.

   Vymazat
  9. Kačere, Rusové si s tím málem vystačí. To je jen tvůj problém. Oni opravdu nepotřebují spotřební zboží, bez kterého my se neobejdeme. V Americe jsou vesnice, které vypadají stejně jak před dvě stě lety a co? Nepaušalizuj! P.S. Proč někomu říkáš onane? Co tím chceš říci? Jen to že jseš prase?

   Vymazat
  10. 11/30
   Jednou se nějak stalo, že na pádícího blba nikdo nereagoval a jeho to tak rozhodila, že se hádal sám se sebou ve snaze rozproudit debatu.
   Tak jsem naskočil a dost tvrdě ho co pádícího kokota dehonestoval a on, jak je blbej, už byl z toho kolotoče střídání nicků tak zvrtačený, že mi odpověděl jako hown - prostě napadl jsem pádícího kokota a odpověděl mi hown.
   To mě pobavilo, tak jsem v tom pokračoval a pošťouchl ho, že jako na něj seru, když ho admin stejně vymázne a to se teprve rozjel. Jednou hown, jednou kokot, zblbnul z toho dokonale.

   Vymazat
  11. Milane to já vím dávno. Reagoval jsem na Inda a odpověděl mi unknown...VIP 🥴

   Vymazat
 14. 10:16 Nejzazší konec, ty opravdu nevidíš?. Dyslektiku, ty ten český jazyk prostě nedáváš. Hodnotíš kdekoho a kde co, přitom, ne každou větou, ale už i každým slovem, dáváš na vědomí, že se ti inteligence vyhnula velkým obloukem.

  OdpovědětVymazat
 15. Jestli tohle v EU odkývou, Češi budou jezdit hodně starými auty, shodli se Brabec a Skopeček. Budeme se mít hůř?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jestli-tohle-v-EU-odkyvou-Cesi-budou-jezdit-hodne-starymi-auty-shodli-se-Brabec-a-Skopecek-Budeme-se-mit-hur-670872

  OdpovědětVymazat
 16. je dobře vědět, co by udělalo Rzusko, ale je třreba také vědět, že to udělíá tehdy, když bude napadeno nebo když jej budou od napadení NATO a USA dělit minuty,....takže USA poryč z Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. unku

   bejt tebou tak bych se radsi neptal, ale mame/te kliku, ze lidi za morem tusi, do ceho by asi slapli tim napadenim nebo "zmacknutim knofliku na fotbalovem mici ktery ma s sebou vzdy Bidenuv sluha) takze kliidek

   Vymazat
 17. 10:38 Dyslektiku, proč se za to stydíš? Prostě děláš chyby, jsi hloupý, neboť tak tě matka příroda "vybavila". Na konec můžeš považovat za úspěch, že jsi schopen po mě opsat slovo dyslektik, i když jeho význam, zcela zjevně, nechápeš. A už to nehul, kdo ti nakukal, že já pojedu do Francie. To byl někdo jiný, ty strážče faktů a bojovníku s propagandou.Hahaha.

  OdpovědětVymazat
 18. 10:54
  Končím s tebou ubožákem debaty. Tohle nemá smysl, s výstavním blbem jako ty, bezobsažné tvoje bláboly, ztrácet čas!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:14 Dyslektiku, až na ten slovosled je to vcelku dobrý,ale ty Ukrajinu prostě nezapřeš. A teď si jdi okusovat nehty na nohou a ne, že tě najdu, jak sis přelezl jinam. Bacha na to! Pa.

   Vymazat
  2. Pá pá a zase se někdy stav, blbečku. Ale zkus vymyslet nějako modernější pohádku. Tvoje bláboly o Rusku jsou staré 50 a více let. Svět je otevřený. A řada lidí v Rusku byl a je. Takže tvoje lži jsou ihned odhaleny. Tak nashle, až vystřízlivíš.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 11.14 Teda kačere ty končíš s někým jako diskutérem? Můžeš být rád že na tvoje kydy vůbec někdo reaguje. Mě si neodpověděl. Milý ubožáku v rámci sankcí na Rusko žádná velká firma v Německu spolupráci s partnerskýma firmama v Rusku neukončila a Rusko končí spolupráci s téměř všemi českými firmami! Asi máš radost. Podnikatelé v Česku rozhodně ne. Jedu do Francie a tam mají Rusy raději než skopčáky. Takový Biaritz je skoro celý ruský a nikomu nevadí. Nice téměř Ruská. Poblahopřej Hermanovi k jeho dnešnímu vyznamenání od prasete Poselta a jdi do p...le.

   Vymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tím mazaným hovadem zřejmě myslíš sám sebe, co? Padej. Už jsi vyzvrátil to málo, co v tobě je a opakuješ se.

   Vymazat
  2. Kačere co je ti do místní chátry proč se ji pořád zastáváš, že ji někdo ukrad prachy? Do toho je ti prd. Kdyby jsi nebyl blázen tak se z toho snad zblázníš! A konec, jdu balit.

   Vymazat
 20. Jedno staré přísloví praví:Chcešli zabít hada,tak mu musíš "šlápnout na hlavu".Takže v případě KONFLIKTU bude Evropa až druhá v řadě!A ani to není "radostná" vyhlídka!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.