Reklama

čtvrtek 1. července 2021

Storchová: Migrační politika Merkelové dováží islamistický teror

-do- a -rp-
1. 7. 2021 Freiewelt a PrvníZprávy

Würzburg znovu ukázal, že nelegálním otevřením hranic importovala Merkelová islamistický teror a nespočet mladých mužů, kteří změnili každodenní život v Německu vážnými násilnými a sexuálními zločiny.


(Beatrix von Storchová, poslankyně a místopředsedkyně AfD)

25.červen: Při násilném činu v centru německého Würzburgu v pátek útočník s nožem zabil nejméně tři lidi a pět dalších vážně zranil, u některých není jisté, že přežijí. Uvedl to bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann. Podezřelým je podle údajů policie 24letý muž ze Somálska, kterého policie při zásahu postřelila. Motiv pachatele zatím není znám.

Výzkumný pracovník v oblasti migrace, profesor Ruud Koopmans, řekl Bild-Zeitung u příležitosti islamistického teroristického útoku ve Würzburgu a reakcí spolkové vlády: „Negace náboženského pozadí znamená, že proti problému nelze úspěšně bojovat.“

Pro Koopmana je jedna věc jasná: „Německo má problém islámismu - a to je také způsobeno azylovou a migrační politikou spolkové vlády. Podle Koopmanse „převážně mladí muži pocházejí ze zemí, kde je násilný islamismus velmi rozšířený“. A expert rovněž uvádí, že důsledky této „výbušné směsi“ lze vidět na teroristických útocích, například ve Würzburgu, ale také ve statistikách kriminality.

Pro výzkumníka migrace je jasné: „Stejně jako ve Würzburgu jsou dívky a ženy preferovanými oběťmi této skupiny pachatelů dovážených Merkelovou. A její vládní mluvčí na rozdíl od faktů blábolí něco o „řádění“. Lži a zakrývání v primární kampani, aby odvedly pozornost od historického neúspěchu Merkelové. Tři ženy z Würzburgu také zemřely nepřímo v důsledku politiky Merkelové. V současné době je více než 290 000 cizinců povinno opustit zemi, ale nejsou deportováni,“* tvrdí Beatrix von Storchová.

„Jako AfD požadujeme konec pokračujícího masového přistěhovalectví a okamžité a důsledné deportace ohrožujících osob, Trestní a psychologicky labilní islamisté za účelem ochrany lidí zde žijících, ale také důsledné deportace všech ostatních nelegálně vstupujících lidí bez ochrany. Naším vzorem by mělo být Dánsko a Maďarsko, “ prohlásila Beatrix von Storchová, německá poslankyně a místopředsedkyně AfD.(rp,prvnizpravy.cz,freiewelt,foto:arch.)

178 komentářů :

 1. Jak jako povinni opustit zemi ? Statisíce dovezených inženýrů, vědců, doktorů, úmělců, spisovatelů ..., kteří se tak krásně začlenili do národa německého - budou vyhnáni ? K nevíře. A přitom to ti němci tak pěkně zvládli. Je na to i hezký pohled, když třicetiletý fousatý chlapeček sedí ve druhé třídě se svými vrstevníky. Určitě i randění s nožem u pasu je pro německé dívenky něco vzrušujícího. Naši Piráti jim to právem závidí. Už aby to sem taky navezli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V RAMCI AKTIVITY "JEDNODUCHE JAK FACKA" VOLICI SV ZDISKUTOVALI

   a chteji,aby v ramci Programu svobody a prime demokracie,nyni diskutovanych bodu NARODNICH ZAJMU byl tento integrovan do programu vsech politickch formaci,ktere chteji byt zvoleny,coz pozaduje jako prvni i OK SPD ve svem programu viz bod nr 10 "Chceme rasantni zmenu rezimu."

   DISKUZE SV NA NR o prvnim bode tohoto prgramu SV=(Spolecnosti volicu,ktera muze mit az 8 395 132 clenu) uz v clanku "Jednoduche jak facka"dospela k vysledku,ze by nam byl potrebny SOLIDARNI STAT misto nynejsiho kapitalismu bez privlastku vnucovaneho bezpravi tzv neomatrxismu a to pochodem institucemi jinak zvaneho gangsterismem!

   Kdo je jineho nazoru a jakeho,dejte to do dalsi diskuse a zduvodnete ho i tady na NR,dokud to jeste jde.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Je to stale premilani, jednoho a toho sameho, Merklove:

   , .....................WIR SCHAFFEN DAS"….....

   takze pokud Andula bude jezdit v pancerovane limuzine, s doprovodem policajtu, a zit v hlidanem baraku tajnymi, tak ji to nedojde.

   je to otazka privilegovanych vrstev, a nemecke povahy, kde volksgenosse veri svym fuehrerum az do tragickeho konce... jen jednou se Nemci vzbourili (1918) a malem jim to vyslo, Vymarska republika, ale tu zabili Francouzi svymi enormnimi reparacemi, a nasledujici bidou ktera umoznila extremistum (a tenkrat zcela spravne) tuto dobu ukoncit.

   takze aby se to zvratilo, nynejsi reparacemi jsou Africti a Levantsti "osadnici" velkou vetsinou nactileti vyvrhelove z originalnich kraji puvodu - nejhorsi gauneri ktere ani vlastni zeme nechce, se nyni diky (a ted to nevim presne-- bud Anduline pripitomele naivni vine z nafoukleho holokaustu, kterym jsou nemci mlaceni pres hubu od 1945 az po dnesek, je mozne, ze touto a dalsimi obvinovanimi,ktere na nemce prsely odevsad Merklove se privezenim NETURECKYCH uprchliku chtela vyvinit, z ruznych holokaustu.

   v Nemecku se musi dit ve veci, Andulina vladni strana vystrasena stalymi holokausty musi od valu, a musi ji nahradit nejaka strana, ktera ma dost odvahy zastavit tenhle smrtelny nesmysl ktere Nemci pod Andulinym vedenim uplatnuji....takze v Nemecku musi jeste byt daleko hur, (vid 1918) aby se objevil novej Bismarck ktery ten demokratico-humanini nesmysl zastavi.


   Je mozne, ze Andula o tom vi a taky proto nekandiduje, ale neprizna se k tomu co dojebala, ale pomalu pomaloucku za zady pracuje se spojenim s Putinovym Ruskem ktere diky tomu, ze ma Cinu9 za zadkem, je, ci se stava daleko suverenejsim Evropskym statem.....A to bude mozna zachrana i pro nas, protoze Babis ktery se zacal pod tlakem EU chovat jako poseroutka, ted kyz uvidi, ze Nemci mu nezlikviduji jeho podniky v nemecku, dostane zase aspon trochu bejvale kuraze...

   pokud si ale novej kancler zase klekne, tak nam vsem pomahej Buh

   Vymazat
  4. ABY BYLO JASNO,JAK TO KAZE PANI BOBO.DAM TU DEFINICI SOLIDARNIHO STATU

   prosim ctenou verejnost nejen zdejsich lidovych kmentatoru,ale vsech komu jeste neohryzli hnaty a vykradli lebky do bela,aby si to zapsali za usi.
   Vami zvolene politicke formace,ktere pet minut po volbach na sve sliby kaslou a to panecku 31 let pak vas totiz pak e jidajte dnytat a zavrit.
   Je to proto,aby jtes
   ste se vsichni st
   ali kandidaty na presidenty,kteri MUSI projit nejprve pres basu!
   Vidite to vsichni jak mi tu komoli vzkazy?
   To beztak dela klamacek a jeho pirati,kteri mi tu lezou do klabostnice,kdovi zda se mi definice toho statu tady vytis

   Vymazat
  5. Jestli se me vy vlastenci a zdejsi valecnici svobody a prime demokracie ihned

   nezastanete v NOVE REPUBLICE budouciho solidarniho statu pak musite vsicni brzy strachy bez sebe cekat,ze vami zvoleni polit.subjekty zla odmitajici SOLIDARNI STAT a zejmena Narodni zajmy zpusobi,ze se definici nedozvite a jeste si budete musetvsichni slozit na dehet a peri,aby vasi zastupci toho cerneho pozadi sli do voleb dobre vyvaleni v dehtu a opatreni perim,jjako jejich velka piratska reklama a udel!

   Vymazat
  6. Zkusim to znova tu definici,tak si to piste inkoustem za usi

   SOLIDARNI STAT JE TYP SOLIDARNI SPOLECNOSTI,KDE VLADA PREJIMA ODPOVEDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIALNI PROSPERITU!

   Co myslite, kdy zacnou bozi mlyny to zrychlovat,aby se to uskutecnilo, CO?

   Vymazat
  7. No pisi trochu kostrbate,ovsem ta sebranka,ktera nechce NARODNI ZAJMY

   rozlustila moje zapisky z podzemi,maleho zvirete jako prvni a zacina s jejich komolenim.
   Nebojte se zmrdi,lepenka ve Francii prohrala volby i kdyz je proti vlne zabjaku s ka ka ramem okolo krku a jeho surou 4-89,kde se prikazuje,aby neverici (TO JSME MY KAFIRI),predsudkovou nenavisti, byli zabijeni ,kdykoli se obrati k nim zady a pozor,to kdekoli na svete,kde budou mezi temi slimaky nalezeni.

   To je nasledek politiky zla neomarxismu,kdy se obcane neciti byt zastoupeni politickymi formacemi minulosti a asi 40% k volbam proto vubec nejde!

   Proto awantgarda SV(spolecnost volicu)je toho nazoru,aby zejmena OK SPD posilila svuj program o uz vznikajici postulaty PROGRAMU NARDNICH ZAJMU vychazejici prime demokracie NOVE REPUBLIKY,tedy z lidu,anebo podporovla vznik dalsich predkoalicnich partneru,kdy mohou vznoknout nove dalsi polit.subjekty,ktere budou schopny ziskat duveru volicu zejmena zarazenim jejich postulatu Programu NARODNICH ZAJMU,ktery se uz stavi do startovnich jamek!!.
   Prvni ctyri body vymyslela ANNA husita z KSH(krestansko socialnich hodnoty) paty bod je na podporu a instalaci neexistujici Stredni tridy ,ktera je jinde oporou opravdoveho statu a gangsteristi chteji jeji zbytek nyni vyhladit vadnym exekucnim zakonem.
   Sesty bod navrla pani Konecna ze zbytku KSCM,ktera vlivem linych manageru v jejim vedeni umira,ackoli jeste 31 let embarga na jeji myslenky stale jeste existuje.
   Sedmy bod tykajici se cen potravin a naseho zemedelstvi navrhl zdejsi diskutujici pod "nikem GEORG" a pokud jsem tomu rozumel dobre,

   CHCE TO VZNIK CO NEJMOHUTNEJSI AGRARNI STRANY,

   hajici nejen zajmy zemedelcu,ale i vsech jejich volicu
   Jinak nas budou stavajici "zastupci" krmit ponravani a kobylkani a nase bifteky,patrici nam hladovym a brzy bez penez,nebot system plati jen tretinove mzdy, sezerou sami!

   Vymazat
 2. SE nejak brzy probrala a neco zjistila..Navic je hlucha , povyk kolem toho je asi 20 let..
  Predtim v 68 Enoch Powel, Reky krve /te evropske/..

  OdpovědětVymazat
 3. Kdyby byl v čele fašoEU člověk jako je Orbán,tak se tady ty palmový odpadi moc neohřejou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 9,11
   A V ČEM NENÍ?!!!
   Vyhrožuje,nařizuje a dává ultimáta ostatním zemím stejně,jako ten hypospadickej skřet Hitler!

   Vymazat
  3. 9;16
   Nevím čím EU vyhrožuje. Pokud jsme ve spolku státu EU, potom musíme respektovat a dodržovat zákony tohoto společenství, tohle platí pro všechny .
   Zatím výhody členství v EU dalece převyšují,nad nevýhodami.

   Vymazat
  4. 9,22
   Výhody?????
   Přidělolovaní muhamrdů,výhrůžky a buzerace jsou výhody???
   On je pán vtipálek?

   Vymazat
  5. 9/22 unknown tu drze propaguje dalsi diktaturu zla podobnou te

   kterou jsme vycinkali a nyni se tlaci jeho pseudokomunisticka pry "neomarxisticka" narizovaci masinerie zpet vsemi otvory do republiky a obcane volici,se stale vice neciti byt zastoupeni temi politickymi formacemi,ktere si vztekle odmitaji zabudovat do svych "programu",ktere stejne nehodlaji plnit uz vznikajici body NARODNICH ZAJMU,pry si chteji vladnout jen sami sobe a proto ani volici v pry asi 40% k volbym ani nejdou.

   POLITICI ZLA se delaji sami NEPOTREBNI A KOHO CHTEJI ZASTUPOVAT NENI ZNAMO!

   Vymazat
  6. Unknowne 9:22 jaké výhody máte na mysli? Prosím, rezepište se.

   Vymazat
  7. 10:57
   Těch výhod je bezpočet.
   Příjem peněz z EU, více jak 900 miliard, vybudování nových prosperujících fabrik, dovoz kvalitních potravin, volný pohyb osob, práce a možnost studia v EU,podpora malých podnikatelů, třeba jako mně, vyvážet výrobky bez cla a další desítky výhod.
   Tohle lidé co podporují SPD, nikdy nepochopí.

   Vymazat
  8. 11,08
   Další adept na ynteligenta roku!Prej že KVALITNÍ POTRAVINY????SPÍŠ pOtraviny!A žádné velké výhody nemáme,jen samá budźerace a tlačení ke zdi kvůli muhamrdům a milionu pohlaví.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. 11,35
   10x rozmrazené a zmrazené hovězí plné Salmonel....toť božská mana pro hlupáka jako seš ty!

   Vymazat
  11. 9:22 To můžou tak slouhové jako vy co si říkají rádoby Evropané. Nám Čechům nemá nic vnucovat EU mělo by jít o spolupráci mezi národy.

   Vymazat
  12. 12,08
   Mělo,ale opak je pravdou!

   Vymazat
  13. I.B.10/14 oneohlupuj kachno slabe povahy a necigan.Na sve ceste zla

   jsi ztratil asi slepeckou hul a nevidis co se deje.
   Doporucuji ti,aby jsi se vcas pridal na nasi stranu dobra.
   Pokud tady budes dal chtit celou Afriku a svuj AFRIKAKORPS vrahu nasich zen,pak gadzove ti budou v prospech ka ka ramistu tve "dafki"zkracovat a jak je zvykem u majitelu velkych penez pote co splnis ukoly podpindostnika a vylizes jim kastany budes zlikvidovan.
   Oni totiz vi,ze ten kdo zradi svuj narod a da se k piratum lidem ohlodanych hnatu a prazdnych bilych lebek na pozadi jejich cerne vlajky,muze zradit i je a proto je zasadne likviduji.

   Admin ti chce pomoci a zachranit te a toto ti provadi tim,ze te vcas maze nez se zapletes do smradu zla a na tve myslenky navalene ti do lebky panem Belzebubem majzlikem z jeho dilny pekla zacnes rozdupavat na sracku !

   Vymazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  15. Kachna neumí udržet ani svoji původní identitu důchodce. Teď najednou podniká v malém. Ale hlouposti píše pořád stejné.
   Přijali jsme méně peněz, než je od nás vyvezeno do zahraničí - to je stav exploatované kolonie.
   Kvalitní potraviny ze zemí EU? No, tomu věří jen omezenec bez informací! Kvalitu dovážených potravin ze zemí EU nesmí naše kontrolní orgány kontrolovat, tak kde ten člověk bere "informace" o kvalitě. Ovoce i zelenina jsou podtržené, aby vydržely dlouhý transport. To nemá s kvalitou nic společného.
   Vinou nadnárodních obchodních řetězců u nás zaniklo mnoho malých prodejců. Západní dotované zboží vytlačuje z našeho trhu naše výrobce. Nejen potravináře. Absence cel znamenala zničení celých velkých odvětví našeho hospodářstí. A to ťululum indické si to ještě pochvaluje. Fuj!

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  17. vaclave,

   tu podtrzenost u produktu (zelenina ovoce) jsem zazil i za morem, stejnej smejd vozenej z Kalifornie 3-4 tisice kilaku v mrazicich nakladacich, ovsem kdysi v lete jsme mivali mistni dobrou zeleninu a ovoce, ovsem konkurence z Kalifornie to zabila, a mistni farmari zacli pestovat taky repku a soju takze i za morem

   ovsem maslo bylo cerstve, a ne rok stare jako z Euroskladu, ale zpet do Evropy....dokazou mne rozplakat mistni blbci kteri v Albertu, ten je na to specialista je k dostani pouze Polsky Krolewski a ceska Madeta a jen jako Gouda. oba smrdi jak bolava noha nebo ten sajrajt co si skrabou polaci z nohou kdyz si sundaj onuce.

   zil jsem zde za nejhorisch totacu, jak Protektorat tak i do 68 roku, a vseho bylo malo, ale bylo, v zime jsem si koupil tresnovej kompot, a dalsi kompoty, a dobry, dokonce sem tam byla k dostani pomerancova zavarenia a docela dobra. Problem bejval s Plzni, ale kdyz jsi dal vsimne, vzdy byla. Z chlastu sice francouzzky piti si kupoval nejdrive v Darexu, pozdeji v TUZU, bon staval kolem 5 kacek, takze ceny jako dneska.....

   No do 57 to stalo za hovno, nektere potraviny byly do te doby na listky, ale dost. Ale dalo se s listky smelit, a pokud jsi mel hezkou starou, ktera kdyz si vzala k reznikovi a Zeninari prilehavy svetr, tak si dostal i Svickovou a u zelinare co si chtel

   Ted je v zime.vlete k dostani vse, ale zkus si udelat koprovou omacku ci polivku, namazat chleba nemeckym maslem, sehnat Stolicnuju Vodku, a Treba papriky z Bulharska, misto nich dostanes krasne pakovany tribarevny papriky s Izraele, s chuti ci spise shuti, bez chuti, ale asi sou koser.

   fakt je ze vladli tenkrat krvavi komousi, zamordoavali Slanskeho, a pred tim jeste tu doktorku, a mozna shodili z okna mladeho Masaryka, no nekteri z nich asi byli gauneri, ale ti dva co mne vyslejchali na Ruzyni kolem 58 (docela dobre jsem si z nich tam delal soufky nez na to prisli_ a pak mi ten s rukama jak lopaty rekl "Ty parchante mas stesti ze uz nesmime mlatit" a mne ty humory tak nejak presly. No nastesti to bylo vysetrovani smeliny, takze jsem zase mohl jet domu....

   Mam ale dojem, ze kdybych zacal dnes vykrikovat ze Putin je dobrej, a EU stoji za hovno, ze bych v tej ruzyni zustal.... takze to rikat nebudu, a radsi koncim, slava EU

   Vymazat
  18. Místo diskuze s propagandou zdevastovaných individuem z Indie doporučuji panelovou diskuzi, kterou jsem právě vyvěsil na stránkách Nové republiky.

   Vymazat
  19. Nazdar Basosi 1. července 2021 17:00, přídělový systém byl v ČSR, jako v jednom z prvních států Evropy zasažených válkou, ukončen spolu s měnovou reformou v červnu 1953. Část potravin a ostatního zboží byla na tzv. volném trhu, za vyšší ceny, k mání od roku 1950. "Tabačenky" zmizely už koncem roku 1945. Některé potraviny byly, většinou za textil a obuv, s výhodou a ve slušné kvalitě, z Polska pašovány až do zmíněné měnové reformy. JiH

   Vymazat
  20. Unku

   tak sem se o moc nesplet vid? jinac mas pravdu, jen ted dobrej francouzskej chlast byl v na bony jooo a este auta nebyly, no sly sehnat, ale kdyz sis ho koupil a nekdo te prasknul,ze jsi si na nej vysmelil, tak's sel za katr a pak makat do Ostravy, nebo Jachymova

   Vymazat
  21. 17:44
   Jak jinak Dvořák,ty máš přece pravdu "" vždy "" , stejně tak jako rus, akorát,že tobě a rusovi nikdo nevěří.
   O těch nekontrolovaných potravinàch z EU, dokonce u nás kontrola zakázána, to myslíš Dvořáku vážně, potom nemá na tvoji hloupost dál reagovat.

   Vymazat
  22. Nemáš argumenty, tak končíš diskuzi. Jak typické. Plivanec a útěk. A tak je to se všemi tvými "pravdami", americký čípku.

   Vymazat
  23. 17:00
   Nevím kde bereš rok staré máslo, nesmysl,ale to je stejně u některých důchodců jedno,pokud nakoupí máslo 10x a skladuje ho na mrazáku.
   Co bylo před r89 v zelenině , zvláště v zimním období, jen kys. zelí,brambory, dnes, jablka, ananas, mango, banán,grep a další. Ono než to "' podtržené "" ovoce ani jinak přepravovat nejde.

   Vymazat
  24. Jsi demagog. Nebyla řeč o tropické ovoci. Byla řeč právě o těch jahodách, rajčatech, okurkách atd., co se dá vypěstovat u nás a odvézt do prodejny jen pár kilometrů vzdálené. Ale vysvětlujte to omezenci a navíc snobovi.
   "...ananas, mango, banán, grep...", ty jsi fakt trouba.

   Vymazat
  25. 19:22, ono totiž to podtržené ovoce dozrává jen vizuálně, nikoliv kvalitou. Ono i nejlepší víno je z pozdních sběrů, jako nejlepší rajče je, když si můžete labužnicky vysát vnitřek a slupku zahodit. Asi také neznáte rozdíl mezi uzeninami ze zmrzlého masa a jen odleženého. Bože, bože, proč já bezvěrec musím brát Tvé jméno nadarmo!

   Vymazat
  26. Unku,

   proti ostatnim te skutecne snasim, ale jsi blbec. To ze jsi blb mi nevadi, ale nemusis to ty volecku tady ventilovat,

   proc ti to pisi, no je to kvuliva maslu, a muze za to Nouzovy stav.... ten jako takovy sice ne, ale skopcaci pro NATO maji NOUZOVE sklady kde skladuji zakladni potraviny - no mozna i dalsi veci pro obzivu obyvatelstva po urcitou dobu.

   makovice to rok stare maslo neni z me makovice, behalo to tady jako varovani pred NEMECKYM MASLEM nekde na Webu... takze mi laskave podekuj, za info/

   mezi nami ja se moh' taky posrat vzteky kdyz jsem o tom cetl, a od asi podzimu se ne-ceskeho masla nedotknu

   Vymazat
  27. Nazdar Basosi 1. července 2021 18:32, můžeme si tady založit pamětnické informátoríum o poválečně ČSR. Auta do roku 1948 byla, i když ne zrovna „na krámě“. Aero Minor za 62 000 Kčs, Škoda Tudor za 84 000 Kčs, Tatra 87 nevím, to už bylo za mým obzorem.
   Když už, tak z motocyklů Manet (100 ccm) za ca Kčs 11 tisíc (Povážské strojárne), ČZ 150 za Kčs 16 000 Jawa 250 „pérák" za Kčs 24 000 a Ogar 350 odkudsi z Moravy, za Kčs 31 000. To ještě v „předměnových penězích“. Po únoru 1948 byly pro civily dlouho jen ty motocykly, z osobních aut jen to, co zůstalo mezi lidmi od předtím. O ty motocykly byl stále větší der. Manet zmizel, z Ogara se stala Jawa 350, chvíli byl i čtyřtakt Jawa 500 a z dovozu Norton 500. Výroba osobních aut šla ke dnu. Aero Minor (615 ccm) a Tatra 87 (2500 ccm) už jen pro úřady zmizeli taky, Tudor šel do užitkové verze pro hospodářství, věrchuška dostala skromnější Tatru 600 Tatraplan (2000 ccm).
   Někdy 1956, asi nějakým svým sjezdem vyhlásili komunisté "motorizaci" s přestavbou mladoboleslavské Škodovky a projektem „lidového“ Škoda Spartak (Š 440) za 27 000 Kčs, což byl modernizovaný Tudor a ten zas předválečný Populár a Rapid. A pak dovozy, IFA F9 (z NDR, původní DKW) za 24 000 Kčs, Moskvič (modernizovaný Opel Kadet řečený Leninovy sáně), Fiat 600, Renault 4 CV, Simca Aronde, ta za 33 000 Kčs, později také Warzsava (v licenci SSSR původně modernizovaný Opel Kapitän z PL produkce). Tou dobou už byl Tatraplan nahrazen, pro civila prakticky nedostupnou Tatrou 603 a Volhou „s jelenem“ ze SSSR. Od oka vzato. JiH

   Vymazat
  28. 9,58
   Blázen za blázna každého soudí!

   Vymazat
  29. Mlatit se tenkrat smelo a hojne pres mokrou deku a potom musel kazdy podepsat,ze se s nim zachazelo slusne a dobre..Aby si samozrejme nemoh stezovat..

   Vymazat
 4. Když už je o těch obohacovačích řeč...
  Včera skončilo ve V.B. období, v němž si tam žijící cizinci museli podat žádost o přiznání pobytu. Zároveň bylo pohrozeno vyhošťováním, pokutami a jinými kratochvilnými kousky ze stran úřadů. Zde žijící cizinci z evropského kontinentu (ponejvíc ze Střední, východní Evropy a Balkánu) musí mít jakési vzdělání, musí doložit to, že jsou schopni se o sebe postarat (zaměstnání) a jsou schopni platit různé daně.
  Hned v dalším příspěvku se hošanům z ČT povedlo kouzlo nechtěného a zařadili reportáž o růstu imigrantské vlny. Sice se "plánuje" její omezení, ale nikde nepadlo slovo o vyhošťování nelegálů, o povinnosti plaváčků se umět o sebe postarat, dodržovat zákony a společenské zvyky.
  Holt demokracie v praxi a klasická ukázka západních hodnot - lidská práva jen pro někoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,43
   Bez těch západních HOVNOT by se celá normálně myslící Evropa obešla!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,19
   Říkat o tobě,že seš IDOT není urážka,ale diagnóza!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 11,25
   Moudrý muž je pánem svého ducha,hlupák jeho otrokem!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 11,37
   Intelekt je neviditelý pro toho,kdo ho NEMÁ!

   Vymazat
  8. Běžče - vysvětli tady, bez invencí a urážek, proč by měli mít přivandrovalci odněkud z tramtárie být pro V.B. menší riziko, než přistěhovalci z Evropy, ze stejné kulturní oblasti. Tomu opravdu nerozumím. protěžovat lidi neznámého původu, ze zdravotně vysoce rizikových oblastí, negramotné a nevzdělatelné, s otřesnými hygienickými návyky, z jiných kulturních prostředí, s nulovými pracovními návyky a zručnostmi, často se vyznačující brutální kriminalitou a poznamenané fanatickým náboženstvím, dojiči sociálního systému. Preferovat je před lidmi ze stejného kulturního prostředí, schopnými naučit se jazyk, většinově schopnými postarat se o sebe a své příbuzné, dodržující slučitelné hygienické návyky, po stránce zdravotní, kriminalistické, sociální snadno dohledatelné v zemích původu.
   Co s těmi salamandry chce V.B. provést?
   Nu, dopusť se vlastního názoru a odpověz mi.

   Vymazat
  9. 11.19 pane Inde Rusové nikam z Ruska neodcházejí! Oni mají své občanství a mohou se kdykoli vrátit. To jen statisíce mladých Ukrajinců prchajících k nepříteli do Ruska jsou považovány za dezertéry a hrozí jim při návratu až 15 let tvrdého žaláře ve vlhkých kobkách v případě konfliktu i smrt! PS Gorbačov vrátil občanství i potomkům porevolučních šlechtických emigrantů. V tomto jsou Rusové kavalíři! VIP 🥴

   Vymazat
  10. 12,17
   Vy věříte,že Vám ten ynteligent dovede rozumně odpovědět????

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. Unknown Inde a proč by neodcházeli? Kdekoli někdo přichází a odchází ale Rusové neemigrují oni se mohou kdykoli vrátit a a vo tom to je. Můj bratranec taky částečně bydlí a pracuje v Německu a co jako??? VIP 🥴

   Vymazat
  13. 15:39
   Těch rusů co se vrátí ze západu,je naprosté minimum, kdo migruje do Ruska, zločinci a darebáci jako Assánge a Snowden.
   Srovnávat Čechy co pracují VENKU, s Rusem, který utíká kvůli chudobě, nesvobodě se nedá srovnávat.

   Vymazat
  14. 16.22 Věřte že ti vědci co podle vás odcházejí z Ruska žádní chudáci nejsou. A zejména oligarchové si jich hodně cení. Ani ruský fotbalista nepůjde na Západ protože si tam tolik nevidělá jako doma. Jeďte do Ruska a pak teprve pište...VIP 🥴

   Vymazat
  15. Ubohost chameleona Indický běžec/Unknown je zřejmá. Nic neví, nikde nebyl, nenávidí a věří všemu, co mu mainstream nalije do kebulky. Ale pro hloupost tady mazán není. On je to nadávající sprosťák a tak tu v naší diskuzi nemá co dělat.

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  17. Unknowne 19:02, o Rusku víš h...o, tak se nemíchej do diskuzí dospělých. Za nadávky jsi tu soustavně mazán a jak vidím, mazán budeš i nadále.

   Vymazat
  18. Kdyz utika z Ukrajiny pres 3 milionu rocne tech nejschopnejsich pryc /uz pres 20 milionu od ty slavny revoluce/,to je co..
   Rekordni utek na jeden stat..
   Kdyz problem neni uplne videt..Ryba smrdi..Od hlavy.
   Utikaji ti kteri maji pracovat a budovat narod.
   Kdyz nejsou jde o programove zniceni naroda ve svetovem meritku..
   Jestlize se nekde nekteri musi zapojit do ideologie, jsou nejake k dostani..
   Ale kdyz Hitler v zachvatech nicivosti a pomsty na svem vlastnim narode znicil co se dalo a navic jeste hnal na frontu i deti v desitkach tisic, mimo ovsem silene tragedie bez konce.
   Tedy kdyz si dnes podporovane skupiny a spoluvladnouci vyberou a dobrovolne prave tu sebevrazednou nacistickou ideologie co to znamena? Program.
   Zniceni,sebedestrukce, a la nacismus, zanik naroda valkou /dle navodu nacistu/,tedy priklad degenerace a bezprikladny..A niceho jineho..
   Proc si treba nevezmou tu viteznou Stalinskou ideologii?
   Merkel nedavno verejne mluvila o hanbe nemeckeho naroda a na druhe strane plati s EU obrovske sumy penez a provadi podporu vlade ukru,spolu s EU a USA..
   To znamena ,ze ti vsichni podporuji nynejsi Ukrajinu plne. Ale podpora zaroven nacismu na Ukrajine neni hanba pro Germany a EU,Usa? Samozrejme,ze je!!
   Valka a krveproliti v Karabachu vedena fasistickym Erdoganem samozrejme, nevadily,aby EU sluzticka dosazena Merkel, nebezela do Turecka v masochistickym zachvatu Stockholm Syndrom,kdy naopak Erdogan mel prijet do Bruselu nebo setkani melo byt aspon nekde uprostred.
   Tedy sadomasochisticky obdiv k zlocinum a nasili vedl Leyno a dalsi eunuchy az do Turecka, kde se jim dostalo privitani ,presne dle toho co jsou..
   Samozrejme pribehli az tam,plni ochoty s miliardama..Nevadilo ze turkove vedli valku ze zadu.
   Jde zrejme o jejich plan podrobit EU vlade Turecka..
   Jine vysvetleni neni, kdyz uz behaji az tam klani se a nevadi jim /EU ani Lidskym pravum/,masakry turku v Syrii a valka /a vsemozna pomoc /tem nejhorsim fanatickym teroristum..
   To je situace dneska..

   Vymazat
  19. 12:45 Samozřejmě nečekám. Mám ale zásadu dát komukoliv možnost se projevit jako dospělý, kulturní člověk. Názory se mohou střetávat, v diskuzích (seriózně vedených) se získávají nové znalosti a náhledy na problém. Atd., atd., to už bych opakoval, co tu na adresu onoho nervního přispěvatele mockrát zaznělo...

   Vymazat
 5. Jak jsem už někde psal,za všechno může ž.nebo ž.
  Takže buď židé,nebo ženské a jak se zdá,oni se spojily.
  Merkelová to nedělá z rozmaru,ale má to nařízené.EU vládnou také ženské,jak to může dopadnout?Ne zapomenout,muslimové jsou nevlastní bratři židů,kteří mají udělat v Evropě špinavou práci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,57
   A proto se Izrael pořád """pere""" s muSLIMÁKAMA?

   Vymazat
  2. Ave i bratři se vraždí, viz Slované. Jde tedy pro koho, co?

   Vymazat
  3. 9,55
   Muslimáky nebrat,bratr nebratr!

   Vymazat
  4. Ave, mými nejsou, ani Židé, mými bratry jsou Slované, v tomto rozděleném světě.

   Vymazat
  5. MP
   Určitě za své bratry Slovany nepokladam Chorvaty či Slovince, tak blbe národy z Balkánu musel někdo vymyslet pod LSD. Občas s nimi přijdu pracovně do kontaktu a nestačím se divit co dokáží nevymyslet😄Už ani do Chor či Slov nejezdím utrácet a válet se na pláži. Jsou klidnější národy, které neokradaji a mají slušně jednání.

   Vymazat
  6. 11,10
   A co Banderovci,proč je jste vynechal?

   Vymazat
  7. Přiznám se, že pracovne nemám s Ukackama problém. Na Ukrajině jsem nikdy nebyl a tak nemohu srovnávat.

   Vymazat
  8. 11,27
   Vy jste je viděl pracovat????Já ještě ne!Jen chlastat,hulit a fetovat a pak dělat bordel!

   Vymazat
  9. To bude asi tím, že žijí a pracuji po většinu roku mimo Česko a tam to je trochu jinak.

   Vymazat
  10. reproduktore, i mezi námi a Slováky jsou povahové rozdíly, ač patříme mezi "vlažné" povahy. Rozdíly jsou i v rodinách, na individuální povahu bych tedy nedal a nezevšeobecňoval.

   Vymazat
  11. 11,52
   V tom případě máte kliku.

   Vymazat
  12. Čecha jsem při mém zaměstnání neviděl přes půl roku a pak najednou se objevili dva fajn z mého města. Slováci občas, ale musím napsat, za starší rokniky jsou v pohodě, ti mladší si nenechají poradit myslím technický a pak vše trvá déle a kvalita trpí.

   Vymazat
  13. 12,13
   To dnešní mladí ve většině....čím míň umíš,tím jsi podle dnešních měřítek ""chytřejší""

   Vymazat
  14. Ovšem nedělejte si iluze o Češich. Nevyhledavam je, protože zkušenost tomu brání. Neumí se zastat, pracuji pod cenu a závist plodí zlo.

   Vymazat
  15. reproduktore, tady bych možná se pokusil zevšeobecnit Váš poznatek. Češi se opravdu venku snaží splynout, nevytahovat národnost ani konflikty, přesto většina si ji nese s sebou. My nerozdělujeme ale spojujeme. Už od středověku, Jiřího z P. A zdědili to i mladí i národnost.

   Vymazat
  16. PS. Ani pendler není jako pendler, mnozí Češi podřadnou práci nadřazených raději nepřijmou.

   Vymazat
  17. 12,16
   Proč banderovci nebudují světlé zítřky u nich doma,když se tam po Mejdanu mají všichni tak skvěle,jak troubí do světa?!
   O Češích si iluze nedělám a ni náhodou,jsou mezi nima taky podařený vejlupkové,ale pokud dělají v Čechách,tak jsou na rozdíl od banderovců DOMA!

   Vymazat
  18. Vlastne se nahore bavite o Slovanske vzajemnosti,ze?

   Vymazat
  19. MP to je váš názor a já vím za ty roky své. Pokud někdo pracuje na živnost v cizině za 13 Euro na hodinu, tak je .... Minimálně doporučuji 23 Euro za hodinu. Jsem zaměstnán a jsem k této částce velmi blizko, ovšem každé povolání má své ohodnocení.

   Vymazat
  20. reproduktore, ono vysávání se neděje jen na pendlerské úrovni. Ona ta minimální mzda 10 Euro, 13 pro živnostníky, je pro mnohé doma nedostupná, přitom náklady na živobytí obdobných, ne-li vyšších. Jde tedy o to, že nejen pendleři i chudé státy dotují "výstavní skříň" kapitalismu, lépe řečeno imperialismu. Bez chudých států by nebyly ty bohaté, jen prací vlastních občanů.

   Vymazat
  21. PS. kdysi se to řešilo otroky.

   Vymazat
  22. MP A to je celé špatně. Nemyslím jen pedlery, ale zaměstnance v Česku. Pří mém povolání jsem po týdnu v Čechách dostal nabidku za 50 000Kc. Pěkný opravdu, ale vrátil jsem se k bývalému zaměstnanci po koronesakarne. Snažil jsem se pomocí Čechům k lepší pozici i mzde, ale již ne

   Vymazat
  23. Pánové,
   nechci, aby jste přišli o iluze. Při genovém výzkumu, sice jen na vzorku, bylo zjištěno, že my Češi máme cca 37% slovanských genů a zbytek je evropský mix. Slováci jsou na tom lépe a Poláci nejlíp. Přeji každému, ať si vybere, já se cítím Slovanem, i když jsem Čech, vlastně Moravák, nebo Hanák. Zvláštní je, že mám několik dobrých kamarádů i Neslovanů, ale žádného Poláka. Podle mne to nebude jen v genech, ale ve výchově od rodiny i školy.

   Vymazat
  24. adonisi, když už argumentujete geny, podívejte se na Němce, zvláště východní a jižní nebo zkuste krevní skupiny. Jistěže to není jen geny, krví, proč se ženy a děti kradly a muži zabíjeli?

   Vymazat
  25. Adonis
   Máš pravdu, protože po staletí se Michala krev mezi germany a jihoslovany včetně Italu. Samozřejmě východním Němcům přispělo křížení s vojáky Sov. Svazu. Bavoraci jsou v podstatě retardovani což je viditelné pouhým okem

   Vymazat
  26. repraku,

   tak nejak se mi to krizeni s Rusaky nezda, spis bych rekl ze podle jmen vychodnich germanu cili skopcaku, vetsina z nich jsou ponemceni Polaci, ci davno bejvali Polabsti Slovane, a dokonce i Kladsko, ktere nam (Rakousku) ukradli kdysi Sasove

   Vymazat
  27. reproduktore, já Bavoráky považuji za nejdále došlé Slovany i povahou, kromě Ost, jak uvedl Basos, možná proto Vás i rozčilují.

   Vymazat
  28. Myslím křížení Sasiku během války a po ní s vojáky. O Bavoracich se nediskutuje, jsou to hovada.... Bavorak jak veřejné prohlašuje není Němec a má pravdu je idiot😄

   Vymazat
  29. Ovšem, že vliv Slovanů byl v Sasku velký a je to znát i podle staveb a stylu i vstřícnosti. Stejně jako Braniborsko.

   Vymazat
  30. Žádám Reproduktora, aby se mírnil. V Bavorsku evidentně nebyl a hloupě generalizuje. Mám v Mnichově několik dobrých známých a jsou to príma lidi. Co se týká východu, nejhorší militanti z řad Němců byli Prusové. Jejich šlechta má jasně slovanská jména a stáli za 1. i 2. svět. válkou i za výboji Fridricha, který nás resp. tu blbku Marii Terezii připravil o Slezsko i Kladsko.

   Vymazat
  31. Pane Dvořáku, reproduktor tam podniká, jde tedy o narušené vztahy mezi nimi, což umím pochopit, nikoliv zevšeobecňování.

   Vymazat
  32. Pane Dvořáku, zrovna Mnichově jse žil jeden rok, dále v Norimberku asi 10 měsíců. V Berlíně rok a půl a další města celkem asi 10 let. Jsem v Německu zaměstnán a celkem jsem vystřídal tři firmy. U te třetí jsem doposud. Zažil jsem mnoho a bylo opravdu zle, když Merkel pozvala tu chatru. Dnes všichni Němci drží hubu a říkají, že není tak zle. Ono ovšem je, ale jsou to vysrsni Němci, kteří ví, že vždy je jejich policie zmlati. S Němci mám velmi dobře vztahy a věřte, že mnoho Čechů se ma co učit včetně zdraveni na pracovišti a pomlouvani. Jsou to stále Němci. Jedou si svůj osamocený svět a těší se na bierfest a pak zase dlouho nic. Kamarádství tam není jako u nás a jít na pivo? Není s kým, protože přátelské vztahy jako pokecat u piva či společně pogrilovat s kamarády nebo postavit skleník je u nich pohádka. Kde jsou ty časy. Němec si koupí basy s pivem, když je v akci a chlastá doma. Já jim jejich život nezávidím a oni mě můj ano. Bydlat tam se rovná domácímu vězení. Cenzura na internetu, zakáže a slova jako audslender či negr atd. Tak to je ta demokracie

   Vymazat
  33. Pane Dvořáku, Prusko zmizelo jako jarní sníh a Fridrich král má můj obdiv. Dokázal vzdorovat přesile a vojáci ho měli rádi. Ano jsou to militantní ti Bavoraci, nejdřív Norimberske zákony proti Židům, pak Mnichovsky podraz na Ceskoslovensko. Položil JSTE si otázku PROČ Bavorsko nebylo za 2.valky intenzivně bombardování RAF a USAF? A JINÉ SPOLKOVÉ ZEMĚ ANO?

   Vymazat
  34. Repraku,

   to co pises o skopcacich, mne malem srazilo ze zidle. Znam je ne z rajchu, ale jako pristehovalce za morem kde jsem vegetoval 45 let. Skopcaku tam uz tenkrat bylo hafo a furt tam lezou, a jsou tam spokojeni, protoze domorodci jsou pitomejsi nez oni (v tom se skopcaky souhlasim a proto jsem tam i ja, ne skopcak udelal dobre).

   ale vzpominky na ne nemam dobre, ten dobytek tam na Heimfestech neumel udelat zeli k bratwurstu jako Polaci, ti ho aspon uvarili, ale ten nemeckej dobytek ti ho tam plac primo ze sudu, kyselej jak stovik.

   jinak v praci, kazdej z nich chytrej jak radio, dulezitej jak hovno v mise, a kdyz jim neco neslo, a ja blbec jsem nekomu z nich poradil, tak se mohli posrat vzteky, frfluche Peme bylo to nejslusnejsi.

   Ale kdyz jsi je nechal cancat a kejval jim, tak si byl jejich kama, i kdyz furt drekike ceche.

   Fakt te obdivuji ze tam furt vegetujes, mne by tam s moji rejpavou hubou asi zamordovali

   Vymazat
  35. Videl jsem nekolik inzeratu ,ze kdo mel nekoho z pribuznych v koncentraku ma narok na penezni nahradu.
   At se jen vsichni prihlasi..
   Ovsem je z inseratu uplne jasne, ze nikdo jiny,nez pouze a spravne vybrani vyvolenci v koncentrakach nikdy nebyl..
   Tedy i kdyby nevyvoleni v tech nacistickych koncentracich byli ,jsou nevyvoleni a nikdo nedostane nic.
   At zijou lidsky prava,nejrovnejsi na svete..

   Vymazat
  36. Basos
   Máš pravdu jejich kulinářské umění konci u bratwurstu. Sežerou vše jako prase a mlaskaji u toho, ale pracovna nemám s nimi skoro problémy. Ona ta jejich arogance postupně mizí s příchodem inteligence z Afriky. Raději pracuji na východě a třeba Berlín byl fajn a pohoda. Vše je o lidech.

   Vymazat
  37. Pánové,
   chtěl jsem otupit hrany nenávisti, stal se opak. Když budeme hledat důvody proč jsme jiní, tak opravdu můžeme pomlouvat i jejich kuchyni. Narovinu přiznám, že německá mi nechutná, nejsem sice znalec, ale i v té jsou rozdíly (Berlín & Bavorsko & Meklenbursko). Nežil jsem v Německu dlouhodobě, ale jen pár pracovních, studijních pobytů a dovolených. Poznal jsem u nich stejné typy jako u nás. Nepocítil jsem žádnou nadřazenost, ani pohrdání. Naopak o dovolené, když jsme se dostali do průšvihu nám jedna neznámá rodina opravdu moc pomohla. Mám možná kliku, neúčastním se OctoberFesten a podobných "akcí". Ale memám rád, když se paušalizuje (ve všem).

   Vymazat
  38. Lukáši a to je teprve fofr když se to spojí do žž.
   Ve vedení EU jich je neurekom.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,17
   Opět TOY TOY a jeho příběh SRAČEK!

   Vymazat
  2. Kachno, že Merkelová vedla Německo do záhuby jsme vám vysvětlovali mnohokrát, pamatujete jak jste ji bránil?
   To že končí na tom nic nemění.

   Vymazat
 7. Dokud bude fungovat koalice CDU a ČSÚ, také nic nezmění. Další nebezpečí číhá u Zelených. Afd má dobrý program, ale jsou na tom jako SPD v Cesku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,55
   Kolik Fricků bude muhamrd muset zavraždit,aby lidi začali přemýšlet a nevolili vítače a sluníčka,ale strany,který budou hájit zájmy VLASTNÍCH OBČANŮ JAKO TO DĚLÁ ORBÁN V MAĎARSKU?!

   Vymazat
  2. Ave, něco se děje proti migrantů v utajení, ale určitě nebudou deportovat zpět 300 000 lidi. Problém je Bavorsko a Baden W. tyhle dva státy drží trumfy v rukách a mají velký vliv i prachy.

   Vymazat
  3. 10,13
   Nápad by byl,ale to by bohužel neprošlo....a hlavně by to bylo definitivní řešení!

   Vymazat
 8. REPRODUKTORE A DALSI.CO TAK PODPOROVAT SV NARODNI ZAJMY

  a to tim,ze je budete komentovat v diskusi.Spolecnost volicu (SV)neni kdejaka strana,ale to jsme "my lid" a vule lidu je preci vule bozi,nebo jak to vlastne je!

  NO NI?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, podporují své zájmy tím, že již opět volím pol. stranu SPD. Dříve jsem se žádných volem dlouho nezúčastnil, ale co se děje mě již donutilo.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,54
   Když dospěla blbost k mozku bývá pozdě na rákosku,vi´d ty troubo PYJátská!

   Vymazat
  4. Pane Krtečku,
   připomínáte mí legendární slogan z února 48, který zněl ;
   " My nejsme chátra, my jsme lid, pane prezidente ".
   Ale myslím si, že platí =dvakrát do stejné řeky nevstoupíš= .

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "DO TĚĎ TO BYLA SLUŠNÁ DISKUSE" ... "HOVADO ZAČALO MAZAT DVOŘÁK JDI UŽ KONEČNĚ DO HAJZLU"

   Opravdu, velice slušně vedená diskuze.

   Vymazat
  2. 10,56
   10,58
   TOY TOY A JEHO PŘÍBĚH SRAČEK!!!!

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,12
   TY SES UŽ JAKO HLUPÁK VYSKYTNUL,ALE DO DNEŠKA O TOM NEVÍŠ...!

   Vymazat
  2. 11,43
   Hlupák jako ty má před vzdělaným člověkem výhodu....seš spokojen sám se sebou!

   Vymazat
  3. Není nepřípustné mít jiný názor. Nepřípustné je vyjadřovat se sprostě, urážet a netolerovat názory jiných. Diskuze je vítána, ne urážky a publikování jednoduchých výkřiků bez obsahu a smyslu.
   Jenže ty už asi tady názorem (pokud jsi ho schopen formulovat) nezaujmeš...

   Vymazat
  4. 12,34
   Indoběhna neví a nemá ani čím pochopit,že:
   ""Být na obtíž je úlohou hlupáka.Moudrý člověk vycítí,zda je vhod či ne a umí zmizet v okamžiku,který ještě předchází onomu,kdy se stane zbytečným""

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 16:17 bezejmenný, "hlupák" je přípustný? Máte vysoko laťku.

   Vymazat
  7. Zamerne a provokacni lzi povazuje za nazor. To neni a nemuze bejt Haskuv Duch..
   Ale Haskuv /smradu/Puch.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,24
   Včra jsi měl zase omlazovací kůru,že musel celý Reichenberg vědět,že jsi byl jako batole....vožral ses tak,že jsi nemohl mluvit ani chodit....a dneska od rána znova?!!!!Celej Wenzl flaška,richtig!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11,40
   Z opice možná,z VROZENÉ DEMCE TĚŽKÉ A HLOUPOSTI TĚŽKO!!!!

   Vymazat
  4. 11:40 Ty se věčný optimisto, nenamlouvej si, že se z něčeho vyspíš. Nevyspíš, po vystřízlivění budeš stejný kretén jako předtím.

   Vymazat
  5. Pane Unknown Inde 11.40 jak mládí říkají: chytáte na první šlápnutí. S touto chybou nemůžete slušně vésti diskuse! VIP 🥴

   Vymazat
  6. 12:35
   Ty hovádko mluv o prvním našlápnutí. Jinak moje odpověď na blba avejá je standardní.

   12:09
   Koště nesmrtelné, odpovídej podobným hovadum, jako jseš ty sám, na mně chudáku nereaguj,na to ty nemáš.
   Kretén koště nesmrtelné,ten se z toho opravdu nevyspí.

   Vymazat
  7. 15.29 Unknovn Inde netykat!!! VIP 🥴

   Vymazat
  8. Netykám lidem, kterých si vážím, to ty opravdu nejseš a NIKDY nebudeš VIPIKU.!!!!

   Vymazat
  9. 15.58 Opravdu chytáte na první šlápnutí...VIP 🥴

   Vymazat
  10. 15,29
   Hloupost je největší zlo!!!

   Vymazat
 12. Ben Kuras: Biden a volby? Nová fakta. Ztracený Číňan a covid. Co ukázal Orbán

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Ben-Kuras-Biden-a-volby-Nova-fakta-Ztraceny-Cinan-a-covid-Co-ukazal-Orban-669248

  ,,Trestat jako znásilnění.” Hampl dál než Zeman. Pohlaví a přirození: Silné

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Trestat-jako-znasilneni-Hampl-dal-nez-Zeman-Pohlavi-a-prirozeni-Silne-669133

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Unknown Inde nepamatujeme? I vy jste tu před nedávnem podpořil Feriho! Nesvéprávný starče a pochcane...VIP 🥴

   Vymazat
 13. Jeste jednou


  Je to stale premilani, jednoho a toho sameho, Merklove:

  , .....................WIR SCHAFFEN DAS"….....

  takze pokud Andula bude jezdit v pancerovane limuzine, s doprovodem policajtu, a zit v hlidanem baraku tajnymi, tak ji to nedojde.

  je to otazka privilegovanych vrstev, a nemecke povahy, kde volksgenosse veri svym fuehrerum az do tragickeho konce... jen jednou se Nemci vzbourili (1918) a malem jim to vyslo, Vymarska republika, ale tu zabili Francouzi svymi enormnimi reparacemi, a nasledujici bidou ktera umoznila extremistum (a tenkrat zcela spravne) tuto dobu ukoncit.

  takze aby se to zvratilo, nynejsi reparacemi jsou Africti a Levantsti "osadnici" velkou vetsinou nactileti vyvrhelove z originalnich kraji puvodu - nejhorsi gauneri ktere ani vlastni zeme nechce, se nyni diky (a ted to nevim presne-- bud Anduline pripitomele naivni vine z nafoukleho holokaustu, kterym jsou nemci mlaceni pres hubu od 1945 az po dnesek, je mozne, ze touto a dalsimi obvinovanimi,ktere na nemce prsely odevsad Merklove se privezenim NETURECKYCH uprchliku chtela vyvinit, z ruznych holokaustu.

  v Nemecku se musi dit ve veci, Andulina vladni strana vystrasena stalymi holokausty musi od valu, a musi ji nahradit nejaka strana, ktera ma dost odvahy zastavit tenhle smrtelny nesmysl ktere Nemci pod Andulinym vedenim uplatnuji....takze v Nemecku musi jeste byt daleko hur, (vid 1918) aby se objevil novej Bismarck ktery ten demokratico-humanini nesmysl zastavi.


  Je mozne, ze Andula o tom vi a taky proto nekandiduje, ale neprizna se k tomu co dojebala, ale pomalu pomaloucku za zady pracuje se spojenim s Putinovym Ruskem ktere diky tomu, ze ma Cinu9 za zadkem, je, ci se stava daleko suverenejsim Evropskym statem.....A to bude mozna zachrana i pro nas, protoze Babis ktery se zacal pod tlakem EU chovat jako poseroutka, ted kyz uvidi, ze Nemci mu nezlikviduji jeho podniky v nemecku, dostane zase aspon trochu bejvale kuraze...

  pokud si ale novej kancler zase klekne, tak nam vsem pomahej Buh

  OdpovědětVymazat
 14. Zvládneme to.... Evidentně to nezvládají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,28
   Ten Afrikakorps nezvládáme """relativně v malém""" ani v Teplicích,takže Fricek,Žabožrout a ostaní,který ten odpad z palmy vítají ho teprve nemůžou zvládnout

   Vymazat
  2. Ave já.
   S kterými muslimy se perou Izraelci,pokud vím Palestinci nejsou pravověrný muslimové.

   Vymazat
  3. 14,52
   To je pravda,ale vesměs se to stejně neumí chovat slušně!
   Ať si za nimi jednou havlostoky z celýho světa domů a netahají to do Evropy!

   Vymazat
  4. Palestinci ve své většině muslimové jsou! Vžydť si také zvolili Hamás.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Unknown Inde proboha proč vás ty peníze tak zajímaji? My proruští chudáci víme kde jsou. Vaše starost o naše darované penize je až dojemná...VIP 🥴

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. Hrozné ...v životě jsem přišel o víc. I tak díky za podporu a starost...VIP 🥴

   Vymazat
  9. 15:59
   Finančně podpořit tady ten hnůj hnoje, může jen hlupàk.
   Web, jednostranně zaměřen pouze na podporu ruské pakáže a kritice všeho západního, podporují opravdu jen IDIOTI,vipiku.Gratuluji.

   Vymazat
  10. 16.07 Díky za gratulaci, to se od vás málokdy stává. Konečně milé slovo ...VIP 🥴

   Vymazat
  11. Nema nikdy dost ,je neunavnej ,zase a dokola..

   Vymazat
  12. 16,07
   TOY TOY a jeho věčný příběh sraček!
   Tdy NENÍ pornoJandoPutnovo eurohovnotný hnízdo ani Šafrovo mOUDrohavlostoka...takže vypadni,smrdíš!

   Vymazat
  13. Pane Dvořák, jako my jsme ve většině katolíci. I za těch tisíc let je v nás něco jinak. Podle mě v kapitalizmu je něco zvířecího a ničí výru v lidství.

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Čínský, vražedný, komunistický režim dnes " slaví" 100 let zabijáckého režimu. Kulturní čínská revoluce stála 50 - 80 milionů lidských životů, to se mají opravdu čím chlubit.
  A k tomu neexistující volby v Číně několik desetiletí a doživotni prezident. Neexistující, zakázána kritika komunistů. Totalita jak vyšitá
  Takovému režimu tady tleskate.!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý národ má svůj osud. I ten původní americký...VIP 🤠

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tak je třeba rozlišit ganocidu v Severní Americe na Idianech a politické represe v Sov. Svazu či v USA. To je záležitost suverenich státu a co je komu do toho

   Vymazat
  4. Gruzínec Stalin vraždil hlavně Rusy. To se vám přeci musí líbit nebo ne? Navíc za největšího Němce všech dob považuje Rakušana Hitlera 80% obyvatel a Stalina v Rusku 56% lidí. Vidíte co se tady zajímavého dozvíte. Jejich věc...VIP🥴

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 18:52, co Korea, Vietnam, Sýrie, Irák, tak je to správně?

   Vymazat
  8. Nevidim tady zadnou zminku o Cine. Zpackanej Uchyl vykrikuje bez priciny..

   Vymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown Inde to jsou zase slušně příspěvky!!!? Pak nebrečte že jste mazán. Je to hloupé a ubohé. Trochu úrovně! VIP 🥴

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Osobně neznám váš slušný příspěvek a navíc mi stále tykáte pane unknown Inde...VIP🥴

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Indický Unknown 18:53 - toď odpověď trucovitého duševně nedovyvinutého dítěte.

   Vymazat
  6. 18,53
   Někdo tě sem ty havlolejnosraku zval?!

   Vymazat
 18. Melo by vas zajimat, ze zeman ma asi problemy, ten chvalozpev na naseho Habesana se mu nepovedl, Zeman bud Bidenovati, nebo je taky na Spagatu jako zamorsky Joe

  Zeman totiz napsal, ze Ferina je jeste mlady, a proto dela chyby )myslel s defkama)

  Nevim proc tak Feriho omlouva mladim, kdyz ten habeskej pomrdnej je dneska ve vlade, takz nasilnit defky muze ze je este mladej, ale "ESTE MLADEJ" muze bejt ve vlade.

  pane presidente Zemane, takze jak to bylo s Klausovou9 privatizaci, byl jste tenkrat taky este mladej???

  OdpovědětVymazat
 19. To je poslankyne strany AfD, ktera ma v programu i navrat sudetskych Nemcu a predevsim navrat jejich puvodnich majetku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepodepisující se trolíku, AfD je hnutí, kteeré se teprve hledá. Dva revanšisty, kteří chtěli revizi hranic po strkanicích vyloučili. V oficiálních dokumentech n a rozdíl od Sudetoněmeckého Landsmanšaftu požadavek na revizi výsledků 2. svět. války nemají. Jestli mají, sem s tím.

   Vymazat
 20. kousek z China Daily

  "V roce 2003 tehdejší německý ministr zahraničí Joschka Fischer doporučil bývalému kancléři Gerhardovi Schroderovi, aby se nepřipojil k americké invazi do Iráku. Fischer téhož roku na mnichovské bezpečnostní konferenci vyslýchal bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda ohledně takzvaných důkazů proti Saddámu Husajnovi, který vlastnil zbraně hromadného ničení, a skvěle mu řekl: „Promiňte, nejsem přesvědčen.“

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 22. Unku,

  doufam, ze ti Ferrina taky vojede proti jejich vuli bud starou, nebo dceru nebo vnucku, a jsem zvedavej co ty na to...

  helevole dokud mne nepodrizli prostatu kolem 80, tak mi ver ze jsem byl statnej defkar, ale vzdycky to bylo dobrovolne, abych jako ten chlupatej Habesan tahal holky do bytu, ci za nimi lez a pak je nasilim jebal..... jsem nikdy nemusel. Je mozne ze ty asi jo, (nebo ses jeste bez zensky a delas si to pravou rukou pod levym kolenem (prej je to jak od ciziho).

  Zpet k nasemu kudrnaci, rudej dedek nejsem, ale ten Habesanek je presne obraz ci vysledek noveho post-sametovyho cechacka, ktery si necha v parlamentu kdejakou naplavku at z Ceskeho vidieku, ci z podivne zeme za morem. Takze dobry, a doufam, ze si ty dalsi co sem polezou ti obstastnovat svymi pindiky tve potomky vychutnas

  OdpovědětVymazat
 23. Vyhošťování by nebylo fotogenické a tak se vyhošťování nebude. Ani není kam, žádná rozumná vláda si nevezme zpátky svoje grázly. Nemá fešácké kriminály, nenechá se popotahovat za porušování lidských práv a nedostatek humanity.

  OdpovědětVymazat
 24. Uz sou tady taky s Habesi..%^&**^%..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.