Reklama

pátek 16. července 2021

Vrahové prezidenta Haiti byli najati v Miami přes agenturu CTU Security ve vlastnictví stoupence Guaidóa

Janinna

16.7.2021   ColonelCassad a Pokec24

Zajímavé podrobnosti o atentátu na prezidenta Haiti Jovenela Moïseho.


(Na snímku skupina zajatých žoldáků - vrahů haitského prezidenta Moïseho)

1. Skupina žoldáků, kteří přišli na Haiti zavraždit prezidenta Moïseho, byla najata prostřednictvím bezpečnostní firmy CTU Security v Miami https://www.ctusecurity.com/.


Dva Haiťané s americkými pasy byli najati jako překladatelé. Samotná bezpečnostní společnost PMC z Miami je spojována s lidmi z prostředí samozvaného venezuelského „prezidenta“ Juana Guaidóa a jejím zakladatelem je Guaidóův příznivce Antonino Intriago.

2. Žoldáci také dostali peníze na cestu do Dominikánské republiky, odkud se následně dostali na Haiti.
Někteří vstoupili do země 3 měsíce před likvidací prezidenta a čekali na příkazy k zahájení operace. Současně sestra jednoho ze členů komanda – zabitého Kolumbijce – tvrdí, že její bratr v den smrti prezidenta Moïse jí zavolal a řekl, že byli najati, aby se o někoho postarali, a když dorazili na místo, cíl již zemřel. Silný náznak, že prezident byl zabit před příchodem žoldáků.

3. Samotný prezident Moïse, který podlehl smrtelným střelným zraněním, byl před svou smrtí mučen přímo ve svém sídle. Co přesně se organizátoři vraždy snažili zjistit, stále není známo.

4. V této souvislosti Spojené státy veřejně odmítly poslat vojáky na Haiti, a to i po oficiální žádosti haitských prozatímních úřadů. Nyní se klade důraz na rozmístění mírových sil OSN.

Stojí za zmínku, že právě v Miami proběhlo plánování a příprava operace „Gedeon“ s úkolem zajetí nebo atentátu na venezuelského prezidenta Madura a destabilizace Venezuely, kterého se účastnila PMC „Silvercorp“ (soukromá bezpečnostní firma), která cvičila žoldáky ve výcvikových táborech v Kolumbii (hlavně různé venezuelské dezertéry a kolumbijské vojáky ve výslužbě).

Opět v zájmu lidí z okolí Guaidóa.

Miami v tomto ohledu potvrzuje pověst hlavního škůdce pro Latinskou Ameriku, přes kterou CIA prováděla a provádí různá opatření zaměřená na svržení nežádoucích režimů v Jižní a Latinské Americe. … Počínaje převraty a konče vraždami.

Zatím zůstává nejasné:

1. Za co přesně byl prezident Moïse zabit?
2. Kdo přesně objednal žoldáky přes Miami?
3. Proč byl prezident Moïse před smrtí mučen?


(Další zajímavé informace a kompromitující foto související z pozadím atentátu na J. Moïseho najdeete např. ZDE)

8 komentářů :

 1. Opět stejný scénář pro nepohodlné zatím se důvody neví ale asi tam budou chtít nainstalovat svého člověka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cabliku, tam mohou instalovat koho chtějí, nic se tam nepohne ani o milimetr. Tam by chtěl vládnout jedině sebevrah. ( Jenom můj názor. )

   Vymazat
 2. Jooooo VRAŽDĚNÍ CIZÍCH LIDÍ A OKUPACE S PLNOU DRŽKOU DEMOKRACIE,to amiokupant umí....!

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,39
   Intelekt je neviditelný pro toho,kdo žádný nemá!

   Vymazat
 4. Stopy vedou do Lán.
  Guaidó prskal, že ho MZ furt nezve. A Zeman mu vzkázal, že až zabije Moïseho.
  🤔

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.