Reklama

pátek 2. července 2021

Vrbětice jako důkaz, že jsme pravdu vyhnali za česká humna

Lubomír Man

2.7.2021   

Jste jakýsi takový nanicovatý a zapšklý člověk, kterému dělá dobře, když kousek jedu, který v sobě nosíte, chrstnete třeba na svého souseda? Když ho třeba obviníte z toho, že vám vybrakoval kredenc v době, kdy jste byl na poště? A že v tom kredenci vám teď chybí sto tisíc korun, které jste tam měl napěchované pod talíři?


Co v takovém případě uděláte? Vzkážete sousedovi, ať vám ukradené peníze nasází pěkně zpět na futro, protože v opačném případě se obrátíte na soud. Soused se vám samozřejmě vysměje, zeptá se vás, jaké důkazy proti němu hodláte soudu předložit, no a protože vy pochopitelně žádný důkaz o jeho krádeži nemáte a jste si navíc vědom i toho, že jste si ji pro uvolnění své jedovaté páry zkrátka jen tak vymyslel, ke kterémužto závěru by se stoprocentní jistotou dospěl i soud, zklidníte prostě hormony a poohlédnete se po někom dalším, na němž byste si mohl tzv. zchladit žlázu. A váš soused bude mít od vás aspoň na chvíli pokoj.

Kolik tedy jak to chodí, či jak to může chodit mezi lidmi, a hned si k tomu dodejme, že to vlastně až tak špatné není. A to proto, že je tady onen zmíněný soud, který pro mnohé rádoby udavače představuje cosi jako stopku jejich vrozené mezilidské zášti.

To ve vztazích mezi státy je to horší. 

Zde je totiž možné, aby jeden stát obvinil druhý stát z teroristického činu – a bez soudu a bez důkazu o jakékoli jeho vině – žádal od tohoto druhého státu za uvedený teroristický čin finanční kompenzaci, jak se v minulých dnech skutečně stalo, a to s tím dovětkem, že oním žalujícím státem je Česko a oním druhým – obviněným a o finanční kompenzaci žádaným, je Rusko, jak to potvrzuje tato úřední česká zpráva: 

„28. června náměstek ministra zahraniční M. Smolek předal ruskému velvyslanci A. Zmijevskému diplomatickou nótu požadující plnou náhradu škody způsobené výbuchem ve Vrběticích v roce 2014, které se odhadují na 650 milionů korun“.

„Obvykle se ti, kdo se chovají podobným způsobem, bez soudu a důkazů, ale za pomoci výhrůžek a urážek požadují peníze, jsou nazýváni vyděrači“, reagovala na českou žádost mluvčí ruské diplomacie M. Zacharovová.

Zamysleme se nad následující otázkou: Proč a z jakých pohnutek česká vláda zabředává stále hlouběji do aféry, ve které nemá v ruce absolutně žádný trumf, protože kdyby ho měla, usilovala by už dávno o soudní projednání předmětné věci, což zatvrzele nečiní (a dobře ví proč), a soudnímu projednání by se nebránila ani argumenty o choulostivých a citlivých informacích tajných služeb, které se prý v zájmu národní bezpečnosti k soudu prostě dostat nesmí. Což zní asi tak přesvědčivě, jako tvrzení cizoložníka, že se v loži podváděného manžela rozvaluje proto, že v něm čeká na vlak. Přiznat prohru se tedy české vládě buď příčí, nebo má toto přiznání shora zakázáno, a tak se do minulého dlouhého mlčení, prozrazujícího krach celé své obžaloby Ruska, rozhodla nyní nalít čerstvou krev svou žádostí k Rusku o finanční vyrovnání, i když si musela být přirozeně vědoma, na jakou odpověď tato její žádost narazí.

Takže dál a najisto zůstane pak jen jedno: Dál a vesele se bude v naší zahraniční politice flikovat, dál se v ní bude lhát, zakrývat, přizbůsobovat se těm nad námi, a jen čest, poctivost a pravda zůstanou i propříště vyhnána daleko za česká humna.

(zdůrazněno redakcí)


38 komentářů :

 1. Opět se ""naše" miniserstvo zahraničí v čele s kUlhánkem za přitakování Babiše a Al-Hamajdy pasovalo do role NEužitečných idotů...a zádpad nám dal jasně najevo,že ""co jste si posrali,to si vytřete""!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rád bych napsal k onomu případu něco směšného, ale ať přemýšlím jak přemýšlím, překonat klauny od vachmajstra Koudelky a maňásky na Ministerstvu zahraničí ... na to opravdu nestačím. Snad jen smutně dodám, že pokud, nedej Bože, vystřídají ve vedení institucí státu tyto kretény, zhulení spratci od Pirátů, až tak moc se to nezhorší. Tak pěkně jsme to dorajtovali.
   Ale možná, že je to záměr, aby si normální lidé při pohledu na ty hovada řekli - snad by bylo lepší, kdyby nás řídil Helmut. A nebo, možná že nakonec najdou soudce který to vezme a odsoudí jak bude třeba. Při pohledu na "právníka" Polčáka, také nic nemožného. Doufám, že se dožiju toho, kdy vachmajstra Koudelku postaví před soud. Pokud si myslí, že se ho snad z poza oceánu někdo zastane, měl by mu někdo šetrně vysvětlit, že takových pitomečků jako je on, mají Amíci po světě rozesetých tisíce.

   Vymazat
 2. Co chtít po vazalech západu ty lžou až tomu samy věří a chtít náhradu škody bez důkazů je opravdu drzost a hloupost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Je nemožné to vysvětlit.“ V Kremlu nenachází slova ke kauze náhrady škod po výbuchu ve Vrběticích

   https://cz.sputniknews.com/20210701/je-nemozne-to-vysvetlit-v-kremlu-nenachazi-slova-ke-kauze-nahrady-skod-po-vybuchu-ve-vrbeticich-15020536.html

   Vymazat
 3. Je skutečně těžké se k tak skandálnímu chování ČR vyjadřovat. Musí vědět velice dobře, že Rusko na žádnou takovou provokaci nemůže přistoupit. A přesto to parchanti státu ČR dělají. Je za tím obrovský tlak z USA a CIA, kterého se mimo prezidenta Zemana všichni ostatní bojí. Je to strach o život nebo o funkce? Asi obojí! Na druhé straně stále víc občanů jednání české vlády zpochybňuje. Dokazuje to i pokles popularity vlády PS a hlavně senátu. Nakopat je všechny do zádele a ve volbách je potopit. Nic než občanská neposlušnost už nepomůže. Jsme na straně Ruska, i kdyby se všichni čoklíci české vlády sebevíc snažili. Chceme s Ruskem přátelské vztahy a mírové soužití. Žádní first Amerika nesmí zvítězit. Koudelku a jeho bandu je potřeba rozpustit a vyhnat za moře!

  OdpovědětVymazat
 4. Já si myslím, že se Rusko na náš účet musí neskutečně bavit. Keden by řekl, že se na takovém případu po celou dobu intenzivně maká a pak se uloží do krechtu. Tady se několik let spis někde válí, pak někoho napadne ho uložit a pověří jiného, aby přepočítal stránky a znovu si ho prostudoval. A ten někdo, si to s odstupem několika let, dá do dohromady. Jeden by řekl, že ty Rusy co všude vystavují ty své ksichty, prověří ihned, traviče, teroristy a pod.. Nebo snad anglickým soudruhům nevěřili? Profesionálové hajají, dadají a v tom zřejmě přišel pokyn, že to mají rozjet. A požadavek na odškodnění? Jako by chtěl Hitler po Bulharsku náhradu za zapálení říšského sněmu. Komik a jeho svět, aneb František Koudelka, STS Chvojkovice Brod, opět v akci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky že jo. Nebo spíš nevěřícně kroutěj hlavama, co se nám tady urodilo za idioty - a nad námi, občany.
   Bohužel, to až tak ke smíchu není. Stačí si přecíst komentáře, co jsou v Rusvesně pod články. Občas to dělám, abych byl v obraze. A pak mám vzteka na překladač, neb v ruštině by mi to trvalo, a na sebe, že jsem na to vůbec lezl. Jenže - můžeme se divit?

   Vymazat
  2. To přirovnání k říšskému sněmu je nejtrefnější. Proto to se asi nesmí předkládat důkazy, aby to nedopadlo stejnou blamáží.

   Vymazat
 5. Ono to ani tak nevypadá, že by nám někdo přímo nařizoval, co a jak proti Rusku dělat. Tady je již naprosto zjevné, že ne republiku, ale konkrétní osoby (zřejmě Babiše a Hamáčka + další) kdosi drží za koule a potom stačí trošku více sevřít a jmenovaní zazpívají "aleluja" !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem si dřív také myslel, ale čím dál víc se přikláním k názoru, že tito dva koule nemají.

   Vymazat
 6. Možná by pro Českou republiku bylo schůdnější, kdybychom zrušili ministerstvo zahraničí. To, co uvedená instituce dnes předvádí, je ostudné a poškozuje to naše občany. Bez ministerstva zahraničí by asi těch skandálů bylo méně a víza do Ruska bychom si obstarali i prostřednictvím Rakouska nebo jiné země (pokud by nás Rusko chtělo pustit k nim).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen ministersvo ale celou vládu a to navždy. Stejně o všem rozhoduje NSS.

   Vymazat
 7. Babiš se v této záležitosti znovu poodhalil.Je rád ,že vyhrál volby díky levici , ale v jádru je to hajzlík demobloku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. spartak.
   Když on je řízen i Babiš,tak přeci nemůže kritizovat svého ministra.Petříček byl hňup,ale co přišlo po něm,hrůza,na co doplatíme všichni.

   Vymazat
  2. Jeden z aspenhajzlů z Aspen institutu - založeným Bakalou, proti kterému urputně bojuje. I když se ten všivák nechal vymazat. Napřed ksicht a pak i jméno. Což o něm ostatně mnohé napovídá, že?
   Ostatně, číhněte se sami, co za vejvrtku ten náš Bureš je:


   Zde si všimněte, kdy se jím Bureš stal:

   aeronet.cz/news/rana-z-cisteho-nebe-premier-andrej-babis-se-v-tichosti-stal-clenem-bakalova-havlistickeho-aspen-institutu-uz-ma-na-webu-aspenu-vlastni-profil-a-v-listopadu-vystoupil-na-konferenci-aspenu/

   Tady to je dlouhý, ale stačí jen tak proletět do druhého odstavce, byste věděl co a jak.

   ceskenarodnilisty.cz/clanky2/Uz-vime-proc-CSSD-pozadovala-180516.htm


   Zde je zajímací hlavně 4 odstavec.

   ceskatelevize.cz/porady/10000000308-kam-kracis-cesko/22025400145-2020/

   Dobrý, že? A tomuhle ksindlovi lidi věřej...   Vymazat
 8. Zemanova jízda v novinách: Televizní blbeček Lutonský. Fotbal? Idioti poklekávají

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemanova-jizda-v-novinach-Televizni-blbecek-Lutonsky-Fotbal-Idioti-poklekavaji-669404

  Pr*ele na modro? Mrzačení dětských duší. Foldyna zcela vážně: Kdo to zkusí na moje vnouče, nebude stačit utíkat

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pr-ele-na-modro-Mrzaceni-detskych-dusi-Foldyna-zcela-vazne-Kdo-to-zkusi-na-moje-vnouce-nebude-stacit-utikat-669295

  Sto dní do voleb: Babiš suverénně v čele, Přísaha letí nahoru, jistí to KSČM

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sto-dni-do-voleb-Babis-suverenne-v-cele-Prisaha-leti-nahoru-jisti-to-KSCM-669410

  Okamura: To Hamáček je extrémista. Podporuje zvrácenou ideologii nového světového řádu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-To-Hamacek-je-extremista-Podporuje-zvracenou-ideologii-noveho-svetoveho-radu-669406

  Británie čelí další vlně migrace. Řešením má být i doživotní basa pro pašeráky

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Britanie-celi-dalsi-vlne-migrace-Resenim-ma-byt-i-dozivotni-basa-pro-paseraky-669324

  OdpovědětVymazat
 9. Zřejmě bude následovat odvolání ruského velvslance do Moskvy a následně vyhoštění českých zástupců z ruska, včetně přerušení diplomatických styků s českem.

  OdpovědětVymazat
 10. Policie jasně říká, že k Vrběticím nemá žádné směrodatné důkazy, mluví o tzv. důkazní nouzi. Celý případ kvůli tomu vůbec nemůže poslat k soudu. Kvůli halucinacím BIS jsme ve světě za nedůvěryhodné blbce, Němci o nás mluví jako o hlupácích. Naše uvolněné pozice v Rusku hojně přebírá právě Německo a taky Rakousko. Díky, BIS, fakt díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale přeci jen, “vyspělý Západ” ČR podpořil. Něco jako: jste borci, podporujeme vás. A to nebylo všechno, následuje vstup na uvolněné pozice…

   Vymazat
 11. V prvé řadě je demagogií chtít zaplatit něco bez předložených důkazů a soudního rozhodnutí. Už ztratily soudnost. No nejhorší pro parazity je pocit, že už nebude na čem parazitovat. Pak se snad začnou požírat mezi sebou.

  OdpovědětVymazat
 12. Je to o lidech.Buďto skočí na špek páníčkovi,nebo jsou sami tak blbí,neschopní myslet.To nás tak degeneruje "svoboda a demokracie"?Nebo jen peníze/bohatství?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidsky prava ,antidiskriminace, rovnost pro vsechny,svobodu pro svet, atd., to uz je obsazeno v systemu nazvanem demokracie.
   A tak neni treba o tom besnit.
   Jestlize to nebylo, tak nam lhali uz dlouho ze zijeme v demokracii a EU ,ze jsou demokraticke staty a organizovane do vetsiho celku.
   Nejhur jsou na tom lidi v USA, od 45 umirali a stali se invalidi ve statisicich za zajmy zapadu a demokracie a ted byli prohlaseny za rasisty od narozeni zlocince a teroristy na ktere je nutno utocit a zneskodnit..
   Teroriste fanantickyho islamu ,byli presunuti na jejich pozice ,kdy ted prave oni bojuji za lidska prava,demokracii a svobodu a museli byt take dovezeni do EU.. Taky bojovat.
   Uz jsem o tom psal ,ale ted Putin potvrdil ,ze se neboji niceho a kdo otravovat treba v tom , ze kazdou lod picne ke dnu. Ze ma poradny zbrane a nema strach si je vyzkouset na ostro..
   To bude zase place a skripeni zubu..

   Vymazat
 13. Čučkaři v čele s Koudelnicí by si měli uvědomit,že:
  ""Mezi pánem a otrokem NENÍ ŽÁDNÉ PŘÁTELSTVÍ""
  P.S.
  A nenech se BISko mýlit,ty nejsi v roli pána!!!!

  OdpovědětVymazat
 14. Překrásné a pravdivé.Neni co dodat.Souhlas.

  OdpovědětVymazat
 15. https://www.skrytapravda.cz/domaci/4108-vrbetice-vazne-si-mysli-prostodusi-protirusti-ubozaci-ze-putin-je-dementni-ze-my-obcane-cesi-jsme-dementni

  OdpovědětVymazat
 16. NO VIDÍTE, JAKÉ JSOU VOLEBNÍ PREFERENCE "PRŮZKUMŮ" , VŠECHNY UKAZUJÍ, ŽE SE VLÁDY MAJÍ UJMOUT JŠTĚ VĚTŠÍ ŠTVÁČI A LUMPOVÉ. TO TAK ZMASÍROVALI ČESKÝ NÁROD DO FANATICKÝCH NEPŘÁTELŮ RUSKA. KDE SE VŠICHNI NAJEDNOU VZALI ?

  OdpovědětVymazat
 17. Lhalo se do roku 1989 a i proto většina z nás podpořila chtěla změnu a jak to vypadá, lež se v naší demokracii stává normou a co více ten kdo si snaží uchovat vlastní názor je cenzurován, dehonestován, vláčen médii jako dezinformátor aniž by dostal prostor k vyjádření, nejen naši politici ale i média slouží zájmům cizáků na úkor občanů této země, tolerují se nefér jednání a podlosti, zavádí se nesmyslné "trendy" z toho "úžasného" západu, které mrzačí morálku celé naší společnosti, to že jsme chtěli?

  OdpovědětVymazat
 18. Jakýsi Mazánek vyjevil, že BIS nedostala informace o Vrběticích od Američanů. Prý na všechno přišli plukovníkovi lidé sami. Dodal, že "zatím nemáme nashromážděn dostatek důkazů, abychom mohli zahájit trestní stíhání."

  No dobře, tak proč ten spěch s tiskovou konferencí? Prý hrozil únik informací, protože o Čukovi a Gegovi prý věděla media a byla ochotna prásknout je bez ohledu na zájmy republiky.

  Jenže vláda šla dál a statečně obětovala naše zpravodajce v Moskvě tím, že vypověděla ty ruské od nás. Na to jsme přišli sami od sebe a nebo to byla součást plánu Západu zhoršit vztahy s Ruskem?

  Zdá se, že po post-pravdivé a post-faktické době přišla zrodila doba post-konspirační. Vlády předhodí nějakou informaci a na internetu námitka: tohle nesedí, sem s jinou pohádkou.

  Jenže ono vůbec nejde o to, jak co bylo a vlastně ani o to, jestli se to vůbec stalo. Důležité je to první komuniké podpořené neochvějnou solidaritou spojenců: Tohle udělal Putin.

  Kolotoč vezoucí verze a námitky se pak točí tak dlouho, až se media přestanou o nějakého Skripala nebo Vrbětice zajímat.

  Pamatujete se, že ve Vrběticích prý selhalo nějaké zařízení, které mělo vyhodit zásilku zbraní až na bulharské půdě?

  Ve Vrběticích došlo k předčasnému výbuchu! Jenže pak se ukázalo, že sklad napřed několik hodin hořel. Pak to teprve bouchlo. Hasiči to práskli.

  Bulharský obchodník pak zbaběle dementoval informaci, že vůbec měl nějakou zásilku dostat. O bulharské stopě se přestalo mluvit.

  Narativ se maličko změnil. Pat a Mat chtěli vyhodit do povětří ten sklad. Prý je z vídeňského úkrytu dozoroval nějaký generál z GRU.

  Pak se objevila zajímavá informace o pohybu syna majitele společnosti, která sklad pronajímala. Prý se pohyboval v blízkosti hotelu, kde Čuk a Gek bydleli před výbuchem. Zajímavé je, že data o identifikaci a poloze mobilů mají být vymazána po půl roce. Kde k nim tedy BIS přišla?

  No a pak se objevil náznak, že jeden z těch dvou zabitých měl co do činění s StB. To je ovšem stopa jako hrom.

  A co druhý výbuch? Posedla agenty pýcha z úspěchu a provedli podobný kousek, tentkráte se skladem nepochybně lépe střeženým.

  Bylo by to všechno směšné, kdyby se dalo vyloučit, že nešlo jen o jeden z kroků, které nakonec povedou k válce s Ruskem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jirko, dnes už tvrdí, že prý ti dva byli v hledáčku od samotinkého počátku. Že prý už pár hodin po prvním výbuchu byla tato stopa, ale nepodařilo se je identifikovat. Až v roce 2018 Bellingcat z veřejně dostupných zdrojů zjistil, kdo tito dva jsou. A to tak, že prý pouze zadali fotky z kamer v Salisbury do běžného vyhledávače fotek, třeba tineye.com, a BINGO! Ale že prý rusofilové na kriminálce tohle vše ignorovali a tak se to vleklo další tři roky, až přišla BIS a Respekt.cz, kteří to pár měsíců pred volbami vyřešili. Tohle je momentálně ta správná verze. Jen mě mrzí, že stále neukázali ty slíbené důkazy, alespoň nějakého toho svědka, určitě by jich sehnali kvanta, kdyby na to přišlo.

   Vymazat
 19. je na čase, poslat toho Slováka Babiše do háje, dělá nám tento poskok CIA ostudu před světem, mně zní pořád v uších to tehdejší "dost už bolo Prahy", tak českým adekvátem by to mělo být "dost už bylo Babiše".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. byl docela dobrej pokud Andula nezacla s uprchlikama, a Pak Pirati a dalsi hajzlstrany s Capakem. Ted je bohuzel posranej hruzou ze sankci na Agro

   Vymazat
 20. Patrně proto složil funkci nejvyšší státní zástupce. Kdo by za to bral zodpovědnost při znalosti "důkazů"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Státní zástupce má sám máslo na hlavě. To plácání že je to kvůli Benešové je blábol. Jak byl dlouho ve funkci tak začal uplatňovat klientismus.

   Vymazat
 21. Prijede indianskej nacelnik do N.Yorku se svou squaw a ubytuje se v hotelu. Hned se vozere a kdyz se probere z vopice ma zizen a rozkaze squaw: Prines mi vodu!
  Ta bezi a za moment prinese vodu v hrsti. Nacelnik vodu vypije a ma jeste zizen tak zase rozkaze : Vodu a squaw zase bezi a prinese vodu, kdyz vodu vypije ma jeste na zizen a rozkaze dones vodu, za moment se squaw vrati s prazdnou.
  Kde mam vodu zarve nacelnik a squaw odpovi :
  Bila Tvar sedi na prameni../pozdeji/.
  Sem linej,cekam taky kdo napise neco kloudnyho o tech V.a to mne rozciluje,ze zase neco napisu..
  Povazuju se za idota ,vedom si ze sem jeden jednoho z nejhorsich a taky nerad jeste poucuju, s tim rozdilem ze skodim sobe jenom a nemam ambice..A nerad pri vedomi toho,proto oznacuju jiny za blbce..
  Tedy kdo chce neco uverejnovat mel by neco vedet. Tedy aspon,drzet si skrovnej archiv s vyznamnejma udalostma a ty potom dat do kupy s tema novejma.
  Kdyz zacnu zurit vyskoci neco na mne z pameti..
  Tedy zadny humna ani nic takovyho.
  Pro zjednoduseni a usetreni mista se tyhle veci muzou nazvat treba, zpolitizovani vyzvedacskych informaci..
  Tyto informace muzou byt prikazane a vlada pak na ne musi reagovat..I ta nejvyssi treba vlada..Kdyz je zajem a zamer jeste vyssi..Priklad snad pozdeji..
  Jedno maly ohlednuti a mame zde informaci ceske BIS pro Usa , kdy se jisty M.Atta ,hlavni terorista sesel v Praze s tim irackym,pouzita na valku na Irak..Vlada nejvyssi na zaklade toho jednala..
  Je mozne zase jine informace pouzit ,jako treba v pripade radaru, ktery se pro protesty nevybudoval u nas.
  To je snadnost sama ,vyrobit ter.utok nekde neco bouchnout , treba ty vrbetice ,kde by slon/o slonu taky pozdeji/ prosel bez povsimu a svest to na rusko-iranske zloduchy a tak jeste zabit dve mouchy jednou ranou.. Nebo aspon skladiste zbrani vyse uvedenych a radar by byl bez problemu. Stacilo by oznamit,kdo chce aby vybouch Prazskej Hrad..a podobne..

  OdpovědětVymazat
 22. Takze zase machri v tom oboru byli napr. jistej Azef a carska Ochrana, neco jako kouzelnici s triky kdy namisto prodeje Karlstejna nechaji Karlstejn zmizet..Nebo aspon slona..
  Pred zraky divaku..
  V prerozvinute byrokracii se odehrava tezka soutez o penize, protoze fungujou podobne jako korporace..
  U vyzvedacu jsou vyrobky /a nekterej vyrobek se nepovede/,prave ty informace. Urad, ktery zjisti nejdriv odkud a jakej vitr fouka ze shora/kde sou ty zlaty dolary/, si pak prijdou na pekny zisky,vyhody a treba dostanou rozpocet bez omezeni..
  V nasem pripade nesedela Bila Tvar na prameni ale jista , Condolezza. Idiot na spravny funkci je umistenej, protoze a predevsim,ze je na nej spoleh. Jedna furt stejne.
  Nikdy se nesplete. Furt na prameni.
  Proto tam je umistenej..Samozrejme hlavni bezpecnostni urady vedely o neco slonu, tedy o ilegalnim davu teroristu v USA,kterej se ani konspirativne neskryval,ale nevedely jakej ten vitr fouka, tak sem tam neco zblebtli, ale C. to spolehlive zasekla /ale vsichni vedeli i vlada takovy veci se neutaji,nekdo to ale zaseknout musi/a potom uz bezpecnosti vedely bezpecne odkud a kam to fici,tedy co delat, kde a na jakou stranu kejvat Yes.
  A aportovat ty spravny a dulezity informace a vymenit za zisky a vyhody..Koho zajima jestli sou pravy.
  Urady vedely,ze jde o neco Big, a stacila malickost, ilegalnim teroristum, zakazat cestovani v letadlech, at si jezdej vlakem ,nebo autem, nebo lodi,nebo at jdou pesky..Zakaz potom presentovat,ze neni misto atd..
  Informace se hodily vzhledem k tomu co prislo potom. Aby se mohlo prave a spravne nato reagovat a vladou nejvyssi, ve srovnani u nas, treba s tou nejnizsi Babisovou..
  Uz jen kratce. Co nevidi miliony, muze videt i slepej a precist snadno rukama a bez potizi..Co?
  Ze svet uz presel tu magickou hranici, ktera deli degeneraci a zkazu od vyvoje a pokroku tedy snahy tu degeneraci a zkazu zadrzet,ubranit, oddalit ,potlacit..
  Hlavni pricina..
  Veskery vyvoje lidstva vzdy drzeli na svych bedrech evropsky chlapi a dalo to hodne prace je bidou,stale horsim a pocetnejsim jejich vyhlazovanim ,valkami, revolucemi,propagandami, najmutymi skudci, uskrtit a odstranit. Bez nich nebylo nic a vubec nic. Aby.
  Co zbylo jsou ovcovity eunuchove...Prikladu jsou miliony..
  Jeste jedna hlavni. Fyzickou likvidaci dnes celeho sveta vzdy predchazi zmeknuti,potlaceni zakladnich instinktu a jejich ztrata,vyhnivani psychicke taky psychoterorem, dusevni ,spiritualni..
  Treba nekonecne prezbrojovani ,kdy na nic jineho uz nezbyva..Letadla padaji na zem, misto litani/vcera zase jedno aspon nakladni/, baraky misto aby staly taky padaji k zemi atd..Toho jsou mraky..
  Dale hlavni geopoliticky nestesti je dnes zase vakuum tvoreny uprkem Usa z Afganistanu. Tedy s gigantickyma armadama, bezpecnosti,vyvojem vseho znicivych zbrani se vytvori tam a navzdory vsemu ,
  Islamska Fanaticka Republika /NEPORAZITELNYHO/ Teroru..
  S nasledky ktere se nedaji predvidat ale nebudou nic moc.
  Ty si taky Usa vyzbrojilo v miliardach a ty zbrane pak mistni pouzili prave na vojska NATO..

  OdpovědětVymazat
 23. V pripade nebezpeci a ohrozeni se ovce /hlavne ty bez diplomu vseho druhu/ shluknou sjednoti bez nejakych cavyku..
  I my jsme meli prilezitost se sjednotit v solidarite v pripade Hany Lipske, pana Waltra, pravnika Zemana , nebo aspon potravin, sjednotit v solidarite aspon.
  Tech prilezitosti uz hodne nebude..To je uplne jedno,co se stane /to je vetsinou mimo nas/,ale nejdulezitejsi je,jak se zachovame../Aspon jako ty ovecky/.
  Lecos se da zachranit. A kupodivu uz brzy..
  A jde vzdy o nasi povest a cest..

  OdpovědětVymazat
 24. Ne my - co jen čumíme na to co je v ČR možné.( Viz dlouholeté vyšetřování výbuchů ve Vrběticích a najednou okamžitý zvrat za asistence premiera a ministra. To vedení ČR a vláda ČR akceptovaly chování velmocí po roce 1989. Začalo to výběrem vhodných osob pro vedení ČR ve vládě a v politice. Tito lidé - bez ohledu na svoji stranickou příslušnost - jsou dnes nebezpečím pro stát tím,že jsou schopni ho zatáhnout do války v zájmu cizí moci. Šílené nákupy pro neexistující armádu jsou jen dokladem tvrzení, že ČR jakoby po roce 1989 prohrála válku a tvrdě za to platí ve všech oblastech života. Přičemž v oblasti bezpečnosti je to nejhorší. Ale je zřejmé,že už je jedno kdo vede stát. Všichni další premieři budou muset pokračovat v zatahování vlasti do války podle not velmocí. To je ten nejvážnější problém naší malé mírumilovené země
  v současnosti. Je to horší nebezpečí než přírodní katastrofy a boj proti pandemii.

  OdpovědětVymazat
 25. Jakoupak asi politiku může dělat stát, který je totálně závislý na jiných státech. No přesně takovou jako nyní dělá. Hloupou, nesmyslně agresivní a v neposlední řadě trapnou. Skutečně už nepotřebujeme ani nijakou českou vládu, pro kterou je důležitější jak ona vypadá v Bruselu, než jakou vládu chtějí její občané, a vlastně přesněji ovčané.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.