Reklama

pondělí 5. července 2021

Vrbětická omerta aneb Jak šlape česká chobotnice

Václav Umlauf
5.7.2021 e-Republika

Poslední fáze rozpadu polistopadové demokracie a její přeměna na finální českou chobotnici je dost tristní i na český, již tak dostatečně nevábný způsob provozování politiky. Už není co tunelovat, jen zdravý rozum.


Poslední shrnující článek o Vrbětické kauze se jmenoval Vrbětice, srdce lásky. Náš šéfredaktor pochopil, že se jedná o mystickou záležitost a začal se jí věnovat, jak se sluší a patří. Všichni nejsme mystikové a někteří si odvážně myslí, že současná česká politika je především zlodějna, pak svinstvo, pak nezbytné lhaní a pak zase zlodějna. Ale o tom vlastně bylo srdce české vybuchlé lásky k Agrofertu, Rusku a USA.


Deep state alias česká chobotnice


Proto raději naváži na článek Babišův Mnichov a česká tragédie. Kauza Vrbětice ukazuje přechod od korporátního fašismu k dalšímu typu politického systému, pro který se v USA používá název Deep state. Korporátní Wikipedie je kouzelná, protože tento název se podle ní má používat pro všechny jiné země, jen ne pro USA. Zde toto heslo představuje nevědeckou konspirativní teorii, zvláště od té doby, co je Deep state v zásadním podezření, že pomohl zmanipulovat prezidentské volby v USA. Za sebe budu používat pro českou mutaci Deep state název "česká chobotnice". Je to termín dostatečně mystický a poetický, podobně jako srdce vybuchlé vrbětické lásky, kde všechno začalo. Ale každý začátek politického svinstva je těžký, to jistě potvrdí odcházející Klaus i přicházející upgradovaný politický mesiáš Kalousek. Název souzní jak s českým mafiánským kapitalismem, tak se současnou kafkárnou v zahraniční politice, kterou česká chobotnice začala provozovat.

Původní Deep state vznikl v Platonově posledním dialogu Zákony, kde se akademikové poprvé spojili s tyrany. V utopické kolonii Magnésia tito klasičtí darebáci ve dvojím provedení zničili původní řeckou demokracii a vybudovali systém tzv. "nočních rad" (niktérion sýllogon), kde se scházela nevolená elita průmyslníků, politiků a magistrátu, která řídila stát (Zákony 968a1–b2). Dialog asi vznikl až po smrti Platona. Akademie musela po Peloponéských válkách a po rozpadu řecké polis dokázat tyranům, že umí vést stát. Budoucí moderní tyrani se pak už nemohli obejít bez platonské chobotnice, kterou dodnes živí pro její sebezáchovnou schopnost pomoci tyranům.


Přechod od korporátního fašismu k české chobotnici


V roce 1988 bych rozhodně nevěřil, že se na stará kolena dožiji trojí změny režimu, viz ty pomlčky: komunistický socialismus - samet, plyšák, hadrák - korporátní fašismus - česká chobotnice. Poslední fáze rozpadu polistopadové demokracie a její přeměna na finální českou chobotnici je dost tristní i na český, již tak dostatečně nevábný způsob provozování politiky. Ale ono už není co tunelovat, jen zdravý rozum. To se teď u nás děje od pádu Babiše do politických bažin Agrofertu. Bohužel, v české politice musíte pracovat s těmi bezcharaktery, které máte po ruce, což dnes dává celkem žalostný výsledek. Proto si projděme vyhaslou aféru Vrbětic znovu, aby budoucí čeští myslitelé viděli vznik české chobotnice očima dojatého současníka.

Srdce vrbětické lásky vybuchlo, protože dne 16. října 2014 vybuchnout muselo. Takto banální vysvětlení však jistě nestačí. Prokuratura vyšetřovala výbuchy vytunelovaných muničáků jen formálně, ve hře bylo příliš mnoho politicko-mafiánských zájmů. Takže začneme datem 17. dubna 2021, kdy český premiér Andrej Babiš (ANO) na tiskové konferenci obvinil ruské tajné služby z organizace výbuchů ve vrbětickém muničním skladě. Babišův Mnichov popsal předešlý článek, takže se k němu nebudeme vracet. Prezident Zeman vystoupil k Vrběticím s tím, že nepodrazil vládě nohy za její výbuch iracionality. Zeman pochválil vládu za drsný zásah proti "ruským špiónům" a svým politickým donátorům z Kremlu šel na ruku s tím, že verze o výbuchu jsou minimálně dvě a je třeba počkat na výsledek vyšetřování. Zemanovy projevy do poloviny května 2021 jsou naprosto věcné s tím, že nechtěl podrazit politicky hloupého Babiše, který jednal z pudu oligarchické sebezáchovy. Tento miliardář dal militaristické větvi Západu naše společná státní aktiva výměnou za záchranu vlastního impéria pro svou rodinu.

Kabaret české chobotnice


Co je potřeba sledovat, je dění v ČSSD, protože to je americká verze Demokratické strany napojená na českou chobotnici. Další kolo boje začíná v ČSSD, která už prodala všechny a všechno a je sama na prodej, viz článek o Babišově Mnichovu. Petříček a spol. se prodával Spojeným státům, Hamáček zase Rusku. V obou případech je to tristní anální politika, která pro její ubohost nestojí za komentář. Jenže Petříčkova klika na sjezdu prohrála, půjde od válu a nedostane se k lukrativním budovám a jejich prodeji po nezbytném volebním krachu ČSSD. Na tento krach sází klika kolem Hamáčka, přicmrndávače Paroubka a dalších postarších výtečníků. Současné Hamáčkovo vedení stranu vytuneluje, fakticky ji po prohraných volbách rozpustí a značku bez lidí a bez členů nabídne na prodej. Aukce partaje už neoficiálně běží, ovšemže ne na Aukru.

Za těchto okolností poražená klika táhnoucí s českou chobotnicí vzala kauzu Vrbětice jako záminku pro tažení na všech frontách. Mosty ke stranickým kontům už jsou spáleny, takže není co ztratit. Parta hic použila známého "novináře" Janka Kroupu (viz jím vyrobená kauza Budišov) a začala pendlovat mediální lejno o Vrběticích. Seznam Zprávy informoval o schůzce, která se konala 15. dubna večer v kanceláři ministra vnitra. Hamáček zde podle několika zdrojů vylíčil svůj plán na cestu do Moskvy, kde chtěl vyměnit "aféru Vrbětice" za milion vakcín Sputnik. Nemá smysl komentovat ptákoviny na zamini a v médiích. Přišel klíčový moment, kdy se do celé aféry vložila česká chobotnice. O Rychetského roli na Ústavním soudu v případě parlamentních voleb 2021 jsem už psal, protože to byl první důležitý moment vzniku české chobotnice. Viz tyto dva články:

Proč byrokratická chobotnice nenávidí Babiše? Protože až do Mnichovské zrady vedl stát jako svou firmu a českou chobotnici k tomu prakticky nepotřeboval. Režim korporátního fašismu šlape dobře, ministerstva pod ANO jsou prodloužená politická ruka divize Agrofertu a fungují na české poměry bez velkých připomínek. Stát ale má ovládnout anonymní jedno procento, které nemá vlast, jen peníze. Pak se bude muset přejít od režimu korporátního fašismu na nový režim české chobotnice, což znamená konec vlády místního miliardáře Babiše. Montovny a celá kolonie budou šlapat jako za Babiše, ale jedno procento bude řídit monetární politiku, finance, státní dluhy, zprivatizuje kompletně celý stát. K vedení zámořské kolonie bude potřebovat elitu profesionálních úředníků na způsob Platonovy noční rady. Ta bude spravovat tuto državu jednoho světového procenta, nebo jednoho promile. Klidně to může dělat přes demokratický volební cirkus jako v USA. Česko už nebude "německá kolonie" nebo "Babišův stát". Nový korporátní klon bude provozovaný jako pobočka světového Deep state. Česká chobotnice pojede plus mínus na řecký způsob, kde zbankrotovaný stát vede bankovní Trojka.

Nyní je pochopitelné, proč se aktivizovala česká chobotnice po boku politických chobotů z ČSSD. Babiše je třeba na aféře Vrbětice udělat, ale šikovně. Byl to přece Babiš, který šel na ruku světové chobotnici tím, že my půjdeme v první vlně studené války proti Rusku. Takže je třeba zkompromitovat Babiše jako neschopného politika, aby prohrál volby tak, že nevytvoří vládnoucí koalici. Dále je třeba přímo napadnout prezidenta Zemana, který bohužel nechce na invalidním vozíku jako Švejk pochodovat s českou chobotnicí ke Stalingradu. A prezidentské volby za rok budou plná zkouška české chobotnice, protože musí vyhrát její kandidát. To se nejlépe povede tak, že občanská společnost už nebude mít vůbec nikoho, viz můj pokus Prezidentka Anna Šabatová, nástupkyně Masaryka a Havla. A proti alespoň trochu slušnému a nezávislému kandidátovi, jako byl tehdy Zeman, se postaví celé hejno korporátních supů v žoldu české chobotnice. Kalousek toto supí hejno vede a dělá u placeného Soukupa, co jen může, aby vlnil stojaté vody máváním mrchožroutích křídel. Čas jsou peníze a úkoly jsou jasně dány. Tolik k rámování (agenda-setting) parlamentních a prezidentských voleb podle české chobotnice, sorošových chvilkařů a rozšafné pražské kavárny.

Zpolitizovaná chobotnice v taláru


Nyní jsou pochopitelné kroky Rychetského a Zemana ze státního zastupitelství v aféře Vrbětice. Je jasné, že oba jmenovaní museli překročit své úřední pravomoci, protože museli jít přímo nebo nepřímo do politického boje proti prezidentu Zemanovi a premiéru Babišovi. Zákon se nejlépe vytuneluje tím, že se vlk prohlásí za pastýřského psa a bude provádět politiku korporátní ochrany ovčanského stáda. Spolupráce s presstituty je nezbytná, protože soudci a prokuratura jsou z podstaty úřadu apolitická instituce. Takže prokurátor Zeman nejprve nasadil psí hlavu nešťastnému politickému neumětelovi z ČSSD:

Zeman nic, on muzikant, článek přece píšou svazáci z Mladé fronty dnes. Jenže Vrbětice je třeba zamést pod koberec, to je naprostá idiocie, která škodí všem. Zvlášť v situaci, kdy Biden nadbíhá Putinovi, protože rozložené USA nemohou vést válku na dvou frontách, proti Číně a Rusku současně. Takže Zeman hodil ve vyšetřování zpátečku, a nepřímo podpořil verzi prezidenta Zemana, proti kterému se skrytě angažoval.


A nyní můžeme začít okopávat kotníky Babišovi za jeho kolosální pitomost a za Mnichovskou zradu pro Agrofert. A kdo půjde po krku prezidentovi Zemanovi? No přece Rychetský z ÚS.

A nyní přišlo druhé kolo pro žalobce Zemana, protože ministryně kapitalistické spravedlnosti Benešová kope za prezidenta Zemana. To je mimochodem její povinnost, prezident je ústavní činitel. Žalobce Zeman si o Vrběticích pustil pusu na špacír tak, že komentoval akta, která z podstaty věci nesměl znát, protože nepatří do jeho kompetence. Zkrátka Zeman žongloval s příliš mnoha věcmi na jednou. Jel s českou chobotnicí na krku, na obou rukou držel výbušné aféry, a navíc jel po špatně napjatém laně. Výsledkem jeho pádu v politické manéži byla jeho demise, protože by byl tak jako tak odvolaný pro závažné profesní selhání.

Takže první kolo vystoupení české chobotnice na politickém kabaretu skončilo patem, kvůli neschopnosti klíčových hráčů. Ale prohraná bitva není prohraná válka. Česká chobotnice ví, že rozpad režimu korporátního fašismu jí hraje do karet. Chvilkaři jako pátá kolona české chobotnice si dobře zapamatovali, jak fungovaly Lidové milice v roce 1948, proto šli udělat akci proti Benešové.

Důvod je jasný, protože Benešová odvolala zástupce Zemana a potvrdila lajnu prezidenta Zemana.


Státní zástupce Zeman byl odejitý pro neschopnost, prezident Zeman si polepšil, Babiš půjde do kytek, ale možná si přes Šlachtu zachrání premiérskou sesli pro nastrčeného dvojníka. Viz slovenský model demise premiéra Matoviče, kde navíc Čaputová už spolehlivě funguje za slovenský Deep state. Rychetský se zatím zabarikádoval, aby politicky přežil a neohrozil si další kolo boje proti Babišovi a proti Zemanovi. Čaputová dala Rychetskému slovenský metál, aby na chvíli zapomněl na neúspěšné první kolo. Benešová hledá nového státního zástupce. NATO jezdí přes tuto kolonii na manévry proti Rusku, protože může a musí. Bojujeme v nimi v jednom útočném šiku s jejich US-obrněnci proti ruským špiónům. Už nám chybí jen ty americké základny s jadernými zbraněmi. Rusové námi otevřeně pohrdají, ne proto, že jsme malí, ale proto, že jsme politicky blbí. A to je v dnešním multipolárním světě velký rozdíl.

A na závěr trochu klasiky. Marie Zacharovová, vtipná a vzdělaná mluvčí Kremlu, komentovala českou zahraniční politiku bajkou ruského spisovatele Ivana Krylova: "Kde shodná vůle chybí při práci, nohama vše se vzhůru obrací a škody víc než užitku z ní vzniká. Když rozhodli se labuť, rak a štika."

30 komentářů :

 1. Perfektní článek,tleskám.
  Přiznávám,že jsme ve sračkách hodně hluboko.
  Jenže,ono se k tomu nakročilo o dost dříve,Babiš,Hamáček v tom usilovně pokračují.Co je pro mně důležité,není šance,není síla to zvrátit.Místo toho,abychom hledali oporu,obnovu státnosti,rozhádáme se s mnoha státy,politici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni vysoce postavení poblitici jsou vydíráni kabalou. Tudíž poslušně vykonávají dané příkazy.
   https://www.skrytapravda.cz/bleskove-zpravy/4116-ustavni-pravnik-jan-wintr-rekapitulace-zlocinu-vlady

   Vymazat
  2. Co je prosim Kabala ?
   Neni to nas kabrnak Bakala ?
   Hlavne pozor na antisemi narazky to se netrpi a hlasi na prislusna mista
   Ja osobne mam rad Natahnihnatu ,jen skoda ze jiz neni ve sluzbe vlasti, ale cert nikdy nespi .Hlavne aby nam ho nezavreli ,ma usitou novou modrobilou radiovku tzv sabesdel s antenou

   Vymazat
  3. Sračka není hezké slovo.Tyhle problémy přišly s oběma Vašky,bohužel.Václav I. hned,co se usadil na Hradě,letěl s omluvou za vysídlení Němců.Druhý Václav si vzal na starost rozpad Československa,likv idaci zsoběstačného zemědělství a výprodej státních podniků bez toho,aby se zeptal národa zda souhlasí.Ani jeden z Vašků nevystoupil proti zlodějům,tunelářům a jiné sebrance.Však ten z Hradu dostal zpět majetky po svých rodičích,propadlých státu za kolaboraci.Ten druhý,domnívám se,si "něco ulil" u Kellnera.

   Vymazat
 2. Ano,perfektní článek.Svým konáním u voleb již téměř tři desetiletí,se podbízíme(tedy vládnoucí elity-s naším souhlasem při volbách) světovému vládnoucímu uskupení boháčů,aby balo po jejich.tedy pro nás hůř.Kdo za to může,jak jsme zhloupli?

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý článek, chybí mi ale okomentování Babišova "překročení Rubikonu", kdy s čučkařem Koudelkou byli "políbit prsten" v USA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni bohužel nepolíbili jen ten prsten, ale ten smradlavý hnědý otvor CIA, FUJ, národe, vzpamatuj se

   Vymazat
 4. " Už není co tunelovat, jen zdravý rozum. “
  Tesat do úhelného kamene tzv. DEMOgracie.
  Nejde jen o Česko, nýbrž i o tzv. západní hodnoty, které narazily do zdi nářků a roztekly se pod ní jak ricinový olej dovezený v ampulce – Živá voda.
  Tak to bychom měli coblihovvy Vrbětice, coblihovu páteř bez cosmodisku, coblihovo - nazdar, lidi, to čumíte, jak mám ztvrdlý prostředník, a měkký mrník ...
  Co se na nás valí dále? Aha - coblihova nimcovičova indická, řečená DELTA.
  Do voleb covidcobliha stihne zarazit do stádních financí celkově dvoubiliónovou sekyru, přičemž se ještě triumfálně uvede do funkce kata Mydláře.

  OdpovědětVymazat
 5. Litva uznala blbku Tichanovskou za oficiální představitelku Běloruska a otevřela jí diplomatické zastoupení. Kulhánek prý zvažuje totéž. Následek bude jasný, protože je jedině možný: Bělorusko s námi přeruší diplomatické vztahy. Ztratíme další mezinárodní kontakt. Přes Bělorusko totiž obchodujeme částečně s Ruskem (společné rusko - běloruské firmy), ale hlavně do států Střední Asie. Hlavně do bohatého Kazachstánu a dále do Gruzie a Arménie. jde o jasný protiruský tah. A Rusko to nenechá bez odpovědi. Kam až tahle banda nýmandů hodlá zajít? Ukrajinizace naší země pokračuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Státy EU nás podpoří! Třeba zrovna tak jako s Vrběticemi...VIP 🥴

   Vymazat
  2. 21:11
   To se mi snad zdá!
   Včera jsem byl na Rusvesně, bych si pročetl diskuze pod články, bych byl v obraze, co si myslí ruské občanstvo (ani se neptejte) a teď ještě tohle.
   Další důvod proč volit SPD - odvolatelnost idiotů.
   Toho kreténa by měli trhnout mezi dveřmama! Uvědomuje si vůbec ten podvraťák (připomíná mi totiž ratlíka kříženýho s krysaříkem) o kolik melounů nás připravil? Rusové nechají dojet českým firmám smlouvy a pak nás je poženou svinským krokem! V Rusku tak zůstanou jen Rusko-České firmy a těch zas tak moc není. Že se o tom u nás nic nepíše neznamená nic jiného, než pštrosí politika hlavy v písku. (A pak se pštros diví když ho někdo kopne do prdele - což se přesně teď děje nám.)
   O tomhle by měl ten kretén Wolnerů plamenit!
   Jak jsme přičiněním kvarteta idiotů (generál Jihočechů Koudelka, Hambáček, Bureš, Pajdánek) přišli o elektrárnu (kterou nakonec stejně postaví Rusové, leč přes prostředníka, takže nejméně dvakrát dráž), slušnou pověst, dobré vztahy a obchody v řádech miliard! A teď ještě Bělorusko!
   Ježíšmária, já mám vztek!

   Vymazat
 6. S tou bandou ubohých zločinců,co nám tady vládnou, jsme jen celému světu pro smích. A odnesou to obyčejní lidi. Zvláště Rusko si nás patřičně vychutná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tedy vychutná. Už vlastně vychutnává. Oni nejsou šašci jako EU+USA - nyvyhlašují embargo. Prostě nás pomalu ale jistě od všeho odstřihnou. Včera jsem byl na Rusvesně - to tedy bylo počteníčko!
   Jak nechají firmám dojet smlouvy, kterak a jaké kšefty už utnuly a jaké další utnou, a pod články diskuze. Jak já se styděl...
   Protože mají pravdu.

   Vymazat
  2. Prostě jsou uražení. Jak vedení RF, tak občané. Aby také ne. V každé rodině jim někdo padl - přes stočtyřicet tisíc jich položilo životy i za nás.
   A my?

   Vymazat
 7. A co můžeme dělat nic takového nevolím tak bohužel musíme snášet menší zlo.

  OdpovědětVymazat
 8. Václava Umlaufa mám nejradši, protože je kus. Mozek a srdce má opravdu na pravém místě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky ho mám rád, ale s těmi průmysníky - "...zničili původní řeckou demokracii a vybudovali systém tzv. "nočních rad" (niktérion sýllogon), kde se scházela nevolená elita průmyslníků, politiků a magistrátu, která řídila stát (Zákony 968a1–b2). Dialog asi vznikl až po smrti Platona" - mě fakt dojal. Takhle z toho pro mě plyne, že dialog vznikl až po průmyslové revoluci.

   Vymazat
  2. Milane, nebuďte detailista. Nahraďte to slovo "obchodníky" s tehdejší úrovní "průmyslu". A nezničili tito obchodníci z východu Řecko, Řím a neškodí i dnes? Je přece úžasné, jak 1% populace dokáže škodit a řídit celý Svět z pozadí ramp divadla a potlesku nás, diváků. Občas se někdo podiví, pak se diví ale jiné cesty není, aby se podivila většina k jednotné akci!

   Vymazat
  3. Já vím, máte pravdu. To ten pitomej smysl pro detail. Když mně to dalo jednu těžkou mezi oči hned jak jsem na to narazil. Ono i potomstvo mě za to za zády ošklivě pomlouvá.
   Vzpomínám, jak v Pokladu na Stříbrném jezeře jel v dálavách autobus. Ke všemu červenej (už to před lety vystřihli). A já blbec, do té nádherné melodie, celé kino ve zbožném vytržení, povídám na celou hubu:
   "Áááá... kluci cválaj na městskou. Aby jim to tak ještě ujelo." Div mě nevynesli v zubech.
   V Gapě mě zase chtěli vynášet jak tam fotr Gapa s máteří Gapádkou hladěj Gapátko po těch trnech co má na šošolce, kino z toho celý dojatý, no a mě to přišlo tak nějak mimo, tak povídám:
   "Asi mu hapalo dudů..."
   Nebo ve Třech mušketýrech, jak tam šermujou, se jednomu z nich, Aramisovi nebo Ahosovi, vyhrnul rukáv a na zápěstí hodinky (taky to už vystřihli). Načež vecu:
   "Hele vole, doufám, že to jsou aspoň Primky a ne ten dédérackej šunt." A zase bylo zle.
   Nebo můj milovaný Vondruška, když nechá ve třináctém století klapat mlýny a rytíře Oldřicha z Chlumu s panošem Otou projíždět rozkvetlou akátovou alejí...
   Opakuji - mám pana Vondrušku v úctě a vážím si ho, k jeho knížkám se vracím, ale co je moc, to je moc.
   (Mlýny se rozklapaly až okolo roku 1500, kdy čeští sekerníci vykoumali do našich mlýnů hasačerta, takové třesadlo a právě to klapalo. Voda vám na lopatkách prostě nezaklape, kdybyste se ... jo. To.
   A akáty u nás rozkvetly poprvé až na počátku 18 stol.
   Prostě strašně ústrků jsem musel kvůli tomu smyslu pro detail prožít.
   Jsem se nějak rozkecal.
   Když já mám z těch nočních otočenej biorytmus a teď jsou pro mě dvě hodiny odpoledne, spát se mi nechce a bloumat přírodou taky ne.

   Vymazat
  4. Jejda, já si nevšiml! Oprava - )

   A jo. S jednotnou akcí souhlas.

   Vymazat
 9. Umlauf uvedl link na Benešovou, která podpořila presidenta v počtu verzí s tím, že jen podle toho, co četla v neveřejné zprávě BIS, protože do živého spisu přístup nemá. Dnes už říká něco jiného. Říká, že se seznámila s postupem vyšetřování a není pochyb o účasti Ruska na kauze Vrbětice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Madame chce zůstat ve funkci.

   Vymazat
  2. Když chvilkaři hulákali že na spravednosti Almaru nechtí, tak bych se k nim s gustem přidal - nebýt to právě oni. Aspoň že Kredenc (Wolfová) už neopruzuje. Tedy ona to zkouší s Volným blokem, ale jí jde jen o to, aby to dotáhli přes jeden a půl procenta a dosáhli tak na příspěvek -nejspíš proto zlanařili Vandase. Se mu divím, že do nich nevidí.

   Vymazat
 10. Nikdy bych si nepomyslel,že premiera a ministra vnitra někdo donutí aby označili za nepřítele Rusko bez zveřejnění jasných důkazů. Naprosto neberu tvrzení celého "mainstrému včele s policií" - že není možné důkazy z důvodu utajení zveřejnit,když se už viník označil a dělá se jako,že je to konečná.
  Takovou šarádu si měli odpovědní činitelé ušetřit. Vypadá to blbě a nebylo to nutné.

  OdpovědětVymazat
 11. Jedna se tez o vysmech, ktery dokazuje, vidite, co my vsechno muzeme a vidite to nic , ktere zase vy, muzete..

  OdpovědětVymazat
 12. Uz Dvorak vysvetlil, kam se podelo 400 tisic Kc vybranych na novy web, kdyz tento novy web sliboval, ze bude od kvetna a doted nic takoveho neexistuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vole, ta tvá blbost smrdí i přes displej.

   Vymazat
  2. Unkrovn vrátil jsem se z Baku a tu vše při starém. Stále kvokáš! Tvoje starosti na mou hlavu. Že tě to baví, furt se zastávat přispěvatelů. P.S. Baku nic moc, urbanistický děs. Vem jedno ze svých 2 BMV a taky někam vyraž(to si mně pobavil, že jsem se tomu smál i v tý naftový Tramtárii).

   Vymazat
 13. toto je můj článek o stavu české policie a státního zastupitelství pod řízením P. Zemena, naprostá bezcharakternost a podřízenost policie a státního zastupitelství politikům, ti určují, co se bude vyšetřovat, a co se nebude vyšetřovat a jak vyšetřování dopadne. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/zivot-politickeho-oponenta-v-cr-take-matters

  OdpovědětVymazat
 14. Nepricetny omilani vsech akademiku o zakladu nasich demokracii za kazdou cenu,vyhodach a vseho nejlepsiho athenske demokracie,pozbyva lesku, kdyz se uvede,ze stala pevne na Oligarchii a otrokarstvi..
  Ctou moje prispevky a pozorne aby si z nich neco sikovne prevzali../Pod clankem o Orbanovi/.
  To se mi stava cely zivot.Zadnej problem kdyz to pouziji spravne..
  Uz davno jsem poznamenal neco na tema.
  Tedy opozice nejen souperi o moc ,ale zle k smrti nepricetne nenavidi Babise a dalsi. Ta jejich narizena nenavist,okazale a poslusne predvadena ,pripomina, treba selmy v cirkuse na krotitele ,ale na uspechu u nas skodi. Nikdo to nema rad.
  Taktika ktera odpuzuje.
  Dalsi problem je narizeny retez umyslnych chyb /Vrbetice?/,co nejvice jich a popularnich pred volbami , aby vlady i jinde pripravily podminky a zarucily vitezstvi opozice..
  A spolehlive znechutily k tomu sve vlastni volice..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.