Reklama

středa 14. července 2021

Za práva žen

Libor Číhal
14. 7. 2021  Rok a jeho dny...

Autor textu seznamuje čtenáře s novou knihou somálské autorky Ayaan Ali Hirsi, odpadlice od islámu a velké bojovnice za práva žen v islámských komunitách. Autor je orientován pravicově a proto se dopouští v terminologii běžné chyby, když dnešní vstřícnost k organizované masivní migrační vlně z Afriky, Blízkého a Středního Východu přisuzuje levici. Zapomíná, že je v Evropě zastoupena také konzervativní levice, která je trvalým kritikem nejen islamizace Evropy, ale i tzv. Zeleného údělu a podobných zvráceností z dílny eurounijních politiků a médií.

(Na snímku Ayyan Ali Hirsi)

Ze Somálska pocházející Ayaan Hirsi Ali vydala v Americe knihu „Kořist“, okamžitě to vyvolalo záchvat vzteku v hlavních amerických novinách NewYorkTimes. Jejich oficiální postoj k islámu: „strach bílého muže z úžasného a zajímavého náboženství“, nyní si dovolila barevná somálská heretička popsat své zkušenosti, navíc knihu okamžitě vydali i jinde. Hirsi Ali je obdivuhodná žena, zná 12 jazyků, v roce 2004 natočila s holandským režisérem Theo van Goghem proslulé „Podřízení“, film se zabývá rolí ženy v islámu. Koncem 2004 byl Gogh brutálně zavražděn, na jeho mrtvole se našel vzkaz pro Hirsi Ali, též bude zabita.

V knize zpochybňuje Hirsi Ali falešnou toleranci západní společnosti k islámu, v okamžiku, kdy západní, středoevropská kultura rezignovala na obranu, otvírá se brána jiným představám, jiným hodnotám a totalitnímu religióznímu systému.

V recenzi v pi-news se píše, že autorka postavila na hlavu neúplné statistiky, politická prohlášení a ideologizované akademické práce, vyprázdněnými humanistickými klišé opilá západní veřejnost nehodlá vidět pravdu – mentální problém západní populace jde vstříc imigraci, islamizaci a násilí, což pravice tvrdí už dávno. Autorka velmi pečlivě pracuje se statistikami násilí páchaném imigranty. Stigmatizace evropských žen označovaných jako „Huren“ je samozřejmým bočním efektem islamizovaného prostoru. Zajímavé varování z knihy, Hirsi Ali upozorňuje, že pokud se pravici jeví islamizace menším zlem než perverzní liberalismus, měla by tato fakta reflektovat. S masovou imigrací muslimů přichází radikální segregace pohlaví, což není slučitelné s evropským dědictvím. 

Hirsi popsala strategie, kterými politickokorektní milieu zastírá masívní problémy a zločiny spojené s imigrací z muslimských zemí. Podle Hirsi neúspěch integrovat muslimskou populaci není důsledkem údajné islamofobie, jak argumentují politickokorektní, často i předchozí imigrovaná etnika byla konfrontována s přijímající populací a musela čelit nepřátelství. Srovnání s vietnamskými imigranty dokazuje, že neobstojí argumenty o slabé znalosti jazyka, nízkém vzdělání nebo traumatizaci, jsou to problémy, s kterými musely bojovat všechny předchozí imigrace.

Knihu Hirsi Ali též recenzovalo centrum kulturní postmarxistické propagandy, mnichovské noviny SudDeutscheZeitung (SDZ), v jejich ideologii proletariát nahradil muslimský imigrant. Diskriminace ženy v muslimské společnosti pro tyto noviny neexistuje, diskriminačním je podle recenze samotná kniha, přitom její autorka je korunní svědkyní strukturního násilí a diskriminace ženy v těchto společnostech. Hirsi Ali ruší stereotypy velkoměstských pokrokových snobů v SDZ o islámu. Exotická muslimka, nejlépe zahalená, je pro levičáky v SDZ automaticky obětí násilných xenofobních útoků a antimuslimského rasismu. 

Hirsi Ali svědčí o něčem jiném, podle SDZ je to tedy heretička, která padla do osidel pravice. Násilí proti ženám v mateřských zemích dnešních imigrantů sice bere proimigrantská lobby za důvod k imigraci, ale zmínit fakt, že úplně podobná poloha ženy v muslimské rodině pokračuje i po imigraci do Evropy, vydává SDZ za islamofobii.

V komentáři k jedné recenzi na knihu se píše, že podobné knihy nepřináší nic nového, co by nebylo obecně známé. Ví se toho hodně, ale překlad do politiky, která vyvodí důsledky, je problematický. Bez rychlého jednání spěje západní Evropa do občanské války, jak se rýsuje ve Švédsku. Pozitivní na knize, že pojednává témata a vyvozuje závěry, která jsou v Německu tabu a kritikovi hrozí ztráta pracovního místa a soudní proces. Hirsi si může dovolit říkat pravdu, není bílá a je bývalá muslima.


17 komentářů :

 1. Hirsí Alí je obdivuhodná a statečná žena. Její knihy by měly být zařazeny do školní četby. Mimochodem praktiky různých "neziskovek" a pašeráckých organizací detailně popsala dávno před migrační krizí r. 2015.

  OdpovědětVymazat
 2. Anna,husita z KSH je taky žena, si stéžovala na awantgardé SV(Společnost voličů)

  ze ji pouze tady na webu NR Svobody prime demokracie IHNED dovolili uveřejnit její prvni 4 postulaty Programu NARODNICH ZAJMU (PNZ),ale nic z toho není a nebude, žádná diskuse o tom nesmí byt prý nikdo nevěří,že by mohla žena z Křesťanskou Sociálních hodnot néco tak kolosálního vymyslet,proto si to prý politici nesmí do svých 31 let poloprázdných programů zabudovat, na co je občane plati ty všechny politické strany,když prý se volici jimi necítí být zastoupení a k volbám proto asi 40%$radsi nevyraozí!

  Co myslíte je to pravda nebo ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Život v AMERU začíná ovlivňovat nenažrana vrstva majitelů velkych penéz

   Vynalezli na ty pitomce co se dají nachytat poté,co zmizeli dělníci a rolnici a stala se z nich buržoasie novou CHUCPE metodu.
   Slíbili,že když pochodem institucemi rozva!i nebohe SS pak nastolí s pomocí nejhorší zločinecké pakáže to co lidé chtějí tj marxismus,neboť bude bordel veliký a !jsi budou pod náporem teroristů umírat jak mouchy.
   Ve skutečnosti pak přejmout moc oni ti kapitalisti bez skrupulí a oberou nás o všechny peníze.

   VITE,ŽE PEČOU TZ DIGITALI EURO??

   Vymazat
  2. Další pozoruhodná žena je doktorka Péková.Rozhovor s ní byl už 2x vymazán

   Našel jsem ho ještě fungující na Zvédavci a stojí za to si ho rychle poslechnout je to hrúza co s námi délaji politici a tak je zapotřebí bojovat a to,že je to o život bude muset být brzy jasné.
   Komunistka Konečná navrhla bod nr.6 týkající se vakcinace a jak jsem vyrozuměl chce se starat i o SputniK V další bod nr.7 navrhl pan Georg ze zdejších lidových komentátorú.
   Už jsem se pokusil to tady dat,ale ČSSD zločinci to mazlí.

   Vymazat
  3. SV má číslo doktorky Pekove.

   Dali mi ho,abych zkusil zavolat,oni se pokusili pry už nékolikrat,ale nespojili je,neboť je tam denné 150 telefonatú a vždy se kdosi kdo to zvedne ptá,co prý ten onen chce.
   Vúbec je nezajímá,že po ní nic nechtéli naopak chtéli ji sdélit,kdo ty víry umělé vytvořil a za či peníze.
   Další rozhovor byl ukončen tím,že prý paní doktorka to NEHLEDA
   Tak jak to vlastně je?
   Dal jsem tady přesný odkaz na adresy a jména téch 9 vědců a 6 institutu a jak to vyrobili,což je v článku časopisu Nátuře z 9.112015,ale to mám opakovat co 5 minut a pan GŘ TV to nedá na obrazovku?

   To nás budou vodit za nos a zapírat a zapírat?
   Mezitím nebude na variace víru Řecka abeceda stačit!

   Vymazat
 3. A kde jsou ty slavné neziskovky, které se angažují všude možně a ve všech možných oblastech. Jenom na postavení žen v prostředí islámu v Evropě jim jaksi nezáleží a snaží se nám nakukat, že je nejvíc trápí nemožnost nošení hidžábu ve škole. Nakonec to dopadne tak, že tu budou existovat dva soudní systémy, jeden pro ně a druhý pro nás. V případě střetu s islámem se pochopitelně "pojede" podle jejich norem.

  OdpovědětVymazat
 4. 18:17 Pochopitelně, mamlas jako ty, by k ženský jinak, než za prachy, nepřišel. A to ještě musela být slepá a stejně "inteligentní" jako ty.

  OdpovědětVymazat
 5. Přesný popis ANNy co délat byl okamžité vnitrakama ČSSD tj prý Aspen institutem

  VYMAZAN!!

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud se nenajdou podporovatelé Programu Narodních Zajmu,

  dá si ANNA prý pásku přes oko sama!

  OdpovědětVymazat
 7. Jo to jsou fakta na které nechtěj slyšet je třeba se proti tomu bránit.

  OdpovědětVymazat
 8. Bezdětný mamlas. Konvička roznesl hvězdu bruselských kuloárů. Miroslavu Němcovou nekomentoval, nechce jít sedět

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Bezdetny-mamlas-Konvicka-roznesl-hvezdu-bruselskych-kuloaru-Miroslavu-Nemcovou-nekomentoval-nechce-jit-sedet-670314

  VIDEO Rabování a střelba v ulicích. Berou vše, co není zalité v betonu. Naprostá zkáza v JAR, k vidění jen zde

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Rabovani-a-strelba-v-ulicich-Berou-vse-co-neni-zalite-v-betonu-Naprosta-zkaza-v-JAR-k-videni-jen-zde-670583

  OdpovědětVymazat
 9. Vrátím se k jádru pudla. Z morálního problému, kdy někteří ubožáci z nás chlapů zneužívají sílu, pracovní zařazení, finanční závislost či kariéru proti ženám, se neřeší podle trestných paragrafů na vyděrače, ale stal se politickým problémem. Je vidět, že se nic nevyřeší, jen se vynese na politické výsluní několik pseudožen. Stydím se za nás chlapy, že to s mrzáky na naší straně nedokážeme vyřešit. Současně prosím naše partnerky aby netolerovaly zneužívání a vydaly se právní cestou a ne politickou. Problém cenzury Dr.Pekové, patří do našeho společného problému omezení práva občanů a týká se jak žen, tak mužů. Divím se,že se dosud nanašel právnik, který by se této kauzy ujal. Zrovna jí držím palce a byl bych rád, aby její hlas byl slyšen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sorry jako, ale to jádro pudla je už dneska jinde. Rozhodně to není o pohlaví, dneska ženy zneužívají právní ochranu proti mužům víc než muži svou sílu či peníze.

   Vymazat
  2. Pane Ukcz,
   já to "rozhodně" netvrdím, napsal jsem "někteří", absolutní chápání je jen vaše. Je to váš názor, já vám ho neberu, ale chcete-li polemizovat s mým textem, tak jej nepřekrucujte, nejsme v televizi.

   Vymazat
 10. Naši aktivisté z SV zjišťují,že policejní režim nenechá nikde díru

  I Dr Péková je hlídaná a nepustí nás k ní,aby se dozvédela jakým postupem byl ten virus uméle vyroben,za či peníze a kteří pseudovédci porušili principy morálky a za jaké miliony C19 vyrobili

  Umřelo už pár milionů lidí a sám článek o tom víru z 9 11 2015 časopisu Nátuře, má v nadpisu,že bude virus mutovat takovou rychlostí,že nepůjde vyrobit protilátky a to co je je neschválený materiál na pokusy a sami očkování podepisují možná i nevédomky revers,že to ví!
  Pan Danny je často na ruských webech,co se tam píše o jejich vyvoji,že nám to tady nedají číst,to by mě zajímalo!

  OdpovědětVymazat
 11. Vydala v Americe knihu, jo tomu uplne verim, nejen se nasel vydavatel,ale jeste distributor a propagace medii,vsichni dodali miliony a kdyz Trump a spoustu dalsich jsou totalne umlcovani..Blbecci se radujou..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.