Reklama

Kontakt

Redaktoři:MUDr. Ivan David, CSc.

mudrivandavid@centrum.cz 

   
MgA. Blanka Langerová

b.langerova@gmail.com  

   o.s. Mgr. Václav Dvořák

dvorava@seznam.cz


  
Mgr. Petr Ďoubalík

doubalik.petr@seznam.czčíslo účtu zapsaného spolku Nová republika je    
                                23 00 73 62 97 / 2010

190 komentářů :

 1. Každý národ na této planetě má svou historii, která ovlivňuje mínění, chování a solidaritu ve vztahu k druhému národu. V případě Ukrajiny je historie dost nepřehledná,ne , že bychom tuto historii neznali, ale právě její průběh dost silně propojil ruský národ s národem Ukrajinců podobně , jako byly blízce propojeny národy Čechů a Slováků. A do těchto vztahů zavítala politika expanze Evropské unie a vojenskopolitických zájmů USA a vzniklo z toho to, co právě dnes sledujeme s velkým napětím. Vzpomeňme si na bývalou Jugoslávii, v co se proměnila snaha o jakési nové evropské začlenění, která podorovala národnostní principy až téměř do nacionalismu. Na Ukrajině je to zcela podobné. A za tím vším stojí i naše podivná česká politika přikyvovatele při rozhodování velmocí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. to sa ale velmi mylite o tych vztahoch... ide skor o vztah madarska a slovenska... i ked dovolim si tvrdit, ze rusko sa k ukrajine viac krat zachovalo ovela horsie ako madari k slovakom...
   ... niektory historici dokonca hovoria, ze hladomor, ktory bol na ukrajine kde zomrelo miliony ukrajincov povazuju za genocidu zo strany ruska. ukrajinci mali pri hladomore posledne miesto a posledne pravo sa najest... a nie len to, vraj to naozaj bola planovana genocida...
   ... vela ukrajincov vlastencov nenavidi rusko a povazuju ho za utlacatelov.

   Na Slovensku mame mesta, kde sa vacsinou hovori madarsky, ale to neznamena, ze slovensko je promadarske a ze ak budu pustat videa z komarna o tom, ako slovaci chcu patrit k madarsku, ze je to pravda...

   Smazat
  3. nevím zda porovnávat Ukrajinu s Jugoslávií je přesné, protože o území na dnešní Ukrajině se přetahovali zejména Rusové a Poláci. Občas do toho zasáhl i někdo další, ale zřejmě jako nějaký první státní útvar byla byla Kyjevská Rus. Která trvala necelé dvě generace a potom se rozpadla na knížectví, která mezi sebou bojovala. Tyto boje se táhnou několik staletí a při těch bojích se bral za spojence kde kdo. Území současné Ukrajiny bylo stanoveno až za vlády komunistů. Takže jednotná Ukrajina Nikdy nebyla. O Jugoslávii se zase územně nikdy nezajímalo Rusko.

   Smazat
  4. "...silně propojil ruský národ s národem Ukrajinců podobně , jako byly blízce propojeny národy Čechů a Slováků.." - Jen bych dodal, že i Moravanů, kteří na tomto území žijí od nepaměti.

   Smazat
  5. Rád by som len jednu poznámku k "Hrncov blog". Nie je absolútna pravda, čo píše o organizovanom hladomore Rusov proti Ukrajincom. Hladomorov trpeli tak Rusi ako aj iné národy a národnosti, vrátane Ukrajincov. Bola mimoriadna suchota, naviac v tejto situácii USA a aj Kanada odmietli dodať už predom dané zakázky na pšenicu, hoci sov. vláda, ponúkala dodávky platiť zlatom! Lenže ako vždy, čím horšie pre ZSSR tým lepšie pre USA, a im bolo fuk, čo tým spôsobia!

   Smazat
  6. Pro 10:12 ano a ještě další věci. Trockisté přesvědčili Ukrajince, aby pozabíjeli voly, koňmi to nešlo zorat a industrializace zemědělství nebyla dokončena a nebylo dost traktorů. Jsou i další faktory, protože mnoho Ukrajinců si obilí zakopalo a schovalo, aby s ním kšeftovalo. Ale to se stalo jedovatým a tak se jich spoustu otrávilo. Ukrajinci už jsou takoví jejich industrializace se blížila západnímu Německu a kde jsou po "majdanu" dnes.

   Ukrajina byla otrávena banderovským projektem na zastavení Ruska. Rusko nové národy začleňuje a dotuje jim vytvoření vlastní státnosti a místní elity mohou udělat kariéru v celém Rusku (západ ze všech dělá kolonie a brzo by skončil).
   Západ proto musel něco dělat a začal v nově připojených oblastech tvořit miny. Už za Rakouska Uherska v koncentračním táboře Halič začali hubit Ukrajinskou inteligenci a tvořit Banderovský projekt nenávisti k Rusku.

   Smazat
  7. Problém Ukrajiny tkví jistě v historii, kterou jste zde naznačili, ale i v dalších věcech, které dosud nebyly zmíněny:

   1) Ukrajina je hluboce rozdělená země. Západní Ukrajinci, historicky spjatí s polským a německým živlem, mají opravdu daleko k Rusku i k ruskému myšlení. Připojením Ukrajiny k Rusku bychom na v její západní části vytvořili stejný problém, jako máme nyní na její východní.

   2) Ukrajinci se cítí podvedeni. Odevzdali jaderné zbraně výměnou za záruku míru a územní integrity. Rusko tuto písemnou dohodu flagrantně porušilo a zabralo kus ukrajinského území (a ponechme nyní stranou, zdali na něj má či nemá historický či kulturní nárok). Západ ovšem dostatečně Ukrajince nepodpořil (především z důvodu poměrně oprávněné obavy eskalace konfliktu s Ruskem). Narostla tak frustrace značné části ukrajinské společnosti.

   3) Zatímco Západ získává spojence prostřednictvím obchodních vztahů, členství v mezinárodních organizacích, investicí kapitálu a ovlivňováním občanské společnosti a politických rozhodnutí nepřímo, prostřednictvím neziskových organizací, politických stran, filmů, kultury, apod., tak Rusko použilo čistě vojenské metody. To vzbudilo obavy. Demonstrace občanské společnosti je něco jiného než vojenská intervence.

   4) Ano, Západ vojensky intervenoval rovněž v celé řadě zemí - Srbsko, Kosovo, Afghánistán, Irák, Libye, apod. Nicméně učinil tak rozdílým způsobem a) vždy žádal alespoň o formální souhlas OSN a když jej nedostal, pokusil se o formální zdůvodnění zásahu výkladem mezinárodního práva. b) Vždy zformoval mnohonárodnostní koalici, obsahující i státy jako Japonsko nebo Austrálie. .. podařilo se mu tak dodat zásahu výrazně vyšší legitimitu.

   Smazat
  8. Přiznám se, že domýšlivost zdejších přispěvatelů ohledně znalostí historie Ukrajiny je zarážející. Ukrajinsý jazyk nemá s ruským moc společného, liší se v lexikální, gramatické i sémantické rovině. Jeho řazení k ruskému, a ne polskému, běloruskému je věcí choutek již RI a SSSR. Stejně tak dnešní Ukrajina nemá nic společného s Ruskem, které ostatně z části Ukrajiny - historicky Rusi- jaksi přivlastnilo název, původně, do 18. století, byla RF Moskovií. See Herberstein již v 16. st. a další. Ukrajinská kultura byla do anexe RI autonomní a ukrajinská gramatika byla vydána v Praze o 110 let dříve než gramatika ruská, všechno lehce dohledatelné fakty. Rusko nikdy nemělo nic společného s Ukrajinou, naopak ano, jako území anektované, podoba s Krymem dnes není náhodná. Ukrajinci pro Rusy nebyli nikdy partnerem, natož bratrem a sestrou. Malorus bylo označení perjorativní. Jaroslav Filip a nejen on šíří nepravdy a cucají si historii z palečků. Je nutné konstatovat, že dnes jsou stálě velké kulturní rozdíly Ukrajinci jsou neskonale blíže Evropě a Západním Slovanům, např si poslechni hudbu. Ukrajhinci mají schopnost řemeslné výroby, která v RF chybí a daleko silnější schopnost individuální aktivity. Ta v RF není vůbec. Na území Běloruska a ukrajiny jsou dodnes stopy multikonfesního Polska, nikoliv pravoslavné mongolské ponorky Moskovie. Ovšem pro mnohé znalce věcí je na tomto světě všechno stejné jako výhled z jejich gauče. Opravdu smutné čtení, dosvědčující úpadek cs kultury.

   Smazat
  9. Pro MAB - to co píšete, je sice pěkné, ale tzv. Ukrajina z doby před staletími rozhodně nebyla Ukrajinou roku 2014. Velkou (svazovou) republikou se stala až za vlády bolševiků a díky jejich toleranci se její součástí staly oblasti východně od Donu, Halič, Zakarpatská Ukrajina, pobřeží Černého moře i poloostrov Krym. Ukrajinské vedení se po roce 1990 rozhodlo skoncovat s ruskou národnostní menšinou a ukrajinizovat ji (podobně jako menšiny české, polské, maďarské nebo rumunské a další). Před rokem 2014 to byl tento proces pozvolný, pučistické vedení se však nechalo slyšet, že "Moskaly" (ruskou národnost) podrobí silou a to je zdroj konfliktu na Donbasu i příčina odtržení Krymu. Pokud nezmění Ukrajina přístup k ruské menšině, bude tato situace pokračovat i nadále. Zahrnutí Rusů do nějaké "mongolské ponorky" je už čirá xenofobie.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Jsem vždy fascinován naivitou názorů lidí, kteří evidentně nedávali pozor při hodinách dějepisu. Trestní tribunály vždy sestavovali vítězové a nikoli poražení. Nemohu si pomoci, ale mám takový nepříjemný pocit, že na Ukrajině vítězí Rusko. Nu a pročpak vítězí? No to je prosté. Protože evropským levicovým pseudo demokratům Putin nacpal do chřtánů jejich bláboly o právu na sebeurčení národů. A nejlepší je na tom to, že na základě tohoto principu může kdykoli zabrat všechny pobaltské republiky a třeba i celé Karlovarsko.:) Jsem zvědav, jak se budou tvářit němečtí a francouzští levicoví sedmilháři až začnou právo na sebeurčení národů v jejich zemi uplatňovat třeba Kurdové a Somálci. Jenom pro osvěžení paměti tzv "MNICHOVSKÁ ZRADA" se opírala o právo na sebeurčení Němců žijících na našem území. Naskýtá se zásadní otázka. Co sledují tzv. evropské levicové elity prosazováním principů popírajících elementární objektivní sociologické principy. Likvidaci evropské civilizace? Jestli ano, pak se jim to nadmíru daří. Řekl bych, že se ti islamisté od euro demokratů tak moc neliší. Cíle i metody jsou stejné. Nemyslíte?????

   Smazat
  2. Koukám, že vy jste nechodil preventivně do školy vůbec. Bez práva na sebeurčení bychom neexistovali ani jako Čechy. Je pravdou, že jsme se zrovna hodili do hry velmocí. Jinak bychom nevznikli. Právo na sebeurčení nemůžete přídělovat národům, které nejsou na svémm původním místě. Tedy i dost problematické to bylo při vzniku Izraele. Oni už tam mnoho století nebyli jako národ anjednou přišli do státního útvaru Palestina a řekli(tedy hlavní vinu na tom má Británie), tady jsme doma, tady budeme mít Izrael. O levicovosti to vůbec není...

   Smazat
 3. OSV-Občanska Společnost,která je tu za Voliče UPOZORNUJE,ŽE NA KONCI RUBRIKY MANIFEST VZNIKÁ DISKUZE O ZMĚNĚ.JAK NA TO.JE TU NÁZOR

  Garnitura politiků,kterým voliči volbami předají svoji moc na základě jejich falešných slibů,které nehodlají splnit,bude muset být odvolána jen nově získanou mocí Pospolitosti občanů voličů.
  Připomínáme,že se to podařilo metodou Moudrost davů u ODS a dalši vítězství voliči slavili u voleb do Bruselu.První to rozpoznala ANO,přičemž její šéf se netají s tím,že šel do politiky proto,aby prý chránil svůj majetek před zdaněním.Tak ten přátelé prohlásil,že ho prý voliči při volbách sabotovali .

  Dost se tomu všichni diví.Znamená to totiž,že se jen zpupně chvástá,že umí řidit ČR jako podnik.To neumí poručit voličům,aby ho zvolili?
  Nejen to,ale on si dá na nose tancovat trumbelu guvernéra ČNB SINGRA,který mu před nosem DEVALVUJE MĚNU- dal vytisknout 220 miliard a zakoupil za ně dluhy prý pokročilých států,aby ony mohly hrát dál na burze v rámci KASINO KAPITALISMU a vytrubovaly do světa,že se jim už nevyplatí vykořistovat tu lůzu.Ty netáhla už totiž nechtějí pracovat,investovat,managemovat,protože je to mnoho práce a je to prý i riziko.
  To neumí navrhnout změnu zastaralých zákonů z minulého století,kterými havarista SINGER nadělal prý dluhů ČNB za 123,6 MILIARD a ted brání devalvováním měny ve ve stoupání mezd,abychom si nemohli všichni za ty peníze koupit co potřebujeme a tak podporovat tu konjukturu svou spotřebou?
  Prý se baví jen tím,že běhá po sklepeních financministerstva,aby tam našel nepoužité tiskárny snad z doby protektorátu a štastně mohl vykřikovat,že se i tehdy plýtvalo.TADY UŽ ROZUM ZŮSTÁVÁ STÁT,ŽE ANO?

  OdpovědětSmazat
 4. Napsal jsem email řediteli Parlamentních listů, protože mě již nebaví výslovné lži v článcích v PL, tak jsem zvědavý na odpověď.

  j.holoubek@parlamentnilisty.cz

  Doporučuji přečíst tento článek PL - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsi-zralej-na-smycku-kolem-krku-Budete-viset-valecni-stvaci-napsal-nasranej-obcan-poslanci-kvuli-Rusku-A-zde-je-odpoved-336090

  Zajímavé na něm je toto: .... poslanec Parlamentu České republiky Jiří Štětina z hnutí Úsvit hlasoval pro sankce proti Ruské federaci ..... klepněte si na jeho profil uvedený v článku a uvidíte za koho do EP kandidoval. ÚSVIT to nebyl, kandidoval za VV !! A jak se jeho hlasování ztotožňuje s programem VV pro EP ? takhle - https://www.veciverejne.cz/eurovolby2014

  Nevím jestli je to víc k pláči nebo k smíchu. Každopádně takový redaktor by měl odejít nebo být odejit. Kdyby se potobné věci neděly na PL téměř denně, dalo by se to přejít.
  Přeji hezký den.
  Jaroslav Valenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A odpověděl vám? Já jsem s PL vedl v prosinci diskusní korespondenci, ve které jsem prokazoval, že ankety na jejich stránkách jsou ze strany redakce manipulovány a falšovány. Po počátečním kličkování nastalo ticho. Kdyby dále nechrlili články, věřil bych, že redakce byla vybombardována a srovnána se zemí. V případě zájmu poskytnu další informace.

   Smazat
  2. Pokud se nepletu, tak Parlamentni listy DÁVAJÍ PROSTOR VŠEM POLITIKŮM, (a to BEZCCENZURY) i názorům občanů. Tak nevim, co se vam na tom nelíbí...

   Smazat
 5. Davide ty jsi psychopat!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale ... odborník promluvil. A co ještě?

   Smazat
  2. Souhlasím, Ivan David je psychopat kombinovaný debilem. Jiří PANENKA

   Smazat
 6. Genocida nebo hladomor na Ukrajině? To může tvrdit jen vymytý mozek. Je všeobecně známo, že rozhlehlé lány úrodné půdy po válce na Ukrajině neměl kdo obdělávat, nebyly stroje a proto lidé odcházeli za prací a živobytí do měst a tak se vylidnili tyto oblasti. Přece 10 mil lidí povraždit by muselo odlidnit Ukrajinu vyvražděním a to by přece museli být důkazy(hromadné hroby) a proto je každá špinavost k pošpinění Ruska dobrá. Stejně jako se nyní ukázalo, že v Katyni si povraždili své důstojníky polˇští fašisté, žádná Rudá armáda....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní vymytý mozku, pro poučení např zde:
   http://cs.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Ukrajin%C4%9B
   nebo zde:
   https://is.muni.cz/th/75521/ff_b/Bakalarska_diplomova_prace.pdf
   i tohle je zajímavé
   http://www.res.claritatis.cz/zpravy/evropa/ukrajinsky-hladomor-ve-vatikanskych-archivech-/5227?SSID=6a196de91e3f6006aa2d8d28748931ba

   Tak se pouč, než budeš příště blbě žvanit! Ale ne v Moskvě...

   Smazat
  2. Zkusil's někdy editovat na Wikipedii. Je to legrace. Každý tam může napsat co chce, v pozadí rozhodují Američané, co se tam napíše. Když jsi první a založíš nové heslo, nikdo ti nepřekáží v psaní jakýchkoli blbostí. 10 milionů mrtvých Ukrajinců je samozřejmě blbost a to už z fyzikální podstaty - wiki newiki. Marek

   Smazat
  3. Wikipedie bohužel není příliš přesný zdroj informací. Zejména proto, že příliš podléhá současné propagandě. Zpravidla neumožňuje více výkladů jedné sporné události.

   Smazat
  4. Hledat relevantní informace na Wikipedia je nesmysl. Je tam plno protichůdných a zavádějících informací - a často i přímé nesmysly.
   Smazat
 7. PROSÍM, NAPIŠTE ČLÁNEK NA TOTO TÉMA - Francie nepodepíše dohodu TTIP v roce 2015 - http://disidenti.org/schmied/francie-nepodepise-dohodu-ttip-roce-2015#comment-188
  Děkuji H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato vazalská smlouva k USA nesmí za žádnou cenu projít!!!!!!!!!

   Smazat
 8. Nová republika? A chcete, soudruzi, návrat k socialismu internacionálnímu (komunismus), nacionálnímu (nacismus) nebo korporátnímu (fašismus). Ani v jednom případě není o co stát. No, možná ortodoxní byzantská despocie, co říkáte? Pravoslavný kult byzantského despoty, to jest to pravé??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý má právo se vrátit kam chce, !

   Smazat
  2. Kdybys byl opravdový Zeman, tak by ses takhle blbě neptal. A kam směřuješ tedy ty..chytráku?

   Smazat
  3. Mezi americké imperiální hemeroidy! To je jeho směr.

   Smazat
  4. "Chytrák"je jen provokující troll.

   Smazat
 9. A proč je publicistika Nová republika v nabídce stránek Seznam cz. společně s publicistkou Novinky cz? Publicistika Novinky.cz je jasný bulvár, a diskuze k článkům je jasný hnůj. Vedle toho vznikla Nová republika -ale je diametrálně jiná? Nebo jsou to jen líbivě jinak vypravené texty a komentáře, ale základ to má společný? A proč se nová republika zabývá výhradně jen Ukrajinou -platí redakci Rusko? Je to všechno naozaj akési divné. Produkuje to celé společnost Borgis s.r.o. - tedy když je to on-line na stránkách Seznam.cz? To můj rozum nebere, a protože je v ČR z hlediska mediálního jen lež, faleš a propaganda, zdá se, že Nová republika je jen jiná propaganda. Naši občané jsou fakt chudáci - na všechno naletí a všemu přikládají zásadní význam. Kdo bude usilovat o vyřešení bordelu, genocidy, exekučního teroru a teroristických justičních poměrů ve vyhlazovacím táboře Česká Republika - redaktoři Nové Republiky? Tak proč někde tvrdě neintervenují, proč nevyprodukují investigativní novinářský tým a pořad pro ČTV, a proč nejdou nešvarům tvrdě po krku? Co v ČR jako vylepší denní komentáře o dění na Ukrajině?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jsme někde v nabídce nic neznamená. Nejsme svázáni s žádným českým ani zahraničním vydavatelským domem, Rusové nás neplatí, jsme svobodní, svobodně a samostatně si vybíráme texty podle toho, jak se shodují s naším pohledem na věc. Vaše nároky jsou velké - naším úkolem není 'tvrdě intervenovat' ani investigativně novinařit. Články o Ukrajině otiskujeme proto, že mainstream čili korporátky a ČT lžou.

   Smazat
  2. Nejste svobodní,pokud používáte cookis a info předáváte Googlo.

   Smazat
  3. Ano, podle této logiky není na internetu svobodný nikdo. Pracujeme v systému, který provozuje Google, nikomu nic nepředáváme. Poraďte, prosím, lepší způsob či systém a my na něj rádi přejdeme. V současné době se dokončuje nový editační program pro Novou republiku, který by na Googlu nebyl závislý.

   Smazat
 10. Nechápu lidi , kteří i zde píší ty režimní lži,, když tedy umí číst, je to vše napsané v preambuli, těchto stránek. Proč asi vznikly ? Protože většina národa je režimní lživou propagandou denně manipulována a oblbována, současným mediálním monopolem, poskoků USA a EU. Demokracii viděli z Pendolína a to ještě bylo špinavé okno. Tato česká mediální "uvědomělá" mafie má v ruce všechny propagandistické "páky", televize, většinu radií noviny to se jim to žije, v této "totalitní demokracii".

  OdpovědětSmazat
 11. KRASNE CTENI,JEN TAK DAL.

  OdpovědětSmazat
 12. Ahoj pro nezávislá média.

  Chtěl by jsem pro vás představit informace o speciálních formách situace v Evropské politice, a zároveň další informace o hodnotách světové politiky v zájmu nových kroků a možností lidstva. Informace které jsou o části hlavního centra, přímo ode mne. Proto, pokud Vy budete vlastnit zájem, můžete se podívat na moje stránky a využít některých informací.

  http://www.europeanpoliticalprisoner.mypage.cz
  Děkuji, Peter Gottwald

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to trošku staršieho dáta, ale zaujalo ma to.
   http://www.wmmagazin.cz/video/prezident/video-prezident-putin.htm
   AN

   Smazat
 13. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 15. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Internáboženský dialog“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32635 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 14. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis pod názvem "Je Bůh křesťanů totožný s Alláhem muslimů?" vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32708 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je stejný, jen s odlišností na kulturním vývoji od sebe vzdálených komunit.

   Smazat
 15. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici vánoční pastýřský list Ukrajině a prosíme o jeho zveřejnění http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32755.

  Děkujeme.

  S úctou

  Sekretariát Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 16. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici vyhlášení roku 2016 rokem vzájemného odpuštění mezi slovanskými národy http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32786 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 17. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu, který se týká záchrany Evropy před islamizací http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32820, a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 18. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici analýzu k VIII. Všepravoslavnému koncilu 2016 http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32873 a prosíme o její zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 19. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii první části našeho dopisu pod názvem „Je kněz T. Halík kacíř?“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32899 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 20. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii druhé části našeho dopisu pod názvem „Je kněz T. Halík kacíř?“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32903 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 21. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii třetí části našeho dopisu pod názvem „Je kněz T. Halík kacíř?“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32915 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 22. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii sedmé části našeho dopisu pod názvem „Je kněz T. Halík kacíř?“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32970 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 23. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 21. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Okultismus 2 (Silvova metoda, Reiki, Akupunktura, Hypnóza)“ http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=32999 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 22. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Okultismus 3 (magnetismus, okultní psychologie, radiestéze, proutkařství)“ a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33040

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 26. Ochrana před nežádoucí migrací? Snadná. Zrušit sociální dávky a zavést umělou zaměstnanost. Zachovat pouze důchody, mateřské a přídavky na děti. Všem, kdo nejsou schopni si najít sami práci, nabídnout jakoukoliv manuální činost osm hodin denně za minimální mzdu. Pokud by se nenašlo nic užitečnějšího, třeba na vyhrazeném prostranství přehazovat hromadu hlíny z bodu A na bod B. To samotné samozřejmě v kriminálech s tím, že tam by to bylo poviností. Pokud by se rozšířilo, že každý migrant by druhý den dostal do rukou lopatu s perspektivou 9 tis. Kč hrubého, vyhýbali by se nám, jak morové nákaze. A spolu s nimi by odtáhly i tisíce takových, o které tu obecně moc nestojíme. Všem jedním metrem. Bez rasismu a náboženské nesnášenlivosti.

  OdpovědětSmazat
 27. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii první části našeho dopisu, který se týká nadcházejícího 8. Všepravoslavného koncilu a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33195

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 28. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii druhé části našeho dopisu, který se týká nadcházejícího 8. Všepravoslavného koncilu a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33198


  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 29. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii naší výzvy pro církev Ruska, Ukrajiny a Moldávie a prosíme o její zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com
  --------------------------------------------------------------------------

  Výzva pro církev Ruska, Ukrajiny a Moldávie

  Patriarcha Kirill zradil Krista i církev! On svolává anathemou, která na něm spočívá, prokletí na církev i národ! Na základě apoštolské a prorocké autority vyzýváme Posvátný synod, ať nejpozději do 29. 2. 2016 odvolá apostatu Kirilla z úřadu. Pokud tak neučiní, ať od 1. 3. 2016 biskupové na Ukrajině vyhlásí svůj vlastní patriarchát. Totéž ať učiní i biskupové Moldávie.
  Bůh to chce!

  Za Byzantský vselenský (katolický) patriarchát


  + Eliáš
  Patriarcha

  + Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
  Biskupové sekretáři

  vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

  Praha, 20. 2. 2016

  Kopie:
  Vládám Ruské federace, Ukrajiny a Moldávie
  Masmédiím

  OdpovědětSmazat
 30. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii páté části našeho dopisu, který se týká nadcházejícího 8. Všepravoslavného koncilu a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33253

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 31. Pochválen buď Pán Ježíš Kristus!

  Zasíláme Vám naši reakci na list biskupa Tichona ohledně setkání patriarchy Kirilla s papežem.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33328

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 32. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici náš dopis pod názvem „Papež František antikoncepcí proti viru zika“ a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33347

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 33. Vážený pane Ďoubalíku,
  dáváme vám k dispozici náš dopis pod názvem: "Globalizační iniciativa muftího Krganova???" a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33352

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 34. Vážený pane Ďoubalíku,
  dáváme Vám odpověď na papežův proslov z 3.3.2016, a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33411

  Děkujeme.

  S úctou

  Sekretariát Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 35. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici náš dopis jako reakci na další pokrytecké výroky papeže Františka, a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33428

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 36. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii desáté části našeho dopisu, který se týká nadcházejícího 8. Všepravoslavného koncilu, a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33422

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 37. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu zmocněnci pro práva dětí v RF pod názvem „Akce NWO – Rusko bez sirotků“ a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33512

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 38. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis, který se vztahuje ke svěcení Tomáše Holuba, a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33538

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 39. Vážená redakce,
  zasíláme vám krátkou reakci na interview s generálem NATO F. Mitáčkem a prosíme o její zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33573

  Děkujeme.

  S úctou

  Sekretariát Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 40. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš návrh prezidentu a vládě Ruské federace k jejímu vystoupení z Rady Evropy a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33546

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 41. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis jako reakci na obřad vykonaný papežem Františkem na Zelený čtvrtek a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33579

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 42. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici kopii našeho dopisu pod názvem "Pseudopapež František je antikrist" a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33648

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 43. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho veřejného dopisu velvyslanci USA na Ukrajině a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33632

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 44. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu ohledně ratifikace Istanbulské smlouvy na Ukrajině a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33771

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 45. Vážená redakce,
  zasíláme vám varování před americkým filmem „Vzkříšení“ a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33790

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 46. Vážená redakce,
  z asílám vám kopii dopisu senátorům ČR, který se týká návrhu novely trestního zákona zavádějícího trestný čin "hanobení životního stylu třídy". Chtěl bych vás požádat o jeho publikaci.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33801

  Děkuji vám.

  S uctivým pozdravem

  Václav S. Cigánek
  kněz pravověrné katolické církve

  OdpovědětSmazat
 47. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici Velikonoční list pro Rusko a Ukrajinu (Ukrajina a Rusko budou letos slavit Velikonoce 1. května) a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33810

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 48. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii naší velkopáteční výzvy prezidentům Ruské Federace a Ukrajiny a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33850

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 49. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu dvěma představitelům pravoslavných církví na Ukrajině a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33853

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 50. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu českým biskupům pod názvem „Křesťané, vyjděte do ulic!“ a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33887

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 51. Vážená redakce,
  zasíláme Vám oznámení o vyhlášení anathemy na papeže Jana XXIII. a Pavla VI. a též vyhlášení II. vatikánského koncilu za heretický a neplatný (video: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33930,
  https://www.youtube.com/watch?v=gcW-_GoiOI8).
  Prosíme o jeho zveřejnění.
  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com


  OdpovědětSmazat
 52. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu kněžím a řeholníkům SR ohledně škodlivosti homeopatie a prosíme o jeho zveřejnění.
  Viz http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33988

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com
  --------------------------------------------

  OdpovědětSmazat
 53. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu biskupům a kněžím z hnutí Fokoláre a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://community.org.ua/dwnld/cz-WilltherebereformwithinFocolare.doc

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 54. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici kopii našeho dopisu, který se týká exhortace Amoris laetitia papeže Františka, a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33998

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 55. Nepodařilo se mi zjistit na jakou adresu posílat upozornění na štvavé a vulgární napadání. Těch nevhodných a doslova sprostých výrazů vůči Vladimíru Putinovi a vůbec Rusku a dále osočování a dehonestace komunistů už musí jednou přestat. Bude-li někdo mít kontakt na komisi facebooku moc děkuji za zveřejnění.

  OdpovědětSmazat
 56. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici 23. část cyklu dopisů pod názvem „Hledej pravdu“ a prosíme o zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34134

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 57. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici otevřený dopis ukrajinské vládě k otázce gay pride a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34154

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 58. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš Svatodušní list pro Rusko a Ukrajinu a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34219

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 59. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 25. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Metanoia a den smíření“ a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34301

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 60. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši výzvu britskému národu po referendu a prosíme o její zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34343

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 61. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis jako reakci na výroky papeže Františka během jeho návštěvy v Arménii a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34382

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 62. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na vyjádření tiskové služby patriarchy Kirilla a prosíme o její zveřejnění http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34419

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 63. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na veřejný dopis patriarchy Bartoloměje papeži Františkovi a prosíme o jejízveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34437

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 64. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis generálnímu sekretáři OSN jako reakci na nedávnou rezoluci Rady OSN pro lidská práva a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34448

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 65. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu ohledně strategie duchovní a psychologické války a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34656

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 66. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho pozdravu ukrajinským poutníkům, kteří se účastní velkého křížového procesí za mír, a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34662

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 67. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici kopii naší výzvy prezidentu a vládě Ukrajiny a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34674

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 68. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu ohledně strategie duchovní a psychologické války a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34656

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 69. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii naší výzvy k pokání adresované polskému národu a episkopátu, a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34782

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 70. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na hereze moskevského patriarchy Kirilla a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=34752

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 71. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici odpověď Byzantského katolického patriarchátu na očernění generálního sekretáře České biskupské konference a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35012
  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 72. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 26. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Svěcení neděle – vzkříšení Ruska“ a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35105

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 73. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu vládním představitelům členských zemí Visegrádské čtyřky a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35164

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 74. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii 27. části našeho dopisu ruské mládeži pod názvem „Nelze sloužit Bohu i mamonu“ a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35176

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 75. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš veřejný dopis týkající se návštěvy dalajlámy v ČR a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35531

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 76. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš otevřený dopis kard. Vlkovi a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35549

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 77. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici dopis týkající se kauzy Brady a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35585

  Děkujeme

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 78. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35591

  OdpovědětSmazat
 79. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii naší výzvy k 17. listopadu a prosíme o jeho zveřejnění. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35616

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 80. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu ukrajinskému národu a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35707

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 81. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši výzvu americkému lidu po prezidentských volbách a prosíme o její zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35747

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 82. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici dopis adresovaný pražskému arcibiskupství ohledně činnosti T. Halíka a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35816

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 83. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naše aktuální dopisy a prosíme o jejich zveřejnění.
  „Výzva pro Františka Bergoglia k abdikaci z papežství‘‘
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35796
  „Kardinálové, začnete pokání sami od sebe‘‘
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35791
  „Výzva viceprezidenta USA k modlitbě a pokání ‘‘
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35786

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 84. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na pokrytecké vyjádření biskupů USA po volbě prezidenta Trumpa a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35832

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 85. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš otevřený dopis čtyřem kardinálům (W. Brandmüllerovi, R. Burkemu, C. Caffarrovi a J. Meisnerovi) a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35845

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 86. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis ohledně nedávných výroků moskevského patriarchy Kirilla a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=35860

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 87. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici čtvrtou část komentáře k pořadu "Pod Lampou" s T. Halíkem a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36018

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 88. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici šestou část komentáře k pořadu "Pod Lampou" s T. Halíkem a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36039

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 89. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici 11. část našeho komentáře k pořadu "Pod Lampou" s T. Halíkem a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36140

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 90. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici 5. a 6. část komentáře k pořadu "Pod Lampou" s T. Halíkem zpracovaného ve formě videozáznamu a prosíme o jejich zveřejnění.

  5. část: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36228 https://www.youtube.com/watch?v=X_mjtN8pP4Y
  6. část: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36250 https://www.youtube.com/watch?v=06zKrV1ErI4

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 91. Vážený pane Ďoubalíku,
  dáváme vám k dispozici kopii našeho dopisu ohledně plánované návštěvy papeže Františka do Běloruska a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36135

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 92. Vážená redakce,
  zasíláme Vám naši reakci na článek Zdeňky Trachtové „Český kněz rozpoutal na Ukrajině náboženskou bouři,
  stopa mizí v Doněcku“, zveřejněný na serveru iDnes, a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36264

  Děkujeme.

  S úctou

  + Metoděj, OSBMr

  + Timotej, OSBMr

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 93. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici videozáznam "Vánoce v moravském Betlémě" https://youtu.be/p63p2lgnRh4, http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36276 a prosíme o jeho zveřejnění.

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 94. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici další část dopisu "Slovo Polsku" v reakci na pořad "Starcie cywilizacji" na TV Republika a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36353

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 95. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii výzvy kard. Miloslavu Vlkovi a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36451

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 96. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš dopis ohledně situace v katolické církvi po 50 letech po II. vatikánském koncilu a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36523

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 97. Vážená redakce,
  dáváme vám k dispozici náš dopis, který se skládá ze dvou částí: "Papežská neomylnost a realita herezí" a "Modernismus a církevní eutanázie". Prosíme o jeho zveřejnění.
  Viz http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36715 http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36722

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 98. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na informaci, že vědmy a okultisté se rozhodli spojit v boji proti prezidentovi USA D. Trumpovi a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36752

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 99. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici čtvrtou část naší výzvy americkému národu k duchovní mobilizaci za prezidenta Trumpa a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36768

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 100. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici třetí a čtvrtou část našeho dopisu, v němž rozebíráme aktuální témata týkající se podstaty obnovy církve. Prosíme o jejich zveřejnění. Viz
  3. část: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36782, 4. část: http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36796

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 101. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu americkému a ruskému prezidentovi ohledně zbavení paní Marine Le Pen poslanecké imunity a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36811

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 102. Na pohřeb kard. Vlka nepůjdeme

  Svou účastí bychom jako gestem potvrdili hereze zemřelého, především, že veřejně vyhlásil lež a herezi, že náš Trojjediný Bůh je totožný s krvežíznivým bůžkem z Mekky, Alláhem!
  Heretik, který popírá fundamenty křesťanství, zůstane-li v nekajícnosti, jeho duše je zavržena. Člověk se ale může ještě i v posledním okamžiku obrátit a litovat. V to doufáme – pro modlitby upřímných duší a také naše. Proto se za světlo věčné slávy pro zemřelého modlíme.


  + Eliáš
  Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu


  + Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
  Biskupové sekretáři

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

  Praha, 21. 3. 2017

  OdpovědětSmazat
 103. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš otevřený dopis prezidentu RF, Vladimiru Putinovi, i s přílohou pod názvem "Křesťanská Theokracie kontra NWO" a prosíme o jejich zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37036
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37033

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 104. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši výzvu papeži Františkovi, aby po příkladu svého předchůdce Benedikta XVI. abdikoval a odešel na emerituru, a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37054
  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 105. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu emeritnímu papeži Benediktu XVI. a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=36993
  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 106. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu Benediktu XVI. k jeho devadesátinám s výzvou k vyhlášení neplatnosti II. Vaticana i beatifikace Jana Pavla II., a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37062

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 107. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu týkajícího se prezidenta USA D. Trumpa a prosíme o jeho zveřejnění. Viz http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37143

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 108. Dobrý den,

  minulý týden se sukutečnila akce "Jihlava 2017", kde byly tři kamery. Budou někdy někde k dispozici záznamy? Děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
 109. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici náš Velikonoční pastýřský list a prosíme o jeho zveřejnění.

  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37139

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 110. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu pod názvem „Bergoglio se stal pro nás ďáblem a hadem“ a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37187

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 111. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu kardinálům a biskupům katolické církve ohledně plodů II. vatikánského koncilu a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37194

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 112. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii další části naší výzvy týkající se prezidenta USA D. Trumpa a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37237

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 113. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši reakci na heretický výrok moskevského patriarchy Kirilla v den Kristova vzkříšení a prosíme o její zveřejnění.
  http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=37250

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 114. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici vyjádření katolické církve k islamizaci českého národa a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://uogcc.org.ua/cz/actual/article/?article=18524

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 115. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici naši výzvu katolíkům pod názvem „Vatikán, pokání, Letnice“ a prosíme o její zveřejnění. Viz: http://uogcc.org.ua/cz/letters/article/?article=18531

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 116. Vážená redakce,
  dáváme Vám k dispozici kopii našeho dopisu Státnímu sekretariátu Vatikánu ohledně zodpovědnosti Vatikánu za nejtěžší zločiny proti lidstvu a prosíme o jeho zveřejnění.
  http://uogcc.org.ua/cz/letters/article/?article=18572

  Děkujeme.

  S úctou

  Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
  vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 117. Vážená redakce,

  Zasíláme vám kopii našeho otevřeného dopisu prezidentu Ukrajiny, který se týká opětovného útoku koktejly molotova na náš klášter (kde se v tom čase nacházelo 30 sester a 5 hostů, mezi nimi i občanky ČR a SR).
  Prosíme vás o uveřejnění našeho otevřeného dopisu.

  Předem děkujeme

  Představená kláštera  Koktejly molotova na klášter řeholnic
  (otevřený dopis prezidentu Ukrajiny, P. Porošenkovi)

  Vážený pane prezidente,
  obracíme se na Vás s prosbou o pomoc a ochranu našeho monastýru ve Lvově-Brjuchoviči, protože životy sester jsou opakovaně v ohrožení!
  Dne 13. 7. 2017 ve 23:30 došlo k útoku na náš monastýr. Neznámá skupina mužů hodila do oken koktejly molotova. V klášteře spalo 30 sester a 5 hostů. Jen Božím zázrakem nedošlo ke katastrofě a z kláštera se nestal hromadný hrob.
  Podobný útok koktejly molotova na náš klášter jsme už zažily v nedávné době. Bylo to ve tři hodiny v noci. Sestry dodnes nesou následky na zdraví. Rovněž tehdy mohly všechny skončit udušením a uhořením a klášter v plamenech (viz https://youtu.be/GNs8Z8oow_w). Zločin nebyl řádně vyšetřen a žádný viník nebyl potrestán! To je důvodem, že se zločinecká akce opakovala.
  Náš monastýr založil Metropolita A. Šeptický OSBM v roce 1925 a nazval ho Monastýr sv. proroka Eliáše. Před devíti lety se monastýr oddělil od jurisdikce dnes už zesnulého kard. Huzara. Důvodem bylo, že v knize „Besedy...“ (2006) zpochybnil nejzákladnější pravdy křesťanství, totiž Božství našeho Spasitele Ježíše Krista, panenství Bohorodičky, popřel věčnost pekla a schválil homosexuální aktivitu i okultismus (věštění).
  Náš monastýr zůstal věrný pravověrnému učení, které představoval náš zakladatel, metropolita Andrej Šeptický OSBM.
  Vzhledem k tomu, že útoky na klášter jsou opakované, máme vážné obavy o životy sester.
  Pane prezidente, prosíme, abyste zasáhl, a tím zabránil masové tragédii.
  Předem děkujeme

  s. Magdaléna
  Představená monastýru

  Lvov-Brjuchoviči, 14. 7. 2017

  Kopie:
  Poslancům Parlamentu Ukrajiny
  Generálnímu prokurátorovi Ukrajiny
  Ministru vnitra Ukrajiny
  Řediteli Služby bezpečnosti Ukrajiny
  Mezinárodním organizacím

  OdpovědětSmazat
 118. Pro "nezavislamedia@seznam.cz" Včera jsem byl šokován jednáním auditora, který přepisoval moje poznámky na diskusi o Masarykovi. Pokud je to obvyklá praxe na tomto webu, tak potěš koště. To znamená, že když pod mé IP napíšete že chci zabít Kalouska, tak budu vypátrán "hlídacími psy demokracie" a zatčen ?
  Přitom jsem napsal jen v celku nevinnou poznámku, že "někdo má rád vdolky a jiný holky. Já že mám rád obojí ale ne Masaryka." A byl z toho nechutný kulečník slovních výměn vámi překrucován.
  Jsem z toho znechucen a odrazen, abych se nadále zučastňoval "diskusí" na takto nespolehlivém webu. Jste pro mně jen mucholapky pro sběrače informací na lidi, komisi pro "neamerickou (česká sekce) činnost".
  Jsem starý člověk, narozený rok po smrti Masaryka, takže o něm osobně nemohu opravdu nic soudit. Jenže mojí rodiče a prarodiče žili nejen jeho dobu ale i toho starého rakouska. Jak říkali, nic nového. Četníci stále stejní, jen sundali kokardy z přilbic. Šavle a zbraně vždy připravené na nespokojence. Hlad a bídy většiny, nezaměstnanost, stávky a represe. Nebyl a není důvod ho toho ryka nějak adorovat.
  Altman

  OdpovědětSmazat
 119. Pane Dvořák. Mohl by jste odpovědět, třeba zde.
  Altman.

  OdpovědětSmazat
 120. Proboha už je po volbách Chovanec půjde do p..le i s ostatními Sralbotkovými podržtaškami tak jsem si představoval, že Jandovo buzi komando skončí a ono je to dle komentářů v NR ještě horší. Kde se ti debilové pořád berou
  Václav

  OdpovědětSmazat
 121. http://www.fatym.com/view.php?nazevclanku=stedre-placene-spontanni-protesty-v-polsku&cisloclanku=2014040079

  Další informace o neziskovkách

  OdpovědětSmazat
 122. 23:43 - mne politruci neformovali, tak přemýšlejte, zda není chyba ve Vašem přijímači(mozku)!

  23:46 - Takže ty mluvíš za všechny čtenáře NR?

  2:48 - Tak to určitě ne nemůžu mluvit za čtenáře NR ale je logické že tady havloidům pšenka nepokvete tak asi tak a úderníci z neziskovek to mají marný.

  23:43 - Tak jste si zapindal a je vám líp?

  -----------------------------------------------

  Fakta? - Skutek utek! Rozplizlá debatní blamáž. Pane dokumentaristo?

  OdpovědětSmazat

 123. Václav Dvořák 23. dubna 2018 10:06


  No ty jsi se musel bouchnout do hlavy dost bolestivě. Od kdy nám všem ukradená a znásilňovaná ČT - přistihovávaná dennodenně při při šíření lží, dennodenně manipulující diváky i informacemi "říká daleko významnější oběktivní zprávy"?! Navíc objektivně neumíš česky, sekáš hrubky za které v 5. třídě ZŠ lítají pětky. Závidíš mi mou inteligenci Idiote? Koukni, jak si to rozdáváme s ČT na kládě, jsme vpravo!

  Takže česky neumíš, logiku nezvládáš - nejsi ty náhodou redaktorskej adept ze Zpravodajství ČT?


  https://uloz.to/live/!7p695iLONxbN/redakce-kopirajtu-z-nova-republika-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-mkv-avi-mp4

  OdpovědětSmazat
 124. Kopírajti na NR, opět jste dokázali cenzurovat odpověd na vaši choromyslnost a sexuální úchylku, týkající se zájmu o onanii u mužského pohlavý, vy vyschlé impotentní skořápky.

  Pane Jírovec, vy jste se obklopil tlupou? Raději se nepredklánějte nebo se ten váš úsměv rozzáří duhovou oblohou?!

  Tím, že mažete mou odpověď vám a ta vaše onanie spojená s čů®áčky, zde stále "trčí na hoře", vás usvědčuje, anonymní manipulanti s NR!?

  Zdraví alfa samec Ramón.


  Ps. A znova mažte, jen mažte ...

  OdpovědětSmazat
 125. Nová republiko, jste vy autory i těchto "anonymních" úchyláren! Pane MUDr. Ivane Davide? A vy chcete být alternativou ...?!!!
  Ramón

  _______________________________________________


  FESTIVAL POKYTECTVÍ:

  Vystavil redaktor editor v 22:48:00


  25 komentářů :

  Anonymní 22. dubna 2018 23:28
  Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

  Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

  Odpovědět
  Odpovědi

  Anonymní 23. dubna 2018 13:37
  Anonymní 22. dubna 2018 23:28

  "A ty si co za devianta"!?

  Pokud jste si z hlouposti dovolil, Vy starej paznehte, hodnotit příspěvky jiných a nepodepsat se z titulu, své nadřazenosti?!

  Omezený kopírovací mazači a manipulátore s lidmi!

  Ramón  Anonymní 23. dubna 2018 13:40
  https://uloz.to/live/!7p695iLONxbN/redakce-kopirajtu-z-nova-republika-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-mkv-avi-mp4


  Anonymní 23. dubna 2018 13:41
  Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
  - Vydrž - paže tuž!


  Anonymní 23. dubna 2018 14:01
  13:41
  Jestli si chceš tláskat kačera těch tvejch havlozvratků,tak jen DOMA A,ANONYMNĚ!!!!!


  Anonymní 23. dubna 2018 14:13
  Milada 23. dubna 2018 13:40

  Ale to vídeo sedí paní Milado 1+++

  Dík za odkaz.


  Anonymní 23. dubna 2018 14:25


  Příspěvky zcvrklých, dutých kopírovacích hlav,
  Se svými ubohými štěky od A - Z.

  _______________________________________________

  Anonymní 22. dubna 2018 23:28

  Takže Ramóne - touto TŘETÍ kopií svých výkřiků ses definitivně zařadil k trolům jako "Honolulu" a "Radosta" a řadě dalších bezejmenných hrdinů naší doby.

  Jenom, prosím, tě, až skončíš se svou exhibicionistickou onanií, nezapomeň si zapnout poklopec!

  Odpovědět

  _______________________________________________


  Anonymní 23. dubna 2018 13:41

  Ramóne, zatím vypadáš na erekci bez ejakulace - myšlenka z Tebe ještě žádná nevstříkla.
  - Vydrž - paže tuž!

  _______________________________________________

  To jsou hlubokomyslné komposty, vrchol drzosti!

  Ramón

  _______________________________________________

  Odpovězte než vše, opět bez odpovědi smažete pane MUDr. Ivane Davide. Mlčení a mazání, znamená souhlas?
  Ztrácíte absolutně svou věrohodnost, natož jako lékař?

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 126. Nová republiko, jste vy autory i těchto "anonymních" úchyláren! Pane MUDr. Ivane Davide?
  Ramón

  _______________________________________________

  Anonymní 23. dubna 2018 14:38
  Je zřejmé, že "Ramón" má veliké mezery ve vzdělání. Proto krátká ukázka:

  --- "Když byl Ježíšek ještě malý, chodil v Libni do školy, nosil v brašně chleba s učením a myslel na voloviny. Jednou, když nevěděl z měřického tvaroznalství a silozpytu, co je Učení všech Učení a Umění všech Umění, postavil ho pan učitel čelem ke zdi a tlouknul mu šňupáčkem o ni, volaje: Tak ty se nebudeš učit? Ty budeš dělat velkému Marx-Leninovi vostudu?

  A byl Ježíšek po prvé bit, protože teprve teď se národy učí dle učitele všech národů Jana Ámose Komenského, aby nikde nechyběla hůl.

  Když pak přišel pan katecheta na náboženství, dal po zazpívání Internacionály otázku: Co je to, Ježíšku, Slezská Trojice?

  Tu Ježíšek ještě tím prvním bitím zpitomělý řekl: Svatá Trojice byla sestra panenky Marie. A byl bit zase kaučukovou trubkou na chodidla, dle učitele všech národů, kterého dnes obzvláště uctívají po celé východní Evropě, aby nikde nechyběla kaučuková trubka.

  Dlouho ještě potom hřímal přeškolený pan kaplan nad plačícím Ježíškem: Ty zrůdo kapitalistická, to nemáš ze sebe, ty máš jistě styky s Vatikánem.

  Teprve odpoledne, až mu otrnulo, našel si Ježíšek polínko, sundal svatozář a udělal si z ní vobruč, hnal si to kolem Rokytky, kde se kluci cvičili ve křtění a v roští si honili čuráčci.

  Když pak dospěl, všechny krásné ženy mu usedaly na ústa a všechny měly jediné přání, aby jinoch zemřel docela blizoučko jejich vnitřností, toliko zakryt krásnými tvary a vítězným úsměvem. Ale Ježíšek ještě nechtěl chodit po čtyřech, protože četl spisek páně Batisty o pohlavní zdravovědě, že hoši nemají strkati pyjí ani do uch od seker, ani do skleněných cylindrů, poněvadž se tak přichází k moc špatným zkušenostem." ---


  Anonymní 23. dubna 2018 14:45
  „Ten Ramón je nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó.“


  Anonymní 24. dubna 2018 0:21
  Ramón


  Anonymní 24. dubna 2018 15:51
  Kopírajti na NR, opět jste dokázali cenzurovat odpověd na vaši choromyslnost a sexuální úchylku, týkající se zájmu o onanii u mužského pohlavý, vy vyschlé impotentní skořápky.

  Pane Jírovec, vy jste se obklopil tlupou? Raději se nepredklánějte nebo se ten váš úsměv rozzáří duhovou oblohou?!

  Tím, že mažete mou odpověď vám a ta vaše onanie spojená s čů®áčky, zde stále "trčí na hoře", vás usvědčuje, anonymní manipulanti s NR!?

  Zdraví alfa samec Ramón.


  Ps. A znova mažte, jen mažte...
  _______________________________________________

  Odpovězte než vše smažete pane MUDr. Ivane Davide.
  Jinak ztrácíte absolutně svou věrohodnost, natož být lékařem?

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 127. Bojkotujte NR! Oni si čtení a diskuzi nezaslouží za své podlé chování!
  Nepodepisujte se budou vám poté dělat potíže (mazáním faktických příspěvků bez vulgarit!).

  OdpovědětSmazat
 128. 29. dubna 2018 12:27

  Souhlasím, lidé typu Petra Uhla a jemu podobní, plus jeho děti, ty si z nich udělali dokonce "pracovní náplň"?
  _______________________________________________

  Toníčku Kopříčku, souhlas až na ten závěr, mají
  bezva fintu o které se mlčí. Můj přímý příbuzný pracoval na severu čech u soudu. Soudy zde jsou zahlceny žádostmi o převedení opatrovnictví z rodičů na prarodiče, praprarodiče, tety, strýce atd..

  A to z "nemožnosti starat se o své množství dětí z důvodu neuživení těchto dětí", rodinný opatrovník u soudu zpravidla okamžitě uspěje!

  A příspěvek od státu se navýší na desítky tisíc na opatrovaného. Nic složitého, proto když nefetují, mají většinou všichni taková panděra!

  Na své si příjdou vychčůrané realitky + pražák miliardář Vítek, který s exposlancem Šťovíčkem a dalšími radními zničili Janov. Oni podojí daňového poplatníka přes příspěvky na nájemném.

  Miňonky ždímají daňového poplatníka, skrze děti v opatrovnictví!

  A že se jich u nás dnes vyrojilo v parcích a na všech lavičkách u fontán (koupálko zadara) s kočárky kolem sebe. Důchodci zde můžou sedět tak, po pangejtech nebo na zídkách, jak za mlada?

  Tak jsem si říkal, jak by se milovali a vzájemně kooperovali s muslimskými uprchlíky. To by byl molotovův coctejl ...!?

  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat

 129. Za veškerým zlem stojí naboženství a jeho zneužití slabých jedinců, psychopaty!

  Včetně budhismu(?), "proslulého" s obchodem lidských orgánů od živých (poté mrtvých), pro polomrtvé poté živé (natočen dokument, srdce pro vyvolené), které dává život po životě (reinkarnace pro polomrtvé¿), reinkarnace, toho človíčka vykuchaného, už nikdo nepotkáte je mrtví?!

  Staří seberou život mladým, tím se na NR zabývejte P.C. Roberts(?), ať čeká na orgány z Hondurasu a to "není DEMOK®AT".

  Mít KONTO a není problém, žít jako George Sörös [džordž soros], také [ďerď šoroš] a [džordž soroš], maďarský rodák a americký multimiliardář, finančník a filantrop židovského původu.

  Více informací u 14. dalajlámi Tändzin Gjamccho a jeho bílé šály¿¿¿

  STAROSTOVÉ Z TOP09, nedárci orgánů, vlajky ven, Vy i.....!? Pro "orgány" z Tibet lamy, oživují budhisty z Tchaj-wanu.

  ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

  Čeští připodělaní, prospěcháři vyvěšujte:

  Vyvěste fangle - text

  Koukejte už se blejská na časy
  Rozplyne se i nejčernější chmura
  Jestli se nerozplyne tak vám u kasy
  Mademoiselle vrátí zpátky toho bůra.

  Vyvěste fangle
  Na tingltangle
  Protože teď se budem smát
  Ten kdo se řehce
  Mračit se nechce
  Ten bude lehce
  S životem se prát...!

  Text přidal marekmah

  Zdroj: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/slitr-jiri/vyveste-fangle-791186

  •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••


  Ps. Francie předělala Izrael na atomovou velmoc,
  její nosíče jsou namířeny, napříč velkoměsty celého světa, proto ta "pokora"?
  Jinak skončí časoprostor, včetně USA ¿

  Mějte se Ramón, snad se v Izraeli nenamíchnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:56

   Budu hledat na netu, najdu-li název ihned ho sem dodám v ten moment uvedení jsem bohužel zaregistroval, pouze že jde o německý dokumentární film na závěr v titulcích.

   Ještě doplním, že na tuto podivně uloženou továrnu, kterou stavěli v tajnosti francouzi s izraelci. Přišli američané ze satelitních snímků, když si porovnali identickou stavbu na výrobu AB postavenou ve Francii.

   A udělali kolem tohoto tichý diplomatický humbuk. Oni nechtěli, aby Izrael vlastnila sama AB, protože ji slíbili svojí jadernou ochranu!

   Pro kokotko, to že se státy co jste vyjmenoval, nedokázali domluvit je asi věcí USA a SSSR (zóny vlivu)?
   A k mojí otázce, tají se to zřejmě právě ohledně legitimity vlastnění AB, ohledně těch zemí, co jste uvedl a dalších. Je zde patrné pokrytectví všech zůčastněných, včetně MAAE i OSN atd..

   Říká se že: "Politika je svinstvo"!?

   A z našich volených politiků, je mi pouze blivno! Zdejší osazenstvo jsem pouze ze solidarity informoval, včetně Vás.

   Zdraví Ramón

   Ps. Pozor, již mi jednou odpověď pro Vás smázli, šmejdi!
   Mám ji zálohovanou! Srabi cenzorský!

   Smazat
  2. Anonymní 3. května 2018 22:52

   11:36

   Pane, viděl jsem německý dokument, úplně náhodou jsem přepnul na danou stanici. Nemohl jsem uvěřit, že němci takový dokument natočili a Tv jej pustila, myslím že Čt2?

   Autoři zde video-dokumentem oznámili, Francie vybudovala továrnu na výrobu jaderných zbraní, byl to vládní komplot několika ministrů, židovského vyznání. Za Izrael to celé koordinoval, držitel Nobelovi ceny míru, Šimon Peres, dlouholetý izraelský voják a politik, který získání atomové bomby měl jako vrchol svého snažení pro Izrael a podařilo se!

   Viděl jsem mapu zaměřených cílů, včetně USA a zbytku světových metropolí. Američané kupodivu a nedivím se jim zuřili, obešli je! A i ony jsou v hledáčku, takže se musí všichni snažit ve prospěch Izraele. Vydírají zasvěcené.

   Němci v tomto dokumentu zpytovali svědomí, jelikož jim dodali nejnovější ponorky, na které si oni přidělali jaderné nosiče. Západ jim prodal, co se dalo a všechno se teď obrátilo proti němu. Musí paradoxně poslouchat, malý státeček v poušti, jménem Izrael!?

   Ale nikdi nic jako neví?!

   Otec AB pro Izrael - Šimon Peres

   Ramón

   Smazat
 130. Václav Dvořák 6. května 2018 21:54

  Promiňte, že jsem nereagoval. Byl jsem v lese. Idiot 20:05 pokračuje ve své mantře zapouzdřeného člověka. Jeho osočování není založeno na argumentech, nepřemýšlím, jako poslušný slouha slouhů jen bezdůvodně napadá, podsouvá, tvrdí, dehonestuje. Co s ním? Věcnou diskuzi zavrhl. Asi nic. S idioty neradno se bavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 131. Stáhněte, shlédněte, žurnalistika v U$A.

  "Mají média sloužit politikům, nebo lidu"?

  Steven Spielberg - Tom Hanks - Meryl Streep

  Odkaz:
  https://uloz.to/!UZ4ttll0hfYX/skrivapen1-mkv

  R°°°n

  OdpovědětSmazat
 132. banda ruskejch švábů

  OdpovědětSmazat
 133. Dnes 16:16

  xxxxxx7@email.cz

  Komu:
  mudrivandavid@centrum.cz


  ---------- Původní e-mail ----------
  Od: xxxxxx7@email.cz
  Komu: Václav Dvořák
  Datum: 1. 9. 2018 16:14:44
  Předmět: Re: Zasílám úředně ověřené dokumenty s ověřeným podpisem, odeslaným s potvrzenou POŠTOVNÍ DORUČENKOU ke dni 30. července 2018 viz. fotokopie dole na mé jméno s příjmením Mgr. N.V., M. !!!
  ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

  Tak to je směšné, tuto adresu máte pro čtenáře, pod Preambulí, styďte se Nová republiko, Václave Dvořáku, jak jste mohl ze špatné adresy vrátit něco, co jste nikdy neobdržel, ale přesto, jste ten dopis nepřevzal a vrátil jste jej !!!

  Vy jste nemocní psychopaté, vše již máte ve fotokopiích !

  Tento Váš blábol, byl u mne mezi SPAM.

  ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

  ---------- Původní e-mail ----------
  Od: Václav Dvořák
  Komu: xxxxxxx7@email.cz
  Datum: 1. 9. 2018 7:53:43
  Předmět: Re: Zasílám úředně ověřené dokumenty s ověřeným podpisem, odeslaným s potvrzenou POŠTOVNÍ DORUČENKOU ke dni 30. července 2018 viz. fotokopie dole na mé jméno s příjmením Mgr. N.V., M. !!! Fwd: Nová republika, Praha. Mgr. N.V., M. Nová republika, Praha . Žádám o okamžité vymazání diskuzních příspěvků shodných s daným jménem a příjmením, Mgr. N.V., M. ! Dne 30. 08. 2018, M. Re: Prosba o vymazání neoprávněně použitého jména Mgr. N.V., M.
  ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

  Pane H.,

  doporučený dopis jste poslal na špatnou adresu. Kde jste k ní přišel?Vrátil se vám onen dopis?
  Dejte prosím vědět.

  Václav Dvořák.
  Nová republika

  ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••  Tímto dnešním e-mailem, jste dokázali zdiskreditovat sebe (kandidáti do Senátu ČŘ). I celé "MORÁLNÍ POSELSTVÍ, LŽIVÁ VAŠE PREAMBULE, LŽIVÁ VAŠE ADRESA?". Novo republiku, jako médium, diskuzi jako vaši manipulaci s ní. Jste proradní, vypočítavý a falešní hráči! Styďte se neomalenci!

  V.H. (ZÁLOHOVÁNO, MAŽTE VÁM NEPOHODLNÉ)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes 16:16

   xxxxxx7@email.cz

   Komu:
   mudrivandavid@centrum.cz


   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: xxxxxx7@email.cz
   Komu: Václav Dvořák
   Datum: 1. 9. 2018 16:14:44
   Předmět: Re: Zasílám úředně ověřené dokumenty s ověřeným podpisem, odeslaným s potvrzenou POŠTOVNÍ DORUČENKOU ke dni 30. července 2018 viz. fotokopie dole na mé jméno s příjmením Mgr. N.V., M. !!!
   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Tak to je směšné, tuto adresu máte pro čtenáře, pod Preambulí, styďte se Nová republiko, Václave Dvořáku, jak jste mohl ze špatné adresy vrátit něco, co jste nikdy neobdržel, ale přesto, jste ten dopis nepřevzal a vrátil jste jej !!!

   Vy jste nemocní psychopaté, vše již máte ve fotokopiích !!!

   Tento Váš blábol, byl u mne mezi SPAM.

   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: Václav Dvořák
   Komu: xxxxxxx7@email.cz
   Datum: 1. 9. 2018 7:53:43
   Předmět: Re: Zasílám úředně ověřené dokumenty s ověřeným podpisem, odeslaným s potvrzenou POŠTOVNÍ DORUČENKOU ke dni 30. července 2018 viz. fotokopie dole na mé jméno s příjmením Mgr. N.V., M. !!! Fwd: Nová republika, Praha. Mgr. N.V., M. Nová republika, Praha . Žádám o okamžité vymazání diskuzních příspěvků shodných s daným jménem a příjmením, Mgr. N.V., M. ! Dne 30. 08. 2018, M. Re: Prosba o vymazání neoprávněně použitého jména Mgr. N.V., M.
   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Pane H.,

   doporučený dopis jste poslal na špatnou adresu. Kde jste k ní přišel?Vrátil se vám onen dopis?
   Dejte prosím vědět.

   Václav Dvořák.
   Nová republika

   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••   Tímto dnešním e-mailem, jste dokázali zdiskreditovat sebe (kandidáti do Senátu ČŘ). I celé "MORÁLNÍ POSELSTVÍ, LŽIVÁ VAŠE PREAMBULE, LŽIVÁ VAŠE ADRESA?". Novou republiku, jako médium, diskuzi jako vaši manipulaci s ní. Jste proradní, vypočítavý a falešní hráči! Styďte se neomalenci!

   V.H. (ZÁLOHOVÁNO, NEMAŽTE VÁM NEPOHODLNÉ CENZOŘI, NEMÁTE MŮJ ÚŘEDNĚ OVĚŘENÝ SOUHLAS, JAK VY VYŽADUJETE!)

   Smazat
  2. ZDE JSEM PŘIŠEL K VAŠÍ ADRESE, MÁTE JI TU I S REDAKTORY A DATEM PŘEVZETÍ Z VAŠÍ PREAMBULE !!!

   •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
   Zasílám s tímto dopisem i úředně ověřené dokumenty s ověřeným podpisem Mgr. N.V., M.!

   Dne 29. 08. 2018

   Název, sídlo, územní působnost:

   Název: Nová republika, o.s.
   Používaná zkratka: NR
   Anglický ekvivalent názvu: New Republic (civic association )
   Sídlo: Praha 4, Boleslavova 16/30, 140 00
   Působnost: celé území České republiky
   •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
   Jména a e-mail adresy oslovených v redakci:
   Kontakt
   Redaktoři:   MUDr. Ivan David, CSc.

   mudrivandavid@centrum.cz

   MgA. Blanka Langerová

   b.langerova@gmail.com
   o.s. Mgr. Václav Dvořák

   nezavislamedia@gmail.com   Mgr. Petr Ďoubalík

   doubalik.petr@seznam.cz


   číslo účtu zapsaného spolku Nová republika je

   23 00 73 62 97 / 2010

   Dne 29. 08. 2018


   ---------- Původní e-mail ----------
   Od: Václav Dvořák
   Komu: xxxxxx7@email.cz
   Datum: 22. 8. 2018 21:12:05
   Předmět: Re: Prosba o vymazání neoprávněně použitého jména Mgr. N.V., M.

   V.H. (VŠE MÁM ZÁLOHOVÁNO V ORIGINÁLE I S DATEM VZNIKU, VY VĚČNÝ MANIPULANTE A CENZORE

   Smazat
 134. Anonymní15. září 2018 18:15
  Anonymní15. září 2018 9:50

  stejně jako hostinský musí ve veřejném prostoru nalejt cikánovi


  Anonymní15. září 2018 20:04
  18:15
  Přesně tak! Facebook může něco mazat jenom po rozhodnutí soudu. Jinak porušuje české zákony.


  Anonymní15. září 2018 23:59
  Když se u Vás nemaže jako na FB, tak dnes po prvním VYMAZÁNÍ, ještě jednou padouši prohnaný!

  Anonymní 15. září 2018 11:41

  Technická: umělecký dojem dobrý, fotka mnohem lepší než ta minulá, ale chtělo by to tmavší pozadí, jinak v pohodě.

  A NYNÍ DNES JIŽ JEDNOU VYMAZANÉ!

  Anonymní 15. září 2018 12:08

  Faktická: Tmavší pozadí v pohodě, ale chtělo by to otočit zády pro celkový, umělecký dojem a bude to lepší než ta dnešní hore!


  (Zálohováno pokrytci, Vy chcete do Senátu!)

  Odpovědět

  OdpovědětSmazat
 135. Anonymní16. září 2018 9:45
  Jenže v tomhle systému platí Slovenské přísloví: Silnější pes jebe.


  Anonymní16. září 2018 11:55
  Tak po třetí Vy FB - NR zmizíci (Cenzoři kandidáte do Senátu I. Davide, to by dopadlo)!?

  -----------------------------------------------

  Anonymní15. září 2018 20:04
  18:15
  Přesně tak! Facebook může něco mazat jenom po rozhodnutí soudu. Jinak porušuje české zákony.


  Anonymní15. září 2018 23:59
  Když se u Vás nemaže jako na FB, tak dnes po prvním VYMAZÁNÍ, ještě jednou padouši prohnaný!

  Anonymní 15. září 2018 11:41

  Technická: umělecký dojem dobrý, fotka mnohem lepší než ta minulá, ale chtělo by to tmavší pozadí, jinak v pohodě.

  A NYNÍ DNES JIŽ JEDNOU VYMAZANÉ!

  Anonymní 15. září 2018 12:08

  Faktická: Tmavší pozadí v pohodě, ale chtělo by to otočit zády pro celkový, umělecký dojem a bude to lepší než ta dnešní hore!

  Ramón

  Odpovědět

  OdpovědětSmazat
 136. Anonymní16. září 2018 6:39
  Pan doktor David je fajn sympaťák


  Anonymní16. září 2018 20:27
  Vedení Psychiatrické nemocnice Bohnice. MUDr. Martin Hollý, MBA Ředitel. Tel. sekretariát: (+420) 284 016 120. Prosí voliče, volte ho a u nás bude na pět let klid, pro ostatní klienty!

  Klientem v Bohnicích je po dlouhou dobu třiceti let pan I.D. (lékařské tajemství), žije v bludu váženého psychiatra a my zde v Bohnicích mu v tom v rámci terapie nebráníme. Bylo by to zbytečné je vyučený holičem a kadeřníkem, občas klečel modelem.

  Neberte mu iluzi o jeho vysněné profesi, zároveň se mějte na pozoru, při oslovení "FRIZÉRE!", rozcuchá si zbytky vlasů, počne být neklidný a začne po našich klientech a personálu u nás v Bohnicích, prskat a házet své odstřihlé vlasy ke stropu, deformace původního povolání? V.D. mu byl soudně určen jako opatrovník, většinou ho bere k sobě do lesa. Odsud si oba dva myslí, že "řídí", Putinovo Rusko, prostřednictvím N.R.. Neberme jim tento dětský sen.

  Děkuje skutečný ředitel a psychiatr v Praze.

  Odpovědět

  OdpovědětSmazat
 137. Anonymní16. září 2018 21:31
  RAMONE ,CO TO TU PÍŠETE ZA ŠROT.TO JE K VĚCI?

  koho to zajimá,že vám odoperovali mozek.
  Napište třeba jak vám v tom parném létě došlo seno a vy jste zůstal bez potravin.
  Co tak vydělat pro nás alternativce penize požádovacim dopisem stranám aq vládě,aby politické strany a Šmejdi namisto přesměrováváni voličů k tomu zločinci na FB do chřtánu , otevřeli na svých webech zablokované diskusni rubriky,jinak můžete požadovat,aby zpronevěřované naše penize zákonem poslali alternativnim webům ,kde mažou prozatim jedině parchanty jako vy co tady píši cágloviny a nikdy k věci!


  Anonymní17. září 2018 14:11
  Ty tele Anonymní 16. září 2018 21:31 co je na tvém mišmaši k věci! Tzn. pózování Ivana Davida a Cenzůře na FB, ale i na N.R., vždyť David si zde zkouší pozerské kousky do Senátu? Cenzura je mu totálně ukradená, pokud se netýká jeho (radím mu jak má stát modelem, zády!)! Ty mu pěješ okaté častušky a to je kontraproduktivní, já mu nastavuji zrcadlo pravdy viz. již 4x zmizené, pod tímto:

  Anonymní 15. září 2018 20:04

  18:15
  Přesně tak! Facebook může něco mazat jenom po rozhodnutí soudu. Jinak porušuje české zákony.


  Anonymní 15. září 2018 23:59

  Když se u Vás nemaže jako na FB, tak dnes po prvním VYMAZÁNÍ, ještě jednou padouši prohnaný!

  Anonymní 15. září 2018 11:41

  Technická: umělecký dojem dobrý, fotka mnohem lepší než ta minulá, ale chtělo by to tmavší pozadí, jinak v pohodě.

  A NYNÍ DNES JIŽ TŘIKRÁT VYMAZANÉ!

  Anonymní 15. září 2018 12:08

  Faktická: Tmavší pozadí v pohodě, ale chtělo by to otočit zády pro celkový, umělecký dojem a bude to lepší než ta dnešní hore!

  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat
 138. Anonymní17. září 2018 16:54
  Co je cenzurováno! Vždyť je předchozí článek volně přístupný, https://cz.sputniknews.com, viz. dole originál.ru! Nedělejte se důležitější než jste Cenzoři - zmizíci beze stop, Timurové?

  Na cvičení Východ-2018 byla vyzkoušena unikátní "neviditelná raketa". 17.9.2018

  Co je na tom cenzurováno, vždyť zde to máte v originále i na Sputniku, volně dostupné?


  На учениях "Восток-2018" испытали уникальные "ракеты-невидимки"

  Силовые структуры
  Во время учений "Восток-2018" армия Российской Федерации испытала уникальные "ракеты-невидимки". Об этом общественности поведал начальник 76-ой дивизии Противовоздушной обороны Сергей Тихонов.


  По его словам, военные усложнили себе задачу и не стали ограничиваться обычными учебными ракетами. Командованием было принято решение в ходе условного массированного удара уничтожить тренировочные аналоги самых настоящих крылатых ракет самого разного рода.

  Сергей Тихонов отмечает, что вопрос, справятся ли ракеты с поставленной перед ними задачей, стоял крайне остро. Для того, чтобы повысить сложность проводимой операции, были выбраны ракеты-мишени, которым нет аналогов в современном мире. Тем не менее, отмечает Тихонов, все удары удалось благополучно отразить.


  Напомним, что военные маневры "Восток-2018" Россия проводит совместно с армиями Китая и Монголии. Руководит масштабными учениями лично глава Министерства обороны Российской Федерации Сергей Шойгу.

  Ранее "Правда.Ру" писала о том, что в Соединенных Штатах Америки в совместных учениях России и Китая усмотрели угрозу своей национальной безопасности. Там считают, что Москва и Пекин решили консолидировать свои усилия в противостоянии Вашингтону.

  Читайте также:

  Восток-2018: Россия, Китай и Монголия близки к созданию…

  Встройте "Правду.Ру" в свой информационный поток, если хотите получать оперативные комментарии и новости:

  Подпишитесь на наш канал в Яндекс.Дзен

  Добавьте "Правду.Ру" в свои источники в Яндекс.Новости

  Также будем рады вам в наших сообществах во ВКонтакте, Фейсбуке, Твиттере, Одноклассниках, Google+...


  Zdroj:

  Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/14-09-2018/1393263-war-0/?from=email_subscribe

  OdpovědětSmazat
 139. Anonymní17. září 2018 17:08
  16:54 Umíte číst Watsone ?
  17. 9. 2018
  "Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno "


  Anonymní17. září 2018 18:23
  Anonymní 17. září 2018 17:08, nechť si nehrají na pronásledované, ublížené disidenty naruby. To co zde předvádí oni se zmizením příspěvků beze stopy k tématu, ty mají tuny másla na hlavách!

  A ten vohnout se smajlíkama a deseti vykřičníky, co jim píše prasárny všeho druhu, zde napsal o víkendu, že Šoj. je kuΠda. A dnes jsem koukal, že jim tam ten příspěvek imponuje asi jeto předvolební senátorský slogan, trhák?

  Tak tam trčí jako jeho další zhovadilosti, místo vyjádření k tématu článku. Tak nechť si tohoto vohnouta pěstují ke své prohře ...


  Anonymní17. září 2018 18:26
  @ 16:54
  BISaci odvedli polovicatou praci.


  Anonymní17. září 2018 18:37

  Anonymní 17. září 2018 17:08

  16:54 Umíte číst Watsone ?
  17. 9. 2018
  "Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno "

  ----------------------

  Dovětek s otázkou:

  Ještě jste zde spolu zapomněli "vysvětlit", jak to ti machři ODBLOKOVALI ! Mistře Beane ?

  OdpovědětSmazat

 140. Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno a bylo nutné najít jiný způsob přenosu dat. Podle našeho výkladu jde o protizákonné jednání - porušení listovního tajemství a současně porušení svobody slova garantované občanům ČR Ústavou ČR.

  OdpovědětSmazat
 141. Anonymní18. září 2018 22:32
  Takto to bylo původně, asi jste ten střed a konec OMYLEM VYMIZELI. Ten konec o CENZŮŘE je Váš ŠTÍT! Tak si ho NEMAŽTE beze stopy, nejste FB sr.či? KANDIDUJETE NEZAPOMEŇTE I.& V.:-DD.

  Anonymní 17. září 2018 18:23

  Anonymní 17. září 2018 17:08, nechť si nehrají na pronásledované, ublížené disidenty naruby. To co zde předvádí oni se zmizením příspěvků beze stopy k tématu, ty mají tuny másla na hlavách!

  A ten vohnout se smajlíkama a deseti vykřičníky, co jim píše prasárny všeho druhu, zde napsal o víkendu, že Šoj. je kuΠda. A dnes jsem koukal, že jim tam ten příspěvek imponuje asi jeto předvolební senátorský slogan, trhák?

  Tak tam trčí jako jeho další zhovadilosti, místo vyjádření k tématu článku. Tak nechť si tohoto vohnouta pěstují ke své prohře ...


  Anonymní17. září 2018 18:26
  @ 16:54
  BISaci odvedli polovicatou praci.


  Anonymní17. září 2018 18:37

  Anonymní 17. září 2018 17:08

  16:54 Umíte číst Watsone ?
  17. 9. 2018
  "Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno "

  ----------------------

  Dovětek s otázkou:

  Ještě jste zde spolu zapomněli "vysvětlit", jak to ti machři ODBLOKOVALI ! Mistře Beane ?

  Odpovědět

  Anonymní 18. září 2018 11:50

  Tuto značku budeme přidávat k článkům, jejichž zaslání do redakce Nové republiky bylo zablokováno a bylo nutné najít jiný způsob přenosu dat. Podle našeho výkladu jde o protizákonné jednání - porušení listovního tajemství a současně porušení svobody slova garantované občanům ČR Ústavou ČR !


  Anonymní18. září 2018 22:40
  http://www.novarepublika.cz/2018/09/cenzurovano.html?showComment=1537302743891#c5536405398484532894

  OdpovědětSmazat
 142. Jsem asi naivní, ale toto rychle zmizelo beze stopy, tak po třetí, "chrání mě", cizý zájmy, google nebo NR?

  Anonymní 5. listopadu 2018 23:51

  Samozřejmě, že vím kam jsem tu smutnou "bombu" napsal, jelikož "Má vlast", se hroutí pod mediálním hnojem!

  Krysa x-násobný agent Skripal, div neobdržel od ČT mediální vyznamenání a žije. Ukrajinská dívka Katka, která poukázala na obří korupci od Kyjeva dále byla polita 100% kyselinou, od hlavy až po paty. Po dvouměsíčním utrpení zemřela v Kyjevské nemocnici.

  A co k této zrůdnosti ČT? NIC !

  Ramón

  Ps. Měl jsem to napsat k E.Bestovi? Na tom galavečeru mě zaujal pouze Nohavica, Krampol ČT sponzor (?) a cena vstupenky 1.590-Kč.

  OdpovědětSmazat
 143. ••••••••••••••••••••

  Pro voliče ČSSD, slyšeli jste vy jejich voliči: "Ministr kultury za ČSSD a bývalý olomoucký primátor Antonín Staněk nevylučuje, že se v budoucnu zvýší koncesionářské poplatky za Českou televizi a rozhlas. „V souvislosti s tím, jak se zvyšují náklady, je potřeba se bavit o výši koncesionářského poplatku. Jestli chceme nezávislá média, musíme je zaplatit,“ prohlásil ministr Staněk."!!!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poplatky-za-CT-a-CRo-mozna-budou-podle-poctu-lidi-v-domacnosti-Nebo-i-za-mobilni-telefony-pripustil-pro-PL-ministr-kultury-Stanek-559055

  ••••••••••

  OdpovědětSmazat
 144. Zbyněk Ritter

  Vydavatelem Neovlivni.cz je firma Dead Line Media, s.r.o. IČO: 03664317 Jateční 1224/27, Holešovice, Praha 7, kterou založil Jakub Unger, spoluzakladatel opět Bakalova Aktualne.cz a přítel Sabiny Slonkové.

  Právě Sabina Slonková se stává od 13. června 2016 spolujednatelkou Dead Line Media Jakuba Ungera, který vydává Neovlivni.cz. 1. Jakub Unger dříve působil jako obsahový ředitel mediálního koncernu Centrum Holdings resp. portálu Centrum.cz, který provozuje kdo?

  No přece Zdeněk Bakala! V roce 2013 vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly, Centrum Holdings koupilo, a stalo se tak součástí Bakalova mediálního portfolia. Předtím Jakub Unger působil v Bakalových Hospodářských novinách, a předtím v časopise Týden.

  Ze by za timhle stal Bakala, asi jo, Bakalu nemusim protoze to OKD je od nej velke svinstvo rozhodne vetsi nez nejake capi hnizdo, V okd stat prodelal vice penez nez v tom capim hnizde.

  •••••••••••••••••••

  Orlík vs. "Čapí hnízdo"

  Vladimír Tišer & Libor Tomíček

  Vraťme se zpátky do roku 2013 - Karel Schwarzenberg, jako ministr vlády ČR podnikal po celou dobu ministrování se svou firmou ORLÍK NAD VLTAVOU s.r.o., Bělohorská 165 Praha 6, IČ: 450 23930, kde drží 99,82 % podíl.

  Kalousek této firmě převedl více jak 100 milionů Kč dotací ze státního rozpočtu ČR a mnoho desítek milionů Kč z Evropské Unie!

  Schwarzenberg, jen za poslední 2 roky ministrování obdržel prostřednictvím této firmy od Kalouska a ing. Čiernika z MZE přes 70 milionů na odbahnění písčitých rybníků Sobík, Silvestr a Zhoř, kde místo bahna těžil písek, který pak prodával a cestáři jej používali na opravu cest.

  Pochopitelně, to všechno bylo a je (na rozdíl od kauzy Čapí hnízdo) v naprostém pořádku, NIC, žádné ostouzení, hysterie, ani žádný humbuk v mediích se nekoná!
  PROČ?

  A KDYŽ KNÍŽE PORUŠILO DOTAČNÍ PODMÍNKY A MĚLO VRÁTIT 4,5 MEGA NEOPRÁVNĚNĚ ČERPANÝCH DOTACÍ, MINISTR FINANCÍ KALOUSEK MU JE ODPUSTIL?!

  Převzal Ramón

  OdpovědětSmazat
 145. Anonymní12. prosince 2018 10:24
  Pane Františku 11. prosince 2018 21:27

  Jedná se "prý Ing.?" Bořivoje Pauka z Brna, když se podíváte na jeho odkaz, bude Vám jasné ke komu a kam patří (cvokhaus). Vygooglujte si ho a zjistíte, že ho vyhazují z diskuzí ode všad, přeskakuje z web diskuzí z jedné na druhou a všude ho mají za nemocného člověka, včetne třeba Reflexu, tam to o něm píší i s jeho IP adresou, vloženo z IP: XA.QE.DVU.GWB ?! Rád používá slovo žůžovák atd.

  To je jeho dílo, cvoka:

  https://plus.google.com/102483489539857983790


  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat
 146. Anonymní22. ledna 2019 13:52
  Jan Palach!?

  Rektor Univerzity Karlovy, prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc.,
  rok 2019:

  „Jan Palach patří k nejvýznamnějším osobnostem moderních československých a českých dějin, k předním bojovníkům za svobodu a demokracii. Jeho čin proto nesmí být zapomenut. Nesmí být zapomenut také proto, že svoboda a demokracie, za něž Palach položil život, nejsou ani dnes žádnou samozřejmostí a můžeme je ztratit snáz a dříve, než se na první pohled zdá.“?

  ††††††††††

  Tomáš Zima, tehdy student 5. ročníku Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy, píšící do Rudého práva:

  „Nechci dopis, o němž se nyní tolik hovoří, podceňovat. Možná nebyl myslen vážně, ale kdyby byl, nemůžeme mlčet. V nemocnici se setkávám se spoustou nemocných, kteří chtějí žít, dali by cokoli na světě, aby se uzdravili a mohli zase normálně žít se svými blízkými. A přitom medicína je někdy už bezmocná. Prostě, když teď slyším, že někdo chce spáchat sebevraždu, nemohu s tím souhlasit! Vzít si život sám, z vlastní vůle, to je tragédie pro blízké, nic nevyřeší! A přitom mladý člověk má spoustu možností sám, svou vlastní prací něco změnit, něco zlepšit? V tomhle případě si vzpomínám na citát J. W. Goethea: ‚Jen pak jsi hoden svobody a žití, když rveš se o ně den co den‘,“.

  ††††††††††

  Čím je Tomáš Zima mladší, tím je rozumnější, velká škoda, že stárne. Za mlada mohl být rozumným rektorem UK Praha ...

  HUAWEI®

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vzit-si-zivot-nic-neresi-napsal-do-Rudeho-prava-rektor-Univerzity-Karlovy-Zima-A-nam-vysvetlil-jak-ze-to-mysli-s-Janem-Palachem-567460

  OdpovědětSmazat
 147. Anonymní 31. ledna 2019 0:27

  Tak konečně v tomto pražská média po střihu z tiskovky piráta Hřiba na ČT24, po chvilce váhání, kápla božskou!

  Tak nová nemocnice za 10.000.000.000.-Kč s čtvrtí pro úředníky a luxusními byty, nejspíš na Letné bude!

  Praha ji chce s Babišem vyměnit za dostavbu obchvatu a zavedení celorepublikových zdravotnických poplatků »pro Prahu«, nápad PREZIDENTA Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR Jana Wiesnera nar. r. 1943? Další celonárodní sbírka na „Nové Národní divadlo“, věnované národem, komplet zchátralé Praze.

  ••••••••••

  30.01.2019 22:20
  Hlavní město poskytne státu pozemky v Praze-Letňanech pro vybudování areálu pro 10.000 státních úředníků, kam se přesune ministerstvo pro místní rozvoj a desítky dalších státních složek. Na pozemcích má být postavena také nová nemocnice a byty. Praha za to chce výměnou zaplatit dokončení městského okruhu za 60 miliard korun, odprodat kasárny v Karlíně a převést budovy Nemocnice Na Bulovce, ze které chce vybudovat byty. Novinářům to dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO) a zástupci metropole. Vláda do 14 dnů pošle městu konkrétní nabídku.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-nova-ctvrt-pro-uredniky-nejspis-bude-Praha-ji-chce-s-Babisem-vymenit-za-dostavbu-obchvatu-568752

  ••••••••••

  Náplň pana prezidenta dle veřejné Justice.cz, zmiňuje se zde ve své škále megalomanie o znovu zavedení povinných poplatků v PRAZE, regiony mu na ně kálí, za co?

  ••••

  Prezident:

  JAN WIESNER, dat. nar. 1. července 1943
  Podle Kačerova 1330/15, Michle, 141 00 Praha 4
  Den vzniku funkce: 30. ledna 2017

  Předmětem činnosti Konfederace je zejména:

  a)hájit a prosazovat podnikatelské, zaměstnavatelské a profesní zájmy svých členů ve styku se státními orgány, orgány samosprávy, sociálními partnery a jinými subjekty doma i v zahraničí;
  b)formulovat a koordinovat prosazování zájmů svých členů s ostatními zaměstnavatelskými a podnikatelskými svazy a komorami;
  c)podporovat a prosazovat společné a specifické zájmy svých členů v legislativní oblasti a v tvorbě příznivého podnikatelského prostředí;
  d)přispívat k udržení SOCIÁLNÍHO SMÍRU?!;
  e)přispívat k upevňování spolupráce mezi členy Konfederace;
  f)napomáhat k dodržování etiky v podnikání;
  g)spolupráce s partnerskými organizacemi v zahraničí.
  zapsáno 14. února 2018


  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
 148. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  Jste v současné situaci v potížích nebo vás ohrožuje?
  Tímto způsobem vám dáváme schopnost učinit nový vývoj.
  Jako bohatý člověk se cítím povinen pomáhat lidem, kteří se snaží dostat šanci. Všichni si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
  Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
  Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

  Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

  OdpovědětSmazat
 149. Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
  Jste v současné situaci v potížích nebo vás ohrožuje?
  Tímto způsobem vám dáváme schopnost učinit nový vývoj.
  Jako bohatý člověk se cítím povinen pomáhat lidem, kteří se snaží dostat šanci. Všichni si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
  Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
  Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
  Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

  Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

  OdpovědětSmazat
 150. Václav Dvořák 6. března 2019 20:24

  Zdravím vespolek,

  byl jsme dlouho mimo internet a až nyní jsem si pročetl diskuzi. Obdivuji diskutující, že slušně odpovídají tomu nadávajícímu omezenci, co dobrovolně šíří ubohou propagandu nestydatě nenažrané americké supervelmoci.

  A ještě vzkaz tomu agresivnímu "diskutérovi". Redakce bude vymazávat z diskuze všechny příspěvky, kde budete nadávat a ponižovat ostatní účastníky diskuze. Argumenty, neargumenty. Prostě, jste-li hulvát, nemáte tu co dělat.

  .................................................

  Václav Dvořák 6. března 2019 20:24

  Já taky zdravím pana Dvořáka, víte že je zřejmě lepší, když jste v lese, dále od internetu a zřejmě i chvilkama mimo, jak píšete?

  Máte dnes službu, můžete mi vysvětlit, proč jste mi SMÁZL zde můj dnešní příspěvek ve 13:30, proti příspěvku Anonymní 6. března 2019 0:50, rozsáhlá, nesprostá, věcná reakce s fakty nebo to za Vás maže RUMBURAK. Nebo je to proto, jak miluji většinu socialisticky, žijících pražanů a napíši to natvrdo?

  Nepsal jste ten první příspěvek náhodou sám, všiml jsem si, že se hned v úvodu, se již delší dobu objeví provokující příspěvek, který rozproudí hádky v diskuzi, máte takové nápady, kouká Vá to z očí.

  Nebo je v tom opět ta kandidatůra a rozklepané peněženky???!

  Nešetřil jsem v ní Andreje Baviče, jako ŽÁČKA povolaného k PÁNOVI pro noty na vrtulníky, plyn, jádro a CIA instrukce k Huawei atd.!

  co má znamenat toto VAROVÁNÍ před návštěvou webu NR?

  https://uloz.to/!EYS3DiGQPG4A/nova-republika-1-jpg

  https://uloz.to/!nde1a0bQMk7A/nova-republika-2-jpg


  Ramón HUAWEI® (zálohováno)

  ps. Kdo seje vítr, sklízí bouři ...

  OdpovědětSmazat
 151. Václav Dvořák 6. března 2019 20:24

  Zdravím vespolek,

  byl jsme dlouho mimo internet a až nyní jsem si pročetl diskuzi. Obdivuji diskutující, že slušně odpovídají tomu nadávajícímu omezenci, co dobrovolně šíří ubohou propagandu nestydatě nenažrané americké supervelmoci.

  A ještě vzkaz tomu agresivnímu "diskutérovi". Redakce bude vymazávat z diskuze všechny příspěvky, kde budete nadávat a ponižovat ostatní účastníky diskuze. Argumenty, neargumenty. Prostě, jste-li hulvát, nemáte tu co dělat.

  .................................................

  Václav Dvořák 6. března 2019 20:24

  Já taky zdravím pana Dvořáka, víte že je zřejmě lepší, když jste v lese, dále od internetu a zřejmě i chvilkama mimo, jak píšete?

  Máte dnes službu, můžete mi vysvětlit, proč jste mi SMÁZL zde můj dnešní příspěvek ve 13:30, proti příspěvku Anonymní 6. března 2019 0:50, rozsáhlá, nesprostá, věcná reakce s fakty nebo to za Vás maže RUMBURAK. Nebo je to proto, jak miluji většinu socialisticky, žijících pražanů a napíši to natvrdo?

  Nepsal jste ten první příspěvek náhodou sám, všiml jsem si, že se hned v úvodu, se již delší dobu objeví provokující příspěvek, který rozproudí hádky v diskuzi, máte takové nápady, kouká Vá to z očí.

  Nebo je v tom opět ta kandidatůra a rozklepané peněženky???!

  Nešetřil jsem v ní Andreje Baviče, jako ŽÁČKA povolaného k PÁNOVI pro noty na vrtulníky, plyn, jádro a CIA instrukce k Huawei atd.!

  co má znamenat toto VAROVÁNÍ před návštěvou webu NR?

  https://uloz.to/!EYS3DiGQPG4A/nova-republika-1-jpg

  https://uloz.to/!nde1a0bQMk7A/nova-republika-2-jpg


  Ramón HUAWEI® (zálohováno)

  ps. Kdo seje vítr, sklízí bouři ...

  Odpovědět
  Odpovědi

  Anonymní7. března 2019 16:54
  S tímto jste se totálně znemožnil, máte tam 3/4 sobě si navzájem nadávajících SPROSŤÁKU a Vy uprostřed nich, trčíte jako ten kůl v plotě GEROJ!? Alias Pavka Korčagin.


  "A ještě vzkaz tomu agresivnímu "diskutérovi". Redakce bude vymazávat z diskuze všechny příspěvky, kde budete nadávat a ponižovat ostatní účastníky diskuze. Argumenty, neargumenty. Prostě, jste-li hulvát, nemáte tu co dělat."

  Dobro došli.

  Ramón HUAWEI

  Ps. Kdo s čím zachází s tím také schází ...


  Anonymní7. března 2019 16:56
  OPRAVA: ... vůl v plotě ...

  OdpovědětSmazat
 152. Miroslav Povolny12. března 2019 11:03
  Očekávám, že pan Dvořák pana Davida smaže, pokud tak I.D. neučiní sám. Jinak dobrý.

  Odpovědět
  Odpovědi

  Václav Dvořák12. března 2019 11:33
  I jako vtip hloupé.


  Miroslav Povolny12. března 2019 11:49
  Jistěže je to vtip. Občas jsou zde mazány méně "výbušné" příspěvky. Berte to jako výtku.


  Anonymní12. března 2019 12:51
  Panu Mírkovi a těm, kteří si skutečně váží, SVOBODY PROJEVU. Toto autentické video z bomardovaného Sarajeva, jsem nestačil vložit k článku pana Novotného, musel jsem jej přeposílat přes Polsko!

  Zde mazali koncovku videa od půlky názvu, bez koncovky .avi.mkv.mp4 atd., nelze toto video přehrát! Teď jsem to zkoušel a zatím se k tomu HAMÁČKOVI a BABIŠOVI věrně sloužící američtí nohsledi nedostali. Doufám že to zde na NR nesmaží je to nepříjemná vzpomínka událostí, násilně "Uloupeného Kosova"!

  Název odkazu záměrně zkomolili, aby se nedal přecíst, zkopíruji jej nad odkaz videa, vlastním originál:

  AUTENTICKÉ VIDEO - SRBSKO V HUMANITÁRNÍM OHNI BOMB! DĚKUJEME! KRVAVÁ DÁMO Madeleine ALBRIGHTOVÁ, HAVEL, SCHWARZENBERG A NAŠI MÍROVÝ ZÁPADNÍ SPOJENCI (VRAZI!).avi.mkv

  Odkaz:

  https://uloz.to/hledej?q=AUTENTICK%C3%89+VIDEO+-+SRBSKO+V+HUMANIT%C3%81RN%C3%8DM+OHNI+BOMB%21+D%C4%9AKUJEME%21+KRVAV%C3%81+D%C3%81MO+Madeleine+ALBRIGHTOV%C3%81%2C+HAVEL%2C+SCHWARZENBERG+A+NA%C5%A0I+M%C3%8DROV%C3%9D+Z%C3%81PADN%C3%8D+SPOJENCI+%28VRAZI%21%29.avi.mkv

  Zálohováno®

  OdpovědětSmazat
 153. Měl bych návrh pro redakci, pokud by to bylo možné, aby někdo přeložil a vyvěsil třeba jen slova tohoto videa.
  https://pandoraopen.ru/2020-03-14/1984-j-uzhe-zdes-kak-novoyaz-izmenil-mir-aleksandr-domrin/

  OdpovědětSmazat
 154. Tak konečně tě ty darebàku Dvořáku vidím, že taková držka může být takova svině ruská je divné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.