Naše peníze pro násilnickou verbež z Kyjeva? Nikdy!

Jan Šustek
24. 2. 2014  zdroj
Už jen to, že tam jeli takoví političtí “velikáni” jako je Štětina, Schwarzenberg či Kocáb, by mělo varovat, že není něco v pořádku. Že takové “návštěvy” z vybraných peněz hradí Člověk v tísni, je smutný fakt.


O tom, že tento státní převrat je řízený USA a zájmy určitých skupin v EU, snad už nepochybuje nikdo. I přes enormní snahu médií po goebbelsovsku vymýt čtenářům a  divákům mozek, si lidé zachovali svůj názor.  Lidé si shánějí objektivní informace ze zahraničních médií! Po dvaceti pěti letech máme cenzuru zpět! Všimli jste si? Skoro všechna média chrlí o Kyjevu stejné informace, jako by je řídilo Rudé právo!
Ani slovo o zapalování a plenění předem určených budov! Ani zmínka o podzemní osvobozenecké armádě, řízené a vycvičené za hranicemi Ukrajiny, ve které působí jako polní velitelé západní “poradci”. Nikde se nedočtete o organizovaném lynči provládních stranických funkcionářů, poslanců i obyčejných úředníků po zuby ozbrojenými jednotkami.  Podle nezávislých zahraničních zdrojů byly ozbrojené oddíly připravovány ve výcvikových táborech NATO v Estonsku, kde se členové tzv. „Lidové sebeobrany“, z níž se později vytvořila tzv.  podzemní armáda, školili v pouličním boji. Jde o tytéž ukrajinské oddíly „Lidové sebeobrany“, které se zúčastnily i bojů na straně gruzínských jednotek v agresi proti Jižní Osetii.
Nevěřím!
Nevěřím na zlé policisty, kteří bez příciny útočí na hodné a pokojné demostranty.
Nevěřím, že ti, kteří jsou ozbrojeni, napadají a upalují lidi na náměstích, jsou bojovníci za svobodu!
Nevěřím, že teroristické bandy, finančně podporované USA a  “nezávislými” nadačními fondy ze západu Evropy, jsou míromiluvní lidé, kterým jde o blaho Ukrajiny.
Nevěřím, že pouliční svržení demokraticky zvolené vlády a prezidenta je legitimní!
Nevěřím různým náckovským a banderovským hordám v ulicích Kyjeva, které tak dojemně obhajuje ministr zahraničí Zaorálek.
Nevěřím médiím, které informují čtenáře a posluchače, jako by byly všechny řízené stranickým vykladačem jediné stalinistickogoebbelsovské “pravdy”.
NE! A ještě jednou říkám, stokrát NE! Těmto pouličním fašizujícím hordám nedám ani korunu!
Tento násilnický převrat neposlouží demokracii ani ukrajinské společnosti. Na něm opět vydělají nadnárodní banky a firmy, které se už nemohou dočkat, až jim spadnou do klína “zprivatizované” státní podniky a  ukrajinské zemědělství. Jen abyste ještě toho Janukoviče nevolali zpět, až vám bude vládnout “čistá” Timošenková s oligarchy typu Rittiga, Janouška a jiných kmotrů, a exekutor vám bude zabavovat váš poslední majetek.