Neofašismus stojí za dveřmi

Avatar
Původní autoři

Josef Kvasil
8.5. freepress
Při četbě článku pana Bálka “Ještě jedna příležitost… ” jsem chtě nechtě zvednul oči a s úžasem jsem zíral na obrazovku televizního přístroje kde na ČT24 nějaká nelidská zrůda právě barvitě líčila, že ta skupina 50 postřílených a upálených lidí v Oděsse si za to vše vlastně může sama. Vlastně se nic nestalo = mohli si za to sami.
Jak je možné, že veřejnoprávní televize se tímto způsobem dopouští veřejné propagace neo-fašismu přímo a v přímém přenosu ?
V jakém morálním bahně to vlastně žijeme, když za naše peníze (peníze daňových poplatníků) tu exhibují jedinci, kteří díky svojím názorům a postojům tady již 350 let nemuseli bejt.
Ve dnech kdy téměř celá planeta slaví vítězství nad fašismem se v české televizi předvádějí jedinci, kteří oslavují a vychvalují tytéž zrůdné fašistické praktiky, které měly jednou provždy skončit ve večerních hodinách dne 7.5.1945.
Doufám a věřím, že události posledních dnů a týdnů už jednou provždy sejmou “růžové brýle” naivních představ o EU a o takzvané “vyspělé euro-atlantické civilizaci” těch všech slušných a ještě důvěřujících lidí a probudí se. Mám na mysli jen slušné lidi. Lidi, kteří se živí prací, nekradou, nekšeftují s metylem, nejsou politruky ani prodejnými žurnalisty. Těch slušných lidí je stále ještě víc. Jen jsou jaksi tišší. Slušnost je tichá a nenápadná. Proto ji kapitalisté považují za slabost.
Jenž je čas se probudit.
Neofašismus stojí za dveřmi
….. a nebude čekat na Vaše pozvání.
Vejde sám.