Adolf Hitler by měl radost. Filtrační akce na Ukrajině.

Avatar
Původní autoři

Emil Kalabus
16. 6. 2014 Czechfreepress
Ministerstvo obrany Ukrajiny oznámilo plány filtrace obyvatelstva jihovýchodu země, sdělil včera po zasedání ukrajinské vlády zástupce ministra obrany Ukrajiny Mychailo Koval.
„Bude se provádět úplná filtrace lidí. Zvláštní filtrační akce. Budou dávat pozor na to, aby nebyli mezi lidmi včetně žen ti, kdo jsou spojeni se separatisty, ti, kteří spáchali zločiny na území Ukrajiny – zločiny spojené s teroristickou činností. Kromě toho, je vážná otázka spojená s přestěhováním lidí z jihovýchodu země do jiných regionů“, řekl ministr.
Lidé z východu Ukrajiny mají být v případě vítězství armády nad separatisty filtrováni ve speciálních táborech. Tam budou hlídáni a lustrováni. Jejich domy mají být zabaveny a do nich nastěhováni nacionalisté ze západní oblasti.

Tato tvrzení snad stačí k tomu, aby si každý z nás oživil dokumentární záběry z nacistických koncentračních táborů.

Lidé budou opět selektováni dnes podle pravidel kyjevských orgánů v jejichž radě sedí nacionalisté a příznivci banderovců. A zase nějací úředníci kteří ještě nedávno hailovali na kyjevském náměstí budou rozhodovat o lidských osudech a životech.

Pochopí konečně Západ, co se děje na Ukrajině? Podle experta hrozí nejnebezpečnější násilné problémy v Evropě od řízeného výbuchu Jugoslávie.

Stojí za to připomenout, že náš ministr zahraničí Zaorálek řekl, že partnery pro Českou republiku jsou právě tito lidé včetně “premiéra” Arsenije Jaceňuka. Právě toho Jaceňuka, který na kyjevském náměstí tak vzorně hailoval viz. foto v článku zde: http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1511-hajlujici-premier-v-evrope-ve-21-stoleti-ano-je-to-bohuzel-mozne-podivejte-se-sami-na-toho-kdo-je-pry-novym-partnerem-ceske-vlady.aspx

Zde se můžete podívat na plán Kyjeva na filtraci obyvatelstva.

11.6. prohlásil ukrajinský ministr obrany, že separatisté projdou filtrací a budou přesídleni. Je vidět, že pro některé lidi je „Adolf“ stále dobrým učitelem. Podrobnosti zde. http://www.nwoo.org/2014/06/12/prohlaseni-ukrajinskeho-ministra-obrany-o-presidleni-a-koncentracich-pro-vychodni-ukrajince/

Dnes se nějakou shodou náhod dostal do vysílání ČT24 osmi minutový komentář ukrajinského podnikatele A.Barabanova k aktuální situaci na Ukrajině. Oproti obvyklým komentátorům s jasně předepsaným názorem to bylo příjemné osvěžení. Stojí to za shlédnutí. http://www.nwoo.org/2014/06/12/alexandr-barabanov-o-ukrajine-na-ct24-12-6-2014/