Prezident a presstituti: Prezident Zeman si dovolil popřít oficiální propagandu Bruselu o ruských vojácích na Ukrajině

Avatar
Původní autoři

Aktualizováno
6. 9. 2014 Aeronet
Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si přitom z prezidenta Zemana během zasedání NATO v Cardiffu ve Walesu utahoval, jak je možné, že Zeman potřebuje o ruské invazní armádě na východě Ukrajiny důkaz, když to říkají západní rozvědky, a jestli prý Česko vůbec nějakou rozvědku má [2]. Miloš Zeman na to odvětil velmi štiplavou poznámkou…    (ale presstituti TV NOVA už dostali instrukce zde)


, že od chvíle, kdy jisté americké a britské tajné služby prohlašovaly s naprostou jistotou, že Saddám Hussein má zbraně hromadného ničení a pojízdné laboratoře na výrobu Sarinu a posléze se ukázalo, že nic z toho nebyla pravda a ty pojízdné laboratoře byly ve skutečnosti kamióny s přenosovu televizní technikou irácké státní televize, nemá už bezmeznou důvěru v tajné služby a raději si nechává ověřovat informace z více zdrojů.

Toto zafungovalo jako červený hadr na býka, neboť poznámka se velmi zle dotkla americké administrativy a americká strana si ihned stěžovala na českého prezidenta do Prahy a začala rozesílat do českých médií útržek této epizody, ovšem bez její druhé části se Zemanovo poznámkou o zbraních hromadného ničení v Iráku. Když si projdete česká média, tedy mainstream, není v nich ani slovo o Zemanově štiplavé odpovědi Carlu Bildtovi. Otázkou je, proč toto mainstream média netlumočí v celé podobě jak toto proběhlo? Je snad cílem médií nasadit Zemanovi psí hlavu? Vykreslit ho jako neschopného úřadu, i přesto, že hájí zájmy Česka a snaží se nevtáhnout Českou Republiku do nepodložených sankcí proti Rusku a zabránit válce s Ruskem?

(zkráceno, celý článek- viz odkaz) 

čtěte také  Důkazy předloženy nebyly

                  Zemanova logika

TV NOVA a její presstituti:

Zeman ztrapnil celé Česko! Utahoval si z něj i švédský ministr
Zdroj: isifa.com
84 Komentáře

Na summitu NATO ve Walesu se Česká republika stala terčem posměchu. Můžou za to výroky prezidenta Miloše Zemana.

Český prezident Miloš Zeman krátce před začátkem podvečerní schůzky aliančních lídrů s ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem poznamenal, že Praha bude žádat jasné důkazy o ruské přítomnosti na východě Ukrajiny.
————————————————-
Anketa TV NOVA:
Reprezentuje prezident Zeman Českou republiku důstojně?
Ano     1692 hlasů
Ne       4394 hlasů
Nevím, je mi to jedno 331 hlasů
Hlasovalo 6417 lidí

Výsledky této ankety se nutně jeví jako podvržené, neboť v diskusi k článku je naopak poměr příspěvků hodnotítích Zemana kladně a záporně obrácený asi v poměru 4:1 a také nejvíce kladně a záporně hodnocené komentáře ukazují obrácený poměr:

Nejvíce hodnocené komentáře:


41 kladných hlasů

5.9. | 09:59 lucasr89            
Myslím, že neztrapnil, jen řekl pravdu, za kterou se ostatní vlezdoprdelkové …

19 záporných hlasů
5.9. | 12:00 susanne28
Ty vole my abysme se jen stydeli…taky nevim kdo Zavolil takovyho sedlaka za … 

————————————————————– 

To ale vyvolalo u dalších účastníků summitu jen posměch. Například švédský ministr zahraničí Karl Bildt řekl, že Rusko už na Ukrajině zcela zjevně intervenovalo dvakrát: nejprve při obsazení Krymu a nyní ve východních částech země.

“Nevím, jestli existuje česká zpravodajská služba, máte ji? Mohl by se zeptat jich,” navrhl Bildt na adresu českého prezidenta před všemi novináři. Tím si Česká republika vysloužila posměch od všech, kteří se rozhovoru zúčastnili.

I NATO má ruské zapojení do bojů v oblasti za prokázané. V minulosti hovořili její představitelé o přibližně tisícovce ruských vojáků na východě Ukrajiny, dnes nejmenovaný alianční činitel řekl agentuře Reuters, že počty jdou do několika tisíců se stovkami kusů techniky.
——-
Na rozdíl od hlavy státu nemá o ruské přítomnosti na Ukrajině pochybnosti český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ani ministr obrany Martin Stropnický. O zapojení ruských sil podle nich svědčí celá řada indicií.