Dobrý den, jsem – ruský okupant

Aleg Ivanov
27. 2. 2015, zdroj: zde, video
Dobrý den, jsem ruský okupant. Mám už takové povolání. Tak se to seběhlo.
Okupoval jsem Sibiř. Teď se tam dobývá ropa, plyn, hliník a ještě mnoho dalšího potřebného. Teď tam jsou města a v nich výškové budovy, dětské školky a nemocnice. Teď tam nelze prodávat ženy za sobolí kůže, jak to bylo před Rusy.Okupoval jsem pobaltské státy. Postavil tam továrny a elektrárny. Místo jejich legračních farem. Pobaltské státy vyráběly kvalitní radiotechniku a automobily, známou parfumerii. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Nyní tady loví šproty a část pracující populace čistí toalety v Evropě.

Okupoval jsem střední Asii. V pustých stepích jsem postavil kanály, továrny a kosmodromy, nemocnice a stadiony. Tam stavěli kosmické rakety a letadla. Rozvíjeli průmysl, pěstovali pšenici a bavlnu pro celou zem. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam rozvíjejí americké kredity a pěstují marihuanu. A část obyvatel ujela pracovat na stavby bývalých okupantů.

Obsadil jsem Ukrajinu. Spolu s Ukrajinci jsem taky postavil továrny a elektrárny, vyráběl letecké motory, lodě, tanky a auta. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam ničí vše, co zůstalo od okupanta. Neprodukují nic nového, krom nekonečných Majdanů a diktatury. A víc ani prd.

Majdanopitecus obecný

Víte co? Už mě nebaví se pořád omlouvat, že jsem okupant. Ano, jsem okupant. Od narození. Samopal Kalašnikov znám lépe než bradavky na mléko. Jsem agresor a krvežíznivý netvor. Bojte se.

To já jsem trpěl zvěrstvy polských útočníků v časech “velké smuty”, ale čím se skončila jejich intervence? To já žil 300 let pod Mongolo-tatary, ale kde jsou oni teď? To já jsem spálil Moskvu, aby ji nedostal Napoleon Bonaparte, ale jak skončil Bonaparte? To já jsem seděl v zákopu u Volokolamska, protože jsem chápal, že Němce se udržet nepodaří – a kde jsou dnes ti Němci, kde je ten jejich prokletý Hitler? Ke mně domů přicházeli všichni, komu nebylo líno. Turci, Britové, Poláci, Němci, Francouzi. Země bylo dost pro všechny – 2,5 metru pro každého.
Pochopte, já nepotřebuji vaši licoměrnou svobodu, nepotřebuji vaši prohnilou “demokracii”, je mi cizí vše, co nazýváte “Západními hodnotami”. Mám jiné zájmy. Vážně vám říkám naposledy: nehrajte si se mnou! Já buduji mír, miluji mír, ale bojovat umím nejlépe ze všech.

S úctou, ruský okupant.

Pozn.: překlad je kompilací textu, který je otištěn v článku (viz zdroj) a mluveného slova z videa. Ď.