Porošenkův poradce: Zbabělí parchanti ze západní Ukrajiny sabotují mobilizaci

Avatar
Původní autoři

redaktor 
4. 2. 2015 eRepublika

 Stáhnou ocas mezi nohy, ukryjí se před vojenskými správami, změní své telefonní číslo, vezmou svých pět švestek a utíkají do Rumunska, Maďarska, na Slovensko nebo do Polska. A spokojeni se svou vyčůraností tam zůstanou.

Poradce Petra Porošenka Jurij Birjukov umístil na svém Facebooku následující zprávu.

“Vyřvávají “Sláva Ukrajině” říkají každému, jací jsou velcí vlastenci. Jsou to nejlepší stratégové v moderní historii, kteří jsou schopni zničit nepřátelské obrněné transportéry silou mysli. Samozřejmě, že jejich stránky jsou plné národních symbolů. Bydlí v Ivano-Frankovsku, Ternopolu, Zakarpatí a na Volyni. Pohrdají slabostí kyjevských úřadů, vášnivě komentují prezidentovy projevy. Zuřivě argumentují, že používání ruského jazyka je důkaz práce pro Rusy.

A taky jsou to zbabělí parchanti…

Stáhnou ocas mezi nohy, ukryjí se před vojenskými správami, změní své telefonní číslo, vezmou svých pět švestek a utíkají do Rumunska, Maďarska, na Slovenskou nebo do Polska. A spokojeni se svou vyčůraností tam zůstanou.

Dostal jsem první zprávu o plnění plánu 4. vlny mobilizace. V celé zemi, v každé oblasti.

A NEMŮŽU TO POCHOPIT! Nemohu pochopit ty fráze, nemohu pochopit ta fakta.

… Starostové 14 vesnic odmítli převzít povolávací rozkazy,
… 57 % pozvaných branců z Ivano-Frankovské oblasti se nedostavilo k odvodu,
… 37 % pozvaných branců z Ivano-Frankovské oblasti opustilo území Ukrajiny,
… Starostové v Ternopolské oblasti otevřeně sabotují činnosti odvodních komisí, informují místní ze svých a okolních obcí v případě, že se v oblasti objeví zástupci vojenské správy,
… Starosta Konjuch v Kozovské oblasti píše, že si místní objednali dva autobusty a den před odvodem odjeli do Ruské federace,
…Pouze 3 lidé ze 105 obdrželi povolávací rozkazy v obci Kolčino v Mukačevské oblasti v Zakarpatí: 9 lidí nesídlí v místě trvalého pobytu a 93 lidí odjelo během ledna na sezónní zemědělské práce,
…17 % z celkového počtu branců Černovecké oblasti překročili státní hranici v posledních 30 dnech. Z neveřejných zdrojů je známo, že hostely a motely v příhraničních oblastech Rumunska jsou zcela obsazeny ukrajinskými odmítači vojenské služby,
…19 % branců odmítlo vojenskou službu z náboženských důvodů, ačkoli v minulých letech dosahovalo procento odmítnutí z tohoto důvodu 7 promile.

Patrioti, kurva. Bojovníci světla, kurva. Zbabělé děvky!

Plnění plánu mobilizace v Oděské, Nikolajevské, Chersonské, Záporožské, Dněpropetrovské, Čerkaské, Žitomirské a Kirovogradské oblasti je v pohodě. A ano, mimochodem, stejné to bylo během 2. a 3. vlny mobilizace. Plnění plánu mobilizace v neokupovaných částech Doněcké a Luhanské oblasti je v pohodě!!!

Vysvětlete mi to, nemůžu to pobrat!!! Pochopil bych, kdyby se věci nedařily v celé zemi. No, #GeneralsAreFaggots a tak. Měli bychom však bránit naši vlast pouze kvůli dobrým generálům, do čerta? Budeme bydlet v Rumunsku????

Proč to nemá žádný dopad na kluky z Oděské nebo Nikolajevské oblasti, ale má to silný dopad na jemné povahy těch zkurvených vlastenců ze západní Ukrajiny? VYSVĚTLETE MI TO!”

Jurij Birjukov o chvíli později svůj příspěvek smazal. Video ani tento odkaz na Facebook s ním nemá nic společného, jen mají ukázat, o jakou osobnost se jedná.

Zdroj: LiveLeak, překlad: Stan