Sranda, ale i čisté zlo

Avatar
Původní autoři

Radim Valenčík
25. 4. 2015  radimvalenčík.píše (zasláno autorem)
Čisté zlo ve formě doporučení českého diplomata: Doposud to byla sranda. Sranda z lidské hlouposti. Teď ale přichází čisté zlo:
“Skupina civilistů obsadí budovy administrativy, muži, ženy, děti. Do dvou dnů se tam začínají nosit zbraně, ženy a děti odcházejí, zůstávají ozbrojenci. Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v  Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.”


Ne – to nejsou banderovci na Ukrajině. To je výzva k vraždění z úst “našeho” českého diplomata, vládního zmocněnce Václava Bartušky – a to už není sranda, teď jde o život, viz celé: zde

To jsem zvědav, co s tím budete dělat.
Osobně doporučuji podávat individuálně trestní oznámení. Kvalifikované. Po  poradě s právníkem. Pokus o vyvražďování je potřeba zastavit, dokud je ještě čas. Seznamy určených k likvidaci se již sestavují

Jednoduché řešení- začít se chovat jako totalita:

“Polsko na své území nepustí ruský motorkářský klub Nočních vlků. Podle serveru listu Gazeta Wyborza polské ministerstvo zahraničních věcí uvědomilo ruské velvyslanectví prostřednictvím diplomatické nóty. Polská diplomacie zákaz vysvětlila tím, že členové gangu Noční vlci neupřesnili svůj plánovaný harmonogram a trasu, kterou se budou ubírat. Tyto informace polské úřady požadovaly z bezpečnostních důvodů.”

Polsko zakázalo jízdu “Nočních vlků”.

Na máničky a podobné živly musí být přísnost. Přece se jen tak nevzdáme dědictví totality!

Tady je ta hrůza, co na nás ti vlci chystali: zde

Pravda o Řecké krizi:

“Do nynější situace Helénskou republiku a eurozónu přivedla především finanční krize. Ta nezačala ani v Evropě, ani v Řecku… Banky plné toxických úvěrů využily svého silného postavení v ekonomice. V souladu s prohlášením, že jsou příliš velké na to, aby byly ponechány svému osudu, zažádaly o pomoc státy, které je předtím dle zásad volného trhu měly nechat na pokoji. – Ty volání o pomoc vyslyšely a v období let 2008 až 2011 vydaly evropské státy na záchranu bank třetinu HDP celé Evropské unie. Tato částka, rovnající se přibližně čtyřiceti rozpočtům České republiky, byla převedena do soukromých rukou a státům později samozřejmě chyběla. Pozdější tvrzení, že státy nemají peníze, protože si jejich občané žili nad poměry díky školství či zdravotnictví zdarma, tedy užívání veřejných služeb, zdá se z oblasti snů. – Nemenší podíl na současných problémech má nevhodné řešení krize spočívající v pouhých “tupých škrtech” – neboť, jak vhodně poznamenal nositel Nobelovy ceny za ekonomii Paul Krugman, ani podle údajů Mezinárodního měnového fondu se v historii žádná země z krize neproškrtala. Vědomy si této skutečnosti, Spojené státy do ekonomiky vydatně investovaly, podpořily střední třídu, státní zaměstnance, vědu, výzkum, infrastrukturu. A z krize se dostaly ve srovnání s Evropou poměrně rychle. – K prosperitě a blahobytu je potřeba cíleně investovat. Zadlužení je totiž v principu neutrální, je důležité, jak je cílené, aby bylo dobré nebo špatné.”

Babišova “řecká lež”. Člověk se skoro diví, že to uveřejnily Novinky.cz

Nejlepší kreslený vtip dneška: zde

Je lepší, než to vypadá na první pohled. Sám bych měl problém, jak na uzavřenou otázku položenou panem učitelem dětem odpovědět:

“Největší hrozbou evropské demokracie je:

a) Diktát z Bruselu
b) Tanky (nebo aktuálně Vlci?) z Východu
c) Vory z Afriky”

K tomu viz: zde

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2274-pred-pulnoci-24-4-sranda-ale-i-ciste-zlo.html