Taková je ve skutečnosti Amerika!!!

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka
28. 4. 2015   blog idnes
Rabování, podpalování aut, střílení neozbrojených černochů na ulicích, drogy a štětky na každé ulici, zbraně a mrtví studenti ve školách – to není žádná banánová republika, to jsou USA!
Velice lituji slušné lidi žijící převážně na krásném americkém venkově, kteří se musí dívat, jak se z jejich země stává odporná páchnoucí žumpa, která nemá nic společného s idejemi, s kterými tuto zemi jejich předkové zakládali!
Někteří amerikanofilové typu Ziegler, nebo Roth zkritizují každou blátivou cestu, nebo starou tramvaj v Ruské federaci a naopak vychvalují do nebes zemi, kde potkáte v každém městě na ulici pasáky, štětky, drogové dealery, zfetované homosexuální prostituty a úplatné policisty, kteří všechen tento organizovaný zločin za tučné úplatky přehlížejí, zato chudé černošské kluky, kteří provedou sebemenší přestupek, přestože u sebe nemají žádnou nebezpečnou zbraň klidně zastřelí na ulici jako nějakou škodnou (inu tihle mladí delikventi, které ještě mohl klidně někdo napravit a převychovat prostě neměli peníze na úplatek pro policajty, takže museli zemřít)!

Amerika je v současnosti navíc nejzadluženější zemí světa, která v podstatě celá patří hrstce bankéřů z MMF a komunistické Číně, které dluží tolik peněz, že je nemůže nikdy v životě splatit a tak vymýšlí důvody jak vyvolat nějaký konflikt, nebo rovnou válku, aby nemusela to, co si půjčila v cizině vracet! V USA dnes cca 40% Američanů musí dostávat od státu v nějaké formě sociální dotace formou různých poukázek, nebo potravinových lístků, protože jsou nezaměstnaní, nebo berou tak malé platy, že jim to nestačí na život nad hranicí bídy!

Každou chvilku tam nějaké dítě ve škole zastřelí nějakého učitele, nebo své spolužáky a většina z těchto dětí je ráda, když umí vůbec číst a psát (některým stačí, aby uměli hrát americký fotbal, nebo ten jejich slavný bejsbóóól a rázem se z nich stanou nositelé vysokoškolského diplomu)! Lidé v Americe jsou těmi nejtlustšími lidmi světa, ale ne snad proto, že by jedli to nejlepší jídlo, ale proto, že se od mala cpou hamburgery a jinými svinstvy plnými cukrů, náhražek, éček a sóji místo kvalitních potravin a navíc do sebe ládují zmutovanou geneticky upravovanou zeleninu, která je sice třikrát větší než normální, ale zato v sobě nemá téměř žádné živiny a vitamíny!

Americká televizní kultura krmí děti od mala násilím od kreslených pohádek, po akční filmy plné amerických hrdinných zabijáků, až po porno a horory dostupné velice jednoduše všem bez rozdílu věku! Americká velkoměsta jsou o záři reklamních neonů, zakrývajících špínu, organizovaný zločin, chudinské čtvrtě a beznaděj milionů lidí žijících od výplaty k výplatě bez plánů na jakoukoli lepší budoucnost, existujících v této zemi jen proto, aby vydělávali na „horních“ 10% populace, která parazituje na úkor ostatních a nechává na ulici vládnout mafii a gangy, protože je to pro ně lepší, než kdyby se lidé začali organizovat do skupin a hnutí volajících po nějaké změně. Když se přece jen najde někdo, jako třeba Jimmy Hoffa, legendární vůdce odborů, nebo Martin Luther King, Afroameričan, který dokázal sjednotit svůj lid k boji za lepší budoucnost, tak buď záhadně a jak jinak, než beze stopy zmizí, nebo je zastřelen atentátníkem, protože si dovolil chtít změnit tento od základů prohnilý oligarchy ovládaný americký svět!

Takže díky pánové, ale raději si umažu boty od čistého, zdravého žádnou genetickou substancí nekontaminovaného bahna někde na předměstí v Ruské federaci, než abych žil na hnojišti a semeništi zločinu, úchylek a neřesti jakým jsou v současné době USA.

Velice lituji slušné lidi žijící převážně na krásném americkém venkově, kteří se musí dívat, jak se z jejich země stává odporná páchnoucí žumpa, která nemá nic společného s idejemi, s kterými tuto zemi jejich předkové zakládali!