Slováci se odvážili říct pravdu v cikánské otázce

Avatar
Původní autoři

– xcnemo
16.6.2015 Nautilus II
Tlak bruselských multikulturních fašistů vyvolal naprosto nečekaný zpětný ráz, který se v Bruselu moc líbit nebude. Běžným informovaným občanům však umožní (možná konečně beztrestně) říkat pravdu, nebo alespoň její část. Horší zprávou je, že dlouho tutlaná pravda nyní otevřela cestu skutečným rasistům s naprosto nehumánními cíli.

Kdysi jsem se domníval, že civilizační a inteligenční impotence většiny cikánského obyvatelstva je způsobena katastrofickou výchovou. Když jsem se však v době rozvinutého multikulturního fašismu, u nás organizovanou skupinou trollů okolo agenta Havla a nadnárodních lobistických organizací, o věc začal trochu zajímat, zjistil jsem, že to není tak jednoduché.

Kniha Jakoubek, Budišová: Cikánské skupiny a jejich sociální organizace, mi objasnila, že vyprávění mých cikánských spolubojovaníků v ČSLA o cikánských sexuálních praktikách nebyla jednotlivost, ale že se jedná o široce praktikovaný systém (příbuzenské sňatky, rituální sňatkové struktury „pre čeranki“, i jasné incesty). V kombinaci s trochou genetiky jsem teprve pochopil rozsah cikánské katastrofy. Rigorózněji to vyjádřil Petr Bakalář ve své „rasistické“ knize Psychologie Romů a je to velmi smutné čtení.

Slovenské vládě už asi opravdu nezbývalo nic jiného, než se bránit tím nejpřirozenějším prostředkem – přezkoumatelnou pravdou. Asi by tak nikdy neučinila, kdyby nebyla v koutě, protože všeobecné rozšíření této informace bude mít za následek propuknutí skutečného rasismu. Pokus o „tlumení“ ze strany českého korporátního tisku vyvolá jen zábavný Barbra Streissand efekt.

Bruselský multikulturní fašismus vyvolává přesně opačný efekt, než (oficiálně) zamýšlel. Ponižovanou a vydíranou většinu nakonec donutí ke zkoumání rasových rozdílů. která společně s léta utajovanými doložitelnými pravdami přijme i spoustu účelových lží. Ta lavina nepůjde zastavit, elitami uměle podněcovaná nenávist ubíjí zdravý rozum. Jak jsem už kdesi napsal, cikánské obyvatelstvo v budoucnu za multikulturalismus těžce a zcela zbytečně zaplatí, až se kyvadlo dějin dostane do protilehlé polohy. A ti, co to kyvadlo rozhoupali, budou zase dávat knížecí rady.