Odmítnout pozvání na oslavy konce druhé světové války v Rusku, nebo v Číně, může jen hloupý nevychovaný buran!

Avatar
Původní autoři

Ladislav  Kašuka

5.8.2015   blog idnes
Občané České republiky mohou být rádi, že se prezidentem naší země nakonec i přes masovou mediální podporu jeho protikandidáta, stal Miloš Zeman!Přestože je v politické minulosti našeho prezidenta několik velkých chyb a přehmatů, platí v případě Miloše Zemana na 100% přísloví, že jednooký je mezi slepými králem a většina ostatních politiků, snad kromě Tomio Okamury nosí přes oči černou slepeckou pásku a pevně se drží vodícího lana nataženého z Washingtonu přes Brusel, které jim jasně vymezuje jejich cestu!

Noviny stejně jako na jaře před květnovou přehlídkou na oslavu vítězství nad nacismem v Moskvě, dnes plní titulky o našem prezidentovi, protože přijal pozvání na stejné oslavy i do Pekingu! Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že mnohem spíše by se mělo psát a v uvozovkách plivat na takové hlavy států, které podobná pozvání nepřijali, než na ty, kteří byli schopni přijet a poklonit se památce hrdinů, kteří zachránili svět před hrůznou nacistickou hydrou!

Odmítnou takové pozvání, ať již do Moskvy, nebo do Pekingu může jen morální degenerát, nebo dějin neznalý hloupý buran! Přestože dnes díky západní propagandě, vměšování se a pořádání barevných revolucí v suverénních zemích světem znovu vládnou rozpory jako v časech studené války, oslavy vítězství nad nacistickou ideologií, jejichž vůdci plánovali vyhlazení, nebo zotročení celých národů a ras (v prvé řadě Slovanů a evropských Židů) jsou věcí, kterých se současná politika nesmí nijak dotýkat!

Příkladem toho, že slušný politik si je toho vědom a nevyužívá současných politických neshod k tomu, aby bojkotoval něco tak důležitého, co nesmí být v zájmu lidstva nikdy zapomenuto, je prezident Ruské federace Vladimír Putin, kterého ani nenapadlo odmítnout kvůli současným geopolitickým neshodám pozvání na oslavy vylodění spojeneckých vojsk v Normandii a náš pan prezident Miloš Zeman, který i přes tlak z českých a světových masmédií (a také z americké ambasády) přijal pozvání na oslavy Dne Vítězství do Moskvy (přestože nakonec ke své vlastní škodě neviděl velkolepou vojenskou přehlídku).

Ono slušné vychování politiků je dnes vůbec velkou vzácností! Většina politických „papalášů“ velkých západních zemí má dojem, že jen oni mohou rozhodovat o bytí, nebo nebytí celého světa a arogance a pohrdání vůči svým voličům z nich v nestřežených okamžicích přímo čiší a ti malí papalášci z malých zemiček připojených k těm velkým prostřednictvím NATO, nebo EU, zase většinou pouze hledají ten nejvhodnější úhel k tomu, aby těm velkým mohli vlézt co nejhlouběji do jejich zadnice!

V závěru to dopadá tak, jak to všichni dobře známe. Slušnost a úcta k hrdinům minulosti je bagatelizována, zesměšňována, nebo dokonce otevřeně kritizována a místo toho, aby se lidstvo posouvalo vpřed a stávalo se mírumilovnějším a pokrokovějším, klesá pod diktátem vládnoucích kruhů z Bruselu a USA stále hlouběji do bažiny vzájemného ignorování, osočování a konfrontace, což nemůže skončit nikdy ničím dobrým!