Uprchlíci XIX. – z pošty

Avatar
Původní autoři

– vlk – 
21. 9. 2015  Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com
Když jsem v sobotu ráno odjížděl z domova, mimo dosah internetu, požádal jsem, aby mi pokud možno do mailové schránky nic nechodilo. Nebylo jasné, kdy se vrátím a hodlal jsem si od té migrační vlny orazit…. 

A sám se trochu vzpamatovat. Protože to na mne padá čím dále tím více a přestávám si být jistý sám sebou, že ještě pořád dokáži eliminovat emoce, z té obrovské záplavy různých informací vyhmátnout to podstatné. Tak abych nekřičel hoří, když někdo zapálí třeba jen z bujnosti prskavku. Jenže po návratu k internetu mi sic e nebylo lze se vypořádat s nějakými 100-120 maily, nýbrž „jen“ asi 40.. Ale to, co na z nich vypadlo.. No tak to tedy byla nálož!!! Mám to vymazat a zapomenout nebo to dát na Kosu? No nakonec jsem vybral to nejpodstatnější a dnešní díl uprchlíků bud e z čtenářských příspěvků – ovšem těch naprosto nejhutnějších…. Slabším citlivějším povahám a doporučuji tenhle díl vynechat. Lidem přemýšlím v podstatě také, protože z  toho nutně musí usoudit, že svět se totálně zbláznil… A to zveřejňuji jen to, co pokládám za absolutně důvěryhodné….

Začneme twitterem německého Die Weltu…


Zvýrazněný popisek tvrdí následující:  „Jeden milion migrantů“ vláda to věděla už začátkem roku -a nedělala nic!

Ofoceno z Die Welt!!!! Neuvěřitelné!!! Protože ti by tohle nepustili, kdyby to neměli ověřené!

A dáme si ještě jeden kousek z summery včerejšího Weltu ohledně migrantů


V německém popisku stojí, že migranti v Bischofswerdě se do místa ubytování dostali jen za policejní asistence. Domorodci evidentně vykazuj nulovou Wilkommenskultur a  mají toho plné zuby…

Nyní si dáme jednu fotku, kde malý migrant jasně sděluje, co hodlá v  Evropě provádět….

Zdrojem je slovenská zpravodajská televize TA3…

Ne, bohužel nejde o žádnou manipulaci nebo honění senzací. Ten snímek je pořízen z cca  10 vteřinového videa, které naleznete zde:

http://www.topky.sk/cl/1000851/1498855/VIDEO-Televizia-nechtiac-zachytila-odkaz-maleho-utecenca–Europania–podrezeme-vas-

Tohle jsou gesta dětí…. Takže zatím s e zas až tak moc neděje. To ze Salzburgu přišly podstatně jiné zprávy. Podle

http://www.krone.at/Oesterreich/Fall_von_Lepra_in_Salzburger_Asyl-Zeltlager-Keine_Gefahr-Story-472763

a dalších novin – dostal jsem to asi z pěti zdrojů, objevili v uprchlickém táboře v  Salzburgu člověka, který nezahodil dokumenty. Kupodivu. Protože jeden z lékařů, při rutinní kontrole v nich objevil, že jde o nositele LEPRY! Takže toho dotyčného sofort sbalili a odvezli na testy do nemocnice. Kde zjistili, že akutní nebezpečí zatím nehrozí protože lepra není v otevřeném stadiu …

Také cítíte tu úlevu? A na konci článku s e dozvíte, že je tahle nemoc vlastně léčitelná. Takže No Problem…

Ze třech různých zdrojů mi přišel odkaz na video z konference komunálních politiků z řad SPD, která se konala 15. září v Berlíně v Bundestagu, aby se vedení SPD poradilo se svými starosty a  členy městských zastupitelstev, jak zvládat situaci s migrační vlnou. Toto video, uniklo na You Tube. Tam už údajně mělo být zásahem vyšší moci odstraněno. Takže kdo má zájem , najde ho na alternativním německém kanále QUER-DENKEN. TV

Nemusíte vůbec umět německy. Stačí, jen sledovat tu dámu – Brigitte Meier, radní pro sociální otázky z Mnichova, jak s nervy na krajíčku sděluje – během posledních 14 dnů přibylo jen do Mnichova 55 000 migrantů. Jsme na maximu našich možností, nemáme žádné kapacity a hlavně -NEJSME SCHOPNI ZAJISTIT BEZPEČNOST!!! A takhle prý to vypadá ve všech velkých bavorských městech. Aby mohla být otevřena nouzová ubytovací kapacita v Olympiahalle, tak byla, více méně tajně, nasazena armáda. Konkrétně pro onu dříve olympijskou halu 50 vojáků Bundeswehru. + pár sociálních pedagogů…

Z Německa mi včera dorazil i tenhle vtípek

Ta mladá holčina, co má na tričku nápis Zastavte muslimy má podle popisku říkat

Nenechám se znásilnit, abych dokázala, jak jsme tolerantní. Xenofobní fašizující blbina, konečně jsi se vlku odhalil!!! Jako bych to slyšel. Tak jo.

Říká vám něco jméno John R. Bolton? Kdyby ne, což je pravděpodobné, tak vězte, že jde o právníka, konkrétně advokáta, který řadu let pracoval pro americkou vládu. A  nikoli v bezvýznamných postech. Pokud za takovou pozici nehodláte označit post amerického velvyslance u OSN! Kde svou zemi zastupovat za prezidentování Bushe jr. Jak s e snadno dozvíte ve Wikipedii. A třeba také to, že jde o kovaného republikána.

Co má tenhle pán společného s vlkovou xenofobií a  hnědnutím? John R. Hold stojí v  čele nezávislého think thanku Gatestone Institute. Který si klade za cíl zasazovat se o:

– instituce demokracie a právního státu
– lidská práva
– svobodné a silné hospodářství
– armádu, která bud e schopna ubránit mír ve vlastní zemi a v celém svobodném světě
– energetickou nezávislost
– informování veřejnosti o hrozbách pro naši individuální svobodu, suverenitu a právo na svobodný projev

Nejspíš si říkáte, že nyní už ten hloupý vtip nedává +americký exdiplomat a nějaký think thank smysl vůbec žádný. Omyl vážení, omyl. Souvisí a víc než si myslíte!

Byl jsem totiž upozorněn na tento link:

http://www.gatestoneinstitute.org/6527/migrants-rape-germany

Kde je jeden z posledních výstupů institutu a kde se dozvíte, že ten vtípek není ani xenofobní ani hloupý nebo vylhaný… Ta nalinkovaná stránka je v angličtině, němčináři necht si klepnou na německou vlaječku v záhlaví a dostanou jim srozumitelnou verzi. Pro ostatní krátký překlad úvodních pasáží, jak jsem ho obdržel:

– ačkoliv se konkrétní čin znásilnění stal v červnu, policie to zamlčovala následující 3 měsíce než se o tom zmínil místní plátek Westfalen-Blatt , prý aby nedali záminku k legitimní kritice masové migrace do Německa

 – 13ti letá muslimka byla znásilněna jiným azylantem v uprchlickém centru v Detmoldu, dívka a její matka původně utekly ze své domoviny právě pro sexuální násilí

– cca. 80% uprchlíků/migrantů v centrech v Mnichově jsou MUŽI, cena za sex s ženskou azylantkou je 10 euro (Bayerischer Rundfunk)

– mezitím se znásilňování německých žen azylanty stává „commonplace“ – v překladu BEŽNÝ!!!

Dodávám, že ti, kteří originál dočtou až do konce zjistí, že je tam zdokumentováno nejméně 26 znásilnění a pokusů o znásilnění… takže ještě pořád xenofobní fašizující vtípek?!

No a nakonec si dáme záběry

ze zavřené srbské hranice. Kde se místní policie snaží doručit běžencům potravinové balíčky Červeného kříže§ A  narazí na divoké odmítání – strava není halal!

https://www.youtube.com/watch?v=HXYg5rFeuFk

No a jak to funguje v té vytoužené Germany?

Takhle:

https://www.youtube.com/watch?v=i26QUzl4AnI&feature=iv&src_vid=HXYg5rFeuFk&annotation_id=annotation_261209739

Ti, co si jen chtějí zachránit životy demonstrativně odhazují do kontejneru jídlo a pití, které dostali – konkrétně pomerančový džus. Protože je tam 15% cukru!!!!

takže mluvčí Dolnobavorské vlády konstatuje, že od ledna budou migranti místo stravy dostávat další peníze, aby si koupili, co chtějí….

Musím přestat, protože si nejsem jistý, jestli jsem se nezbláznil!