Kyjevští oligarchové dali Clintonovým víc než Saúdové

Avatar
Původní autoři
Já nic, já muzikant(ka) jakoby říkala s krví na rukou!

10. 2. 2016   Pařát dnes

Hillary Clintonová coby jedna z kandidátek Demokratické strany na příštího prezidenta USA k sobě poutala pozornost a na povrch tak vypluly informace o chodu světové – a s ní i ukrajinské – politiky, napsala Tereza Spencerová. (Literární noviny)
 

Aby ne, když do týmu nyní přibrala “Krvavou Madlen”, neboli Madeleine Albrightovou, podle které ženy, které nepodpoří ženu, tedy Clintonovou, skončí v pekle. V jakém, to “Krvavá Madlen” ukázala přesně: šílená zvěrstva v Jugoslávii pod hlavičkou “Mírové bombardování” a následně krvavý Majdan, kde zrůdná svinstva opět podpořila s Madlen i Hillary Clintonová. Ta, která říká, že kdyby zvítězila, zabíjela by v Iráku, na Ukrajině či Libyi stejně jako její předchůdci. Neboli dvojice žen, na jejichž rukách leží krev tisíců dětí, žen a civilistů. Možná desetitisíce. Jsou to ženy, nebo pekelné zrůdy, co se chtějí stůj co stůj dostat opět do vedení USA?

Jistě, to jsou ty přítelkyně Havla, Dientsbiera, Schapira, prostě sluníčkářů, kteří tyranizují ostatní a neštítí se ničeho! Všichni ostatní dle nich jsou rasisti, xenofobové, ale zatímco ti ostatní na rukách krev nevinných nemají, Clintonová a Albrightová ano! A jak je to o tom přísloví, že kdo podporuje vrahy a zločince…?

O čem jsou nyní volby v USA? Zvítězí ten, co peníze vydělal vlastní prací, nebo ten (ta), co se neštítí peněz nejchudších, zabíjení matek, žen a dětí v politickém zájmu USA?

Bill Clinton podle WSJ slíbil Baracku Obamovi, že po dobu působení Hillary Clintonové na ministerstvu zahraničí se všechny jejich nadace oficiálně zřeknou finančních příspěvků od cizích vlád, ale to „nadaci nebránilo přijímat miliony dolarů od cizinců spjatých se svými domácími vládami.“ Z přehledu WSJ pak vyplývá, že nejvíce peněz, asi 10 milionů dolarů, Clintonovi dostali právě od ukrajinských oligarchů.

A jak dále psala Tereza Spencerová: Časová shoda finančních darů ukrajinských oligarchů a propuknutí Majdanu bude zcela jistě jen náhodná, nicméně jméno Viktora Pinčuka v posledních dnech nezaznělo — v souvislostech pro „demokratickou, západní“ Ukrajinu příznačných — poprvé.

Válka o moc na Ukrajině teprve začíná.

PS: Lídr Radikální strany Oleh Ljaško „navrhl“ Západu, aby Kyjevu odpustil dlužných asi šest miliard dolarů.

PPS. Zatímco náměstci kyjevského primátora Vitalije Klička hlásí milionové přijmy, teplá voda od prvního dubna pro obyčejné Ukrajince zdraží o 55 až 57 procent, topení o 73 procent. Kyjevská radnice slibuje, že neplatičům nebude odpojovat vodu ani elektřinu, napsala tehdy Tereza Spencerová.

Není na škodu si po čase opět připomenout, neboť lidská paměť je krátká a i zde platí přísloví, že vrána k vráně sedá. Hrůzné výročí Majdanu, šílené zabíjení v Iráku, Libyi, Somálsku, Jemenu v “něžných rukách krvavých dam”! A  ve finále ony nic, jenom poslouchaly hlas Boží, za vše může Rusko a Putin a xenofobové, rasisti a další už známe…

– – – 
 

Poznámka redakce Nové republiky

K charakteru obou zmíněných dam jen malá podotknutí:

Hillary Clintonová během bombardování Jugoslávie (1999) jako manželka amerického prezidenta veřejně prohlašovala, že Srbové na Kosovu povraždily 200 000 (!) Albánců. Mnoho lidí to tehdy vzalo jako fakt. “Vždyť to říká určitě dobře informovaná choť amerického prezidenta”, mysleli si. Clintonová se dodnes za tuto úmyslnou lež neomluvila! 

Mageleine Albrightová jako velvyslankyně USA v OSN byla naprosto netečná k vyvražďování křesťanského obyvatelstva Východního Timoru muslimskou indonézskou armádou. Až nakonec musel zasáhnout australská armáda.
Druhý příklad: v televizním rozhovoru prohlásila, že smrt 100.000 iráckých dětí během blokády a sankcí “stála za to”. O jejím počínání na Kosovu a kolem Bosny si můžete udělat představu při návštěvě webu kosovoonlie.cz

 


Vyjmuto z originálu:
Kyjevští oligarchové dali Clintonovým víc než Saúdové