Volby na Slovensku? – Trest za EUROLŽI

Avatar
Původní autoři
Radim Valenčík
7. 3. 2016     RadimValenčíkPíše
Výsledek voleb na Slovensku nelze číst jinak, než jako trest za život v síti eurolží. A lži pokračují. Uvedu konkrétní příklady: – Největší obava “oficiálních” komentátorů je, aby prý na Slovensku nezvítězily jiné, než “proevropské síly”. Opravdu se jedná o “proevropské síly”? Vždyť to, o čem se mluví, přece žádné “proevropské síly” nejsou! A nejsou to ani “proeurounijní síly”. Jsou to proamerické síly destruující EU a vytvářející nové rozdělení Evropy. 
Jsou to síly, které ničí EU prostřednictvím jimi dosazené a jimi vydíratelné současné euroreprezentace. Jsou to síly, které se dostaly mimo kontrolu administrativy Spojených států a rozehrály šílenou hru, která může vést ke zničení lidstva. Na skutečné proevropské síly se teprve čeká. Mj. – Fico k nim má z těch stran, které ve volbách obstály, nejblíže.

– Na Slovensku je prý nebezpečí nástupu fašismu (klerofašismu, krajního nacionalismu a xenofobie…). Kdo to říká? No přece říkají to ti, co bezvýhradně podporují skutečného fašistu Porošenka na Ukrajině a ještě většího fašistu Erdogana v Turecku. Ti, co umožňují Erdoganovi masakrovat s využitím těžké vojenské techniky civilní obyvatelstvo, ti, co mlčí, když zavírají univerzitní profesory (mj. turecké národnosti), když proti tomu protestují, ti, co se neozvou, když je konfiskován demokratický tisk a zavírání demokratičtí novináři. Tito výtečníci mají právo někoho obviňovat z fašismu a strašit fašismem?! Vždyť jsou to slouhové té nejnebezpečnější formy fašismu, která nás ohrožuje. Nastupuje prostřednictvím typických provokací. (Od kauzy “Klinika”, na jejíž vyšetřování se jaksi zapomnělo, přestože po něm volal i premiér Sobotka, k provokacím se stovkami obětí v Turecku není tak daleko.)

Budeme-li číst výsledky voleb na Slovensku jako reakci na EUROLŽI, pak uvidíme situaci zcela jinak:

– Slovensko se dalo do pohybu, prozřelo a proces odhalování EUROLŽÍ už nikdo nezastaví.

– Každé další (opakované) volby by byly ještě větším trestem za EUROLŽI.

– V hlavním souboji na Slovensku, který se ve volbách odehrával nikoli mezi politickými stranami, ale silami polarizovanými osobami Fico – Kiska, vyhrál Fico.

– Fico jako politik možného (na hraně opatrného slouhovství EUROLŽÍM na jedné straně a obraně Slovenska na straně druhé) je jediným, kdo může sestavit vládu a zajistit její dlouhodobější funkčnost.

– Na nových volbách nemají zájem ani strany-rychlokvašky, ani strany obviňované z extrémismu, které se potřebují etablovat, a ani Fico, který bude muset pokračovat v politice tance mezi vejci.

Můj odhad (tak s dvoutřetinovou pravděpodobností, tj. bez záruky): Na Slovensku bude poměrně rychle sestavena Ficova vláda (s menšími satelity), která bude více stabilní, než se dnes zdá.

Poučení pro nás? S určitým odstupem času se odehraje totéž, jen role osoby prezidenta a premiéra jsou vyměněny.


Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3233-volby-na-slovensku-trest-za-eurolzi.html