Příměří v Sýrii je velkou chybou a prospívá jen Amíkům a islámským extremistům!

Avatar
Původní autoři

Ladislav Kašuka

21.4. 2016   zasláno redakci NR
Styl vedení války ve světě se v současnosti změnil. Do každého konfliktu se motají USA a „kecá“ OSN. Bohužel minimálně v 90% stojí na té špatné straně a pod rouškou velkých řečí o demokracii a lidských právech podporují teroristické skupiny proti legitimním vládám suverénních zemí!
Tak probíhalo celé tzv. „arabské jaro“, takový byl ukrajinský převrat na Majdanu, nebo dřívější ukradení Kosova našim srbským přátelům! Úplně stejně je tomu v současnosti v Sýrii!
 Letadla tzv. západní, Američany vedené koalice si nad částí Sýrie létají, jak je jim libo, ačkoli jim k tomu nikdo z legitimních syrských představitelů země nedal povolení a bombardují, nebo naopak technikou a municí zásobují každého, koho se jim prostě zachce!

Američtí politici a diplomaté neustále „kecají“ do toho, koho by rádi viděli, nebo neviděli v čele Sýrie, jako kdyby k tomu měli nějaké právo! Stejné řeči slyšíme z úst vysokých představitelů OSN, nebo EU! Nejhorší na tom všem je, že svět si na to už natolik zvykl, že mu to přijde normální! Všem členům řádu uctívačů bílého washingtonského kapitolu a o něco tmavšího obamova zadku, přijde naprosto normální, že Američané si osobují právo kecat do toho, kdo bude, nebo nebude vládnout jinde a rozhodovat o sankcích proti těm, kteří se jim nelíbí, nebo o pomoci jiným, kteří jim správným stylem lezou do jejich vypasených zadků!

Situaci v Sýrii Američanům a jejich poskokům z EU a OSN sice dost zkomplikovala ruská vojenská pomoc legitimnímu syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi, nicméně pořád mají dost moci a vlivu na to, aby Asad a Rusové souhlasili s vyjednáváním s teroristy, kteří posledních 5 let se zbraní v ruce bojovali proti legitimní moci v zemi a vraždili civilní obyvatelstvo, které si dovolilo být loajální s Asadem a vládou!

Džihádisti se zatím smějí, přeskupují se a pokud zrovna nebrání některá dříve obsazená území pod vlajkou IS, nebo Nusry, sundají nášivky a označení a klidně se pohybují po celé Sýrii, tvrdíce, že patří k tzv. umírněným, na které se vztahuje současné příměří vnucené Sýrii vychytralým a zkaženým západem! Tito extremisté pak pod rouškou noci útočí i na již dávno osvobozených územích a udržují tak v civilním obyvatelstvu Sýrie pocit marnosti a beznaděje!

Asad a Rusové musí přestat poslouchat kecy a námitky ostatních a začít se chovat tak, jak náleží! V případě Asada tedy jako pán suverénního státu a v případě Rusů jako opravdoví spojenci, kteří přišli do Sýrie pomoci vymýtit terorismus a nastolit v zemi klid, mír a prosperitu! To však nebude možné, dokud si budou americká letadla létat nad Sýrií, jak se jim zachce, Turci budou beztrestně ostřelovat Kurdy na syrském území a syrská vláda bude za souhlasu USA, OSN a Ruska vyjednávat s teroristy, kteří ještě nedávno stříleli do dětí, znásilňovali a uřezávali lidem hlavy!

Věci se mají dělat pořádně a správně a to platí jak o výrobě stolu, tak o vedení války! Pokud to správně neděláte, ze stolu Vám spadnou talíře a v zemi nikdy nenastolíte opravdový mír! Za svobodu je nutné bojovat, když je toho třeba a dle mého je lepší možnost prohrát a zemřít, než žít jako otrok! Není třeba však ztrácet naději a malomyslnět, dokonce i taková vojenská velmoc jako je USA může být zastavena jako v Koreji, nebo dokonce poražena jako ve Vietnamu, nebo na Kubě!

Takže hlavu vzhůru, boj sice ještě neskončil, ale pokud lidé sami nesloží vlajky a nevzdají se naděje, mají šanci vyhrát a nakopat každému, kdo se je snaží zotročit zadek!